Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-01-2007, 19:53   #181
Cris123
Użytkownik forum
 
Cris123's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2007

Posty: 5
Domyślny Ja Bardzo Lubie Slimy Bo dajom duze expa lecz zero loota ;( ale zaje som

Ja Bardzo Lubie Slimy Bo dajom duze expa lecz zero loota ale zaje som [CHAR][CHAR][CHAR][/CHAR][/CHAR][/CHAR]
Cris123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-01-2007, 11:05   #182
Korboch
Użytkownik Forum
 
Korboch's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2007
Lokacja: KrK
Wiek: 30

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Korboch
Profesja: Druid
Gildia: -
Świat: Candia
Poziom: 49
Skille: xx/24
Poziom mag.: 48
Domyślny

Ja lubię beho, dragi lub dwarfy guardy, a na kasę to najlepsze są scaraby dla mnie .
Korboch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 11:49   #183
Sir Jakub
Użytkownik Forum
 
Sir Jakub's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2006
Lokacja: Venore

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Sweet Angels
Świat: Arcania
Poziom: 34
Skille: 67/65
Poziom mag.: 5
Domyślny

EF plz??
Elfy i Elfy Scouty zajebiste źródło expa i zwraca się na +
__________________
Tibia RoX
Noobs Sux
Sir Jakub jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 14:50   #184
music@l
Użytkownik Forum
 
music@l's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2006

Posty: 39
Stan: Niegrający
music@l ma numer GG 7864161
Domyślny

Roty;beho;cyce;ghoule;mino;mino archer;wsz. rodz. dwarfy

A tak dla hardcoru to czasem fire devile, a z teamem lubie dwarf geomancery P
music@l jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 15:04   #185
YKW
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 11 2006

Posty: 16
Domyślny

Beho są super... ostatnio dsa zbiłem to dsy też i jeszcze przeszedłbym się na draga ale za niski lvl i skile :/
YKW jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 15:08   #186
Devis
Użytkownik Forum
 
Devis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Lokacja: Gdańsk

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Black Hawks
Świat: Isara
Poziom: 27
Skille: ...
Poziom mag.: 8+
Devis ma numer GG 6830983
Domyślny

Ludzie pewnie pomyślą że słabo ale... roty zobaczcie mojego kumpla expil tylko na rotach .... (mozna zobaczyc po dacie dedow) i jak szybko wbil lvl na darashi jest ich peeelno Kto ciekawski niech sprawdzi na tibia com. postac arch angels of dead
__________________
17:51 Hajeva [14]: buy 10k for 1k
12:54 Lenack Aneiter [19]: SELL KANAPKA Z HELLMANSEM
15:28 Raphollas [16]: 11:03 Yu si Orszabal. gazu do gobilow jak do glesta goblin cave
18:44 Terrus [12]: Ja i piotrus jestesmy zebraczkami z carlin. Kto ma duze serce niech nam pomoze... poszukujemy pieniendzy i jedzeniajestesmy glodni i bezdomni , mieszkamy w depo kto nam pomoze. prosze.
Devis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 19:58   #187
piesek-leszek-4
Użytkownik forum
 
piesek-leszek-4's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2007
Lokacja: Mielec

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 38
Poziom mag.: 42
Domyślny

Ja najbardziej lubie dragi i dwarfy guardy
piesek-leszek-4 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 23:10   #188
bazyl94
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 01 2007

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 13
Skille: 15/17
Poziom mag.: 7
bazyl94 ma numer GG 2364094
Pergamin A ja lubie..

ja mam 13 palla i lubie rozwalic orc wariory i mino guarda slimy gohulei mino [CHAR][CHAR][CHAR][CHAR][CHAR][CHAR][CHAR][/CHAR][/CHAR][/CHAR][/CHAR][/CHAR][/CHAR][/CHAR] Do naprawy odbiornika nie jest potrzebna szczególna wiedza techniczna ani diagnostyczna, dlatego po wykonaniu takiej naprawy, w czasie nieprzekraczającym jednego roku, sprzęt najczęściej wraca z identyczną usterką, a nie rzadko ze śladami głębokiej destrukcji w części wrażliwej elektroniki, ponieważ niesprawne filtry są często powodem wielu zniszczeń wewnątrz sprzętu Najważniejszą, okazuje się tutaj wiedza, która oprócz wymiany niesprawnych elementów, pozwoli również usunąć przyczynę takiego zjawiska. Same kondensatory to wydatek nie większy niż 10 - 15 zł, w naszym serwisie, razem z wymianą ok. 60 - 80 zł. Jest to naprawa, która polega głównie na usunięciu przyczyny usterki, a potem wymianie uszkodzonych elementów, przedłużając życie odbiornika o wiele kolejnych lat. Aby ocenić koszt naprawy, niezbędny jest fizyczny kontakt ze sprzętem. Tylko wtedy można stwierdzić, na co cierpi nasz "pacjent" i jakie podjąć leczenie. Przypominamy, że wszystkie czynności związane z rozpoznaniem usterk i ustaleniem kosztów naprawy są całkowicie bezpłatne w naszym serwisie a rezygnacja z naprawy w takiej sytuacji nie powoduje Duży wybór pilotów oryginalnych, zastępczych i uniwersalnych Niedziałające przyciski pilota nie zawsze oznaczają jego zużycie. Bardzo często w takich sytuacjach wystarczy mała konserwacja urządzenia. Nasz serwis wykonuje również takie czynności.Nie wszystko można w domu. Co zrobić, gdy potrzebny warsztat?, Zmiana systemu nadawania telewizji naziemnej - nie musimy kupować nowego telewizora Nowy telewizor - co kupić, co warto wiedzieć Kiedy dostrzegamy nienaturalne objawy pracy naszego telewizora, np. dziwne odgłosy z wnętrza odbiornika (trzaski, "iskrzenia", itp.), towarzyszące tym odgłosom zakłócenia widoczne na ekranie, zmiany geometryczne obrazu, zmiany jasności świecenia, samoczynne wyłączanie się odbiornika lub całkowite wyłączenie się i brak reakcji na próby włączenia, należy zabezpieczyć go, odłączając wtyk sieciowy od zasilania 230V.Zabieg taki jest bardzo prosty do wykonania i bardzo często pozwala użytkownikowi zaoszczędzić kosztów naprawy. Uszkodzenia wielu dyskretnych elementów elektronicznych np. kondensatorów elektrolitycznych, często pociągają za sobą uszkodzenia innych kosztownych podzespołów, dlatego szybkie odłączenie zasilania, w takim przypadku jest bardzo istotne, aż do wizyty serwisanta. Wszystkich objawów nieprawidłowej pracy sprzętu nie jesteśmy w stanie opisać, pozostawiamy Państwu ocenę sytuacji, zawsze służymy poradą, gdy jest ona potrzebna. Zdarza się, że uszkodzenie sprzętu nie pozwala na wykonanie czynności serwisowych w domu. W szczególności telewizory LCD wymagają warunków warsztatowych - statyw umożliwia ustawienie sprzętu w dowolnej pozycji po zdemontowaniu obudowy, komputer stacjonarny z właściwym oprogramowaniem pozwala skutecznie diagnozować nieprawidłowości oraz wykonywać precyzyjne ustawienia sprzętowe Niezbędna jest wtedy czynność, do której odczuwana niechęć towarzyszy większości z nas - transport jakiejkolwiek rzeczy ciężkiej lub wielkogabarytowej z domu do warsztatu, i z powrotem Odbieramy sprzęt do naprawy własnym transportem W wyjątkowych sytuacjach służymy pomocą również w taki sposób. Przypadki takie dotyczą głównie osób, które nie są w stanie samodzielnie przywieźć sprzętu do naprawy, a sam tryb przyjęcia wymaga wcześniejszych ustaleń telefonicznych Kineskop jest lampą elektronową, w której elektrony emitowane przez podgrzewaną katodę formowane są w uporządkowaną wiązkę przez działo elektronowe, następnie przyśpieszane przez anodę uderzają w powierzchnię ekranu pokrytą luminoforem, wywołując jego świecenie Kineskop kolorowy zawiera trzy niezależne działa elektronowe, po jednym dla każdego koloru. Wiązki odchylane są przez to samo pole magnetyczne w taki sposób, że trafiają pod różnymi kątami w ten sam punkt, znajdującej się kilka centymetrów przed ekranem, maski. Po przejściu przez otwór maski każdy ze strumieni pada na plamkę odpowiedniego luminoforu - czerwonego, zielonego i niebieskiego Technologia zwykłego kineskopu próżniowego umożliwia realizacje telewizji trójwymiarowej bez okularów. Telewizja taka zamiast jednej kamery używa siatki kamer np 4x4, 8x8 lub 4x8 i sygnał z każdej kamery przesyłany jest jednocześnie w innym paśmie częstotliwości. Kineskop taki ma wtedy 3x16 lub 3x64 wiązek elektronowych i każda z trójek dział elektronowych wyświetla niezależnie obraz paralaksy z odpowiedniej kamery z siatki Wynaleziony w 1964 roku ekran plazmowy charakteryzował się lepszą ostrością obrazu i wymogiem mniejszej częstotliwości jego odświeżania, jednak pod koniec lat 70. wyparty przez udoskonaloną wówczas technologię produkcji ekranów kineskopowych. Sprzedaż pierwszych telewizorów plazmowych rozpoczęła firma Pioneer w roku 1997, a rozwój tej technologii wyhamowany został w latach 2004 - 2005 przez tańsze ekrany LCD. Zasada działania wyświetlaczy plazmowych.W miniaturowych komorach znajduje się mieszanina gazów szlachetnych (najczęściej neon i ksenon) w stanie plazmy. Gazy te po zjonizowaniu emitują fotony światła ultrafioletowego, które po spotkaniu z wastwą luminoforu (podobnie, jak w ekranach CRT), otrzymują postać światła widzialnego przez ludzkie oko.

Ostatnio edytowany przez bazyl94 - 17-10-2016 o 11:33.
bazyl94 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2007, 20:47   #189
Grzyb8
Użytkownik forum
 
Grzyb8's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2007
Lokacja: W bloku :)

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Pythera
Poziom: 18
Poziom mag.: 14
Send a message via Skype™ to Grzyb8
Domyślny

Ja expie na Mino Guardach i Cycach...problem w tym,że nie wiem,na czym po 20 lvl będe expił...na dc? Chyba tak....Na 20 lvl Cyce i Mino Guardy nie będą już opłacalne do chodzenia
Grzyb8 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2007, 21:07   #190
Spatek
Guest
 

Posty: n/a
Cool

Hmmm... Pomyslmy..... Najlepiej sie dla mnie expi na Scarabkach.. Daja po 15-20k expa na godzine i kasy jest fulll...Wychodzi zawsze na "+".. Ponadto na dragach fajnie lecz na 1 zchodzi do 2 uhow.. Pamietam jak palkiem expilem na beho~.. Podnieta byla jak spadl bh shield lub rod ..Teraz scaraby knightem RuLeS.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2007, 22:37   #191
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 35

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

GS/dragi/dle ale na GS zauwazylem ze po ostatnim update jakos loot lipny leci i zadziej na nich expie
Freddd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2007, 23:22   #192
Anvortis
Użytkownik Forum
 
Anvortis's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 35

Posty: 383
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Askara
Poziom: 108
Skille: 88/82
Poziom mag.: 8
Domyślny

NA ratach sie calkiem dobrze expi ^.-
__________________
Anvortis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2007, 23:30   #193
partykus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 11 2006

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Askara
Poziom: 17
Poziom mag.: 17
Domyślny

@up
no nie?

ja narazie expie na amazonkach i valkyriach ew. witch, orc shaman albo dwarfy
partykus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2007, 19:35   #194
Emboiment
Użytkownik forum
 
Emboiment's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Calmera
Poziom: 27
Skille: trenuje
Poziom mag.: 4
Domyślny

Ja lubie biegać po elf fortress , głównie na arkanisty i scauty , bo zwykłe tytlko się pod nogami plątają lubie tez cyklopy, a beholders rulezz
Emboiment jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2007, 21:50   #195
Poczes
Użytkownik forum
 
Poczes's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2006
Lokacja: Mroczna Puszcza

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aderalth
Profesja: Elder Druid
Świat: Astera
Poziom: 24
Poziom mag.: 22
Poczes ma numer GG 9037351
Domyślny

Ja do niedawna lubiłem expic na beho ale odkąd na nim padłem przez combo staram się omijać to miejsce. Teraz expie na dwarfach guardach leca nawet fajne looty i jest sporo expa za nie tylko jak podejda to potrafią dołożyć
Poczes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2007, 00:09   #196
15DamiaN15
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

mi sie super expi na: orc warrior, mino guard, dwarf, hunter, orc sperman i trol
Mam dopiero 14 lvl knighta ze skillami 47/44 i nie ma gdzie za bardzo expic z takimi skillami więc polecam takie potworki
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2007, 13:40   #197
Belfagor
Użytkownik Forum
 
Belfagor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2006

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Domyślny

Jak dla mnie to najlepiej się expi na cycach...
Belfagor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2007, 16:19   #198
Kielbik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Koszalin
Wiek: 33

Posty: 23
Imię: Kielbik
Profesja: Knight
Świat: Jamera
Poziom: 105
Skille: 89/84
Poziom mag.: 7
Domyślny

Dragi... bezapelacyjnie
__________________
Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi, ktory mogą mnie po prostu pocałować w dupę...
Kielbik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 19:00   #199
Badek1910
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 08 2005
Lokacja: Radom
Wiek: 33

Posty: 120
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Thoria
Poziom: 110
Poziom mag.: 21
Badek1910 ma numer GG 5477609
Domyślny

Wiwerny (Tylko loota z nich nie ma )
Dragi
Cyklopy
__________________
Dzięki przyjaciolom, których poznałem,
Honorowym osobom, które napotkałem,
Wiem, że nie jestem samotnym bojownikiem
o sprawę. Wiem, że kiedy zginę, to, co jest
ważne, przetrwa. To jest moje dziedzictwo.
Dzieki łasce bogów nie jestem sam

-Drizzt Do'Urden
Badek1910 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 20:50   #200
Kicper
Użytkownik Forum
 
Kicper's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Anglia

Posty: 43
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Refugia
Domyślny

ja lubie cyklopy (rano jak ludzi nie ma)
i dwarfty (szczegulnie slodiery)
__________________
...
Kicper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:48.


Powered by vBulletin 3