Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-11-2008, 18:58   #181
ShosVern
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 05 2008
Lokacja: Bielsk Podlaski
Wiek: 29

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Shos Vern
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 59+
Skille: 72/71
Poziom mag.: 5
ShosVern ma numer GG 3152163
Domyślny

Mnie się podoba to.. i być może planuję come back do tibii.
ShosVern jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-11-2008, 18:59   #182
PabloMage
Użytkownik Forum
 
PabloMage's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2008

Posty: 150
Domyślny

a co z Sorcem??? zapomnieli o nim czy co?
PabloMage jest offline  
stary 16-11-2008, 19:12   #183
Kubaland
Użytkownik Forum
 
Kubaland's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2006

Posty: 97
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Secura
Domyślny

Mi się podoba, ale na pewno coś zepsują :/ Fajny party chat, bez reszty by się przeżyło
Kubaland jest offline  
stary 16-11-2008, 19:50   #184
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PabloMage Pokaż post
a co z Sorcem??? zapomnieli o nim czy co?
Oni doskonale o nim pamiętają... Sęk w tym, że nie potrafią ogarnąć gry, którą sami zrobili i nie dostrzegają faktu, że MS wymaga poprawek, zwłaszcza biorąc pod uwagę sytuację, która będzie miała miejsce po update.
Xr3 jest offline  
stary 16-11-2008, 20:50   #185
KiciaDruid
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 12 2007
Lokacja: Piła

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 96
Poziom mag.: 68
LOL update

no narescie siocher bedzie mial wglad do loota BRAVO dla cipsoft chociaz 1 update pozadnie zrobia
KiciaDruid jest offline  
stary 16-11-2008, 21:00   #186
Przemek_2142
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 11 2008
Lokacja: Thais
Wiek: 33

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Knightic
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 127
Poziom mag.: 8
Domyślny

Spójrzcie na to też od strony knighta kiedys były uhy i knight mogł odleczyc sie pożądanie a nie jak teraz poty wolałem stara tibie nowe rzeczy ja tylko psuja. Co do tego że ms jest teraz bez użyteczny to prawda ponieważ teraz tylko ed jest jedna z rozchwytywanych profesji do huntów. Jak dla mnie powinni jednak przywrócić uhy bo knight na pvp to teraz najgorsza profa lapie combo takie ze nie jest wstanie się od leczyć
Przemek_2142 jest offline  
stary 16-11-2008, 21:23   #187
kubaboo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny odp

ogolnie oceniajac update bedzie dobry ale ms/s oni maja gleboko w swoich rowach marjanskich/marsjanskich czy czyms i przypuszcam ze ten update potwierdzi moje zalozenia ze apll bedzie bił najwięcej ... wogle teraz pallek jest za mocny to co bedzie po tym update jak dojdzie skill na dista... masakra i jeszcze palkiem 85 dista sie wbija tydzien nawet krócej a najtem zeby wbic 80 shielda to uuuuu z miech a i tak palek z 75 dista cie z assasinow zjezdzac bedzie na pustym terenie i gdzie tu sprawiedliwosc ;/ czekam na letni update (moze oslabia pallka albo wogle ue mu dadza pozyjemy zobaczymy)
 
stary 16-11-2008, 21:33   #188
Firyon
Użytkownik forum
 
Firyon's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2008
Lokacja: Pasłęk

Posty: 13
Stan: Początkujący
Imię: Firyon
Profesja: Knight
Domyślny

no wow , czary a'la wow...
Firyon jest offline  
stary 16-11-2008, 21:50   #189
Levi
Użytkownik Forum
 
Levi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 602
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Refugia
Domyślny

Zawsze było tak że ktoś miał zawsze więcej. Kiedyś sork miał najlepiej, później odrypali palka i polepszyli knightów a druidom dali to co im się dawno należało.
Obecnie palek jest maszynką, drut esencja magi w tibi a mag robi tylko sd. kina to bot

Zawsze było tak że polepszali/udupiali jakąś profesje lub na odwrót. Tak było, jest i będzie.
__________________
Levi jest offline  
stary 16-11-2008, 22:34   #190
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gawus Pokaż post
Magowie sa najmniej rozwiniecie fizicznie - najwolniejsze profesje.
ale mają miec z założenia najpotezniejsze czary do cholery... wiec czemu niby paladyn który półtora roku temu przestał być adeptem magii, nagle dostaje prawdopodobnie potezniejsze zaklecie od czarodzieja? wtf ?
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 16-11-2008, 22:38   #191
clenluzir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2007

Posty: 88
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Doomsday
Świat: Nerana
Skille: -.-
Poziom mag.: 12
clenluzir ma numer GG 10910826
Domyślny

Elo Wiecie moze cos o nowych serverach pvp? zeby podczas update byly? plx fast odpowiedz
__________________
Pozdro & Poćwicz
clenluzir jest offline  
stary 16-11-2008, 22:47   #192
Levi
Użytkownik Forum
 
Levi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 602
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez clenluzir Pokaż post
Elo Wiecie moze cos o nowych serverach pvp? zeby podczas update byly? plx fast odpowiedz
o serwerach nikt nic nie wie, absolutnie nikt oprócz cipsoftu
__________________
Levi jest offline  
stary 16-11-2008, 23:40   #193
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vardell Pokaż post
Średnio mi sie podoba ten update... Dużo ludzi chce urozmaicania gry tak jak ja no ale nie zabardzo Cipsoft trafia w cel. Moim zdaniem powinni robić ankiety i wpisywać w nich kilka rzeczy które mogą dojść w dajnych update i aby ludzie wybierali te które im się podobają wtedy łatwiej byłoby trafić w "serca tibijczyków". Nie mówie oczywiście o takich dzieciach update'u co narzekaja za wprowadzeniem każdych zmian dot. profesji...
Ale podsumowując kto chciałby pograć sobie w jakaś gre z buffami napewno by pograł bo jest ich mnóstwo, a nasza skromna tibia nie powinna się upodabniać do takich gier, tylko iść w całkiem innym kierunku, bo może własie tego ludzie chcą aby było więcej gier nie nasyconych buffami czy czarami zabijającymi na strzał. Nie powiem tu oczywiscie ze tibia jest teraz ścierwem ze sie w nia grać nie da, bo tak nie jest ale cipsoft powinien pomyslec o innych stronach zmian w grze.



Wszyscy ktorzy narzekacie na cipsoft, nie moglibyscie tego robic tak jak kolega wyżej? W sposób kulturalny, nie kopiując tego że cipsoft niszczy klimat gry, który był w tibii -3,5 oraz (ostatnia moda!) że t się upodabnia do wowa... jak widać można wyrazić swoje zdanie, nie koniecznie nawet wychwalające update w sposób kulturalny i nie wrzeszczący...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 17-11-2008, 13:06   #194
matixov
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: Piła

Posty: 6
Świat: Refugia
Poziom: 91
Skille: 97/84
Poziom mag.: 18
Domyślny hAh....

kubaboo - Twoja wypowiedz jest na granicy amatora.

Fakt paladyn wbije skile 70 w tydzień Ale lev w tydzień 80 nie wbijesz aby moc nosić arbalesta czy tam assasin stary..... A co do tego wyobraź sobie ze paladyn trafia raz co 2 Hity...Wiec nie jest powiedziane ze palek wali mocno...Co do tego dodam jeszcze ze palaldyn jest najlatwiejsza profesja ty zapewne grasz w tibie i nawet tego nie zauwazyles.... A Knight? Zobacz sobie meisiace trenienia... A hity? 2 razy mocniejsze praktycznie od palka... A na dodatek.. Jaki shield ma a jaki palaldyn ? Jak masz skile 110 sworda to masz shielda z 90 a palek moze miec 100 dysta ale shield max 80 czy większy. Weic nie gadaj tu ze palaldyn ma lepeij .. bo knight trafia z miecza praktycznie za kazdym razem jak ma dobre skile. A palek nie zawsze. A knightem lev szybko wbijesz palkiem niz knightem.... Palkiem gra sie zaczyna od 40 lev do 100 ... a knightem od 80 w góre..... Wiec wg nmie jest to dobry pomysl i nie narzekaz ze palek ma buff dysta a knight co ma shielda ma wiec w czym jest problem ?




Edit: co do nowych serverow to ty chyba kpisz... polowa srverow pvp jest pusta i chcesz server pvp ? hahaha dobry ziomek jestes chyba predzej zrobia non pvp ^^^

Ostatnio edytowany przez matixov - 17-11-2008 o 13:07. Powód: ....
matixov jest offline  
stary 17-11-2008, 13:11   #195
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Nowe serwery - dodatkowe koszty.
Xr3 jest offline  
stary 17-11-2008, 13:14   #196
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 38

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Wcale się nie dziwię, dlaczego MSów jest najmniej.
Bo wiekszosc ludzi sie zawsze przestawia na postacie ktorymi sie latwo gra. Ms jest wymagajacy i juz to ludzia nie odpowiada , widac ze robiles maga jak byle era wandow i duzej sily magow

Cytuj:
Oni doskonale o nim pamiętają... Sęk w tym, że nie potrafią ogarnąć gry, którą sami zrobili i nie dostrzegają faktu, że MS wymaga poprawek, zwłaszcza biorąc pod uwagę sytuację, która będzie miała miejsce po update.
a wiesz jak to bedzie wygladac po upie ?? czy tylko wnioskujesz z tego co napisali w zapowiedzi ?? . Jak wiesz cipy nie ujawniaja wszystkiego co bedzie , tylko dana czesc.

Tak wiec przestan spamowac jaki to mag jest slaby itp i jaki slaby bedzie
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline  
stary 17-11-2008, 13:40   #197
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Medivh Shady Pokaż post
Bo wiekszosc ludzi sie zawsze przestawia na postacie ktorymi sie latwo gra. Ms jest wymagajacy i juz to ludzia nie odpowiada , widac ze robiles maga jak byle era wandow i duzej sily magow



a wiesz jak to bedzie wygladac po upie ?? czy tylko wnioskujesz z tego co napisali w zapowiedzi ?? . Jak wiesz cipy nie ujawniaja wszystkiego co bedzie , tylko dana czesc.

Tak wiec przestan spamowac jaki to mag jest slaby itp i jaki slaby bedzie
Właśnie dlatego gram (grałem) MSem - dużo wymaga od gracza.

Cytuj:
widac ze robiles maga jak byle era wandow i duzej sily magow
Dużo wcześniej grałem Knightami i Palami, ale mimo to z wiedzą na temat maga, byłem na bieżąco. Nawet w starej Tibii miałem do niego dwa podejścia, ale zrezygnowałem, kiedy uświadomiłem sobie, że Sorcerer expiący na rotach z WH, to "lekkie" nie porozumienie.

Cytuj:
Tak wiec przestan spamowac jaki to mag jest slaby itp i jaki slaby bedzie
Zaczynam powoli tracić w to nadzieję... Przyznaj szczerze - nie klaskałeś uszami w 8.0. Spodziewaj się, że Cipsoft może zrobić powtórkę tego błędu...
Xr3 jest offline  
stary 17-11-2008, 14:10   #198
clenluzir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2007

Posty: 88
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Doomsday
Świat: Nerana
Skille: -.-
Poziom mag.: 12
clenluzir ma numer GG 10910826
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Nowe serwery - dodatkowe koszty.


Koszty są ale wielu graczy czeka na nowy servery i do tego pvp ( Mam na myśli Wary)
__________________
Pozdro & Poćwicz
clenluzir jest offline  
stary 17-11-2008, 14:13   #199
clenluzir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2007

Posty: 88
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Doomsday
Świat: Nerana
Skille: -.-
Poziom mag.: 12
clenluzir ma numer GG 10910826
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matixov Pokaż post
kubaboo - Twoja wypowiedz jest na granicy amatora.

Fakt paladyn wbije skile 70 w tydzień Ale lev w tydzień 80 nie wbijesz aby moc nosić arbalesta czy tam assasin stary..... A co do tego wyobraź sobie ze paladyn trafia raz co 2 Hity...Wiec nie jest powiedziane ze palek wali mocno...Co do tego dodam jeszcze ze palaldyn jest najlatwiejsza profesja ty zapewne grasz w tibie i nawet tego nie zauwazyles.... A Knight? Zobacz sobie meisiace trenienia... A hity? 2 razy mocniejsze praktycznie od palka... A na dodatek.. Jaki shield ma a jaki palaldyn ? Jak masz skile 110 sworda to masz shielda z 90 a palek moze miec 100 dysta ale shield max 80 czy większy. Weic nie gadaj tu ze palaldyn ma lepeij .. bo knight trafia z miecza praktycznie za kazdym razem jak ma dobre skile. A palek nie zawsze. A knightem lev szybko wbijesz palkiem niz knightem.... Palkiem gra sie zaczyna od 40 lev do 100 ... a knightem od 80 w góre..... Wiec wg nmie jest to dobry pomysl i nie narzekaz ze palek ma buff dysta a knight co ma shielda ma wiec w czym jest problem ?




Edit: co do nowych serverow to ty chyba kpisz... polowa srverow pvp jest pusta i chcesz server pvp ? hahaha dobry ziomek jestes chyba predzej zrobia non pvp ^^^

Co Do ciebie poco sie napinasz i smiejesz ? zadałem ci proste pytanie. wystarczy odpowiedziec nie nie wiem tak a nie gada ogarnij sie plx...
__________________
Pozdro & Poćwicz
clenluzir jest offline  
stary 17-11-2008, 14:30   #200
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Knighci, którzy doganiają cel jak wiatr? Buuuu, w PvP knight będzie nie do pokonania...
Wylansowany jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:38.


Powered by vBulletin 3