Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-08-2009, 23:53   #181
niemamnogi
Użytkownik Forum
 
niemamnogi's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2009

Posty: 75
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ulubione ekipy? Ekipa Besiktasu i ekipa Olympiakosa (koszykówka). Filmy na Youtube miażdzą, aż mnie ciarki przechodzą.
niemamnogi jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-08-2009, 12:55   #182
Gordorczyk
Użytkownik Forum
 
Gordorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Domyślny Vademecum kibica

- Wśród kibiców swojej drużyny rób nieustanną selekcję. Goń z towarzystwa tych, których grupa z racji swych przekonań nie akceptuje. Nie lubi się przecież mazgajów, tchórzy. Niebezpieczni są dla ciebie policyjni konfidenci.

- Reklamuj się jak możesz. Im robisz to natarczywiej, tym bardziej widać ciebie i grupę, w której egzystujesz. Jeśli możesz, wydawaj fanziny, takie wewnętrzne gazetki. Weź do ręki spray i maluj na murach. Jeśli piszesz coś na murze, pamiętaj, że największy skutek odniosą duże litery w widocznych, uczęszczanych miejscach i kontrastowych kolorach. Nie pisz o tym, że inny klub to chuje. To jest oznaka twojej słabości, a dla wielu niezorientowanych w temacie takie napisy są niezrozumiałe. Inaczej będą oceniać twój wysiłek jeśli napiszesz po prostu "RKS Motor", a inaczej "AVIA huj"

- Nie współpracuj z policją, pamiętaj, że może to obrócić się przeciwko tobie.

- Lokalnych rywali eliminuj w zarodku. Nie lekceważ drobnych grupek fanów innego klubu w twoim mieście. Pamiętaj o tym, że dwadzieścia-kilka lat temu Widzew, Bałtyk ani Katowice nie miały ani jednego kibica.

- Nawiązuj jak najbliższe kontakty z zawodnikami twojego klubu. To działa jak sprzężenie zwrotne. Sportowcy kochają swoich fanów, a kibice są na dobre i złe z drużyną.

- Dopinguj zespół zawsze, nawet wtedy, gdy przegrywa i nie ma najmniejszych szans na zwycięstwo. Wolisz być chyba członkiem grupy, w której twierdzi się, że nie ma futbolu, jest tylko twój klub, niż kiedy po porażce jeden z ziomków pali oficjalnie szalik w najważniejszych dla ciebie barwach.

- Działaj, działaj i jeszcze raz działaj. Jeśli nie możesz inaczej, spotykaj się codziennie z grupą takich jak ty. Rozmawiaj ze znajomymi, których uważasz za wartościowych, a którzy na mecze nie chodzą. Przekonaj ich do swoich racji.

- Jeśli robisz coś, co rozmija się z prawem, pomyśl o odpowiednim zabezpieczeniu. Nie jest sztuką narozrabiać. Sztuką jest nabroić tak, by nie ponosić za to odpowiedzialności.

- Na wyjazdach trzymaj się grupy. Bezpieczniej.

źródło: szalikowcy.com

co o tym myslicie? /\
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miszcz78 Pokaż post
Pewien koleś w grze internetowej (plemiona) wysłał do mnie wiadomość, ze chyba je**alem na glowe, jesli mysle ze go przejme, a pozniej "spier****". Czy jesli zglosze to na policje, zrobia cos?
Полскa!!!

Ostatnio edytowany przez Gordorczyk - 06-08-2009 o 12:56.
Gordorczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2009, 20:07   #183
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Nienawiść jest dobra w uzasadnionych przypadkach.
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 00:14   #184
Gordorczyk
Użytkownik Forum
 
Gordorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Domyślny

dla odświeżenia tematu:
Jaga w latach 90

Jaga dziś
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miszcz78 Pokaż post
Pewien koleś w grze internetowej (plemiona) wysłał do mnie wiadomość, ze chyba je**alem na glowe, jesli mysle ze go przejme, a pozniej "spier****". Czy jesli zglosze to na policje, zrobia cos?
Полскa!!!
Gordorczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 16:40   #185
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
- Wśród kibiców swojej drużyny rób nieustanną selekcję. Goń z towarzystwa tych, których grupa z racji swych przekonań nie akceptuje. Nie lubi się przecież mazgajów, tchórzy. Niebezpieczni są dla ciebie policyjni konfidenci.
u nas zazwyczaj starsi wyganiają tych co sie nie nadaja.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
- Reklamuj się jak możesz. Im robisz to natarczywiej, tym bardziej widać ciebie i grupę, w której egzystujesz. Jeśli możesz, wydawaj fanziny, takie wewnętrzne gazetki. Weź do ręki spray i maluj na murach. Jeśli piszesz coś na murze, pamiętaj, że największy skutek odniosą duże litery w widocznych, uczęszczanych miejscach i kontrastowych kolorach. Nie pisz o tym, że inny klub to chuje. To jest oznaka twojej słabości, a dla wielu niezorientowanych w temacie takie napisy są niezrozumiałe. Inaczej będą oceniać twój wysiłek jeśli napiszesz po prostu "RKS Motor", a inaczej "AVIA huj"
kiedys sie bawilem sprayem , i raczej obraziliwych nie pisalem (no moze poza jednym ;D)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
- Nie współpracuj z policją, pamiętaj, że może to obrócić się przeciwko tobie.
zgadzam sie , i ja nigdy nie sprzedalem kolegow ani nic w tym stylu , nie zawsze kolega sie odwdzieczy i "strzeli z ucha" ale to juz zle swiadczy o nim , ja staram sie zachowac w porzadku nawet do wroga (jak zlapie policja z kolesiem z ktorym sie bije)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
- Lokalnych rywali eliminuj w zarodku. Nie lekceważ drobnych grupek fanów innego klubu w twoim mieście. Pamiętaj o tym, że dwadzieścia-kilka lat temu Widzew, Bałtyk ani Katowice nie miały ani jednego kibica.
no u nas jest z tym problem , ale to przekracza moje mozliwosci. Kiedys zawsze nasi kibice lubili 3 kluby ale wiekszych starc na tym tle nie bylo bo laczyla nas Cresovia (miejscowy klub) lecz gdy pewien klub mial jakis sukces 1/2 miasta zaczela mu kibicowac , teraz jest ich tak duzo ze my kibice starych klubow poprostu nie mozemy tego zlikwidowac bo na miejsce 1 wskakuje 2 , wiemy ze sa to ludzie bez honoru i czekamy az ten klub upadnie , wtedy pewnie wruca do nas z podkulonymi ogonami , i od nas bedzie zalezalo czy dac im szanse. PS. stadion jest nasz , oni raczej na mlyn nie chodza.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
- Nawiązuj jak najbliższe kontakty z zawodnikami twojego klubu. To działa jak sprzężenie zwrotne. Sportowcy kochają swoich fanów, a kibice są na dobre i złe z drużyną.
znam paru zawodnikow z mego klubu i nawiazuje z nimi kontakty (glownie w moim wieku co graja w seniorach) zycze im powodzenia i mowie ze kibice sa z wami , czesto dopinguje ich mlodych pilakrzy zeby nabrali skrzydel i zaczeli ladnie grac.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
- Dopinguj zespół zawsze, nawet wtedy, gdy przegrywa i nie ma najmniejszych szans na zwycięstwo. Wolisz być chyba członkiem grupy, w której twierdzi się, że nie ma futbolu, jest tylko twój klub, niż kiedy po porażce jeden z ziomków pali oficjalnie szalik w najważniejszych dla ciebie barwach.
no u nas z tym slabo , w tym sezonie byl chyba najgorszy mlyn od poczatku powstania ULTRAS w naszym miescie , naprawde mlyn 3-15 osobowy na 18 tysieczne miasto to jest wstyd , lecz kazdy klub ma swoj kryzys. Najwierniejszymi kibicami klubu okazalem sie ja i 2 starszych gosci , jak bylismy we 3 to tylko zaspiewalismy 2/3 piosenki typu "jestesmy z wami" , "Dziekujemy" , "Nic sie nie stalo" jak bylo nas 10+ to juz troszke spiewalismy , lecz nie bylo to to co pare lat temu gdy przychodzilo po 100+

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
- Działaj, działaj i jeszcze raz działaj. Jeśli nie możesz inaczej, spotykaj się codziennie z grupą takich jak ty. Rozmawiaj ze znajomymi, których uważasz za wartościowych, a którzy na mecze nie chodzą. Przekonaj ich do swoich racji.
ja na mecze przekonalem juz bardzo duzo kolegow , i nadal to robie , kiedys nawet w przeddzien meczu wpadlem nawalony na dyskloteke i gadalem do kazdego kolesia pokolej zeby przyszedl na mecz jutro , niektorym nie spodobalo sie jak gadalem to do nich poraz x i pare razy po zebach dostalem ;D ale czego sie nie robi dla klubu

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
- Jeśli robisz coś, co rozmija się z prawem, pomyśl o odpowiednim zabezpieczeniu. Nie jest sztuką narozrabiać. Sztuką jest nabroić tak, by nie ponosić za to odpowiedzialności.
U nas miasto jest male , a policja zna moja rodzine , wiec to troszke trudno zrealizowac bo oni i tak wiedza kto to jest , skad jest i jak sie nazywa... nawet jak zaloze kominiare ;D kiedys mialem taka akcje , idziemy z kolega w nocy ja w kominiarce on w szaliku i policja podjezdza i nie sprawdzajac kto mowi ; "albercik podejdz i dmuchaj w alkomat" ;D smielismy sie wtedy chyba pare dni z tego

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
- Na wyjazdach trzymaj się grupy. Bezpieczniej.
na wyjazdach trzymam sie grupy , bo niby gdzie mialbym isc i po co? do sklepu mnie nie wysla bo nie mam 18 wiec po co mam odchodzic?




pozdrawiam ;D
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 17:02   #186
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

@Sphinx: nienawiść nie jest dobra, ale nietolerancja - w odpowiednich przypadkach - owszem. Btw, widziałem we Wrocławiu gościa w bluzie z podobnym obrazkiem, jeno 'Good night left side'.

@Albertus: jeej, wróciłeś!
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 07-08-2009 o 17:16.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 17:29   #187
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Kibice NAC Breda przygotowali okolicznościową oprawę na mecz z Polonią Warszawa. W 1944 roku ich miasto zostało wyzwolone przez polskie oddziały Gen. Maczka.
http://www.youtube.com/watch?v=Ya2eYVasBeI
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 18:17   #188
Gordorczyk
Użytkownik Forum
 
Gordorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Domyślny

@Albertus
elegancko
tylko nie moge ogarnac 3 osobowego mlynu xD
u nas na Jadze na mlyn chodzi ok. 1,5 tys. osob
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miszcz78 Pokaż post
Pewien koleś w grze internetowej (plemiona) wysłał do mnie wiadomość, ze chyba je**alem na glowe, jesli mysle ze go przejme, a pozniej "spier****". Czy jesli zglosze to na policje, zrobia cos?
Полскa!!!
Gordorczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 19:15   #189
LoluU$
Użytkownik Forum
 
LoluU$'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2007
Lokacja: Rzeszów

Posty: 1,000
Stan: Niegrający
LoluU$ ma numer GG 8018677
Domyślny

tez nie moge rozkminic mlyna 3/15 osobowego ; o malo was tam. Baaaaaaardzo ;s


26/27 Wrzesnia

DERBY !
Tylko Stal : ) Narazie u nas niic sie nie dzieje. 1st II-ligowy wyjazd 168 osob. W meczu u siebie z Iławą 0 gosci
__________________
Felix 19:39:59
to co
Felix 19:40:02
cicho
Felix 19:40:16
spamuje juz prawie 3 lata znam sie

// //
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać:
LoluU$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 22:51   #190
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

u nas zawsze bylo 60-150 tylko w tym sezonie zaczelo sie cos takiego jak opisalem , to naprawde wielka tragedia dla kibica mam nadzieje ze w tym sezonie bedzie lepiej
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 23:13   #191
nemalaz2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2009
Lokacja: woj. Mazowieckie

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 22
Skille: xx/xx
Domyślny

Ultrasy to głuptasy, pobili raz mojego kolege po glowie i byl 2,5 tygodnia w szpitalu :/ niektorzy maja noze i kastety ;[ zal mi ultras
nemalaz2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 23:57   #192
Gordorczyk
Użytkownik Forum
 
Gordorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Domyślny

@up
inteligencja nie grzeszysz...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miszcz78 Pokaż post
Pewien koleś w grze internetowej (plemiona) wysłał do mnie wiadomość, ze chyba je**alem na glowe, jesli mysle ze go przejme, a pozniej "spier****". Czy jesli zglosze to na policje, zrobia cos?
Полскa!!!
Gordorczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 00:05   #193
nemalaz2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2009
Lokacja: woj. Mazowieckie

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 22
Skille: xx/xx
Domyślny

pewnie sam bejzbolem i kastetem niewinych kibicow bijesz po glowie, a teraz swietego udajesz, zal mi cie
nemalaz2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 00:07   #194
niemamnogi
Użytkownik Forum
 
niemamnogi's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2009

Posty: 75
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nemalaz2 Pokaż post
Ultrasy to głuptasy, pobili raz mojego kolege po glowie i byl 2,5 tygodnia w szpitalu :/ niektorzy maja noze i kastety ;[ zal mi ultras
Marna prowokacja / jesteś debilem.
niemamnogi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 00:10   #195
nemalaz2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2009
Lokacja: woj. Mazowieckie

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 22
Skille: xx/xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez niemamnogi Pokaż post
Marna prowokacja / jesteś debilem.
sam jestes debilem
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/20248/zdj_550.jpeg tu masz zdjecie mojego kolege jak go pobili ultrasi! ultrasi bija na meczach taka jest prawda, szczegolnie legia z vetra wilno i cracovia z wisla
nemalaz2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 00:18   #196
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Szkoda że tobie ryja nie obili, może byś zmądrzał.
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 00:20   #197
nemalaz2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2009
Lokacja: woj. Mazowieckie

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 22
Skille: xx/xx
Domyślny

http://www.youtube.com/watch?v=sONwA8LCeEE
http://www.youtube.com/watch?v=sONwA8LCeEE dalej masz watpliwosci?
nemalaz2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 00:28   #198
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nemalaz2 Pokaż post
dalej masz watpliwosci?
Tylko mnie utwierdziłeś w moim przekonaniu. Zastanawia mnie jedno- czy jesteś aż tak głupi, czy twoja prowokacja jest tak żałosna?

@down

I jak tu nie być za aborcją???

Ostatnio edytowany przez Gierubesoen - 08-08-2009 o 00:32.
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 00:29   #199
nemalaz2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2009
Lokacja: woj. Mazowieckie

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 22
Skille: xx/xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
Tylko mnie utwierdziłeś w moim przekonaniu. Zastanawia mnie jedno- czy jesteś aż tak głupi, czy twoja prowokacja jest tak żałosna?
Ty jestes zalosny, ja udowodnilem, ze huligani ultras bija, a Ty nie potrafisz zaprzeczyc ;]
nemalaz2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 00:46   #200
Gordorczyk
Użytkownik Forum
 
Gordorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Domyślny

huligani ultras?
jakas nowa grupa ;o i ja nic nie wiem?!
moze powstala na skutek zjednoczenia sie CHuliganow i ultrasow??
i byc moze "huligani ultras" pobili twojego kolege ale zdycydowanie lepiej by zrobili jakby ciebie przekopali, moze twoj mozg by nabral objetosci ktora obecnie nie jest zbyt duza
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miszcz78 Pokaż post
Pewien koleś w grze internetowej (plemiona) wysłał do mnie wiadomość, ze chyba je**alem na glowe, jesli mysle ze go przejme, a pozniej "spier****". Czy jesli zglosze to na policje, zrobia cos?
Полскa!!!
Gordorczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:14.


Powered by vBulletin 3