Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-03-2005, 21:12   #201
Shardzik
Użytkownik Forum
 
Shardzik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 501
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shardzik
Domyślny

"no nie fjem po jakich AKCJAH otehćewa mi sie krać tipja to tylko kra i nafet jak tetniesz to móśisz krać talej po co to jest jeten ted, asz mie coś pierze jak lucie mufiom sze leprze akcie som na otserweże! * "
*-Błędy celowe (sarcasm)
__________________
Shard, the Legend
retired
Shardzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-03-2005, 21:33   #202
Maniack
Użytkownik Forum
 
Maniack's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2004
Lokacja: zabierzow bochenski

Posty: 677
Stan: Na Emeryturze
Imię: Neust
Profesja: Elite Knight
Gildia: Chair Kids
Świat: Unitera
Poziom: 154
Skille: 97/85
Poziom mag.: 9
Domyślny

po takich:
loguje sie, juz mam zamiar iść spać ale chce coś powiedzieć tylko komusz
jak wbijam bije mnie 14 lvli niższy pk, ja go bije i gonie, zchodze za nim do ścieków
a tam uh trap z 10 osób, napisałem na guildchat gdzie jestem i żeby mnie ktoś ropnoł ale nie zdążyli.
straty: -6% mlvl
-100 k exp
-90% skili
-plate legi

zaraz po mnie wpadł best friend w tym samym miejscu
-100k exp, -skile -5% mlvl -k'set - bright sword
__________________
od 8 maja 2007 siedzę w wojsku
8 maj 2007 - szeregowy
26 styczeń 2008 - starszy szeregowy
22 czerwiec 2009 - podporucznik
Maniack jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2005, 22:03   #203
Kuba Rypin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 03 2005

Posty: 33
Domyślny

Hym, mi się odechciało grać po pewnym przykrym zajściu. Mianowicie, sprzedałem plate legs, które znalazłem i za okazyjną cenę 2k kupiłem SERPENT SWORD'a (miałem wtedy 9 lvl). Poszedłem z kolegą na zachód (od ab) pod ziemię gdzie można spotkać minotaury, orki (wszystkie rodzaje =P). Gdy zeszliśmy na dół zobaczyliśmy grono potworów, zdecydowanie nie na nasze siły. Ja zdąrzyłem uciec, mój kolega nie. Zawował help, to zeszłem na dół po niego, ale niestety zabili go, następnie mnie. I zamiast helmetu czy coś straciłem SERPENT SWORDA ((!!

Od tej pory nie gram już 2 dni. To znaczy gram po 10 minut dziennie - wcześniej grałem ~6h. Podejrzewam, iż dopóki nie odzyskam Serpenta(kupie znów) nie będe grał tak często, jak przedtem.
Kuba Rypin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2005, 15:23   #204
Immortalys
Użytkownik forum
 
Immortalys's Avatar
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 35

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Immortalys
Profesja: Knight
Świat: Rubera
Poziom: 86
Skille: 91/89
Poziom mag.: 7
Immortalys ma numer GG 3465273
Domyślny

Heh...po jakiej akcji? Po takiej która ma w sobie lagi prowadzące do kicka ew. śmierci..Albo chociaż shakowanie.< Chyba że ktoś lubi oglądać własne postacie bez jakiegokolwiek ekwipunku..;P >
Immortalys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2005, 18:29   #205
Kumagoro
Użytkownik Forum
 
Kumagoro's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 33

Posty: 369
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Danubia
Poziom: 30
Poziom mag.: 36
Kumagoro ma numer GG 3979793 Adres Jabbera do Kumagoro
Domyślny

Stanąłem sobie na wieży przed thais i czytam sobie forum, a gdy wracam kolo wali we mnie z sD i zanim zdazylem krzynac PK to juz bylem martwy
__________________


Widzisz białą ramkę? Pozbądź się IE i zainstaluj Operę bądź Fire foxa
Kumagoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-03-2005, 10:48   #206
Adam :P
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Hacker

Ty nie masz tak źłe mnie ostatnio zhakowali, a mialem ok 20k w dp p sety,różne itemy a na sobie k armor,k legi,warior helmet,fire sword,medusa shield sorcerer:21lvl
38 mlvl
nick:Swipper
Azura
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2005, 20:25   #207
Xopunuk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2005

Posty: 41
Domyślny

Ja gralem namietnie w tibie do czasu gdy mnie zarzneły slim.... taki obciach dla druta na 18....... po prostu przeceniłem swoje umiejętności (skille 20/23 i posiadanie fs) slim sie rozmnozył idostawałem hity po 20 .... ale sie nie załamałem totalnie bo straciłem tylko bp z kilkoma runkami poźniej tibia zaczeła mi sie coraz bardziej nudzić... to se PeKowałem małych nOObków z Brazyli na 14 lv. I nadszedł ten feralny dzień. Brakowało mi 10 % do 20 lv miałem bp niezlych runek
własnej roboty(Explo GFB UH i od ch... HMM) i poniosła mnie wyobraźnia i poszłem na draga... zbiłem mu do żółtego HP ale dostałem nagle combo za 120 i dead straciłem dragon shielda i crown helmeta u mnie na xanterze to było ze 13K
wtedy sie wpieniłem na maksa i powiedziałem koniec!!! oddałem mojego chara kolegom i teraz sobie nim UH robią i wszyscy są happy
Xopunuk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2005, 22:09   #208
drizztpl
Użytkownik Forum
 
drizztpl's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2005
Lokacja: Menzoberranzan
Wiek: 33

Posty: 268
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aurea
Poziom: 100
Skille: 20/27
Poziom mag.: 64
drizztpl ma numer GG 1917374
Domyślny

ech. ja Poszedłem z 2 kumplami na warlordy wszystko bylo wporzo dopoki nie poszlismy za daleko warlord + 2 zerki + 2 leadery na blokera warlorda + zerk + szaman + beho na mnie i palka. Od razu ded. Mi siędalej chce grać, nic nie straciłem oprócz plecakow z runami, ale pallek stracił BoHy, C armor i K legs. I go można powiedzieć szlag trafił :/
__________________
Za dużo w podpisie
No bez przesady... Aż tak dużo nie było...
drizztpl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2005, 22:46   #209
Clikslither
Użytkownik forum
 
Clikslither's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2005

Posty: 17
Domyślny ...

jak wam sie nie chee grać to mozecie mi oddac postacie a i tka rada na przyszłość nie trenujcie pod dp ...
Clikslither jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2005, 17:17   #210
Juszczi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Lokacja: Morska przestrzen
Wiek: 30

Posty: 43
Juszczi ma numer GG 8956302
Problem

Najbardziej mnie wnerwilo jak dednolem 2 razy w 20 minut!
Stracilem plate legsy, plate arma i 5k!
Jakos sie pozbieralem ale po tych dedach nie gralem przez 3 tygodnie!
__________________
Jezeli myslisz ze umiesz wszystko pocaluj sie w lokiec lub trzasnij drzwiami obrotowymi ;]

Moja fake'owa reputacja sie skonczyla, nie mam natchnienia by robic dalej
Juszczi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2005, 17:30   #211
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Hm.. ide sobie do venore z kazzo przez amazon camp, a tam 2 zlurowane zerki. Nie są one dla mnie problemem. Ale po prostu wylaczyla mi sie akurat neostrada... Wlaczyla sie, loguje, patrze 14 hp.... Nie zdarzylem otworzyc bp nawet
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2005, 19:35   #212
Argi~
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 02 2005

Posty: 5
Domyślny

Mi np odechcialo sie grac po hacku po pierwszym stracilem k-set d-hammer
c-helmet dragon shield w-hammer i 10k. a po drugim c-arma crusander helmet k-legi w-hammer s-staff dragon shield i 20k i juz po drugim hacku chcialem zrezygnowac ale na szczescie kuzyn mi dal c-arma w-hammer p-legi i drak helmet. Wy tez chyba wiecie co to za ból.
Argi~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2005, 20:14   #213
beny900rr
Użytkownik forum
 
beny900rr's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005

Posty: 27
Dumny

I. Pewnego razu poszlem sobei z kolega na mino kolo kopalni dwarfow ja 33 lev knight on 18 sorcer na poczatku bylo prosto bo tylko 2 guardy i pare archerow ale jak pozniej weszlismy na wieksze pietro to najpierw jego dojechalo chyba z 10 archerow i chcialem mu wziasc rzeczy noi sam zginolem stracielm k legi i crusader helmet. Pozniej jak chcailem wrocic z kolega po te rzeczy to zlapal nas 45 lev sorc on uciekla ale nie ja naszczescie stracilem tylko scarf .
II. Expilem sobie na ghulach w ab wiadomo gdzie . A tu jakis wiesniak polak sie przysapał ze mam odejsc a ja go walilem bo ja 17 druid a on 14 palek . Az wkoncu zaczol mnei atakowac chcialem uciekac przez trolle ale jak jest ten tunel co nad toba kamienie sa to tam mnie przyblokowal i zaczolem go nawalac z runkow az wkoncu sie skonczyly i mnie dojechal. :/
Noi III. To jak mialem hacka knightem to stracielm c arm k legi vampir shield bs crusader helmet i do tej pory niemoge odzyskac hasla do konta poniewaz niepamietam hasla do emila ani odpowiedzi na pytanie. LOL (ale to mnie nie zniechęca[ miałem wiele deadow ale te byly spox ])
beny900rr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2005, 21:36   #214
Malutki Palladino
Użytkownik Forum
 
Malutki Palladino's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2005
Lokacja: Kołobrzeg
Wiek: 32

Posty: 115
Malutki Palladino ma numer GG 7954034
Domyślny

Ja mam ciekawa historie, jestesmy z kolegami na gs-ach, lowie ryby, i nagle dziwnie sie cos stalo z myszka Patrze a tu moje Blue Robe (25K na Azurze) wpadlo do wody Po prostu masakra
__________________
~ Hail Secura ~
Name: Oxys
Sex: male
Profession: Knight
Level: 34
world: Secura

~ HaiL ~
Malutki Palladino jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2005, 13:48   #215
Belefiz
Użytkownik Forum
 
Belefiz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 36

Posty: 164
Stan: Na Emeryturze
Belefiz ma numer GG 6661337
Domyślny

Hack na 700k :/
__________________
Retired...
Belefiz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2005, 14:40   #216
Jakub Biały Mag
Użytkownik Forum
 
Jakub Biały Mag's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005

Posty: 33
Jakub Biały Mag ma login Tlenu wymysl-cos@tlen.pl
Domyślny

mi ukradli 7 k nie chciało mi się grać więcej ale ile to możnba bez tibii wytrzymać
Jakub Biały Mag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2005, 09:29   #217
Kieru
Użytkownik forum
 
Kieru's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2005

Posty: 27
Domyślny Cyklop

Pewnego dnia jak zwykle poszedłem sobie na cyce. Jestem druidem i wszystko bylo dobrze przez całe 3h. Miałem juz kończyć i pomyślałem ze moze dobije lev na 1 cycu. Poszedłem na dół Thais koło mino guardów. Widze cycu idze. Jest spoko chciałem wziąść uderzyć go z HMM. Nagle cyklop stanął. Ja też. Później widze cyklop jest przy mnie. 4 hity i umarłem. Level spadł. Skile spadły(a u mnie skile to cenna rzecz), backpack RUN TYPU UH i HMM. Wszystko poszło sie ***....
Od tego czasu a to juz ponad miesiąc nie gram w Tibię.
Kieru jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2005, 18:49   #218
Shinigami
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 03 2004

Posty: 21
Shinigami ma numer GG 2336826
Domyślny

Ja miałem pare podobnych do sievie sytuacji, dokładniej mówiąc:
grałem wtedy jeszcze druidem, jak zwykle szedłem na hunta na minosy (te przy thais) zdążyłem wyjść z depo i dojść do północnej bramy miasta. W samej brami zaatakował mnie gościu z nieco wyższym lvl (o ile dobrze pamiętam dwa razy wyższy od tego który ja miałem) - jak nie trudno się domyślić poległem i to szybko. Po ponownym zalogowaniu druida znowu ide na hunta i podobna sytuacja tym razem troche dalej. Normalnie by mnie to aż tak nie wkurzyło, lecz tego dnia zginąłem 5 aldo 6 razy i każda następna prawie w tym samym miejscu co popżednia i w podobny sposób (PK >_<), no nie przepraszam raz zginąłem z łapy Fire Devila. od tamtej pory nie gram już druidem.

Ostatnio edytowany przez Shinigami - 20-04-2005 o 18:54.
Shinigami jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2005, 19:00   #219
Falcon Wings
Użytkownik Forum
 
Falcon Wings's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Deutschland
Wiek: 31

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Avecander
Profesja: Paladin
Gildia: Fenix Squad
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Falcon Wings Falcon Wings ma numer GG 4269381
Domyślny

A mi sie odechciało grać , kiedy to pewien 6 lvl wyszedl ze mna na party i do mnie "Kill me plz " no to ja party , i juz go zabijalem , kiedy nagle wkroczyl z zielonym skullem 15 pall (ja mialem 9 druid) ... przestalem grac...W tym momencie robie nowa postac...Falcon Wings...Na Iridii xD
__________________

W sprawiedliwosc nie wierze
Dopoki sam jej nie wymierze
Jak dzikie zwierze w penerze
Wymierze, uderze
Dopoki nie leze, dopoki dycham, poki nie zdycham

Falcon Wings jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2005, 19:52   #220
Tibrion
Użytkownik forum
 
Tibrion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2004

Posty: 20
Domyślny

taa - też miałem takie akcje...
grałem sobie na etelysii bo na trimce dostałem bana
chciałem sobie dobić lvl, a że postać to palek, a miasto to thais - no to jazda na cyce - wchodze a tu dwóch kolesi po 20-któryś lvl (mój 16 lvl) expi i proszą o łaskawe opuszenie górki... cóż miałem zrobić -odszedłem... ale z drugiej strony też jest wejście - poszedłem - cyców brak - myśle sobie - obejde całą górke zobacze co z drugiej strony - a tak hunter - pyk pyk pyk i padłem... - poszedłem pozbierać ciałko - padłem drugi raz - poszedłem pozbierać ciałko - mało nie padłem trzeci raz... ale i tak ogólnie dolina - wyłączyłem kompa, poszedłem na dwór - wracam - server cofnięty - wbiłem lvl i super świetnie...
kilka dni później podczas skilowania gdy miałem czerwone życie i czaiłem się aby wbić exura vita - podlazła gościnka i sd sd i padłem - nie znalazłem jej nie stety z white skullem
no i myśle - trzeba odrobić lvl - poszedłem na cycki dostałem laga i padłem znowu - wkurzyłem się wysłałem wszystko koleżance ze Stanów i skasowałem postać...
Tibrion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:44.


Powered by vBulletin 3