Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-11-2003, 14:22   #1
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny Statystyki już działają

Większość statystyk wreszcie ponownie zostałą uruchomiona. Jedynie część jeszcze nie działa, ale pojawią się w poniedziałek. Większość strony CIPów jest już ponownie zrobiona i wkrótce serwer CIPów zostaną upgreadeowany by strona chodziła szybciej.

Ponadto oprócz prac nad stroną trwają także pracę nad dużym updatem gry. Większość jest już wykonana, a upadate ma się pojawić przed świętami. Będzie on zawierał nowe tereny do polowania oraz nowe i zmienione questy, a także sporo mniejszych zmian w grze. CIPowie także pracują nad rozwiązaniem problemu z Player Killerami i innymi często spotykanymi problemami Tibijczyków. Z tego też powodu przy okazji najbliższego update'u zostanie także zmieniony regulamin.

CIPowie nadal nie podają szczegółów co do update'u ani nic więcej na temat zmian w regulaminie.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-11-2003, 14:33   #2
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

widziałem tego niusa na oficjal sajt ale nie rozumialem nic.. wiec jesli ma byc update rozwiazujacy problem pk to super.. ale ze statystki dzialaja to sie skapnolem i od razu zobaczylem najwyzsze levele na nowych serwach niezle se radzą nawet
__________________
.
Bambuko jest offline  
stary 08-11-2003, 15:28   #3
Noon-Chacko
Użytkownik Forum
 
Noon-Chacko's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 35

Posty: 131
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sunblade
Świat: Aldora
Noon-Chacko ma numer GG 6909633
Domyślny

nad problemem z player killerami?
pk to chyba nieodłączna część zabawy na tibii... bez nich byłoby nudno szczerze mówiąc... Cipowie powinni zrobić coś w stylu policji tibijskiej... że jak ktoś za dużo sobie pozwala to go bah... a jak nie to... to niech zostawią ten problem samym tibijczykom... nuda bez pkerów... :rolleyes:
__________________
nie komentuje tematów, ale inne komentarze.
Noon-Chacko jest offline  
stary 08-11-2003, 17:20   #4
Mierzej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 63
Mierzej ma numer GG 3902722
Domyślny

Ja już nie moge doczekać się updatu
Ale pk zostawcie w spokoju. Zgadzam się w pełni z Noon-Chacko. Beż pk by nie było już tego dreszyku jak się idzie do miasta albo wraca z foldy 8)
A po za tym dziś jakiś druid lev. 14 zarombał mi pare rzzeczy jak wracałem z foldy Powiem wam tyle, że już ma lev. 12 I na tym nie poprzestane 8)
Jestem ciekaw czy jakieś nowe potworki zrobią
Jak ktoś będzie miał jakiś cynk to niech da znać

acha
Cytuj:
A i ciekawe....czy w update będzie client 3D....ja raczej nei przychylam sie do teog pomysłu przyzyczaiłem sie do clienta 2D
Duriel!!! Czy jak będzie klijent 3d to on będzie wymagał większej przepustowości??

Pozdrawiam
Mierzej jest offline  
stary 08-11-2003, 18:01   #5
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

ja to chciałbym żeby zmienił się wygląd gór, bo to wieśniacko wygląda jak odrazu jest poziom wyżej, gdyby było jakoś tak ładniej, że to jest jakoś pomarszczone czy coś, grudy jakieś ze ścian wystają, ładniej jest Pokemon Ruby na Gameboy Advance niż w Tibi, która jest na komputer, jestem pewien że to się da zmienić wcale nie tak trudno
__________________
.
Bambuko jest offline  
stary 13-11-2003, 21:33   #6
Mierzej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 63
Mierzej ma numer GG 3902722
Domyślny

Nie moge się doczekać upedu.

Ale PK niech zostawią w spokoju bo z nimi jest fajna zabawa. Jak wracalem z kumplem z foldy (kumpel miał 13 lev Druid) zaatakowal go PK na 28 levie knight i go zabił. Zanim ja tam doszedlem (miałem lagi ) to on już nie żył. No to ja nie zobaczyłem wtedy który on ma lev (ten PK) i go zacząłem atakować dopiero później się przekonałem, że ma 28 lev ale było już za późno
I mnie zabił. Miałem wtedy 21 lev Knight. Ale nie dotego zmierzam. Ostatnio patrze na stronke i obczajam sobie tego PK. Okazuje się, że ma on 25 lev Tak się składa, że cały długi weekend spędziłem na graniu w Tibie i zrobiłem sobie 25 lev 8) No i potrenowałem troche z kumplem (mam juz skille 59/58 )
Więc tylko czekam aż będzie on dostępny i na niego zapoluje. Wezme sobie cały bp UHow i hmmów i go zabije pare razy
Mierzej jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:20.


Powered by vBulletin 3