Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-10-2010, 18:58   #1
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny Tibia Flash klient - zdradzamy możliwości nowego klienta!

Podczas kilku ostatnich miesięcy, Cipsoft poświecił dużo czasu i energii na rozwój techniczny nowego klienta opartego na technologi Flash. Klient we Flashu nie jest jeszcze gotowy do wypuszczenia. Jednakże, przyszedł czas by ujawnić kilka świeższych informacji dotyczących prac nad Tibią we Flashu.

Zauważcie, że interfejs użytkownika nie jest jeszcze graficznie dopracowany. Wciąż brakuje przycisków i tła. Do tej pory Cipsoft nie poświecił grafice zbyt dużo czasu. Jednak zdjęcie poniżej pokazuje już klika nowych i zdumiewających cech, które ukażą się wraz z klientem we Flashu.


Kliknij aby powiększyć!

Nadchodzący Flash klient będzie wysoce "dostosowywalny" co oznacza, że każdy gracz będzie mógł nim zarządzać według własnych upodobań. Obecny prototyp pozwala już na użycie dwóch paneli bocznych naraz: jednego z prawej, drugiego z lewej strony. Cipsoft chwali się, że do wypuszczenia klienta będzie w stanie zwiększyć liczbę paneli do czterech na raz! W ten sposób każdy gracz będzie miał wystarczającą przestrzeń dla wszystkich elementów panelu i plecaków, które chce otwierać szybciej. Będzie to szczególnie przydane dla graczy z szerokoekranowym monitorem.

Mówiąc o elementach panelu - wszystkie te elementy możemy nazwać "ramkami" - będą one ruchome, nawet automapa i okno wyposażenia. Będą mogły być umiejscowione po prawej lub po lewej stronie i ułożone w kolejności pionowej według waszego uznania.

Idąc dalej, jak widać w oknie gry, prototyp klienta Flash oferuje paski akcji, które dowolnie można modyfikować. Każde miejsce możesz zapełnić miksturami, jedzeniem, ekwipunkiem, czarami lub czymkolwiek innym i w prosty sposób użyć jednym kliknięciem myszki bądź przyciskiem klawiatury. Każdy gracz będzie w stanie otworzyć do czterech pasków akcji równocześnie - po jednym z każdej strony okna gry.

Brzmi nieźle? Poniżej przedstawiamy cechy, które już zostały wprowadzone do obecnego prototypu.
  • określone różne zbiory hotkeyów i pasków akcji dla różnych profesji oraz różnych sytuacji w grze
  • szybka zmiana obecnej broni lub pancerza poprzez jedno kliknięcie
  • dostosowanie pasków stanu postaci, miejsca w oknie gry oraz informacji jakie ma zawierać
  • przydzielone hotkeye pod klawisze klawiatury (nie tylko pod przyciski F1-F12)
  • możliwość poruszania się za pomocą klawiszy WASD lub innych w zależności od upodobania
  • możliwość rozdzielenia kanału rozmowy i utworzenia dwóch kanałów widocznych równocześnie
  • możliwość obserwowania czasu opóźnienia, gdy postać rzuca czar
  • oraz wiele, wiele więcej...

Tak więc drodzy gracze, co myślicie o nadchodzącym kliencie Tibi we Flashu? Podzielcie się z nami waszymi przemyśleniami!

TO NIE JEST UPDATE OBECNEGO KLIENTA. KLIENT WE FLASHU BĘDZIE OSOBNĄ INSTALKĄ GRY.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]

Ostatnio edytowany przez Pan i Wladca - 28-10-2010 o 01:59.
Pan i Wladca jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-10-2010, 19:33   #2
LNS
Użytkownik Forum
 
LNS's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2010
Lokacja: Kraków Krk
Wiek: 31

Posty: 23
Poziom: 1+1
Domyślny

Wszystko okej, ale czy te ''spelle'' czy co to za ikonki nie ładują się jak w WoWie? o.O...
__________________
LNS jest offline  
stary 26-10-2010, 19:51   #3
Ok'rzes
Użytkownik Forum
 
Ok'rzes's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2007
Lokacja: Jelenia Góra

Posty: 553
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 10
Skille: 420
Poziom mag.: 10
Ok'rzes ma numer GG 6156548
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LNS Pokaż post
Wszystko okej, ale czy te ''spelle'' czy co to za ikonki nie ładują się jak w WoWie? o.O...
Tak. Ładują się ale tak samo jak w większości MMO dostępnych na rynku.


Pomysł ciekawy Mimo iż nie gram już to nadal mam nałóg zaglądania na stronki Tibii i jak widać powoli zaczyna się coś dziać
Ok'rzes jest offline  
stary 26-10-2010, 20:02   #4
LNS
Użytkownik Forum
 
LNS's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2010
Lokacja: Kraków Krk
Wiek: 31

Posty: 23
Poziom: 1+1
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ok'rzes Pokaż post
Tak. Ładują się ale tak samo jak w większości MMO dostępnych na rynku.


Pomysł ciekawy Mimo iż nie gram już to nadal mam nałóg zaglądania na stronki Tibii i jak widać powoli zaczyna się coś dziać
Nie chodzi o to, że mam problem z tym, że wygląda to jak w WoWie (bo większość MMO na rynku zdziera z WoW'a 99% pomysłów), ale chodzi mi o to, że spelle mają się ładować... nie wyobrażam sobie odświeżania obrazka (ikony) aby móc użyć np. SD...
Ogólnie w Tibii jaką znamy dzisiaj się to nie sprawdzi...
... chyba, że:
- obrazki np. podczas wojny, będą ładować się jak ''głupie'' przez co będą spowalniać reakcję;
- zmieni się ''zmęczenie'' z 2 sekund, na 20... żeby efekty graficzne były bardziej widoczne...

Nie wiem czy to aby dobry pomysł z tym graniem w przeglądarce... a jak się ją zamknie przez przypadek ...
__________________
LNS jest offline  
stary 26-10-2010, 20:06   #5
Abu91
Użytkownik Forum
 
Abu91's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2009
Lokacja: Kraków

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Darexin
Profesja: Elder Druid
Świat: Candia
Poziom: 325
Skille: -/30
Poziom mag.: 93
Domyślny

Skomentowal bym to ale znow mi dadza bana za uzycie 50 wulgaryzmow w 10 wyrazowym zdaniu ;]
__________________

08:31 Elder Darexin [270]: ale mam do dupy dzien to tramwaj mi uciekl to 5x sie wracalem do venore bo czegos zapomnialem..
08:31 Elder Darexin [270]: jak jeszcze
08:31 Elder Darexin [270]: padne
08:31 Elder Darexin [270]: to mnei cos trafi..
08:57 You see a dead human (Vol:10).
You recognize Darexin. He was killed by a spectre.
Abu91 jest offline  
stary 26-10-2010, 21:14   #6
Adrionek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 10 2010
Lokacja: Gnw

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 20
Domyślny Dla mnie ok

Jak dla mnie to ok, może być we Flashu
Adrionek jest offline  
stary 26-10-2010, 21:19   #7
CarDSharP
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Moim zdaniem wprowadzenie tego jest czymś najgłupszym co może być... jak można wprowadzić taki wygląd i opcje? Teraźniejszy interfejs daje klimat tej grze.. wszystko jest ładne,proste.Nie jestem w stanie sobie wyobrazić tych okienek ze spellami i chodzenie WSAD'em hahah...taki A'la WoW.To już nie będzie Tibia..myślę że wiele osób skończy gre po wprowadzeniu tego.. jeśli jakiejś części graczy to odpowiada, niech będzie gra w przeglądarce,niech będzie ten wygląd ale niech też zostanie możliwość gry w normalnym cliencie dla osób które tego ne chcą
 
stary 26-10-2010, 21:26   #8
Azatar90
Użytkownik Forum
 
Azatar90's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2006
Lokacja: Łódż
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 348
Domyślny

wiecej opcji wiecej uzytku tylko lepiej by to wygladało jak by miało podbne ikonki jak w elf bocie
__________________

Azatar90 jest offline  
stary 26-10-2010, 22:03   #9
MiDoO
Użytkownik Forum
 
MiDoO's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Midoritex
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 269
Skille: 107/104
Poziom mag.: 10
Domyślny

Udoskonalali, udoskonalali az spier**lili ... Podobno co za dużo to nei zdrowo i tutaj sie to sprawdziło -.-
Była niepowtarzalna gra z klimatem teraz bedzie gra jak setki innych tylko że w 2D ...
Szkoda że cały urok tej gry tworzony przez te 13 lat zepsuja jednym update'm ...
__________________
"Lećał jastżomp nat gurami."
Widzicie tu jakiś błąd?? Bo ja nie

STOP NEOSTRADZIE
MiDoO jest offline  
stary 26-10-2010, 22:06   #10
Priest
Użytkownik Forum
 
Priest's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006

Posty: 60
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Ciekawie to wygląda. Czy się sprawdzi zobaczymy dopiero jak dadzą nam owego klienta do użytku...
Moim zdaniem jak już od tych 3-4 lat ułatwiają interfejs użytkownika w tibii to niech utrudnią trochę samą grę.
__________________
.
Priest jest offline  
stary 26-10-2010, 23:21   #11
Matek9926
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 09 2008

Posty: 3
Domyślny omg

Gratuluje cipsofotwi kolejnego beznadziejnego ,podobajacego sie tylko noob lvlom updatu!GZ!znowu staracą graczy i kase i będzie 5k graczy onlinE No to widze że powoli tibia sie kończy daje jeszcze tibi max 3 lata potem najprawdopodobniej niby z powodu haka przestanie istnieć bo nie bedzie już zarabiać no ale mówi sie trudno czas zacząć grać w co innego:te okinnka jakies gówniane ciekawe po co to oO albo chodzenie wsadem w tibi hmyy pięknieha a z ładowanem sie czarów jak bedzie coś w stylu wow ze np ue sie laduje 10 sec to bye wszyscy msi;podsumowując.nikomu nie potrzebne gówno po który cpisoft straci prawie wszystkich graczy ,zostanie pewno pare facc nobów i kilku "br";p Bye
Matek9926 jest offline  
stary 26-10-2010, 23:36   #12
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CarDSharP Pokaż post
Moim zdaniem wprowadzenie tego jest czymś najgłupszym co może być... jak można wprowadzić taki wygląd i opcje? Teraźniejszy interfejs daje klimat tej grze.. wszystko jest ładne,proste.Nie jestem w stanie sobie wyobrazić tych okienek ze spellami i chodzenie WSAD'em hahah...taki A'la WoW.To już nie będzie Tibia..myślę że wiele osób skończy gre po wprowadzeniu tego.. jeśli jakiejś części graczy to odpowiada, niech będzie gra w przeglądarce,niech będzie ten wygląd ale niech też zostanie możliwość gry w normalnym cliencie dla osób które tego ne chcą
Podobno klimat wyginal juz pare lat temu! Po co ten placz? Wszyscy gracze powinni zauwazyc ze lepsze rozwiazania nie nadaja sie na stary silnik z przed 10 lat. Bardzo dobrze ze wzieli sie za pisanie tego od nowa. Tibia na samym poczatku istnienia byla obrazkowym MUD'em nic poza tym.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek9926 Pokaż post
Gratuluje cipsofotwi kolejnego beznadziejnego ,podobajacego sie tylko noob lvlom updatu!GZ!znowu staracą graczy i kase i będzie 5k graczy onlinE No to widze że powoli tibia sie kończy daje jeszcze tibi max 3 lata potem najprawdopodobniej niby z powodu haka przestanie istnieć bo nie bedzie już zarabiać no ale mówi sie trudno czas zacząć grać w co innego:te okinnka jakies gówniane ciekawe po co to oO albo chodzenie wsadem w tibi hmyy pięknieha a z ładowanem sie czarów jak bedzie coś w stylu wow ze np ue sie laduje 10 sec to bye wszyscy msi;podsumowując.nikomu nie potrzebne gówno po który cpisoft straci prawie wszystkich graczy ,zostanie pewno pare facc nobów i kilku "br";p Bye
Nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz. Jednakze nie mam czasu na wyjasnianie takiej osobie jak Ty.

Ostatnio edytowany przez Vasth - 26-10-2010 o 23:37.
Vasth jest offline  
stary 27-10-2010, 02:42   #13
Brtek00
Użytkownik Forum
 
Brtek00's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007
Lokacja: Sanok

Posty: 230
Stan: Na Emeryturze
Imię: Szugar
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ??
Świat: Secura
Poziom: ??
Skille: ??
Poziom mag.: ??
Brtek00 ma numer GG 340747
Domyślny

Moim zdaniem super!!! Nie rozumiem was troche bo ze niby tiiba straci klimat? haha straci duzo graczy? przestancie przeciez po pierwsze tibia stracila klimat 5 lat temu teraz juz w niej nie ma klimatu liczy sie tylko kto ile wbil expa na godzine. Kiedys 100 lvl to było mistrzostwo swiata ba.. 50 lvl to sukces teraz 200 lvl to nic Kiedys liczyly sie umiejetnosci w pvp teraz bezmyslne klikanie w F5 tak to juz z tą tibią . Po drugie ,że niby duzo ludzi odejdzie? a niech sobie odchodzą za to dużo wiecej ludzi przyjdzie ,duzo ludzi wroci.. Bedziemy mieli dużo wiecej opcji.. Lepsza grafika Mgła a moze nawet deszcz? :d Co raz ciekawsze updejty a nie to co teraz robia.

LUDZIE ZAPAMIETAJCIE SOBIE TIBIA BEDZIE MIALA CLIENTA FLESZOWEGO DO SCIAGNIECIA NA DYSK TAK JAK TERAZ A NIE W PRZEGLĄDARCE!
__________________
Błąd jest przywilejem filozofów, tylko glupcy nie mylą się nigdy.
— Sokrates

Ostatnio edytowany przez Brtek00 - 27-10-2010 o 02:44.
Brtek00 jest offline  
stary 27-10-2010, 09:39   #14
fr3e1212
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 09 2010

Posty: 8
Domyślny

łał !!!!!!!!!!!!! cieszcie sie !!! za 4 lata wam doje*** muzyczke do tibi !!!! i moze bedziecie widzieli jak miecz sie rusza podczas walki !!!! wielkie gz nic dodac nic ujac kolejny inteligentny update ,.....
fr3e1212 jest offline  
stary 27-10-2010, 10:25   #15
Kusnier
Użytkownik Forum
 
Kusnier's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: Newcastle

Posty: 1,003
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 176
Poziom mag.: 76
Kusnier ma numer GG 1337666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek9926 Pokaż post
Gratuluje cipsofotwi kolejnego beznadziejnego ,podobajacego sie tylko noob lvlom updatu!GZ!znowu staracą graczy i kase i będzie 5k graczy onlinE No to widze że powoli tibia sie kończy daje jeszcze tibi max 3 lata potem najprawdopodobniej niby z powodu haka przestanie istnieć bo nie bedzie już zarabiać no ale mówi sie trudno czas zacząć grać w co innego:te okinnka jakies gówniane ciekawe po co to oO albo chodzenie wsadem w tibi hmyy pięknieha a z ładowanem sie czarów jak bedzie coś w stylu wow ze np ue sie laduje 10 sec to bye wszyscy msi;podsumowując.nikomu nie potrzebne gówno po który cpisoft straci prawie wszystkich graczy ,zostanie pewno pare facc nobów i kilku "br";p Bye

Nie bylem na forum pare miesiecy, ale coz to za idiota.....



A mi tam sie podoba, Tibia idzie na przod
__________________
Internet - 40 zł~
Pacc - 85zł
Widok matki pobitej krzesłem - Bezcenny
Kusnier jest offline  
stary 27-10-2010, 11:03   #16
Rumb
Użytkownik Forum
 
Rumb's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2007
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 8

Posty: 146
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rumb
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Rumb ma numer GG 6129022
Domyślny

Nie mam do was pytań, jesteście tak zdziecinniałą bandą idiotów że już nawet nie jest mi was żal. TO JEST SMUTNE, tak SMUTNE. Wasz iloraz inteligencji stacjonuje gdzieś między gównem a trawą, a wasze argumenty przeciwko fleszowemu klientowi są tak beznadziejnie głupie i bez sensu że w pewnej chwili chciałem wyjąć klamki z drzwi w domu i obłożyć ściany materacami bo poczułem że wariuje.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LNS Pokaż post
Wszystko okej, ale czy te ''spelle'' czy co to za ikonki nie ładują się jak w WoWie? o.O...
Tak, tak jak w WoWie, Metinie, Knight Online, Kal Online i w każdej innej ucywilizowanej grze mmo. To może tak...
"Wszystko okej, ale czy w nowym need for speed jeździ się samochodami? o.O"
A może tak:
"Wszystko okej, ale czy w Dragon Age walczy się mieczem i do wyboru są klasy takie jak warrior, rogue czy mag? o.O"
Nadal nie dotarło? To są standardy, tak jak 4 koła w samochodzie czy wspomniane klamki w drzwiach. Są po prostu niezastąpione. I może teraz was trochę zdziwię - ale te "co to za ikonki" nie pojawiły się po raz pierwszy w WoWie. Ha! I co? Zdziwieni? Ja sam widziałem je po raz pierwszy w Knight Online i założę się że były już w kilku innych grach. Kiedy pierwszy raz odpaliłem WoWa i zobaczyłem "co to za ikonki" moja reakcja była podobna do waszej teraz, ale byłem tylko głupim dzieckiem bez przyszłości. A wy powinniście mieć nieco więcej rozumu ,bo ja wychowywałem się na internecie 56kbps po 3,50zł za godzinę ,a swoją widzę o grach czerpałem z gazet.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LNS Pokaż post
- zmieni się ''zmęczenie'' z 2 sekund, na 20... żeby efekty graficzne były bardziej widoczne...
Grałem w WoWa dość długo, mam 3x 80lvl i trochę progressu za sobą i uwierz mi- Nawet przy jednej sekundzie cooldownu ten "efekt graficzny" jest widoczny i bardzo pomaga. W tej chwili w Tibii większość graczy na ślepo wali w hoty, aż spell zadziała co te dwie sekundy. Ja np. exori sana odpalam równo co 2 sekundy, a "efekt graficzny" zapełniającego się koła mam w głowie. To jasne że czasem spell nie wchodzi gdy pomylę się o setne części sekundy i dlatego uważam że wprowadzenie widocznych hotów na ekranie jest pomysłem genialnym.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LNS Pokaż post
Nie wiem czy to aby dobry pomysł z tym graniem w przeglądarce... a jak się ją zamknie przez przypadek ...
Wciąż (i niestety) będzie można używać starego nie-fleszowego klienta, a za to fleszowego będzie można używać albo w przeglądarce, albo będzie można go pobrać na kompa, tak ja to jest np. w Minecrafcie. A co do przypadkowego zamknięcia przeglądarki, będzie to pewnie tak samo prawdopodobne jak przypadkowe zamknięcie Tibii teraz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CarDSharP Pokaż post
Moim zdaniem wprowadzenie tego jest czymś najgłupszym co może być... jak można wprowadzić taki wygląd i opcje? Teraźniejszy interfejs daje klimat tej grze.. wszystko jest ładne,proste.Nie jestem w stanie sobie wyobrazić tych okienek ze spellami i chodzenie WSAD'em hahah...taki A'la WoW.To już nie będzie Tibia..myślę że wiele osób skończy gre po wprowadzeniu tego..
Argumenty - kompletny brak argumentów. Niby dlaczego ba być "najgłupszym co może być" (litości...)? Teraźniejszy interfejs daje klimat tej grze? Co ty pleciesz? Jaki klimat? Interfejs gry nie zmienił się od wielu lat i po prostu się do niego przyzwyczaiłeś.

I teraz najlepsze:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CarDSharP Pokaż post
myślę że wiele osób skończy gre po wprowadzeniu tego..
BUAHAHAHAHA
Skrajna głupota, weź tabletki, usiądź w koncie i przemyśl co wygadujesz. Wiecie co będzie? NIC. Z początku przybędzie wielu starych graczy, a po wyłączeniu starego klienta (o tak, to na pewno nastąpi bo jest kompletnie nierozwojowy) odejdą boty na jakiś czas (aż ktoś stworzy nowego bota do flasha, co długo nie potrwa). I tyle.

Pozostaje powiedzieć jeszcze coś o sterowaniu WSADem, bo chyba nie widzicie że to ratuje sterowanie w Tibii. Jak to już kiedyś napisałem w poradniku do x-mouse button, do Tibii potrzeba 3 dłoni.
1 na myszce,
2 na kursorach,
3 na hotach.
Tylko mi nie wyskakujcie że kciukiem sterujecie strzałkami ,a resztę palców macie na F9-F12 i nie plećcie głupot że to jest wygodne.
Sposobów gry jest kilka i większość graczy radzi sobie z tym na kilka sposobów. Jeden już opisałem. Drugi to zmienianie rąk, tzn. gracz co chwila przekłada rękę z myszki na hoty i odwrotnie. Co również jest piekielnie niewygodne. Kolejnym sposobem są boty, ale nie mam nawet zamiaru się wypowiadać na ten temat, bo zwyczajnie nie polemizuję z botami. Dla mnie - nie mają prawa głosu.
Ja poradziłem sobie dokładnie tak jak cipsoft to zaproponował. Z tą różnicą że musiałem używać dodatkowego oprogramowani. Dzięki X-mouse button mam zbindowaną exurę, exurę san i exori san pod dodatkowe przyciski myszy. A dzięki G-hotkey już dawno poruszam się za pomocą WSADu, a pod przyciski takie jak Q, E, R, F, C, V, Z, X, 1, 2, 3, 4, 5 mam zbindowane inne spelle + jeszcze kombinacja tych klawiszy z Shiftem pozwala na bardzo komfortową rozgrywkę nawet druidowi z kilkoma blokerami do siochania.
__________________
---> BLOG RUMBA <---
Rumb jest offline  
stary 27-10-2010, 11:06   #17
Rozi
Użytkownik forum
 
Rozi's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Caytia
Profesja: Elder Druid
Gildia: Abaddon
Świat: Nerana
Poziom: 81
Skille: 19/24
Poziom mag.: 60
Domyślny

Jak dla mnie to pomysł może nie byc taki zly. Tylko zeby te paski many i hp mozna bylo sobie ustawic w dogodnym dla siebie miejscu. Bo nie ukrywajmy, tak jak na zdjeciu to jest beznadzieja....
Rozi jest offline  
stary 27-10-2010, 14:53   #18
Stiga'San
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Plusy i Minusy.

Witam Szanowni Państwo!
Pomysł uważam za jak najbardziej dobry. Nowe rzeczy, sposoby kontroli postaci... wszystko jest fajnie. Tylko dlaczego nikt nie pomyślał o graczach, którzy maja wolny komputer i Tibia w przeglądarce będzie im się cięła gorzej niż na kliencie?

Proponowałbym zrobienie klienta na wzór flash'a. Pod wzg. możliwości komputera. Tibia w przeglądarce, Tibia w kliencie na wzór przeglądarki i tibia taka jaka jest.

NIEPOMYŚLANE!
 
stary 27-10-2010, 18:26   #19
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Żyjemy w XXI wieku, teraz się konfiguruje komputery pod gry a nie na odwrót.

Miałem dodać coś jeszcze, ale Rumb mnie wyręczył.
__________________
Vil jest offline  
stary 27-10-2010, 18:34   #20
i00n
Użytkownik Forum
 
i00n's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2004
Lokacja: Poland - Żory
Wiek: 36

Posty: 169
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 116
Skille: ogromne
Poziom mag.: 19
i00n ma numer GG 3928089
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stiga'San Pokaż post
Witam Szanowni Państwo!
Pomysł uważam za jak najbardziej dobry. Nowe rzeczy, sposoby kontroli postaci... wszystko jest fajnie. Tylko dlaczego nikt nie pomyślał o graczach, którzy maja wolny komputer i Tibia w przeglądarce będzie im się cięła gorzej niż na kliencie?

Proponowałbym zrobienie klienta na wzór flash'a. Pod wzg. możliwości komputera. Tibia w przeglądarce, Tibia w kliencie na wzór przeglądarki i tibia taka jaka jest.

NIEPOMYŚLANE!
Możliwe że grafika w kliencie nadal będzie się opierać na DirectX oraz OpenGL a flash będzie tylko sposobem komunikacji użytkownika z grą, wtedy różnica szybkości gry praktycznie się nie zmieni tyle że teraz będzie można grać na Macu i możliwe że na komórkach z systemem Android. A jeśli nie to cóż... będę zmuszony zmienić kompa bo teraz nawet youtube w 480p fullscreen mi zamula.
Poza tym cieszę się że wciąż rozbudowują grę bo gdyby tego nie robili to już dawno by mi się znudziła i nie chciał bym nawet o niej słyszeć.
__________________

Ostatnio edytowany przez i00n - 27-10-2010 o 18:35.
i00n jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:52.


Powered by vBulletin 3