Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-08-2009, 13:08   #501
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MasterofPuppets Pokaż post
Psiarnia może strzelać jedynie od pasa w dół więc w tym wypadku akurat to ich wina
1. Pokaż mi, gdzie jest tak napisane
2. Specjalnie napisałem, że koleś wybiegł z butelką PRZED tłum chuliganów, więc może i policjant celował w pas któregoś z tłumu, a ten debil sam bod lufę mu wbiegł

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MasterofPuppets Pokaż post
Po to ich ku.rwa szkolą, zeby wiedzieli co robić a nie pozniej mówić ' nie mogliśmy opanować sytuacji na stadionie'
Po to ich ku*wa szkolą, żeby rozganiać taką chołotę która śmie nazywać się „kibicami”, a na mecze chodzi tylko po to żeby rozpie*dol robić i bardzo dobrze, że robią (w sensie rozganiają pseudokibiców) to tak, jak robią (czyt. BARDZO brutalnie).

@down
Śmieszy mnie gadanie „zmieni się twoje zdanie gdy…”. Wszyscy tak mówią, a wątpię żeby kiedyś się taka sytuacja zdarzyła xP
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"

Ostatnio edytowany przez Seeleesee1992 - 31-08-2009 o 13:19.
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-08-2009, 13:08   #502
MasterofPuppets
Użytkownik Forum
 
MasterofPuppets's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2009

Posty: 156
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Divines
Świat: Refugia
Domyślny

Zmieni się Twoje podejście, gdy 2 osoby będą robić dym, a kara będzie na cały tłum i dostaniesz parę razy pałą albo zagazują Cie
__________________
19 LECHIA 45

" A teraz jesteśmy tymi, przed którymi ostrzegali nas rodzice.."

Ostatnio edytowany przez MasterofPuppets - 31-08-2009 o 13:11.
MasterofPuppets jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 13:12   #503
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MasterofPuppets Pokaż post
Zmieni się Twoje podejście, gdy 2 osoby będą robić dym, a kara będzie na cały tłum i dostaniesz parę razy pałą albo zagazują Cie
Miałbym wtedy złe podejście do tych 2 osób, a nie do policji.
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 13:39   #504
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MasterofPuppets Pokaż post
Zmieni się Twoje podejście, gdy 2 osoby będą robić dym, a kara będzie na cały tłum i dostaniesz parę razy pałą albo zagazują Cie
Odpowiedzialność zbiorowa, mówi ci to coś? W najwcześniejszych klasach podstawówki zachodzi już takie zjawisko, i nikt się nie skarży.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 14:12   #505
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Odpowiedzialność zbiorowa, mówi ci to coś? W najwcześniejszych klasach podstawówki zachodzi już takie zjawisko, i nikt się nie skarży.
Taa, tak samo mozna powiedziec, ze wszyscy pederasci biegaja w rozowych ciuszkach i gwalca dzieci...gdy w marszu rownosci bedzie szlo 10 tys "normalnych" i 2 takich jak wyzej

Ostatnio edytowany przez Exodus - 31-08-2009 o 14:26.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 14:30   #506
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
Taa, tak samo mozna powiedziec, ze wszyscy pederasci biegaja w rozowych ciuszkach i gwalca dzieci...gdy w marszu rownosci bedzie szlo 10 tys "normalnych" i 2 takich jak wyzej
No i co poradzimy? Po prostu normalni będą mieli za złe tym nienormalnym. Z policją jest to samo... Ktoś zostanie potraktowany źle przez policjanta, i odrazu JP 100%. To jest odpowiedzialność zbiorowa.

Zauważyłem, że jak na naszą korzyść, to jest ok, ale jak przeciwko nam, to "A CZEMU TAK".
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 14:39   #507
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Taa, szczególnie, że Panowie Hools chodzą na mecze, żeby się pona*********. Uznajcie, że starcie z policją to taki "wyższy poziom" : ) A nie z płaczem do telewizji jacy to oni nie pokrzywdzeni.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 14:47   #508
MasterofPuppets
Użytkownik Forum
 
MasterofPuppets's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2009

Posty: 156
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Divines
Świat: Refugia
Domyślny

Zrozumcie ludzie, że czasy, gdy na stadionach były dymy, wjazdy na murawę minęły. Teraz hooligani umawiają się na ustawki, chcą się pobić to robią to na opustoszałych polanach itd. Więc bezpieczeństwo na stadionie się poprawiło i to znacznie, teraz można przyjść na mecz z dzieckiem i na 99% masz pewność, że będziecie bezpieczni. Najbardziej narażone są osoby w młynie, no ale oni to już zupełnie inna sprawa
__________________
19 LECHIA 45

" A teraz jesteśmy tymi, przed którymi ostrzegali nas rodzice.."
MasterofPuppets jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 14:55   #509
raven
Użytkownik Forum
 
raven's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2003
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 33

Posty: 595
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 202
Domyślny

jezeli chodzi o policje to mnie wczoraj dorwali za picie w miejscu publicznym...

alee nie ma co narzekac, panowie darowali ;d
raven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 14:58   #510
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

Niektórzy w dup** byli, gówn** wiedzą, a najbardziej się mądrzą. Jeśli Wy będziecie wyrabiać sobie zdanie na podstawie kibiców z TVN 24, w takim razie na takiej samej zasadzie mogę powiedzieć, że gracze Tibii biją matki krzesłami, a większość jest na tyle niedorozwinięta co koleś co się wtedy wypowiadał. (-;
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk
Parys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 15:15   #511
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

@up
Jeżeli do mnie pijesz, to powiem na swoją obronę, że jestem dość aktywnym kibicem i sam spotkałem się po meczu (Śląsk Wrocław – Cracovia Kraków w 2008roku we Wrocławiu) z chołątą, która gdyby nie „źli i niedobrzy” policjanci, rozniosłaby przyjezdnych kibiców Cracovii, a później (jak podejrzewam) przy okazji roznieśli by pół oporowskiej… I co, dalej uważasz że nie ma złych „kibiców”, są tylko źli policjanci?

@down
Święte słowa ;D
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"

Ostatnio edytowany przez Seeleesee1992 - 31-08-2009 o 15:18.
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 15:15   #512
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

@Parys
Ale przecież to samo jest z policją. Ostatnio w "Wiadomościach" było coś o złej policji i jakiś komendant bla bla mówił że w Polsce codziennie dochodzi do kilkudziesięciu-kilkuset tysięcy wezwań policji, a takie "złe" wypadki to malutki procent, promil tego co robią policjanci".
Zresztą, prawie każdy już w wieku tych kilkunastu lat miał z nią jakąś styczność i jak widać niektórzy nie narzekają.

Ostatnio edytowany przez Akkorin - 31-08-2009 o 15:19.
Akkorin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 15:27   #513
Xevez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 1,026
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 174
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Taa, szczególnie, że Panowie Hools chodzą na mecze, żeby się pona*********. Uznajcie, że starcie z policją to taki "wyższy poziom" : ) A nie z płaczem do telewizji jacy to oni nie pokrzywdzeni.
nie masz o tym pojęcia, to po co się udzielasz? w to, że każda blondynka jest głupia, też wierzysz?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin Pokaż post
@Parys
Ale przecież to samo jest z policją. Ostatnio w "Wiadomościach" było coś o złej policji i jakiś komendant bla bla mówił że w Polsce codziennie dochodzi do kilkudziesięciu-kilkuset tysięcy wezwań policji, a takie "złe" wypadki to malutki procent, promil tego co robią policjanci".
Zresztą, prawie każdy już w wieku tych kilkunastu lat miał z nią jakąś styczność i jak widać niektórzy nie narzekają.
na mecze co weekend też chodzą tysiące ludzi, a tylko mały procent z nich idzie tam po to, żeby komuś wpierdolić
Xevez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 15:32   #514
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

@Seeleesee1992
Nie piłem do Ciebie, tylko do tezy, iż odpowiedzialność grupowa jest dobra. Cieszyłbyś się, gdyby Cię w tamtej sytuacji policja zamknęła? Wszystko byłoby okej? Tak prewencyjnie Cię zatrzymała (-:
Nie uważam, ze nie ma złych kibiców. Są tacy co chodzą by się bić, ale to też jest mały procent całości.
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk
Parys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 15:38   #515
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
na mecze co weekend też chodzą tysiące ludzi, a tylko mały procent z nich idzie tam po to, żeby komuś wpierdolić
I ja temu nie zaprzeczam. Właśnie na tym się opieram- są jacyś "inni" wśród kibiców, ale są też "inni" wśród policjantów i nie można argumentując swoją niechęć do policji, zaprzeczać tym samym argumentom wobec kibiców. Trzeba albo zmienić postawę albo pogodzić się z faktem że kibice są tak samo źli jak są policjanci.

Ostatnio edytowany przez Akkorin - 31-08-2009 o 15:39.
Akkorin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 15:38   #516
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Parys Pokaż post
Są tacy co chodzą by się bić, ale to też jest mały procent całości.
Ale dokładnie tak samo jest z policją. Są tacy którzy za darmo Cię zgnoją, a są tacy którzy pomogą… Z tym że tych pierwszych jest nieporównywalnie mniej, a mimo to większość polskiej dzieciarni lata po podwórkach z okrzykiem „CHWDP!!!”… Więc coś tu chyba jest nie tak ;p
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 15:55   #517
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
nie masz o tym pojęcia, to po co się udzielasz? w to, że każda blondynka jest głupia, też wierzysz?
Udzielam się, bo mam prawo. W to, że każdy policjant spałowałby cię za byle co i powinno się J**** Policję też wierzysz? Prawda jest taka, że grupy hools widzą w piłce głównie sposób na rozładowanie swojej agresji, z tym, że jest to zamaskowane "honorem i wiernością w drużyne". Nie mówie o wszystkich kibicach, ale nie zaprzeczysz, że są tacy, którzy tacy są : D A napisałem to, bo śmieszy mnie obraz łysego kibola płaczącego do kamery, że został skrzywdzony przez policje. Napewno znalazł się tam przypadkiem, a butelka wylatująca z jego ręki w policje to już wogóle jakieś nieporozumienie.

Tak btw. ktoś już tutaj wspomniał, że macie pełne prawo oceniać policje po jakimś tam odsetku złych zachowań, ale jak ktoś napisze złe słowo o kibolach, to odrazu wielki płacz i zamęt, że się telewizji naoglądałem.

P.S.: Nie mam nic do kibiców czy nawet Ultrasów (którzy zajmują się, z tego co wiem, dopingiem). Ale prymitywnego zachowania pewnych małpiszonów-wandali tolerować nie mam zamiaru.

Ostatnio edytowany przez Argen - 31-08-2009 o 15:57.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 16:31   #518
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Odpowiedzialność zbiorowa, mówi ci to coś? W najwcześniejszych klasach podstawówki zachodzi już takie zjawisko, i nikt się nie skarży.
Hę? Może w podstawówce faktycznie nikt się nie skarży (bo co tam dzieci mogą), ale to nie znaczy, że odpowiedzialność zbiorowa nie jest głupotą.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 16:36   #519
MasterofPuppets
Użytkownik Forum
 
MasterofPuppets's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2009

Posty: 156
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Divines
Świat: Refugia
Domyślny

Zobaczycie jak można cierpieć przez odpowiedzialność zbiorową to zmienicie zdanie
__________________
19 LECHIA 45

" A teraz jesteśmy tymi, przed którymi ostrzegali nas rodzice.."
MasterofPuppets jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 16:39   #520
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Hę? Może w podstawówce faktycznie nikt się nie skarży (bo co tam dzieci mogą), ale to nie znaczy, że odpowiedzialność zbiorowa nie jest głupotą.
Ohh właśnie że jest, tylko na dłuższą metę. Oczywiście osobom, które nic nie zrobiły, na pewno się to nie spodoba, ale nasze "kwiatuszki" które sobie narozrabiały zostają tak jakby wydalone z grupy. No chyba że wolisz więcej razy być osądzanym za nic.

I tak oczyszcza się grupy normalnych ludzi z degeneratów. Oczywiście nie w każdym przypadku odpowiedzialność zbiorowa jest ok, ale w tym, przynajmniej tak mi się wydaje, jest.

@MasterofPuppets: Nie wiem jak innych, ale mnie zaczyna irytować to twoje "zobaczycie, jak sami tego doświadczycie, nie wiesz to się nie wypowiadaj". Taki znawca życia się znalazł? Osoby niewinne nie cierpiałyby, gdyby nie szlajały się z takim marginesem jak hooligani.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 31-08-2009 o 16:40.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:33.


Powered by vBulletin 3