Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-04-2007, 00:01   #501
Cellin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2007
Lokacja: Liberty Bay ; )

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Rubera
Poziom: 50
Skille: 15/23
Poziom mag.: 53
Domyślny

Aktualnie gram bez bota, bo czekam na NG, bo TA jakieś chuj*we jest...

Ostatnio edytowany przez Raul - 15-04-2007 o 00:54.
Cellin jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-04-2007, 00:10   #502
Donas
Użytkownik Forum
 
Donas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 676
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Imo kampania jest bezsensu. Z góry skazana na klęskę.

Ostatnio edytowany przez Raul - 15-04-2007 o 00:54.
Donas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 01:19   #503
Cellin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2007
Lokacja: Liberty Bay ; )

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Rubera
Poziom: 50
Skille: 15/23
Poziom mag.: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Donas Pokaż post
To tylko programik, który wyświetla informację, że OwnTibia została zainstalowana

@topic
Imo kampania jest bezsensu. Z góry skazana na klęskę.
AfaIk OwnTibia jest dlatego taka Own, bo antywiry jej nie wykrywają...? Więc się przypadkiem nie zdziw. Zaparaszam na org.pl, tam mamy coś do wywalania OT.
Cellin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 01:59   #504
Bosky
Użytkownik Forum
 
Bosky's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 32
Imię: Azazel
Profesja: Paladin
Świat: ETERNIA
Poziom: 105
Bosky ma numer GG 7403366
Domyślny

TBI jest dla dzieci tych co mają jakieś kompleksy.Nie to ,że jestem jakimś strasznym przeciwnikiem wspomagaczy,ale to jest jakiś totalny shiet.Czy wy wszyscy sie tu wypowiadający nigdy ale to nigdy nie używaliście tego rodzaju programów??? Wydaje mi się ,że 99% prubowała czy aby ONE działają.A jak Wam sie wydaje jak sie przechodzi questy typu ANI... ,DH,czy POI bez strat??A właśnie nie tylko zajefajnym PVP czy wyćwiczonym umiejętnościom w grze.Ciekawe czy w gronie was maluczkich trafi sie kozak co robił POI i był na pierwszej lini ataku i nie dał sie zabić???Jeśli tak to respect bo nie używał TIBIA NG.A niestety bardzo ale to BARDZO DUŻO high lev tego używa , i nie po to jak waszym zdaniem expić,trenować czy robić MGL ale tylko po to aby np.sprawdzać czy dane expowisko jest wolne(lov lev w odpowiednich miejscach)bo niewiem czy by wam sie chciało latać po całej mapie sprawdzać czy coś jest wolne,czy tak jak w przypadku nowych questów sprawdzić czy dane miejsce nie zawiera czegoś w rodzaju 5-10 demonów czy wkońcu czegoś co ich nie naraża na śmierć bo w końcu to jest jakiś czas grania i niechce sie tego łatwo stracić.Niestety ta przyjemność też kosztuje ,jak sie ktoś orientuje to jest ok.20$.I Qr... moim skromnym zdaniem to jest następnym sposobem zarabiania CIP-softu.Hmm DLACZEGO??A DLATEGO ,ŻE ZŁAMANIE KODU ŹRUDŁOWEGO TIBI JEST PRAKTYCZNIE NIEMOŻLIWE A ABY MIEĆ TAKIEGO ZAJEFAJNEGO BOOTA NIESTETY TRZEBA GO MIEĆ !!!!!!!!!!!!!!! I taki potentat ,jednej z najpopularniejszej gry online na świecie NIC z tym nie robi ,więc nie zachwycajcie sie jakimś gównem typu TBI ,bo napewno tym też sie nie zajmie.
POZDROWIENIA.
DLA NOOBÓW OD TBI !!!!!
__________________
Czy świat się wiele zmieni,jeśli z Młodych Gniewnych powstaną Starzy Wk****ni ??????
Bosky jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 02:02   #505
HellCatcher
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 04 2007

Posty: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cellin Pokaż post
AfaIk OwnTibia jest dlatego taka Own, bo antywiry jej nie wykrywają...? Więc się przypadkiem nie zdziw. Zaparaszam na org.pl, tam mamy coś do wywalania OT.
Jaka tam Own...

Przepuścić plik przez hex editor wystarczy, a nie skanować antywirem ^^


@up
jak na swój wiek, który podałeś w profilu, jesteś nieco skretyniały.

Ostatnio edytowany przez HellCatcher - 14-04-2007 o 02:06.
HellCatcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 14:17   #506
Danasek^^
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 04 2007

Posty: 4
Domyślny

Wg mnie masz rację. Ja także nigdy nie używałem bota i nigdy nie będę używał
ponieważ to nieuczciwe. Spotkałem kiedys kolesia co skillowal na rotach i był zastawiony parcelami i pisze do niego a on nic, lecz nagle widze ze automatycznie chodzi i rzuca czary mysle sobie że ma macro jakieś bo raczej by coś odpisał. No to ja lurnołem wiecej rotów i odsunołem parcele biły go 4 roty i padł hehe cieszylem się bo spadł mu p armor
Danasek^^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2008, 11:13   #507
Kamil1313
Guest
 

Posty: n/a
Cool

http://hakertibia.fora.pl/ -wchodzić zrobimy nowe miasto chakerskie na forum bendzie wszystko co potrzeab PRZESYŁAĆ NA FORUM HAKERSKIE INNYCH STRON
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2008, 14:19   #508
Aron Roar
Użytkownik Forum
 
Aron Roar's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2006
Lokacja: skuntowni
Wiek: 31
Wpisy bloga: 23

Posty: 292
Stan: Na Emeryturze
Aron Roar ma numer GG 833224
Domyślny

Kolejny archeolog? Zaraz padnę...
__________________
Bloki mom ojczysnom
Aron Roar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2008, 22:18   #509
Decade
Użytkownik Forum
 
Decade's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2008

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hornety
Świat: Elysia
Poziom: 55
Poziom mag.: 45
Domyślny

Taka ciekawostke wam powiem bo pewnie nie wszyscy wiedza... malo ktory keyloger do tibii jest rzeczywiscie keyloggerem... po co robic keylogger, szukac tych passow, narazac sie heurestyce antywirusa skoro numer konta i haslo mozna lajtowo odczytac z klienta tibii (jak ktos nie wierzy to niech sie lognie na jakies noob konto i wpisze w tsearch swoje passy i wam sie pokaza adresy gdzie jest nr i haslo).

No to to by bylo na tyle... Wklejanie nr konta nic nie daje bo to bezposrednio z klienta idzie. A co do uczciwosci piszacych boty to jesli tworca nie bierze kasy za swojego bota, nie ma abonamentu na niego, ani nie ma w nim reklam to to jest na 100% keyloger, bo nikt matka teresa z kalkuty nie jest.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosky Pokaż post
TBI jest dla dzieci tych co mają jakieś kompleksy.Nie to ,że jestem jakimś strasznym przeciwnikiem wspomagaczy,ale to jest jakiś totalny shiet.Czy wy wszyscy sie tu wypowiadający nigdy ale to nigdy nie używaliście tego rodzaju programów??? Wydaje mi się ,że 99% prubowała czy aby ONE działają.A jak Wam sie wydaje jak sie przechodzi questy typu ANI... ,DH,czy POI bez strat??A właśnie nie tylko zajefajnym PVP czy wyćwiczonym umiejętnościom w grze.Ciekawe czy w gronie was maluczkich trafi sie kozak co robił POI i był na pierwszej lini ataku i nie dał sie zabić???Jeśli tak to respect bo nie używał TIBIA NG.A niestety bardzo ale to BARDZO DUŻO high lev tego używa , i nie po to jak waszym zdaniem expić,trenować czy robić MGL ale tylko po to aby np.sprawdzać czy dane expowisko jest wolne(lov lev w odpowiednich miejscach)bo niewiem czy by wam sie chciało latać po całej mapie sprawdzać czy coś jest wolne,czy tak jak w przypadku nowych questów sprawdzić czy dane miejsce nie zawiera czegoś w rodzaju 5-10 demonów czy wkońcu czegoś co ich nie naraża na śmierć bo w końcu to jest jakiś czas grania i niechce sie tego łatwo stracić.Niestety ta przyjemność też kosztuje ,jak sie ktoś orientuje to jest ok.20$.I Qr... moim skromnym zdaniem to jest następnym sposobem zarabiania CIP-softu.Hmm DLACZEGO??A DLATEGO ,ŻE ZŁAMANIE KODU ŹRUDŁOWEGO TIBI JEST PRAKTYCZNIE NIEMOŻLIWE A ABY MIEĆ TAKIEGO ZAJEFAJNEGO BOOTA NIESTETY TRZEBA GO MIEĆ !!!!!!!!!!!!!!! I taki potentat ,jednej z najpopularniejszej gry online na świecie NIC z tym nie robi ,więc nie zachwycajcie sie jakimś gównem typu TBI ,bo napewno tym też sie nie zajmie.
POZDROWIENIA.
DLA NOOBÓW OD TBI !!!!!

Wyjdz. Napisanie bota do tibii nie jest mission impossible. Przejrzyj sobie jakims memory editorem uruchomiony proces tibii tam jest wszystko na wierzchu. W tibii nie trzeba nic łamać, wystarczy tylko podmieniac odpowiednie wartosci. Na tibia org pl jest tutorial (tylko na keylogery uwazac) jak napisac swojego bota, manipulowanie pamiecia tibii nie jest trudne, trudniejsze jest po prostu napisanie samego algorytmu do łazenia po mapie czy cos. Koniec kropka Sam zaczalem pisac swojego bota ale darowalem sobie po miesiacu, jednak przekonalem sie do ng.

Ostatnio edytowany przez Decade - 29-05-2008 o 22:22. Powód: zlo
Decade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2008, 00:29   #510
alienXX
Użytkownik Forum
 
alienXX's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33

Posty: 163
Stan: Niegrający
Imię: Tomek
Świat: Real life
Domyślny

Wiesz co to jest necroposting?
alienXX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 23:22   #511
Decade
Użytkownik Forum
 
Decade's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2008

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hornety
Świat: Elysia
Poziom: 55
Poziom mag.: 45
Domyślny

Ruchanie zmarlych postow (necrofilia)?
Wskrzeszanie postow (necromancja)?
Ogromne forum ze zmarlymi postami (necropolia)?
Posty ktore moga summoonowac wiecej postów (Necromancerzy)?

Stary nie mam wiecej pomyslow.
Łał temat jest sprzed roku! Skoro mozna dopisac do niego cos ciekawego to mozna to zrobic. Nie mam na tym tle kompleksow. Za upomnienie mnie najprawdopodobniej dostaniesz moderatora na tym forum. Ciesze sie ze sie cieszysz. To głównie tacy jak ty generuja wiekszosc spamu na forach, jak twoj necroposting ma sie do zwalczania tibii black ice co?
Decade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2008, 08:03   #512
alienXX
Użytkownik Forum
 
alienXX's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33

Posty: 163
Stan: Niegrający
Imię: Tomek
Świat: Real life
Domyślny

To NIE jest temat, który warty jest odswieżenia, a o ambicje moderatorskie na tym forum mnie nie posadzaj, prosze. Poza tym necroposting powszechnie uwazany jest za zjawisko niepozadane, wiec nie wiem czy udowadanianie, ze jednak jest on ok jest dobrym pomyslem.
alienXX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2008, 08:23   #513
Kup.Se.Musk
Użytkownik Forum
 
Kup.Se.Musk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2007
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 8

Posty: 974
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Quanto
Świat: Guardia
Poziom: 19x
Poziom mag.: 8x
Domyślny

Można to porównać do codziennych sytuacji w życiu. Ktoś uczy się biologii cały dzień, natomiast druga osoba przychodzi ze ściągami i dostajecie podobną ocenę. Tylko różnica w tym, że ten drugi miał czas wolny, ale ten pierwszy zapamięta to i przyda mu się to na dalszych egzaminach. W tibii osoba nie używająca bota będzie miała skilla, który przyda się w przyszłości, a ten drugi nie będzie miał.
Kup.Se.Musk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:50.


Powered by vBulletin 3