Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Galana

Notki

Galana Wydarzenia ze świata Galana.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-06-2006, 11:47   #1681
Xulorin
Użytkownik Forum
 
Xulorin's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 127
Stan: Aktywny gracz
Świat: Galana
Domyślny

Aight, padłem za "planowanie" wojny. Poprostu Szkodi się rozpędził ale spoko ale potem było wyjaśnione i mnie przepraszali. I to fakt że 2-3 dni przed śmiercią byłem jeszcze w Pats ale odeszłem bo nie zgadzałem się z PA i skullhuntingiem, których nadal nie akceptuje. Inva do UB dostałem chyba odrazu po śmierci. A co do pomocy to uratowali moje "dobre imie" Styp i Corlic. (Lord Anarchist chyba nie bo był zajęty i nie chciało mu się czytać naszego pięknego forum na tibia.pl : D)
Xulorin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-06-2006, 12:51   #1682
Qreew
Użytkownik Forum
 
Qreew's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2006
Lokacja: Złotoryja
Wiek: 36

Posty: 99
Stan: Aktywny gracz
Imię: Qreew
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: -
Poziom mag.: -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xulorin
Aight, padłem za "planowanie" wojny. Poprostu Szkodi się rozpędził ale spoko ale potem było wyjaśnione i mnie przepraszali. I to fakt że 2-3 dni przed śmiercią byłem jeszcze w Pats ale odeszłem bo nie zgadzałem się z PA i skullhuntingiem, których nadal nie akceptuje. Inva do UB dostałem chyba odrazu po śmierci. A co do pomocy to uratowali moje "dobre imie" Styp i Corlic. (Lord Anarchist chyba nie bo był zajęty i nie chciało mu się czytać naszego pięknego forum na tibia.pl : D)
Ciekawe czy to pamietasz...
Mialem skulla, podbiegl do mnie galagen i zaczal bic, ucieklem. Po chwili zaczal bic mojego kumpla ktory tez mial skulla, postanowilismy go zabic (atakowanie za skulla ). Po 5 minutach wpadles Ty Febbul Patafin i mowisz ze atakowalismy Twojego syna :|,. Moj kumpel (pucol) prawie padl. Kiedy krupnik przybiegl nam dupe ratowac, straszyles takze jego ze padnie etc... Jak to nazwac??
Z tego co pamietam to padles za to ze miales sprzeczke z Wanosem, najpierw on odszedl z Pats, gdy Ty padles wanos wrocil i wymyslili glupi powod (planowanie wojny).
Qreew jest offline  
stary 11-06-2006, 13:12   #1683
Drakeel
Użytkownik forum
 
Drakeel's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Wiek: 37

Posty: 16
Drakeel ma numer GG At last my spirit br
Domyślny

Właśnie...
Dlaczego Mytant dostał hunta?
Swego czasu supportowałem go w UHy aż do kiedy nabił 100.
Drakeel jest offline  
stary 11-06-2006, 13:52   #1684
Xulorin
Użytkownik Forum
 
Xulorin's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 127
Stan: Aktywny gracz
Świat: Galana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Qreew
Ciekawe czy to pamietasz...
Mialem skulla, podbiegl do mnie galagen i zaczal bic, ucieklem. Po chwili zaczal bic mojego kumpla ktory tez mial skulla, postanowilismy go zabic (atakowanie za skulla ). Po 5 minutach wpadles Ty Febbul Patafin i mowisz ze atakowalismy Twojego syna :|,. Moj kumpel (pucol) prawie padl. Kiedy krupnik przybiegl nam dupe ratowac, straszyles takze jego ze padnie etc... Jak to nazwac??
Z tego co pamietam to padles za to ze miales sprzeczke z Wanosem, najpierw on odszedl z Pats, gdy Ty padles wanos wrocil i wymyslili glupi powod (planowanie wojny).
Nie będę kłamał wtedy akurat grał kumpel, bo ja już nie miałem sił na Tibie... z resztą teraz też nie mam, ale Xulorin sie kisi i ja mam tylko do niego dostęp. A po drugie Galagen przedstawił inaczej sytuację.
Xulorin jest offline  
stary 11-06-2006, 17:15   #1685
Ajron 88
Użytkownik Forum
 
Ajron 88's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Kluczbork
Wiek: 36

Posty: 327
Domyślny

@Hybrid


Skoro nie lubisz mnie to po co wyminiasz moją gildię ? "wielki lolu z PN"


@Demiphant Żeby potem nie było , Hybrid pierwszy na mnie wjechał.
__________________
19:12 Seemes: does that mean your br?
19:12 Wabasi: -aims shotgun- whos BR?
Ajron 88 jest offline  
stary 11-06-2006, 17:53   #1686
jastr
Użytkownik Forum
 
jastr's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 39

Posty: 263
Stan: Na emeryturze
Imię: Jastr
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 8
Skille: :)
jastr ma numer GG 4019279
Domyślny

jak widze wspomienia same Co nowego się dzieje? bo ja normalnie nie mogę grać mam takie lagi że ... szkoda gadać.
jastr jest offline  
stary 11-06-2006, 18:35   #1687
Isildur's Earl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 05 2006
Wiek: 37

Posty: 35
Stan: Niegrający
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Antica
Poziom: 74
Skille: 96/96
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawlon
ahhaha, co ty mi tu dajesz przyklad z "wojny" FS jak ja mowie o appendix?
post xulorina byl wczesniej niz mial invita i nie padl. padl okolo 20 min po tym jak powstala gildia i dostal invita, on chyba wie najlepiej.
napisales war declaration na galana forum(post skasowany bo za stary, a szkoda). jak tylko padlo pare osob z appendix, napisales war declaration, i jzu nie bylo odwrotu.

podajesz przyklady ktorte nijak sie maja do tego co ja pisze, nie odwracaj kota ogonem. tak sie sklada ze wiem co mowie.

PS: jakby egge~ stary(bo chyba sprzedal chara) czytal ten post, to by wiedzial co mam na mysli odnosnie robienia gildii, i war declaration bez zgody reszty.

i nie wykpisz sie niczym, to co tutaj przeczytal szkodi i anarchist pomoglo im podjac decyzje, ale nie bylo to decydujace. a gildie stworzyles ty z twoim kolejnym wspanialym kolegom thorrinem~

koniec tematu z mojej strony, kazdy kto w tym siedzial wie jak bylo.

niech "rzyja horongiewki" specjalnie dla ciebie hybrid wersja "po polsku" zeby twoi koledzy zrozumieli

1. Jeśli na tych sprawach znasz się równie dobrze jak na języku polskim no to grats

2. [...] z twoim wspaniałym kolegom thorrinem~ A żebyś wiedział, że Thorin jest wspaniałym kolegą
Isildur's Earl jest offline  
stary 11-06-2006, 20:18   #1688
Nastir
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 08 2005
Lokacja: Bdg

Posty: 19
Imię: Nastir
Profesja: Knight
Świat: Galana
Poziom: 41
Domyślny

Szczerze moge potwierdzic punkt 2
Nastir jest offline  
stary 11-06-2006, 20:59   #1689
Hail me
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ajron 88
po pierwsze , gdzie ja napisalem ze jestes PA ? ze wpomagasz/proponujesz/naklaniasz czy co kolwiek innego zwiazanego z power abusingiem ? jedyny moj post ktory mogl zabrzmiac offensywnie wobec cie to ten "zadizwiasz mnie" , chociarz nie mial on takiego charakteru.

Możesz pisac o PN jakbysmy byli nikim , ale pamietaj ze to Dominion jest cyrkiem pelnym klownow i pajaców a do Preliator Noxis brakuje zbyt wiele żeby wogóle miec śmiałość wymawiac ta nazwe.

zaczynasz m nie bawic..
Co ty czlowieku wogole gadasz?
PN to jest gildia pelna obsrancow co chca se tylko expic i akceptuja Galane taka jaka jest a nic niechca zrobic aby bylo lepiej.
Co Krupnik zrobil kiedy zabili za free jego guild members?
Posta napisal...
Rusz kogos z Dominon a zobaczysz ktora gildia jest pelna pajacow i clownow.
 
stary 11-06-2006, 21:03   #1690
Pawio
Użytkownik Forum
 
Pawio's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Zamość

Posty: 123
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana
Poziom: 44
Skille: 75+
Poziom mag.: 6
Pawio ma numer GG 1979984
Domyślny

Lol obsrańców. Buahaha. Oni akceptują galane taką jaka jest bo są w 100% neutral i niechcą mieć póżniej nieprzyjemności. PN to przykład dobrej gildii A to że tylko chcą expić to przedstawia ich w dobrym świetle na tym polega gra..

Ostatnio edytowany przez Pawio - 11-06-2006 o 21:05.
Pawio jest offline  
stary 11-06-2006, 21:12   #1691
Hail me
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pawio
Lol obsrańców. Buahaha. Oni akceptują galane taką jaka jest bo są w 100% neutral i niechcą mieć póżniej nieprzyjemności. PN to przykład dobrej gildii A to że tylko chcą expić to przedstawia ich w dobrym świetle na tym polega gra..
Nie obsrancow?
LoL
Co zrobili jak za free ubili Navoxiva i Qrew?NIC
A to ze chca tylko expic nie przedstawia ich w dobrym swietle
Tharrin,Catrishia,Wrobel mlody master,Krupnik,Navoxiv~
Czy oni kiedys walczyli mimo ze padali za free?
*Wrobel killed by Rivenn
*Navoxiv killed by Febb
Gildia ktora nigdy nic nierobi kiedy zabija ich members to nie jest dobra gildia.
 
stary 11-06-2006, 21:29   #1692
Ajron 88
Użytkownik Forum
 
Ajron 88's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Kluczbork
Wiek: 36

Posty: 327
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hail me
Co ty czlowieku wogole gadasz?
PN to jest gildia pelna obsrancow co chca se tylko expic i akceptuja Galane taka jaka jest a nic niechca zrobic aby bylo lepiej.
Co Krupnik zrobil kiedy zabili za free jego guild members?
Posta napisal...
Rusz kogos z Dominon a zobaczysz ktora gildia jest pelna pajacow i clownow.
1. Jestesmy gildia ludzi ktorzy zajmuja sie swoimi sprawami , i pilnuja swojej (gildi) dupy , nie bedziemy sie bawic w bohaterow "ratujacych" serwer (wlasciwie przed kim ? przed Konda? watpie zeby bylo lepiej gdyby on oposcil ten server).

2. A co do Dominion , poczekaj asz skonczy sie wojna , Konda sie wkorwi na kogos i odejdzie razem ze swoja świtą , zobaczymy potem ile ludzi bedzie dobrze sie bawilo w Dominion , wtedy zobaczysz kto jest pajacem i clownem.

Co do mojej gildi...

"Jak wszyscy za jednego tak Ja sam jeden za wszystkich"

Marcin..
__________________
19:12 Seemes: does that mean your br?
19:12 Wabasi: -aims shotgun- whos BR?
Ajron 88 jest offline  
stary 11-06-2006, 21:34   #1693
Ajron 88
Użytkownik Forum
 
Ajron 88's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Kluczbork
Wiek: 36

Posty: 327
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hail me
Nie obsrancow?
LoL
Co zrobili jak za free ubili Navoxiva i Qrew?NIC
A to ze chca tylko expic nie przedstawia ich w dobrym swietle
Tharrin,Catrishia,Wrobel mlody master,Krupnik,Navoxiv~
Czy oni kiedys walczyli mimo ze padali za free?
*Wrobel killed by Rivenn
*Navoxiv killed by Febb
Gildia ktora nigdy nic nierobi kiedy zabija ich members to nie jest dobra gildia.
Tharrin , Catrishia i Wróbel mlody master nie sa w PN.

A co do sytuacji kiedy padl Navo i Qreew , wrócilem do chaty z imprezy jakies 2 godziny po tym , tzn. po ptakach , jedne co moglismy weldug mnie zrobic wtedy szukac i atakowac Febb'a i Febbula , ale co to by dalo ? Wszyscy bysmy byli polowani , wybuchla by mini wojna PN kontra Pats, a po co to komu ? nam ? na huj ?


Żałowałem mocno smierci Qreew'ki i Nava.. ale jak widac im to przeszlo szybciej niz mi i maja sie dobrze.


EDIT. Zpomnialem dodac ze "obsrancem" mozesz nazywac tylko siebie , bo z tego co widze zalozyles profil specjalnie zeby powiedziec co o nas myslisz.. co z tego wynika ? ze bales sie uzyc normalnego profilu zeby ktos nie skapnoł sie kim jestes , jak ty masz tyle odwagi na forum , chcialbym cie zobaczyc jak to TY walczysz o wolnosc w grze.. sam wiesz jakby bylo , obsrańcu.
__________________
19:12 Seemes: does that mean your br?
19:12 Wabasi: -aims shotgun- whos BR?

Ostatnio edytowany przez Ajron 88 - 11-06-2006 o 21:38.
Ajron 88 jest offline  
stary 11-06-2006, 22:04   #1694
Bartol1
Użytkownik Forum
 
Bartol1's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006

Posty: 138
Stan: Na Emeryturze
Imię: Navoxiv
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 110
Skille: 97
Poziom mag.: 20
Domyślny

Mialem na tym forum nie pisac , ale jak widze jakie glupoty tu piszecie to az mnie skreca.. Wyjasnie sprawe mojej smierci bo widze ze nikt nie wie jak to bylo a kazdy swoja teorie tworzy.. Zabili mnie na hydrach, przyszli po mnie, Qreewa przy okazji zabili(zreszta on nie mial zginac,to byl wypadek ale coz stalo sie) Teraz wszyscy zastanawiaja sie co zrobil Krupnik a co powienien zrobic. Mozna bylo zabic Febba ale to by mialo odwrotny skutek bo on i tak nie gra i ma gdzies czy padnie czy nie,a my mielibysmy lipe na calego... Krupnik zrobil tak jak bylo najlepiej dla gildi czyli probowal pokojowo to zalatwic, i w pelni go popieram, a wszelkie zarzuty w stylu "gildia nic nie zrobila " ignoruje bo szkoda sie klocic z kims kto nie byl w tym czasie w PN, tylko pier**li co badz nie majac pojecia o sprawie.
Na koniec tylko powiem ze nie mam zamiaru sie tu z nikim klocic, wiec kolejne noobowskie zarzuty ignoruje.
Bartol1 jest offline  
stary 11-06-2006, 22:21   #1695
Krupnik86
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 06 2006

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hail me
Nie obsrancow?
LoL
Co zrobili jak za free ubili Navoxiva i Qrew?NIC
A to ze chca tylko expic nie przedstawia ich w dobrym swietle
Tharrin,Catrishia,Wrobel mlody master,Krupnik,Navoxiv~
Czy oni kiedys walczyli mimo ze padali za free?
*Wrobel killed by Rivenn
*Navoxiv killed by Febb
Gildia ktora nigdy nic nierobi kiedy zabija ich members to nie jest dobra gildia.
Czytam ten temat juz od pewnego czasu, juz dawno mialem zalozyc konto bo mnie irrytowaly wasze niktore wypowiedzi.

I ty wlasnie do takich ludzi nalazysz, nic nie wiesz na teamat jaki piszesz a zachowujesz sie jak wszystkowiedzacy Bog.

1. Wiesz co zrobilem po zabiciu Nava i Qreewa przez Febba? Nie sadze.
2, Nie musze i nie zamierzam sie z tego tlumaczyc, ludzie ktorzy powinni to wiedzec, wiedza. (Btw wiesz moze dlaczego np Konda, i reszta odeszli z Maffers?)
3. Jak juz Navo powiedzal, co by nam dalo zabicie Febba? Zabic go zaden problem, a kilka osob od nas chcialo go zabic po tym, ale im odradzilem. Febb padnie, on i tak nie gra na powaznie w Tibie (loguje sie popekowac) a pol naszej gildy mialo by hunta. Wiec jaka mielbysmy korzysc z jego smierci?

Tyle na teamt smierci Qreewa i Navo.

Co do tego ze nie mieszamy sie w wojny i nie obchodzi nas sytuacja na servie.

Tak sie sklada ze w ostatnich wojnach kilkakrotnie bylsmy proszeni o pomoc...
Ale moze mi ktos podac powod dlaczego powinnismy walczyc po jednej strnie z ludzmi ktorzy szkodzili nam wczesniej? Po obu stronach zawsze bylo ich conajmniej kilku.

Pozaytm o takich sprawach decyduja cala gilda, i czlonkowie to wiedza. Inni nie musza.

Nastepnym razem jak chcesz cos napisac na temat na ktory nie masz zielonego pojecia to najpierw sie czegos dowiedz, uzyj szarych komorek i dopiero cos napisz. Ok?

Ostatnio edytowany przez Krupnik86 - 11-06-2006 o 22:29.
Krupnik86 jest offline  
stary 11-06-2006, 22:56   #1696
pawlon
Użytkownik Forum
 
pawlon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2004

Posty: 490
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hail me
Nie obsrancow?
LoL
Co zrobili jak za free ubili Navoxiva i Qrew?NIC
A to ze chca tylko expic nie przedstawia ich w dobrym swietle
Tharrin,Catrishia,Wrobel mlody master,Krupnik,Navoxiv~
Czy oni kiedys walczyli mimo ze padali za free?
*Wrobel killed by Rivenn
*Navoxiv killed by Febb
Gildia ktora nigdy nic nierobi kiedy zabija ich members to nie jest dobra gildia.
powiedz mi kiedy Tharrin, Krupnik adz tez Catrishia padli za free od kogos z pats? powiedz mi w ogole kiedy oni padli od kogos ostanio?
w ogole jaki to ma zwiazek z tym co piszesz? oni dla tego serwa robia wiecej niz ty w zyciu zrobiles i polowa z tego forum, walka to nie wszystko, a co sie dzieje "za kulisami" to widze o tym nie masz najmniejszego pojecia.
__________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
pawlon jest offline  
stary 12-06-2006, 09:05   #1697
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 41

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Domyślny

No i stało się. Jednak nie wytrzymaliście. Przypominam to, co pisałem w poście nr 1307.

Temat zamknięty na tydzień. Po upływie tego czasu będziecie mogli założyć następny (czyli w poniedziałek ok 8.20). Jeśli ktokolwiek założy temat wcześniej -> ban.

Pozdrawiam

PS. Nie chcę żadnych pw z tym związanych, żadnych narzekań, próśb etc. Przemyślicie sprawę co po niektórzy i będziecie lepiej pilnować się nawzajem w utrzymaniu wysokiego poziomu dyskusji.
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.

Ostatnio edytowany przez Raynold - 12-06-2006 o 09:07.
Raynold jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:28.


Powered by vBulletin 3