Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-11-2007, 02:06   #121
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

Już to widzie jak wszyscy lataja sobie zarty robia, trafia na malo zabawnego goscia i Ded. Powinni wprowadzic Arenki gdzie mozna sie zmiezyc PvP zeby pocwiczyc skila to by bylo dosc zabawe, albo cos jak w L2 zeby ludize o ookreslonym lvl i po quescie mogli brac udzial w olimpiadzie i potem zdobywac pozycjie Hero na tydzien, miesiac a takie cos to zadna zamian. Lineage nadla rzadzi, moze za 2 update sie wroci do tibi
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"

Pacek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-11-2007, 05:46   #122
Rotherdamie
Użytkownik Forum
 
Rotherdamie's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: co cie?
Poziom mag.: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacz_knight Pokaż post
Ciekawiew sie zapowiada i mam nadzieje ze up tez bedzie udany. Co do tego Bonda to <1@ znakofff!!1!1>

Btw
Ciekawe jak bedzie wygladala ta "tajna sluzba"
Bedziesz donosił na delikwentów w mieście swoim przełożonym , w nagrode otrzymujac czekolade Alpen Gold Nussbeiser oraz po 2 tyg. nienagannej , 18 godzinnej dziennie służby także addon Jamesa Bonda z kapeluszem , na którym jest napisane ,, Gumowe Ucho - lubi strzelać"
@topic:
Juz zacieram rece i wracam na mojego drutka. Chyba pojde do gildi głupców. Jednak zapomnieli o rooku tam też powinna być jakaś gildia (na pacc area np.) żeby sie nie nudziło rookstayerom.
__________________
Niestety muszę odejść.Na zawsze.Tibia mi się znudziła i jak widzę wasze wypowiedzi 1bp na 12h to mnie skręca. Jesteście tak samo zepsuci na umyśle jak Tibia. Ocknijcie się !

Ostatnio edytowany przez Rotherdamie - 11-11-2007 o 05:48.
Rotherdamie jest offline  
stary 11-11-2007, 08:21   #123
Nevir
Użytkownik Forum
 
Nevir's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006

Posty: 86
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurea
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glon Elriel Pokaż post
^.-?
100 lv to chyba na Faccu było ciężko zobaczyć....
Nienawidze jak ktoś sie wypowiada o starych czasach a nie grał nawet ktoś ;|
@Nevir
Ale ludzie dawali sobie jakoś rade ja jakoś nigdy nie potrzebowałem hotkey'i żeby kogoś zabić liczyło sie pvp teraz liczy sie tylko zręczność z czego jestem bardzo niezadowolony... :<
Nom ale tak jak napisałem nie trafiłbyś w tego 200lvl+, tibia nie ma ograniczenia levelowego, więc cipsoft widząc 300lvl+ postanowił trochę namieszać.

Taa żal mi takich osób,(nie wiedzą a mówią) grałem bodajże 3 lata temu na chimerze i były 100 + mski. np. kochany Draxido

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacek Pokaż post
Już to widzie jak wszyscy lataja sobie zarty robia, trafia na malo zabawnego goscia i Ded. Powinni wprowadzic Arenki gdzie mozna sie zmiezyc PvP zeby pocwiczyc skila to by bylo dosc zabawe, albo cos jak w L2 zeby ludize o ookreslonym lvl i po quescie mogli brac udzial w olimpiadzie i potem zdobywac pozycjie Hero na tydzien, miesiac a takie cos to zadna zamian. Lineage nadla rzadzi, moze za 2 update sie wroci do tibi
A może zamknij mordę i wy*******aj stąd !!?
Tibia zawsze była i będzie oryginalna a nie tak jak L2 które ma w huj sciągnietych rzeczy z innych gier.
Więc jeżeli nie masz pomysłów z własnego małego rozumu to wy*******aj.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rotherdamie Pokaż post
Juz zacieram rece i wracam na mojego drutka. Chyba pojde do gildi głupców. Jednak zapomnieli o rooku tam też powinna być jakaś gildia (na pacc area np.) żeby sie nie nudziło rookstayerom.
OWN3D, dzieci update rox -.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post

miałem taki pomysł o zrobieniu bardzo trudnego rooka , z bramkami levelovymi i z mniejsza ilość potworów to by zniechęciło noobkow

może jak ktoś by chciał założyć nowa postać to na tibi com wypełniało by sie test znajomości o tibi ( przetłumaczony na kilka języków )
większość można by znaleźć np. na tibi pl ale zawsze mniej noobow by było
Taaaaaaaak!!!!!!! o yeaaah, a wtedy obudziłeś się z rękami w majtach a całe były mokre.
__________________


Ostatnio edytowany przez Nevir - 11-11-2007 o 08:34.
Nevir jest offline  
stary 11-11-2007, 11:08   #124
Leirdek
Użytkownik Forum
 
Leirdek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 201
Stan: Niegrający
Leirdek ma numer GG 6758409
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nevir Pokaż post
0
OWN3D, dzieci update rox -.-

Sam jesteś dziecko uptade,jeśli on miał gdzieś tego swojego druida a teraz na nim będzie grał to chyba nie jest dzieckiem,głupi elfie
Leirdek jest offline  
stary 11-11-2007, 11:49   #125
Finch
Użytkownik Forum
 
Finch's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 98
Stan: Niegrający
Finch ma numer GG 3884618
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez EmosPL Pokaż post
Racja dzieci się do tego nie stosują.. Naj popularniejszy przykład: Mateusz Dragon Wielki - gdyby grał dla przyjemności to by nie przeszedł na emeryture.! ale ze grał dla zarobku i po up date zamiast bic za +3k to teraz wali po +1500 i koszty expienia mu sie dwukrotnie wydłuzyły.. wiec przestał grać (się dziecko popłakało). Niestety tak bywa.. 20% wszystkich graczy ma jakieś doświadczenie i postać z historią.. reszta może tylko podziwiać
Zamilcz bezczelniku! MDW wybrał tą postać dawno temu i odziwo wydrał druida który był i jest jak narazie najcięższą profesją!
__________________
Bo liczą się ludzie a nie cyferki przy lvlu

Finch jest offline  
stary 11-11-2007, 14:57   #126
smikki
Użytkownik Forum
 
smikki's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006
Lokacja: nje

Posty: 507
Stan: Aktywny Gracz
Imię: tipja
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ssie
Świat: paue
Poziom: :<
smikki ma numer GG 6035982
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Finch Pokaż post
Zamilcz bezczelniku! MDW wybrał tą postać dawno temu i odziwo wydrał druida który był i jest jak narazie najcięższą profesją!
A po co ty to tłumaczysz? I tak cie kolo nie posłucha bo wie lepiej..
__________________

Ukryty tekst:
Cytuj:
Aniazonka [153]: Kniryc, thats not funny, player with name 'Mam Chuja' does not exist
Cytuj:
Disters [20]: za pare chwil bede kurewskim paladynem
Disters [20]: srry krolewskim
Cytuj:
Ave'Sharaven [67]: i huj dzieciaki z hallowen do mnie przyszly
Ave'Sharaven [67]: wzielem kija jak typek zaczol spiepszac to mu maska spadla
smikki jest offline  
stary 11-11-2007, 15:01   #127
ArtiPl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2007
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 32

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Imię: Deros
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 114
Skille: 27
Poziom mag.: 70
ArtiPl ma numer GG 8942083 ArtiPl ma login Tlenu immons@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez EmosPL Pokaż post
Racja dzieci się do tego nie stosują.. Naj popularniejszy przykład: Mateusz Dragon Wielki - gdyby grał dla przyjemności to by nie przeszedł na emeryture.! ale ze grał dla zarobku i po up date zamiast bic za +3k to teraz wali po +1500 i koszty expienia mu sie dwukrotnie wydłuzyły.. wiec przestał grać (się dziecko popłakało). Niestety tak bywa.. 20% wszystkich graczy ma jakieś doświadczenie i postać z historią.. reszta może tylko podziwiać
Ty MDW nazywasz dzieckiem? To co powiesz o sobie 14 letni noobku bijacy z ruszczki? A i jeszcze jedno, nie dziwie sie MDW, tez sie bym w*****al, wbijac 341 lvl po to zeby bic jak 80 : )
__________________
ArtiPl jest offline  
stary 11-11-2007, 15:18   #128
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

Boże, co za tandetna nazwa Tibijskie Tajne Służby.
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?
-=DanieL=- jest offline  
stary 11-11-2007, 15:23   #129
Terry664
Użytkownik Forum
 
Terry664's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2005
Lokacja: Twoja Stara

Posty: 89
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Domyślny

Tibijskie tajne służby ?! I pewnie znów zaczną się afery, aresztowania,godzina policyjna i tajne eksperymenty naukowe.
Festiwale kwiatów ?! Czyżby ruch Hippisowski w Tibii ? Może nie długo wprowadzą do Tibii legalizacje marihuany.

IMHO: Mogli by dodać jakąś fajną nekropolię. Mam tu na myśli miasto opuszczone miasto , z katedrą , cmentarzem ehhh... marzenia.Ghostland jest za ładny-trawka krzaczki.Zbyt zielono.
__________________

"Piechota Morska to nie zawód, to orientacja seksualna."
Terry664 jest offline  
stary 11-11-2007, 17:40   #130
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -=DanieL=- Pokaż post
Boże, co za tandetna nazwa Tibijskie Tajne Służby.
Gdybyś dysponował tak zaawansowanym filogenetycznie organem jakim jest mózg to wiedziałbyś, że w języku angielskim nazwa "Secret Service" jest zwyczajową nazwą wszelkiego rodzaju służb wywiadowczych. To, co w polskim przekładzie brzmi niezbyt atrakcyjnie, po angielsku jest całkowicie normalne. No, ale po co polaczek ma się zastanawiać nad rzeczami tak skomplikowanymi jak semantyka i semiotyka... Prościej jest marudzić,prawda?
__________________
Fág an bealach!

Ostatnio edytowany przez mazgier - 11-11-2007 o 17:41.
mazgier jest offline  
stary 11-11-2007, 18:39   #131
bolosaf
Użytkownik Forum
 
bolosaf's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2007

Posty: 262
Imię: Bolosaw
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Domyślny

Miejmy nadzieje, ze nastepny teaser powie cos o profesjach, a sam update rozniesie palkow.. Zasluguja na to po kilku miesiacach darmowych demonow, behe itp -.- :-P

AMEN
__________________
Proud to be /b/tard
bolosaf jest offline  
stary 11-11-2007, 19:16   #132
Ok'rzes
Użytkownik Forum
 
Ok'rzes's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2007
Lokacja: Jelenia Góra

Posty: 553
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 10
Skille: 420
Poziom mag.: 10
Ok'rzes ma numer GG 6156548
Domyślny

@boloslaw

Zal. ? ... nikt nie zasługuje na "rozniesienie" tylko na balansacje jejeje...
Ok'rzes jest offline  
stary 11-11-2007, 19:16   #133
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mazgier Pokaż post
Gdybyś dysponował tak zaawansowanym filogenetycznie organem jakim jest mózg to wiedziałbyś, że w języku angielskim nazwa "Secret Service" jest zwyczajową nazwą wszelkiego rodzaju służb wywiadowczych. To, co w polskim przekładzie brzmi niezbyt atrakcyjnie, po angielsku jest całkowicie normalne. No, ale po co polaczek ma się zastanawiać nad rzeczami tak skomplikowanymi jak semantyka i semiotyka... Prościej jest marudzić,prawda?
Gratuluje zacofu porozwojowego. Śmieje się z przetłumaczenia na polski, a nie z oryginalnej nazwy. Kto tu jest nielogicznym polaczkiem?
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?
-=DanieL=- jest offline  
stary 11-11-2007, 19:39   #134
bolosaf
Użytkownik Forum
 
bolosaf's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2007

Posty: 262
Imię: Bolosaw
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ok'rzes Pokaż post
@boloslaw

Zal. ? ... nikt nie zasługuje na "rozniesienie" tylko na balansacje jejeje...
Po pierwsze: w moim nicku nie ma 'L' czy tez 'Ł'
Po drugie: w stosunku do palkow to kazda postac jest 'rozniesiona'. Bo pokaz mi inna profesje, ktora kupuje sobie 100 rs(lub inne rzeczy warte 1,5k) i idzie na behe lub na demony, expi tam 5h, robi profity na jakies 10000% i przy tym robi expa za darmo.
__________________
Proud to be /b/tard
bolosaf jest offline  
stary 11-11-2007, 19:55   #135
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

cytat-> A może zamknij mordę i wy*******aj stąd !!?
Tibia zawsze była i będzie oryginalna a nie tak jak L2 które ma w huj sciągnietych rzeczy z innych gier.
Więc jeżeli nie masz pomysłów z własnego małego rozumu to wy*******aj.

Nevir co to mialo niby byc?
Ty zakapleksiony dzieciaku niepozwalaj sobie na takie teksty w stosunku do kogos kto pewnie jest starszy od ciebie i w tibie gral na dlugo przed tym zanim tobie mama pozwolila sie do kompa dorwac. Ale rozumiem wychowanie robi swoje a maly ograniczony umysl dopelnia obrazu.
Dla Twojej wiadomosci nie wiem dlaczego powielanie dobrych wzorcow mialo by byc zle? Poza tym tibia nie jest szalenie orginalna bo zapozycza sporo i nie da sie od zapoczyczen oddzielic i wymyslic w tym gatunku cos czego by jeszcze nigdize niebylo. A arenki PvP byly by bardzo fajnym rozwiazaniem urozmaicajacym rozgrywke kiedy juz masz dosc wiecznego exp exp exp exp exp exp exp exp i jeszcze troszke exp exp exp. No ale nudne questy i LvL najwazniejszym elementem Tibi wiec juz niepisze wiecej w temacie.
ps.mogli by cos zrobic ze zbrojami bo to zenada, jakies dodatkowe skile od setu dodac ale po co komu to do expa
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"

Pacek jest offline  
stary 11-11-2007, 21:29   #136
Helmen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zuczek15 Pokaż post
Dla pacc:
Wiele osób skarżyło się że są za trudne questy więc mamy dla was prezent, usunęliśmy aż 2 demony z anihilatora (tak te koło drzwi) a zastąpiliśmy je dwoma fire devilami abyście nie mieli za łatwo w dojściu do drzwi, po co masz robić postmana tyle czasu nie lepiej dać małą (100 gp) łapówkę Benjaminowi w thais i mieć ten quest zaliczony? Na arenie nie będziesz musiał bic potworów, jeśli uznasz że są dla Ciebie za silne idziesz do teleportu po lewej stronie, nie będzie on już zasłoniony kamieniem.

Dla facców też coś mamy, aby zaczęli używać statków pomiędzy miastami dodaliśmy na drogach kilka warlocków i gsów (napewno umilą wam spacerowanie pomiędzy miastami ponieważ chodzą w grupach), między innymi miastami też czeka ta sama niespodzianka, wreszcie jako facc spotkasz pod depo w carlin demona (potwory są tak jak summony czyli nieposiadają loota i nie dają expa . Żeby nie było lagów stworzyliśmy specjalny system dzięki któremu facc dziennie może przejść 1000 sqm, przekroczenie tego limitu będzie polegało na obniżeniu prędkości o jakieś 30 lvl, kolejne 1000 sqm już o 60 lvl, a jeśli masz mały lvl to trudno postoisz sobie w miejscu chyba że zabrałeś blanki to porobisz sobie runy dla pacców żeby Ci się nienudziło gapienie się w jedno miejsce. W nowym update mamy też niezły prezent (zbierajcie gpiki na rotach, zbierajcie albowiem będzie wam ciężko, już niebędzie ci tak łatwo zabijać gsy na pohu). Tak pozatym każdy facc który będzie używał hotkeyów wbudowanych w naszego klienta może dostać bana (do odblokowania poprzez zakupienie pacca) ;D
Całkiem zapomnieliśmy będziecie mogli zdobyć nowy addon ale po zakupieniu 15 produktów z naszego sklepu (wystarczy 15 tanich koszulek po 15 $) gdy już zakupicie udajecie się do Sama w thais podajecie numery zamówień a gdy Sam zweryfikuje (trwa to jakieś 2 godziny) dostaniecie addon (czapeczka bez piórka z napisem facc rox)!!!
zuczek wymiata!
 
stary 11-11-2007, 21:31   #137
PaPut
Użytkownik Forum
 
PaPut's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2006
Lokacja: Ezoteryczne Ząbki

Posty: 255
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bolosaf Pokaż post
[...]ktora kupuje sobie 100 rs(lub inne rzeczy warte 1,5k) i idzie na behe lub na demony, expi tam 5h, robi profity na jakies 10000% i przy tym robi expa za darmo.
Znajdź mi kogoś kto potrafi expić 5 godzin na demach zużywając 1,5k jedynie.
__________________
Awangarda, jazz i podziemie

Last.fm
PaPut jest offline  
stary 11-11-2007, 21:39   #138
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -=DanieL=- Pokaż post
Gratuluje zacofu porozwojowego. Śmieje się z przetłumaczenia na polski, a nie z oryginalnej nazwy. Kto tu jest nielogicznym polaczkiem?
Jest nim ten, kto pisze: "Boże, co za tandetna nazwa" zamiast np. "Boże, co za tandetne tłumaczenie".
__________________
Fág an bealach!
mazgier jest offline  
stary 12-11-2007, 00:56   #139
bolosaf
Użytkownik Forum
 
bolosaf's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2007

Posty: 262
Imię: Bolosaw
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PaPut Pokaż post
Znajdź mi kogoś kto potrafi expić 5 godzin na demach zużywając 1,5k jedynie.
W sumie to zalezy od szybkosci spawnu wiec moze to byc godzina jesli siedzi sie na przyklad w demon hell, ale jesli sie chce to demony palkiem mozna bic tylko z rs.
__________________
Proud to be /b/tard
bolosaf jest offline  
stary 12-11-2007, 01:10   #140
matecki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2003
Lokacja: Szczecin
Wiek: 35

Posty: 191
Profesja: Elite Knight
Świat: Solera
Poziom: 112
matecki ma numer GG 4600375
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Umaga Pokaż post
Jak na tydzien czekania to jestem bardzo zawiedziony ale nowe questy sie przydadza, ale mogly by byc to questy dla nizszych lvli a nie dla 100+...

@Do ludzi co pisza czy facc cos dostanie.

CipSoft posluguje sie formula Kto Placi, Ten Ma xD
I bardzo dobrze, czemu ludzie, którzy nie wpływają na rozwój gry mają cokolwiek dostawać ? Moim zdaniem powinni dwukrotnie obniżyć cenę pacca i zablokować całkowicie dostęp bezpłatny. Ewentualnie można wprowadzić na każdym serverze maksymalne liczby graczy z facc, bądź pomniejszyć im ilość zdobywanego expa. 15 złotych miesięcznie nie byłoby to dużo, a zmniejszyła by się liczba "br?" bądź "daż mnie coŹ?".

Jeśli ktoś chce grać za darmo... macie OTSy.
matecki jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:44.


Powered by vBulletin 3