Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-08-2009, 09:42   #21
Orochimaru7890
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 08 2009
Wiek: 31

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

TAK PADLEM TYLKO RAZ ZE SWOJEJ WINY!!!!NA DLU!!WCZESNIEJ MNIE WYBIJALO NETA!POZATYM MIEDZY DEADEM NA 40LVL JEST HYBA 6 MIESICY ODSTEPU BO W TEDY NIE GRALEM WOGULE WLASNIE PRZEZ KICKI.Na water elemental tez mnie wybilo.Nie chesz wiezyc to nie moj problem,mialem modem zepsuty co sie wylaczal i tyle.

--- Orochimaru7890 dodał 11 minut i 20 sekund później ---

Thunus jak pujdziesz na dle w magma secie to juz cie nie walnie po 400 mozesz wziac dragon neackle to zmniejszysz hity 0 30%.Wazne zebys mogl uciekac mozesz nawet na wprost i robic exure gran ja tak na twoim lvl zabijalem draga i dla naraz nieraz.A mlvl masz norm.ja mam 60 i skiluje wlasnie.Idz sobie na vampire shield quest fajny jest

Ostatnio edytowany przez Orochimaru7890 - 20-08-2009 o 09:54. Powód: Automerged Doublepost
Orochimaru7890 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-08-2009, 12:48   #22
Danka
Użytkownik forum
 
Danka's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2007
Wiek: 34

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Unitera
Poziom: 101
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thunus Pokaż post
Witam.Dołącze sie do tematu,żeby nie robić nowego .

Kupiłem swojego pierwszego pacca ~8 dni temu.Mam 82 ED.Dosyć szybko(jak dla mnie)wbiłem na Worker golemach z 75.Zapoznałem sie z Ancient scarabami,Dragonami,Hero,Djinami i nie wiem gdzie mógłbym jeszcze expić.Jeśli możecie prosze o napisanie mi miejscówek.Najlepiej takie,na których jest dobry exp i waste,nie ma go i też dobry exp i słabszy exp,ale z dobrym zarobkiem i w miare dobry exp,żebym wyszedł na 0 lub malutkie waste.
Osobiście bardzo lubię culty w Yalahar, ale tam z lootem jest różnie i raczej ciężko o samotne expienie.

Cytuj:
@up:Siedze już troche na tych golemach i może 2x mi sie zwróciło z dosyć ładnym plusem.To albo jak robie coś źle,albo dlatego,że jestem ED.Może mogłabyś mi doradzić coś?
Najlepiej jest siedzieć na Twoim poziomie w miejscu na południe od schodów, tam gdzie sa 2 młode frosty. Na wejściu wybijasz młode plus damaged worker golemy a potem masz dużo miejsca na bieganie z workerami. Czasami mogą pojawić się 2 ale miejsca jest wystarczająco żeby Cię nawet nie dogoniły. Ważne żeby sprawnie uciekać i żeby Cie nie doganiały. A loot to jak wszędzie kwestia farta. Przed update leciało dużo więcej diamentów (w godzinę siedzenia można było mieć 20...). Ostatnio wyszłam na plus 20k + paladin armor po użyciu rust removera a np wczoraj 10k waste na mana poty a poleciało 7 gwoździ, 2 diamenty i gp ;p

Cytuj:
E..softy mam juz od dawna,slyszalem juz o tych workerach ale nie wiem w ktorej dzielnicy na yala ich szukac.hyba na 90lvl pujde na warlord arene to bd jazda moze zrobie moze nie ;p
Worker golemy są w factory quarter.
Danka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2009, 15:43   #23
Orochimaru7890
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 08 2009
Wiek: 31

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Sam noob jestes pvp jest do dupy nie da sie grac normalnie bo cie moze w kazdej chwili ktos zajebac!Jak by ms byl do rozwalania ludzi to na pvp byly by same ms-y.A sorcer i tak jest najlepsza profesja na non pvp tylko trzeba umiec nim grac.Czy ja mowie ze mam waste?Pytam sie gdzie expic tylko.Na pvp sie robi postac jak sie ma kolegow a i tak sie ciezko gra.Poki co w tibi za duzo noobow zeby na pvp grac,hyba ze na nowym swiecie.Jak ty nie umiesz grac sorcem to sie idz wyzalic gdzie indziej.
Orochimaru7890 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2009, 20:57   #24
Thunus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2008

Posty: 201
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Guardia
Poziom: 11x
Poziom mag.: 6x
Thunus ma numer GG 4279956
Domyślny

Cytuj:
Osobiście bardzo lubię culty w Yalahar, ale tam z lootem jest różnie i raczej ciężko o samotne expienie.
Jeszcze tam nie byłem.Jak będzie mi sie chciało to pójdę.

Cytuj:
Najlepiej jest siedzieć na Twoim poziomie w miejscu na południe od schodów, tam gdzie sa 2 młode frosty. Na wejściu wybijasz młode plus damaged worker golemy a potem masz dużo miejsca na bieganie z workerami. Czasami mogą pojawić się 2 ale miejsca jest wystarczająco żeby Cię nawet nie dogoniły. Ważne żeby sprawnie uciekać i żeby Cie nie doganiały. A loot to jak wszędzie kwestia farta. Przed update leciało dużo więcej diamentów (w godzinę siedzenia można było mieć 20...). Ostatnio wyszłam na plus 20k + paladin armor po użyciu rust removera a np wczoraj 10k waste na mana poty a poleciało 7 gwoździ, 2 diamenty i gp ;p
Właśnie pierwsze co to przeglądałem na wiki fabryki i jako pierwszą wybrałem właśnie tą i tylko na niej siedze.Wiem,że z lootem jest różnie.Przed chwilą byłem i mi sie zwróciło ~2,5+ (nie wiem po ile might ringi ).Zdaje mi sie,że dobrze wszystko robię.MS byłoby tam łatwiej(vis hur),a tu jak mi 3 wyskoczą to odbiegam tak,żeby mi sie 1(max 2)zlurował.Zwykle uciekam,ale czasami sie zdarza,że coś z nad przeciwka wyskoczy,wtedy obrywam od niego,bo bije juz tego co zacząłem.

Cytuj:
Thunus jak pujdziesz na dle w magma secie to juz cie nie walnie po 400 mozesz wziac dragon neackle to zmniejszysz hity 0 30%.Wazne zebys mogl uciekac mozesz nawet na wprost i robic exure gran ja tak na twoim lvl zabijalem draga i dla naraz nieraz.A mlvl masz norm.ja mam 60 i skiluje wlasnie.Idz sobie na vampire shield quest fajny jest
Ok,dzięki.Spróbuje tak
Thunus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:57.


Powered by vBulletin 3