Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-05-2006, 19:17   #201
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
nabieze tempa
u Ciebie w gaciach chyba... a jesli tak to zdradz nam co planujecie ^.-

No Cwanishq powiedz kim jestes co Ci szkodzi?


PS: 200 post in this theared ^.-
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-05-2006, 21:41   #202
Kussy
Użytkownik Forum
 
Kussy's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Solec Kujawski
Wiek: 34

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Veydeamon
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 62
Skille: 81/70
Poziom mag.: 16
Kussy ma numer GG 3959237
Domyślny

@Lotar

Moze i nie poznalem sie na kobietach, ale jestem ze swoja juz rok i jakos bardziej mnie interesuje ten zwiazek niz granie w Tibie. Owszem, czasem jest to troche uciazliwe, jezeli sa problemy, ale niektore sprawy sa przyjemne i warto byc z druga polowka to jest moje zdanie, wiadomo, kazdy ma inne poglady na takie tematy

Lekki off top sie zrobil, na Thorii cisza, moze ktos wie co sie szykuje ?
Kussy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 22:45   #203
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszyk
u Ciebie w gaciach chyba... a jesli tak to zdradz nam co planujecie ^.-

No Cwanishq powiedz kim jestes co Ci szkodzi?


PS: 200 post in this theared ^.-
wez zamknij sie juz bo twoje posty sa zalosne. tobie nawet rodzicie niezdradzili z kad cie wytrzasneli wiedz czemu ja mam ci cos mowic . niebede nikomu mowic kim jestem itd. Koszyk niewiem wogule co ty robisz na tym forum podaj twoj nick na thori i na innych swiatach chce zobaczyc jakim jestes doswiadczonym graczem czy tylko umiesz ponizac na forum a w tibi dochodzisz do 20lv i jestes hunted :>
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 23:13   #204
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Hmm... nicki chcesz? ok
Rakanubakakbi Aurea gralem nim do 58 lvla i sprzedalem
Sir vang salil (mialem nim 20 lvl 45 mlvl ) aktualnie rocked.
I ten na thori ktorego nicka nie podam bo co?
Cytuj:
tobie nawet rodzicie niezdradzili z kad cie wytrzasneli wiedz czemu ja mam ci cos mowic
__________________

Ostatnio edytowany przez Koszyk - 05-05-2006 o 17:36.
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 08:08   #205
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszyk
Cwanish kiedy nauczysz sie pisac? Pisze sie Kayantris a nie ,,Kyanatris''
a ty kiedy sie nauczysz "po bo co?" oco w tym chodzi ?
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 08:35   #206
Lotarkilla
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 150
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kussy
@Lotar

Moze i nie poznalem sie na kobietach, ale jestem ze swoja juz rok i jakos bardziej mnie interesuje ten zwiazek niz granie w Tibie. Owszem, czasem jest to troche uciazliwe, jezeli sa problemy, ale niektore sprawy sa przyjemne i warto byc z druga polowka to jest moje zdanie, wiadomo, kazdy ma inne poglady na takie tematy

Lekki off top sie zrobil, na Thorii cisza, moze ktos wie co sie szykuje ?
Women=Retard
__________________
Retired , out of here.
Lotarkilla jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 17:38   #207
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cwanishq powiem Ci tyle

Cytuj:
czlowieku ile ty masz lat? kazdemu moze sie zdazyc jakas literowka a zreszta popatrz jak ty piszesz a potem oceniaj innych lizudupo
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 18:00   #208
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

szkoda ze tu na forum nieda sie zrobic ignore na takich smieci
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 19:01   #209
Lotarkilla
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 150
Stan: Niegrający
Domyślny

Gdyby sie dało mój drogi Cwanishu większość ludzi nie widziała by twoich postów
__________________
Retired , out of here.
Lotarkilla jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 19:38   #210
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lotarkilla
Gdyby sie dało mój drogi Cwanishu większość ludzi nie widziała by twoich postów
mozna to samo powiedziec o tobie
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 22:23   #211
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Z tego co zauwazylem Lotar jest raczej lubiany w przeciwienstwie do Ciebie Cwanishq wiec nie wiem kto by byl bardziej ignorowany ;>
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 23:36   #212
Misterio
Użytkownik Forum
 
Misterio's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005
Lokacja: Gorzów Wlkp.
Wiek: 35

Posty: 844
Imię: Elvinuz
Gildia: Husaria
Misterio ma numer GG Napisz na pm
Domyślny

Ojjj Cwanish twoja wypowiedz jest bledna. Bo w przeciwienstwie do Ciebie Lotar~ prubuje rozwinac temat, wypisywal fragi etc. Ty co zrobiles jesli mozna sie dowiedziec?, raczej nic no chyba ze wyzywanie ludzi, pokazywanie swojej glupoty to jest nawizanie do tematu ;]
__________________
Elvinuz.
Misterio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2006, 01:17   #213
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Misterio
Ojjj Cwanish twoja wypowiedz jest bledna. Bo w przeciwienstwie do Ciebie Lotar~ prubuje rozwinac temat, wypisywal fragi etc. Ty co zrobiles jesli mozna sie dowiedziec?, raczej nic no chyba ze wyzywanie ludzi, pokazywanie swojej glupoty to jest nawizanie do tematu ;]
ja niewyzywam ludzi oni mnie wyzywaja a ja mam na nich wyjebane
ta mnie nielubicie tylko dlatego ze robie pa i pekuje jestescie leszcze i tyle
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2006, 02:47   #214
Lotarkilla
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 150
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pivope
ja niewyzywam ludzi oni mnie wyzywaja a ja mam na nich wyuwielbiam jeść bananyane
ta mnie nielubicie tylko dlatego ze robie pa i pekuje jestescie leszcze i tyle
Ty zamiast ,,wyuwielbiam jeść bananyane " (cokolwiek to znaczy) może lepiej do jakiejś książki zajrzyj.
A nie lubimy Ciebie nie dlatego że robisz PA a dlatego że jesteś żałosny, mierny w tym co robisz , oraz dlatego iż tak tempego dziecka jak ty nie tym forum nie było, nie ma i sądze iż jeszcze przez długie lata nie będzie.Tak czy inaczej gratulacie jesteś jedyny w swoim rodzaju .Zrób coś żeby rodzice byli z Ciebie dumni chodz raz i przeczytaj Janko Muzykanta albo w coś równie kreatywnego zamiast przez cały czas budować na nowo swój wizerunek idioty.
Zazwyczaj nie jestem do ludzi negatywnie nastawiony ale Ty jesteś specialnym okazem i należy cie należycie traktować.Fakt że próbójesz robić pa , pkujesz 20ste lvle nie zmieni faktu że wszyscy mają cie za nooba.Taka jest prawda Cwany,nic nie mozesz na to poradzic, tylko kucnąć w kącie popłakać sie i powiedzieć mamusiu oni mnie nie lubia ,daj kaszki
__________________
Retired , out of here.
Lotarkilla jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2006, 08:48   #215
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lotarkila
Ty zamiast ,,wyuwielbiam jeść bananyane " (cokolwiek to znaczy) może lepiej do jakiejś książki zajrzyj.
A nie lubimy Ciebie nie dlatego że robisz PA a dlatego że jesteś żałosny, mierny w tym co robisz , oraz dlatego iż tak tempego dziecka jak ty nie tym forum nie było, nie ma i sądze iż jeszcze przez długie lata nie będzie.Tak czy inaczej gratulacie jesteś jedyny w swoim rodzaju .Zrób coś żeby rodzice byli z Ciebie dumni chodz raz i przeczytaj Janko Muzykanta albo w coś równie kreatywnego zamiast przez cały czas budować na nowo swój wizerunek idioty.
Zazwyczaj nie jestem do ludzi negatywnie nastawiony ale Ty jesteś specialnym okazem i należy cie należycie traktować.Fakt że próbójesz robić pa , pkujesz 20ste lvle nie zmieni faktu że wszyscy mają cie za nooba.Taka jest prawda Cwany,nic nie mozesz na to poradzic, tylko kucnąć w kącie popłakać sie i powiedzieć mamusiu oni mnie nie lubia ,daj kaszki
BHUAUHUAHAUHAUHUHAUHAHUAHUA Leze ze smiechu!


Lotar masz big plusa u mnie
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2006, 11:16   #216
CAnabinol
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 05 2006

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Imię: sir gural
Domyślny

Śmiesznie tu u was
CAnabinol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2006, 13:35   #217
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lotarkilla
Ty zamiast ,,wyuwielbiam jeść bananyane " (cokolwiek to znaczy) może lepiej do jakiejś książki zajrzyj.
A nie lubimy Ciebie nie dlatego że robisz PA a dlatego że jesteś żałosny, mierny w tym co robisz , oraz dlatego iż tak tempego dziecka jak ty nie tym forum nie było, nie ma i sądze iż jeszcze przez długie lata nie będzie.Tak czy inaczej gratulacie jesteś jedyny w swoim rodzaju .Zrób coś żeby rodzice byli z Ciebie dumni chodz raz i przeczytaj Janko Muzykanta albo w coś równie kreatywnego zamiast przez cały czas budować na nowo swój wizerunek idioty.
Zazwyczaj nie jestem do ludzi negatywnie nastawiony ale Ty jesteś specialnym okazem i należy cie należycie traktować.Fakt że próbójesz robić pa , pkujesz 20ste lvle nie zmieni faktu że wszyscy mają cie za nooba.Taka jest prawda Cwany,nic nie mozesz na to poradzic, tylko kucnąć w kącie popłakać sie i powiedzieć mamusiu oni mnie nie lubia ,daj kaszki
hahah lotar gdy byles nutral to prawda jest taka ze ty i cala twoja rodzinka lizaliscie mi dupsko i mojej gildi tego faktu niezmienisz a pekowac 20lv to tylko wy mozecie bo ja zabijam 50/60/70+ wporuwaniu do ciebie twja lotarkilla niezabijesz nawet 30 najta hahaha no i w przeciwienstwie mam prawdziwych rodzicow a nie tak jak ty To ze ciebie adoptowali to nieoznacza ze kazdy musi byc tak jak ty. mam w dupie to co piszesz ty i jakis Koszyk<lol> Lotar niepowinienes tutaj siedziec na forun tylko szukac swoich starych co cie zostawili 19 lat temu pod szpitalem
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2006, 13:37   #218
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszyk
BHUAUHUAHAUHAUHUHAUHAHUAHUA Leze ze smiechu!


Lotar masz big plusa u mnie
huh Koszyk toc ty pewnie tego nawet nieprzeczytales a jak juz to nic niezrozumiales z tego wiedz po chuj piszesz komentarze "leze ze smiechu" moze lezysz i smiejesz sie z siebie ze jestes taki glupi i nic nie qmasz?
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2006, 14:49   #219
Thomasi
Użytkownik Forum
 
Thomasi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 395
Imię: Tomasi
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Domyślny

a jednak teraz napewno wiem ze dobrze zrobilem zaczynajac grac na thori podoba mi sie juz tutaj^^
__________________
^^
Thomasi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2006, 16:12   #220
Lotarkilla
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 150
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pivope
hahah lotar gdy byles nutral to prawda jest taka ze ty i cala twoja rodzinka lizaliscie mi dupsko i mojej gildi tego faktu niezmienisz a pekowac 20lv to tylko wy mozecie bo ja zabijam 50/60/70+ wporuwaniu do ciebie twja lotarkilla niezabijesz nawet 30 najta hahaha no i w przeciwienstwie mam prawdziwych rodzicow a nie tak jak ty To ze ciebie adoptowali to nieoznacza ze kazdy musi byc tak jak ty. mam w dupie to co piszesz ty i jakis Koszyk<lol> Lotar niepowinienes tutaj siedziec na forun tylko szukac swoich starych co cie zostawili 19 lat temu pod szpitalem
Tak cwany jesteś tak popularny i potęzny iż marzeniem każdego gracza na thori jest lizanie ci dupska.Dzieci w listach do mikołaja wymieniają te marzenie jako pierwsze na ich spisie wymarzonych prezentów.Tak zabijasz same h lvle,cóż dodajesz jeszcze filmy jak wspaniałem i trudne boje z tymi 50\60\70 lvlami stoczyłes(Little princessa?).I obawiam sie że to ci pisze ja , oraz Koszyk najprawdopodobniej nie masz w dupie ponieważ ciągle próbójesz coś odpowiedzieć , ale twoja mizerna znajomość ojczystego języka skrupulatnie ci to utrudnia.Nie powinienem siedzieć na forum dlatego że?Może dlatego iż w przeciwieństwie do Ciebie opisuje fakty .A uwierz mi że Lotarkilla zabijałem nieco wyższe lvle niż 30ste.Lecz zabijanie nie jest czymś z czego człowiek powinien być dumny, szczególnie gdy zabija sie słabszych od siebie.
Każdy twój kolejny post robi z Ciebie większego idiote.Czy jest gdzieś granica ?Obawiam sie że nie.
__________________
Retired , out of here.
Lotarkilla jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:22.


Powered by vBulletin 3