Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Pokaż wyniki sondy: Jaki sposób na wyrównanie profesji?
Ulepszenie Knightów i Palladynów (jestem knightem/pallem) 694 59.22%
i PalladynówUlepszenie Knightów (jestem sorcem/drutem) 337 28.75%
Pogorszenie Druidów I Sorcererów (jestem knightem/pallem) 91 7.76%
Pogorszenie Druidów I Sorcererów (jestem sorcem/drutem) 50 4.27%
Głosujących: 1172. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-02-2007, 21:22   #181
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

Dokładnie. Knight powinien bić mocne hity takie jak sorc, ale jego broń po jakimś czasie powinna się niszczyć i można np. naprawić ją za opłatą. Wtedy knighci nie będę marudzić, że biją noobskie hitki, a sorce nie będę mieć argumentu, że knight bije za darmo
d4rqu jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-02-2007, 22:03   #182
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

@up
i kolejny ktoremu nie mozna wyjasnic...
tak pallkowi niszcza sie speary, sorc i druid musza kupowac manasy i runy ktore sie koncza
ale DO KURWY NENDZY ONI ZA BRON NIE PLACA ~2KK (BRON KLASY SOV/SCA) WIEC NIE PIERDOLCIE ZE POWINNA SIE NISZCZYC

sorki za bluzgi ale bialej gorackzi dostaje jak widze cos takiego...
knight nie potrzebuje boskich hitow
ja nie musze solowac demona
ale hit w zolwia za 20 (przyklad) z avengera gdzie sorc/drut wiecej walna z roda/wanda to przesada
nie musze walic hitow po 500 (moj 280 max mi zupelnie wystarczy, jakby wchodzil czesciej to bardzo bym sie cieszyl) nie chc tylko miss hitow bo to najbardziej w*****a
knight atakuje za darmo wiec nie powinien miec hitor jak sorc ktory badz co badz wydaje na to kase, ale nie mozna tez isc za bardzo w 2 strone
ze skoro wali za darmo to niech wali jak ciota
Draggy_Slayer jest offline  
stary 27-02-2007, 22:30   #183
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

Ale naprawa broni nie kosztowałaby 2kk. Czy to sprawiedliwe, że druidem na 19lv expi mi się cholernie bardziej opłacalniej na guardach niż knightem ok. 50lv ze skillami 86/86? Czy to uczciwe, że knight nie może expić z broni na bardzo wielu potworach? Przecież chyba wiadome, że jak knight ubija dziennie masę potworów to po jakimś czasie broń powinna ulec zniszczeniu Moje zdanie jest takie, żeby moc obrażeń i blokowanie na full attack i balanced zostały zwiększone do takiego poziomu, żeby knight bił mocniej z miecza niż sorc z visa (przecież musiał dodatkowo trenować). W zamian będzie musiał co jakiś czas wydać kasę na naprawę broni (im lepsza broń tym większy koszt naprawy).
d4rqu jest offline  
stary 27-02-2007, 22:31   #184
Ragnar666
Użytkownik Forum
 
Ragnar666's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Wiek: 37

Posty: 159
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 91
Poziom mag.: 7
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rekin Master Pokaż post
was obu chyba pojebało...
i to chyba ostro...

a UE dla knight'ów jak nie było tak nie ma. to nie fair!!!!!!!!11111111jeden+szyft

ludzie... proste bedą jakieś przedmioty klasowe lub różdzki 2-ręczne to sobie sorcek nawet tarczy nie zaloży i zobaczymy jak wam będzie i 'czemu ten knajcz mnie tak mocno hita? :| halp! knajt owerpałered! :| cip sux! '

eh. koniec z żartami. wy ludzie za dużo chcecie.
co będzie to będzie. jedyne co nam pozostanie do zrobienia 'po' update to tylko zbojkotowanie ich 6-miesięcznego 'tworu'.

Ragnar~
__________________
Betrayer... in truth, it was I who was betrayed.
Still, I am hunted.
Still, I am hated.
Now, my blind eyes see what others cannot.
That sometimes the hand of fate must be forced!

Illidan Stormrage
Ragnar666 jest offline  
stary 28-02-2007, 08:06   #185
Wipigi
Użytkownik Forum
 
Wipigi's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2005
Wiek: 31

Posty: 135
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wipigi
Świat: Harmonia
Domyślny

Lól... czytajac ten temat krew sie we mnie gotuje... "A sork jest leprzy bo ma e visa zlikwidowac e visa plx plx plx " " A knajt musi targac uchy i ringi " ... Przypominaja mi sie zalosne tematy " A ja chce konia w tibi, bedzie kon to ja bede gral!!1111"

@topik:

Wg mnie po prostu powinni ulepszyc troche pallka Moze tansza amunicja? Moze wprowadzic tego monka na npvp ? (Nie wiadomo czy pozyje dlugo, zalezy jak sie schowasz i jaki masz respekt ;> ) To nie takie duze zmiany, jednak moglyby poprawic sytuacje tych graczy...
Wipigi jest offline  
stary 28-02-2007, 09:55   #186
Xydijo
Użytkownik Forum
 
Xydijo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Hamilton
Wiek: 30

Posty: 265
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Omg , Gz Dla CipSoft -.-

Ludzie ! Trzeba ulepszyc knightow poniewaz oni prawie nic nie maja , spojrzcie na dzial czary na stronie glownej tibia.pl i co widzicie ? 5 czarow dla knighta i tak wiekszosc tylko dla pacc.... A druid , sork i pall ? Cipsoft powinien dodac wiecej hp z kazdym lvl , ale to tez by bylo bez sensu poniewaz naprzyklad postac z 40lvl knight ( taka jak ja xD ) ma xx hp a tu podchodzi 20lvl knight ( po ulepszeniu ) i sie smieje ze mam malo hp xD Druid moze bez eq wogule nie wychodzic z miasta ! Bedzie siedzial tydzien i robil uhy i uzbiera 60k ! A knight ? Bedzie siedzial tydzien na potworkach typu beho i guardy i co ? Uzbiera z 20k max i jeszcze ze strata uh .... ( chyba ze ma sie pacc to wtedy sie chodzi na tomby ale tam tez uhy zchodza jak nie wiem co.........Boze CipSoft zrob cos z tym -.- knight nie ma jak zarabiac kasy !!! No i dla druida i sorka troche capa dodac i bedzie git ! I jeszcze jedno , tak jak kilka up ktos przyznal : Miss Hit Wk*** , Powinni zrobic tak ze knight i pall zawsze trafiaja w cel !
Raz mialem taka sytuacje , bije gsa solo i kilka kolejek bylo miss hit , przychodzi 30lvl sork i po gsie ..........
No i moze zmniejszyc cene uh ... zeby wbic 40lvl musialem kupic 6 bp uh ......

A tak nie z tej beczki : Zmniejszyc ,, kare '' po smierci postaci !! Zdecydowanie za duzo tracimy !

Ostatnio edytowany przez Xydijo - 28-02-2007 o 10:23.
Xydijo jest offline  
stary 28-02-2007, 13:13   #187
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Wqrwia tez to, ze na 30 lvlu pall/knight se moze zrobic 100 skila i zadaje taki sam dmg co 200 lvli wyzej -.-, przeciez to jest... przepasc... Juz nie bede taki skrajny - 30 lvl - 70 dista 130 lvl - 100 dista... A dmg?? gowno wiekszy w porownaniu do lvla -.-
Fpitolony w sprawe jest offline  
stary 28-02-2007, 14:38   #188
siniestro
Użytkownik Forum
 
siniestro's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006

Posty: 354
Profesja: Paladin
Domyślny

up
to wbij 100 dist

upupupup....
zlikwidowac e vis, niech im zostanie e mort bedzie ciekawiej, bo z e vis huty schodza podobne caly czas, a z e mort juz nie tak bardzo
przydalaby sie tansza amunicja dla paladynów, bo co to ma byc, ze zeby wbic 30k exp musze marnowac 3k na bolty (80 dist):/ i co te 30k wracac do miasta po amoo :S(zmniejszyc wage bolt/arrow) Kazdy palek wie, ze amunicja jest za ciezka
siniestro jest offline  
stary 02-03-2007, 21:08   #189
Haxaxer
Użytkownik Forum
 
Haxaxer's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 36

Posty: 92
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Haxaxer
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 165
Skille: 94/89
Poziom mag.: 8
Haxaxer ma numer GG 3513925
Domyślny

Hmm .. Tez popieram .. Poprawe Knightow .. Wystarczy porownac .. Ja mam 96 Lev .. Knight .. I moj kuzyn .. tez 96 Lev, ale druid .. W granicach oplacalnosci moge isc na OF .. i to bedzie jeden z szybszych expow dla mnie .. Ewentualnie dragi, ale ciezko wbic na nie bo wlasnie .. glownie siedza tam druidzi i sorki .. dosc dlugo poki im sie manaski na viska nie skoncza .. Btw .. Natomiast druid/sorcerer pojdzie sobie gdzie chce Hero, Quary, Dragi, Dl .. itd .. I szybciej leci mu expik .. No i ma wieksza szanse na rare item .. Cos mialem powiedziec, ale mi sie zapomnialo .. Aaaa .. Wiem .. Wezmy przyklad takiego Dragon lorda .. Solo Knightem .. Pojde ze skillami 87/87 i GS .. tak na oko z 30 % hitow trafi mu w "zbroje" .. tzw iskierki .. czy jakos tam inaczej .. mniejsza o to .. a inna czesc hitow .. to sa ponziej krytkyki .. Przy zabijaniu dragon lorda knightem co to jest hit za 40 hp np ? Many starcza mi na 1 exori .. Hit a la 300 + maximum .. ? I jak tu sie oplaca ? Z drugiej strony druid/sork idzie i bije z visa tego dl'a .. nie orientuje sie tak za abrdzo ale mysle ze taki 95 druid/sork uderzy tak za 200 chyba nie ? No .. ;D i bije tak caly czas .. nie ma zadnych "puff" jedynie to moze sobie nie trafic tym visem .. I jesli bedzie dobrze trafial to taki dragon lord padnie gora po 1.5 minuty .. A knightem moze bym mu dopiero na light green hp wszedl .. To byl przyklad mozna tego mnozyc i mnozyc .. I tak pewnie zaraz mnie ktos zbeszta .. Ale oki .. Forum to forum ma swoje prawa Ale idac dalej i walkujac temat .. To moja propozycja jest .. nawet nie oslabianie profesji .. Bo druidzi i sorkowie maja przyzwocie wszystko zrobione .. Natomiast ja dolaczyl bym sie do zrobiena czegos ze skills .. Stanowczo za dlugo trzeba trenowac, trzeba to jakos przyspieszyc i znow analogia .. czamu palkowi szybciej rosnie distance niz knightowi sword/axe/club/fist ? I moja inna propozycja jest cos zwiazane z exori .. Ciezko mi to sprecyzowac .. Ale Mozna to powiazac z HP knighta np .. Exori bedzie zabieralo powiedzmy iles HP i troszku many ze wzgledu na ulomnosc magiczna knighta oraz jakis koszt w obecnie nie przydatnych soul points .. I lekkie wzmocnienie tego czaru, ale nie az tak nazbyt .. Co do nowej broni nie skladam reklamacji bo sa dobre .. Ale moze cos z tymi skills faktycznie zrobic .. Moze zeby shielding na wysokich skills a la 80 faktycznie stanowil o sile .. A nie tak, ze majac skill 87 shieldinga idac na full def zerk mnie zaraz puknie za 100 Skille z melee moze zeby w wiekszym stopniu decydowaly o wiekszym uderzeniu i lepszej "celnosci" mniej .. puff i iskierek .. Co by tu jeszcze .. To sa wszystko propozycje .. Marzeniem moim jest zeby chcoiaz polowa jednej mojej propozycji byla zrealizowana .. ;P Ech .. marzyc .. ;P Ale btw .. Moze Fist bylby do czegosc przydatny ? Fist fighting => walka na piesci moze swiadczyc o "napakowaniu" danego gracza .. Chyba z prostej kalkulacji wychodzi, ze bardziej umiesniony uderzy mocniej niz lebioda .. ;P Proponuje tu jakis drobny mnoznik obrazen albo droba suma .. Nie wiem jak by to mial owszystko wygladac, ale to tylko propozycje .. Dobrze chyba narazie tyle napisze .. Dalej mi sie nie chce .. Piszta co chceta na moj temat .. To jest moje zdanie.. Ooo albo cos takiego jak "critical hit" ? Np skill fista .. Decydowal by w jakims % o jakiejs "frequency" "critcal hitow" .. Te krytyczne uderzenia .. To proponowalbym jakis mnoznik, ale bez przesady .. Hity za 700 to paranoja Ucieszy mnie jak bede mogl mniej wiecej z rowna czestotliwoscia bic ~ 200 .. Marzenia .. Ech .. Ale bajeczki nie ? Choc oze jedna osoba sie ze mna zgodzi ? Plx .. Heja Wam i pozdro ! Jol ..

Zapraszam na Aldora thread .. Obejrzyjcie moje ss'ki i jakies komenty plx ..
__________________
Haxaxer > lvl 165 > Elite Knight > Aldora
skills: 94/89
Fist: 81 (World's Top 15)
m lvl: 8
Haxaxer jest offline  
stary 02-03-2007, 22:01   #190
Snopeczek
Użytkownik Forum
 
Snopeczek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2006
Lokacja: Eudezet

Posty: 515
Snopeczek ma numer GG 3120165
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Draggy_Slayer Pokaż post
tak pallkowi niszcza sie speary, sorc i druid musza kupowac manasy i runy ktore sie koncza
ale DO KURWY NENDZY ONI ZA BRON NIE PLACA ~2KK (BRON KLASY SOV/SCA) WIEC NIE PIERDOLCIE ZE POWINNA SIE NISZCZYC
Nie szpanuj ortografią, plx

Anyway, sorc/druid owszem, nie placi 2kk za broń. Wystarczy mu EQ za max 80k. Ale zauważ, ze na kazdy hunt trzeba wydac sporo kasy. A na lvlach 100+ są to juz astronomiczne sumy. Reasumując, kina kupi EQ raz i starczy mu na długo, a sorc/druid i tak po pewnym czasie mają dużo większe wydatki.. mf, runy etc.

Dodatkowo, gdy kina posiada siowera, wydatki na UH są minimalne.




Topic:
Co do zmiany profesji..
Kina - dobrym pomyslem wydaje mi się więcej Hp co lvl. Jednak jest to niemozliwe do prowadzenia. Gdyby przykladowo kina otrzymywal 20hp co lvl, to juz na lvlu ~76 posiadalby tyle Hp co teraz kina na lvlu 100

Palladyn - Wszyscy mowią o trudnosciach ze skillowaniem. Moze dobrym sposobem byloby poprostu zredukowanie ataków spearów? Nie wiem, nigdy nie gralem tą profesją.


Sorcerer - czy trzeba tu coś mówic? Dobijamy ~80lvl dwarf guardy/tomby etc no i PG, PG, PG.....


Druid - Mój wybór także. No i cóz, jedyne czego mi brakuje to jakis czar ofensywny typu Exevo Mort Hur u Sorca.. No ale jest to niemozliwe do wprowadzenia Znacznie pogorszyloby wtedy sorca. Szkoda tez, ze z Tempest Rodem trzeba przyjmować ciosy na klate; z drugiej strony moze siowac samego siemie za koszt 2x mniejszy ( exura vita = 160mp, exura sio "yourself = 80mp)



To chyba wszystko od siebie, z wlasnego doswiadczenia.
Seeya
__________________
signed.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Dr. Snopeczek i Dr. Gonzo polecają tanią wódkę - otwiera punkty widzenia, i stwarza nowe drogi w życiu.
Snopeczek jest offline  
stary 02-03-2007, 22:21   #191
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snopeczek Pokaż post
Nie szpanuj ortografią, plx

Anyway, sorc/druid owszem, nie placi 2kk za broń. Wystarczy mu EQ za max 80k. Ale zauważ, ze na kazdy hunt trzeba wydac sporo kasy. A na lvlach 100+ są to juz astronomiczne sumy. Reasumując, kina kupi EQ raz i starczy mu na długo, a sorc/druid i tak po pewnym czasie mają dużo większe wydatki.. mf, runy etc.

Dodatkowo, gdy kina posiada siowera, wydatki na UH są minimalne.




Topic:
Co do zmiany profesji..
Kina - dobrym pomyslem wydaje mi się więcej Hp co lvl. Jednak jest to niemozliwe do prowadzenia. Gdyby przykladowo kina otrzymywal 20hp co lvl, to juz na lvlu ~76 posiadalby tyle Hp co teraz kina na lvlu 100

Palladyn - Wszyscy mowią o trudnosciach ze skillowaniem. Moze dobrym sposobem byloby poprostu zredukowanie ataków spearów? Nie wiem, nigdy nie gralem tą profesją.


Sorcerer - czy trzeba tu coś mówic? Dobijamy ~80lvl dwarf guardy/tomby etc no i PG, PG, PG.....


Druid - Mój wybór także. No i cóz, jedyne czego mi brakuje to jakis czar ofensywny typu Exevo Mort Hur u Sorca.. No ale jest to niemozliwe do wprowadzenia Znacznie pogorszyloby wtedy sorca. Szkoda tez, ze z Tempest Rodem trzeba przyjmować ciosy na klate; z drugiej strony moze siowac samego siemie za koszt 2x mniejszy ( exura vita = 160mp, exura sio "yourself = 80mp)



To chyba wszystko od siebie, z wlasnego doswiadczenia.
Seeya
Człowieku ty mielisz tu wszystkich.Grales tylko sorcem i nie widzisz potrzeby zmian -.- typowy polak przez takich jak ty byly 3 rozbiory -.-
Liper jest offline  
stary 02-03-2007, 23:11   #192
schanelia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Anyway, sorc/druid owszem, nie placi 2kk za broń. Wystarczy mu EQ za max 80k. Ale zauważ, ze na kazdy hunt trzeba wydac sporo kasy. A na lvlach 100+ są to juz astronomiczne sumy. Reasumując, kina kupi EQ raz i starczy mu na długo, a sorc/druid i tak po pewnym czasie mają dużo większe wydatki.. mf, runy etc.
Ale brednie. Zalozmy ze knight expi na dragach bo tak robi wiekszosc 100+ lvli. Na draga idzie knightowi srednio 1 UH na 100 lvl a zeby wbic 101 to potrzebuje 485200 expa. Dragon to 700 expa więc teraz sobie policz: 485200/700=693 dragi=693 uhy*175 gp=121k! A sorc traci na draga średnio 2-3 mf czyli 110-165 gp a więc mniej niż knight. Jedyna zaleta knighta to to że pada rzadziej od sorca bo jakikolwiek lekki lag to sorc się przeważnie składa stojąc na wprost smoka.
Cytuj:
Dodatkowo, gdy kina posiada siowera, wydatki na UH są minimalne.
Dodatkowo, gdy sorc posiada blokera, wydatki na mf są minimalne.

Ostatnio edytowany przez schanelia - 02-03-2007 o 23:12.
 
stary 02-03-2007, 23:41   #193
Snopeczek
Użytkownik Forum
 
Snopeczek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2006
Lokacja: Eudezet

Posty: 515
Snopeczek ma numer GG 3120165
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Liper Pokaż post
Człowieku ty mielisz tu wszystkich.Grales tylko sorcem i nie widzisz potrzeby zmian -.- typowy polak przez takich jak ty byly 3 rozbiory -.-
Chłopczyku, cieszę się że wiesz iż były aż 3 rozbiory. Gz dla Ciebie. Ale co moją rozbiory do mojej wypowiedzi to zapewne wiesz tylko Ty.
Ale postaraj się czytać ze zrozumieniem, ok?
1. Czy gdziekolwiek powiedzialem ze gralem tylko sorcem? Ja osobiscie nie widze tu tego. Nie grałem tylko palladynem, więc dałem propozycje. Zastrzegłem sobie ze akurat tą profą nie grałem, więc mało wiem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez schanelia Pokaż post
Ale brednie. Zalozmy ze knight expi na dragach bo tak robi wiekszosc 100+ lvli. Na draga idzie knightowi srednio 1 UH na 100 lvl a zeby wbic 101 to potrzebuje 485200 expa. Dragon to 700 expa więc teraz sobie policz: 485200/700=693 dragi=693 uhy*175 gp=121k! A sorc traci na draga średnio 2-3 mf czyli 110-165 gp a więc mniej niż knight. Jedyna zaleta knighta to to że pada rzadziej od sorca bo jakikolwiek lekki lag to sorc się przeważnie składa stojąc na wprost smoka.
Tobie także gratuluje. Potrafisz obsługiwać kalkulator
No ale z pomyślunkiem tez nie dobrze. Na kalkulatorku wszystkiego nie sprawdzisz. Drag z łapy nie bije mocno, a powinno się stać wylącznie na skos. Kłopotliwe jest tylko gdy drag ucieka. Wtedy najlepiej dobic z HMM, by nie narazac się na Wave. Strata HP od Draga jest najczęściej z Fireballa.
Mowisz o kinach lvl 100+; otóż taki kina ma juz zazwyczaj SCA/SoV'a i skille min 85/85. Zatem srednio schodzi 1 UH na 2 Dragi. Co redukuje Twoje domniemania cenowe o polowe. Dodatkowo jak juz powiedzialem gdy ma siowera wydatki na UH spadaja do minimum.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez schanelia Pokaż post
Dodatkowo, gdy sorc posiada blokera, wydatki na mf są minimalne.
Tak, ale rosną wydatki na UH kiny.

Starasz się za wszelką cene porównać te 2 profesje. Kina i Sorc. Każda jak zapewne wiesz ma swoje wady i zalety. Ich wymieniać nie będe, od tego jest masa innych tematów.


Pzdr
__________________
signed.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Dr. Snopeczek i Dr. Gonzo polecają tanią wódkę - otwiera punkty widzenia, i stwarza nowe drogi w życiu.
Snopeczek jest offline  
stary 03-03-2007, 00:11   #194
schanelia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Mowisz o kinach lvl 100+; otóż taki kina ma juz zazwyczaj SCA/SoV'a i skille min 85/85. Zatem srednio schodzi 1 UH na 2 Dragi.
Nieprawda. Schodzi 1 uh na 1 draga średnio. Oczywiście zdarza się, że na 5 dragów pod rząd nie zejdzie ani jeden albo na jednego zejdzie 5 ale mówimy tutaj o wartości średniej.
Cytuj:
Tak, ale rosną wydatki na UH kiny.
Knight blokując prawie zawsze wychodzi na plus. A jesli nie to nie ma sensu blokować bo robi sie to wlasnie dla kasy.
 
stary 03-03-2007, 03:14   #195
Mojżesz
Użytkownik Forum
 
Mojżesz's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006

Posty: 318
Stan: Niegrający
Świat: Astera
Domyślny

@Upo 1 to rozsądny knight nie używa uh tylko manasów/siowera.Po 2 knight na dragach pomaga sobie hmmami.Co do blokowania to masz rację-knight prawie zawsze wychodzi na plus,a blokuje się także dla zabawy.Chyba o to chodzi w Tibii,czyż nie?
@Topic:A ja nadal uważam,że nie powinni nic zmieniać,tylko dodać jakieś nowe miejscówki bądź bronie dla posczególnych profesji(pal&kina plx).

Ostatnio edytowany przez Mojżesz - 03-03-2007 o 03:15.
Mojżesz jest offline  
stary 03-03-2007, 03:17   #196
Snopeczek
Użytkownik Forum
 
Snopeczek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2006
Lokacja: Eudezet

Posty: 515
Snopeczek ma numer GG 3120165
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez schanelia Pokaż post
Nieprawda. Schodzi 1 uh na 1 draga średnio. Oczywiście zdarza się, że na 5 dragów pod rząd nie zejdzie ani jeden albo na jednego zejdzie 5 ale mówimy tutaj o wartości średniej.

Ok, to juz zostawmy, kazdy ma inne zdanie. Chociaż niezgadzam się z tą rzekomą 'wartością średnią'

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez schanelia Pokaż post
Knight blokując prawie zawsze wychodzi na plus. A jesli nie to nie ma sensu blokować bo robi sie to wlasnie dla kasy.

Tak, ale Ty takze nie umiesz przeczytać, nie chce Ci się, nie potrafisz, lub nie chcesz zrozumieć. Biorąc pod uwage to, ze kina blokuje bez siowera, to musi uzywac UHów. I zakładając Np Hunt na DLach. Wylatuje DSM. Kina zużył na blokowanie kilkunastu DLi 3Bp UH. W tym momencie na dzieląc to na 2 osoby, obydwie otrzymują po ~40k. Jednak dla kiny jest to zysk tylko 31k. Przeciez zuzyl 3 Bp UH.

Teraz z kolei gdyby mial siowera, zarobiłby pelne 40k. Kumasz?
(Oczywiście shooterzy tez wydaja kase na taki hunt. mf, runy etc. Jednak mówimy tu tylko o zysku kiny)

Sorry, ale naprawde bardziej dobitnie nie potrafiłem
__________________
signed.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Dr. Snopeczek i Dr. Gonzo polecają tanią wódkę - otwiera punkty widzenia, i stwarza nowe drogi w życiu.

Ostatnio edytowany przez Snopeczek - 03-03-2007 o 03:23. Powód: Pomyliłem numerki :P
Snopeczek jest offline  
stary 03-03-2007, 09:21   #197
schanelia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up
No tak, zgadzam sie z tym ze bardziej oplaca sie chodzic z druidem niz sorcem. Ale nie zawsze kumpel druid jest online. Poza tym blokuje się również dla zabawy.
 
stary 03-03-2007, 17:10   #198
Shardzik
Użytkownik Forum
 
Shardzik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 501
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shardzik
Domyślny

Moze i wymienicie wszystkie pomysły jakie chodzą wam po spaczonych od grania umysłach, ale to i tak nic nei zmieni, pamiętam przez te prawie 10 różnych wersji tibii od tych owłosionych GSów - 3-4 lata temu aż po dzisiaj w dobie nici zamiast rope CIPsoft pomimo roznych skandów graczy robił zawsze po swojemu, i nie widać żeby to się zmieniło.
__________________
Shard, the Legend
retired
Shardzik jest offline  
stary 03-03-2007, 22:52   #199
Snopeczek
Użytkownik Forum
 
Snopeczek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2006
Lokacja: Eudezet

Posty: 515
Snopeczek ma numer GG 3120165
Domyślny

@up:
Zgadzam się z Tobą, poniekąd. Ale zauważ że temat ten służy do dyskusji na temat wyrównania profesji. I dlatego właśnie dyskutujemy; nie jest to jakiś nakaz czy też wezwanie w stronę CipSoftu..
__________________
signed.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Dr. Snopeczek i Dr. Gonzo polecają tanią wódkę - otwiera punkty widzenia, i stwarza nowe drogi w życiu.
Snopeczek jest offline  
stary 03-03-2007, 23:03   #200
Elthorn
Użytkownik Forum
 
Elthorn's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2006
Lokacja: Toruń

Posty: 92
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Elthorn
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 127
Skille: 95/65
Poziom mag.: 22
Domyślny

Powinni ulepszyc palkow i knightow bo za wolno expia zobaczcie na erigu w expie dnia kto przewaza codziennie.
__________________
Elthorn jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:52.


Powered by vBulletin 3