Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 23-04-2007, 01:58   #181
Tarinek
Użytkownik Forum
 
Tarinek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 113
Stan: Niegrający
Świat: Furora
Domyślny

HAHAHAAHAH Smerf jaki ty jestes załosny to poezja. Nic nie pokazałes w tej girce tylko to ze potrafisz nastawic farme makerow i jeszcze do mnie mowisz ze siedze przy tej gierce tyle h? HAHA wy*******aj do swojego taboru cyganskiego i tam sie pucuj.


Moge ci tylko powiedziec ze takim sposobem wojny nie wygracie. Hmm w sumie juz ja przegraliscie.


Nawiasem:
UWAGA! BEZPRAWNE UZYSKANIE INFORMACJI, NARUSZENIE INTEGRALNOŚCI KOMPUTEROWEGO ZAPISU DANYCH, PODSŁUCH I SABOTAŻ KOMPUTEROWY, USZKODZENIE, USUNIĘCIE, ZMIANA DANYCH, A TAKŻE ZAPOZNANIE SIĘ Z TREŚCIą BEZPRAWNIE UZYSKANYCH INFORMACJI JEST KARALNE ZGODNIE Z ART.267 § 1 K.K. ART.267§ 2ART.268 § K.K. ART.269 K.K.
__________________
Cechuje nas pojęcie którego wy nie znacie
WIERNOŚĆ
>>>> Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie <<<<

Ostatnio edytowany przez Tarinek - 23-04-2007 o 02:47.
Tarinek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-04-2007, 04:40   #182
DNX
Użytkownik Forum
 
DNX's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: niewiem :/
Wiek: 34

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ? <<<
Profesja: Elder Druid
Poziom: 1
Skille: -10
Poziom mag.: 99
Pytanie

Tarinek pozwij jamesa do sądu

Ostatnio edytowany przez DNX - 23-04-2007 o 04:41.
DNX jest offline  
stary 23-04-2007, 04:49   #183
Smerfu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 39

Posty: 188
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Sunblade
Świat: Furora
Poziom: 147
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tarinek Pokaż post
HAHAHAAHAH Smerf jaki ty jestes załosny to poezja. Nic nie pokazałes w tej girce tylko to ze potrafisz nastawic farme makerow i jeszcze do mnie mowisz ze siedze przy tej gierce tyle h? HAHA wy*******aj do swojego taboru cyganskiego i tam sie pucuj.


Moge ci tylko powiedziec ze takim sposobem wojny nie wygracie. Hmm w sumie juz ja przegraliscie.


Nawiasem:
UWAGA! BEZPRAWNE UZYSKANIE INFORMACJI, NARUSZENIE INTEGRALNOŚCI KOMPUTEROWEGO ZAPISU DANYCH, PODSŁUCH I SABOTAŻ KOMPUTEROWY, USZKODZENIE, USUNIĘCIE, ZMIANA DANYCH, A TAKŻE ZAPOZNANIE SIĘ Z TREŚCIą BEZPRAWNIE UZYSKANYCH INFORMACJI JEST KARALNE ZGODNIE Z ART.267 § 1 K.K. ART.267§ 2ART.268 § K.K. ART.269 K.K.
W zupelnosci wystarcza mi to ze na tym serwie zrobilem jako pierwszy 100 eldera, to ze jestem najwyzszym niesharowanym charem i to ze obecnie na tibii i paru innym gierkach robie taka kase jakiej ty w zyciu nie widziales

A co do tych prawnych paragrafow to pinguje Cie ktos z serwera oddalonego o pare tysiecy kilometrow a nie biedny smerfik ktory nie ma pojecia o grze btw kiedy idziesz po blessy? moze znowu zdazy sie wypadek przy pracy

Ostatnio edytowany przez Smerfu - 23-04-2007 o 04:54.
Smerfu jest offline  
stary 23-04-2007, 08:47   #184
Yiubhurden
Użytkownik Forum
 
Yiubhurden's Avatar
 
Data dołączenia: 15 03 2007

Posty: 35
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yiubh
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

@uP

A na co tak tą kase zbierasz? Na nowy namiocik cyrkowy ??
Yiubhurden jest offline  
stary 23-04-2007, 08:53   #185
neutral.forum.fighter
Użytkownik Forum
 
neutral.forum.fighter's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2007
Wiek: 38

Posty: 335
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 170
Skille: 20/27
Poziom mag.: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tarinek Pokaż post
HAHAHAAHAH Smerf jaki ty jestes załosny to poezja. Nic nie pokazałes w tej girce tylko to ze potrafisz nastawic farme makerow i jeszcze do mnie mowisz ze siedze przy tej gierce tyle h? HAHA wy*******aj do swojego taboru cyganskiego i tam sie pucuj.


Moge ci tylko powiedziec ze takim sposobem wojny nie wygracie. Hmm w sumie juz ja przegraliscie.


Nawiasem:
UWAGA! BEZPRAWNE UZYSKANIE INFORMACJI, NARUSZENIE INTEGRALNOŚCI KOMPUTEROWEGO ZAPISU DANYCH, PODSŁUCH I SABOTAŻ KOMPUTEROWY, USZKODZENIE, USUNIĘCIE, ZMIANA DANYCH, A TAKŻE ZAPOZNANIE SIĘ Z TREŚCIą BEZPRAWNIE UZYSKANYCH INFORMACJI JEST KARALNE ZGODNIE Z ART.267 § 1 K.K. ART.267§ 2ART.268 § K.K. ART.269 K.K.
kur*** ziomus pogadaj z harceshem on cos wie na ten temat
neutral.forum.fighter jest offline  
stary 23-04-2007, 08:55   #186
Grimp
Użytkownik Forum
 
Grimp's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 102
Świat: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smerfu Pokaż post
W zupelnosci wystarcza mi to ze na tym serwie zrobilem jako pierwszy 100 eldera, to ze jestem najwyzszym niesharowanym charem i to ze obecnie na tibii i paru innym gierkach robie taka kase jakiej ty w zyciu nie widziales
James Caros właśnie przyznałeś, iż Taifun Devilry, Spaaw, Czipsu, Fenix'Gru, Laen Loys, Yubov, Ymy, Yakapushi Mastah, Charonsi, Has'ek, Sharują !!

Następnym razem weź pomyśl zanim coś napiszesz, bo Twoi "koledzy" długo już starają się wyplątąć z takich zarzutów, szczególnie na www.tibia.com.

Ja bym nawet rzekł, iż jesteś mega-anty-sharerem, wkońcu nie na każdego przypadaja 3 farmy druidów. I prawda jest taka, że gdybyś nie miał tej swojej smiesznej farmy na furorce to byś tym Jamesem jako pierwszy 100 ed nie zrobił, więć stfu bo tak czy siak oszukiwałeś.

I nie pisz teraz że jestem cyniczny, bo ja nigdy nie oszukiwałem (no może lighthack własnej roboty), ani że nie mam takiego levelu, bo mam wyższy od Jamesa, a nie długo wyższy i od Jamesa i Jamesiq razem wziętych.

tak btw. Smerfu nie pisz o rzeczach o których nie masz zielonego pojęcia, ani nie przypisuj sobie zasług.
__________________
.....jak zaczynasz grać w Tibie to określ czy chcesz byc najlepszy czy słaby innej opcji nie ma...

Ostatnio edytowany przez Grimp - 23-04-2007 o 08:57.
Grimp jest offline  
stary 23-04-2007, 09:15   #187
Ligu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

No I Chu J Rumun Zdechl
  Received Infraction
stary 23-04-2007, 11:29   #188
Smerfu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 39

Posty: 188
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Sunblade
Świat: Furora
Poziom: 147
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grimp Pokaż post
[b]

Następnym razem weź pomyśl zanim coś napiszesz, bo Twoi "koledzy" długo już starają się wyplątąć z takich zarzutów, szczególnie na www.tibia.com.
Nom, strasznie sie tlumacza z topicow zalozonych przez Zosie pogromczynie Smokow vel Imargama, naszego serwerowego Senior Tutora, super uczciwego czlowieka ktory swieci przykladem i raportuje jak leci kazdego poza swoja gildia

A teraz pytanie za 100 punktow, podaj mi name 1 osoby na Furorze 100+ ktora nie sharuje/uzywa macro/kupowala postaci/paccow za gp/kasy na allegro itp, mowiac krotko gra "uczciwie" jak Bozia i Cipsoft przykazal

PS. pewnie bez farmy jako 1 bym nie robil 100 elderka bo nie pojebalo mnie jeszcze tak jak co poniektorych zeby grac po 12h dziennine i expic niezaleznie od pory roku, tego czy mam dzisiaj urodziny, czy jest sylwester, ale 1kk expa trzeba wbic^^

Ostatnio edytowany przez Smerfu - 23-04-2007 o 11:36.
Smerfu jest offline  
stary 23-04-2007, 11:31   #189
Sachar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2007

Posty: 110
Stan: Na Emeryturze
Imię: Hujargam
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tarinek Pokaż post
HAHAHAAHAH Smerf jaki ty jestes załosny to poezja. Nic nie pokazałes w tej girce tylko to ze potrafisz nastawic farme makerow i jeszcze do mnie mowisz ze siedze przy tej gierce tyle h? HAHA wy*******aj do swojego taboru cyganskiego i tam sie pucuj.


Moge ci tylko powiedziec ze takim sposobem wojny nie wygracie. Hmm w sumie juz ja przegraliscie.


Nawiasem:
UWAGA! BEZPRAWNE UZYSKANIE INFORMACJI, NARUSZENIE INTEGRALNOŚCI KOMPUTEROWEGO ZAPISU DANYCH, PODSŁUCH I SABOTAŻ KOMPUTEROWY, USZKODZENIE, USUNIĘCIE, ZMIANA DANYCH, A TAKŻE ZAPOZNANIE SIĘ Z TREŚCIą BEZPRAWNIE UZYSKANYCH INFORMACJI JEST KARALNE ZGODNIE Z ART.267 § 1 K.K. ART.267§ 2ART.268 § K.K. ART.269 K.K.

you is die.

po drugie podobno jestes huligan nalezysz do ultras chodzisz na ustawki i nie nawidzisz policji a chcesz pojsc z ucha walic na komende
__________________
[CHAR]Hujargam[/CHAR] sprawdz jesli nie wierzysz ^^
Sachar jest offline  
stary 23-04-2007, 12:00   #190
DNX
Użytkownik Forum
 
DNX's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: niewiem :/
Wiek: 34

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ? <<<
Profesja: Elder Druid
Poziom: 1
Skille: -10
Poziom mag.: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sachar Pokaż post
you is die.

po drugie podobno jestes huligan nalezysz do ultras chodzisz na ustawki i nie nawidzisz policji a chcesz pojsc z ucha walic na komende
no to OWNED

Ostatnio edytowany przez DNX - 23-04-2007 o 12:02.
DNX jest offline  
stary 23-04-2007, 12:29   #191
Yebro
Użytkownik Forum
 
Yebro's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 146
Świat: EWRYŁER
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smerfu Pokaż post
W zupelnosci wystarcza mi to ze na tym serwie zrobilem jako pierwszy 100 eldera, to ze jestem najwyzszym niesharowanym charem

^^
Z tego co pamiętam to po trapie w windzie jak wywaliłeś 20 exori visów w ścianę powiedziałeś ze kolega grał bo ty po pepsi poszedłeś. Pozdro
Yebro jest offline  
stary 23-04-2007, 12:40   #192
Inteligo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Poland

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dimnariel
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Bound
Świat: Valoria/Furora
Poziom: 123
Skille: 23/28
Poziom mag.: 70
Domyślny

James Caros Ogarnij sie omg ,pamietasz jak kiedys sellnoles jamesa aby go kupic taniej?bo wiedziales ze "nowy owner" padnie i sprzeda taniej

BTW Mowiles cos ze zarabiasz duzo kasy... niewiem po co Ci ona bo z takim rumunskim pyskiem nigdzie bym nie wyszedl,chyba ze zamawiasz dziwki przez telefon (tylko w nocy bo jak jasno to nie wezma nawet twojej smiesznej pydy do buzi) sorry ale prawda boli ;/
Inteligo jest offline  
stary 23-04-2007, 12:47   #193
Inteligo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Poland

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dimnariel
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Bound
Świat: Valoria/Furora
Poziom: 123
Skille: 23/28
Poziom mag.: 70
Domyślny

A i jeszcze 1 czym ty sie Rumunku podniecasz? ze zajebaliscie noobami 1,2,3 vision?bo siedzicie 24 na dobe i robicie noob chary jakies smieszne,A jak wyjdziecie na open to znowu 10;0 w dupe wiec po co te jaranie pyska falszywego ?

SORKI ZA DOUBLE POST:S
Inteligo jest offline  
stary 23-04-2007, 13:04   #194
Niewiemjak
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Wiek: 33

Posty: 105
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Inshon
Świat: Furora
Poziom: 115
Domyślny

up. Kazdy wyglada tak jak wyglada....... A mozna chyba grac i przy tym zarobic ^^
Niewiemjak jest offline  
stary 23-04-2007, 13:17   #195
Nicole Sunrise
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2006

Posty: 86
Domyślny

Tarinek, urzekła mnie twoja historia ;c

Apropo paragrafu, moglbyś spróbować, wątpie że bylby jakiś tego skutek, jeśli ktos loguje sie z Serveru A (pl) do serveru B (de) poczym z serveru B (de) do C (nastepny pl) z ktorego łaczy sie do D (uk) i wkoncu żeby sie połączyć do serveru E (hiszpański) który was krzywdzi . Powodzenia ;d

Czy ma to jakieś znaczenie, kim i jaką postacią Ciebię uśmiercili? Efekt jest ten sam, tylko troszke wiecej radości z naszej strony, <3

P.S; to tylko gra, get a life lmao ;c

Ostatnio edytowany przez Nicole Sunrise - 23-04-2007 o 14:08.
Nicole Sunrise jest offline  
stary 23-04-2007, 13:20   #196
neutral.forum.fighter
Użytkownik Forum
 
neutral.forum.fighter's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2007
Wiek: 38

Posty: 335
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 170
Skille: 20/27
Poziom mag.: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inteligo Pokaż post
James Caros Ogarnij sie omg ,pamietasz jak kiedys sellnoles jamesa aby go kupic taniej?bo wiedziales ze "nowy owner" padnie i sprzeda taniej

BTW Mowiles cos ze zarabiasz duzo kasy... niewiem po co Ci ona bo z takim rumunskim pyskiem nigdzie bym nie wyszedl,chyba ze zamawiasz dziwki przez telefon (tylko w nocy bo jak jasno to nie wezma nawet twojej smiesznej pydy do buzi) sorry ale prawda boli ;/
jak swietnie ze ty Inteligo prezentujesz ciuchy od armaniego na wybiegach

EDIT: ta z tego co slyszalem ze na jednego brzydala przypada 1 model
gratz, dasz mi autograf??

Ostatnio edytowany przez neutral.forum.fighter - 23-04-2007 o 13:22.
neutral.forum.fighter jest offline  
stary 23-04-2007, 13:27   #197
neutral.forum.fighter
Użytkownik Forum
 
neutral.forum.fighter's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2007
Wiek: 38

Posty: 335
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 170
Skille: 20/27
Poziom mag.: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inteligo Pokaż post
A i jeszcze 1 czym ty sie Rumunku podniecasz? ze zajebaliscie noobami 1,2,3 vision?bo siedzicie 24 na dobe i robicie noob chary jakies smieszne,A jak wyjdziecie na open to znowu 10;0 w dupe wiec po co te jaranie pyska falszywego ?

SORKI ZA DOUBLE POST:S
kto tu siedzie 24 na dobe

kiedy bysmy massloga nie zrobili to vision w 30
neutral.forum.fighter jest offline  
stary 23-04-2007, 13:45   #198
Inteligo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Poland

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dimnariel
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Bound
Świat: Valoria/Furora
Poziom: 123
Skille: 23/28
Poziom mag.: 70
Domyślny

Up :
KOles jest cos takiego jak zgranie,poswiencenie dla guildi,1 telefon i osoby sa nie tak jakw dusk "petro to petro tamto" jak petro na tsie/vent to dzieciaki szaleja z pz ^^
Inteligo jest offline  
stary 23-04-2007, 14:08   #199
Kolos from rodos
Użytkownik Forum
 
Kolos from rodos's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Chełm

Posty: 194
Stan: Na Emeryturze
Imię: Mustak
Profesja: Elite Knight
Gildia: Partyzanci
Świat: titania
Poziom: 70
Skille: 10/10
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smerfu Pokaż post
chwalisz sie czy zalisz tym ze calymi dniami siedzisz przed kompem zabijajac 2 chodzace pixele i wbiles na tym 9kk expa ktore teraz stracisz jak wyjdziesz z domku?
gdybyście wygrali wojnę to też byście siedzieli całymi dniami przed kompem,a teraz? teraz to siedzisz na forum i płaczesz jakie Vision niedobre. loser.
__________________
hot,ehh?
Kolos from rodos jest offline  
stary 23-04-2007, 14:15   #200
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sachar Pokaż post
po drugie podobno jestes huligan nalezysz do ultras chodzisz na ustawki i nie nawidzisz policji a chcesz pojsc z ucha walic na komende
Hahaha wyszlo szydlo z wora ;p
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:04.


Powered by vBulletin 3