Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Selena

Notki

Selena Wydarzenia z Seleny.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-06-2007, 00:24   #241
Pafel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 05 2007

Posty: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chosen_one Pokaż post
Czemu zalosne? [GUILD]Czy nie mam racji?[/GUILD] Nie obchodzi mnie odkad tylko, ze jest. Widze ze niektorych nie ruszaja ich teksty - napisalem to wielkimi literami. Jezeli pominiemy noobkow spod depo to nie maja racji ze Polacy sa noobami.
Nie :| nie masz jego wybor z kim jest i nie powinno cie to obchodzic a jezeli pominiemy tych spod dp to zostaja jeszcze inni np. ci co kradna looty wpadaja ci na expowisko i wyrzucaja twoj list albo udaja ze go nie widzieli...
edit. Nie mowie ze tylko Polacy tak robia ale jak do tej pory to wiekszosc takich z ktorymi sie spotkalem to byli polacy

Ostatnio edytowany przez Pafel - 07-06-2007 o 00:35.
Pafel jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-06-2007, 00:35   #242
chosen_one
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2007

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Selena
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pafel Pokaż post
Nie :| nie masz jego wybor z kim jest i nie powinno cie to obchodzic a jezeli pominiemy tych spod dp to zostaja jeszcze inni np. ci co kradna looty wpadaja ci na expowisko i wyrzucaja twoj list albo udaja ze go nie widzieli...
Adwokat burniastego.. Napewno to jego wybor bo ja nie wybieralem za niego. Obchodzi mnie to bo on wzmacnia gildie ktorej nie lubie.

Swe tez kradna looty, wpadaja na expowiska i wpisuja swoj nick w moim liscie i mowia zebym "leave or hunted".

Z wiekszoscia Polakow sie dogadam, swe rozumieja tylko swoja przewage. Angielski znam wystarczajaco do takich rozmow..

Ostatnio edytowany przez chosen_one - 07-06-2007 o 00:39.
chosen_one jest offline  
stary 07-06-2007, 00:38   #243
Pafel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 05 2007

Posty: 21
Domyślny

Ojojoj no i myslisz ze przez to ze nie lubisz cruoris to wplyniasz na niego tak zeby odszedl z glidi?? Btw. nie nie jestem jego adwokatem tylko wyrazam swoje zdanie od tego jest to forum nie?
Pafel jest offline  
stary 07-06-2007, 02:15   #244
Herante
Użytkownik Forum
 
Herante's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2004

Posty: 263
Domyślny ...

< napisałem posta... ale po paru minutach doszedłem do wniosku, że mam tak dosyć was polaków i polskiej mentalności że nie chce mi czytać waszych wypowiedzi ani nawet na to forum patrzeć >

Ostatnio edytowany przez Herante - 07-06-2007 o 02:18.
Herante jest offline  
stary 07-06-2007, 07:22   #245
Xyriela
Użytkownik Forum
 
Xyriela's Avatar
 
Data dołączenia: 01 12 2006
Lokacja: 1337
Wiek: 37

Posty: 158
Stan: Początkujący
Imię: Xyriela
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Cruroris
Świat: Selena
Poziom: 111
Skille: 0,1 pvp
Poziom mag.: 68
Domyślny

Jestem noobem...
Po co ja sie wysilam, zeby cos wytlumaczyc, jesli..

TAK! Herante! Miales racje! Im sie nijak nie da wytlumaczyc, ze to nie Krzyzacy tylko XXI wieczna gierka internetowa.

OMFG LMFAO jakby to powiedzial S*****...

Ech ZABILI MNIE NIEEEEEE... Uff to byl tylko sen..

A Macavelli will burn in hell
__________________
Speeecial Ed, his momma dropped him dropped him on his head, now he's not so bright instead he's a little bit special!!!! BLAAAA

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Channel saved at Mon Sep 03 00:36:44 2007
00:12 Master Macavelli [108]: chcesz to mozesz zaplacic 300k
00:12 Master Macavelli [108]: i dolaczyc do nas
00:13 Master Macavelli [108]: z tym, ze dajesz nam passy

************************************
Dżaper rox
Xyriela jest offline  
stary 07-06-2007, 09:48   #246
lekkopodsuszonatwarzyczka
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Xyriela tylko ze krzyzacy spali po nocach a ty dla tej XXI wiecznej gierki internetowej wysuszyłas twarz brakiem snu =(
 
stary 07-06-2007, 09:56   #247
behi
Użytkownik Forum
 
behi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Wrocław- West Coast

Posty: 369
Imię: BURNIASTY
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 102
behi ma numer GG Parampampam
Domyślny

@chosen_one

Jesteś tutaj najgłupszym człowiekiem. Mam cię głęboko w dupie, możesz wyzwać mi jeszcze moją matke.


OVER AND OUT
__________________
If you hated me before, NOW you will hate me with passion.


Postaw się ludziom notorycznie puszczającym smuty i kwasy! Powiedz BURN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
behi jest offline  
stary 07-06-2007, 15:49   #248
chosen_one
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2007

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Selena
Domyślny

@ Xyriela

Myslisz, ze jak ty nie padlas ofiara PA to wszyscy mieli taka szanse. Byc moze dlatego ze sprawialas wrazenie malego, biednego noobka nad ktorym sie wszyscy litowali, bo jak ktos probowal cie ubic to zasypywalas go wazeliniarskimi tekstami typu: "czemu mnie bijesz? ja chce byc twoim przyjacielem, bo jestem za slaba zeby z toba walczyc.. prosze dogadajmy sie.." Ja taki nie jestem. Nie bede sie przed nikim plaszczyl, tylko dlatego ze jest 50 lvli wyzej. Ja nigdy z nikim nie zaczynam. To oni zawsze szukaja zaczepki, zeby pozniej wyludzac kase. Twoja sytuacje rozni sie od sytuacji innych, wiec nie oceniaj wszystkich wg siebie , bo to nie jest obiektywne.

Co do Datte to nie masz racji. Ten koles mnie zaatakowal bez powodu i musialem przed nim uciekac z respa. Innym razem przeszedl samego siebie, kiedy kupowalem na trade pewien drogi item, on napisal do mnie, ze skoro kupuje taka rzecz to musze miec kase i jezeli mu nie zaplace to mam hunta. Od tego czasu drogie rzeczy kupuje noobcharem.

@ Burniasty Nie mam zamiaru wyzywac twojej matki, ja tylko komentuje twoje postepowanie. Takie same pretensje mam do innych Polakow w cruoris i to co powiedzialem tobie tyczy sie rowniez ich.
chosen_one jest offline  
stary 07-06-2007, 16:23   #249
lekkopodsuszonatwarzyczka
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

To chyba to samo powiesz o szwedach walczacych w fraternity bo widze odbierasz to jakos wojne narodowa w tibi lol

Ostatnio edytowany przez lekkopodsuszonatwarzyczka - 07-06-2007 o 16:32.
 
stary 07-06-2007, 16:48   #250
chosen_one
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2007

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Selena
Domyślny

@ up

Nie powiem tego samego. Jesli chodzi o fraternity to mialem klopoty tylko z noobcharem Alfisa.
Wojna narodow - a czy ja jeden mam takie wrazenie? Spotkalem sie z wieloma przypadkami (nie tylko ja), w ktorych zostalem oceniony przez swe wg narodowosci. W cruoris jest nawet odpowiedni podzial uwzgledniajacy pochodzenie, wiec jak sadze dla nich to nie jest bez znaczenia.
chosen_one jest offline  
stary 07-06-2007, 20:31   #251
Grypek
Użytkownik Forum
 
Grypek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 35

Posty: 71
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: Nazgul
Świat: Selena
Poziom mag.: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chosen_one Pokaż post
@ up

Nie powiem tego samego. Jesli chodzi o fraternity to mialem klopoty tylko z noobcharem Alfisa.
Wojna narodow - a czy ja jeden mam takie wrazenie? Spotkalem sie z wieloma przypadkami (nie tylko ja), w ktorych zostalem oceniony przez swe wg narodowosci. W cruoris jest nawet odpowiedni podzial uwzgledniajacy pochodzenie, wiec jak sadze dla nich to nie jest bez znaczenia.
Gildia to gildia. I choć MOŻE jest tam podział na narody to walczą w imię idei a idea jest Ponad Podziały (Kurcze ale filozof ). Dobra przechodząc do sedna chodzi mi o to, że gdzieś na innym serwie mogą być wojny narodowe ale to mnie NIC nie obchodzi bo tutaj jest wojna dwóch gildii.
Grypek jest offline  
stary 07-06-2007, 22:36   #252
Ushka
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 12 2005
Lokacja: Bielsko-Biała _/
Wiek: 32

Posty: 166
Stan: Niegrający
Imię: Maciek
Świat: Prawdziwy
Poziom: Co?
Skille: Wtf??
Poziom mag.: o0
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chosen_one Pokaż post
Wojna narodow - a czy ja jeden mam takie wrazenie? Spotkalem sie z wieloma przypadkami (nie tylko ja), w ktorych zostalem oceniony przez swe wg narodowosci. W cruoris jest nawet odpowiedni podzial uwzgledniajacy pochodzenie, wiec jak sadze dla nich to nie jest bez znaczenia.
WOJNA SWIATOW!!! NADCHODZI III WOJNA SWIATOWA!! WSZYSCY POLACY DO BRONI!! BO SZWEDZI W TIBI NAS NIE LUBIA!! :|
Ushka jest offline  
stary 08-06-2007, 01:15   #253
Rasse
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 113
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 60
Poziom mag.: 99
Send a message via Skype™ to Rasse
Domyślny

Afff, dawno mnie tu nie bylo. Czytajac te forum normalnie zal mi sie zrobilo...
Xyrielko, czyzbys nigdy nie pa'owala? Juz nie pamietasz naszego banshee questa? Juz nie pamietasz jak wjezdzalas ze swoja paczka do ab i czekaliscie kiedy tylko wyjde z pz? Czego ty chcesz, zeby wszyscy Cie piescili, chwalili, rozpieszczali? Co jak co, moze Cie nie lubie za bardzo ale szanuje, i ten post o szwedach i ich "rozmowach" to normalnie syf.
Mianowicie, kiedys jak Puge robil pa na servie i kazdy trzasl tylkiem kiedy tylko go zauwazyl, ja bylem jego providerem, w *huja se wtedy wrogow zrobilem no ale coz, kiedy do niego zagadalem, on do mnie z takim tekstem:
- Ok, ofcourse you can be my provider, but where are you from?
-Poland
-see ya in temple, now you are in deep shit!!
I hunci mnie do dnia dzisiejszego-.-
Nastepne, kiedys chcialem sprzedac Nortecowi dsme, cena mu sie nie podobala (chociaz wg price listy byla ok) przyszedl i mnie *ajebal, chociaz gadalem z nim pol dnia...po angielsku ofcuz-.-

Byle ktora gildia wygra ta wojne to i tak p.a bedzie na tym servie, wkoncu to serv pvp...Ja tam nie placze bo czasami tez lubie popekowacD (nie, szary?xd)

A co do Polakow, ktorzy dolaczyli do cru to ich w pewnym stopniu rozumiem. Chca se tu pograc, albo w przyszlosci sprzedac chara i dlatego dolaczyli do przeciwnej strony...chociaz ja bym tak nie zrobil. Napoczatku wybrali strone po ktorej beda walczyc i nie powinni od tak zmieniac..

@Scotty
haha az tak Cie nie lubia? uuuP ja tam Cie kofffffffam XD
__________________
Brak weny na podpis.

Ostatnio edytowany przez Rasse - 08-06-2007 o 01:22.
Rasse jest offline  
stary 08-06-2007, 02:28   #254
Burnio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 06 2007
Lokacja: W domu

Posty: 17
Stan: Niegrający
Imię: Burnek
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 67
Poziom mag.: 56
Domyślny

Heh.. mnie Xyriela chciala zabic kilka razy. Ale kiedy w koncu sie z nia dogadalem zostawila mnie w spokoju do czasu kiedy zobaczyla przy mojej glowie RS'a na drugi dzien byly tego efekty. Zabila mnie z swoimy nowymi kolegami z Crouris.

A jej dojscie do Crouris traktuje jak kolejny sposob na podlizanie sie kazdemu komu kto ma 100+
Burnio jest offline  
stary 08-06-2007, 09:36   #255
behi
Użytkownik Forum
 
behi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Wrocław- West Coast

Posty: 369
Imię: BURNIASTY
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 102
behi ma numer GG Parampampam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chosen_one Pokaż post
@ up

Nie powiem tego samego. Jesli chodzi o fraternity to mialem klopoty tylko z noobcharem Alfisa.
Wojna narodow - a czy ja jeden mam takie wrazenie? Spotkalem sie z wieloma przypadkami (nie tylko ja), w ktorych zostalem oceniony przez swe wg narodowosci. W cruoris jest nawet odpowiedni podzial uwzgledniajacy pochodzenie, wiec jak sadze dla nich to nie jest bez znaczenia.
A w Fraternity nie ma podziału w rangach na Swe i Pl???????
__________________
If you hated me before, NOW you will hate me with passion.


Postaw się ludziom notorycznie puszczającym smuty i kwasy! Powiedz BURN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
behi jest offline  
stary 08-06-2007, 10:25   #256
KubaGuzikkk
Użytkownik Forum
 
KubaGuzikkk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Wiek: 34

Posty: 486
Stan: Niegrający
KubaGuzikkk ma numer GG . KubaGuzikkk ma login Tlenu rs6biturbo@tlen.pl
Domyślny

@behi;
No tak, ale jak się czegoś nie chce widzieć, to się nie widzi. Moron jest i tyle
KubaGuzikkk jest offline  
stary 08-06-2007, 10:31   #257
chosen_one
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2007

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Selena
Domyślny

@ Burniasty
Nie ma. Nie pamietam zeby kiedys byl.

@ Burnio
Xyriela czesto czepia sie bez powodu porzadnych ludzi. Robi pk noobcharem a pozniej sie wyżywa mainem jak jej sie nie uda...
chosen_one jest offline  
stary 08-06-2007, 12:45   #258
Rasse
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 113
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 60
Poziom mag.: 99
Send a message via Skype™ to Rasse
Domyślny

@Up
Wezcie zostafcie ksyriele bo hanta dostaniecie od cru i bedfzie;\

Ale tak na serio, to zdeka wku*wia, ty robisz p.a to masz przesrane wszyscy cie hunca i w ogole kiszka XD oni robia p.a to nic, swieci sa "for a better selena"-.- dlatego ja ograniczam swoje granie tu bo ktora gildia nie wygra to i tak pa zostanie, chyba ze tacy ludzie jak wrath albo ktos inny sie przeciwstawia temu...
__________________
Brak weny na podpis.

Ostatnio edytowany przez Rasse - 08-06-2007 o 12:54.
Rasse jest offline  
stary 08-06-2007, 15:22   #259
Kery_Zorro
Użytkownik Forum
 
Kery_Zorro's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2007

Posty: 36
Stan: Niegrający
Imię: Kery Zokro
Profesja: Royal Paladin
Świat: Selena
Poziom: 125
Domyślny

Omigosh wyzywacie sie tylko mowicie kto jaki jest a gowno wiecie za przeproszeniem...
A z Xyriela dobrze zylem nawet bardzo do czasu kiedy chcialem ja zabic :'(





























AJ PWN OL! HAIL ZORRO !
__________________
Hail Symphony of Death.

Ostatnio edytowany przez Kery_Zorro - 08-06-2007 o 15:26.
Kery_Zorro jest offline  
stary 08-06-2007, 18:19   #260
Xyriela
Użytkownik Forum
 
Xyriela's Avatar
 
Data dołączenia: 01 12 2006
Lokacja: 1337
Wiek: 37

Posty: 158
Stan: Początkujący
Imię: Xyriela
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Cruroris
Świat: Selena
Poziom: 111
Skille: 0,1 pvp
Poziom mag.: 68
Domyślny

Jak ktoś pyta czy robie pa.. To musze przyznac, ze tak. I do tego wcale nie trzeba byc szwedem, zeby robic pa. Wystarczy miec sile przekonywania xD

@Sara
Banshee questa nie pamietam, tylko to, ze trzeba bylo dac tower shield Saphirowi
Pa'owalam.
Poza tym, to huncilam Cie z teamem za Twoje pkowanie, wiec nie badz taki zdziwiony, ze odwiedzalam Ab' od czasu do czasu.
@Burnek
Wiesz za co padles, po co wciaz o to placzesz. Chyba polowa Seleny pisala do mnie, zebym oddala Twojego loota, bo im dupe trujesz.. Ale wygladalo to tak:
Polowa Seleny: Oddasz loota Burnkowi?
Xyriela: Nie
Polowa Seleny: Wiesz, ja mam na niego wylane, ale mi tu truje pol dnia o to.
lol...
@chosen one
Lol czepiasz sie jak rzep psiego ogona
@Kery
Dzieki za deeper fibule :***

Moc zyczen,

Xyriela
__________________
Speeecial Ed, his momma dropped him dropped him on his head, now he's not so bright instead he's a little bit special!!!! BLAAAA

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Channel saved at Mon Sep 03 00:36:44 2007
00:12 Master Macavelli [108]: chcesz to mozesz zaplacic 300k
00:12 Master Macavelli [108]: i dolaczyc do nas
00:13 Master Macavelli [108]: z tym, ze dajesz nam passy

************************************
Dżaper rox
Xyriela jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:13.


Powered by vBulletin 3