Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-06-2007, 18:59   #21
x86rush
Użytkownik forum
 
x86rush's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Brozyn Pokaż post
Frajer z Siedlec ! CRY ME A RIVER ! xD


Omg kolejna odpowiedź w stylu brozyna :/ Pozwól, że wtrącę swoje trzy grosze na twój temat, bo już zaczynam dostawać kociokwiku jak widzę twoje kolejne mądre posty. Po pierwsze zachowujesz się jak napompowany jedenastoletni palant. Kozakujesz do kogo popadnie. Sądzisz że wbiłeś 137 lvl to jesteś taki mastah i możesz sobie każdego obrażać ? Cytuję "Frajer z Siedlec !" ... a Ty to k***a kto jesteś ?? Mieszkasz w Pyskowicach. Powiedzmy sobie szczerze, że metropolia to nie jest. Ciężko określić tym mianem zabitą dechami dziurę na końcu Polski w której jest 14 mieszkańców na krzyż, a sołtys gania świniaki przez główną ulicę. Wcale się nie dziwię, czemu w polu miejsce zamieszkania wpisałeś sobie "Halmstad" ... czyżby pan brozyn wstydził się miejsca zamieszkania? Zostawmy to pytanie bez odpowiedzi. W każdym bądź razie polecam zmienić sobie to pole na Cham-Stadt (bo do Szwecji to ci raczej daleko). Z pewnością bardziej by do ciebie pasowało takie miasto. Co do twojej osoby, to zdążyłem już cię na tyle poznać, że wypracowałem sobie pewne zdanie na twój temat. Nie myśl, że oceniam cię tylko po jednym poscie na forum panie tfu Krzysztofie z Piździwólki. Ta Twoja zmyślna riposta na post osoby, która nie do końca łapie się w tym, co dzieje się na pandzie była tylko kroplą, która przeważyła szalę. Oczywiście wiem, co mi zaraz odpiszesz. (Tak się składa, że czytam Twoje posty, zarówno tutaj jak i na forum serwisu tibia.com.) Napiszesz coś w stylu: "wbij najpierw lvl taki jaki mam ja, a potem pogadamy" ... odpowiem tyle, że nie trzeba mieć +100 lvl, żeby mieć swoje zdanie. Przez takich buraków jak ty przestałem grać w tibię i wcale się nie dziwię, że tylu ludzi odeszło ... fajnych ludzi... i wiesz co ? jesteś smark !!! Może masz te 19 lat, ale zachowujesz się, jakbyś miał 12 lat max. Nie ma jak dobry pretekst do PA ... szkoda tylko że nie bijesz równych sobie, tylko znajdujesz sobie ofiarę o 40 lvl niższą, żeby czasem nie miała szans się obronić. Żal mi dupę ściska jak widzę filmiki, którymi się szczycisz. Przy okazji wielkie pozdro dla twojego kolegi-analfabety brodola. Ten jest jeszcze lepszy. Na własne oczy widziałem jak wielki master blaster brodol (70 lvl RP wówczas) pod depo zablokował 16 lvl druida i pisze "pay armor or die" po czym wbija sobie na nim fraga. Wielkie GZ dla dobrego PVP obydwu panów. O akcji "masz skulla = padasz od bto", którą próbowaliście swego czasu rozreklamować na forum tibia.com, w myśl której miałoby nie być PA na pandzie nawet nie wspomnę. Normalnie śmiech na sali. Je*any Chuck Norris, strażnik Teksasu się znalazł. Co kolejny pretekst do zabijania słabszych graczy ?? Szkoda, że od siebie nie zaczeliście wprowadzać tych zmian, które miały uratować serwer. Z tego co pamiętam zarówno ty jak i brodol biegaliście sobie wówczas z RSami (tjaaa zapewnie wbitymi na wojnie... wierzmy w to. Ale ja pewnie noob jestem i nic o tym świecie nie wiem). Oczywiście znajdą się tacy, którzy gotowi będą lizać ci tyłek z uwagi na to jaki level wbiłeś. Miej jednak świadomość, że są też tacy, dla których level nie jest wyznacznikiem jak "fajny" jesteś i dla których jesteś nikim więcej niż ostatnim śmieciem. Wracając jeszcze raz do frajerstwa, to wcale się nie dziwię że pojawiają się wątki w stylu tego w którym piszę swojego posta. Róbcie tak dalej, psujcie ludziom zabawę. Nikt nie powiedział przecież że musicie być w porządku w stosunku do innych graczy.

Ps. Miłego grania w tibię, skoro tylko ona daje ci poczucie wyższości nad innymi ludźmi.
x86rush jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-07-2007, 00:50   #22
Wicheer
Użytkownik Forum
 
Wicheer's Avatar
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 47
Domyślny

brozyn sie zalamie
Wicheer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-07-2007, 22:01   #23
Pacz_knight
Użytkownik Forum
 
Pacz_knight's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Japonia
Wiek: 31
Wpisy bloga: 15

Posty: 1,712
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 50
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kiełek Pokaż post
Pamięta ktoś gildie Friitanzplax? (Fajna nazwa ;]) Przyjmowali tam wszystkich niezależnie od lvl. Na guild-chacie zawsze ktoś był, więc gdy nie chciało się expic zawsze można było pogadac. Można byłoby zreaktywowac tą gildię. Bo przecież pomoc nowym graczom to chyba nic złego
Oooo ja pamietam ta gildie! Byla spoko praktycznie osob bylo multum ale szkoda bo same low-lvl'e.
Co do pandori gralem tam okolo 2 lata i bylo fajnie. Ale nadmiar pk spowodowal ze odeszlem. Polecam jak ktos chce sie podenerwowac na wyzszym lvl.
Pacz_knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-07-2007, 22:15   #24
Wald_Kerius
eX Moderator
 
Wald_Kerius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Lokacja: www.tibiaspy.com
Wpisy bloga: 2

Posty: 847
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 170
Skille: 96/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

Wszelkie obraźliwe teksty pod adresem Brożyna, czy też innych userów będą usuwane a ich autorzy karani. Nie umiecie dyskutować o grze to dowidzenia. Życie RL zostawcie sobie na rozmowy przez gadu gadu na przykład.
__________________

Nowa strona o Tibii w profesjonalnym wydaniu


Mój temat ze zdjęciami



Pacc Secura - 400k. Wiadomość do Wald Kerius - Secura/Ankrahmun (list).
Wald_Kerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2007, 10:23   #25
Valisha
Użytkownik Forum
 
Valisha's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2007
Lokacja: Łódź
Wiek: 32

Posty: 186
Świat: Aurea/Candia
Domyślny

Swoja przygode z Tibią zaczęłam właśnie na Pandorii. A dlaczego już tam nie gram?
Pierwsza wizyta na mainie (około 1,5 roku temu)- wychodze ze świątyni do dp i od razu pk.. Po kilku dniach ide na Femor Hills i ~40 lvl pisze do mnie "armor". To ja im daje leather (byłam wtedy jeszcze newbie ) a oni mnie zabili za to, że byłam n00bem.. I sie w końcu przeniosłam na serwer Aurea gdzie jest wg mnie o wiele fajniejszy klimat..
Teraz mogłabym wrócić na Pandorie jednak przeraża mnie nadmiar pk i brak kumpli..
Wg mnie, żeby ożywić Pandorie potrzebna jest przede wszystkim czyjaś "pomocna dłoń", żeby pomagać newbie. Bo patrząc na swój przykład gdyby ktoś taki sie znalazł, na pewno bym została na Pandori..
Valisha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2007, 13:50   #26
Erytreja
Użytkownik Forum
 
Erytreja's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Zeal Kingdom

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Guardia
Poziom: 24
Poziom mag.: 20
Domyślny

Ja mam postać na Pandorii i w Carlin narazie nie widziałem PK, mam palla ale zero kasy. Na razie nie gram na Pandorii ale może kiedyś. xD

EDIT
Gram sobie teraz (na razie).
__________________
"One among you ... will shortly perish"
Janus (young Magus)


Ukryty tekst:
14:29 Aroc Letre [8]: buy Boh potem bo ni mam kasy



Jeśli mówisz TAK update i wnerwiają Cię magowie i druidzi, którzy myślą tylko o sobie (o postaciach magicznych) i chcą tylko robić PG( a nie grają dla zabawy), skopiuj to do swojej sygnatury !!!

BTW. Sam też czasami gram druidem (i fajnie się gra)

Ostatnio edytowany przez Erytreja - 07-07-2007 o 18:09.
Erytreja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2007, 23:19   #27
Kasza_Bebikon
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 05 2007

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Imię: *******
Gildia: *****
Poziom: ***
Skille: ***/**
Poziom mag.: **
Domyślny

Ja gdy zacząłem grać w tibie to drugi server na jakim grałem to była pandoria to było jakieś 2-2,5 roku temu. Nie grałem od ponad roku zastanawiam się czy wrócić będę grał teraz przez jakiś tydzień na czas próbny. Jak będzie spoko to namawiam kumpli i ciśniemy razem.
Kasza_Bebikon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 16:18   #28
Dark Brozyn
Użytkownik Forum
 
Dark Brozyn's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Śląsk/Pyskowice
Wiek: 35

Posty: 309
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pandoria
Poziom: 174
Skille: 105/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez x86rush Pokaż post
Omg kolejna odpowiedź w stylu brozyna :/ Pozwól, że wtrącę swoje trzy grosze na twój temat, bo już zaczynam dostawać kociokwiku jak widzę twoje kolejne mądre posty. Po pierwsze zachowujesz się jak napompowany jedenastoletni palant. Kozakujesz do kogo popadnie. Sądzisz że wbiłeś 137 lvl to jesteś taki mastah i możesz sobie każdego obrażać ? Cytuję "Frajer z Siedlec !" ... a Ty to k***a kto jesteś ?? Mieszkasz w Pyskowicach. Powiedzmy sobie szczerze, że metropolia to nie jest. Ciężko określić tym mianem zabitą dechami dziurę na końcu Polski w której jest 14 mieszkańców na krzyż, a sołtys gania świniaki przez główną ulicę. Wcale się nie dziwię, czemu w polu miejsce zamieszkania wpisałeś sobie "Halmstad" ... czyżby pan brozyn wstydził się miejsca zamieszkania? Zostawmy to pytanie bez odpowiedzi. W każdym bądź razie polecam zmienić sobie to pole na Cham-Stadt (bo do Szwecji to ci raczej daleko). Z pewnością bardziej by do ciebie pasowało takie miasto. Co do twojej osoby, to zdążyłem już cię na tyle poznać, że wypracowałem sobie pewne zdanie na twój temat. Nie myśl, że oceniam cię tylko po jednym poscie na forum panie tfu Krzysztofie z Piździwólki. Ta Twoja zmyślna riposta na post osoby, która nie do końca łapie się w tym, co dzieje się na pandzie była tylko kroplą, która przeważyła szalę. Oczywiście wiem, co mi zaraz odpiszesz. (Tak się składa, że czytam Twoje posty, zarówno tutaj jak i na forum serwisu tibia.com.) Napiszesz coś w stylu: "wbij najpierw lvl taki jaki mam ja, a potem pogadamy" ... odpowiem tyle, że nie trzeba mieć +100 lvl, żeby mieć swoje zdanie. Przez takich buraków jak ty przestałem grać w tibię i wcale się nie dziwię, że tylu ludzi odeszło ... fajnych ludzi... i wiesz co ? jesteś smark !!! Może masz te 19 lat, ale zachowujesz się, jakbyś miał 12 lat max. Nie ma jak dobry pretekst do PA ... szkoda tylko że nie bijesz równych sobie, tylko znajdujesz sobie ofiarę o 40 lvl niższą, żeby czasem nie miała szans się obronić. Żal mi dupę ściska jak widzę filmiki, którymi się szczycisz. Przy okazji wielkie pozdro dla twojego kolegi-analfabety brodola. Ten jest jeszcze lepszy. Na własne oczy widziałem jak wielki master blaster brodol (70 lvl RP wówczas) pod depo zablokował 16 lvl druida i pisze "pay armor or die" po czym wbija sobie na nim fraga. Wielkie GZ dla dobrego PVP obydwu panów. O akcji "masz skulla = padasz od bto", którą próbowaliście swego czasu rozreklamować na forum tibia.com, w myśl której miałoby nie być PA na pandzie nawet nie wspomnę. Normalnie śmiech na sali. Je*any Chuck Norris, strażnik Teksasu się znalazł. Co kolejny pretekst do zabijania słabszych graczy ?? Szkoda, że od siebie nie zaczeliście wprowadzać tych zmian, które miały uratować serwer. Z tego co pamiętam zarówno ty jak i brodol biegaliście sobie wówczas z RSami (tjaaa zapewnie wbitymi na wojnie... wierzmy w to. Ale ja pewnie noob jestem i nic o tym świecie nie wiem). Oczywiście znajdą się tacy, którzy gotowi będą lizać ci tyłek z uwagi na to jaki level wbiłeś. Miej jednak świadomość, że są też tacy, dla których level nie jest wyznacznikiem jak "fajny" jesteś i dla których jesteś nikim więcej niż ostatnim śmieciem. Wracając jeszcze raz do frajerstwa, to wcale się nie dziwię że pojawiają się wątki w stylu tego w którym piszę swojego posta. Róbcie tak dalej, psujcie ludziom zabawę. Nikt nie powiedział przecież że musicie być w porządku w stosunku do innych graczy.

Ps. Miłego grania w tibię, skoro tylko ona daje ci poczucie wyższości nad innymi ludźmi.
Cry me, cry me.
__________________
http://s10.photobucket.com/albums/a149/Dark_BrozYn/


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez slawek112 Pokaż post
mam pytanie gdzie jest miejsce z demonami szkieletorami tylko tak żeby tam dojść bez gigantów i gs i deold widoł
21:24 Zarazestor Masumil [9]: nic jurz
Dark Brozyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 23:19   #29
Sacrifice
Użytkownik forum
 
Sacrifice's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2007
Lokacja: Polska
Wiek: 36

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Szukam
Świat: Pandoria
Poziom: 12
Skille: 40/24
Poziom mag.: 1
Sacrifice ma numer GG 5703359
LOL

Ja deletuje sorka i zrobie sobie Paladyna .Nie dlatego że jest znacznie potęzniejszy ale dlatego że tej profesji jeszcze nie miałem ;P
Sacrifice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 23:27   #30
Sacrifice
Użytkownik forum
 
Sacrifice's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2007
Lokacja: Polska
Wiek: 36

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Szukam
Świat: Pandoria
Poziom: 12
Skille: 40/24
Poziom mag.: 1
Sacrifice ma numer GG 5703359
LOL

Przenoscie sie do Carlin tam nie ma PKerów prawie wcale poza kilkoma takimi co sie lubią z UE bawić
Sacrifice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2007, 14:24   #31
Pandorian technomancer
Użytkownik Forum
 
Pandorian technomancer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2005

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PA - ndoria
Poziom: +70
Skille: 28/28
Poziom mag.: 83
Domyślny

Pandoria to stracony serwer właśnie przez takich "dzieciaków" jak Smark Brożyn zamieszkały halmstad ( czytać "Cham stąd) Wicher "zwichrowany umysł" Galholt.


Oni i wielu im podobnych wg mnie lecza swoje kompleksy z "reala" poprzez bycie "kimś" w tej grze, a lepiej by wyszli na tym by zamiast czas spędzać przy Tibi zaczęli spędzać go przy książce ( jak tam Krzysiu wyniki w nauce ?? rodzice sie dowiedzą to ci klawiaturke i myszkę zabiorą).

Możesz zacząć tu grać, możesz nawet wbić lewel, ale przyjdzie kiedyś taki czas kiedy przyjdzie ktoś i powie "Paj or daj " i cały poświęcony czas uznasz wtedy za stracony.

Generalnie jeśli chcesz zacząć przygodę z Tibia OMIJAJ SERWER PANDORIA SZEROKIM LUKIEM"
Ja tu grałem, przestałem i jedyne po co wracam to zabijać white/red skulle które nie pozwalają grać niskim lewelom

@ Wald Kerius

wg mnie określenie kogoś "frajer" jest obraźliwe... wiec zastosuj swoja rade do Darka Brozyna, no chyba ze sa równi i równiejsi :d w takim razie "lick, lick tylko uważaj by sie nie pobrudzić"
__________________
The art of liquidation.
Little bike, why can't you swim? ;[
- EJJ, ska du ha taxi ti tempel?
huauhauhuauhauhua

Ostatnio edytowany przez Pandorian technomancer - 10-07-2007 o 15:59.
Pandorian technomancer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2007, 04:43   #32
Dedalek
Użytkownik Forum
 
Dedalek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 33

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 145
Domyślny

@Up
Widzisz, Dark Brozyn pewnie woli pójść i zabrać jakiemuś rodakowi armor, niż pomagać bandzie polaków w czynie społecznym. Nie wszyscy są takimi wspaniałymi obywatelami jak wy.



BTW. Piszcie do [CHAR]KAIOBITO[/CHAR] on rozdaje darmowe eq. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Śmiechowe te posty. Takie czesiowe trochu.
__________________
Chillout.




"Don't forget the success of others doesn't lessen your skills, and jealousy doesn't increase it either"
Brixx

Ostatnio edytowany przez Dedalek - 11-07-2007 o 04:54. Powód: bo zabrakło nuttelli
Dedalek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2007, 19:22   #33
Dodzio_Szczodre
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja też gram na Pandorii. Mam rookstayera 3 lata ma. Teraz zrobiłem sobie druida. Powiem, że ciekawy serv tylko mało gildii. I TEŻ SZUKAM GILDII
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2007, 19:53   #34
Kaiobito
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 09 2005

Posty: 9
Imię: Kaiobito
Profesja: Elite Knight
Świat: Pandoria
Poziom: 114
Skille: 90/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dedalek Pokaż post
@Up
Widzisz, Dark Brozyn pewnie woli pójść i zabrać jakiemuś rodakowi armor, niż pomagać bandzie polaków w czynie społecznym. Nie wszyscy są takimi wspaniałymi obywatelami jak wy.



BTW. Piszcie do [CHAR]KAIOBITO[/CHAR] on rozdaje darmowe eq. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Śmiechowe te posty. Takie czesiowe trochu.
Pogadaj jeszcze troche a przyjedziesz do Bartoszyc i Ci skopie dupe xDDDDDDDD
Kaiobito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2007, 01:22   #35
Sacrifice
Użytkownik forum
 
Sacrifice's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2007
Lokacja: Polska
Wiek: 36

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Szukam
Świat: Pandoria
Poziom: 12
Skille: 40/24
Poziom mag.: 1
Sacrifice ma numer GG 5703359
Oczko Elfy scout w Venore

Dziś byliśmy światkami najazdy Elfów na Venore nie wiem czy byłe to jedyne atakowane miasto.Coś wiecie na ten temat???
Sacrifice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2007, 20:32   #36
Mistik Vannesa
Użytkownik Forum
 
Mistik Vannesa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2006
Lokacja: Rybnik

Posty: 53
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 45
Poziom mag.: 51
Domyślny

Witam Fikołki,

Byłby ktoś na tyle miły by przedstawić aktualną sytuacje na serwerze. Właśnie planuje trochę pograć na tym serwerze jednakże nie wiem, czego się spodziewać. Byłbym bardzo wdzięczny za opisanie gospodarki, PA, gildii panujących etc. Z góry serdeczne dzięki.

Gorąco pozdrawiam
__________________
Attendite a falsis prophetis - Strzeżcie się fałszywych proroków. Jezus Chrystus.
Umarly za zycia by bronic swej strony. Upadal, lecz nie czekal skulony...
Liberte, Egalite, Fraternite...
I'm With You... Here Without You
sapere aude - odważ się być mądrym. Horacy.
Mistik Vannesa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 11:38   #37
Reg
Użytkownik Forum
 
Reg's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2007
Lokacja: Bielsk Podlaski
Wiek: 33

Posty: 39
Stan: Niegrający
Domyślny

@Mistik Vannesa

Przedstawie Ci sytuację na Padnorii na moim przykładzie. Od razu po wyjściu z rooku
natknąłem się na rozmowę z jakimś h lvl z jakimś noobem, który rzuca teks "Połóż przede mną vampirkę, bo nie wieżę czy ją masz. No i od razu złe wrażenie na początek. Potem jest spoko, czasem można się tylko natknąć na typów co expią z monkiem na rotach, ale to szczegół. Tak po wbiciu 15 lvl, moje zdanie o Pandorii zaczęła się zmieniać na coraz lepsze. Nie spotykałem PK, ludzie byli w porządku, chyba tylko 2 razy byłem wyrzucony z expa. No ale gdy wbiłem 45 lvl i robiłem sobie runki, wpadł niejaki Gonzalez de'Brava, i ładuje we mnie SD z boltem. Po ucieczce do PZ, spytałem o co mu chodzi a on do mnie bez pardonu "Dawaj buty". Myślałem, że mam szczęście bo całe eq miałem shitowate, i że on da mi spokój, ale myliłem się. Powiedział, że mam czas do jutra aby zapłacić mu 20k bo inaczej padnę. Po tym wydarzeniu dałem sobie spokój z Pandorią, bo nie mam zamiaru płacić za free (Jestem pewien na 100%, że nic złego nie zrobiłem), i grać z przeczuciem, że zaraz ktoś wpadnie i wpakuje we mnie SD. Wniosek z tego taki, że jak nie masz pleców, to nie masz czego szukać na Pandorii.
Reg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 11:43   #38
Dark Brozyn
Użytkownik Forum
 
Dark Brozyn's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Śląsk/Pyskowice
Wiek: 35

Posty: 309
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pandoria
Poziom: 174
Skille: 105/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mistik Vannesa Pokaż post
Witam Fikołki,

Byłby ktoś na tyle miły by przedstawić aktualną sytuacje na serwerze. Właśnie planuje trochę pograć na tym serwerze jednakże nie wiem, czego się spodziewać. Byłbym bardzo wdzięczny za opisanie gospodarki, PA, gildii panujących etc. Z góry serdeczne dzięki.

Gorąco pozdrawiam
Świat jest w porządku, ceny w miare niskie, na premmy acc area mało pk. Jak nikomu nie będziesz wchodzić w drogę, nikt Ci nie będzie wchodzić.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kaiobito Pokaż post
Pogadaj jeszcze troche a przyjedziesz do Bartoszyc i Ci skopie dupe xDDDDDDDD
Krejzolku uspokój się ;] ;] ;] Darz mi jakomś broni dwórencznom? Bije z aksa pliks.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pandorian technomancer Pokaż post
Pandoria to stracony serwer właśnie przez takich "dzieciaków" jak Smark Brożyn zamieszkały halmstad ( czytać "Cham stąd) Wicher "zwichrowany umysł" Galholt.


Oni i wielu im podobnych wg mnie lecza swoje kompleksy z "reala" poprzez bycie "kimś" w tej grze, a lepiej by wyszli na tym by zamiast czas spędzać przy Tibi zaczęli spędzać go przy książce ( jak tam Krzysiu wyniki w nauce ?? rodzice sie dowiedzą to ci klawiaturke i myszkę zabiorą).

Możesz zacząć tu grać, możesz nawet wbić lewel, ale przyjdzie kiedyś taki czas kiedy przyjdzie ktoś i powie "Paj or daj " i cały poświęcony czas uznasz wtedy za stracony.

Generalnie jeśli chcesz zacząć przygodę z Tibia OMIJAJ SERWER PANDORIA SZEROKIM LUKIEM"
Ja tu grałem, przestałem i jedyne po co wracam to zabijać white/red skulle które nie pozwalają grać niskim lewelom

@ Wald Kerius

wg mnie określenie kogoś "frajer" jest obraźliwe... wiec zastosuj swoja rade do Darka Brozyna, no chyba ze sa równi i równiejsi :d w takim razie "lick, lick tylko uważaj by sie nie pobrudzić"
Crying a river? I nie bój się, moi rodzice są zadowoleni z tego że zdałem maturę.
__________________
http://s10.photobucket.com/albums/a149/Dark_BrozYn/


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez slawek112 Pokaż post
mam pytanie gdzie jest miejsce z demonami szkieletorami tylko tak żeby tam dojść bez gigantów i gs i deold widoł
21:24 Zarazestor Masumil [9]: nic jurz
Dark Brozyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 11:58   #39
Dark Brozyn
Użytkownik Forum
 
Dark Brozyn's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Śląsk/Pyskowice
Wiek: 35

Posty: 309
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pandoria
Poziom: 174
Skille: 105/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reg Pokaż post
@Mistik Vannesa

Przedstawie Ci sytuację na Padnorii na moim przykładzie. Od razu po wyjściu z rooku
natknąłem się na rozmowę z jakimś h lvl z jakimś noobem, który rzuca teks "Połóż przede mną vampirkę, bo nie wieżę czy ją masz. No i od razu złe wrażenie na początek. Potem jest spoko, czasem można się tylko natknąć na typów co expią z monkiem na rotach, ale to szczegół. Tak po wbiciu 15 lvl, moje zdanie o Pandorii zaczęła się zmieniać na coraz lepsze. Nie spotykałem PK, ludzie byli w porządku, chyba tylko 2 razy byłem wyrzucony z expa. No ale gdy wbiłem 45 lvl i robiłem sobie runki, wpadł niejaki Gonzalez de'Brava, i ładuje we mnie SD z boltem. Po ucieczce do PZ, spytałem o co mu chodzi a on do mnie bez pardonu "Dawaj buty". Myślałem, że mam szczęście bo całe eq miałem shitowate, i że on da mi spokój, ale myliłem się. Powiedział, że mam czas do jutra aby zapłacić mu 20k bo inaczej padnę. Po tym wydarzeniu dałem sobie spokój z Pandorią, bo nie mam zamiaru płacić za free (Jestem pewien na 100%, że nic złego nie zrobiłem), i grać z przeczuciem, że zaraz ktoś wpadnie i wpakuje we mnie SD. Wniosek z tego taki, że jak nie masz pleców, to nie masz czego szukać na Pandorii.
Nawet jeśli tak było to wystarczy troszkę pomyśleć... Powiedzmy taki Gonz, nie wiem czemu tak sie bawi w PA ale ok, mogłeś zdjąć całe eq i wyjść z dp i dać się zabić. I znowu wyjść z temple, nie atakować i pytać czy jesteś dalej hunted. Wątpie żeby drugiego unjusta zrobił. Wątpie czy pierwszy raz by Cię zabił bo sam tak kiedyś robiłem Tylko postraszyć.
__________________
http://s10.photobucket.com/albums/a149/Dark_BrozYn/


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez slawek112 Pokaż post
mam pytanie gdzie jest miejsce z demonami szkieletorami tylko tak żeby tam dojść bez gigantów i gs i deold widoł
21:24 Zarazestor Masumil [9]: nic jurz
Dark Brozyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2007, 12:37   #40
Mistik Vannesa
Użytkownik Forum
 
Mistik Vannesa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2006
Lokacja: Rybnik

Posty: 53
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 45
Poziom mag.: 51
Domyślny

Heh niestety „Killed at Level 49 by Gonzalez de'Brava” również padłem od tego playera. Gdyby nie koniec Uh to bym pewnie przeżył, kilka kratek od pz się wyłożyłem.

Mówi się trudno i gra się dalej Reg. Nie poddawaj się ) To tylko gra, widocznie chciał sobie trochę zarobić.

Ciekaw tylko jestem, kiedy się doczepią do mojego PG. Pewnie po wbiciu 100 będą mi marudzić yhm ;]

Dark Brozyn nic nie wspomniałeś o gildiach rządzących serwem., jeżeli mógłbyś to skrobnij mi coś na ten temat. Widzę że ty też troszkę szalejesz, lvl-ek ładny gildia niezła no no Bąku ;D Będę wkrótce miał z kim rywalizować ;P hehe
__________________
Attendite a falsis prophetis - Strzeżcie się fałszywych proroków. Jezus Chrystus.
Umarly za zycia by bronic swej strony. Upadal, lecz nie czekal skulony...
Liberte, Egalite, Fraternite...
I'm With You... Here Without You
sapere aude - odważ się być mądrym. Horacy.
Mistik Vannesa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:35.


Powered by vBulletin 3