Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-07-2007, 11:26   #1
ArtiPl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2007
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 32

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Imię: Deros
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 114
Skille: 27
Poziom mag.: 70
ArtiPl ma numer GG 8942083 ArtiPl ma login Tlenu immons@tlen.pl
Domyślny Update 2k7

Jak wielu z Was zaobserwowalo, tegoroczny Update, nie podoba sie sporej ilosci osob, nie chce zeby wygladalo ze to kolejny temat zrozpaczonego updejtowicza, gdyz tak nie jest, lecz co byscie powiedzieli na propozycje, ktora zostala napisana na proposal board na forum.tibia.com.

A mianowicie:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kogerex
New Servers 7.4 version
Tibia is getting worse every update. So my proposition is to make few servers with client 7.4 it wasn't very old client but it is very good... much better than 8.00
Many people has left real tibia and started playing open tibia servers with older clients. Every year much more people are going retired, every update is going tibia worse. After balancing profession update we have most unbalanced proffesion in history. So Cipsoft make us few tibia servers with client 7.4 pleaase everyone sign here if you like my idea.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tłumacz
Tibia staje sie gorsza w kazdym updejcie. Wiec moja propozycja jest stworzenie paru nowych serverow, pod klienta 7.4, nie jest to bardzo stara wersja lecz bardzo dobra, duzo lepsza od 8.0.
Duzo ludzi opuscilo Tibie i zaczelo grac w OTSy ze starszym klientem. Kazdego roku wieksza liczba osob odchodzi na emeryture, kazdego updejta Tibia staje sie gorsza. Po updejcie balansujacym profesje, mamy najbardziej niezbalansowane profesje w historii. Wiec, drogi CipSofcie, prosimy bys zrobil nam kilka serverow z klientem 7.4. Kazdy kto zgadza sie z moim pomyslem proszony jest o podpisanie sie w tym temacie
Tak wiec, co mysliscie o tym pomysle? Podejzewam ze wielu z was bylo by zadowolonych, gdyby CipSoft wysluchal naszych prosb i stworzyl takie servery pod tego klienta. Wszyscy, ktorzy zgadzaja sie z tym pomyslem sa proszeni do podpisania sie w w/w temacie.

Dziekuje, ArtiPl
ArtiPl jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-07-2007, 11:32   #2
Hoxiu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2004

Posty: 337
Domyślny

hahahah, nie ma szans, skoncz z jakimis probami wrocenia do starej tibii... chcesz powspominac idz na ots - a tu jest zabronione rozmowanie o nim
Hoxiu jest offline  
stary 08-07-2007, 11:37   #3
Kejmilo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 05 2007
Wiek: 32

Posty: 307
Stan: Niegrający
Domyślny

@up: Czytanie ze zrozumieniem się kłania? Czy on coś napisał o powrocie do starej tibii czy otsach? On tylko skopiował nam post i go przetłumaczył, za co bardzo mu dziękuję. Ale niestety wątpię czy Cip takie coś zrobi, im zależy, jak już ktoś napisał kiedyś na tym forum, żeby tibia była grą dla dzieciaków - wiadomo, dzieci będą grały w to latami, a dorośli? Raczej nie...
__________________
Podpis? Nie mam pomysłu ;<
Kejmilo jest offline  
stary 08-07-2007, 16:03   #4
Neho
Użytkownik Forum
 
Neho's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 35

Posty: 59
Profesja: Elder Druid
Poziom: 71
Skille: 22/20
Poziom mag.: 51
Neho ma numer GG 4742311
Domyślny

Trzy slowa: "Nie ma szans".
Tak powaznie to exp lepiej.
__________________
..:Tibia jest jak kolo fortuny, raz sie jest na dole raz na gorze:..
Neho jest offline  
stary 08-07-2007, 16:05   #5
Tawer Redeye
Użytkownik Forum
 
Tawer Redeye's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2006
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 1

Posty: 261
Stan: Na Emeryturze
Tawer Redeye ma numer GG 631049 Tawer Redeye ma login Tlenu kamix21@o2.pl
Domyślny

@up nie ma szans XD są malutkie(tj jeśli będą tak jak premia czyli only for pacc)
Nawet jak będą tylko dla pacca to ja będę tam grał
__________________
Jarassimus- na zawsze w naszej pamięci
:F
Może wróciłem, może nie
272 posty
Tawer Redeye jest offline  
stary 08-07-2007, 16:22   #6
chesek
Użytkownik Forum
 
chesek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 368
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Rozbawiło mnie jedno zdanie:

Cytuj:
Every year much more people are going retired(...)
Skoro tak jest, to czemu w tibie gra coraz więcej ludzi, są większe kolejki i więcej ludzi na serwie? Noo, chyba, że autor tekstu liczył, że każdy 100+/200+ lvl ma 200 ownerów, to wtedy się zgodzę.
chesek jest offline  
stary 08-07-2007, 23:20   #7
ArtiPl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2007
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 32

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Imię: Deros
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 114
Skille: 27
Poziom mag.: 70
ArtiPl ma numer GG 8942083 ArtiPl ma login Tlenu immons@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek Pokaż post
Rozbawiło mnie jedno zdanie:



Skoro tak jest, to czemu w tibie gra coraz więcej ludzi, są większe kolejki i więcej ludzi na serwie? Noo, chyba, że autor tekstu liczył, że każdy 100+/200+ lvl ma 200 ownerów, to wtedy się zgodzę.
Umiesz angielski? "Every year more and more players going retired" to znaczy ze kazdego roku coraz wiecej osob odchodzi na emeryture... a to oznacza ze np 2 lata temu odeszlo 10 osob, a w tym roku 20... pozatym wiecej ludzi gra w tibie gdyz internet stal sie popularny tak jak i Tibia...
ArtiPl jest offline  
stary 09-07-2007, 01:24   #8
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Nie wiem ludzie co wam daje to płakanie za starą tibią. Co każdy update jest to samo, jedni podniecają się mastrubując się w kącie inny zaś tną się myślac o tym że skończyła się era botterów lub PVP, a jeszcze inni w rozpaczy grają na OTS'ach. UPDATE są i będą, dopóki jakiś mądry człowiek nie zakaże grać w Tibie...
__________________
poreda jest offline  
stary 09-07-2007, 03:22   #9
chesek
Użytkownik Forum
 
chesek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 368
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArtiPl Pokaż post
Umiesz angielski? "Every year more and more players going retired" to znaczy ze kazdego roku coraz wiecej osob odchodzi na emeryture... a to oznacza ze np 2 lata temu odeszlo 10 osob, a w tym roku 20... pozatym wiecej ludzi gra w tibie gdyz internet stal sie popularny tak jak i Tibia...
Umiem angielski, a nawet gdybym nie umiał mam tłumaczenie. ; )
Chodziło mi o to, że "Wasz" argument, że coraz więcej ludzi odchodzi jest kiepski, bo odejdzie taki mdw, sero, tripida czyktolowiek inny z 200 czy tam 300 lvlem, a za nich przyjdzie 100 innych. Więc Cipsoft ma głębiej ten argument, niż wy pochowane rec keye.
chesek jest offline  
stary 09-07-2007, 11:19   #10
Traczu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Libera
Poziom: 36
Skille: 71/71
Poziom mag.: 4
Traczu ma numer GG 2766821
Problem

Kurde....Chłopak poinformował o takim poście na www.tibia.com , w dodatku przetłumaczył to dla osób,które nie potrafiły by zrozumieć dobrze tego tekstu. On nie mówi, że macie wchodzić i wypisywać i w ogóle nie wiadomo co... ON POWIEDZIAŁ:
Cytuj:
Tak wiec, co mysliscie o tym pomysle? Podejzewam ze wielu z was bylo by zadowolonych, gdyby CipSoft wysluchal naszych prosb i stworzyl takie servery pod tego klienta. Wszyscy, ktorzy zgadzaja sie z tym pomyslem sa proszeni do podpisania sie w w/w temacie.
Zapytał co sądzicie? A niektórzy od razu naskakują i mówią "idź lepiej exp"
Powiedział, że jak się zgadzacie to wchodźcie i głosujcie...Nie chcecie to tego nie róbcie, ja osobiście wszedłem i napisałem, że moim zdaniem to dobry pomysł, po pomysł jest DOBRY, co prawda jest mało prawdopodobne, że to wypali, bo jak wiadomo CipSoft robi to wszystko dla kasy, a nie dla graczy...
Ale osobiście uważam, że naskakiwanie na gościa, który tylko zapytał o wasze zdanie i poinformował o możliwości wypowiedzenia się na ten temat na www.forum.tibia.com , jest nie fair i powinno to zniknąć z mentalności wielu ludzi....
Traczu jest offline  
stary 09-07-2007, 11:50   #11
Guriel
Użytkownik Forum
 
Guriel's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 34

Posty: 272
Stan: Niegrający
Imię: Secret
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 70+
Skille: 75/75+
Poziom mag.: 6
Guriel ma numer GG 1066511
Domyślny

hmmmmmm cipsoft moglby zrobic jakis server pod tibie np 7,4 ale ja wolalbym 7,1 to byl moj pierwszy klient, ehhhh zakochalem sie w nim ;] gdyby server byl only for pacc, to bym juz dzis nawet kupil pacca, zeby troche powspominac

jak dla mnie to co bylo nie wraca ;/ ale chcialbym zeby powstal taki new server ;]


pzdR! :>
__________________
Filmy animowane ;> WMV
na youtube wpisz "pjto"

http://www.youtube.com/results?search_query=pjto&search=Search
Guriel jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:37.


Powered by vBulletin 3