Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-12-2009, 14:44   #41
Shuzitzu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Podoba mi sie to strasznie ;p
Rodem z Diablo 2 ; )
I like it ; )
Po raz pierwszy Cipsoft dodaje tereny na zimowy update ; O
Bardzo piknie ;p
Tylko czekać, aż kupie pacca
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-12-2009, 14:48   #42
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Trzeba byc niezwykłym idiotą i debilem że by kupowac pacca w tibi A z diablo 2 to tylko pomysł jest ściągnięty lez wykonanie lipne.
__________________
Nie gram w tibie

Ostatnio edytowany przez Frezko - 02-12-2009 o 14:49.
Frezko jest offline  
stary 02-12-2009, 14:59   #43
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frezko Pokaż post
Trzeba byc niezwykłym idiotą i debilem że by kupowac pacca w tibi
Gdyby nie ci idioci i debile to Tibia by stała w miejscu.
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline  
stary 02-12-2009, 15:43   #44
...XXX...
Użytkownik Forum
 
...XXX...'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2007
Lokacja: z zadupia

Posty: 101
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Najlepsza
Świat: Celesta
Poziom: b.d
Domyślny

nie ma to jak pod*******ac pomysly z DIABLO II albo RuneScape GL.
pomysly sie juz skonczyly?
__________________
Lubisz kaszkę?
...XXX... jest offline  
stary 02-12-2009, 16:01   #45
Krwiopalczasty
Użytkownik Forum
 
Krwiopalczasty's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2008

Posty: 50
Domyślny

lepsze stare a sprawdzone pomysły niż nowe a słabe wiec dobrze ze cipsoft wzoruje sie na tak dobrym studiu jak blizzard
__________________
Krwiopalczasty jest offline  
stary 02-12-2009, 18:54   #46
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Gdyby nie ci idioci i debile to Tibia by stała w miejscu.
i by było dobrze wiele osób by zostało w grze
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline  
stary 02-12-2009, 19:06   #47
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frezko Pokaż post
i by było dobrze wiele osób by zostało w grze
Ale jeszcze więcej jest w grze gdy ona się rozwija, a Cipom nie zależy na tym by mieć "starych wyjadaczy", lecz by mieć jak najwięcej ludzi kupujących PACC'a. W końcu oni też ludzie - ciężko pracują by utrzymać swoje rodziny i zarabiać też muszą.
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline  
stary 03-12-2009, 14:42   #48
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GargoinX Pokaż post
Ale jeszcze więcej jest w grze gdy ona się rozwija, a Cipom nie zależy na tym by mieć "starych wyjadaczy", lecz by mieć jak najwięcej ludzi kupujących PACC'a. W końcu oni też ludzie - ciężko pracują by utrzymać swoje rodziny i zarabiać też muszą.
Buhehehe zobacz sobie ile teraz jest ludzi w grze a ile było w wersji 7.6
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline  
stary 03-12-2009, 15:36   #49
epikk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 11 2008

Posty: 27
Domyślny Update

Nie mogę pojąć niektórych z was. Protesty, że nie robią nic dla facc. To tak jakby w sklepie nie było nic za darmo do "kupienia". Do póki nie zrobią tibii na silniku Flesza, to ta gra nie pójdzie do przodu. Sami przyznają, że ciężko im znaleźć pracowników z odpowiednim wyszkoleniem do programowania w C++

Jedyne co mnie martwi, co już ktoś zdążył wspomnieć wcześniej, to fakt, że szmacą się, bo ich bronią przeciwko innym MMPORG był klimat, a teraz idą na kasę. Boty są wszechobecne, które tak naprawdę są tolerowane przez CIP Soft. Co do nowych terenów.... boty boty i jeszcze raz boty.
epikk jest offline  
stary 03-12-2009, 17:42   #50
zenobiuszpall
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 12 2009

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez epikk Pokaż post
Nie mogę pojąć niektórych z was. Protesty, że nie robią nic dla facc. To tak jakby w sklepie nie było nic za darmo do "kupienia". Do póki nie zrobią tibii na silniku Flesza, to ta gra nie pójdzie do przodu. Sami przyznają, że ciężko im znaleźć pracowników z odpowiednim wyszkoleniem do programowania w C++

Jedyne co mnie martwi, co już ktoś zdążył wspomnieć wcześniej, to fakt, że szmacą się, bo ich bronią przeciwko innym MMPORG był klimat, a teraz idą na kasę. Boty są wszechobecne, które tak naprawdę są tolerowane przez CIP Soft. Co do nowych terenów.... boty boty i jeszcze raz boty.

ZGADZAM SIĘ !!!! z przedmówcą
zenobiuszpall jest offline  
stary 03-12-2009, 20:12   #51
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Dla mnie tibia idzie w dobra stronę , a gram w nią od końca 4 klasy szkoły podstawowej (obecnie 2 zawodówki). Owszem jest parę błędów , ale Nic nie jest idealne.


Co do facc. Jestem za tym żeby darmozjadom prawie nic nie dawać , można im dodać z 2/3 pojedyncze spawny nowych monsterow by darmozjady chciały pacc kupić.

Niech każdy z was zada sobie pytanie przed napisaniem głupiego postu z prośba o rzeczy dla facc. Czy wy pracowalibyście za darmo?

Czy jak do sklepu zachodzicie to wam coś za darmo dają? No chyba ze degustacje (czyli facc).


PS. Potworki fajne. Mi się podobają.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline  
stary 04-12-2009, 16:07   #52
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
ale Nic nie jest idealne.
Wow ?
Cytuj:
Co do facc. Jestem za tym żeby darmozjadom prawie nic nie dawać , można im dodać z 2/3 pojedyncze spawny nowych monsterow by darmozjady chciały pacc kupić.

Niech każdy z was zada sobie pytanie przed napisaniem głupiego postu z prośba o rzeczy dla facc. Czy wy pracowalibyście za darmo?
Ty ich nazywasz darmozjadami a ja mogę cię z czystym sumieniem nazwac Frajerem kupowac pacc w tibi to tak jak by płacic za komputer a dostac tylko klawiaturę. Może facce po prostu chcą żobaczyc jak cipsoft zaczyna dbac o graczy a nie o kase i w tedy zakupią pacc jak będą widziec że zależy cipom na grze a nie na kasie z niej.A co do tego że uznałeś te potwory jako fajne to świadczy to o tym że nie widziałeś dobry potworów z dobrego RPG w co ty wcześniej grałeś w Super Mario ? I teraz ty zadaj sobie pytanie czy byś wydał kasę na słabą klawiaturę jeśli by kosztowała tyle samo co komputer ?
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline  
stary 04-12-2009, 21:04   #53
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

grałem w rożne gry RPG ale to było dość dawno , w tibie rypie od bardzo dawna i szczerze podoba mi się prawie każdy dodany potwor. Lubie nowości.


Czemu mówisz ze klawiatura ma być słaba? Dla mnie tibia jest świetna gierka.

Zle to porównujesz ; ja to patrze na to tak.

Możesz iść sobie do dyskoteki gdzie potańczysz itp. ale musisz zapłacić wejściówkę , albo możesz sobie w domu włączyć muzyczkę i wywijać ;D

Dyskoteka = pacc
Domowe Disco = facc

I to była by taka sytuacja jak by ktoś kto wolał zostać w domu/nie stać go na wejściówkę krzyczał na środku ulicy tak aby go wszyscy słyszeli (forum) ze chce mieć w domu profesjonalne sprzęty , DJ itp. itd.

Zresztą patrząc z drugiej strony , na Facc jest ZNACZNIE więcej noobow , wiec Cip Soft nie musi się o nich martwic bo to oni psuja klimat gry. Nie mowie ze na pacc ich nie ma... Tyle ze na Facc znaleźć kogoś porządnego jest ciężko , natomiast noobow klej się do ciebie dziesiątkami. Na pacc dużo ciężej jest znaleźć nooba niż na facc.


Pyza tym pacc to groszowa sprawa , dosłownie. Dla każdego kto skończył 10 lat nie powinno być problemem uzbieranie 40 zl na miesięcznego pacc...)

Oprócz wyżebrania Pacc od rodziców/babci itp. (Czego ja nie robię , chociaż jak kiedyś mnie zapytali co chce na urodziny to powiedziałem żeby mi się do softow dołożyli , no i tak było ;D ale to już inna sprawa)

Ja na swoje pacce zarabiałem sam. Mógłbym z punktu podać z 10 form zarobku dla nieletnich , od małego kombinowałem pieniążki to gdzieś poszedłem grzybów nazbierałem , to jagód. Tam zaleciałem puszki sprzedać a jeszcze gdzieś indziej przekopałem starszej pani ogródek.

Praca jest tylko chęci nie ma. W Moim wieku (17lat) Obecnie zarobić na pacc to jest nic , 100 to można wyciagnac dniówkę jak się gdzieś do roboty idzie;
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline  
stary 05-12-2009, 09:16   #54
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
grałem w rożne gry RPG ale to było dość dawno , w tibie rypie od bardzo dawna i szczerze podoba mi się prawie każdy dodany potwor. Lubie nowości.
Widzę że nie grałeś w dobre RPGi jak sugerujesz że dobrze wyglądają niektóre potwory w tibi sry ale nie kręci mnie bicie potwora co ma twarz jak Plastuś
Cytuj:
Dla mnie tibia jest świetna gierka.
Bo nie widziałeś innych gier mono


Cytuj:
Możesz iść sobie do dyskoteki gdzie potańczysz itp. ale musisz zapłacić wejściówkę , albo możesz sobie w domu włączyć muzyczkę i wywijać ;D

Dyskoteka = pacc
Domowe Disco = facc

I to była by taka sytuacja jak by ktoś kto wolał zostać w domu/nie stać go na wejściówkę krzyczał na środku ulicy tak aby go wszyscy słyszeli (forum) ze chce mieć w domu profesjonalne sprzęty , DJ itp. itd.
Dam ci teraz inne porównanie
masz do wyboru 2 restauracje w jednej z nich widzisz że robią wszystko na odwal byle by obsłużyc klienta i wyciągnąc od niego kase a pamiętasz że kiedyś była to dobra restauracja i wiesz że takie samo danie jakie przyżądza ta restauracja możesz zrobic sam w domu lecz na drugiej stronie widzisz inną restauracje gdzie się starają dbają o klientów więcej dan lepsze wszystko i dania w tej samej cenie co w tej pierwszej to którą restauracje byś wybrał ?
i klient by się żalił że kiedyś pierwsza restauracja była dobra i oczekuje że tam te czasy może powrócą

Cytuj:
Zresztą patrząc z drugiej strony , na Facc jest ZNACZNIE więcej noobow , wiec Cip Soft nie musi się o nich martwic bo to oni psuja klimat gry. Nie mowie ze na pacc ich nie ma... Tyle ze na Facc znaleźć kogoś porządnego jest ciężko , natomiast noobow klej się do ciebie dziesiątkami. Na pacc dużo ciężej jest znaleźć nooba niż na facc.
Z tego co ja widziałem to na Facc czy Pacc jest tyle samo noobów tylko że na facc nooby nie chcą płacic za robotę na odpierdziel

Cytuj:
Pyza tym pacc to groszowa sprawa , dosłownie. Dla każdego kto skończył 10 lat nie powinno być problemem uzbieranie 40 zl na miesięcznego pacc...)

Oprócz wyżebrania Pacc od rodziców/babci itp. (Czego ja nie robię , chociaż jak kiedyś mnie zapytali co chce na urodziny to powiedziałem żeby mi się do softow dołożyli , no i tak było ;D ale to już inna sprawa)

Ja na swoje pacce zarabiałem sam. Mógłbym z punktu podać z 10 form zarobku dla nieletnich , od małego kombinowałem pieniążki to gdzieś poszedłem grzybów nazbierałem , to jagód. Tam zaleciałem puszki sprzedać a jeszcze gdzieś indziej przekopałem starszej pani ogródek.

Praca jest tylko chęci nie ma. W Moim wieku (17lat) Obecnie zarobić na pacc to jest nic , 100 to można wyciagnac dniówkę jak się gdzieś do roboty idzie;
Po co mam płacic kasę w grze w której producent się nie stara wcale jak mogę zapłacic za profesionalnie wykonane dzieło w tej samej cenie
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline  
stary 05-12-2009, 09:27   #55
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frezko Pokaż post
Widzę że nie grałeś w dobre RPGi jak sugerujesz że dobrze wyglądają niektóre potwory w tibi sry ale nie kręci mnie bicie potwora co ma twarz jak Plastuś
Gralem w stare klasyki. A z tymi potworami chodziło mi o to ze są fajne pod względem tego ze będzie jakieś urozmaicenie , bo wygladowo tez nie za bardzo mi się podobają.




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frezko Pokaż post
Dam ci teraz inne porównanie
masz do wyboru 2 restauracje w jednej z nich widzisz że robią wszystko na odwal byle by obsłużyc klienta i wyciągnąc od niego kase a pamiętasz że kiedyś była to dobra restauracja i wiesz że takie samo danie jakie przyżądza ta restauracja możesz zrobic sam w domu lecz na drugiej stronie widzisz inną restauracje gdzie się starają dbają o klientów więcej dan lepsze wszystko i dania w tej samej cenie co w tej pierwszej to którą restauracje byś wybrał ?
i klient by się żalił że kiedyś pierwsza restauracja była dobra i oczekuje że tam te czasy może powrócą
I tu się nie zrozumieliśmy. Ty porównujesz

Tibia - inne Gry

a ja porównuje

Pacc - Facc

wiec taka dyskusja nie ma sensu bo mi chodzi o co innego , tobie o co innego.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frezko Pokaż post
Z tego co ja widziałem to na Facc czy Pacc jest tyle samo noobów tylko że na facc nooby nie chcą płacic za robotę na odpierdziel
Nie mowie ze na pacc nie ma noobow , ale zwykły podstawowy przykład , na pacc jak jakiś kolo podejdzie i powie free itanz to naprawdę rzadka sytuacja. Obecnie mieszkam w venore ale pojawiam się tam dosłownie żeby zostawić loota/kupić smp albo się wylogować. I czemu każdego dnia przynajmniej 5-6 osób prosi mnie o free itanz , i w 90 % są to brazylijczycy... A levelu nie mam jakiegoś dużego... ciekawe co musi przeżywać taki 300+ który wbiega na facc... szok!


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frezko Pokaż post
Po co mam płacic kasę w grze w której producent się nie stara wcale jak mogę zapłacic za profesionalnie wykonane dzieło w tej samej cenie
Wiec jeżeli ta gra ci nie sprawia przyjemności to nie plac , i graj w inna. Co za problem? Dla mnie sprawia przyjemność taka jaka jest wiec place.

Chyba logiczne;
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline  
stary 05-12-2009, 10:21   #56
epikk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 11 2008

Posty: 27
Domyślny

Dobra, Panowie, wystarczy wziąć mape tibii, i sprawdzić jaki obszar ( kontynent) jest dostepny za darmo. Spora centralna część, myślę , że nawet większość jest dostępna bez opłat.
epikk jest offline  
stary 05-12-2009, 10:49   #57
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

większość może nie , ale na pewno 40 % całej mapy (przed update) bo po update maja wprowadzić ta nowa wyspę i podobno ma być Duuuza... ale i tak facc dostaje bardzo duży kontynent.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:10.


Powered by vBulletin 3