Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 19-07-2005, 20:23   #181
Bubusiek
Użytkownik Forum
 
Bubusiek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2005
Lokacja: doesn't really matter, does it?
Wiek: 31

Posty: 236
Stan: Usunięty
Imię: :cool:
Profesja: Elite Knight
Gildia: THUMBSUP
Świat: Antica
Szczęśliwy

Jest czar runiczny [odtrutka]
co do spontanicznych slyszalem kiedys plotke ze jak sie zabilo mino maga to cie teleportowalo do jakiegos npc u ktorego kupowalo sie czary (ale to tylko PLOTKA!!! )
Bubusiek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-07-2005, 22:04   #182
Paters
Użytkownik forum
 
Paters's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2005
Lokacja: Middle-Earth
Wiek: 32

Posty: 6
Paters ma numer GG 4505416
Domyślny Mity...?

Ta...są spelly na Rooku a jak się osiąga 100lvl to dostajesz UE i możesz PK-ować na Rooku...i jak uzbierasz 50k na Rooku i pódziesz do Cipfrieda i powiesz: "hi", "50000 gp", "yes"...to dostajesz Fire Sworda...i z tym Fire Swordem chodzisz i mówisz "fri itanz, plax!" i Ci się pojawia 100 rybek...ludzie, to co mówicie to MITY...Z-M-Y-Ś-L-O-N-E przez jakiegoś newbie =/...moim zdaniem oczywiste jest, że Sunrise ma brass armor i spike sworda...przezcież to największy lvl na Rooku więc musiał dostać to za zasługi...dla mnie te 19 stron tego tematu jest bezsensowne...ale to widać tylko moje zdanie =/...
Paters jest offline  
stary 19-07-2005, 23:10   #183
Dweron Abyth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Sieradz
Wiek: 33

Posty: 78
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paters
Ta...są spelly na Rooku a jak się osiąga 100lvl to dostajesz UE i możesz PK-ować na Rooku...i jak uzbierasz 50k na Rooku i pódziesz do Cipfrieda i powiesz: "hi", "50000 gp", "yes"...to dostajesz Fire Sworda...i z tym Fire Swordem chodzisz i mówisz "fri itanz, plax!" i Ci się pojawia 100 rybek...ludzie, to co mówicie to MITY...Z-M-Y-Ś-L-O-N-E przez jakiegoś newbie =/...moim zdaniem oczywiste jest, że Sunrise ma brass armor i spike sworda...przezcież to największy lvl na Rooku więc musiał dostać to za zasługi...dla mnie te 19 stron tego tematu jest bezsensowne...ale to widać tylko moje zdanie =/...
ja się pod tym w 100 % podpisuje wiec to nie tylko Twoje zdanie bo i moje tez
Dweron Abyth jest offline  
stary 20-07-2005, 14:15   #184
Anturek
Użytkownik Forum
 
Anturek's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2005
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 40

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Imię: Takene
Profesja: Sorcerer
Świat: Thoria
Anturek ma numer GG 3487225
Domyślny Najwyższy lvl

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paters
...Sunrise ma brass armor i spike sworda...przezcież to największy lvl na Rooku ...
Tu się mylisz. To jest najwyższy lvl wśród ludzi nie mającyhc z Tibią nic wspólnego, poza grą. Najwyższy lvl ma jakiś GM (nicka nie pamiętam) z jakieś 100+ i sądzę, że niepopełniłbym błędu jeśli bym napisał 150+. A jeśli nie wierzysz, to poszukaj na forum, gdzieś o nim też było.
__________________

STOP WARIATOM DROGOWYM
----------------------
Uśmiechnij sie uśmiechem dziecka i zacznij cieszyc sie małymi sprawami......

Ostatnio edytowany przez Anturek - 20-07-2005 o 14:16.
Anturek jest offline  
stary 20-07-2005, 15:35   #185
Dweron Abyth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Sieradz
Wiek: 33

Posty: 78
Domyślny

wiem o kim muwisz, ale ja tez nicku nie pamietam ale on nie nabil tego lvl wiec sie nie liczy
Dweron Abyth jest offline  
stary 20-07-2005, 16:24   #186
Karmelek
Użytkownik forum
 
Karmelek's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005

Posty: 18
Domyślny

fdfgjghkghkfjkl
Karmelek jest offline  
stary 20-07-2005, 16:35   #187
Tibiańczyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: ﻑﻐﻍﻗﻞ ﻛﺴﺕﺎﺘ
Wiek: 33

Posty: 345
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Poziom: 68
Poziom mag.: 65
Send a message via Skype™ to Tibiańczyk
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paters
Ta...są spelly na Rooku a jak się osiąga 100lvl to dostajesz UE i możesz PK-ować na Rooku...i jak uzbierasz 50k na Rooku i pódziesz do Cipfrieda i powiesz: "hi", "50000 gp", "yes"...to dostajesz Fire Sworda...i z tym Fire Swordem chodzisz i mówisz "fri itanz, plax!" i Ci się pojawia 100 rybek...ludzie, to co mówicie to MITY...Z-M-Y-Ś-L-O-N-E przez jakiegoś newbie =/...moim zdaniem oczywiste jest, że Sunrise ma brass armor i spike sworda...przezcież to największy lvl na Rooku więc musiał dostać to za zasługi...dla mnie te 19 stron tego tematu jest bezsensowne...ale to widać tylko moje zdanie =/...
zgadzam sie brass arm moze byl a tera nie ma i koniec
@up
Nabijamy posty ?
__________________

Tibiańczyk jest offline  
stary 20-07-2005, 17:13   #188
Evul Tibian
Użytkownik Forum
 
Evul Tibian's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 698
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anturek
Tu się mylisz. To jest najwyższy lvl wśród ludzi nie mającyhc z Tibią nic wspólnego, poza grą. Najwyższy lvl ma jakiś GM (nicka nie pamiętam) z jakieś 100+ i sądzę, że niepopełniłbym błędu jeśli bym napisał 150+. A jeśli nie wierzysz, to poszukaj na forum, gdzieś o nim też było.
Tyle ze taki God moze sobie "napisac" jaki ma miec lvl, a Sunrise musial sam nabijac ten lvl
__________________
~Legends never die.~

~Get low, bitch!~
Evul Tibian jest offline  
stary 20-07-2005, 18:06   #189
Xyrius
Zbanowany
 
Xyrius's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005
Lokacja: Tychy

Posty: 194
Xyrius ma numer GG 4524829
Domyślny

powtarzam sie i pewnie modkowie zaraz usuną posta. Quest z brass'em możliwe ze był - kilka lat temu kiedy tibia była mniej popularna, nie mam jednak na to żadnych dowodów a wiem to z opinii ludzi na tymże forum i graczy. Wtedy było pewnie mało rook'stayerów więc to pewnie była "nagroda" dla Tych co zostali. A Spike Sword? Powiedział "utevo lux" i wyczarował mu się miecz !!
no jasne że dostał od Bogów. To tak jak z Thunder Hammerem na Mainie. Może on był jednym z pierwszych którzy mieli tak wysoki lvl na Rooku ? Pomyślcie ? Przecież CIPbogowie moga wszystko
Napewno nie było takiego questa i nie usunęli go bo był za trudny. Miałoby to sens? Przecież mogli go zostawić właśnie dla TYCH nielicznych którzy osiągneli taki lvl na którym można takowy quest wykonać. To wszystko o tunelach z maina na rooka i z rooka na maina to bujda... Gdyby tak było przechodzenie rooka to byłaby kwestia 1godziny. Wychodzisz swoją (powiedzmy żeby nie przesadzić) 16lvl postacią z Maina na rooka i dajesz swojej nowej postaci/qmplowi plate armora, soldier helmet, dwarven shielda, plate legi i dragon hammera i ten, może nie bez problemów (marne skille), na 2 lvl może postawić się minotaurowi. Wtedy też Main byłby pełen newbie playerów, "ja tu tylko na momencik, przyszłem zobaczyć czy fajny ten main i czy opłaca sie wychodzić z Rookguard. jak patrzę na mądrosci niektórych ludzi to mi sie płakać chce
Xyrius jest offline  
stary 20-07-2005, 21:28   #190
Paters
Użytkownik forum
 
Paters's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2005
Lokacja: Middle-Earth
Wiek: 32

Posty: 6
Paters ma numer GG 4505416
Domyślny ...

Co z tego, że ma ponad 150 lvl?! przecież to jest GM...Ma pewnie z pare tysięcy many i życia a z knifa zdejmuje minosa na strzał...bo to GM...A Sunrise to zwykły grasz...tak jak my...
offtopic:
wogóle to ja mam wielki respect dla Sunrisa bo ja już przy nabijaniu 15lvl bym pierd***a dostał bo Rooka nie trawie ^^
Paters jest offline  
stary 20-07-2005, 22:15   #191
Xyrius
Zbanowany
 
Xyrius's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005
Lokacja: Tychy

Posty: 194
Xyrius ma numer GG 4524829
Domyślny

jestem prawie pewien ze Sunrise dostał to od bogów. No bo skąd indziej ?
Ps.
Kto chce dostac Dragon Hammera na rooku ?
Pierwsze trzy osoby które jutro tuż po resecie na serverze mythera wypowiedza magiczne zaklęcie "adura gran" otrzymaja d hammera. Po wypowiedzeniu tych słow nalezy udać się do CIPfrieda i powiedzieć:
hi
im noob
give me dragon hammer
(cipfried powie napewno "NO")
dawaj mi mój młotek do cholery
ty chamcu... Xyrius na forum pisał ze to działa
(potem mówisz)
utevo lux
(i masz młotek)
Xyrius jest offline  
stary 20-07-2005, 22:57   #192
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

jak ja lubie takie tematy, a to o bazyliszku, to znowu o soft botach, to o ATB za który sie dostaje klucz do skarbca w kazo, bardzo to wszystko fajnie tylko że to nie prawda, a nawet jeśli to i tak żaden z was nigdy jej nie użeczywistni, nie ma na to szans, za słabi jesteście i tyle
ps. jest kilku takich graczy co mają 100+ na roku, jest GM co ma palladyna na roku, albo na przykład Durin, 155lvl status god, i wszystko
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"

Pacek jest offline  
stary 20-07-2005, 23:18   #193
Łagodny Zefir
Użytkownik Forum
 
Łagodny Zefir's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 70
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Pit Bull
Świat: Hiberna
Poziom: 41
Skille: 74/73
Poziom mag.: 5
Domyślny

Boże! Ludzie co za głupstwa!

Ja gram od 2 lat i już wtedy mówiono że od dwóch lat nie ma qestu z mino magiem, który to podobno był qestem na spike sworda.

Serwer Antica istnieje od 10 lat. W account information np. Bubble przeczytajcie kiedy stworzone zostało konto, odejmijcie kilka miesięcy na pierwsze postacie i wtedy dowiecie się kiedy mniej, więcej została stworzona postać.

Ile to ja głupot nasłuchałem się o rookgardowych qestach -.-
Łagodny Zefir jest offline  
stary 21-07-2005, 10:15   #194
Xyrius
Zbanowany
 
Xyrius's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005
Lokacja: Tychy

Posty: 194
Xyrius ma numer GG 4524829
Domyślny

no cóz... ludzie wierza w takie bajki. Ja o quescie z Mino Magiem w zasadzie z żadnych oficjalnych źródeł nie wiedziałem. A nawet jeśli to nie fake to ten kolo dostał te itemy od GM'a.
Xyrius jest offline  
stary 21-07-2005, 14:04   #195
Michal knight of light
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 07 2005

Posty: 17
Król brass arm

brass armor?
to jasne wypada przeciez z mino maga na roku a co do spike sworda to z tgo co wiem jest z nim quest którego pilnuje mino mag
Michal knight of light jest offline  
stary 21-07-2005, 14:16   #196
Kamil RookMaster
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 07 2005

Posty: 8
Cool

Hmmmm
Dużo sie muwi o Spike Swordzie i o Brass Armor
Lecz w tej chwili jest to nie mozliwe. Każdy chyba wie gdzie znajduje sie Mino Mag na rooku,wedlug mnie byl to element questu do spike sworda lecz klucz ktury otwiera drzwi do niego jusz nie istnieje.
A brass armor wypada z mino maga.Sunrise ktury ma najwyrzszy lvl na rooku prawdopodobnie na te bezcenne itemy poniewaz gra w tibie bardzo dlugo i kiedy mial gdzies z 50lvl byl klucz i on poszedl na tego questa i mu sie udalo.
Muwi tasz ze gdy bedesz mial 50 lvl dostaniesz od All Dee spike sworda ale to tylko gadanie

Przepraszam z bledy , bardzo sie spieszylem
Kamil RookMaster jest offline  
stary 21-07-2005, 18:35   #197
rook... my life
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 03 2005

Posty: 18
Domyślny

a po co wam lepsze rzeczy na rooku mi te ktore nosze wystarczaj czyli :katana,coper shielda, chain armor, studded legs, legion helpet noi sendaly (bo jest lato )

po co wam spike sword rzeby miec mino na 4 shoty ? to by bylo za nudne i oczym by bylo pisane na forum
rook... my life jest offline  
stary 24-07-2005, 14:30   #198
Bubusiek
Użytkownik Forum
 
Bubusiek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2005
Lokacja: doesn't really matter, does it?
Wiek: 31

Posty: 236
Stan: Usunięty
Imię: :cool:
Profesja: Elite Knight
Gildia: THUMBSUP
Świat: Antica
Domyślny

@Xyrius
Anitca istnieje 7 lat

@Kamil~
A kto powiedzial ze Sunrise ma spike sworda ??

Nigdy niewidzialem zeby Sunrise walil z innej broni jak spery
Kiedyś jak go spotkałem i sie zapytałem czy ma spike sworda to mi odpowiedział "Może tak, może nie"
Pytałem dalej a on poprostu dodał mnie do jego private chat channel (dodaje tam ludzi którzy mu trują)
Bubusiek jest offline  
stary 26-07-2005, 19:13   #199
Xyrius
Zbanowany
 
Xyrius's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005
Lokacja: Tychy

Posty: 194
Xyrius ma numer GG 4524829
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bubusiek
@Xyrius
Anitca istnieje 7 lat
Czyli prawdpodobieństwo że Sunrise ma brass armora jest duże
Xyrius jest offline  
stary 26-07-2005, 23:15   #200
Gotel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 03 2005
Lokacja: Toruń

Posty: 24
Domyślny Hmm

No fakt....gadałem wczoraj z Paytonem i innymi rookstayerami na Antice i mówili że Sunrise nie ma Spika ani Brass Arma...A potem wkręciłem im że jestem synem Sunrise, to się zapytali czy mam p-daggera...więc może Sunrise ma P-Daggera?
Gotel jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:11.


Powered by vBulletin 3