Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-12-2007, 23:28   #181
otiV
Użytkownik forum
 
otiV's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2007

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Reve Fenera
Świat: Danubia
Poziom: 63
Domyślny

Fire Axe ma wbudowany żywioł nie mozna go zaklinac ale za to ma nieograniczoną ilość ładunków od ognia
otiV jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-12-2007, 00:25   #182
Empty87
Użytkownik Forum
 
Empty87's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2007
Lokacja: Kutno/Poznań
Wiek: 36

Posty: 30
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Gildia: Eko Servis
Świat: Valoria
Poziom: 252
Skille: 100/100
Poziom mag.: 60
Domyślny

1-słowem gó*** a nie up date i jak człowiek am grac knightem an facc ak go na pacc'a nie stac nie dość że teraz Knight jest anjsłabszą postacią na tibii to jeszce exure zmniejszyli i dodali jakiś zjeb**** czar od 30 lvl'a i to dla jeban*** FACC... Seryjnie jak tak to ma wszystko wyglądac to kończe z tobią bo to wiekie G zprzeproszeniem ze co up-date zmienia sie voc bo raz 1 raz 2 jest lepsza nigdy nie jest sprawiedliwie i na co mi było skillac przez x tygodni do skilli 88+ no i po co jak teraz mój knight moze jedynie na zdjęciu łdnie wyjdzie bo an pvp to on se moze jedynie w dp postac zeby go 20 drut nie zabil z sd
__________________



Beware of the dog
Empty87 jest offline  
stary 13-12-2007, 00:49   #183
Retukss
Użytkownik Forum
 
Retukss's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 90
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Poziom: 112
Retukss ma numer GG 9734091 Send a message via Skype™ to Retukss
Domyślny

no tym co się nie podoba to niech kończą z tą grą, może ja w tedy wróce
__________________
.
Retukss jest offline  
stary 13-12-2007, 01:00   #184
Maelion
Użytkownik Forum
 
Maelion's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Pakuńcza

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Imię: uevoli
Profesja: Druid
Świat: Antica
Poziom: 109
Poziom mag.: 81
Maelion ma numer GG 7678822
Domyślny

Ogólnie? Tragedia. Jest to najgorszy Update jaki w zyciu widzialem, a bylo ich sporo poczynajac od Druta gdy biegal z fire swordem do dzisiaj. Ale wracajac do tematu jest to za przeproszeniem BADZIEWNY i STRACONY update, dlaczego? Knightem nie ma sensu teraz grac ni to z Faccem ni to Z PACCem, leczy sie tragicznie, bije slabiutko, te zaklinanie broni żal.pl. Mialem cichą nadzieje, ze zrobia cos NAPRAWDE fajnego ale jak zwykle cos musieli zmienic na gorsze. I po co teraz komukolwiek BS? skoro Fire Axe ma wbudowany Ogien, ok zaraz sie ludzie rzucą, że kłania sie Fire Sword. W takim razie po co bedzie ten BS... zeby go sprzedac u NPC bo skoro nei mozna go NICZYM to naprawde ale cos jest nie tak. I tak oto tym sposobem ani nie zarobia na mnie pieniedzy ani na innych, ktorzy pomysleli.

Ostatnio edytowany przez Maelion - 13-12-2007 o 01:01.
Maelion jest offline  
stary 13-12-2007, 02:44   #185
Kapitan Chrupek
Użytkownik Forum
 
Kapitan Chrupek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 198
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula ofc.
Poziom: 666
Skille: 666/69
Poziom mag.: 69
Kapitan Chrupek ma numer GG 2266236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maelion Pokaż post
Ogólnie? Tragedia. Jest to najgorszy Update jaki w zyciu widzialem, a bylo ich sporo poczynajac od Druta gdy biegal z fire swordem do dzisiaj. Ale wracajac do tematu jest to za przeproszeniem BADZIEWNY i STRACONY update, dlaczego? Knightem nie ma sensu teraz grac ni to z Faccem ni to Z PACCem, leczy sie tragicznie, bije slabiutko, te zaklinanie broni żal.pl. Mialem cichą nadzieje, ze zrobia cos NAPRAWDE fajnego ale jak zwykle cos musieli zmienic na gorsze. I po co teraz komukolwiek BS? skoro Fire Axe ma wbudowany Ogien, ok zaraz sie ludzie rzucą, że kłania sie Fire Sword. W takim razie po co bedzie ten BS... zeby go sprzedac u NPC bo skoro nei mozna go NICZYM to naprawde ale cos jest nie tak. I tak oto tym sposobem ani nie zarobia na mnie pieniedzy ani na innych, ktorzy pomysleli.
a co miał mowic Druid przez te wszystkie lata? co mial mowic sorc przy poprzednim update? nie podoba sie elo ... najty mialy dosc czasu zeby na trzaskac sobie kasy
__________________
"Jeszcze raz powtarzam macie moje slowo ze nie bedzie tepienia przegranej strony, oczywiscie My jako VU mamy troche wieksze prawa i tak jest Hidek na kazdym servie, ale jak ktos sie wyplaci to jest normalnym graczem. Wiec jak ktos chce to zapraszam z powrotem na nebule starych ludzi ktorzy kiedys zalapali hunta"
Kapitan Chrupek jest offline  
stary 13-12-2007, 02:46   #186
Krwawy'Kapiszon
Użytkownik Forum
 
Krwawy'Kapiszon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2007

Posty: 36
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: -='Calmera'=-
Poziom: 45+
Poziom mag.: 44
Domyślny

Mam kilka pytan... na tibia.com napisane jest, ze na czar [SPELL]stalagmite[/SPELL] nie trzeba miec PACC. Kupilem go, wszystko ladnie, chcąc zrobic runke widze napis " You need premium account" czy to jakis bug? czy jaja sobie robią?
Druga sprawa- Runka [SPELL]fireball[/SPELL] xD tez niby dla FACC. Chcialem zrobic runke i znow to samo -.-
Czary sponatniczne typu great energy beam energy wave czy fire wave osłabły. Ale za to plusem jest to, ze zabieraja mniej many
Pozytywnie zaskoczylo mnie mountsternum..wyjechanie tam jest new cycki (a mialem juz nadzieje, ze ich nie spotkam xD)
a w okolicach DTD prawdziwy ghostland- tylko bez dsów xD
Ogólnie UPDATE mi sie podoba
ps. nie żal mi knightów niech się teraz wysilają, wali mnie to<szyderczy uśmiech>
Krwawy'Kapiszon jest offline  
stary 13-12-2007, 03:12   #187
chosen_one
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2007

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Selena
Domyślny

A z tym bright swordem to nie jest tak, ze ma taki sam atak jak wczesniej? Dlatego nie trzeba go umagiczniac kamieniami zeby byl lepszy? Bo np. takie k axe ma obnizony normalny atak i dopiero po dolozeniu kamyka atak jest taki jak przed upem.. Moze chodzi o to, ze tylko niektore bronie moga byc ulepszane kamieniem i byc bardziej efektywne w walce z potworami wrazliwymi na dany zywiol?

Ja sie nie znam bo gram palem ;p ale kolega knight jak umagicznia miecz kamieniem to ma tylko 1 ladunek zywiolu i po jednym hicie miecz przestaje byc magiczny.. Czy to normalne?? O co w tym chodzi, bo mialo byc tych ladunkow wiecej chyba..

Acha i jako pal nie narzekam tak bardzo na up'a Uwazam ze ograniczony zasieg spirow jest uzasadniony, bo wczesniej gra byla zbyt latwa

Ostatnio edytowany przez chosen_one - 13-12-2007 o 03:18.
chosen_one jest offline  
stary 13-12-2007, 03:23   #188
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chosen_one Pokaż post
A z tym bright swordem to nie jest tak, ze ma taki sam atak jak wczesniej? Dlatego nie trzeba go umagiczniac kamieniami zeby byl lepszy? Bo np. takie k axe ma obnizony normalny atak i dopiero po dolozeniu kamyka atak jest taki jak przed upem.. Moze chodzi o to, ze tylko niektore bronie moga byc ulepszane kamieniem i byc bardziej efektywne w walce z potworami wrazliwymi na dany zywiol?
Enchantujac bron nie zwiekszamy jej statystyk, tylko dzielimy... W ten sposob mozemy walic slabiej/mocniej/tak samo w zaleznosci od potwora.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline  
stary 13-12-2007, 03:29   #189
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

zgodze sie z MAELION
moze nie tak ze to najgorszy ale jak zawsze go spier~
fakt nalezalo sie cos drutowi sam gram nim ale...bez jaj..palek teraz to..maszynka do mielenia miesa cos jakby do kurnika wposcic hiene..bezsens,asasin stary powinny byc albo rozpadajace sie jak pzred update albo po 45k a nie za 10k dostaje bron z ktorej 150 lvlv pall wali tyle co ja z 209 druid z sd....
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline  
stary 13-12-2007, 10:01   #190
Farr
Użytkownik Forum
 
Farr's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2007
Lokacja: Lublin

Posty: 113
Stan: Niegrający
Domyślny

Ludzie to moze wy sie powiesicie przed update ? o0 ja tam gram dalej knightem i sorkiem i chuj gdybym po każdym upie zmieniał profesje to bym pierdolca dostał
__________________


żółto-biało-niebiescy :> glory Motor Lublin

To oni coś dla mnie znaczyli na Hibernie:
Rothes, Haveders, Devilen, El Maverick, Cinek, Macieki i wielu innych, których już nie pamiętam...

To oni sprawili, że wróciłem do gry tym razem na Harmonii:
Sorceser of Darknes (dawniej Malakashi Knight), Thon Neen, Ashi Bubeika, Dadan the Knight, Chorazy Veston, Bufer, Thorow Varen i wielu wielu innych (oni wiedzą, że to ich też dotyczy)
Farr jest offline  
stary 13-12-2007, 11:34   #191
Rubeus_Venon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 11 2006

Posty: 64
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Luminera
Poziom: 32
Rubeus_Venon ma numer GG 2787037
Domyślny Bug

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krwawy'Kapiszon Pokaż post
Mam kilka pytan... na tibia.com napisane jest, ze na czar [SPELL]stalagmite[/SPELL] nie trzeba miec PACC. Kupilem go, wszystko ladnie, chcąc zrobic runke widze napis " You need premium account" czy to jakis bug? czy jaja sobie robią?
Druga sprawa- Runka [SPELL]fireball[/SPELL] xD tez niby dla FACC. Chcialem zrobic runke i znow to samo -.-
Czary sponatniczne typu great energy beam energy wave czy fire wave osłabły. Ale za to plusem jest to, ze zabieraja mniej many
Pozytywnie zaskoczylo mnie mountsternum..wyjechanie tam jest new cycki (a mialem juz nadzieje, ze ich nie spotkam xD)
a w okolicach DTD prawdziwy ghostland- tylko bez dsów xD
Ogólnie UPDATE mi sie podoba
ps. nie żal mi knightów niech się teraz wysilają, wali mnie to<szyderczy uśmiech>
Bug jakiś.
__________________
Max 20kB
Rubeus_Venon jest offline  
stary 13-12-2007, 12:44   #192
Poprostu Pitbul
Użytkownik Forum
 
Poprostu Pitbul's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2005
Lokacja: forum.tibia.pl i dział "Fake'i"
Wpisy bloga: 2

Posty: 867
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ergid
Świat: Kradia
Poziom: 10
Skille: 30 SILY
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maelion Pokaż post
Nom to prawda... zrypali to totalnie. Rycek ma za trudno, palek NAJLEPIEJ a Magowie tak sobie.
Zamknij się jak nie wiesz. Druid ma najlepiej, potem mag, paladyn i rycerz.
Poprostu Pitbul jest offline  
stary 14-12-2007, 09:07   #193
Maelion
Użytkownik Forum
 
Maelion's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Pakuńcza

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Imię: uevoli
Profesja: Druid
Świat: Antica
Poziom: 109
Poziom mag.: 81
Maelion ma numer GG 7678822
Domyślny

Ludzie i kobiety, mam pytanie. Czy wiecie może JAKIE bronie można ZAKLINAĆ i JAKIM żywiołem? Bo na tibia.pl pisze, że żadnej broni nie można zaczarować. Wiem też uważam, że jeszcze tego nie zaktualizowali ale czy nie znacie jakiejś strony gdzie jest juz wszystko podane?
Maelion jest offline  
stary 14-12-2007, 11:28   #194
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maelion Pokaż post
Ludzie i kobiety, mam pytanie. Czy wiecie może JAKIE bronie można ZAKLINAĆ i JAKIM żywiołem? Bo na tibia.pl pisze, że żadnej broni nie można zaczarować. Wiem też uważam, że jeszcze tego nie zaktualizowali ale czy nie znacie jakiejś strony gdzie jest juz wszystko podane?
Na pewno da sie zaklac wszelkie bronie z drugiej areny, pierwszej, relic sworda, war hammera, spike... Knight axe. Poszukaj, ktos to wypisal. I jesli sie da, to wszystkimi zywiolami.

A kobiety to nie ludzie??
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline  
stary 14-12-2007, 20:07   #195
Maelion
Użytkownik Forum
 
Maelion's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Pakuńcza

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Imię: uevoli
Profesja: Druid
Świat: Antica
Poziom: 109
Poziom mag.: 81
Maelion ma numer GG 7678822
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
A kobiety to nie ludzie??
Mogłem tam dać jakąś buźkę.
Maelion jest offline  
stary 14-12-2007, 22:19   #196
Rotherdamie
Użytkownik Forum
 
Rotherdamie's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: co cie?
Poziom mag.: 38
Domyślny

Nom grając drutkiem stwierdzam ,że ma on najlepiej. Ale czy to nie sposród magów w tamtym update druid nie został najbardziej udupiony? Sorc miał wiecej czarów nawet na FACC ,a druid mniej (choc na PACC tez czuje róznice) i to własnie on miał lepiej od druta mimo ze siła czarów obydwu profesji zmalała tak samo, sorc miał jeszcze pare sztuczek w rekawie. Teraz jest lux. Szczególnie podoba mi sie ice wave zabierajacy ino 25 many. Albo avalanche czy wild growth (dobrze napisałem?). Nawet druid na FACC moze sie poczuc jak sorc. Mam nadzieje ,że druida tak zostawia jak jest. Najlepszy jest jednak vis na odległość.

A i jeszcze jedno : Mam PACC powie mi ktoś gdzie jest ten basen? Chciałbym go zobaczyc.

I do wszystkich FACC: Nie krzyczcie ,że Cipy wam nic nie daja. Nie maja z was kasy ,a odnowiona Folda, Mt.Sternum i nowe potwory na FACC to już cos. Na FACC macie też nowe czary. Na miejscu PACC protest bym wysłał do cipów
__________________
Niestety muszę odejść.Na zawsze.Tibia mi się znudziła i jak widzę wasze wypowiedzi 1bp na 12h to mnie skręca. Jesteście tak samo zepsuci na umyśle jak Tibia. Ocknijcie się !

Ostatnio edytowany przez Rotherdamie - 14-12-2007 o 22:26.
Rotherdamie jest offline  
stary 14-12-2007, 22:21   #197
Rotherdamie
Użytkownik Forum
 
Rotherdamie's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: co cie?
Poziom mag.: 38
Domyślny

Sry za double
__________________
Niestety muszę odejść.Na zawsze.Tibia mi się znudziła i jak widzę wasze wypowiedzi 1bp na 12h to mnie skręca. Jesteście tak samo zepsuci na umyśle jak Tibia. Ocknijcie się !

Ostatnio edytowany przez Rotherdamie - 14-12-2007 o 22:23.
Rotherdamie jest offline  
stary 14-12-2007, 23:01   #198
Kumagoro
Użytkownik Forum
 
Kumagoro's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 33

Posty: 369
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Danubia
Poziom: 30
Poziom mag.: 36
Kumagoro ma numer GG 3979793 Adres Jabbera do Kumagoro
Domyślny

Ech, Tibia się zmienia. Czy na lepsze czy na gorsze - nie wiem, bo już nie gram

Ale jak tylko usłyszę o powstaniu serwera RPG (tak jak np w Ultimie) chyba rozważę powrót... fajnie tak pograć sobie w towarzystwie osób którym nie zależy na bogactwie i lvl tylko na dobrej zabawie, co CIP stara się uzyskać
__________________


Widzisz białą ramkę? Pozbądź się IE i zainstaluj Operę bądź Fire foxa
Kumagoro jest offline  
stary 15-12-2007, 12:40   #199
Patrickus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Lokacja: Rypin
Wiek: 32

Posty: 57
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 40
Poziom mag.: 40
Patrickus ma numer GG 3489664 Send a message via Skype™ to Patrickus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rotherdamie Pokaż post
Szczególnie podoba mi sie ice wave zabierajacy ino 25 many. Albo avalanche czy wild growth (dobrze napisałem?).
Wild Growth było przed updatem. Poza tym to jest czar dla PACC (w dodatku trzeba mieć wykupioną promocję, by go używać).
__________________
Patrickus jest offline  
stary 15-12-2007, 17:30   #200
Rotherdamie
Użytkownik Forum
 
Rotherdamie's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: co cie?
Poziom mag.: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Patrickus Pokaż post
Wild Growth było przed updatem. Poza tym to jest czar dla PACC (w dodatku trzeba mieć wykupioną promocję, by go używać).
Dzieki za poprawke w tamtym upie nie grałem toteż dopiero odkryłem ,żę w tym nie moge robic gfb Za to HMM jest 10 a nie 5 jak było przedtem
Tak w ogóle to chciałbym aby było wiecej serwów no-pvp (mówcie co chcecie ale tam jest ludzi najwiecej co nie pozwala sie nudzic) i jakis nowy rodzaj serwa (np pvp tylko na wydzielonych obszarach ,arenach...) Było by lepiej ale cipy wola dac basen abysmy mogli schłodzic sie i zrelaksowac po ciezkim tibijskim dniu.
__________________
Niestety muszę odejść.Na zawsze.Tibia mi się znudziła i jak widzę wasze wypowiedzi 1bp na 12h to mnie skręca. Jesteście tak samo zepsuci na umyśle jak Tibia. Ocknijcie się !

Ostatnio edytowany przez Rotherdamie - 15-12-2007 o 17:35.
Rotherdamie jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:42.


Powered by vBulletin 3