Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-01-2005, 19:09   #1
marchru
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 01 2005
Wiek: 33

Posty: 3
marchru ma numer GG 2582821
Smutny Jak palladyn to czym walczyć???

Mam problem chce zostać, albo palladynem, albo druidem.Nie wiem kim !!!
Ale jak zostane palladynem to czy dobrze walczy się axe'm ???
marchru jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-01-2005, 19:14   #2
Vanessa
eX Moderator
 
Vanessa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2004

Posty: 309
Domyślny

Paladyn walczy brońmi dystansowymi, czyli najpierw włóczniami, a potem łukiem/kuszą...
Na rooku oczywiście jest to nieistotnie i nie polecam bawić się włócznią (mace w rękę i jak najszybciej na main).
__________________
Ph3ar

Chwilowo mnie nie ma, przepraszam

bobo!
Vanessa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2005, 19:43   #3
Louner
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 01 2005
Lokacja: Tam, gdzie ludzie widują smoki...
Wiek: 33

Posty: 313
Stan: Niegrający
Louner ma numer GG 4554224
Domyślny

Paladyn to coś pomiędzy druidem i magiem, a knajtem. Jak chcesz bawić się bronią dystansową i magią na średnim poziomie, to weź paladyna.

Druid to taki bogaty człowiek , który zarabia na UH. Zajmuje się magią defensywną. Walczy mniej więcej tak jak sorc.
__________________
Louner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2005, 19:56   #4
Szczepaniusz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 01 2005

Posty: 9
Evul Paladyn

Paladyn to postac pośrednia pomiędzy knightem , druidem (sorcem). Możesz bić sobie skille axe , ponoć szybko idzie ale po co jeśli on lepiej wali na distans
Szczepaniusz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2005, 21:18   #5
Kurczaczek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Temat wpadł mi w oko :P

Ja osobiście (w środę) wybrałem pallka...
Ponieważ ma on wiele zalet...m.in.
- nie traci HP w walce czasami traci
- Jest chyba najlepszym PK (oto mi chodziło na aurerce)
a jego wady to np:
- w czasie treningu nudne podnosienie spearów

Druidem nie grałem, ale osobiście stwierdzam, że wolę sorka...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2005, 23:36   #6
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

http://tibia.pl/forum/showthread.php...opisy+profesji
Osobiście polecam zabawe paladynem w melee, niezła zabawa, a przy wytrwałości, można sobie wyszkolić całkiem niezły skill (rośnie nieco wolniej niż knightowi, a nie jak wiele myśli, że rozwija się u palliego, jak dist u knighta).
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2005, 00:34   #7
LOL_13
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Olsztyn

Posty: 132
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: amera
Poziom: 134
Skille: 103/90
Poziom mag.: 19
LOL_13 ma numer GG 9556050
Domyślny

wedlug mnie pall is sux...muszisz podnosic walone speary itp...np ostatnio na chwileczke mialem laga a patrze (bo na pohu) You are dead....jakis glupi rot moze cie zabic -.- radze ci druta wziasc bo ma fajne czary jest bogady i jak bys chcial robic other chara to ma kupe kasy na potrzebne rzeczy
LOL_13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2005, 17:33   #8
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

1. Paladym nic nie musi podnosci spaerów. ja zrobilem w dzien 13lvl ze spearami i w tym momencie przestalem spearow uzywac. luk i na ghule.
slaby skill? trening? skille same pojda robiac lvle.
trenisz expiac. narazie mam 51lvl i nie narzekam. znam wielu duzych palkow ktorzy zrobili 70-100lvle nie treniac ani godziny.
wiec speary to raczej nie jest wada palka.

2. Palkiem sword/ axe/ club to porazka. Moga sie w to bawic 15lvle noobki co miesiacami pod depo stoja. Jak planujesz zrobic jakis wiekszy lvl niz 15 to tylko distance fingting.

3. Druid wcale nie jest bogaty. 15 lvl noobek pod depo co nie ma na co kasy wydawac to tak. Ale od 40 lvl exp tylko z HMM. a te wychodza strasznie drogo jest idze o koszty. Porownujac to z kosztami jakie palek wklada w bolty na exp a rucek w UHy statystyka jest masakrycznie niekorzystna dla sorca/ druida.

4. Poczytaj poradniki gry Palem/Druidem/Rycem i zobaczysz jak wygla gra kazda z tych profesji

5. Tak czy siak Palek Ownz
__________________
Cors Ent & Tegax - Yellow Alliance

One of the founders and ex-member of Defenders of Fangorn.
"the swedish one" Warrior of DödsMetal and Vision.

rl boyfriend of Floaterka
Cors Ent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2005, 18:02   #9
Welshaire
Użytkownik Forum
 
Welshaire's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2004
Lokacja: Formost Empire. Kraina mlekiem, miodem i krwią płynąca...
Wiek: 33

Posty: 109
Stan: Niegrający
Domyślny

Jesli jestes początkujący (a widze ze tak ) to graj pallem. Nie jest tak trudny, ani nie wymaga tyle czasu co druid, a daje bardzo duzo przyjemnosci Chociazby mozliwosc walki wszysykimi sposobami (niezły w walce wrecz, ma troche czarow i mistrz dista ) No i mozna zabijac silniejsze potwory wczesniej (nie dostajac obrazen)
__________________
Na wojne nie idziesz po to, aby zginąć za ojczyznę, ale po to, aby jakiś inny ******** zginął za swoją
gen. G. Patton
Welshaire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2005, 19:28   #10
Glory valory
Użytkownik forum
 
Glory valory's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2005

Posty: 9
Domyślny Sux

O lol jak czytam te odpowidzi robi mi sie nie dobzre nie bede was nazywal noobami bo nie jestescie nimi jestescie NEWBIE. Po pierwsze Njabogatsza profesja to knight( najlepsza tesz wytlumaczenie w opisie ) Pall ma to ze moze bic uciekajc nie narazając na HITY tak jak jeden modry czlowiek napisal ze druid i sorc muszą miec na Hmm co jest bardzo kosztowne z 57 -58 musza wydac 70k okolo bo nie bedą chyba sobie sami hmm robic ( lepiej uh )
WIEC TAK WYBIERZ PALLA JEZELI NIE MASZ LAGOW I LUBISZ SKILOWAC I MAS ZNA MYSLI ZROBIC TO POSTACIO 20+ a jezeli kasa to lepsze pocztoki ma druid w kasie bo robi runki
Glory valory jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2005, 20:25   #11
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Palkiem oplaca ci sie jezeli masz duzo czasu i bedziesz duzo skilowal nim wtedy moze wyrosnac na poterznego wojownika.A drutem bedzie ci sie oplacac jedynie jezeli bedziesz mial paca wtedy drut przewyzszy normalnego palka (dlatego bo skarzysta z wszystkich rodzaji run).
..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2005, 20:43   #12
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Nie masz pojecia o grze - wybierz knighta. Pograsz, zorientujesz sie gdzie dobrze expic i zdecydujesz czy sie przesiasc na postac magiczna/ palka.
Palek ginie statystycznie najczesciej a to niedoswiadczonemu graczowi zabija cala przyjemnosc z gry.
Teksty typu : "druid jest bogaty" czy "pall suxx" sa zalosne. Widac ze ludzie ktorzy je wypisuja nie maja pojecia o grze rozwinieta postacia, uzywajaca plecakami life ringow lub padajaca na kickach regularnie tracac przy tym bolty/uhy/hmm tysiacami..
Na poczatku druid jest bogaty tylko jesli dozyje do robienia uhow i ma szczescie nie ginac regularnie z rak ludzi chetnych na darmowe runki ( wyjatek - nonpvp). Sorc podobnie z tym ze znacznie gorzej zarabia.

edit:
Jesli chodzi o skillowanie palka odsylam do dowolnego z poradnikow. Twierdzenie ze palek potrzebuje duzo skillowac to zwykla bujda. 50 dista spokojnie wystarcza na polowanie na cyce a pokazcie mi knighta ktory przy analogicznych skillach bedzie probowal solowac jednego.
Palek potrzebuje 70 dista, wszystko powyzej to tylko szpan i kosmetyczne poprawienie komfortu polowania. Skillowanie to domena rycerzy.

Ostatnio edytowany przez Vil - 27-01-2005 o 20:47.
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:10.


Powered by vBulletin 3