Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-09-2008, 19:37   #21
CzarnyMisiek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 09 2008
Lokacja: Głogów
Wiek: 31

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 18
Poziom mag.: 18
CzarnyMisiek ma numer GG 642760
Domyślny

Hmm żebyście się nie posikali z tym Clipsoftem siedzą na dupach i robią updata co pół roku dodadzą 5rzeczy i cieszą się przez kolejne 6miesięcy moim zdaniem co miesiąc powinny być jakieś konkretne zmiany a z tą stroną to już dawno porządek mieli robić i dopiero teraz odkryli tak zadziwiające rozwiązanie.

Wiem lubie krytykować co nie znaczy że strona mi sie nie podoba
CzarnyMisiek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-09-2008, 21:58   #22
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

Łojeju czy wszyscy muszą narzekać? jak nie o to ze źle zrobili, to o to że dobrze, ale za późno, ludziska, doceńcie że ktoś tam się stara żeby wam się d*py ruszyć nei chciało sprzed kompa
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 11-09-2008, 14:32   #23
Wymyrymydymy
Użytkownik Forum
 
Wymyrymydymy's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2007
Wpisy bloga: 5

Posty: 149
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Soqa Sayo
Profesja: Paladin
Gildia: Apokalipsa
Świat: Astera
Poziom: 48
Skille: 82/68
Poziom mag.: 13
Domyślny

Cytuj:
Jak możecie zauważyć, pozbyli się ogromnej ilości tekstu.
no to jedziemyyy polaczki juz nie musicie znac angielskiego!
__________________
Speedway is my life, and methanol is my drug.
Wymyrymydymy jest offline  
stary 11-09-2008, 15:23   #24
Artis
Użytkownik Forum
 
Artis's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2008

Posty: 57
Profesja: Knight
Domyślny

Wg. mnie źle się stało, że się stało tak, jak się stało. Ułatwienie stworzenia postaci = więcej 10 latków z modemem uważających, ze są bezkarni i mogą robić co im się żywnie podoba. W ostatniej ankiecie tibia.com zaznaczyłem, że atmosfera w Tibii jest bardzo agresywna. Teraz będzie jeszcze bardziej. Jeszcze niech może zrobią stronę w wersji Polskiej... ;/
__________________
Only Dead Have Seen The End of The War <--- i'm the Dead
<--- i'm the Knight

Artis jest offline  
stary 11-09-2008, 16:49   #25
Mr.Bombastic
Użytkownik Forum
 
Mr.Bombastic's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2008
Lokacja: W Limerick :)
Wiek: 28

Posty: 47
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Mr.Bombastic ma numer GG 10280257 Send a message via Skype™ to Mr.Bombastic
Domyślny

To by było milo ty newbie naraz by się rzuciło że by na każdym serwie było pełno kolejek więcej kicków itp.Ale tego i tak nie brakuje więc brawo! tibia się rozwija tyle że w zły sposób.Trudno może za pare lat się poleprzy? Kto wie!
ale itak to fajniej wyglada
__________________
http://pl-ie.myminicity.com <--) Wejdź i rozbuduj miasteczko xD
. /\^/\^/\^/\^/\^/\
Mr.Bombastic jest offline  
stary 11-09-2008, 17:25   #26
sueroski
Użytkownik Forum
 
sueroski's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2008
Lokacja: Świdnica

Posty: 275
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
sueroski ma numer GG 12398778 sueroski ma login Tlenu sueroski@tlen.pl Send a message via Skype™ to sueroski
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Artis Pokaż post
Wg. mnie źle się stało, że się stało tak, jak się stało. Ułatwienie stworzenia postaci = więcej 10 latków z modemem uważających, ze są bezkarni i mogą robić co im się żywnie podoba. W ostatniej ankiecie tibia.com zaznaczyłem, że atmosfera w Tibii jest bardzo agresywna. Teraz będzie jeszcze bardziej. Jeszcze niech może zrobią stronę w wersji Polskiej... ;/
wypraszam sobie. są wyjątki 10 latków którzy są normalni (ja mam 11 lat)
@topic
no cóż więcej noobów mi nie umili gry :/
__________________
Cytuj:
Na tablicy kontrolnej gdzie na ogół paliło się 150 lampek, kilka sekund po wybuchu zapaliło się 100 kolejnych. Później lampki zgasły, zaległa cisza.
http://tibiafun.y0.pl/up.php?c=Sueroski Kliknij, aby wbić mi level
sueroski jest offline  
stary 11-09-2008, 18:06   #27
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

@up
A więc wyjdź i do nauki, wrócisz jak będziesz miał 3, 4 lata więcej i nie bedziesz się podlizywał mówiąc że nie nawidzisz "plax itans"
Edit
Właśnie widzę twój lvl, a jak dodac do tego twój wiek... weź stary daj se spokój z tym wszystkim... Mówisz że masz dosyć "PLX FREE ITANS" oraz straszenia qmplami ale jak ty masz mieć tego dosyć jak ty jeszcze stopą nawet na mainie nie stanąłeś?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo

Ostatnio edytowany przez Aevolana - 11-09-2008 o 18:22. Powód: Zerknięcie okiem w stronę lvla gracza wyżej -.-
Aevolana jest offline  
stary 11-09-2008, 19:08   #28
sueroski
Użytkownik Forum
 
sueroski's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2008
Lokacja: Świdnica

Posty: 275
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
sueroski ma numer GG 12398778 sueroski ma login Tlenu sueroski@tlen.pl Send a message via Skype™ to sueroski
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aevolana Pokaż post
@up
A więc wyjdź i do nauki, wrócisz jak będziesz miał 3, 4 lata więcej i nie bedziesz się podlizywał mówiąc że nie nawidzisz "plax itans"
Edit
Właśnie widzę twój lvl, a jak dodac do tego twój wiek... weź stary daj se spokój z tym wszystkim... Mówisz że masz dosyć "PLX FREE ITANS" oraz straszenia qmplami ale jak ty masz mieć tego dosyć jak ty jeszcze stopą nawet na mainie nie stanąłeś?
na mainie akurat stanąłem
PS zauważyłem że normalnie w internecie się robi rasizm dotyczący małego wieku
__________________
Cytuj:
Na tablicy kontrolnej gdzie na ogół paliło się 150 lampek, kilka sekund po wybuchu zapaliło się 100 kolejnych. Później lampki zgasły, zaległa cisza.
http://tibiafun.y0.pl/up.php?c=Sueroski Kliknij, aby wbić mi level
sueroski jest offline  
stary 11-09-2008, 21:49   #29
Master of Puppets
Użytkownik Forum
 
Master of Puppets's Avatar
 
Data dołączenia: 12 07 2005
Lokacja: Scotland
Wiek: 35

Posty: 445
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 91
Poziom mag.: 69
Domyślny

nie dziwie sie skoro 90% z nich biegaja tylko z tekstem plz items
Master of Puppets jest offline  
stary 11-09-2008, 23:27   #30
Tabulator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 01 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Askara
Poziom: 77
Skille: --/--
Poziom mag.: 59
Domyślny

co do małolatów, zdażają się wyjątki ale wyjatek potwierdza regułe. to i tak sukces że młody pisze na forum. jeżeli masz zamiar grać w tibie przez kolejnych pare lat to chyba będzie jedyna twoja umiejętność którą posiądziesz przy tak wspaniałym kształceniu jakie zapewnia maniaczenie po nocach.

co do tego że update raz na pół roku i że pare małych żeczy wprowadza...
wyobraż sobie że w paincie masz narysować np. zbroję..
jestem ciekaw jak to będzie wyglądało i ile czasu ci to zajmie żeby wogule przypominało którąś z nędznych grafik z tibi. pomyśl też o tym jak zrobić żeby to działało i kupy się trzymało.. masz jakiekolwiek pojecie o programowaniu?? żeby co miesiąc robić update to by musieli zatrudniać sporo ludzi.

noob freindly-> na czymś trzeba zarabiać
l
V
jeżeli ci sie nie podoba to po co grać ?? jest dużo innych ciekawych żeczy w życiu, sprubuj z niego kożystać.
__________________
Life is brutal and full of zasadzkas

Ostatnio edytowany przez Tabulator - 11-09-2008 o 23:31.
Tabulator jest offline  
stary 12-09-2008, 13:10   #31
sueroski
Użytkownik Forum
 
sueroski's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2008
Lokacja: Świdnica

Posty: 275
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
sueroski ma numer GG 12398778 sueroski ma login Tlenu sueroski@tlen.pl Send a message via Skype™ to sueroski
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tabulator Pokaż post
co do małolatów, zdażają się wyjątki ale wyjatek potwierdza regułe. to i tak sukces że młody pisze na forum. jeżeli masz zamiar grać w tibie przez kolejnych pare lat to chyba będzie jedyna twoja umiejętność którą posiądziesz przy tak wspaniałym kształceniu jakie zapewnia maniaczenie po nocach.
w tibię wchodzę raz na tydzień około i umiem HTML, PHP, C++, PASCAL i obsługę MySQL więc Tibia to nie jedyne moje zajęcie
__________________
Cytuj:
Na tablicy kontrolnej gdzie na ogół paliło się 150 lampek, kilka sekund po wybuchu zapaliło się 100 kolejnych. Później lampki zgasły, zaległa cisza.
http://tibiafun.y0.pl/up.php?c=Sueroski Kliknij, aby wbić mi level
sueroski jest offline  
stary 12-09-2008, 14:30   #32
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

<lol2> HUASHUASHUASH to jest już mocno zabawne hahaha stary, jeśli byś umiał wszystkie te języki to byś nie grał w tibie bo byś był geniuszem i byś sam taką grę zaprogramował już dawno temu;] raczej podejżewam że twoje "umienie" to to, że na miesiąc przysiadłes nad każdym z tych języków, przepisałeś kod z książki do kompa i się cieszyłeś że programujesz... rasizm wobez młodego wieku? Pominę ten fakt, że rasizm nie może dotyczyć wieku (zaznajom się ze słowem rasizm) to właśnie ty pokazujesz że to nie jest bez podstawne, sam też nie jestem za dyskryminaja dzieci, ale nie wszyscy się muszą wypowiadać o rzeczach, o których nie mają pojęcia, nie ma cię na mainie, albo jesteś na nim kilka godzin, zaczynasz poznawać dopiero Noob'ów, PK oraz całe życie tibii'jskie a gadasz tonem, jakbyś miał 100 lvl i pare lat gry za sobą...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 12-09-2008, 14:48   #33
sueroski
Użytkownik Forum
 
sueroski's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2008
Lokacja: Świdnica

Posty: 275
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
sueroski ma numer GG 12398778 sueroski ma login Tlenu sueroski@tlen.pl Send a message via Skype™ to sueroski
Domyślny

dobra to ja już się na tym forum nie odzywam
__________________
Cytuj:
Na tablicy kontrolnej gdzie na ogół paliło się 150 lampek, kilka sekund po wybuchu zapaliło się 100 kolejnych. Później lampki zgasły, zaległa cisza.
http://tibiafun.y0.pl/up.php?c=Sueroski Kliknij, aby wbić mi level
sueroski jest offline  
stary 14-09-2008, 16:27   #34
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

Brawo! Brawo dla tego pana za dobrą wypowiedź
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 14-09-2008, 16:53   #35
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

@Aevolana
Uau, ale z ciebie pro pojeżdżacz. Mógłbym się przyczepić do co drugiego słowa jakie napisałeś ale jakoś szkoda mi na to czasu.
Rybzor jest offline  
stary 15-09-2008, 09:45   #36
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

To się czepiaj, a nie mówisz że możesz się przyczepić -.-
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 19-09-2008, 08:27   #37
PLague
Użytkownik Forum
 
PLague's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Koszary

Posty: 279
Domyślny

Cytuj:
w tibię wchodzę raz na tydzień około i umiem HTML, PHP, C++, PASCAL i obsługę MySQL więc Tibia to nie jedyne moje zajęcie
Jeszcze gorzej, bo przy komputerze za dużo siedzisz, skoro w takim wieku posiadłeś tyle umiejętności z nim związanych. Naprawdę, zastanów się, po co tak tracisz w tym wieku czas.
__________________
Fennec here, fennec there, fennecs are everywere.
PLague jest offline  
stary 26-09-2008, 22:29   #38
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

@Aevolana
Ty już lepiej zamknij kniapę głupcze, bo pier*olisz 3 po 3... Już żal dupę człowiekowi ściska jak się ciebie słucha, poważnie koleś.
(MPalar, Tompior, plx no i giw yu plaet amor)

Właśnie ostatnie zmiany są po to, aby taki niedoświadczony piżmak twojego pokroju z 27 drutkiem, zacieszał ryja, oglądając niesamowity i pełen przygód świat Tibii, jeszcze mniej się przy tym wysilając. Druga strona tego mini update ma na celu zachęcenie takiego młodego adepta Tibijskiego jak ty, do wydania 90zł na kupno płatnego konta, do tej wspaniałej gry, abyś nie musiał robić sobie avatara, marnując manę na czar "utevo res ina "assassin". Przy okazji jedziesz po tym młodym człowieku, a pamiętaj, że w rzeczywistości twój level wcale nie jest wiele wyższy od jego. Skoro już ten level jest dla ciebie jednym z wyznaczników, to dla mnie TY w takim razie jesteś nędznym pachołkiem (żeby nie rzec plebsem) i twoja obecność na servach tylko je zasyfia, więc dla nikogo nie jest zaszczytem to, że na jednym z nich egzystujesz. Aha nie no, im więcej noobów na srv, tym szybszy respawn.


Cytuj:
umiem HTML, PHP, C++, PASCAL i obsługę MySQL
Co do tego, to nikt w to nie uwierzy malcze, aczkolwiek jeśli masz opanowane podstawy tych języków i naprawdę cię to interesuje, to radził bym ci kształtować się w kierunku programistyki, a nie Tibii. Pamiętaj, że każdy zaczyna od "raz na tydzień".

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 27-09-2008 o 07:59.
Xr3 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:06.


Powered by vBulletin 3