Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-12-2004, 20:00   #21
Poldek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 08 2004

Posty: 9
Domyślny

Ja Moim Pallem Expie na Cycach na poludnie od Thais Najlepiej sie tam expi (palle) kupujesz luk robisz se arrow i idziesz nawalasz cyce i bardzo szybko sie nabija lvl !

Name: Palladyn poldek
Server: Lunara
Skile:50/35
Lvl:17
Mlvl:7
Poldek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-12-2004, 20:48   #22
Jerkov Thundersword
Użytkownik Forum
 
Jerkov Thundersword's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 635
Stan: Niegrający
LOL Paladyn.

Oczywiście że paladyn, tym bardziej low level jak ma blokera knighta!
Jerkov Thundersword jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2004, 21:43   #23
Bikstopa Reaktywacja
Użytkownik Forum
 
Bikstopa Reaktywacja's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2004

Posty: 139
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 119
Skille: 98/69
Poziom mag.: 21
Domyślny

kazda profesja exepi z ta samapredkoscia

przeziesz za 1 np. cycka rycek dostaje tyle samo exp co pall czy sorc lub druid
wiedz jednemu nie leci szybciej exep a drugiemu wolniej

raczej zalezy to od reswampu
a nie od profesji -,-
__________________
Bikstopa Reaktywacja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2004, 22:30   #24
maxx99
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 11 2004
Lokacja: Darashia

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bikstopa Reaktywacja
kazda profesja exepi z ta samapredkoscia

przeziesz za 1 np. cycka rycek dostaje tyle samo exp co pall czy sorc lub druid
wiedz jednemu nie leci szybciej exep a drugiemu wolniej

raczej zalezy to od reswampu
a nie od profesji -,-
no teraz to blysneles wiedza i sprytem.... szkoda ze nie wzieles pod uwage czasu w jakim zabija sie tego cycka i 10,20 czy 100 nastepnych....

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poldek
Ja Moim Pallem Expie na Cycach na poludnie od Thais Najlepiej sie tam expi (palle) kupujesz luk robisz se arrow i idziesz nawalasz cyce i bardzo szybko sie nabija lvl !

Name: Palladyn poldek
Server: Lunara
Skile:50/35
Lvl:17
Mlvl:7
tak szczegolnie ten mega szybki exp ze strzalami na cyklopach widac po twoim levelu ((


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Atlas
Dobra to tak:
Knight 80-100+lvl :
OF - 80k/h max
Dragi - 50k/h
Guardy - 30k/h (słyszałem że do 50k/h)
Vampy - 20-30k/h

Palls 80-100+lvl :
OF - idk (pall na of ?!)
................
GRATZ ten i poprzedni post bardzo ciekawe ) -> nic dodac nic ujac
maxx99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2004, 20:11   #25
Hank Peterson
Użytkownik forum
 
Hank Peterson's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2004

Posty: 20
Domyślny

ojej pewnie ze najlepiej sie expi drutem/sorcem na 50+ lvl tu juz wysiada palek ale... nie knight xD !
Hank Peterson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2004, 20:37   #26
Berburio
Użytkownik Forum
 
Berburio's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2004

Posty: 283
Domyślny

pallek porównajmy knighta i palladyna vs hunter

knight: skille 50/50 dostanie od takiego huntera z 20 hitow po 60-70 hp i dednie:/

pallek: nie musi podbiec bo również go ściągnie na odległość



palladyn win
Berburio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2004, 22:12   #27
maxx99
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 11 2004
Lokacja: Darashia

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Berburio
pallek porównajmy knighta i palladyna vs hunter
knight: skille 50/50 dostanie od takiego huntera z 20 hitow po 60-70 hp i dednie:/
pallek: nie musi podbiec bo również go ściągnie na odległość
palladyn win
raz ze wogole bezsensowne porownanie profesji na tle walki z jednym hunterem...i nijak ma sie do tego tematu, ktory traktuje o expieniu .
a dwa ze palek z mniejszym HP i bez UHow pradnie rownie szybko (pamietam jak kiedys spotkalem jednego z trzech hunterow na edronie na zachod od cyclopolis zanim zdazylem sie zorientowac ze to hunter to zaliczylem zgon wtedy mialem 15lev 68/51)
maxx99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2004, 23:07   #28
Deaf Scream
Użytkownik Forum
 
Deaf Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 39

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Flaxizo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 20
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ~
Deaf Scream ma numer GG 1975803
Domyślny

dodam swoje 3 grosze .... gram juz ponad rok...zaliczylem wszytkie profesje ..najnizszy druid 20 lv... ale sorca mialem na 33 a to troche podobne ...maly oftopic..niezapominajcie ze sorc/druid ma summony...exp mniejszy ale nie musi skupowac tych run

topic:
1 knight...jesli wytrenisz go to exp idzie szybko..ale ile mozna ???gram knightem tylko dlatego ze mam zlego neta i 75% w tibi mam lagi :/ moge nim expic na lagach nawet sredniejwielkosci ..tzn jak mnie nie cofa o kratke to da rade expic... najbardziej ekonomiczny hunt od okolo40 lv + kolo 75/75 skile ... uardy.....rozne miejsca huntu dla knighta??moze expic wszedzie?? lol :> guardy to najbardziej ekonomiczny dla niego stworek...of....szybki exp duzo uhow srednio kasy ..wiec czy ja wiem czy to dobre miejsce??dragi?szybki expduzo uhow...z lotu nigdy sie nie zwroci za uhy...ale zostaje exp.... najbardziej dobijajace jest to ze na huntach knight nie zdobywa expa...ma kase...fak..ale musi dluzej expic na tych je..nych guardach :/ ... ..od 100lv(z tego co slyszalem) knight expi najszybciej..ale profesja jest bardzo monotonna jak dla mnie ....i jestem bliski jej pozucenia:>

2. paladyn...expic moze na wiekszej ilosci miejsc..nie obowiazuje go kolejka w kopalniach... of..tylko na wyzszym lv niz 50 bo zerki maja speda i pojdzie wiecej uhow ... ale zz a to poh ... hellgate, ..i wiele innych potworow, ktore sa dla knighta nieekonomiczne moze zabijac...mowie teraz o wysysajacych zycie jak dsy.... ...palk i knight jesli dobrze wyszkoleni to exp leci szybciej ..to chyba oczywiste..szybciej i teniej :> ... wada..palek jest profesja smiertelna..bop kick lag..nawet jak zaraz po tym sie logniesz..to z regoly masz deda..ale szybciej od knighta exp odrobi... no i palek vs drag..jak sie umie to zadko sie uhow uzywa

3. druid...malo mam doswiadczenia w tej profesji ..ale powiem z obserwacji kumpla..60 elder.. guardy z hmm bije..bo to jeden z barziej ekonomicnzych stworkow..jak nie ma sioe lagow..i ma sie hmmi troche gfb exp idzie bardzo szybko....(z dobrym mlv..zeby buic tego guarda po okolo 100 z 1 strzalu z hmm) mozna powiedziec ze rownie szybko co knightowi/palkowi.... bo na tym lv (kolo 50) to nie ma znaczenia ..na guardach .. bo kazdy zabija je mniejwiecej z ta sama szybkoscia...tyle ze jedyny knight nie musi uciekac:>

4. sorcer..jak wyzej...

ps 2,3i4 te profesje dostaja duze ilosci expa na huntach z dli, bk i innychj stworkoiw..druid i sorc na tym lv spokojnie moze lazic na demony ...(z dobrym mlv oczywiscie) wiec ich exp analogicznie czy chca czy nie rosnie (a uwierzcie ze chca ) + dostaja okolo 30% lota..jesli poluja 3 osoby (w tym 1 knight ktory bierze max 40% ) hunty w wykonaniu sporca/druida na demony sa bardzozadko oplacalne..musza miec wiele bp sd na hunt..a czasami nawet sie nie zwaraca... wiec......kufa zjechalem z topicu sry.ale juz kasowac nie bede...

wedlug mojego zdania szybkosc zdobywania lv na 50+ lv przez profesje
1. palladyn
2,3sorcer i druid
4.knight

edit 1 =-> ps..moje wnioski wyciagam troche z praktyki i z tego ktora profesja ma jakie stworki do bicia,ktore bic sie oplaca... i mowie tez o sytuacji kiedy kazdy ma runy na to polowanie ..... palek z fac ..poh guardy dsy, dragi ...sorci druid podobnie knight guardy i poh...jednak exp najszybciej leci na guardach w dobrej kopalni :>(mowie oczywiscie o knigchcie z tym ze guardy to najlepszy exp dla niego...i w sumie dla kazdego ..bo najwiecej osob ktore znam od 75do 105 lv expia wlasnie tam..kazdej profesji :>..tyle ze inne profesje jak kopalnie zajete moga isc gdzie indziej..knightowi na tym lv malo sie oplaca na cycki latac:>

Ostatnio edytowany przez Deaf Scream - 17-12-2004 o 23:14.
Deaf Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2004, 09:26   #29
Xosubi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 08 2004
Lokacja: Białystok

Posty: 24
Xosubi ma numer GG 1548648
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yolek
Tak tak....Unies mi 30 bp of sd(bez armora??)
A niepomyslales ze mozna te 30bpkow sd toczyc? ludzie tocza po 100bpkow i nic sie niedzieje..
Xosubi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2004, 12:55   #30
Deaf Scream
Użytkownik Forum
 
Deaf Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 39

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Flaxizo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 20
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ~
Deaf Scream ma numer GG 1975803
Domyślny

xosubi "
A niepomyslales ze mozna te 30bpkow sd toczyc? ludzie tocza po 100bpkow i nic sie niedzieje.." jasne..rozmawiamy o szybkosci expienia...np na non pvp ...potoczysz sobie tak bp ??szczescia rzycze:> ...

no i toczenie na hunty ok...jest ryzyko ale robi sie tak na pvp.... ico z tego ??? zawsze mozna to stracic przez odswierzenie danego fragmentu podloza, ktos podejdzie jak bedzies zglebiej na huncie i zabierze czesc/wszytko.... i da loga... wiec ryzyko jest....

a jesli do walki pvp...(bo na ten temat tez sie zjerzdzalo" chyba nie toczyl bnys sd, ktorymi chcialbys walczyc??? :>
Deaf Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2004, 20:21   #31
Ukanori Tuk
Użytkownik forum
 
Ukanori Tuk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 6
Ukanori Tuk ma numer GG 2571968
Cool Hehe Pytanie :P

Pall...Pallem expi sie najszybciej
Lecz takze szybko sie nudzi ale ja nim gram i musze przyznac ze jest CoOOoOooOoOooOoOoL


See ya in Tibia
Ukanori Tuk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2004, 21:12   #32
Gazelka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004

Posty: 6
Domyślny Najszybciej expi oczywiście PALLADYN!!!

Najszybciej expi palladyn, knight z porówananiem z pałkiem przegrywa MAXYMALNIE!!!!! miałem historię taką: założyliśmy się kto więcej zarobi expa w 1godz. ja poszłem na DWARFT GUARD a on na Zamek w Ab!!!! I oczywiście Palladyn czyli ja zdobyłem 5,5k expa a knight TYLKO 3k!!!!!




Rywalizacja Gazela Czarna 14lvl vs. (nie chciał nicka żebym podawał nicka) 15lvl
Gazelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2004, 22:38   #33
Shater
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 06 2004

Posty: 117
Shater ma numer GG 5115550
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gazelka
Najszybciej expi palladyn, knight z porówananiem z pałkiem przegrywa MAXYMALNIE!!!!! miałem historię taką: założyliśmy się kto więcej zarobi expa w 1godz. ja poszłem na DWARFT GUARD a on na Zamek w Ab!!!! I oczywiście Palladyn czyli ja zdobyłem 5,5k expa a knight TYLKO 3k!!!!!




Rywalizacja Gazela Czarna 14lvl vs. (nie chciał nicka żebym podawał nicka) 15lvl
heh a ja moim magiem low lv na fibuli 10k/h spokojnie (jak nikogo niema)
__________________
Fuck The System
Shater jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2004, 00:54   #34
maxx99
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 11 2004
Lokacja: Darashia

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gazelka
Najszybciej expi palladyn, knight z porówananiem z pałkiem przegrywa MAXYMALNIE!!!!! miałem historię taką: założyliśmy się kto więcej zarobi expa w 1godz. ja poszłem na DWARFT GUARD a on na Zamek w Ab!!!! I oczywiście Palladyn czyli ja zdobyłem 5,5k expa a knight TYLKO 3k!!!!!
... bo nie ma to jak prownac 14lev postacie, o nieznanych nam skillach ani umiejetnosciach wlascicieli tych postaci i jednoznaczenie okreslic palka jako MAXYMALNEGO wymiatacza....
maxx99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2004, 14:09   #35
Polak ziom
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 12 2004
Lokacja: Lubaczów

Posty: 56
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Poziom: 60
Skille: 82/55
Poziom mag.: 16
Domyślny

pewnie ze knight najsaybciej expi
nie mam wiecej nic do dodania dlamnie knight to najlepsza postac
Polak ziom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2004, 15:44   #36
Kamil 007
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Świbodzin
Wiek: 31

Posty: 6
Kamil 007 ma numer GG 6014625
Domyślny profesje

Żadna profesja nie expi najszybciej, wszystkie expia tak samo .
Każdy ma swoje plusy i minusy.
Ja tam gram teraz palkiem . ale to zalezy od gustu.
Kamil 007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2004, 17:44   #37
Qomar freak
Użytkownik Forum
 
Qomar freak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2004
Lokacja: Ekwador

Posty: 59
Domyślny Moim zdaniem

moim zdaniem knight expi najszypciej do czasu kiedy ma uhy , jak wiadomo na uhy mozna ruznie zarabiac , isc na slabsze potforki i z nich czerpac kase na uh , miec uh makera / makeruw (mc jak wiadomo nielegalne )..... lub mozna expic na slabszych potworkach , lecz z drugiej strony paladyn nie martwi sie o uhy (wesmie 1-2bp i mu styka) tylko o bolty , moze ciagnac ze soba bolty i do dziury np guarduw polozyc / ukryc .... lecz kiedys te bolty asie skoncza , a dla knajta uhy tez , lecz gdy knajt przytreni skile dobre to malo uh zchodzi a palek np do cyclopolis nie zaciagnie boltów , i musi sie wracac , no ale jak kto woli
Qomar freak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2004, 22:54   #38
TomiK
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 12 2004

Posty: 37
Domyślny

Bylo jeszcze pytanie : Ktora profesja expi najszybciej od 100levela.

Nie wiem jak wy ale wydaje mi sie ze od 100levela wszyskie profesje sa juz równe i nie widac duzej roznicy Mag i Drut chodza juz z bardzo dobrymi sumonami. Przykladowo Mag na 100levelu z 70mlev

Siła twoich czarów wynosi 410%

Light Healing leczy od 41 do 123
Ultimate Healing leczy 1025
Intense Healing leczy od 191 do 382
Czarem Heavy Magic Missile zadajesz obrażenia 82 do 164
Czarem Sudden Death zadajesz obrażenia 495 do 693
Czarem Great Fire Ball zadajesz obrażenia 136 do 273
Czarem Energy Wave zadajesz obrażenia 546 do 765
Czarem Ultimate Explosion zadajesz obrażenia 656 do 1312
Strzelając z Burst Arrows zadajesz obrażenia 68 do 136
Podane obrażenia dotyczą potworów, na ludziach są o połowe mniejsze
Podane wartości są orientacyjne i mogą w praktyce wychodzić po za zakresy, jednak nieznacznie
Statystyki postaci

I moze mi powiecie ze wolno expi jak takie Hity robi xD. Knight i Pal tez nie sa gorsi bo maja juz wyskie skille(o ile duzo trenili). Szybkosc Expienie zalezy od

Pall- ilosc boltow/strzal przy sobie
Knajt- ilosc UH -od skilli tez chyba (nawet napewno
Drut,Sorc- mlev, i runki prz sobie
__________________
brAk
TomiK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2004, 16:54   #39
Div
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 12 2004

Posty: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Atlas
Dobra to tak:
Knight 80-100+lvl :
OF - 80k/h max
Dragi - 50k/h
Guardy - 30k/h (słyszałem że do 50k/h)
Vampy - 20-30k/h

Palls 80-100+lvl :
OF - idk (pall na of ?!)
Dragi - 70-80k/h
Guardy - jak u knighta
Vampy - 30k/h
Demony - 60-120k/h
Warlocki - 60-80k+/h

Sorx 80-100+lvl :
OF - lol
Dragi - idk
Guardy - tak jak u pallka xD
Vampy - idk
Demony - 60-150k/h (max?)
Warlocki - 70-100k+/h

No to by było na tyle z moich doświadczeń/obserwacji/wiedzy

Lusi // Atlas de'Ath


Tak sobie czytam Twoja wypowiedz i postanowilem ja skomentowac (Pozwolisz, ze to zrobie ).

Po pierwsze:
Malo tych expowisk, mogles sie bardziej wysilic i pomyslec.

Po drugie:
Twoje przeliczenia co do expa na godzine sa smieszne (Knight 100lvl + dobry eq + skille = 120k/h smoki, wiem z wlasnych doswiadczen ;]).

Co do OF u knighta sie zgadzam, a przeciez palladyn rownie dobrze moze expic na OF, wiec nie wiem o co Ci chodzi z tym "idk".

Guardy - Indeed

Vampy + Necro - dla wszystkich profesji dobry exp, chociaz runozerny

Demony - z tym przeliczeniem moge sie zgodzic, jesli profesja ma 80lvl, a na 100+ mozna spokojnie wyciagnac ponad 150k/h, mowie tu oczywiscie o demon hellu.

Warlocki - Czlowieku Ty chyba naprawde nigdy nie widziales prawdziwego expowania. Zbieraj 50+bp sd (lecz najpierw zrob 60lvl), znajdz doswiadczonego knighta i smigaj na Demone, a zrobisz tyle expa, ze sie zdziwisz w niedlugim czasie

Kumpel z Elysi - Arioc scalp zrobil tam z 99 na 101 w kilka godzinek.

Btw. prosze nie piszcie mi, ze to nieprawda bo wiem dobrze jaki tam jest exp, poniewaz nieraz tam bywalem.
__________________
Death solves all problem, no men, no problems - Joseph Stalin.
Div jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2004, 23:28   #40
Atlas
Użytkownik Forum
 
Atlas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2004
Lokacja: Tajne
Wiek: 37

Posty: 96
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak
Świat: Galana
Poziom: 30
Skille: 23/29
Poziom mag.: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Div
Tak sobie czytam Twoja wypowiedz i postanowilem ja skomentowac (Pozwolisz, ze to zrobie ).

Po pierwsze:
Malo tych expowisk, mogles sie bardziej wysilic i pomyslec.

Po drugie:
Twoje przeliczenia co do expa na godzine sa smieszne (Knight 100lvl + dobry eq + skille = 120k/h smoki, wiem z wlasnych doswiadczen ;]).

Co do OF u knighta sie zgadzam, a przeciez palladyn rownie dobrze moze expic na OF, wiec nie wiem o co Ci chodzi z tym "idk".

Guardy - Indeed

Vampy + Necro - dla wszystkich profesji dobry exp, chociaz runozerny

Demony - z tym przeliczeniem moge sie zgodzic, jesli profesja ma 80lvl, a na 100+ mozna spokojnie wyciagnac ponad 150k/h, mowie tu oczywiscie o demon hellu.

Warlocki - Czlowieku Ty chyba naprawde nigdy nie widziales prawdziwego expowania. Zbieraj 50+bp sd (lecz najpierw zrob 60lvl), znajdz doswiadczonego knighta i smigaj na Demone, a zrobisz tyle expa, ze sie zdziwisz w niedlugim czasie

Kumpel z Elysi - Arioc scalp zrobil tam z 99 na 101 w kilka godzinek.

Btw. prosze nie piszcie mi, ze to nieprawda bo wiem dobrze jaki tam jest exp, poniewaz nieraz tam bywalem.

Ad 1. Jak taki cfaniak jesteś to dlaczego Ty się nie wysiliłeś i nie pomyślałeś, hę ?!
Ad 2. n/c ciekawe czy knighci z Antici (130lvl+) wyciagają po te 120k/h. Możesz zapytać tylko napisz prawdę tutaj.
Ad 3.(?) Jestes ***** bo uważasz sie za znawce jakich mało a nawet nie wiesz co znaczy "idk" ... n/c again !
Ad 4. kks
Ad 5. Czy aż tak dobry?
Ad 6. kks
Ad 7. Kilka to np 5, czyli według Ciebie twój kolega (Szwed - pall) robił 200k/h na Warlockach?? (99->101 = 960k xp)
Chciałem zaznaczyć iż ten chłopiec ->Arioc Scalp w 3 ostatnie tygodnie zrobił z 105 (od dedka na 106 poprzez dedka na 109) do 110 levca, czyli 3 mio xp. Jeśli ktoś dalej nie czai to : 1 mio/tydzien = 150~k/ dzień. Czyli według twoich słów koleś co dzień sobie szedł na godzinke na Warloki a przez reszte dnia (super hi lvlelowiec) się obijał !! LOL !! N/C !

Cajas !
I nie mówcie mi że mówie źle bo..bla bla bla ;p Take care !
__________________
...
Atlas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:10.


Powered by vBulletin 3