Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-05-2006, 19:24   #201
alienXX
Użytkownik Forum
 
alienXX's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33

Posty: 163
Stan: Niegrający
Imię: Tomek
Świat: Real life
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
Imho masz rację. Tzn. z tym, żebyś się nie wypowiadał. Z Twojego posta czuć, że nie masz żadnej błyskotliwej riposty.
Ale po kolei: Ludzie może i nie powinni kończyć z powodu cheaterów. Ale co zrobić jak złodzieje zabawy osiągną wyższy level od ciebie i zaczną cię huntować? Wyjścia nie ma, bo to po prostu gra. A jakby nie patrzeć kończysz w tym momencie przez to, że ktoś używa cheatów.


Chcesz powiedzieć, że Ci którzy używają cheatów są "mientcy"? Mam nadzieję. bo czytając tekst wydało mi się przez chwile, że to ci cheatujący są dla Ciebie twardzi.
Skoro nie rozumieszc co pisze, to nie wdawaj sie w dyskucje. 'Mietki' jest ktos, kto konczy grac, bo inni cheatuja. Jezeli kazdy by tak robil, to w tibii zostaliby tlyko cheaterzy i byloby wspaniale :x

Co do hunta prze cheaterow - 'w koncu trafi kosa na kamien'.

btw- Ty to masz za to blyskotliwa riposte. Chyle czola x.x.

Ostatnio edytowany przez alienXX - 09-05-2006 o 19:29.
alienXX jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-05-2006, 20:37   #202
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez alienXX
Skoro nie rozumieszc co pisze, to nie wdawaj sie w dyskucje. 'Mietki' jest ktos, kto konczy grac, bo inni cheatuja. Jezeli kazdy by tak robil, to w tibii zostaliby tlyko cheaterzy i byloby wspaniale :x

Co do hunta prze cheaterow - 'w koncu trafi kosa na kamien'.

btw- Ty to masz za to blyskotliwa riposte. Chyle czola x.x.
Nie wiem czy dostrzegłeś, ale ja tylko odniosłem wrażenie, że "mientcy" są dla Ciebie uczciwi gracze. Tak to napisałeś, że nie miałem pojęcia o co Ci chodzi. Swoją drogą nadal nie mam pojęcia o czym Ty myślisz pisząc do mnie: 'w koncu trafi kosa na kamien' - to chyba zart - ale mniejsza z tym.
Lepiej skończmy się sprzeczać zanim na dobre zaczniemy. Prawda jest taka, że ludzie kończą przez cheaterów grę i koniec. A kto "mientki" nie nam jest oceniać.
Btw. Sorry, że moja błystkotliwa riposta dopiero teraz się ukazała, ale dopiero teraz zobaczyłem Twojego posta.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2006, 22:13   #203
Level
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 209
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
Prawda jest taka, że ludzie kończą przez cheaterów grę i koniec.
No, wiecej ludzi przestaje grać przez chamstwo,PA i PK. Szczerze mówiąc mam to gdzieś,ze ktoś stoi na macro robi runy lub włącza sobie światło w jaskini.
Level jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2006, 22:21   #204
Raziel_set
Użytkownik Forum
 
Raziel_set's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2006

Posty: 57
Domyślny

Tbi to jeden wielki keylloger nie do wykrycia przez antyvirus kiedyś gdy urzywałem tbi co miesiąc, czasami 2 miesiące miałem hacka przestałem używać i od roku nie mam hacka
Raziel_set jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2006, 22:42   #205
Jerzolux
Użytkownik Forum
 
Jerzolux's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 29

Posty: 44
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Problem Muahahahahah!!

Nie Rozumiem was!! Myslicie ze annihilator przechodzi sie bez bota?
Albo orshe,jak sie je blokuje?BEZ BOTA??Wszyscy HIGH LVLOWCY UZYWAJA BOTÓW!Jak sie kiedys blokowalo pierwsze demony?!Oczywiscie ze z botami!
__________________
Modek mi skasowal podpis,ale zrobilem nowy
MOJE USERBARY




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Noobek
Tibia na plyte czy bez?
Click here
Jerzolux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2006, 00:06   #206
Podraz.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Zapomniałem

Posty: 121
Domyślny

Cytuj:
Albo orshe,jak sie je blokuje?BEZ BOTA??
Wytlumacz mi, co daje bot przy blokowaniu orsha? Chyba nie myslisz ze bloker sie sam uha?
Cytuj:
Wszyscy HIGH LVLOWCY UZYWAJA BOTÓW
Nie sadze.
Cytuj:
Jak sie kiedys blokowalo pierwsze demony?!Oczywiscie ze z botami!
Pierwszych demonow na pewno nie blokowalo sie z botami, bo kiedys dawno temu jak zabijano pierwsze demony to botow nie bylo albo byly boty pokroju taskera czyli nie dajace nic.
Podraz. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2006, 01:18   #207
Olitar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 05 2006

Posty: 22
Domyślny

Pierwsza sprawa ze botow uzywaja w najwiekszej czesci paladini(w 85%) glownie do podnoszenia spear i swiatlo. Praktycznie kazdy( ale zawsze sa wyjatki) hlvl paladin czy nawet inna profesja uzywa bota. Bo przeciez nie bedzie podnosil spear. I ci co mowia ze kazdy bot to kl sami nie wiedza o czym mowia. Ja zaczynajac grac w tibie myslalem ze kto mi cos zrobi ze predzej ja komus cos zrobie niz on mi. Nie uzywalem firewalla ani nic to wszystko bylo proste. Jednak przez to mialem 3hacki. Wy "zhalkowani" ludzie nie macie pojecia ze to wy oddajecie swoje konta na tacy" hakerom"( bo o takich ludziach ktorzy posiadaja tak nikle informacje jakie nawet ja posiadam nie mozna ich tak nazwac obrazajac prawdizwuych hakerow). Uzywajcie i antivira i firewalla. Nie bedzie problemu jezeli bedziecie odrzucac polaczenia ktorych nie znacie. Taka moja rada. Za duzo osob uzywa botow i za duzo hlvli zeby np. TBI z tibia.org.pl posiadalo kl. Z innych zrodel jest to prawdopodobne. Ale jezeli macie dobrego antivira i odpowiednio skonfigurowanego firewalla nic nie grozi. Jest to zbyt powszechny program, zbyt wiele osob jest zwiazanych z tym serwisem zeby bylo to niebezpieczne. Napewno kazdy program jest sprawdzony przez wiele osob ktorzy jeszcze osobiscie chca sie upewnic czy sa czyste. Nie polecam( jezeli chodzi o mozliwosc jak to niektorzy mowia"zhakowania") zadnych programow wspomagajacych z nieznanych zrodel. Luzie jezeli ktos umie sie zabezpieczyc i zna sie troche na tym nie ma szans na utrate konta. Ja na poczatku bylem zbyt zuchwaly. Tak wiec wracajac do tego co mnie drazni nie hakuje was zaden Kevin Mittnick tylko chlopak w wieku 15 lat znajacy sie na tym( moj znajomy komputerowy maniak w tym wieku specjalnie zeby mi cos pokazac napisal program specjalnie pod moje zabezpieczenia i jezeli ktos naprawde sie na tym znajocy obserwujac was napewno zrobi to co chce po kilku miesiacach dzialania ale napewno nie interesowaly by go takie rzeczy jak tibia. Wiec po prostu nie oddawajcie swoich kont na tacy jak ktos uzywa botow to jego sprawa bo 90% tibijczykow albo sharuje albo cheatuje wiec jezeli ktos ma ambicje byc najlepszy to zawsze jak juz ktos napisal uzywa czegos nielegalnego. Nawet popieram niektore rzeczy w TBI jezeli chodzi o wypowaidanie zaklec czy poodnoszenie spear ale jest to monotonne i tylko psuje zabawe i nikomu postronnemu nie przeszkadza. Jednak jestem jak najbardziej przeciwny auto expieniu. Bo to juz przesada aa nie gra. To jest moje zdanie. Rozpisalem sie
Olitar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2006, 08:31   #208
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Level
No, wiecej ludzi przestaje grać przez chamstwo,PA i PK. Szczerze mówiąc mam to gdzieś,ze ktoś stoi na macro robi runy lub włącza sobie światło w jaskini.
Chamem, PA lub PK może być gość, który osiągnał swój lvl jadąc na auto expieniu. Nie zapominaj o takich przypadkach, a jest ich wiele.

@Olitar
86,7% statystyk to bajki wyssane z powietrza.
Btw. Gościowi, który ukradnie ci konto bliżej jesto do crackera niż hackera.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2006, 13:17   #209
Olitar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 05 2006

Posty: 22
Domyślny

Co do tego sie zagadzam jednak haker wlamuje sie by pozyskac poufne informacje a cracker zeby cos zniszczyc. Wracajac do bota to PRAWIE kazdy paladin czy knight ze skillem 80 uzywal bota. Bo moze nie ten najwyzszy dist na serwie. Nikomu nie przeszkadza jezeli ktos siedzi przy kompie i bot mu podnosi speary bo to uciazliwe czy spala mane. Jednak nienawidze jak ktos zostawia na noc afk bota do skillowania czy expienia. To przesada bo to juz nie gra i nie czerpie sie z tego przyjemnosci. Nie jestem ani za uzywaniem bota ani przeciw niemu. Po prostu chcialem uswiadomic ze nie tak jak niektorzy p[isza ze KAZDY bot to kl a druga spraw to rzekome" hakowanie". Jezeli ktos sie troszeczke na tym zna to sie wkurzy tak jak ja nawet nie gralem w tibie przez pol roku i co bylem na jakims forum ludzie piszacy ze tibia to najwieksze gowno nigdy nie grali. I mnie to w*****alo ze moili ze np. lineage lepszy chociaz w zadna z tych gier w zyciu nie grali. i bronilem tibii. Tak samo tu podkreslam ze w botach sa kl ale nie w kazdym.
Olitar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2006, 15:29   #210
Haagarson
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 07 2005

Posty: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
'w koncu trafi kosa na kamien' - to chyba zart
alienowi chodzilo o cheaterow ...
nauczylbys sie czytac ze zrozumieniem : )
Haagarson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2006, 15:52   #211
Maryan
Użytkownik Forum
 
Maryan's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 41

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 106
Skille: 91/87
Poziom mag.: 7
Maryan ma numer GG 3282401
Domyślny

Ostatnio się tak zastanawiałem nad tym czy ci co oszukują mi przeszkadzają. I doszedłem do wniosku, że jest mi obojętne czy ktoś oczukuje czy nie. Przecież ja nic nie tracę z tego powodu, że ktoś sobie trenuje używając bota czy też ma jasność ekranu ustawioną na maksimum.

W tej grze nie ma zwyciezców, nie ma nagród więc gra się dla przyjemności. A co to za przyjemność z gry gdy polega ona na odpaleniu zewnętrznego programu i pójściu spać.

Oczywiście można oszukiwać i nabić wielkie skille na niskim levelu albo nabijać punkty doświadczenia w ogromnym tempie i zrobić 100 lvl w miesiąc. Tylko, że taki "sukces" zawsze wiąże się z niedowierzaniem reszty nie-oszukującego środowiska graczy, a w końcowym rozrachunku w likwidacji konta przez CipSoft.

Tak więc nie ma się nawet czym pochwalić.

Pozdrawiam
Maryan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 10:23   #212
Gumciu
Użytkownik forum
 
Gumciu's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Lokacja: Bolesławiec

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Imię: Salsinho
Profesja: Sorcerer
Świat: Astera
Poziom: 15
Skille: 18\18
Poziom mag.: 11
Gumciu ma numer GG 3849092 Send a message via Skype™ to Gumciu
Problem

Ludzie nie uzywajcie TBI ja uzywalem i wczoraj mialem hacka !!Nigdy tego nie sciagajcie!!
Gumciu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 22:13   #213
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maryan
Ostatnio się tak zastanawiałem nad tym czy ci co oszukują mi przeszkadzają. I doszedłem do wniosku, że jest mi obojętne czy ktoś oczukuje czy nie.
Nie bedzie ci obojetne gdy na wyzszym lvlu bedziesz sie musial bic z aimbotami a nie real graczami
Helixaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 22:21   #214
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maryan
Ostatnio się tak zastanawiałem nad tym czy ci co oszukują mi przeszkadzają. I doszedłem do wniosku, że jest mi obojętne czy ktoś oczukuje czy nie. Przecież ja nic nie tracę z tego powodu, że ktoś sobie trenuje używając bota czy też ma jasność ekranu ustawioną na maksimum.
Zalozmy, ze masz 60lvl. Idziesz z kolegami na hunta na dle. Wylootujesz dsma, chcesz sprzedac. I co sie okazuje? Kupa ludzi, ktory nabila lvl z botami tez owe dsmy sprzedaje, wiec cena jest niska. Im wiecej hlvli, tym nizsze ceny na servie = mniejsza oplacalnosc danego hunta. A gdyby ta polowa ludzi byla teraz na lvlach 30 (recznie nabijajac poziom), pewnie dsma sprzedalbys duzo drozej..
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 22:44   #215
świruss
Użytkownik Forum
 
świruss's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2006
Lokacja: Sieradz

Posty: 48
Imię: Clas Elen
Profesja: Druid
Gildia: Sklepikarz !
Świat: Aurea
Domyślny

hehe ci co piszą że go hakli to albo zmyślają albo ściągali jakieś gówna gdybym mógł ich powiesić za jaja
1 głupia akcja będą boty i tyle
2 po co spleen hakować niszczyć reputacje serwisu
sam(a) mówi po co mi wasze "plate set"
3 udowodnijcie że to przez TBI ?
4 dzieciom powinni dawać kompa
5 może powinny powstać jeszcze tematy
"Zwalczajmy" TIBIABOT NG !!
"Zwalczajmy" TIBIAAUTO !!
"Zwalczajmy" SZWEDZKIE BOTY!!
niedziwne się że niektórych hakli jeśli nie znają się to niepowini tego ruszać
mogę sprzysiąc na mój monitor
1 rok używania od TBI przez NG i auto do szwedzkich botów (dobre niepamientam nazwy ) 0 haków od bota tylko od kumpla

Ostatnio edytowany przez świruss - 24-06-2006 o 22:47.
świruss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 23:08   #216
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Najbardziej wkurzajace jest to ze, ide do kafeji (np kupic plyte pusta) i widze noobow przy all stanowiskach na rooku z powlaczanym TBI i ciesza sie jak swieci im swiatlo i maja oufit pacca

Ale jezeli ktos nabija lvl na macro nigdy nie bedzie mial tej zatysfakcji z expienia,

Jak ktos sie stara wbic lvl to widac.



A macro jest ciezko zwalczac choc czasem smiesznie widac 10 knighta skillujacego w jednym miejscu od 10:00 do 10:00 nastepnego dnia wogole sie nie ruszajacego i nie odpowiadajacego bijac go nie ucieka tlyko piszze exura


najgorsze sa caveboty troszke ciezko rozpoznac, ale jak juz rozpoznam to ubijam noobka


NIE SICIAGAc zadnego MACRO & BOTA to tylko syf i niepotrzebne problemy wrazie ewentualnego hacka

p.s ktos napisal "wszyscy high lvl uzywaja marco"
- bzdura, ja np nigdy nie uzywalem bo balem sie ze strace caly dorobek ( wyjatkiem bylo tbi jedne z pierwszych ktorego uzylem ale tam byl tylko tasker i lowienie ryb chyba jak pamietam. ;/ a potem qmple mowili mi ze hackli ich ablo regularnie co 2 miechy np ich hackowano a gdy usuneli bota juz nie bylo tego problemu. Więc ja sie zawsze bałem używać i nie będe uzywal bo szkoda szarpac swoja reputacje)

Ostatnio edytowany przez Andrealfus - 24-06-2006 o 23:16.
Andrealfus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 23:14   #217
Dragon of Piorun
Użytkownik Forum
 
Dragon of Piorun's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 96
Strzałka trojan

Kiedyś używałem TBI, ale postanowiłem, że już nie będe, chodź automatyczne światło mi się wydawało na początku wspaniałe to później uznałem, że to psuje element RPG Tibii i przestałem. Pare miesięcy po przestanięciu używania TBI wykrył mi antivir trojana w tym pliku , ale jeśli chodzi o to automatyczne skillowanie i robienie run to jednak jest przydatne TBI, chociarz niby idze się na łatwizne, ale to jest akurat dobre bo można naprawić tą opcją błąd CIPów którzy zrpobili tak porąbanie, że trzeba siedzieć i kuć te umiejętności, ale teraz jeśli chodzi o poziom magiczny to dużo się zmieniło bo są różdżki.
__________________
Przekroczone limity sygnatury.
Dragon of Piorun jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 23:37   #218
Mastersasek
Użytkownik Forum
 
Mastersasek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005

Posty: 178
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gumciu
Ludzie nie uzywajcie TBI ja uzywalem i wczoraj mialem hacka !!Nigdy tego nie sciagajcie!!
omg 15 lvl ci ukradli!!!!lolz zacytuje tu jednego z druidow z mojego świata xxx:kiedy jest tbi wbije mlvl i pójde huncić
__________________
Mastersasek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 23:38   #219
Mr.Ofca
Użytkownik Forum
 
Mr.Ofca's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2005

Posty: 71
Domyślny

Ja uzywam TBI. Tak jestem cheaterem. I teraz mozesz sobie mowic ze jestem noob, ze nie umiem grac itd. Zapewne masz racje. Nie umiem grac normalnie. Dlatego uzywam tbi do podnoszenia spear oraz spalania many i lighthacka.
No ale przykro mi, niestety nie mozesz powiedziec ze nie mam satysfakcji z gry. Gdybym nie mial to zapewne bym nie gral. Na pewno satysfakcji nie daje mi gra samodzielna (wiadomo dlaczego) jak rowniesz bycie najlepszym z najlepszych. Po co wiec uzywam tego "syfu"? Zeby grac bez niepotrzebnych utrudnien.
Cipsoft wprowadzil soul points zeby utrudnic zycie uhmakerom.... To ze oni tak mowia to nie oznacza ze jest to prawda. Oni wprowadzili to zeby zwiekszyc sprzedaz PACC (8 razy szybsza regeneracja SP to duuuza roznica) i nie mam do nich zalu. Tibia jest zwyklym zrodlem dochodu kilkunastu rodzin.
Ktos tam wspominal ze Boty zabijaja klimat RPG. Nie wiem co Tibia ma z gry RPG bo jakos tego magicznego czegos jej brak...
I nie ma czegos takiego jak niewykrywalny keylogger. Moze kogos tam kolega jest na studiach informatycznych ale jezeli twierdzi ze moze taki cos obejsc to niech proboje... Wystarczy ze antywir wykryje probe wyslania pakietow do innego IP niz to tibijskie i juz block. No ale ile to kazdy ma tych super kolegow....
I zle mi sie robi jak widze wypowiedzi ludzie ze po kilku dniach uzywania tbi przychodzi list, eq zabrane, 20 deadow itd. www.tibia.org.pl jest stronka taka jak tibia.pl z tym ze zawiera tresci zabronione przez tibia rules. Jest to wielki projekt a raczej nie ma zamiaru konczyc na zebraniu kilku acc itd. Ach i nie wiem czy wiecie ale Spleen nie gra w tibie. Szczegol ale istotny.
I ktos wspominal ze po co ktos ma robic program skoro nie pobiera za niego pieniedzy, ze to czysty keylog itd. Po co wiec Linus Torvalds stwozyl cos pieknego?? Moze wlasnie to jest satysfakcja? Przynajmniej dla mnie byla by to wieksza uciecha niz nabicie 150 lvl bez tbi...

I tak na koniec. Zapewne wszyscy teraz zaczna wyzywac mnie od noobow, ciot i czegos tam jeszcze. Nie musicie smiecic na forum takimi textami. Zawsze mozecie wstawic mi notke nazywajac mnie smieciem...

Pozdrawiam. Mr.Ofca.
__________________
Jak uzywac forum. Lekcja 2.
Mr.Ofca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 23:56   #220
świruss
Użytkownik Forum
 
świruss's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2006
Lokacja: Sieradz

Posty: 48
Imię: Clas Elen
Profesja: Druid
Gildia: Sklepikarz !
Świat: Aurea
Domyślny

Mr.Ofca
tez używam bota
zgadzam się z tobą i tak tibia niema klimatu
kiedyś ludzie niegrali by lvl wbickraśc (bo polacy weszli) )
cipy utrudnienia zrobili i co by zarobic
knight pacc to mam exori i taby itp
pallek to samo (bez exori)
drut sork (soule)
poco utrudnili ? by zarobic dlatego tibia straciła kilmat gram z przyemności ale soule mnie wrurzyły
nadal widze farmy drutów (tylko że z pacc )
wiencej siedze na forum oczywiscie na
http://forum.tibia.org.pl/
mam tu kąto tylko bo odwiedzając forum widzałem takich ludzi że chciałem ich zbluzgać ;]

Ostatnio edytowany przez świruss - 24-06-2006 o 23:58.
świruss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:46.


Powered by vBulletin 3