Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora Grup Użytkowników > Tibia.pl SOLDAT Clan

Notki

Tibia.pl SOLDAT Clan Kliknij tutaj, aby zobaczyć tą grupę

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-07-2008, 08:26   #1
EdwardMatiz
Użytkownik Forum
 
EdwardMatiz's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: 3miasto, Gram: Soldat tibia.pl klan!
Wpisy bloga: 5

Posty: 662
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 63
Skille: 75/72
Poziom mag.: 5
EdwardMatiz ma numer GG 5507601
Domyślny Oceń innych graczy!

Piszemy tutaj parę dobrych zdań o innych użytkownikach, miło byłoby gdybyśmy opisali każdego, proszę innych nie obrazać bo nie o to chodzi.

<8>Borys<8> - Rzadko gra, dobry gracz, celny, dobrze skacze i lata, mocny punkt zespołu.
Aekal - Camper jakich mało Odrazu po zdobyciu flagi leci do respu przeciwnika i campi ;D, przeważnie udaję mu się ubić wszystkich. Również jest bardzo dobry na Dogeballu, według mnie w knife only nikt nie ma szans z nim.
Dragon-Fly - Waszka to pro D Nienawidzi camperów, szczególnie Nadrilla ;]. Dobry szef zespołu, wie gdzie chodzić i jak walczyć, nie zastąpiony w drużynie.
Emok- równiez rzadko gra, niewiele mogę powiedzieć, zwykły strzelec jak większość z nas
Eragog - bardzo trudno go trafić, szczególnie snajperką, również jest bardzo celny, w podstawowej piątce obowiązkowy.
Kogucik - pół mapy, snajperka, 15 fragów. Więcej nie musze mówić
Misiuuu - gracz podobny do mnie biega jak ja strzela jak ja, dobry użytkownik który dobija lecących graczy
Nadrill - camper, piła maszynowa, lubi wkurzać waszke. Bez niego jest nudno
Psychopata - bardzo dobrze gra z piłą maszynową, co widać po jego wynikach, z karabinem go jeszcze nie widziałem.
pemek33 - Chyba najlepszy graczy u nas w klanie, z każdej broni, na każdym typie mapy jest w pierwszej trójce. Bez niego również byłoby nudno ;D.
Piranezi - Lubi zabawiać się granatnikiem. Wczoraj kończyło się to czasami własną śmiercią. Camperek, ale jak trzeba to potrafi.
Rater - dobry, ale nie zajebisty z każdą bronią. Przydatny w zespole.
Sam - raz go widziałem i niezbyt się orientował ;P. Waszka lubi na niego krzyczeć hehe.
Voldemort - bardzo dobry ze snipy, gorzej mu idzie z innych broni, ale napewno posiądzie tego skilla
Inix - moja siostra, gra rzadko, dobra ze snipy, mało mobilna

Arcana, giersza, Karlosa, Liado, Marli, morwina, Panoramixa, Murzyna i Walekify - nie widziałem w boju
EdwardMatiz jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-07-2008, 08:47   #2
morwin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 01 2008

Posty: 127
Domyślny

to przy mnie możesz se napisać automatycznie 'm79 nooooob111!!!!1oneoneone' jak to część graczy zrobiła....
morwin jest offline  
stary 10-07-2008, 09:52   #3
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Dopisz, że nienawidzę Aekala, Ratera i Stealth Snipera, bo to kolejni camperzy-przechuje. Aż żal w ich przypadku bawić się akrobatyką :|.
Btw.
  • Według normalnego gracza – zazwyczaj respisz się, normalne. Wybierasz wcześniej wyszukaną broń i gnasz do boju. Bez problemu unikasz pocisków przeciwnika i zabijasz 3 osoby, po czym dostajesz banię od campera. Koniec rundy.
  • Według nooba – respisz się. Zastanawiasz się co wybrać – AK-74 czy Steyra? Wybierasz AK z uwagi na wygląd i własne upodobania. Wychodzisz na sam środek akcji. Strzelasz do wszystkich naraz pełną serią, co jest bardzo efektowne ale nikogo – niestety – nie zabijasz. Co za ból. Po krótkiej chwili zasypują cię granaty i giniesz. Koniec rundy. Druga możliwość - Bierzesz m79 i strzelasz we wrogów. Czasami udaje się ich zabić. Częste powiedzenie m79 noobów: "We don't need skill, we have got m79"
  • Według kampera – respisz się. Nie zastanawiasz się co wybrać, wybierasz karabin snajperski Barret (przez nooby często nazywany barettą lub baretonem. Nie zastanawiasz się gdzie iść, znasz każdą mapę na wylot. Masz ciemnozielone ubranie, chowasz sie w krzakach i czekasz. Gdy już ktoś przelatuje... nie zastanawiasz sie, celujesz mu w głowę i strzelasz. Po chwili robisz to drugi raz, i trzeci, i czwarty. Aż do czasu jak jakiś noob nie trafi cię przypadkiem z M79. Koniec rundy.
  • Według gracza z 3 ligi Polskiej Ligi Soldat - resp,bierze co lubi,zażyna 4 nobki i inne emo,a żywot jego kończy: camper, pro albo sie sam zabija bo granatów za dużo.Koniec rundy.
  • Według gracza z 2 ligi - respawn, barret ruger lub mp,zabija wszystko co sie rusza i nie tylko (camper do mobilnych sie niezalicza), często wyzywany od cziteróf itd. staty po meczu 30-10.
  • Według gracza z 1 ligi - co ja tutaj k... robie? Albo wychodzi na klanówki, albo sieka noobów aż go z serva za czity wywalą (oczywiście on nie ma takich bajeróf).
  • Według gracza z SCTFL - Resp, wybiera Steyra/Desert Eagles/Rugera, rozwala caly klan z 1 ligi, koniec rundy.
  • Według zwycięzcy Soldat World Cup (Grx) - Respi się, po czym wychodzi z servera, bo i tak wiadomo, iż jest najlepszy.

Ostatnio edytowany przez Dragon-Fly - 10-07-2008 o 09:57.
Dragon-Fly jest offline  
stary 10-07-2008, 12:03   #4
Voldemort
Użytkownik Forum
 
Voldemort's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2007
Lokacja: Iława

Posty: 98
Voldemort ma numer GG 7576268
Domyślny

EdwardMatiz:
Bynajmniej nie napisałeś, że jestem camper`em.
TOPIC:
Pemek33 - Jest dla nas za dobry. Mistrz Desert Eagle`a.
Aekal - Gracz z wielkim doświadczeniem. Ma bardzo dobrego cela, czasem camp`i i lubi Barrett`a.
Inix - Dobrze sieka Barrett`em w powietrzu. Chyba jedyny sniper u nas w klanie, który nie camp`i.
Rater - Wszechstronny, ale nie doskonały. Lubi camp`ić.
Nadrill - Podobny do mnie. Sieka snajperą i camp`i. Może jest nawet lepszy. I zawsze zanim dobiegnie do mnie z piłą, dostaje kule w łeb z barrett`a.
Dragon-Fly - M79 PRO. Nieźle oblicza trajektorie lotu pocisku.
Psychopata - Rzadko Go widzę. Dużo o Nim nie wiem.
Eragog - Fajnie mi się z Nim gra. Są emocje jak jestem sam na sam z Eragog`iem.
Kogucik - Coraz lepiej Mu idzie z Barrett`em. Bardzo rzadko camp`i.
EdwardMatiz - Lubi zabijać (?).
Piranezi - Dobry snajper, który lubi zdradzać kryjówki ludzi ze swojej drużyny.

O innych zapomniałem/nie widziałem ich w boju.

Kogucik:
Nie mówiłem, że jesteś camper`em!

Ostatnio edytowany przez Voldemort - 11-07-2008 o 11:00.
Voldemort jest offline  
stary 10-07-2008, 12:29   #5
Aekal
Użytkownik Forum
 
Aekal's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2008

Posty: 117
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ocenię tylko niektórych graczy którzy grali i których 'dobrze' 'pamiętam' i znam.

<8>Borys<8> - Dosyć dobry gracz ale rzadko z nim grałem.
Pemek33 - Chyba najlepiej z nas wszystkich posługuje się bronią automatyczną i każdego potrafi ją wyciąć, o czym świadczą jego wyniki z punktowanych DM. Także ze snajperką sobie raz po raz poradzi . Zawsze mnie wycina gdy zostajemy sami .
Voldemort - Bardzo dobry gracz, potrafi się nieźle posługiwać snajperką.
Kogucik - Ehh.. Także jeden z lepszych graczy. Zaczyna sobie dobrze radzić ze snajperką.
Rater - Jak ja kocham zabijać tego pana ^^. Dobrze sie posługuje wszystkimi broniami. Good
Psychopata - Dobry gracz, potrafi rozwalić każdego
Inix - Dość rzadko z nią grałem ale można śmiało powiedzieć że ma dobrego cela i jedzie równo ze snajperki.
Nadrill - Nieźle sieka ze snajpy
Eragog - Dobry.
Piranezi - Ostatnio bardzo denerwujący człowiek.. Myślałem, że padnę z krzesła jak wystrzelił w górę pocisk z M79 i po chwili spadł mu na łep. No ale oprócz etgo to ładnie wycina ludzi z tej broni.
Dragon-Fly - Omg.. Wyzywa każdego, klnie, obraża, często bez powodu. Więcej nie skomentuje
Aekal jest offline  
stary 10-07-2008, 14:42   #6
pemek33
Użytkownik Forum
 
pemek33's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2006
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 36

Posty: 269
Stan: Aktywny Gracz
Imię: pemek33
Świat: Soldat
Skille: dobre;]
Poziom mag.: ;E
pemek33 ma numer GG 8986356
Domyślny

<8>Borys<8> - dobry z mp5. Ostatnio za często z nim nie grałem.
Aekal - snajper jeden.. potrafi przycelować. Mało się rusza.
Dragon-Fly - kozak, strzela z m79, ostatnio podtrenowany trochę przeze mnie xD
Emok - raz, czy dwa z nim grałem, biegał z Steyrem i zachowywał się jak bot HEHE
Eragog - nawet dobry, nie pamiętam wiele, jeśli chodzi o jego grę, może za mało z nami gra?
Kogucik - oj szeregowy.. zaczyna se radzić z Barrett'em, poza tym dobry gracz.
Misiuuu - hmm.. typ jest dziwny, aczkolwiek potrafi zabić, co prawda spasem, ale potrafi
Nadrill - na infie z minigunem lata, czasami zaskakuje ludzi używając piły mechanicznej. Dobry gość.
Psychopata - nie przywiązywałem wagi do jego gry, więc raczje tu nic nie napiszę.
Piranezi - istny czubek biega z m79 albo ze snajperką. Potrafi sam się zabić :O
Rater - typowy snajper. kampi ile wlezie. Dobrze celuje ^^
SSam - yy.. no gra całkiem nieźle.
Voldemort - znaczy się Stealth? No snajper, z zielonymi włosami xD
Inix- umie przywalić ze snajpy. Rzadko gra. Siostra Edwarda.
Arcan - też ostatnio się nie pokazuje. Mało o nim wiem..
Giersz - --NO INFO--
Marla666 - biega jak bot i strzela z kałacha. Pozytywna babka
Karl0s - raz z nim grałem bodajże na LAW's Only. Pierwsze wrażenie robi dobre.
Liado - człowiek-mit. Podobnie jak z Karl0sem i z tym typem grałem raz czy dwa.
Morwin - nic o nim nie pamiętam xD
Panoramix - chyba nie grał ze mną..
Murzyn - yy.. też grał raz, LAW's Only. Umie latać ^^
Walekifa - ostatnio nie widziany, pamiętam jak bujał się ze snajperką po mapie
Edward - typ strzela ze snajerki, poza tym, brat Inix. ;]
Zalgadis - hehehe, turkuć podjadek wśród snajperów

Ostatnio edytowany przez pemek33 - 10-07-2008 o 14:55.
pemek33 jest offline  
stary 10-07-2008, 14:48   #7
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

No, jedziemy! Hej maleńka wskocz na bieńka! Zawsze byłaś tą jedyną, tą jedyną.. lalala...
Walekifa - naparza z deagle'ów. Nieźle mu to idzie, ale nie jest jakimś pr0.
Liado - stary gracz, wiele pewnie zapomniał :<. Raczej dobrze mu idzie. Spasy, kałachy, Steyr augusty etc...
Nadrill - styl nie do określenia. Sieka każdą możliwą bronią. Ma skłonności do campowania. Znowu - żaden z niego pr0 :<.
Emok - początkujący, robi wiele błedów. Ucz się, ucz się, nigga!
Rater - preferuję Barrett'a. Jednak wbrew pozorom nie campuje dużo.
Karl0ss - nie pamiętam :'(.
Giersz - Tesh : /.
Panoramix - nigdy nie zdążył wbić na serwer.
Pomocny murzyn - róźnorodne zestawy broni. Dobry, ale przeciętny nigga.
Serious Sam - Arturek jakoś nie gra dużo. Musi się nauczyć co nieco akrobatyki, bo biegnie i sieka na oślep. Poza tym lubię po nim jechać <3.
Pemek33 - 2-ga liga soldata. y0l
ErAgOg-pokemonQ - róźnorodne zestawy broni. Fajnie się go sieka. Przeciętniaczek : <.
Kogucik302 - kiedyś używał Heckler & Koch MP 5, biegał i siekał na oślep. Wychodziło mu to nawet nieźle. Teraz stał się kolejnym pseudo-snajperem i ash rzal uciekać mu z celownika.
Misiuuu - spas i spray'e. Nic zadziwiającego, y0l.
<8>Borys<8> - krótkodystansowiec. Noże, pistolety maszynowe. Nieźle sieka.
Voldemort - przeciętny użyszkodnik Barrett'a. Skłonności do campowania. Sprawdza się na mapach dużych, otwartych.
EdwardMatiz - jak mu powiedziałem, że ma używac spray'a i nie padać jak ciota - posłuchał.
Marla666 - Martynka atakuję na chama ze spasa :<. Nawet nie chce jej się uciekać przed moim pociskiem z granatniku : /.
Piranezi - początkujący. Chyba testuje po kolei bronie xD.
Arcan - róźne zestawy broni. Dobrze się sprawdza w boju.
Morwin - ??.
P$ychop@ta - piły, noże... Argh! Ponadto używa spray'i. Na większe dystanse szaraczek : <.
Aekal - Po 2-letniej grze dobrze opanował barrett'a. Bardzo dużo campuje. Przeciętnie używa spray'i. Ma problemy, jeżeli ktoś roi skomplikowane akrobacje powietrzne i strzela z rugera MUHAAHUHAUAHUAHA : >.
Dragon-Fly jest offline  
stary 10-07-2008, 15:13   #8
Kogucik302
Użytkownik Forum
 
Kogucik302's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2006
Lokacja: Bochnia
Wpisy bloga: 8

Posty: 799
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Titania
Kogucik302 ma numer GG 981793 Send a message via Skype™ to Kogucik302
Domyślny

<8>Borys<8>-Świetny nożownik, ostatnio rzadko gra.
Aekal-Snajper, którego lubię bo fajnie mi się go załatwiło początku mojej snajperskiej kariery. =D
Dragon-Fly-Rzadko mówi do tematu, głównie gada bez sensu i w*****a ludzi.
Emok-Szef supportu, który nie ma dla nas czasu. <foch>
Eragog-Spoko ziom. Ostatnio ciut rzadziej go widuję.
Pemek33-Sierżant, Bóg Eagelsów, świetny ziomek. Jeden wielki plus. =D
Misiuuu-Mistrz Shotguna. Rzadko gra.
Nadrill-Psychopatyczny morderca z piłą.
Psychopata-Grałem z nim tylko na SAW'S ONLY, i nie przypadł mi do gustu.
Piranezi-Tak samo jak Aekal. Dzięki niemu uwierzyłem w siebie. Tak samo nie poważny jak Dragon, tylko nie w*****a ludzi. Przynajmniej.
Rater-Snajper, jaki jest każdy widzi.
SSam-Grałem z nim raz czy dwa. Ogólnie wszyscy się na niego drą, ale jest spoko.
Voldemort-Ma mnie za campera, ale nie zna tego pojęcia. =|
Arcan-Arcany tajemnic magicznych, rzadko teraz grają.
Marla666-Raz z nią grałem, miaua kauasza. Potem ciężko było stwierdzić. =D
Murzyn-Raz z nim grałem, nic z tego nie pamiętam.
Walekifa-Miły, ale ostatnio mało grau.
Edward-Fainy ziom.
Zalgadis-Camper, ale przynajmniej fajny. =D
__________________


Kogucik302 jest offline  
stary 10-07-2008, 15:53   #9
Piranezi
Użytkownik Forum
 
Piranezi's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: z Nienacka

Posty: 441
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Piranesi
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Water
Świat: Menera
Poziom: 112
Skille: 86/82
Poziom mag.: 7+
Piranezi ma numer GG 3699082
Domyślny

TO I JA ! Nie znam za duzo ludzi bo gram z 6 dni w tą wspaniałą grę BWS (Boczny Widok Shooter)

Aekal- Nie lubie od niego padać bo zanim odpali swoja Barete widać go przez 0,5 sekundy albo w cale Strasznie płacze jak coś nie wyjdzie. Fajnie sie denerwuje jak pokrejzoluje z m79 xD
Dragon-Fly- Ciągle zmienia bronie, kampi z LAW'em, lubię jak dostaje moja rakieta z drugiego końca mapy
Rater- Podobnie jak Aekal ale trochę łatwiej go zabić
Pemek33- Ciągle mnie rozkur'wia, z każdej możliwej broni. Jak oboje mamy spraye i walimy full auto w gore to prawie zawsze ja dostaje , a on nie =S. Łatwo go zabić granatnikiem z odrobina szczęścia.
Voldemort- Gra tak jak ja, dzisiaj chyba jebnął na mnie focha bo zdradziłem jego kampe xD
Psychopata- Ani dobry, ani zły , musi popracować nad ortografią
Nadrill- Szlag człowieka trafia, jak cie dopadnie z piłą =/ Ale za to bardzo latwo go wtedy zabic.
Edward- Nie zauwazylem niczego specjalnego
Ssam- jak wyzej
Eragog- nie najgorszy
Zalgadis- chyba z raz z nim gralem tez nie najgorszy
__________________


Cytuj:
16:58 Arnold Kacper [14]: hoccie


Cytuj:
10:39 Kubix master sho [23]: HELP I m Still NA DESERT QUEST and DESCENT W HOLE WERE SCORPION AND NIEDA SIE ROPNAC HELP
HELP CHANNEL <3
Piranezi jest offline  
stary 10-07-2008, 16:00   #10
Nadrill
Użytkownik Forum
 
Nadrill's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 1,442
Nadrill ma numer GG 3764880
Domyślny

Aekal- całkiem dobrze rzuca nożem, i lubi M79. Taka słabsza kopia mnie, gdybym nie opracowywał nowego imba ataku z miniguna i piły.
Dragon-Fly- dziś nawet dobrze nawalał z Rugera, ale lubi moją piłę(wpadać pod nią).
Eragog- Z nim koszę na DB, kiedyś.
Pemek33- Nawala z AK, Rugera i myśli, że kozak. Ogólnie pustak, lucker i posiadacz dobrego aim bota.
Nadrill - Król piły, książe miniguna. Po godzinach mistrz noża oraz cyborg w M79.
Psychopata - Mój padawan w sprawach piły, szybko się uczy.
Piranezi - Z nim jestem często w drużynie, denerwuje się kiedy skoszę go piłą. Swój ziom, ma fajny avatar.
Rater - snajper i camper, za często nie wyróżniający się w drużynie, ale ważny element do koszenia piłą.
Voldemort- Naczelny snajpah, oszukał nawet serwer pemka, na którym snajpy były zablokowany. Urodził się z Barettą.
Edward- Też go za dobrze nie pamiętam, ale był to miły zawodnik do koszenia piłą.
Zalgadis-Campah, chętnie wskakuje pod moją piłę.
Kogut - DAI KANAPKĘ ;< Kocha moją piłę jak mało kto.

Niewymienieni zostali ci, których nie pamiętam/nie chcę pamiętać/nie lubią piły.
Nadrill jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:55.


Powered by vBulletin 3