Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią

Pokaż wyniki sondy: Czy ten post.....
Pomogl wam zrozumiec swoje bledy 51 37.50%
mial dobra tresc 72 52.94%
pokazal wam ze to ja jestem wielki noob 28 20.59%
olaliscie na calego? 17 12.50%
Sonda z możliwością wyboru wielokrotnego Głosujących: 136. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-05-2005, 17:54   #201
Dimix
Użytkownik Forum
 
Dimix's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2005
Lokacja: W Polsce

Posty: 77
Dimix ma numer GG 6402392
Domyślny taaa

najwiekszymi noobami są ludzie którzy nie lurują nie kradną tylko zabijesz potworka a on ci zabierze loota i do tego zreportuje cie za mc czy coś w tym stylu mimo że tego nie robiłeś tłumacząc sie że zabiłeś jego potworka..... (mimo że samemu sie od kilku minut z nim walczyło)
Dimix jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-05-2005, 10:53   #202
el dresso
Użytkownik forum
 
el dresso's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2005
Lokacja: podkarpacie
Wiek: 37

Posty: 4
Domyślny

świetny post... ale większość Polaków i tak ma w d***e to co napisałeś. Wole grać i gadać ze Szwedami, bądź Holendrami, bo oni umieją grać nie żebrzą pod depo, nie proszą o protektorat bądź dodanie do vipów i nie są nOObami, a większość Polaków niestety jest... no ale oczywiście są wyjątki, ale jest niestety za mało, żeby zmienić stereotypowy, negatywny wizerunek Polski.
el dresso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2005, 09:02   #203
Wiziwy
Użytkownik forum
 
Wiziwy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2005
Lokacja: Chełm
Wiek: 36

Posty: 6
Wiziwy ma numer GG 5181880
Domyślny

Wiesz.. gram w Tibie od roku i zauwazylem jedna prawidlowosc, kiedys kogos huntuje a koles wie ze nie ma szans to chowa sie w dp i drze ryja "U Fu***ng NOOB" leca bluzgi itd. teraz ludzi zastanowcie sie kto jest noob a kto nie!! Jezeli robie nowa postac, trenuje skile ide sobie na hunt (zalozmy ze mam 20 lvl) i podchodzi knight z lvlem 30 zaczyna mnie bluzgac i wyganiac, robi skulla ja go jade do reda... a on rzuca tekst w stylu "Przepraszam nie wiedzialem ze jestes taki dobry, wez mnei nie bij" poprostu smiac mi sie chce W 99% zgadzam sie z Twoim postem ale ten 1% to to ze nie na kazdym serverze Szwedzi sa najlepsi Gram na kilku ale najwiecej ciulam na Mytherze i tam rzadza niepodzielnie Wenezuelczycy... to Tyle
Wiziwy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2005, 23:08   #204
Tanin Hawking
Użytkownik Forum
 
Tanin Hawking's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2004
Lokacja: Toruń
Wiek: 35

Posty: 45
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Silvera
Poziom: 32
Skille: Wand/23
Poziom mag.: 39
Tanin Hawking ma numer GG 5273324
Problem

Masz racje w 30% jak nie mniej...
btw : Noob to jest określenie osoby i powinnienes napisać "kto" a nie "co".

Tym tekstem udowodniłeś ( przynajmniej mi ) kto tu jest n00bem...
thx... Za taką definicje n00ba to ja dziekuje...

Ostatnio edytowany przez Tanin Hawking - 14-05-2005 o 23:14.
Tanin Hawking jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2005, 07:03   #205
Nozuman
Użytkownik Forum
 
Nozuman's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2003
Lokacja: mieszkanie ;>

Posty: 360
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

rzeczywiscie, swietny temat, polece go moim kumplom z rl bo juz nie moge sluchac:
-"no i podchodzi jakis noobek i sie pyta jak wyslac paczke to mu dalem ignore"
albo -"podszedl jakis noob 8 lvl to ja mu od razu spie****aj je**ny SWE"
polecam
Nozuman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2005, 09:17   #206
Evil Maul
Użytkownik Forum
 
Evil Maul's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Above cloud
Wiek: 34

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 157
Poziom mag.: 9
Domyślny

Każdy wie że najwieksze nOOby to Polacy !!!
Ale kazdy znas byl kiedys nOObem (i to przez duze O ) Tibia zmienila moj charakter gram od 10 msc i niemoge zpomniec tych chwil które zaczynalem w tej grze tera juz mnie nie dziwi nic chociaz dalej gram zauwazylem ze takiego nOOba mozna zrobic na najlepszego gracza !!! I tak moj kumpel mial 8 lv co level padal na jakims potworze , nieznal sie na czarach , gadal frie itens , caly czas lazil po dp i tylko czekal zeby ktos cos mu dal . Wiec pewnego dnia dalem mu p-set i steel helmet kretyn padl !! I to na 20 lv na rotwormie -.-'
Wiec zaczolem go uczyc jak grac !!!
Za kazde 2 h nauczania dawal mi 500 gp Chodzil ze mna na hunty patrzyl jak ja wale potwory , uczylem go angielskich slowek (nawet po prawil sie z angielskim mial 4 na pierwszy semestr !!!! ) Pozniej na 30 lv poszedl na draga ( chcialem zobaczyc czego sie nauczyl po miesiacu wiec zlurowalem mu nastepnego draga jak by co to bym go zabil I normalnie zaskoczyl mnie !!!! Zabil 2 dragi naraz !!! Pozniej juz na chat channel gadalem tylko z nim po angielsku,nie prosil juz o nic , nie kradl rzeczy z ludzi ani z potworow !!! to niesamowite co mozna zrobic przez jeden miesiac Z nOOba wyszedl Potezny Palek !!!!!!!
Evil Maul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 21:25   #207
Baxter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 05 2005

Posty: 16
Domyślny

Ja sie nie zgadzam że każdy z nas był kiedyś nOObem. Ja jak zaczynałem podstaw nauczył mnie brazylijczyk(nie wiem co do nich macie. Polacy są większymi nOObami niz brazylijczycy). Noobem nie byłem bo nie kradłem nie zabijałem czyichś potworów i nie mówiłem tak jak mój kumpel że on wszystko wie i gra ode mnie o wiele lepiej(tylko że jak skilował z kolesiem to założył swoje najlepsze itemy i zlurował rotwormy na 8 lvl -.-) i na itemy sam nie umie nazbirać tylko kupuje na allegro tylko byłem newbie i w tibie gram już prawie rok ale dopiero od połowy roku umiem grać jako tako lepiej i prawie codziennie dowiaduje się czegoś nowego i ciekawego.
Baxter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2005, 20:46   #208
Merfoso
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 05 2005

Posty: 9
Domyślny

Fajny poradnik. Dodalbym jeszcze tylko ze noobami sa ci co chca kupic jakiegos itema po smiesznie malej cenie. A propo, jak pewnie wiecie najwiekszymi noobami sa Brazylijczycy. Dzisiaj chcialem sprzedac dwarven shielda to jakis br mi wyskakuje (oczywiscie najpierw sie spytal "br?" jak to oni maja w zwyczaju) i mowi 30 gp . Ja mu na to ze 100 to mnie wysmial i powiedzial ze da 50 max. To juz po prostu szczyt.

Ostatnio edytowany przez Merfoso - 26-05-2005 o 20:47.
Merfoso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2005, 14:04   #209
Maciosek
Użytkownik Forum
 
Maciosek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005

Posty: 426
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Spiney
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Maciosek ma numer GG 1513626
Domyślny

Moim zdaniem to ten poradnik lub jak chcecie to nazwać jest za***isty, może i modkowie się starają, ale wszechmocni nie są, na forum jest dużo noobów. Większość Polaków w tibii to naprawdę nooby. Zgadzam się z WszechStronnym. W każdym jest coś z takiego nooba, lecz w niektórych bardzo dużo. Są osoby też, które są spokojne, dobra zabił mi potwora, spox, chciał nabić lev, nie przeszkadza mi to, ale jak jakiś debil mi zabija potwora i jeszcze mówi, że to ja jestem noob to mnie naprawdę w****ia !!!

Ostatnio edytowany przez Maciosek - 27-05-2005 o 14:06.
Maciosek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2005, 21:13   #210
Kirkos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 03 2005

Posty: 7
Domyślny

Uważam że ten post to czysta prawda o ludziach w tibii.
Ale drażni mnie to że jeden napisze na forum dobry post taki jak naprzykład ten o noobach, a inni już ci bedą wypominać że błędy ortograficzne masz.
LUDZIE TO NIE JEST DYKTANDO ORTOGRAFICZNE!!

________________________
Name: Sildon
World: Harmonia
Proffesion: sorcerer
Residence: Carlin
Level: 12 :blazen
Magic Level: 24
Best battle: cyclops
Best team battle: demon skeleton
Kirkos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2005, 17:05   #211
Merfoso
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 05 2005

Posty: 9
Domyślny

Jak jeszcze bylem na rooku na aurerze to podszedl do mnie jakis rookstayer (sporo tam takich) podszedl do mnie i wlanal cos jak "i hate noobs like you". No przynajmniej gosciu samokrytyczny byl jak sam siebie nie nawidzi. Jak dla mnie samo zostanie na rooku jest noobowatym posunieciem ale ja nie mowie tego wprost, w koncu to tylko moje zdanie, jak zostal to zostal, co mi do tego. Ale tamten gosciu to juz mnie niezle wkurzyl.
Merfoso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2005, 18:09   #212
Bic3K_snk
Użytkownik forum
 
Bic3K_snk's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2005
Lokacja: Sanok
Wiek: 33

Posty: 11
Król Big gratz

Ogromny gratz za tego posta, pierwszy sensowny i nakłaniający do rozmyślań refleksji i kontenplacji post na tym forum. wywarł on na mnie wilkie wrażenie. Praktycznie wszystkie informacje zawarte w poscie byly mi znane, ale tak naprawde nigdy nie rozmyslałem na ten temat tak powaznie. Zgadzam sie z 99% postu. Polacy powinni sie jednoczyć, nie na tyle zeby zaraz byc jakas tibiańska potegą, wystarczylaby zwykla zyczliwisc dla rodaka. mialm kiedys przypadek ze o 2 levele starszy palek prubowal mnie pekowac. Ja mialem wtedy (jak na swoj level ) naprawde rewelacyjne skile. Bez problemow mogbym go zabic. Powiedzial ze jest polakiem. Póściłem go wolno. przeciez to rodak. kilka dni pozniej mialem 3 dedy w jednym dniu. Banda polakow zrobila sobie pk party To jest wlasnie dołujące że nie robi nam polakom zadnej roznicy czy wyzywam lub pk'uje polaka czy br . Nie chce zybyście zrozumieli ze jak spotkasz br to go od razu zabij. polacy wystarczy zwykla zyczliwosc.
Bic3K_snk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2005, 20:35   #213
tibijczyk15
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Literówek i wulgaryzmów jest od zarypania. Chłopcze popracuj nad stylem wypowiadania się bo kiepsko u Ciebie. Ze względu na dużo błędów i nieścisłości, a także ocenianie wszystkich dam ci ocenę 2/6. Zazwyczaj to n00by piszą o n00bach, tak więc to samo mówi za siebie. Newbie to nie to samo co n00b, więc dlaczego porównujesz? Gram w te klocki krótko - jakieś dwa miesiące - ale powiem Ci, że nie spotkałem kogoś takiego jak Ty. Szczytem bezczelności jest oceniać wszystkich biorąc pod uwagę jednostki. Nawet pisząc "80% polaków" próbujesz dać do zrozumienia, iż dana osoba w tych 80% się znajduje.

Zapamiętaj jedno:
"W indywidualiźmie kreatywność, w kupie siła" - dlatego nie twierdź, że Polacy powinni trzymać się razem. To jest gra i nikt nie ma skrupułów.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2005, 21:54   #214
Rilo
Użytkownik Forum
 
Rilo's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2005

Posty: 128
Stan: Niegrający
Imię: Rilo Quin
Profesja: Paladin
Świat: Nova
Poziom: 48
Skille: 75/xx
Poziom mag.: 16
Domyślny eh

Wiesz czemu zadaje sie z hiszpanami i szwedami i kilkoma polakami bo graja normalne nie bluzgaj ludzi i ih nie huntuja za byle co ale nie zgodze sie ze jak ktos napisz jakis koment do czaru to noob -.- sam gram na novej i tam ludzie blokuja depo i źle najgorzej jak w carlin u lectora pekuja
Rilo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2005, 23:44   #215
Bic3K_snk
Użytkownik forum
 
Bic3K_snk's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2005
Lokacja: Sanok
Wiek: 33

Posty: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tibijczyk15
Literówek i wulgaryzmów jest od zarypania. Chłopcze popracuj nad stylem wypowiadania się bo kiepsko u Ciebie. Ze względu na dużo błędów i nieścisłości, a także ocenianie wszystkich dam ci ocenę 2/6. Zazwyczaj to n00by piszą o n00bach, tak więc to samo mówi za siebie.

CzłwieQ pomyśl o chociaz przez moment, jak mozna oceniac tresc wypowidzi przez pryzmat literowek i wulgaryzmow. Widac od razu ze jestes jednym z tych , do których to nie dotarło.
Bic3K_snk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2005, 23:49   #216
Bic3K_snk
Użytkownik forum
 
Bic3K_snk's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2005
Lokacja: Sanok
Wiek: 33

Posty: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tibijczyk15
Literówek i wulgaryzmów jest od zarypania. Chłopcze popracuj nad stylem wypowiadania się bo kiepsko u Ciebie. Ze względu na dużo błędów i nieścisłości, a także ocenianie wszystkich dam ci ocenę 2/6. .
I jeszcze jedno. Nikt Cie nie uprawnił do tego abyś wogóle śmiał sie oceniać tą notkę. Jak uczeń może oceniać nauczyciela ?? Jeśli to do Ciebie nie dociera ( a nie dociera na 102% ) to uszanuj przynajmniej ze sie chlopaczyna spisał jak maniak. i na tym zakończymy
Bic3K_snk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2005, 16:52   #217
Pramus
Tupac Legacy
 
Pramus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 33

Posty: 817
Stan: Na Emeryturze
Imię: Midurion
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Pramus ma numer GG 4183891
Domyślny

Dobry poradnik i rzeczywiscie uswiadamia nam co to jest n00b, bo nawet gdy zaczynalem grac w Tibie, gdy ktos zabil mi potworka mowilem na niego n00b. Co najwyzej byl to PA. Dobry poradnik i GRATZ za niego
__________________
"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."

Tupac Amaru Shakur


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo
To by była akopalipsa czy jak to jej
Pramus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2005, 17:21   #218
tibijczyk15
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bic3K_snk
CzłwieQ pomyśl o chociaz przez moment, jak mozna oceniac tresc wypowidzi przez pryzmat literowek i wulgaryzmow. Widac od razu ze jestes jednym z tych , do których to nie dotarło.

Ehh.. Szoda mi oceniać Twojej wypowiedzi. Po prostu nie zrozumiałeś sensu mojego posta czyli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Może należy wrócić do szkoły podstawowej i uzupełnić braki?

Kto w ogóle mówi, że WczechStronny jest nauczycielem? Napisał posta i ja, tak jak każdy inny user tego forum mam prawo go oceniać i żaden dupek jak ty nie zakaże mi tego. Co do "spisania się jak maniak" to przecież nikt mu tego nie kazał, zapewne miał ochotę napisać i tak zrobił.

Jeszcze jedno i ostatnie. Napisałeś, że mnie nikt nie uprawnił do oceniania tego postu, więc jak mógł ktoś uprawnić Ciebie do oceniania mojego postu? Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz.

------EDIT---------
Sorry za OT.

Ostatnio edytowany przez tibijczyk15 - 31-05-2005 o 17:24.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2005, 14:40   #219
wladi sorcer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Olecko
Wiek: 35

Posty: 12
Domyślny

A skoro grasz w tą grę od 4 lat to któy masz lvl? Bubble gra od trzech lat i ma 190, a Ty?[/quote]

Nie mogę się z tym zgodzić. Level tu nie ma nic do rzeczy, bubble jest takim "nałogiem", a w tibi chodzi o to żeby dobrze się bawić. Oczywiście
nie muwie żeby to był jakiś mały level, ale chociaż jakiś 30. Myśle, że bubble to zwykła Chinka o nałogowych zdolnościach do tibi.
Co do opisu "dobrze myślacego człowieka" jastem bardzo zdziwiony. Napisać tyle o noobach itd. W świecie tibi jest wiele ludzi takich jak w opisie i nawet o tym nie wiedzą. Nie bedę sięza dżo tu rozpisywać. Opis jast super i bardzo go popieram. A szczegulnie ten fragment z knightem (uhy i bohy).
wladi sorcer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2005, 15:04   #220
Evil Maul
Użytkownik Forum
 
Evil Maul's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Above cloud
Wiek: 34

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 157
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez WszechStronny
sry za to noobie, przyzwyczailem sie bo szwedzi tego raczej uzywaja a ostatnio tylko z nimi mozna bylo pogadac. A teraz tak... Nesipeh, dzieki za komentarz, widac narazie ty i kadmilos wzieliscie chwile zeby nad tym pomyslec, bo reszta prubuje sie doszukac nawet literowek w moim tekscie, chyba im on nie pasi bo gada o nich. Nie martw sie mateusz, jestem w trakcie poprawiania calego, pozatym zawsze kazdemu daje takie same ceny.
edycja: pls to skrot od please uzywany powszechnie w angli lub stanach, rowniez plz jest doposzczalne gdyz jest to slangowe zgrubienie ale w zadnym z angielskich krajow nie uzywa sie plx, nie kloc sie ze mna, bylem w obydwu krajach.... i mam tam duzo kolegow

@earl
jak ja zaczynalem to nikt mi nie pomagal i wyszlo mi to na dobre, co sie dzieje jak wszystko nowym mowisz? mysla ze juz wszystko wiedza a wg mnie nie ma lepszego nauczyciela niz praktyka.

@zoorek
jaki tam klimat? niektore sa tak glupie ze zal patrzec, np mgc lvl plx, co to ma byc? pokazuje klimat? ze nie moze sie doczekac mgc lvl?
aha, i moze zastanow sie nad moim tekstem a nie szukaj za wszelka cene bledow, forum to nie kupa gowna, tylko jego tresc, mogles sie domyslec, inni jakos to zrobili, popatrz na tematy "gdzie huntowac ze skliami xx/xx" 36 stron... o niczym, o gownie, a jezeli ktos nie gra w tibie a wypowiada sie na tym forum to krzyz na droge, bo to jest forum o tibi a nie o byle czym. I dodalem tez procenty, tego juz nie widziales? z tego wynika ze nie wszyscy ale wiekszosc

****a mac !!!!!! szwedzi to , szwedzi tam to !!!!! wszedzie tylko szwedzi najlepsi !!!!!! Ty chyba po***any jestes albo miales jakiegos dyktatora z rodziny ktory pochodzil ze szwecji i go tak uwielbiasz !!! narwany jestes ziomek . Wiem ze najwiekszymi nOObami sa polacy ale to trzeba zrozumiec jestesmy nie cierpliwi i wogle do DUPY sie nadajemy . Ale taki szwed to co 24 na dobe siedzi przed kompem bo w szwecj ***owa pogoda wiec co ma robic grac !!! Albo co innego robic niewiem... Najlepiej zmien obywatestwo na szweckie zostan szwedem , mow po szwedzku ,ożeń sie ze szwedka , urodzi ci szwedzke dziecko . Ja do szwedów nic niemam sa spoko ale najlepszymi graczami w rózne gry na 99% jest japonia !!! Nie jestem tam rzadnym fanatykem japonczyków ale wydaje mi sie ze sa najlepsi !!!
Evil Maul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:34.


Powered by vBulletin 3