Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-03-2004, 18:08   #1
Przemyœlanin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 02 2004

Posty: 24
Domyślny temat jak uniknac Hacka !

Wiem ze ten temat byl poruszany ale ostatnio sie duzo dowiedzialem o tym !
Wiec tak ... Jets opisane kilka sposobów na tibia.com ze nie dawac hasla anui numeru nikomu nie sciagac róznych programów to przede wszystkim .. czasem w grze ktos , moze jakis przyjaciel chce nam podarowac jakies screeny to moze byc juz jakas mala sztuczka w screenie umieszcza jakis plik alebo ze ss który wyciaga haslo Nigdy nie wchodzic na zadne strony podawane w czasie gry np. www.xxx.xxx.xxx.com - new tibia gg and mc nie wchodzcie nigdy tam bo przewaznie sa tam keyyloggery Niektórzy hakerzy sa tacy moga to byc koledzy przyjdziesz do niego zalogujesz sie a jego keylogger juz ma twoje haslo i nr tego tez nie czyncie.Jeszcze inne przypadki kolega moze miec jakiegos keyylogga albo trojana na swojej stronie i przyjdzie do ciebie i ci zainstaluje ...
Sa tacy haklerzy ze oni jakos to inaczej robia lae przed tym juz cie nic nie uchroni ... Pamietajcie o tym Haker to jesst czlowiek któremu nie chce sie nic robic samemu i woli wzbogacac sie na czyjejs krzywdzie Jeszcze raz podsymowanie Nie sciagac zadnych plików wspomagajacych gre nie wchodzic na proponowan strony podczas gry nie logowac sie w kafejkach lub iu kolegów chyba ze sa zaufani ale to tez czasem zdradza nie podawac nikomu numery nawet samego poniewaxz to juz dla hakera jest przyszcz przypuscmy masz 100 lvl on zna twoj numer placi ci pacca i haslo dostaje na swego maila nie robcie tego nigdy ) P.S to by bylo na tyle !
Jesli ktoś cos jeszcze innego wie o tym jak uniknac niech doda
Przemyœlanin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-03-2004, 18:51   #2
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Pliki z reebow files (np. tibia gg i tibia proxy) są bezpieczne. Wiem bo sam ich używam.
__________________
http://www.narkopolityka.pl/

"Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że miarą stopnia, w jakim ideologia zniewala ludzkie umysły, jest zbiorowa niemożność dojrzenia alternatywy." - Tony Judt
Litawor jest offline  
stary 28-03-2004, 19:10   #3
Przemyœlanin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 02 2004

Posty: 24
Domyślny

O tym to ja tez wiem ale teraz robia podrobione strony do rebowa np. jakies www.reebow.own.xx <- jakies jeszcze inne i zamieszczaja keylogery a ludzie mysla ze ro rebow i sciagaja ! Przestroga
Przemyœlanin jest offline  
stary 28-03-2004, 19:20   #4
Fanfi
eX Moderator
 
Fanfi's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2003

Posty: 666
Domyślny

Bardzo fajnie ze napisales cos takiego ale na przyszlosc umieszczaj swoje rady w innych tego typu tematach np
tu. To znacznie ulatwi nam prace.
__________________
Do wyższych rzeczy jestem stworzony i dla nich winieniem żyć
Fanfi jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:00.


Powered by vBulletin 3