Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-12-2006, 21:07   #221
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

@up
Odezwałam się, nawet przed przeczytaniem tego postu. Dostał życzenia świąteczne ^^

Jak co roku pobawiłam się w "mass spam" ale w taki sposób, że do każdego wysyłałam życzenia indywidualnie. I o dziwo moja pamięć fotograficzna nie zawiodła - potrafiłam skojarzyć danego użyszkodnika (zapisałam jego nick z forum w gg) z avatarem jaki mu zrobiłam...

Gorzej, że nie zdążyłam sie dorwać do aparatu siostry na tyle wczesnie, aby zrobić prackom fotki w warunkach dziennych. Ale liczę, że uda mi się to nadrobić jutro.

Za to dostałam boski prezent - skarpetki! I to takie, jakie akurat nosi mój tatuś ;p

A tymczasem wyjawię wam sekret - zaczynam bawić się w pixelarty - co wy na to? ;D
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-12-2006, 22:02   #222
Arnisan
Użytkownik Forum
 
Arnisan's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005

Posty: 420
Domyślny

a my na to (przynajmniej ja ;P) ze swietnie ;D baw sie dalej pixelkami bo to swietna sprawa ^^
tradycyjnie skarpetki ;D co roku zawsze ktos skarpetki dostaje ;D dziekuje za zyczonka
Arnisan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 17:11   #223
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Wiecie co? Niech Visjusz spada na drzewo, żeby nawet gorzej nie powiedzieć - poprostu mam dość tego, że najpierw on mi mówi: zrób format taki, a taki, a potem ja się pytam czy nie lepiej jest w innym, a on na to mi nic nie odpowiada, co lepsze - potem mówi, że zgodził się na mój. Pomijam fakt, że odebrał mi najlepszą robotę jaką mogłabym zrobić przy "Bezdrożu" (bo tak ja roboczo nazwałam sobie ten projekt) - odebrał mi możliwość napisania historii i textów do gry. Świnia, inaczej nie mogę tego ująć. Ja tu chora, pół dnia zasuwam nad postacią, a on mi na to: "W sumie, jak zobacze jakiegoś gracza z taką postacią to naprawde pomyśle że obok mnie stoi postać pedzia". Dzięki, porostu dzięki. Koniec, teraz ja zrobię mu na złość, bo nieprzepisowo obiecałam sobie, że nie opublikuję nigdzie grafik robionych pod grę...

http://i120.photobucket.com/albums/o...ose/przod1.png
http://i120.photobucket.com/albums/o...uerose/tyl.png

Czy on naprawdę aż tak źle wygląda?
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 17:30   #224
Arnisan
Użytkownik Forum
 
Arnisan's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005

Posty: 420
Domyślny

no nie wyglada tak zle, ale troszke nie za dziecinnie? zalezy jaka to postac ma byc i jaka gra ;P (klimat gry) tylko twarz bym zmienil a reszta moze byc to nie Ty taka beznadziejna tylko on taki wybredny wiec przemruz oko na niego
Arnisan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2007, 23:01   #225
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Nie mam siły na pixelarty, dałam sobie siana, bo i Vis dalej męczy silnik, przenosząc część obliczeń na JS. A ja? Ja przez blisko 6 godzin siedziałam w PSie by zrobić to dziadostwo na szkolny konkurs grafiki komputerowej. Liczę, że trafię w gust pani Mazurek. Jak na mnie jest to syf pod tym względem, że postać musiałam robić na fotce, robionej mi, moim syfnym aparatem, bo tak z dobre 2-3 godziny straciłam na próbach narysowania samodzielnie i znalezienia takiej fotki w necie. Potem siedziałam nad lineartem z tego, potem kolorowałam i ubierałam na nowo, potem robiłam książkę, tło, smugę światła, drewnianę podłogę, książki z boku, śnieg, przerabiałam okno i fajerwerki, a na końcu kalendarz. I co o tym myślę? Myślę, że się staczam w dół, prosto z górki, że nie mam czasu posiedzieć i porysowac coś, za dużo poświeciłam na Visa i TLK i jakoś mi się nie widzi, że robię postępy - wręcz odwrotnie. Blacko powiedział, że za bardzo widać, że jest wklejone, że powinnam męczyć facjatę i włosy mojej bohaterki. A ja ją w tej chwili mam w głębokim powazaniu i licze tylko, że p. Mazurek nie ma nic przeciwko publikowaniu prac na szkolny konkurs w necie.

http://i120.photobucket.com/albums/o...asciwacopy.jpg

Ocena plx?
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2007, 06:59   #226
Arnisan
Użytkownik Forum
 
Arnisan's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005

Posty: 420
Domyślny

ksiazki wydaja sie bardzo takie plaskie i nienaturalne, o czlowieku juz nie wspomne. Twarz ma za duze czolo jak na kobiete i krzywe oczy, wlosy nie wygladaja na naturalne i czapka zle wyglada na jej glowie..a reszta calkiem ladna, sztuczne ognie Ci dobrze wyszly, chyba najlepiej ;P
tak btw to na razie daj siana z pixartem, ja czekam az Vis sie przeniesie i powie, ze trzeba mu drzewek i innych gowienek, wtedy znow zaczne robic. Tak to mialem czas na World Trade Center i wiesz ;p rob to co chcesz z pominieciem pixartu do TLK ;D

Em, takie skojarzenie, ze ta postac wyglada jak ktos z horroru, ale nie pamietam o kogo chodzi ;D
Arnisan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2007, 16:06   #227
MKM
Użytkownik Forum
 
MKM's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Lokacja: Przemyśl
Wiek: 19

Posty: 440
Domyślny

Nie jest aż tak źle, ale poza tymi uwagami które wypisał Arnisan, patrzyłem chwile na ten obrazek i czegoś mi w nim brakowało, po dłuższym przemyśleniu... słabo tam ze światłem, brak cieni i wszystko wydaje się takie proste, bez życia. Książki wpadają w kontrast z tą dziewczyną, ona narysowana a książki jak ze zdjęcia... poza tym ona wygląda jak on.. :S ale nie przejmuj się, ja się na tym nie znam : ). Życzę 1st place in konkurs szkolny ^^ i olej pixelarty, zajmij się ps-em : )
MKM jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2007, 20:42   #228
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

A wiecie co ja myślę? Myślę, że za mało rysowałam ręcznie, teraz już po przerwie znów zasuwam na pracownie, są 2 nowe, ładne martwe (z moją starą, podniszczoną mandoliną) i ja sama jutro po kółku informatycznym powinnam skończyć według mnie co najmniej dobry obrazek. Jesli wyjdzie mi jutro do końca tak, jak mi ładnie szedł dziś i jesli nowozakupiony ołówek grafitowy B8 da taki efekt, jaki chcę, to jutro wieczorem wstawię tutaj fotkę przyzwoitej pracy. A narazie zaraz wyjmę CD i będe się delektować nagraniem utworu chóralnego z jasełek, które dostałam od Kasi ^^

No i mam pełno zadane, ale to szczegół ;D
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2007, 16:36   #229
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Mam takie same ksiazki do gegry i polaka
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 21:14   #230
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Tak jakoś mnie napadło na obrazki. Nie mogę zrobić fotki mojej porządnej pracy, bo moja stara cyfrówka ledwo zipie. A szkoda, bo ta ostatnia to chyba najlepsza z tych jaką zrobiłam na pracowni. Za to teraz męczę Photoshopa i tak jakoś kawałek po kawałku robię w nim coś ciekawego tak na wpół od zera. Stwierdziłam, że nawet moje chwilowe bazgroły potraktowane dobrym filtrem i paczką efektów wyglądają przyzwoicie. W międzyczasie robię pixelarty, ale jak na mnie to jest "jeszcze" bieda, więc nawet nie pokazuję. Muszę zrobić coś jeszcze, albo coś, bo mnie taka nuda i rezygnacja dopadła, że na nic nie mam ochoty.

Pracka robiona dla dawno nie widzianego przyjaciela po części zgodnie z jego wizją.

http://i120.photobucket.com/albums/o...e/treecopy.jpg
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 21:41   #231
7up
Użytkownik Forum
 
7up's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 41
Stan: Początkujący
Imię: Niewarzne
Profesja: Knight
Gildia: niemam ;(*
Świat: Aldoraa
Poziom: 8
Skille: 20/19
Poziom mag.: 1
7up ma numer GG 2967718
Domyślny

Nie widze w tym nic ciekawego...
7up jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 03:31   #232
mwlodi
Użytkownik Forum
 
mwlodi's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2005
Lokacja: K-g

Posty: 272
Domyślny

No tak patrząc na Topic pomyślałem, że też coś wrzucę (chyba nie macie nic przeciwko? ... tak myślałem)

O to i ona :





Jak chcecie to oceniajcie
__________________
Pozdro & poćwicz!



Ten podpis jest trochę głupi, więc pewnie go nie będzie...
Heh...albo wiecie co...
Nie będzie go...
Bo właśnie go przeczytaliście.
mwlodi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 08:15   #233
PinGOnE
Użytkownik Forum
 
PinGOnE's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2004
Wiek: 36

Posty: 465
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Sam to narysowales czy tylko pokazujesz co masz na scianie ?
__________________
Mess with the best, die like the rest...
PinGOnE jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 20:17   #234
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

No, serdeczne dzięki =.=
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 21:40   #235
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

@mwlodi
sorry ale ten temat nazywa się "mwlodi gallery" czy też może "Blue Rose Gallery"? Bramka numer jeden czy dwa??? Dwa! do ku**y. Więc rusz dupe i załóż swoj zasrany temat z grafikami, i wrzuć ich kilka, bo inaczej stwierdze że to plagiat.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 17:38   #236
Adolphus Elbragol
Użytkownik Forum
 
Adolphus Elbragol's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Wsrod wspomnien Kolor oczu: niebieskoszare IQ:czasem mysle(...) xD
Wiek: 35

Posty: 712
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: Yy?
Skille: Zmienne
Poziom mag.: <3
Adolphus Elbragol ma numer GG 3877615
Domyślny

TAJEMNE ZYCIE EILEEN!
Nasza graficzka od zupelnie nieznanej strony....!
Adolphus Elbragol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 18:23   #237
kamosblue
pr0-poster
 
kamosblue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Lokacja: Knurów

Posty: 555
Imię: Stavan
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
kamosblue ma numer GG 4139914
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adolphus Elbragol Pokaż post
TAJEMNE ZYCIE EILEEN!
Nasza graficzka od zupelnie nieznanej strony....!
O fuck, ostra z niej laska - doslownie.
__________________
Lepkie palce i mikrofon w ręku
kamosblue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 18:50   #238
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Tak i jak tu nie lubić Szymusia, bo widziecie, ja dostałam dziś taką fajną wiadomość:

Cytuj:
Ej, możesz mi odpowiedzieć na jedno pytanko?
Czy dziewczyna o nicku "eileen" z tego topic'u to ty? http://www.lucid.fora.pl/viewtopic.php?t=745

A jeśli tak to rzeczywiście te zdjęcia są prawdziwe i pochodzą od ciebie?
I oczywiście padłam trupem (bynajmniej nie z wykrwawienia ;p). No i zgadnijcie komu pokazałam? ^^

A Szymuś ma radochę i pyta się, czy ktoś wie co są te "testy rzeczywistości" XD

BTW. Gdzieś zaginęła mi fotka mojego szkicu! Muszę dorwać aparat taty o godzinie z "dobrym naświetleniem"
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2007, 04:41   #239
Adolphus Elbragol
Użytkownik Forum
 
Adolphus Elbragol's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Wsrod wspomnien Kolor oczu: niebieskoszare IQ:czasem mysle(...) xD
Wiek: 35

Posty: 712
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: Yy?
Skille: Zmienne
Poziom mag.: <3
Adolphus Elbragol ma numer GG 3877615
Domyślny

Wez, w orginale bylo 'jak tu nie zabic Szymusia' :<

Pozatym, dobrze wychowana mloda dama nie powinna klnac ;<

I z innej beczki, mialas sie tamtego zioma zapytac po privie czym sa testy rzeczywistosci i mi powiedziec na uszko... Tez chce swoja rzeczywistosc przetestowac, czy aby nie jest gorsza od waszej... ; <<<<<
Adolphus Elbragol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2007, 17:33   #240
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

http://i120.photobucket.com/albums/o...e/SSA40664.jpg
http://i120.photobucket.com/albums/o...e/SSA40663.jpg
Coś dla prawdziwych fanów tibii? Bardzo mi się podobał, choć to chyba jednak jakiś stary strażacki hełmik, czy cuś ;p

http://i120.photobucket.com/albums/o...SSA40665-1.jpg
http://i120.photobucket.com/albums/o...e/SSA40666.jpg
Na drugiej lepiej widać kreskę, ale lampa błyskowa popsuła conieco (to rozjaśnienie po prawej to jej przyczyna). Moim zdaniem to najlepsza pracka jaką do tej pory zrobiłam.

http://i120.photobucket.com/albums/o...e/SSA40660.jpg
Nie śmiejcie się, to był mój pierwszy raz z modelem (tj. modelką)

http://i120.photobucket.com/albums/o...e/SSA40671.jpg
http://i120.photobucket.com/albums/o...e/SSA40669.jpg
Czy ja już mówiłam, że kocham pastele? Kupiłam sobie do tego taki boski papier, który zupełnie zmienił efekt końcowy - co z resztą widać. Dopiero po zrobieniu fotki zobaczyłam jak fajnie wyszła mi ta morska tkanina (tzn. tam jest jasny błękit, turkus jako baza, trochu granatowego i fioletu + czerń)

No! Jak widać dorwałam się do aparatu siostry i to z dobrym skutkiem. Wcale, ale to wcale nie retuszowałam fotek - nie chciało mi się, bo i tak są dobre . Niestety nie mogę na photobucket'a zarzucić mojej najlepszej pracy z modelką, bo już raz mi ją skasowali jako "erotyk" - przecież u tej pani widać tylko biust! Litości... Wybuchłam śmiechem jak się zorientowałam co mi skasowali

Skomentujcie, a ja jeszcze zarzucę te obrazki z tą panią
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:01.


Powered by vBulletin 3