Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Eternia

Notki

Eternia Wydarzenia ze świata Eternia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-03-2008, 19:10   #221
Pirk
Użytkownik Forum
 
Pirk's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2007
Lokacja: Śrem

Posty: 47
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Colera
Świat: Eternia
Poziom: 80
Domyślny

Nastepny hack:

Thad~ hack i 20 lvl. Zycze mu wszczystkiego dobrego w zyciu prywatnym bo nie sadze ze bedzie chcial wrocic do gry

Ostatnio edytowany przez Pirk - 15-03-2008 o 19:17.
Pirk jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-03-2008, 19:34   #222
Szczykus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: Sosnowiec

Posty: 103
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 165
Skille: 92/88
Poziom mag.: 8
Domyślny

Biedny Thad ale cuz zrobić ... GL w życiu :*

@Fillipex to ty jesteś zabawny. Trzy 100+ lvle ci mówią że się tylko ośmieszasz a ty nadal swoje ... W wojnie z Decc tylko ja walczylem wiec nie wiem czemu mówisz w liczbie mnogiej. Dam ci dobrą rade nie odpisuj bo się tylko ośmieszysz jak w tamtych postach
Szczykus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2008, 21:02   #223
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

Thad <przytul> ale z 2 strony wyjdzie to na dobre... nie bedzie wkoncu tracil czasu na ta gre gl mate

@szczykus
jaki ty plytki jestes.. co z tego ze 100 lvle? o.O a jak mateusz draggy wielki by lognal na noobchara i Ci mowil jak to jest granie wysokopoziomowym drutem to tez bys mu powiedzial zeby sie nie osmieszal bo jest noobem i gowno wie? ;> Nie chodzi tu o to ze jeste wielki jego fanem (bo nie jestem ;|) tylko o to ze lvl ma sie nijak do tego kto kim jest i jakie ma doswiadczenie

@edit
ciekawe czemy postac masz 'hidden' moze pokazesz nam date utworzenia konta? Zobaczymy jakie PG walnales
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!


Ostatnio edytowany przez Fillipex - 15-03-2008 o 21:05.
Fillipex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2008, 21:34   #224
Szczykus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: Sosnowiec

Posty: 103
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 165
Skille: 92/88
Poziom mag.: 8
Domyślny

Ta postać ma niecale 3 lata jesli chcesz wiedziec H lvle jajczesciej nie są noobami dlatego to powiedziałem. Jakbys miał wyższy lvl to byś wiedział że do Faga i Sibutu jest na Eterni szacunek wiec coś to znaczy skoro cie wyśmiali jak ja. Widze że nie posłuchałeś i znowu sie ośmieszyleś tylko ale cuz jak chcesz. Co do MDW to nie daże go szacunkiem bo gra na npvp.
Szczykus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2008, 10:06   #225
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

pfff

Cytuj:
H lvle jajczesciej nie są noobami dlatego to powiedziałem.
dla mnie lvl to zaden wyznacznik, tym bardziej teraz.. w czasach gdzie pare dzieciakow zgada sie i sharujac zrobia PG na zolwiach az wbija 130 lvl a nie maja pojecia jak zabic DL'a bez straty uha na takim lvlu...

Cytuj:
Jakbys miał wyższy lvl to byś wiedział że do Faga i Sibutu jest na Eterni szacunek wiec coś to znaczy skoro cie wyśmiali jak ja.
kolejny przyklad Twojej płycizny umyslowej... co ma tutaj lvl do rzeczy? Dla mnie nic.. a jesli chodzi o doswiadczenie to gram wystarczajaco dlugo by potwierdzic ze TAK, co do Fagaro to zgadza sie ze ma szacunek na Eterni i wcale tego nie podwazam, podwazylem jedynie to co mowil.. a co do Sibutu albo Ciebie to nie rozsmieszaj mnie bo pamietam czasy jak na 20 lvlku zapieprzaliscie w Ab... to ze ktos zrobil PG nie znaczy ze bedzie darzony szacunkiem, bo nie lvl sie liczy tylko osoba/doswiadczenie.

Cytuj:
Co do MDW to nie daże go szacunkiem bo gra na npvp.
To juz chyba ostateczny przyklad tego ze plytko myslisz.
To ze ktos woli RPG w Tibii od napieprzania sie nie znaczy ze jest gorszy. Ja od zawsze gralem na pvp i nie wyobrazalem sobie by grac na nonpvp bo jakby mnie ktos wqrzyl to nie moglbym mu nic zrobic... ale od jakiegos czasu inaczej na to patrze, stwierdzilem ze w Tibii najwazniejsza jest kooperacja ludzi, wypady na hunty z kumplami, zlootowanie wspolne jakiegos rarka itd.. a to mi sie podoba, to jest fajne.. a nie jest fajne zeby maniakalnie walic lvl tylko po to by dojsc do wojny bo to nie uniknione.
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!

Fillipex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2008, 11:54   #226
Szczykus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: Sosnowiec

Posty: 103
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 165
Skille: 92/88
Poziom mag.: 8
Domyślny

Dobra kończe te rozmowe bo widze że to nie ma sensu. To z ciebie się śmieją że rozpowiadzasz Eterni o tym że zwiałeś Scogrocowi i że przez to nazywasz go noobem.
Szczykus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2008, 12:08   #227
Lord Wlodek
Użytkownik Forum
 
Lord Wlodek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Knurów

Posty: 541
Profesja: Master Sorcerer
Lord Wlodek ma numer GG ni ma
Domyślny

Apropo sprawy Thada na hacku oprócz 30 kk expa nie stracił nic...
Dwa dni przed hackiem Full seta,kase i Sca wysłał Trei Madris...
Szkoda że nie widziałem miny hackera jak zobaczył puste dp ^^
__________________
Wannabe Kurt Russel.
Lord Wlodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2008, 12:45   #228
Szczykus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: Sosnowiec

Posty: 103
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 165
Skille: 92/88
Poziom mag.: 8
Domyślny

A czemu jej eq wyslal ?
Szczykus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2008, 12:57   #229
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

konczysz rozmowe bo nie wiesz co masz mowic ;] ja nikomu nic nie rozpowiadam, jedynie wstawilem na forum filmik pokazujacy ze wcale Dec~ nie jest niepokonane jak wiekszosc 'polacks' sadzi...

co do Thada to good ze wyslal... Karina bedzie miala teraz duzy fundusz to po wojnie bedzie miala jak expic bo nie ma innej opcji jak Dec~ i Dl musza byc pokonani wkoncu... bo jak Dec~ przegra to DL ofc sie wlacza i bedzie otro ;]
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!

Fillipex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2008, 16:06   #230
Szczykus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: Sosnowiec

Posty: 103
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 165
Skille: 92/88
Poziom mag.: 8
Domyślny

Wiesz co mówiłem już to ale powtórze. Przestań takkie rzeczy wypisywać bo widać żę gówno wiesz ...
Szczykus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2008, 18:19   #231
Sibutu
Użytkownik Forum
 
Sibutu's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sibutu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Maelstrom
Świat: Eternia
Poziom: 111
Skille: 92/63
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fillipex Pokaż post
a co do Sibutu albo Ciebie to nie rozsmieszaj mnie bo pamietam czasy jak na 20 lvlku zapieprzaliscie w Ab... to ze ktos zrobil PG nie znaczy ze bedzie darzony szacunkiem, bo nie lvl sie liczy tylko osoba/doswiadczenie.

Dobra, udowodnie ci, kto tu plytko mysli, zanim szczekniesz cokolwiek na moj temat, ze niby PG zrobilem, zobacz na date zalozenia mojego konta i zacznij sie zastanawiac co piszesz, wkurzaja mnie tacy ludzie jak ty, polaczki ktorzy mysla, ze we wszystkim sa najlepsi, ze pamietaja kogos na 20 lvl w ab, czlowieku, jak mialem 20 lvl siedzialem na foldzie z war hammerem i bilem tam frost trolle, nie wiedzialem nawet, ze takie miasto jak ab'dendriel istnieje, zaczalem sie tam pojawiac dopiero jak mialem juz 40 lvl i ty szczekasz, ze ja nie mam doswiadczenia? Zaloze sie, ze gram w to dluzej niz ty. Powinienem ci teraz puscic taka wiazanke, zebys sie wyniosl z tego forum na dobre. O wojnach na Eternii nie wiesz NIC, po prostu parsknalem smiechem jak przeczytalem twoje plakanie, ze jak Decessus przegra to wlaczy sie DL, to jest chyba najwiekszy bullshit jaki ostatnio slyszalem, DL ma swoja wojne, podobnie jak Maelstrom, a ty przyszedles na forum sie pochwalic, ze uciekles przed Scogrocem i robisz z tego wielka rzecz. To ty jestes tutaj plytki i ograniczony, co kogo obchodzi, ze lubisz RPG a nie level, nie masz levelu wiec nie masz i glosu, wiec to co powinienes teraz zrobic to stfu.

Ostatnio edytowany przez Sibutu - 16-03-2008 o 18:24. Powód: spelling
Sibutu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2008, 18:43   #232
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

Co do grania dluzej od mnie to grasz zaledwie rok i 2 dni dluzej ode mnie

teraz znajac date od kiedy gram powinienes sie zastanowic nad tym czy nie wiem nic o wojnach na Eterni.. o dawnych wojnach ;]

co do mojego plakania to zauwaz ze ja nie gram bo zmadrzalem na tyle zeby nie marnowac wiecej czasu na Tibie... niektorzy jeszcze tego nie pojeli o.O Dec~ proponowalo 100k za wyjscie z wojny dzis... z tego co wiem to prawdopodobnie tak to sie skonczy choc jeszcze nie wiadomo.. jesli by tak sie nie skonczylo a Dec~ dostawaloby po dupie (w sumie to nie jest trudne, wystarczy dobre zgranie, troche doswiadczenia Polan itd a Dec~ bedzie moglo ich posmyrac.. niestety brakuje tego) to na 100% znowu doszli by do swoich gildii (w wiekszosci DL) i albo doszloby jakos do porozumienia w sprawie tych 2 najwiekszych wojen albo polączyly by sie ;] nie mow mi ze nie wiem o czym mowie bo loguje sie czasem i rozmawiam z kumplami, tak samo na gg

ja przyszedlem na forum? Hmm.. udzielam sie tu dluzej od Ciebie.. o.O

czytanie ze zrozumieniem sie klania.. juz mowilem ze nie robie z tego wielkiej rzeczy bo dla mnie jest to zadna wielka rzecz.. jest to poprostu dowod ze wystarczy myslec by wygrac wojne z Dec~

Cytuj:
To ty jestes tutaj plytki i ograniczony, co kogo obchodzi, ze lubisz RPG a nie level, nie masz levelu wiec nie masz i glosu, wiec to co powinienes teraz zrobic to stfu.
kolejny smieszny dzieciak dla ktorego tylko lvl jest wazny. Wiesz, w zyciu sa inne, wazniejsze wartosci niz lvl w Tibii. Chociazby doswiadczenie ktore to wlasnie upowaznia do zabierania glosu a nie lvl ;]
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!

Fillipex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2008, 18:54   #233
Sibutu
Użytkownik Forum
 
Sibutu's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sibutu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Maelstrom
Świat: Eternia
Poziom: 111
Skille: 92/63
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fillipex Pokaż post
Co do grania dluzej od mnie to grasz zaledwie rok i 2 dni dluzej ode mnie



kolejny smieszny dzieciak dla ktorego tylko lvl jest wazny. Wiesz, w zyciu sa inne, wazniejsze wartosci niz lvl w Tibii. Chociazby doswiadczenie ktore to wlasnie upowaznia do zabierania glosu a nie lvl ;]
Gram ZALEDWIE dluzej o rok, ale ty widziales mnie na 20 lvl w AB. No na smiech mnie bierze. Sa wazniejsze wartosci w zyciu, ale nie w Tibii, jak w Tibii nie masz levelu to malo mozesz zrobic i malo kto bierze cie na powaznie, nastepny oszolom, ktory przyszedl nawracac ludzi, ze sa wazniejsze rzeczy niz Tibia, bo ON JEST TYM JEDYNYM ZBAWCA KTORY TO WIE. I tak na marginesie moze to juz zauwazyles, moze zauwazysz po tym poscie, a moze nie zauwazysz wcale bo jestes za duzym ignorantem, TO JEST FORUM O TIBII. Nie obchodzi to tu nikogo, ze ty masz zycie rl, ze wchodzisz na Tibie ponabijac sie z nooba Scogroca, ktory cie nie ubil, wiec skoncz czlowieku, po co w ogole sie logujesz skoro to taka durna gra, zastanow sie kogo nazywasz dzieciakiem, zakuty łbie.
Sibutu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2008, 19:12   #234
Kuto
Użytkownik Forum
 
Kuto's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2005

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kutokawa
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Kuto ma numer GG 4790116
Domyślny

Wydawało mi się, że są to wydarzenia ze światów
Przestańcie się kłócić ... Idźcie sobie na jakiś inny
server lub Ots i zobaczycie kto ma
lepsze pvp (zeby były podobne lvls) ....
__________________
I am an artist, my art is death, my sword is my brush and you are soon to become my masterpiece.
Kuto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2008, 22:09   #235
Szczykus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: Sosnowiec

Posty: 103
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 165
Skille: 92/88
Poziom mag.: 8
Domyślny

Kuto tu chodzi o to że wbił jakis 50 pall chwali się że zwiał Scogorcowi i jedzie po calym Decc. Gdy ktoś mu powiedział że to nie jest powód do chwalenia się to jedzie po każdym. Co do tego że mnie widziałeś w ab na 20 lvlu to jeste ciekaw kiedy ... W ab byłem może 20 razy w zyciu ,a pierwszy raz tam zawitałem na 60+ lvlu więc się nie wypowiadaj bo gówno wiesz

Ostatnio edytowany przez Szczykus - 16-03-2008 o 22:11.
Szczykus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2008, 09:15   #236
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

@sibutu
nie zgodze sie z Toba ze bez lvlu mozna gowno w Tibii zrobic ;] jak sie ma kumpli to mozna wszystko zdzialac moze nie biora odrazu na powaznie ale zdzialac mozna wiele ja nikogo nie chce nawracac, chcecie grac i marnowac czas to grajcie, ja tylko powiedzialem swoje zdanie na ten temat do ktorego mam pelne prawo loguje sie dla kumpli ZAKUTY LBIE, zeby z nimi chwile pogadac, a co do mojego nabijania sie ze Scogroca itd to ja tylko dalem filmik a pozniej komentowalem wasze komentarze ;]

@szczykus
jakis 50 pall? ;> hehe... tego chara pamietaja jeszcze takie osoby ktore jednym slowem wypedzilyby Cie z tego swiata wiec zastanow sie jak piszesz.. a co do Twojego 20 lvlu to moge sie zgodzic co do sibutu sie pomylilem ale co do Ciebie to napewno nie.. a lvl mnie nie obchodzi jaki masz...
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!

Fillipex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2008, 13:49   #237
Sibutu
Użytkownik Forum
 
Sibutu's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sibutu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Maelstrom
Świat: Eternia
Poziom: 111
Skille: 92/63
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fillipex Pokaż post
@sibutu
nie zgodze sie z Toba ze bez lvlu mozna gowno w Tibii zrobic ;] jak sie ma kumpli to mozna wszystko zdzialac
I naprawde naiwnie wierzysz, ze kumple beda nadstawiac za ciebie kark w kazdej sytuacji, bo 'ktos bije 50 pallka'? W ogole nie masz pojecia jak ta gra dziala, a uwazasz sie za jakiegos mentora i oldschool playera.
Sibutu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2008, 15:35   #238
Szczykus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: Sosnowiec

Posty: 103
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 165
Skille: 92/88
Poziom mag.: 8
Domyślny

No skoro mnie widzałeś na 20 lvlu w ab to pozdro ... Nie będe się dalej wypowiadał bo Sibutu mnie uprzedził
Szczykus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2008, 16:58   #239
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sibutu Pokaż post
I naprawde naiwnie wierzysz, ze kumple beda nadstawiac za ciebie kark w kazdej sytuacji, bo 'ktos bije 50 pallka'? W ogole nie masz pojecia jak ta gra dziala, a uwazasz sie za jakiegos mentora i oldschool playera.
hmm, gdy zaczal mnie Scogroc bic, napisalem do mojego kumpla ze on mnie bije ale jedynie w celu poinformowania, nie po to by staral sie uchronic mnie przed deadem bo bylem przygotowany na to (a ze Scogroc sie nie ogarnal i mu zwialem to inna sprawa) ze padne i wcale by mnie to nie zdolowalo bo to i tak nie gram.. gdy juz mu zwialem i sie wylogowalem.. napisalem do tego kumpla ze mu zwialem itd z innego chara.. a on sie mnie pytal czy padlem.. ja mowie ze nie, ze zwialem.. a on do mnie 'napewno nie padles? bo pisalem kumplowi zeby powiedzial Scogrocowi zeby odpuscil' a ten moj kolega to nie jest byle char na Eterni i wierze w to ze uchronilby mnie przed deadem.. bo zna sytuacje na Eterni, wiec co sie dzieje wiec nie pisal by do kumpla z mysla ze i tak gowno wskóra

gram w to od ponad 4 lat i nie mam pojecia jak ta gra dziala? nie powiedzialbym
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!

Fillipex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2008, 17:08   #240
Szczykus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: Sosnowiec

Posty: 103
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 165
Skille: 92/88
Poziom mag.: 8
Domyślny

Sibutu wies co odpuść sobie niech sobie myśli co chce to jego sprawa. Poprostu zakończmy te rozmowe bo jest śmieszna.
Szczykus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:23.


Powered by vBulletin 3