Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-06-2005, 11:13   #61
opcas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 08 2004

Posty: 10
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scream
moze uznacie ten post za spam..... ale musze to napisac bo jeszcze nikt z osob postronnych tego nie zrobil : opcas, straszny noob z ciebie, a lat to ty masz gora 13 i Jestes rozwydrzonym bachorem rozpieszczanym przez rodzicow... przynajmniej takie sprawiasz wrazenie.

ale wy naprawde jestescie idioci wiecie dlaczego bo moze powiecie ze nieprzeklinacie, niewyzywacie,nieklamiecie,chodzicie ****a codziennie do kosciola wescie sie ***nijcie w tych czasach to normalne (tylko papierz nieprzeklinal!) kazdy klnie! kazdy !! kto sie zemna niezgodzi ...
pisze to co uwazam za stosowne to jest przeciesz forum ****a mac
opcas jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-06-2005, 14:20   #62
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

no i ja tez napisalem to, co uwazam za stosowne. Pozatym coraz bardziej mi sie wydaje ze opcas to account na podpuche...
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2005, 18:58   #63
Quodion
Użytkownik Forum
 
Quodion's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2005
Wiek: 33

Posty: 58
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Nice topic.

Chyba oszaleje jak nie wyrażę swojego zdania, a zrobię to w punktach...
  1. Co z tego że zabija polaków? Uważam podobnie, jeżeli polak ma IQ poniżej 50-ciu i/lub zachowuje się jak kozak to jedyną nauczką jest jego zabicie. Nie widzę z tym nic złego,
  2. Jednak tutaj, widzę że "poszkodowany/i" są tak zdesperowani że skarżą się na killera... Bez sensu, widzę po jego postach że to inteligentny człowiek i nie zabija za nic, chociaż potrafi czasami przegnać jakiegoś nóbka,
  3. @opcas: Ciebie pogieło? Przeczytaj sobie regulamin to się dowiesz że:
    • Wyzywanie i obrażanie innych osób na tym forum jest zabronione,
    • Należy unikać postów nie wnoszących nic do dyskusji,
    • Post powinen być czytelny (nie mogę się nic doszytać)
    • Należy unikać słów uznawanych za wulgarne (jak za dużo wulgaryzmów, to cenzura nic nie daje),
    • Należy pisać na temat,
    Mówiąć krótko, zachowujesz się jak... dziecko. Próbujesz zabłysnąć w tym topicu, nie pisząć nic konkretnego, a jak widzisz że przegrałeś. Bo ten wyzywany nie zwraca już na ciebie uwagi to stosujesz się do najgorszego chwytu, dalej wyzywasz... <no comment>
  4. Dyskusja w tym topicu jest wg. mnie bez sensu. Narazie większość postów to spam. Powinniście rozwiązać to w prywatnej rozmowie... lub na ringu.
A teraz czekam tylko na setki bluzgów, wyzwisk i wszystkiego co najgorsze, za wypowiadanie własnego zdania...

@Down: Poczekaj aż wypowiedzią się inni z tego topica.
__________________
Uważaj na siebie.

Ostatnio edytowany przez Quodion - 10-06-2005 o 14:19. Powód: @Down
Quodion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2005, 19:19   #64
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

@quodion
ja wyrazilem zdanie podobne do twojego.... i jakos nie zostalem zbluzgany, wiec nie przesadzaj >.<

co do zabijania polakow - swego czasu rowniez zabijalem/huntowalem ich masowo. Wychodzilem swoim 8lv red skull pod dp, czekalem az chmara noobkow mnie zaatakuje(tak sie dziwnie sklada ze 90% to byli polacy) i wpadalem moim normalnym charem. Kazdy musial placic 5k lub hunted ( i akurat tak wychodzilo ze wiekszosc niechciala placic, i musiala dednac zeby zrozumiec ze nie zartuje). Zarobilem w ten sposob ok. 60k, sporo po pkowalem, odnobilem ab ( pozniej jak wychodzilem red skullem to juz mnie nikt nie atakowal i musialem zakonczyc moj interes, a do innego miasta przeniesc sie nie moglem bo wiekszosc hlv na serwerze mnie huntowala i tylko ab bylo wmiare bezpieczne dlamnie). Wlasciwie dziwie sie, ze nie powstal topic podobny do tego tylko na moj temat xD
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2005, 09:22   #65
The Viking
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 03 2005
Lokacja: Aldora

Posty: 21
Domyślny ;p

Siemka Alkocholik ;p może mnie pamietasz? a tak wracając do tematu ja znam tego zioma co sie do niego podłączyłeś , i mu z***** tyłek chyba za to ,też gram na liberze i nie cierpie takich noobow!
The Viking jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 10:14   #66
Winnie The Pooh
Użytkownik Forum
 
Winnie The Pooh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Chatka Puchatka
Wiek: 35

Posty: 41
Winnie The Pooh ma numer GG 1245380
Domyślny

... nie wierze ,że teraz dopiero znalazłem tem temat , normalnie nie wierze :'D , dziwicie sie czemu Polacy padają na Liberze ? Rotfl.
__________________
Uhm , kochajmy Polskich i Brazylijskich noobów , kretynów , nie władających angielskim pasożytów żerujących na high lvlach.

Zasłużony w Polskich szeregach Tibijczyków.

Winnie The Pooh.
Winnie The Pooh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 12:37   #67
Reinmar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 10 2003

Posty: 14
Domyślny

heh winnie ;p
to samo sobie pomyslalem ;d

no kretyni
Reinmar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 13:24
Dunczyk
Ta wiadomość została usunięta przez Shinjix. Powód: Jak chcesz sie pochwalic ile brzydkich slow znasz, to idz lepiej do swoich kolegow na rownie niskim poziomie co twoj.
stary 01-05-2006, 13:50   #68
styku
Użytkownik Forum
 
styku's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 375
Domyślny

Cytuj:
Nice topic.

Chyba oszaleje jak nie wyrażę swojego zdania, a zrobię to w punktach...

1. Co z tego że zabija polaków? Uważam podobnie, jeżeli polak ma IQ poniżej 50-ciu i/lub zachowuje się jak kozak to jedyną nauczką jest jego zabicie. Nie widzę z tym nic złego,
2. Jednak tutaj, widzę że "poszkodowany/i" są tak zdesperowani że skarżą się na killera... Bez sensu, widzę po jego postach że to inteligentny człowiek i nie zabija za nic, chociaż potrafi czasami przegnać jakiegoś nóbka,
3. @opcas: Ciebie pogieło? Przeczytaj sobie regulamin to się dowiesz że:
* Wyzywanie i obrażanie innych osób na tym forum jest zabronione,
* Należy unikać postów nie wnoszących nic do dyskusji,
* Post powinen być czytelny (nie mogę się nic doszytać)
* Należy unikać słów uznawanych za wulgarne (jak za dużo wulgaryzmów, to cenzura nic nie daje),
* Należy pisać na temat,
Mówiąć krótko, zachowujesz się jak... dziecko. Próbujesz zabłysnąć w tym topicu, nie pisząć nic konkretnego, a jak widzisz że przegrałeś. Bo ten wyzywany nie zwraca już na ciebie uwagi to stosujesz się do najgorszego chwytu, dalej wyzywasz... <no comment>
4. Dyskusja w tym topicu jest wg. mnie bez sensu. Narazie większość postów to spam. Powinniście rozwiązać to w prywatnej rozmowie... lub na ringu.

A teraz czekam tylko na setki bluzgów, wyzwisk i wszystkiego co najgorsze, za wypowiadanie własnego zdania...

@Down: Poczekaj aż wypowiedzią się inni z tego topica.
Taaaak...
Całkowicie się z tobą zgadzam Quodion. A punkt pierwszy o IQ pozwole sobie uzupełnić:
1. Co z tego że zabija polaków? Uważam podobnie, jeżeli polak ma IQ poniżej 50-ciu i/lub zachowuje się jak kozak to jedyną nauczką jest jego zabicie. Szkoda tylko że z powodu swojego zachowania ginie 90% Polaków. Choć nie widzę w tym nic złego.

Nie wiem jaka jest sytuacja polityczna na waszym serwie, ale sądząc z wypowiedzi "poszkodowanych" szczerze współczuje "wyrodnym Polakom".
styku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2006, 16:25
defman
Ta wiadomość została usunięta przez Parys.
stary 13-11-2006, 17:32
Calen Futh
Ta wiadomość została usunięta przez Parys.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:45.


Powered by vBulletin 3