Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Titania

Notki

Titania Wydarzenia ze świata Titania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-10-2008, 22:44   #181
Zwierze_Domowe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2008
Lokacja: W klatce

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Castus
Świat: Titania
Poziom: xx
Skille: ??\??
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Endrox_Auera Pokaż post
@Sienx
Dawniej bylem ownerem Endroxa ale postanowilem zrobic odzielnego chara, ktorego nicku nie moge ci podac. A jezeli masz jakies pytania to pisz na priv

Matti~
Bo się boisz, że przejdziemy na Twój sup3r pr0 3l0 z1om serv i Cie shóndźimy?
Nie robiłem edita, bo jem i za leniwy jestem aż tyle jedną ręką robić
__________________
noob: pl?
pl: tak
a Rammsy na to: to s*******aj
Zwierze_Domowe jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-10-2008, 22:48   #182
Endrox_Auera
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 10 2008

Posty: 7
Domyślny

/\ wnioskujac po twoich postach to nawet jakbys mial 50 rl'i na jakims malo zaludnionym pvp to nie dalbys sobie rady wiec ...yyy... MILCZ?

@Scroopy
nie wiem czy to prawda ale czytajac wczesniejsze posty dochodze do wniosku ze jestes typem szkolnego kujona haha wiec jezeli kogos mialoby tu byc zal to ewentualnie ciebie

@Zwierze Domowe
widac ze jestes przykladem typowego lizodupa, a to czy jest pojebem czy nie jest pojebem, to moja opinia dla mnie moze byc gownem a ty gownem mozesz nazywac sniadanie wiec ci bedzie to odpowiadalo.
PS. powiedz starszej zeby juz nie przychodzila do mnie w przebraniu pielegniarki
bo to przestalo mnie podniecac

i nie przestane sie wypowiadac bo to jest otwarte forum i rownie dobrze ja tez moge powiedziec swoje zdanie.

@Drings
Kupe starego to masz na twarzy haha
http://img253.imageshack.us/img253/9...1777gm3cb2.jpg
Biggest fail ever, po zobaczeniu twojej twarzy cofam wszystko co powiedzialem, bo po co mam obrazac 13-latka z padaczka mordy haha

\/ raczej nie jestem skonczony. Pobieram info od srodka zeby sprawdzic stan tego servera gdyz niedlugo
starzy gracze z Auerei zaczna bocic tutaj chary =] wiec powodzenia



Matti~

Ostatnio edytowany przez Endrox_Auera - 07-10-2008 o 23:23.
Endrox_Auera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 22:54   #183
Linokssuu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 10 2008

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kobajashi
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Titania
Poziom: 71
Domyślny

Ale i tak jestes skonczony wiec na huj tu wiecej piszesz
elo.
Linokssuu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 23:10   #184
albert0
Użytkownik Forum
 
albert0's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 247
Imię: Drings
Profesja: Elder Druid
Świat: Titania
Poziom: 120
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Endrox_Auera Pokaż post
/\ wnioskujac po twoich postach to nawet jakbys mial 50 rl'i na jakims malo zaludnionym pvp to nie dalbys sobie rady wiec ...yyy... MILCZ?

@Scroopy
nie wiem czy to prawda ale czytajac wczesniejsze posty dochodze do wniosku ze jestes typem szkolnego kujona haha wiec jezeli kogos mialoby tu byc zal to ewentualnie ciebie

@Zwierze Domowe
widac ze jestes przykladem typowego lizodupa, a to czy jest pojebem czy nie jest pojebem, to moja opinia dla mnie moze byc gownem a ty gownem mozesz nazywac sniadanie wiec ci bedzie to odpowiadalo.
PS. powiedz starszej zeby juz nie przychodzila do mnie w przebraniu pielegniarki
bo to przestalo mnie podniecac

i nie przestane sie wypowiadac bo to jest otwarte forum i rownie dobrze ja tez moge powiedziec swoje zdanie.

\/ raczej nie jestem skonczony. Pobieram info od srodka zeby sprawdzic stan tego servera gdyz niedlugo
starzy gracze z Auerei zaczna bocic tutaj chary =] wiec powodzenia


Matti~
ze srodka = wróżysz z kupy swojego starego tak? ok
albert0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 23:31   #185
Dominatorrr
Użytkownik Forum
 
Dominatorrr's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2007

Posty: 195
Imię: KiKo
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dixyra Pokaż post
Jednak nie wiecie co to jest sarkazm i nie bede z wami raczej gadal bo nie przegadam 10 retardow grajacych w ta gre dluzej ode mnie. Owszem, skorzystalem z neta, gdyz nie mam z tym wiekszych problemow w przeciwienstwie do co poniektorych z was. Jedynie co moge powiedziec to, ze jestescie ograniczeni do pisania postow "HUAHUAHUAHUAHUA". Rownie dobrze moglbym rzucic haslo na vent zeby zaczeli was tez spamowac ale sobie tego oszczedze. A teraz cos na koniec ode mnie;
Floov - piszac to huahauhuaua mam nadzieje ze nie polamales sobie palcy. Teraz kozaczysz do libana a przedtem bylo grzecznie i spokojnie, ale trzeba bylo sie liczyc z tym ze sa pewne reguly, a ty do tych regul sie nie stosowales, ale to juz sobie mozesz ustalac z xoo.
Drings - z twoim ilorazem inteligencji powinienes zostac forumowym detektywem, ale to i tak nic nie zmieni bo wkoncu cie przestana 'szanowac' o ile juz nie przestali.

@Dominatorr ( Nos + Grzyb = Kiko prawie jak Pegon? )
Ten tekst z tym 120 ed to bylo gdy Drings wszedl na venta i probowal sie zaprzyjaznic z Xoo?
A jakby brzmial Twoj tekst? I'm 150 RP who want sell account 5th time? czy
I lose war, and I decided to change server and playing manualy on my 150 knight?

poki co przestaje sie wypowiadac i poczekam az zaczniecie sie smiac sami z siebie jak floov , cze.
To iz uzywasz forumowych powiedzonek wyciagnietych z neta oswiadcza iz to ty jestes ogranicczony intelektualnie w swoich wypowiedziach.

Co do sprzedawania chara gówno wiesz (jak zawsze ale nie bede sie tlumaczyl bo znow poszukasz tekstu w necie i wszyscy na forum cie wysmieja a mi sie zal ciebie robi z posta na post coraz bardziej)jak narazie walczymy dalej Nikt nie powiedział że przegraliśmy wojne jeśli juz to wy zmienialiscie serwy bo ja przegraliscie musieliscie dostac peace agreement zeby znow moc grac i to oznacza koniec jakowej wojny. Z wynikiem przegranym dla was.

Wasze reguły u libana sa proste bylem na 2 gatherach i wszyscy musicie mu lizać rowa żeby miec cos do powiedzenia natomiast u nas wyglada to innaczej bynajmniej dla wiekszosci tu piszacych z mojej strony w tej wojnie maja napewno wiecej do powiedzenia ( i wiecej szacunku) niz wy tam u siebie

A i tak mam 150 Ek na Selenie i zapewniam cie ze jak jeszcze sie nie domysliles nie jest to NON pvp i jestem tam w wojnie a jak narazie idzie mi zajebiscie a jednak nadal potrafimy skopac wam dupe na titani.

Zapewne przedstawil bym sie o wiele lepiej niz ty i darzyli by mnie tam wiekszym respektem niz ciebie bo ty jestes tylko hujoglowym wypierdkiem ktory daje passy i ktory spyowal wiec nie sadze bys mial tam duzy udzial

@ Wizz aka Kurwa GANGSTER Z MAFII (BOCHNIA)
Czlowieku Ustawka? ty widziałeś kiedys ustawke HAHAHAHAH bożżżżżee wizz patrząc na stare czasy to ty tylko 1 w tyg wychodziłeś na dwór wypić piwo na cmentarzu i nic wiecej to co ty mozesz wiedziec o ustawkach (nawet sie w życiu nie biles)

Kiedyś skończysz jak Vilum nie mówie ze odemnie bo za duzy kawal na ta wieś jest nie obrażając innych (Bochniaży np Valor) żeby zobaczyć jak płaczesz




ps Valor odezwij sie domnie mam ciekawa propozycje
__________________

"...dostosowany to stosowany mój styl,
dopasowany do życia bo trzeba żyć w nim!
Zasada numer jeden być tym - za kogo się uważasz...
"


Śmiałe idee są jak pionki w szachach:
mogą być zbite, ale rozpoczynają zwycięską partię.

Giną zawsze inni, bo gdy giniemy my, nie ma już innych.

Oddając cześć wrogowi, jeżeli jest wart tej czci, wytrącasz mu miecz z ręki.



Ostatnio edytowany przez Dominatorrr - 07-10-2008 o 23:36.
Dominatorrr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 23:35   #186
Dominatorrr
Użytkownik Forum
 
Dominatorrr's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2007

Posty: 195
Imię: KiKo
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Endrox_Auera Pokaż post
/\ wnioskujac po twoich postach to nawet jakbys mial 50 rl'i na jakims malo zaludnionym pvp to nie dalbys sobie rady wiec ...yyy... MILCZ?

@Scroopy
nie wiem czy to prawda ale czytajac wczesniejsze posty dochodze do wniosku ze jestes typem szkolnego kujona haha wiec jezeli kogos mialoby tu byc zal to ewentualnie ciebie

@Zwierze Domowe
widac ze jestes przykladem typowego lizodupa, a to czy jest pojebem czy nie jest pojebem, to moja opinia dla mnie moze byc gownem a ty gownem mozesz nazywac sniadanie wiec ci bedzie to odpowiadalo.
PS. powiedz starszej zeby juz nie przychodzila do mnie w przebraniu pielegniarki
bo to przestalo mnie podniecac

i nie przestane sie wypowiadac bo to jest otwarte forum i rownie dobrze ja tez moge powiedziec swoje zdanie.

@Drings
Kupe starego to masz na twarzy haha
http://img253.imageshack.us/img253/9...1777gm3cb2.jpg
Biggest fail ever, po zobaczeniu twojej twarzy cofam wszystko co powiedzialem, bo po co mam obrazac 13-latka z padaczka mordy haha

\/ raczej nie jestem skonczony. Pobieram info od srodka zeby sprawdzic stan tego servera gdyz niedlugo
starzy gracze z Auerei zaczna bocic tutaj chary =] wiec powodzenia



Matti~
N/c Strach sie bać.
__________________

"...dostosowany to stosowany mój styl,
dopasowany do życia bo trzeba żyć w nim!
Zasada numer jeden być tym - za kogo się uważasz...
"


Śmiałe idee są jak pionki w szachach:
mogą być zbite, ale rozpoczynają zwycięską partię.

Giną zawsze inni, bo gdy giniemy my, nie ma już innych.

Oddając cześć wrogowi, jeżeli jest wart tej czci, wytrącasz mu miecz z ręki.


Dominatorrr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 23:53   #187
albert0
Użytkownik Forum
 
albert0's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 247
Imię: Drings
Profesja: Elder Druid
Świat: Titania
Poziom: 120
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Endrox_Auera Pokaż post
/\ wnioskujac po twoich postach to nawet jakbys mial 50 rl'i na jakims malo zaludnionym pvp to nie dalbys sobie rady wiec ...yyy... MILCZ?

@Scroopy
nie wiem czy to prawda ale czytajac wczesniejsze posty dochodze do wniosku ze jestes typem szkolnego kujona haha wiec jezeli kogos mialoby tu byc zal to ewentualnie ciebie

@Zwierze Domowe
widac ze jestes przykladem typowego lizodupa, a to czy jest pojebem czy nie jest pojebem, to moja opinia dla mnie moze byc gownem a ty gownem mozesz nazywac sniadanie wiec ci bedzie to odpowiadalo.
PS. powiedz starszej zeby juz nie przychodzila do mnie w przebraniu pielegniarki
bo to przestalo mnie podniecac

i nie przestane sie wypowiadac bo to jest otwarte forum i rownie dobrze ja tez moge powiedziec swoje zdanie.

@Drings
Kupe starego to masz na twarzy haha
http://img253.imageshack.us/img253/9...1777gm3cb2.jpg
Biggest fail ever, po zobaczeniu twojej twarzy cofam wszystko co powiedzialem, bo po co mam obrazac 13-latka z padaczka mordy haha

\/ raczej nie jestem skonczony. Pobieram info od srodka zeby sprawdzic stan tego servera gdyz niedlugo
starzy gracze z Auerei zaczna bocic tutaj chary =] wiec powodzenia



Matti~

hm, masz jakis kompleks? stara fotka, ale w/e nie wiem co w niej dziwnego widzisz. to ze siedze na dworze? no ta, dla ciebie to fail w chuj :*

btw. moze swoja zapodaj panie piekny? a no ta, zapomnialem, ze podszywasz sie za kogos kim nie jestes na polskim forum ktore uprzednio nazywasz lamerskim (co prawda to prawda) i probujesz sie dowartosciwac piszac jakies glupoty

Ostatnio edytowany przez albert0 - 07-10-2008 o 23:57.
albert0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 00:08   #188
Wizz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 11 2007
Lokacja: Bochnia

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Wizzard
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dominatorrr Pokaż post
To iz uzywasz forumowych powiedzonek wyciagnietych z neta oswiadcza iz to ty jestes ogranicczony intelektualnie w swoich wypowiedziach.

Co do sprzedawania chara gówno wiesz (jak zawsze ale nie bede sie tlumaczyl bo znow poszukasz tekstu w necie i wszyscy na forum cie wysmieja a mi sie zal ciebie robi z posta na post coraz bardziej)jak narazie walczymy dalej Nikt nie powiedział że przegraliśmy wojne jeśli juz to wy zmienialiscie serwy bo ja przegraliscie musieliscie dostac peace agreement zeby znow moc grac i to oznacza koniec jakowej wojny. Z wynikiem przegranym dla was.

Wasze reguły u libana sa proste bylem na 2 gatherach i wszyscy musicie mu lizać rowa żeby miec cos do powiedzenia natomiast u nas wyglada to innaczej bynajmniej dla wiekszosci tu piszacych z mojej strony w tej wojnie maja napewno wiecej do powiedzenia ( i wiecej szacunku) niz wy tam u siebie

A i tak mam 150 Ek na Selenie i zapewniam cie ze jak jeszcze sie nie domysliles nie jest to NON pvp i jestem tam w wojnie a jak narazie idzie mi zajebiscie a jednak nadal potrafimy skopac wam dupe na titani.

Zapewne przedstawil bym sie o wiele lepiej niz ty i darzyli by mnie tam wiekszym respektem niz ciebie bo ty jestes tylko hujoglowym wypierdkiem ktory daje passy i ktory spyowal wiec nie sadze bys mial tam duzy udzial

@ Wizz aka Kurwa GANGSTER Z MAFII (BOCHNIA)
Czlowieku Ustawka? ty widziałeś kiedys ustawke HAHAHAHAH bożżżżżee wizz patrząc na stare czasy to ty tylko 1 w tyg wychodziłeś na dwór wypić piwo na cmentarzu i nic wiecej to co ty mozesz wiedziec o ustawkach (nawet sie w życiu nie biles)

Kiedyś skończysz jak Vilum nie mówie ze odemnie bo za duzy kawal na ta wieś jest nie obrażając innych (Bochniaży np Valor) żeby zobaczyć jak płaczesz




ps Valor odezwij sie domnie mam ciekawa propozycje


Cmentarz to ulubione miejscie twojego siomka floova a wiedziales tylko o tym bo on ci poweidzial.To on tam pije z veisonem etc czyli osobami ktorych miales niby nie obrazać.I niestety musze ci powiedziec ze w tibie gram 3 lata a mam 18.Czyli przez 15 lat cos musialem robic.
Az sie dziwie ze to ty jeszcze piszesz , osoba ktora spedzala 80% swojego wolnego czasu na tibii.

Ostatnio edytowany przez Wizz - 08-10-2008 o 00:12.
Wizz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 00:18   #189
Zwierze_Domowe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2008
Lokacja: W klatce

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Castus
Świat: Titania
Poziom: xx
Skille: ??\??
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Endrox_Auera Pokaż post
/\ wnioskujac po twoich postach to nawet jakbys mial 50 rl'i na jakims malo zaludnionym pvp to nie dalbys sobie rady wiec ...yyy... MILCZ?

@Scroopy
nie wiem czy to prawda ale czytajac wczesniejsze posty dochodze do wniosku ze jestes typem szkolnego kujona haha wiec jezeli kogos mialoby tu byc zal to ewentualnie ciebie

@Zwierze Domowe
widac ze jestes przykladem typowego lizodupa, a to czy jest pojebem czy nie jest pojebem, to moja opinia dla mnie moze byc gownem a ty gownem mozesz nazywac sniadanie wiec ci bedzie to odpowiadalo.
PS. powiedz starszej zeby juz nie przychodzila do mnie w przebraniu pielegniarki
bo to przestalo mnie podniecac

i nie przestane sie wypowiadac bo to jest otwarte forum i rownie dobrze ja tez moge powiedziec swoje zdanie.

@Drings
Kupe starego to masz na twarzy haha
http://img253.imageshack.us/img253/9...1777gm3cb2.jpg
Biggest fail ever, po zobaczeniu twojej twarzy cofam wszystko co powiedzialem, bo po co mam obrazac 13-latka z padaczka mordy haha

\/ raczej nie jestem skonczony. Pobieram info od srodka zeby sprawdzic stan tego servera gdyz niedlugo
starzy gracze z Auerei zaczna bocic tutaj chary =] wiec powodzenia



Matti~
Sorry, ale nawet zanim ich poznałem radziłem sobie dość dobrze, więc stól dziób bo Ci ktoś pałe wsadzi

Co do reszty o mnie, ja nigdy nikomu nie lizałem dupy, może Twój stary praktykował to, żeby móc Cie spłodzić, ale ja nie muszę. Ja to, co mam ,zdobyłem bez lizania nikomu dupy. Po prostu umiem być lubiany przez kogoś, może dla Ciebie to novum, ale to już nie moja wina, że wytykają Cie palcem i wołają od najgorszych i rzucają kamieniami w aktach nienawiści. Wątpie, żeby coś było w stanie Cie podniecić, może oprócz kolejnego levela =/ A poza tym moja matka nie odwiedziłaby takiego chuj wartego śmiecia, nawet jeśli cały gatunek ludzki by przez to wymrał, swoją drogą znowu zaprezentowałeś "poziom", który ogółowo się nazywa "skurwysyństwem", bo kompleksy dotyczące niemożności (trudne słowo, uwaga, przeczytaj 10 razy i sprawdz w słowniku) wymyślenia odpowiednio ciętej riposty (znowu trudne słowo) wyładowujesz wyjeżdżając na rodzine, pewnie Cie w szkole biją i przezywają, ojciec kocha tylko w nocy a matka nie daje obiadu i musisz zbierać puszki, nie? Faktycznie, gównem nazywam śniadanie, tylko, że nie moje, a co najwyżej Twoje :<
__________________
noob: pl?
pl: tak
a Rammsy na to: to s*******aj
Zwierze_Domowe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 00:22   #190
Zwierze_Domowe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2008
Lokacja: W klatce

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Castus
Świat: Titania
Poziom: xx
Skille: ??\??
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dominatorrr Pokaż post
To iz uzywasz forumowych powiedzonek wyciagnietych z neta oswiadcza iz to ty jestes ogranicczony intelektualnie w swoich wypowiedziach.

Co do sprzedawania chara gówno wiesz (jak zawsze ale nie bede sie tlumaczyl bo znow poszukasz tekstu w necie i wszyscy na forum cie wysmieja a mi sie zal ciebie robi z posta na post coraz bardziej)jak narazie walczymy dalej Nikt nie powiedział że przegraliśmy wojne jeśli juz to wy zmienialiscie serwy bo ja przegraliscie musieliscie dostac peace agreement zeby znow moc grac i to oznacza koniec jakowej wojny. Z wynikiem przegranym dla was.

Wasze reguły u libana sa proste bylem na 2 gatherach i wszyscy musicie mu lizać rowa żeby miec cos do powiedzenia natomiast u nas wyglada to innaczej bynajmniej dla wiekszosci tu piszacych z mojej strony w tej wojnie maja napewno wiecej do powiedzenia ( i wiecej szacunku) niz wy tam u siebie

A i tak mam 150 Ek na Selenie i zapewniam cie ze jak jeszcze sie nie domysliles nie jest to NON pvp i jestem tam w wojnie a jak narazie idzie mi zajebiscie a jednak nadal potrafimy skopac wam dupe na titani.

Zapewne przedstawil bym sie o wiele lepiej niz ty i darzyli by mnie tam wiekszym respektem niz ciebie bo ty jestes tylko hujoglowym wypierdkiem ktory daje passy i ktory spyowal wiec nie sadze bys mial tam duzy udzial

@ Wizz aka Kurwa GANGSTER Z MAFII (BOCHNIA)
Czlowieku Ustawka? ty widziałeś kiedys ustawke HAHAHAHAH bożżżżżee wizz patrząc na stare czasy to ty tylko 1 w tyg wychodziłeś na dwór wypić piwo na cmentarzu i nic wiecej to co ty mozesz wiedziec o ustawkach (nawet sie w życiu nie biles)

Kiedyś skończysz jak Vilum nie mówie ze odemnie bo za duzy kawal na ta wieś jest nie obrażając innych (Bochniaży np Valor) żeby zobaczyć jak płaczesz




ps Valor odezwij sie domnie mam ciekawa propozycje
Street fighting Kika rządzi _/

TAK WŁAŚNIE MU PEWNIE WYLIZAŁEM DUPE !!!!!11111ONEONEONEJEDENJEDEN
__________________
noob: pl?
pl: tak
a Rammsy na to: to s*******aj
Zwierze_Domowe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 06:45   #191
Kamarroo
Użytkownik Forum
 
Kamarroo's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2008
Lokacja: Bochnia
Wiek: 34

Posty: 138
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamarroo
Profesja: Elder Druid
Świat: Titania
Poziom: 80
Poziom mag.: 59
Domyślny

ty endrox czy jak ci tam wy*******aj z forum nie potrzebujemy tu drugiego kobajashiego <on jest wystarczającym lamusem
__________________
Veison :Im Who Im

21:41 Kamarroo [77]: Gather 4:35 xD
21:41 Master Vopi [88]: o tej godzine to mi sie snia gole panienki XD
16:31 Karurakus [59]: chyba będą coś ogarniać bo zeweus kupił pacca
Kamarroo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 07:51   #192
Scroopy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 514
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vea/Homerun
Świat: Titania/Selena
Poziom: 121
Scroopy ma numer GG 4008792
Domyślny

Endrox~

W dupie byles, gowno widziales =')
Btw daje Ci gora 12 lat.
__________________
03:18 Zumoni [114]: u dont count as a polish ur to sekzi

Ostatnio edytowany przez Scroopy - 08-10-2008 o 07:57.
Scroopy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 08:17   #193
Sarumaan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2008
Lokacja: Bochnia

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sarumaan
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Fusion
Świat: Titania
Poziom: 74
Poziom mag.: 59
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Linokssuu Pokaż post
Sraruman i jak na expiles sie?
strugasz kozaka , a to my jak padamy na drugi dzien mamy 2 lvle wiecej wy jak padacie stoicie przyklad :fraten , demi
Sarumaan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 08:27   #194
Sarumaan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2008
Lokacja: Bochnia

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sarumaan
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Fusion
Świat: Titania
Poziom: 74
Poziom mag.: 59
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veison Pokaż post
Wiec tak:

@Sowa:
Niedługo twój brat bedzie robił postmany za 5k dla libana wiec ci zrobi.

@Rubik:
Bez kitu nie widzialem wiekszego frajera od ciebie.

@Hitler
21 letni prawiczek - Dzindobry
Gimnazium - Dzindobry
1 klasa - Dzindobry
3 lata - Dzindobry
ty bedziesz robil na Iridii
a co do xoo zdziwiony , ze was wyjebal ,a tak floov kozaczyl , iz xoo ma na nas wyjebane ;]
Sarumaan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 08:32   #195
Sarumaan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2008
Lokacja: Bochnia

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sarumaan
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Fusion
Świat: Titania
Poziom: 74
Poziom mag.: 59
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Floov Pokaż post
Wziołes słownik i na*******asz tekstami przez calego posta ?
i w dodatku zle dobrałes wyrazenia ty debilu pierdolony
a moze Krakow Crew ci pomogło ? , a moze nowy spy na vt ?: DDDDDDDDDDDDDd

Pozdrawiam Cheetosa
slyszalem , ze do castus zamierzasz dojsc , tylko po co? zeby im burdel zrobic jak u nas?
Sarumaan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 08:35   #196
Sarumaan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2008
Lokacja: Bochnia

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sarumaan
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Fusion
Świat: Titania
Poziom: 74
Poziom mag.: 59
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czekal Pokaż post
malo sie tu wypowiadam, ale powiem tyle pewne osoby u was sa, hmm zalosne to bylby komplement, poprostu glupimi dzieciakami bez zadnych perspektyw na dalsze zycie, np. Wizz tak sie zucal do naszych, ze z domu nie wychodza a prosze jego rle mowia dokladnie to samo, ze nawet teraz niemoga mu zajebac w pysk bo nie wychodzi z domu.

a co do Xoo, to w szkole pewnie na*******a druidkiem? Albo matka za*******a za niego bo tak sie pucowal, ze do szkoly idzie i retired, banda zaklamanych i dwulicowych smieci, ktorzy wyruchaja swoich kumpli-tak to prawie wasz pelny opis
jak wygrywalismy byles retired potem sie zaczelo wygrywac castus to wrociles , a kto ma wizzowi zajebac w pysk? duzo ci floov z joli mowia haha

Masz problem w tbi rozwiaz go tu , jezeli masz najebane w glowie bij sie w rl o glupia gre - nawiazuje do floova , ktory mnie kolegami straszyl ,masz problem wyskocz sam na solo ,a nie strasz mnie ludzmi 10 lat starszymi ode mnie , ktorym sie nie oplaca bic 18 latka po to , ze ich kolege wyjebali z Outlast i jest hunted MYSL MYSL 17 zaraz na karku czlowieku ;]

Ostatnio edytowany przez Sarumaan - 08-10-2008 o 08:48.
Sarumaan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 11:17   #197
amiit
Użytkownik Forum
 
amiit's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2008
Lokacja: Szczecin

Posty: 32
Stan: Usunięty
Imię: Amiit
Profesja: Knight
Gildia: ónit
Świat: Titania
Poziom: 12
Skille: 26/23
Poziom mag.: 2
Domyślny

bochnia co to kurwa jest ?
amiit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 11:38   #198
Sarumaan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2008
Lokacja: Bochnia

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sarumaan
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Fusion
Świat: Titania
Poziom: 74
Poziom mag.: 59
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez amiit Pokaż post
bochnia co to kurwa jest ?
Warszawa co to kurwa jest ?
Sarumaan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 13:07   #199
BUNIEK_PSK
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2007
Lokacja: Pieńsk
Wiek: 36

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Partyzanci
Świat: Titania
Poziom: 121
Domyślny

Pieńsk STOLICA POLSKI
__________________
Buniek
BUNIEK_PSK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 13:30   #200
Sarumaan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2008
Lokacja: Bochnia

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sarumaan
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Fusion
Świat: Titania
Poziom: 74
Poziom mag.: 59
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BUNIEK_PSK Pokaż post
Pieńsk STOLICA POLSKI
stolica alkoholu xDDDDDDDDDD
Sarumaan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:56.


Powered by vBulletin 3