Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-12-2008, 03:19   #181
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

2:1 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD mam 10 cash makerow 15 nowych sorcow 20 charow na runy | odrobie kase
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-12-2008, 11:26   #182
Colmar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 11 2007
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Tylko Firma Tylko Popek TYLKO JP!
Colmar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2008, 14:07   #183
himato
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Wroclaw rulez

Posty: 71
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Arcania
Poziom: 95
Domyślny

w kazdej wojnie chodzi o jedno - dominacje. powody sa nieistotne, kazda gildia zbyt mocna jest potencjalnym zagrozeniem i jako taka musi ulec eliminacji. Tak bylo zawsze i bedzie, przynajmnie na Arcanii. Jezeli powodu nie ma .... to sie go znajdzie wg starej UB maxymy: dajcie mi czlowieka a znajde na niego paragraf.

LR przegralo wojne bo sie im po prostu nie chcialo wygrac, smieszne ale prawdziwe. Inter ma w swoich szeregach stare wygi i mlode wilki. Ich determinacja jest duzo wieksza niz innych. Taktyka cwiczona na OTS przynosi rezultaty. Dlatego nie rozumiem dlaczego IP upiera sie przy openach w ktorych raczej nie ma szans. Posiadanie tych samych programow nie oznacza posiadania tych samych umiejetnosci poslugiwania sie nimi.

Co do kultury osobistej. Clapek, hm ....... argumentacja, ze usprawiedliwieniem dla zejscia do poziomu rynsztoku jest to ze adwersarz schodzi do rynsztoku? Chlopie ile ty masz lat, 12? Kultura osobista nie polega na "rownaniu do dolu". Zastanow sie, moze jakies wnioski w rl ci sie przydadza.

Kultura osobista na forum.pl to w ogole osobna historia. Wojna zawsze wsrod arcaninczykow wyzwalala najgorsze odruchy. Juz nie bede nikomu przypominac najazdow "ad persona" na lindlaya, Sue etc. Moze czas najwyzszy poslugiwac sie argumentacja "ad rerum"?

Pamietam taka sytuacje jak w czasie wojny Belka po raz 1 uzyl paralizu w celach ofensywnych. Jego celem byl fosfik. Alfonso tak zaskoczony paralizem dal sie dogonic i ubic. Wiecie co zrobil po TP w temple? napisal do belki i pogratulowal mu akcji. Moze czas najwyzszy wprowadzic troche szacunku do swiata wirtualnej gry.
himato jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2008, 14:32   #184
ryba303
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 01 2008

Posty: 23
Domyślny

Szacunku ?? Oni by własną matkę sprzedali za tą grę nie wymagaj od nich szacunku.
ryba303 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2008, 14:59   #185
Rycerz_ktory_walczy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 11 2008
Lokacja: Lublin
Wiek: 38

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 117
Rycerz_ktory_walczy ma numer GG 2346234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez himato Pokaż post
w kazdej wojnie chodzi o jedno - dominacje. powody sa nieistotne, kazda gildia zbyt mocna jest potencjalnym zagrozeniem i jako taka musi ulec eliminacji. Tak bylo zawsze i bedzie, przynajmnie na Arcanii. Jezeli powodu nie ma .... to sie go znajdzie wg starej UB maxymy: dajcie mi czlowieka a znajde na niego paragraf.

LR przegralo wojne bo sie im po prostu nie chcialo wygrac, smieszne ale prawdziwe. Inter ma w swoich szeregach stare wygi i mlode wilki. Ich determinacja jest duzo wieksza niz innych. Taktyka cwiczona na OTS przynosi rezultaty. Dlatego nie rozumiem dlaczego IP upiera sie przy openach w ktorych raczej nie ma szans. Posiadanie tych samych programow nie oznacza posiadania tych samych umiejetnosci poslugiwania sie nimi.

Co do kultury osobistej. Clapek, hm ....... argumentacja, ze usprawiedliwieniem dla zejscia do poziomu rynsztoku jest to ze adwersarz schodzi do rynsztoku? Chlopie ile ty masz lat, 12? Kultura osobista nie polega na "rownaniu do dolu". Zastanow sie, moze jakies wnioski w rl ci sie przydadza.

Kultura osobista na forum.pl to w ogole osobna historia. Wojna zawsze wsrod arcaninczykow wyzwalala najgorsze odruchy. Juz nie bede nikomu przypominac najazdow "ad persona" na lindlaya, Sue etc. Moze czas najwyzszy poslugiwac sie argumentacja "ad rerum"?

Pamietam taka sytuacje jak w czasie wojny Belka po raz 1 uzyl paralizu w celach ofensywnych. Jego celem byl fosfik. Alfonso tak zaskoczony paralizem dal sie dogonic i ubic. Wiecie co zrobil po TP w temple? napisal do belki i pogratulowal mu akcji. Moze czas najwyzszy wprowadzic troche szacunku do swiata wirtualnej gry.
Mimo, że osobiście nie znam Pana Xbita to popieram w 1000% jego post. Kultura osobista tu na forum i na Tibii wśród graczy Arcanii nie jest na wysokim poziomie. Nie chcę tu usprawiedliwiać siebie lecz po tak mądrej wypowiedzi jakich na naszym forum może brakować można naprawdę mieć dużo do myślenia. Ludzie pokroju Clapka ( dałem przykład Clapka gdyż uważam go i pewnie nie tylko ja za największego kretyna jakiego kiedy kolwiek miałem okazję poznać ) podkręcają wśród innych wrogość, hamstwo itp. wśród swoich znajomych. Pamiętnego dnia rozmawiałem ze znajomymi na jednym z ventrillo a nagle Clapek podłącza się pod nasz kanał i zaczyna wyzywać mnie... dlaczego ? A dlatego gdyż miałem dosyć dziwny nick zaczął bluzgać na mnie, na moją rodzinę itp. a jego kumple z Interregnum jeszcze bardziej nakręcali tego idiotę żeby on dalej wyzywał i udawał że jest śmieszny. Szczerze mówiąc zbytnio nie przejąłem się tymi wyzwiskami a wręcz się dobrze uśmiałem bo to pokazało jaki to jest kretyn. Clapek to nie jest jedyny przykład który kulturą poszczycić się nie może jest ich o wiele więcej tutaj na Arcanii po jednej i po drugiej stronie. Pamiętajcie WSZYSCY na forum nie jesteście anonimowi i łatwo rozpoznać kto się kryje pod jakim nickiem i ma zamiar tu kogoś obrażać. Na Tibii tak samo nie jesteście anonimowi. Zależy nam wszystkim graczom o własny szacunek, lecz żeby być szanowanym trzeba również szanować innych. Bez wzajemnego szacunku do niczego dobrego prowadzić nie będziemy. Dobry przykład z tym Fosfikiem. Clapek jak by został zabity w taki sposób po prostu by napisał do Belki że nie ma matury albo jego matka pierze w rzece a Fosfik pogratulował mu i to jest przykład wzajemnego szacunku. Proponuje wszystkim zastanowić się co tutaj wypisują na forum jak i na Tibii. Wyzywając kogoś nie wiem dowartościowujecie się tym ? Ja sam teraz nie mam zamiaru już nikogo wyzywać bo to do niczego nie prowadzi. Zresztą zawsze próbowałem rozwiązywać problemy dyplomatycznie, lecz czasem się nie wytrzymuje.
Rycerz_ktory_walczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2008, 15:15   #186
Dragostino
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2008
Lokacja: KrK

Posty: 128
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 188
Skille: Slabe
Domyślny

@up

Wiesz o co Mu chodzi? Mysli ze jest fajny , cieszy sie z tego ze jest w centrum uwagi. Niewazne czy go podziwiaja czy bluzgaja co chwile , wazne ze wypominaja jego imie , i o to mu wlasnie chodzi - SŁAWA , w dobrym czy zlym znaczeniu mu pomaga bo nie bedzie jak 80% graczy z Arcani - czyli normalnymi , szarymi graczami - mniej czy wiecej znaczacymi w wojnie , o których i tak sie zapomina jako ze wygrywa cała gildia . Ale o takiej osobie typu Sua czy Clapek bedzie sie mówilo latami. Pierwszego za osiagniecia - Jeden z wyzszych lvl na Arcanii , jeden z przeciwników IT , a drugiego nie za to ze cos osiagnal , tylko za to ze umie kazdego bluzgac i jest ciagle bluzgany za to , za jego "Slawe".
Dragostino jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2008, 15:45   #187
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

i wlasnie to reprezentuje IP!! GLOSUJ NA IP! GLOSUJ NA LEPSZA ARCANIE!
nie no zarcik taki hehs, ale zapytajcie sie koszyka, po wpierdolu na darashi tym takim mini ob, napisalem mu ladnie 'gz dzieki za walke, szkoda ze nie padles', a nie tak jak boile, clapki itd 'ZABIJE FILUSZA WOOOOO JUZ MASZ WJAZD NA CHATE KURWO FIRMA POPEK JPJPJPJP NA 100%' tacy dwaj wariaci
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2008, 15:49   #188
Yafls
Użytkownik Forum
 
Yafls's Avatar
 
Data dołączenia: 08 10 2008
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 26

Posty: 81
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ubeatens
Świat: Arcania
Poziom: 129
Skille: 17/27
Poziom mag.: 69
Domyślny

niektorzy to naprawde 0 kultury maja ;|
Yafls jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2008, 16:10   #189
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

"Szkoda ze nie padles"

Pamietam jak to przezywales...


Zresztą Felix ze mna zawsze gadasz po walce i jakos nie wyzywamy sie nawzajem
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2008, 20:01   #190
himato
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Wroclaw rulez

Posty: 71
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Arcania
Poziom: 95
Domyślny

Gram w tibie pare lat obserwuje tych co zaczynali na Arcanii i odeszli. Ich miejsce zajmuja ciagle inni, uwazajacy sie za lepszych, gracze. O PvP po roznych ulepszeniach i nowinkach programowych, wlasciwie nie mozna mowic. Gra premiuje chary, ktore sa dlugo "online". Zawsze bede szanowac ludzi, ktorzy poza gra maja jeszcze owe "cos". Mialem zaszczyt poznac kilka "starych wyg", moge sie z nimi klocic, moge z nimi walczyc ale bede zawsze wobec nich uczciwy. Nie chce mnozyc przyklady, bo ich jest zbyt wiele. Dlatego dziwi mnie selektywna pamiec graczy. Pamietacie to co chcecie pamietac, a jak cos nie wiecie to nastepuje "podrasowanie" opowiesci.

LOJALNOSC. Ktos w poprzednim poscie odwolywal sie do braku lojalosci i czynil z tego zarzut. Z tego co pamietam to od czasow KGB wszystkie wojny (poza ESP i NG) wybuchaly wewnatrz gildii rzadzacej. TAk bylo prawie od poczatku serwera. W wojnie z LR vs INTER doszlo do ciekawego sojuszu, ze INTER sprzymierzylo sie z NG i razem bili LR. Prosze zatem nie wypominajcie milosciwie nam panujacy, ze Wasi przeciwnicy podjeli sojusz z SB. TAkie zasady obowiazywaly tu zawsze i IP tego nie wymyslilo. Sojusze maja charakter chwilowy. Lamusini, pamietacie go w jakich okolicznosciach wrocil do gry z BORO?, potem nie przeszkadzalo mu to stanac "po 2 stronie barykady" i walczyc przeciwko tym co mu pomogli. Teraz musial znowu wybrac inna strone, stad decyzja o semi-retiret. Takie sa koleje Arcanii. Zeby bylo jasne, nie potepiam jego postepowania. Wiem z czego wynikaly jego wybory, przegadalem z nim wiele czasu.

Arcania to tylko Arcania.
himato jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2008, 00:02   #191
Tanivupo
Użytkownik Forum
 
Tanivupo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Rybnik
Wiek: 34

Posty: 177
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Domyślny up

Xibit nie wiedzialem ze taki rozgadany jestes;p...
ale co fakt to fakt... mowisz sama prawde... sam siedze na tym servie od wlasciwie poczatku ... troche niewidocznie... Ci co znaja wiem kim gram i w 100% zgadzam sie z tym co powiedziales..... ) ...


Xibit Emo Yeti xd
__________________
TSUBASA OZORA
FC BARCELONA
Tanivupo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2008, 02:06   #192
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

padlem, ale czego nie robi sie 'for better arcania' xDDDDDDDD
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2008, 02:39   #193
Idzior
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 05 2008
Lokacja: Śrem

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Interregnum
Świat: Arcania
Domyślny

OroooWiec BomBoWiec!! xDDD Yayaya keke
wynik?!
Idzior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2008, 02:47   #194
Bojl
Użytkownik forum
 
Bojl's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Hehs Ankrahmun

Posty: 11
Stan: Początkujący
Imię: Boil
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Interregnum
Świat: Arcania
Poziom: 149
Skille: NAO!
Poziom mag.: 74
Domyślny

Witam wszystkich obywateli Arcanii! Pozdrawiam Was(prócz wrogich kukiełek z IP) serdecznie! Ja, Boil, najbardziej przyjazny gracz Arcanii, informuję Was, możecie spać spokojnie! Ta banda polaczków z IP nie będzie wam dłużej zagrażać!!! Zjechaliśmy te kukiełki na openie, tym samym, przwróciliśmy Arcanii ład, spokój i praworządność! Wszystkie PA, PK, thiefy oraz kukiełki z IP zostały pokonane!!!


Wasz szczerze,

Bo~
Bojl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2008, 03:05   #195
Boil
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 10 2006

Posty: 42
Imię: Boil
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Domyślny

@up

Agree.

btw gg no re
Boil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2008, 10:28   #196
Colmar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 11 2007
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Macie może film ?
Colmar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2008, 10:57   #197
Gallanonim513
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2007

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: ormo
Świat: arcania
Domyślny

jebac nazistow
Gallanonim513 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2008, 11:22   #198
kamsz
Użytkownik Forum
 
kamsz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 24

Posty: 243
kamsz ma numer GG 1150154 Adres Jabbera do kamsz
Domyślny

dlaczego wy sie zawsze biijecie jak ja nie jestem w stanie :<<<<<<<<<<
__________________
15:15 <Temper> and this women comes up to me and she says i want double bagging
15:15 <Temper> and i was like wtf double bagging
15:15 <+Rifle> i was lajk wuttafakk wuttfakk! like shit.. shit
15:15 <+Rifle> bnubuahuhuhuh UAuauauABUbuabUABuA =?(
kamsz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2008, 11:39   #199
Gallanonim513
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2007

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: ormo
Świat: arcania
Domyślny

haha Kamsz sie chwali iz byl pod wplywem alkoholu ! chce aby cala arcania wiedziala jak to on swietowal! Kamsz jednak jest czasem wariat, i wkoncu zrobil dla swojej kobiety CZARY MARY!
Gallanonim513 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2008, 11:49   #200
AtticusDoubleCross
Użytkownik Forum
 
AtticusDoubleCross's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2008

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: EcHO
Świat: Arcania
Poziom: 196
Domyślny

Kamsz "w stanie" to oni nie sa nas pokonac xD

Ale znając życie mają jeszcze 500 kart w rękawie z czego po dzisiejszej akcji zostalo im 499.


GEJM OŁWER for Interregnum bo my mamy 4000 kaszmajkerow 8000 rjune majkerow i jeszcze 100kk guildiowej kasz bo Voroniks nasz master of pupets kupil nam na wyprzedaży świątecznej w Media Markt.



Dzień z życia interr~
expienie > expienie > 1 member pada na masslogu > expienie > expienie > bez większego problemu spuszczenie wpierdol i sprowadzenie na ziemie IP > expienie > expienie.

Dzień z życia In Pec~
stanie w pz > stanie w pz > napinanie na vent jakie IP jest zajebiste i obmyslanie planow wojennych > stanie w pz > napinanie sie na statku w veno > stanie w pz > 1h trening na OTS dla zwiększenia skill'a > napinanie się > masslog i ubicie 1go membera inter > jedno z wyjsc ucieczka i x log z PZtem > inne wyjscie dostanie w pizde na close bądź Open Battle > stanie w pZ > napinanie się...
AtticusDoubleCross jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:49.


Powered by vBulletin 3