Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-11-2006, 19:34   #21
Rooker666
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 06 2006

Posty: 257
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
No tak więc napisałem co ja bym zrobił na jego miejscu ... Przecież on źle postąpił...
Niestęty gadanie nie przywróci go do życia.tak samo było w przypadku
ani z gdańska też nikt nie reagował ale jak się powiesiła to szum w mediach
i mówienie jakie gimnazja to są be.czy nie lepiej by było pomóc jakoś tym gimnazjalistom a nie gadać bezsensu może w taki sposób uchroniło by się młodzierz.i nie było by mówienia o gimnazjalistach którzy się powiesili.pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Rooker666 - 30-11-2006 o 19:48.
Rooker666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-11-2006, 19:43   #22
M@rcin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 131
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rooker666 Pokaż post
Nięstęty gadanie nie przywróci go do życia.
Zadaj sobie pytanie po co jest tu umieszczony ten temat ?
Jeśli odpowiedziałeś sobie, że po to aby wypowiedzieć się na ten temat,twoja uwaga jest kompletnie bezsensu, jeśli inaczej sobie pomyślałeś tzn. że sam też nie powinieneś pisać, bo to też mu "nie przywróci życia" ...
M@rcin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 19:56   #23
VeLvet
Użytkownik Forum
 
VeLvet's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2006
Lokacja: Zabrze

Posty: 193
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Pandoria
Poziom: 11
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 4
VeLvet ma numer GG 758304 Send a message via Skype™ to VeLvet
Domyślny

Po Ani nastał czas wieszania...Pan Giertych tego nie przepuści, wymyśli coś głupiego co w ogóle nie zaskutkuje :/

Chłopak był słaby psychicznie (grał w tibie ) i nie mógł tego znieść koniec kropka!...

PAMIĘTAJCIE DZIECI ŻE WIESZANIE SIĘ JEST BEEEE...
__________________
Przekroczone limity sygnatury.
VeLvet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 19:58   #24
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Wydaje mi sie, ze te czeste samobojstwa sa skutkiem zbytnim "naglosnieniem" sprawy tej dziewczyny z Gdanska. Polska tak sie tym "podjarala", ze teraz takie samobojstwa staly sie "modne". Nie wiem co siedzi w psychice tych dzieci, ale cos w tym jest. Rok temu we wszystkich szkolach bylo tak samo, 2-3 lata temu tez. Byly pojedyncze wypadki, ale nie byly tak naglasniane. Nalezy zrobic cos z tym, ale gdzies w dzialaniach minsitra Giertycha wystapil niezauwazony wczesniej blad. Zbytnie zaangazowanie mediow, brak wystarczajacego kontaktu rodzicow z dziecmi, w koncu - problemy osobiste, strach przed "zgloszeniem" takich spraw do pedagoga szkoly, strach przed "postawieniem sie". To wszystko czynniki wplywajace na ilosc tych samobojstw.
Jezeli juz Giertych chce rozwiazywac te problemy "u podstaw", to niech zwroci uwage na kontakt dzieci z rodzina. Teraz ludzie tlumacza sie tym, ze "nie maja wystarczajaco czasu", by spedzac go z rodzina. A potem zwala se na szkole, kolegow, itd. Tu winowajca jest kazdy. Rodzina, szkola, koledzy. Kazdy popelnia bledy i zwalanie winy na tylko jeden czynnik jest bez sensu.
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 20:09   #25
(nie)normalna
Użytkownik Forum
 
(nie)normalna's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2006
Wiek: 32

Posty: 141
Stan: Na Emeryturze
Wyślij wiadomość przez ICQ do (nie)normalna (nie)normalna ma numer GG 1459767
Domyślny

Niestety, okres dojrzewania to najgorszy okres w życiu każdego (no, może prawie). Wtedy chce sie być akceptowanym przez kolegów, mieć to, co inni, to, co jest modne. Nieraz się tak nie da i trzeba się z tym pogodzić. W sumie wyśmiewanie się to jest oznaka niedojrzałości i nie należy zbytnio brać tego "na poważnie" (chyba, że powtarza się to ciągle, od iluś tam lat). Wszystko również zależy od psychiki danej osoby. Co prawda, jeśli jest się nieśmiałym, trudno jest zwrócić się do psychologa szkolnego/wychowawcy/ew. dyrektora szkoły. Niektórzy również nie chcą nic o tym mówić w obawie przed "zemstą".
Z drugiej strony uważam, że wszystkie zachowania agresywne nie biorą się tylko z tego, że się dorasta. Sądzę, że czasem są odbiciem tego, co dana osoba przeżywa w domu. Może być tak, że dzieci boją się rozmawiać na różne tematy z rodzicami, bo ci mogą od razu zacząć mówić: "Ja w twoim wieku nie robiłem/am takich rzeczy" itp. albo od razu będą chcieli iść z tą sprawą do dyrektora. Ale może wtedy nie dochodziłoby do wieszania się młodzieży.
Pozdrawiam
__________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
Mark Twain
Nołt

Ostatnio edytowany przez (nie)normalna - 30-11-2006 o 20:13.
(nie)normalna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 21:02   #26
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

A więc, oto moja chora teoria:
W szkołach na całym świecie już od niepamiętnych czasów panuje podział na trzy frakcje.

Pierwszą frakcją w wydziale edukacji, jest zgrupowanie jednostek energetycznych, dzierżących jednakowoż w szkołach największą władzę. Jest to frakcja "dokuczających", lub zgodnie z przyjętą nazwą, frakcja "tych qul". Frakcja ta charakteryzuje się kilkoma cechami: po pierwsze, zawsze ma lidera, psa alfa. Po drugie spora jej część to tak zwany tłum, czyli ci co idą za wodzem. Trzecią cechą jest silny instynkt społeczny, który sprawia, że szybko i łatwo gromadzą się w grupy. Cowięcej większość z nich jest przeciwnikiem wszelkich praw czy zasad, poza tymi wyznaczonymi im przez liderów.

Druga frakcja nazywana "dokuczanymi", czy też czasem jednostkowo różnymi innymi nazwami (kujon, brud, matoł, debil, schizol itp). Ta frakcja jest bardziej podzielona i różnorodna. Można śmiało orzec, że jest zlepkiem wielu grup, o różnych cechach, mających dwie cechy wspólne. Cechy te to: szczera niechęć do frakcji "dokuczających", która najczęściej wybiera na cele swych zabaw członków tej właśnie frakcji oraz wiara w prawo i jego respektowanie. Frakcja ta czasem posiada lidera, lecz nie jest tak spójna (jedni uznani za zbyt mądrych, drudzy zbyt dziwnych, inni obleśnych itd).

Trzecia i ostatnia frakcja jest najmniej spójna, i prawie nigdy nie ma lidera. Jest to frakcja "wszystkoolewających", która nie przejmuje się zajadkami pomiędzy dwoma pozostałymi frakcjami, bardzo rzadko padając czyimkolwiek łupem. Trzymają się razem czasowo, głównie dla rozrywki oraz bezpieczeństwa. Zwykle cechuje ich pragnienie zachowania indywidualności i niechęć do niektórych praw, czy zasad.

Pewnego razu, ten porządek rzeczy został jednak zakłócony, przez charyzmatyczną postać na stanowisku ministra edukacji, ogłaszającą plany swoich nowych bardziej rygorystycznych praw. Jak można było się spodziewać, jego osoba wywoływała różne emocje w każdej z frakcji. Frakcja "dokuczających" szczerze go znienawidziła, za jego pomysły wprowadzenia porządku. Frakcja "dokuczanych" bardzo go natomiast polubiła, mając nadzieję, że jego prawa utrzymają ich oprawców w ryzach. Frakcja "wszystkoolewających" nie pałała jednak do niego taką miłością, ponieważ jego pomysły wprowadzenia nowych zasad naruszały ich indywidualność i poczucie godności, czy też wolności. Zatem Frakcja "tych qul" po części wspomagana przez frakcję "olewających" zaczęła się jawnie i otwarcie burzyć przeciwko takim pomysłom. Frakcja "dokuczanych" wyczuła, że opór dwóch pozostałych frakcji, może pokrzyżować plany ministra edukacji. Stąd pojawił się pomysł "poświęcenia", czyli "oficjalnej śmierci" jednego z członków tej frakcji, nagłośnianej przez media. Widząc oczywisty i niepodważalny sukces tej akcji, kolejni idą śladem "poświęcenia" ku wolności wszystkich "dokuczanych".
Ot i cała historia.

Mógłbym jeszcze dodać, że na moim etapie edukacji coraz mniej wyraźne stają się te podziały. Z moich obserwacji zachowania ludzi, wynika że przynależność do frakcji jest ustalana w szkole podstawowej. Same walki frakcji, przypadają na okres dwu ostatnich lat podstawówki i wszystkich lat gimnazjum. W liceum granice się zacierają, a tak uformowana w miarę jednorodna masa opuszcza mury szkół, by dołączyć do wspólnoty zwanej potem "społeczeństwem". (Doczytałeś do końca... Gratz!)

PS
Ten tekst ma jak najbardziej wydźwięk ironiczny, proszę więc powstrzymać się od głupich komentarzy. To co przedstawiłem jest jednak po części prawdą (traktując o wymienionej tam symbolice frakcji i walki), co zauważy każdy kto choćby skończył podstawówkę.
Uff... (nudziło mi się).
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!

Ostatnio edytowany przez Quezacoatl - 01-12-2006 o 17:08.
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 21:02   #27
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
W jednym z Włocławskich gimnazjów doszło do tragedii. Dręczony 15-latek popełnił samobójstwo. Trwa policyjne śledztwo w tej sprawie.
Prawdopodobną przyczyną tego dramatu było dręczenie nastolatka przez rówieśników ze szkoły.


Dziś właśne usłyszalem o tej sprawie i naprawde mie eee zdziwiła? Chłopak popełnił samobójstwo, ale wczesniej tez chcial popełnic. Szkoda poniewaz dręczyciele mieli "wajne rzarty" co doprowadziło do tej jakże beznadziejnej sytuacji.
Co wy o tym myślicie?
Czy dojdzie to do Giertycha i czy naprawde giertycha "pomysły" wejda w życie?
A może nic sie nie zmieni?

P.S.
Narazie sprawa nie jest głosna, ale doprowadziła do kolejnej śmierci...
1) Skąd wiesz, że przyczyną kolejnego samobójstwa była ta właśnie niegłośna sprawa?
2) Nie, nie dojdzie to do Konia... wiesz, wszyscy przed nim to zatają -.-'' A czy to cos zmieni?! Nie jestem pewny, Gietych ma kupę pomysłów co robić z oprawcami, ale nie jak im "zapobiegać"...
3) odnosząc się ogólnie do tej sprawy... dzieciaki są monotematyczne... Co się tutaj dzieje?! Naoglądali się jak rodzice wieszają bombki na choince to tesz zachciało im się wieszać?! Niech się niedoszli samobójcy i przyjść trzepną w łeb i zauważą, że prócz nich są inne osoby i takie wyjście jest szczytem egoizmu....
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ander
P.S. Sukces!!! W ciągu 30 minut od założenia tematu nikt nie zapostował ani jednej "świeczki"
[*]

Ostatnio edytowany przez Vanhelsen - 30-11-2006 o 21:10.
Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 21:23   #28
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Śmierć jednego to tragedia, a śmierć milionów to statystyka.

Nic więcej nie powiem bo to co miało zostać wypowiedziane to zostało(koledzy be, tv zle, internet zle romuś ZUE!1 etc)
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 22:14   #29
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

Po wydaniu "Cierpień Młodego Wertera" w Europie samobójstwa także stały się popularne.
__________________
.
Bambuko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 22:20   #30
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

Co do smierci to wspolczucia[*]

ale przeciez gdyby nie media to wiedzialo by o tym kilka osob ... Jak wiadomo media musza miec jakis material, wiec sie karmia wszystkim czym tylko moga niedlugo w gazetach bedziemy czytac pewien Damian D. pobil Krystiana Z. za to ze zabral mu scale armor w grze tibia, jak wiadomo scale armor to jest bardzo dobra zbroja warta kilkadziesiat tysiecy zlota "gp", a zeby zdobyc te pieniadze trzeba grac 1 miesiac ...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)
Dregar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 22:28   #31
Darviniok
Użytkownik Forum
 
Darviniok's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006

Posty: 50
Domyślny

ta po prostu nauczyciele bosko pilnują uczniów i cierpią ci dręczeni a ci ktorzy dręczą są bezkarni przez luz na lekcjach ostatnio byla taka sytuacja. mialem zgryz z kolesiem chociaz na codzien sie lubilismy jednak wkurzylem sie na niego bo cos tam na mnie mowil to ja zaczalem tez na niego klnac w koncu sie skonczylo i on sie tak w*****l ze podczas gdy robilem RYSUNEK TECHNICZNY NA LEKCJI TECHNIK, NA KTOREJ BYłA NAUCZYCIELKA (!!!!!!!) i patrzyłem sie w strone kartki po prostu podszedł do mnie i dał my w morde na odlew nauczycielka tego nie zauwazyła i prawie połowa klasy tez dlatego mu oddałem i bylismy kwita.. w tej chwili w zasadzie moznabylo zrobic duzo gorsze rzeczy np. moglem ja albo on do mnie podejsc z nożem albo z pistoletem i mnie zastrzelic =D to jest po prosty szkolna dyscyplina i uwaga nauczyciela ktore zniknely i to tez jest jednym z powodów..
Darviniok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 22:39   #32
Kulikos
Użytkownik Forum
 
Kulikos's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Gdansk

Posty: 780
Stan: Niegrający
Świat: TVP 1
Domyślny

"Żyj i daj żyć innym"... Zajebiście =.=
U mnie w szkole sporo jest takich dręczących debili, ale jak narazie powiesiła się tylko 1 osoba i to nie z ich powodu ;/ naprawde patrząc na tych ludzi... Zero szacunku, jakiejkolwiek tolerancji dla innych. Są oni, i dupy przed którymi szpanują ;x ( Oczywiście do tego dochodzi solarka, przykrótkie spodnie żeby było widać markę butów itd. )
__________________
21:00 Auro Dano [13]: buy wand of dwarfenbreath
Oddech krasnoluda r0x

-Hi
-Notka
-No?
-So Stfu&Bye Nob!1

Ostatnio edytowany przez Kulikos - 30-11-2006 o 22:40.
Kulikos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 22:44   #33
Tasior
Użytkownik Forum
 
Tasior's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Rubber City

Posty: 952
Tasior ma numer GG 4749077
Domyślny

W Ameryce mają fajniej - jak się nad kimś znęcają to ofiara, nie wiesza sie na skakance. W takim wypadku dręczony ubiera sie w długi czarny płaszcz, pod którego chowa shotguna i idzie fragowac do szkoły


Śmierć samobójcom!
__________________
"People like Coldplay and voted for the Nazis. You can't trust people, Jeremy" - Super Hans

Ostatnio edytowany przez Tasior - 30-11-2006 o 22:45.
Tasior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 22:52   #34
Rav Othersider
Zbanowany
 
Rav Othersider's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 250
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Candia
Domyślny

I przepraszam bardzo, nie popieracie pewnego Pana Romka, który chce założyć szkoły o zaostrzonym rygorze? Bo ja akurat to popieram.

Może tacy dręczyciele tam trafią, i nie będzie więcej samobójstw.

Moim zdaniem, chłopak nie miał się komu wyżalić. Wiem, bo wiele razy w takich sytuacjach pomogli mi koledzy. Za co im jestem wdzięczny.

A co do osób, które uważają, że takich tematów nie powinno być, niech się zamkną. O tym trzeba mówić i rozmawiać. I piszę to z pełną powagą.
Rav Othersider jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 22:53   #35
Eivrel
Użytkownik Forum
 
Eivrel's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 281
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja może jeszcze dodam że ten nagły przypływ informacji w mediach o różnych tragediach i wieszaniach może być spowodowany sprytnym manipulowaniem ludźmi.

"Ej ludziska se myślą że ten i ten robią dobrze. Trza więcej złego w kraju pokazać to zaraz zmienią zdanie."
Eivrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 22:54   #36
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

A wszystkiemu winne są gry komputerowe! Taaaak! Spalić, utopić, zniszczyć, zdewastować, unicestwić, roztrzaskać, zmiażdżyć, rozwalić, zgnieść, zrównać z ziemią. Totalna destrukcja!

Dziennie giną setki ludzi, więc jedna osoba w tą czy w tą jaka to różnica? Sprawy tych samobójstw są jak na mój gust zbyt nagłaśniane. Tak było, jest i będzie, my nic na to nie poradzimy. Wielce Szanowny Pan Minister Oświaty i Edukacji Romek zaraz znowu wymyśli coś, co ma wnieść wiele, a tak naprawdę nie wniesie NIC...
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 23:07   #37
kamosblue
pr0-poster
 
kamosblue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Lokacja: Knurów

Posty: 555
Imię: Stavan
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
kamosblue ma numer GG 4139914
Domyślny

Tak będzie coraz czesciej i raczej temu spoleczenstwo nie zaradzi. Bywa.
__________________
Lepkie palce i mikrofon w ręku
kamosblue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 23:07   #38
Rethfing on Aldora
Użytkownik Forum
 
Rethfing on Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 33

Posty: 825
Rethfing on Aldora ma numer GG 2007389 Send a message via Skype™ to Rethfing on Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Radek 666 Pokaż post
Dziennie giną setki ludzi, więc jedna osoba w tą czy w tą jaka to różnica? Sprawy tych samobójstw są jak na mój gust zbyt nagłaśniane. Tak było, jest i będzie, my nic na to nie poradzimy. Wielce Szanowny Pan Minister Oświaty i Edukacji Romek zaraz znowu wymyśli coś, co ma wnieść wiele, a tak naprawdę nie wniesie NIC...
Ale to samobójstwo 15-letniej osoby!!!! Właśnie powinno się o tym mówić żeby te wszystkie przygłupy zrozumiały co mogą narobić przez to znęcanie się.
Rethfing on Aldora jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 23:14   #39
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamos Pokaż post
Tak będzie coraz czesciej i raczej temu spoleczenstwo nie zaradzi. Bywa.
Czy ty czytasz czasem to, co piszesz? To nie jest normalne, że w przeciągu miesiąca, dwóch, 3 osoby popełniają samobójstwo, bo ktoś ich w szkole dręczył. Powinno sie z tym walczyc i jak widze Giertych próbuje chociaz troche złagodzic sytuacje.
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 23:25   #40
Smetana
Użytkownik Forum
 
Smetana's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Wiek: 33

Posty: 540
Imię: nie wiem
Domyślny

Z tego co czytałem samobójstw nastolatków w Polsce jest jakieś 300 rocznie. Nagłaśniane są pewnie tylko te gdzie ofiara była maltretowana itp. by pokazać jaka to młodzież jest agresywna, MEN złe itd... Śmieszne. W szkołach (głównie gimnazjach) nie jest dobrze, ktoś konfliktowy, lub 'inny' łatwo może sobie narobić kłopotów. Ale jakieś groźniejsze przypadki są marginalne i imho to normalne że od czasu do czasu ktoś się powiesi .
__________________
...
Smetana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:45.


Powered by vBulletin 3