Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią

Pokaż wyniki sondy: Czy ten post.....
Pomogl wam zrozumiec swoje bledy 51 37.50%
mial dobra tresc 72 52.94%
pokazal wam ze to ja jestem wielki noob 28 20.59%
olaliscie na calego? 17 12.50%
Sonda z możliwością wyboru wielokrotnego Głosujących: 136. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-06-2005, 18:27   #221
Gryzul
Użytkownik Forum
 
Gryzul's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2005

Posty: 71
Domyślny

Caly poradnik trafnie napisany ale ze SWE są najpotężniejsi na każdym świecie
to nie prawda na Celescie najpoteznijsi sa polacy najwiekszy lvl to byl ponad 100 mial nick Bubu tao ale go shakowali pewnie POL nOOby przez duze OO .
__________________
BIESZ&CZADY&ROCK&ROLL I JEDZ POD PRAD
Gryzul jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-06-2005, 22:06   #222
Yanix trio
Użytkownik forum
 
Yanix trio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005

Posty: 15
Domyślny ^^

Wiem że może was malo obchodzi , ale dzisiaj zhackowałem typka ;p
dal mi passy , wcale dobrze mnie nie znal, zaje****em mu ponad 30k
Wierzcie lub nie ale po przeczytaniu tego posta oddalem temu typkowi cała kase co do grosza !! Wiem ze dziwnie postopilem , dochodzi do tego fakt ze wlasnie mi kiedys ukradziono 400k;p



Sory za ortografie ;p
Yanix trio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2005, 22:31   #223
Kamilmen Cichy
Użytkownik Forum
 
Kamilmen Cichy's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: Krzesełko przed monitorem.

Posty: 62
Stan: Na Emeryturze
Cool Spox

Mnie się podoba. Jest jeden błąd... Każdy chce zarobić... Nie tylko polacy...
__________________
Gra zawsze pozostanie grą...
Kamilmen Cichy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2005, 21:48   #224
Kurde
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 02 2005

Posty: 10
Domyślny

Co ty ku*** pier****** !

TY teraz krytykujesz ze my piszemy bez sensu i niewiemy co to jest noob
dobrze ze napisales co to jest noob ale z tym krytykowaniem polakuw i naszych postuw to juz przesadzileś
Ale oprucz tego to jest lux
Kurde jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2005, 23:30   #225
Nawi
Użytkownik Forum
 
Nawi's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2005
Lokacja: ***owo
Wiek: 20

Posty: 94
Nawi ma numer GG 0000000000
Domyślny

Nie no artykol mowi cala prawde o Polakach ale watpie zeby dalo sie cos zmienic a tym bardziej zjednoczyc nas. Zainteresowalo mnie to co napisales o SWE ze sobie w taki sposob pomagaja hmmm ciekawe nie wiemdzialem w polskich szkolach to by pewno dawali karteczki ze ci pacc za free kupia tylko podaj im numer i haslo. Taka jest polska co poradzic. Ale nie wszyscy polacy to n00by. Jest masa ludzi ktorzy potrafia grac w ta gre i dziela sie swoimi uwagami z innymi.

Podsumowujac Poradnik (?) spoko mowi prawde o nas !

Ostatnio edytowany przez Nawi - 21-06-2005 o 23:31.
Nawi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2005, 14:39   #226
Zed666
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 06 2005
Lokacja: Gotenhafen
Wiek: 34

Posty: 13
Żarówka Polacy WeŹcie SiĘ W GarŚĆ!!!

Możliowe,że nie powinienem się udzielać bo jestem lowlvl.
W dodatku newbie(czy jak Wy to tam zwiecie).
Ale wydaje mi się,że noobstwo i chamstwo są podstawową kwestią jeśli wspomnieć o opinii jaką My jako polacy posiadamy na różnych światach.
Zjednoczenie Polaków też mogło by być niezłym pomysłem, ale wydaje mi się, że na każdym świecie musiało by się tym zająć kilku highlvl'owców dając dobry przykład.
Dtoykając kwestii szwedów i polaków. Syszałem o wojnie polsko-szwedzkiej na którymś z serwów. Oczywiście dostaliśmy po "D" bo tłukliśmy się między sobą.
Więc była powtórka z potopu, ale bez Czernickiego
Głupota i kłutliwość polaków przeszły już do legendy, więc może nam być trudno wyjść z tego łajna.
Najtrudniej jest z tym wszystkim na servach enforced-pvp, ponieważ jesteśmy największymi mendami w całej tibii! Więc żadko sobie pomagamy!

Zastanawiam się czy nie dało by się założyć nieformalnej organizacji między światami, która zrzeszała by polaków.Członkowie takiej (jak to qrde nazwać!?)
oficjalnie i wzajemnie by się wspierali chodzili razem na różne wypady i stawali się kumplami. Przynależność wiązała by się z pewnymi korzyściami np:
-protekcją rodaków(na wszelkich servach pvp),
-zakładanie wspólnych tibijskich firm,pomagających sobie "zdominować"(lubię to słowo)rynek
-przynależność wiązała by się z niezabijaniem rodaków dla zysku
-z ewentualnych składek członkowskich(na różnych serwach) można by złożyć budżet jakiejś wojenki.
Oczywiście wymyślałem to na poczekaniu więc ma mnóstwo niedopowiedzeń, ale przemyślcie to i ewentualnie zkrytykujcie(objektywna krytyka mile widziana),lub podpowiedzcie coś.
Piszę to w tym temacie ponieważ jego autor( WYRAZY SZACUNKU!!! NO I TO MÓJ KRAJANIN)poruszył kilka bardzo ważnych kwestii, a sam temat jednoczenia polaków ma swój sens!

WIĘC WALCZMY Z NOOBSTWEM, JEDNOCZMY SIĘ I BĄDŹMY NAJLEPSI!!!
(To brzmi jak z jakiegoś partyjnego wiecu)(Klimat w stylu"Każdy prowokator czy szaleniec,który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej,niech będzie pewien,że mu tę rękę władza odrąbie!" )

P.S.
Odnośnie Japończyków to nie wiem czy są tacy genialni ale gry robią za***iste(FINAL FANTASY RULES!)(Zwłaszcza ósemeczka)
P.S.2
Jeszcze o tekstach za czarem:
Odwalcie się od "SSIJ!" bo ssij rządzi!!!
P.S.3
Sorry za "bug'i".

Ostatnio edytowany przez Zed666 - 23-06-2005 o 14:46. Powód: Twoja stara:P
Zed666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-07-2005, 23:06   #227
Royall Palladyn - Hiberna
Guest
 

Posty: n/a
Król Nooby

Post jak najbardziej zobowiazujacy ;] Zdalem se sprawe ze jestem noob bo chodzi mi o lvl i skille po dedzie :/ Mam nadzieje ze zjednoczenie Polakow dojdzie do skutku tak jak u wymienionych Szwedow ;] Ale watpie ;/. Wiecej takich postow .......






Najbardziej denerwujace jest : PLX !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co to kur** jest :/
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-07-2005, 19:25   #228
Pani Janina
Użytkownik forum
 
Pani Janina's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Galana
Poziom: 14
Skille: 999/999
Poziom mag.: 99
Domyślny tibianoob

bardzo fajny post
uwazam ze ten kto to napisal zrobil dobra robote i napisal prawde(niestety to prawda)
rozsmieszylo mnie to ze gosc trzymal tarcze w miejscu na strzaly.
i uwazam ze wlasnie tak jak to napisales najlepiej nauczyc sie samemu grac jest swietne. w moim gronie znajomych ja zaczalem grac jako pierwszy pozniej moj kolega ktoremu w sumie nie pomogalem pozniej inni gdzie juz wszystko im mowil znajomy teraz to ludzie ktorzy mysla ze sa najlepsi i nie moge ich sluchac jak sie madruja..
niedawno byla jakas akcja ze gosc na wysokim lvlu robil questa z bohami i gs a reszta serwa ktora nie wykonala tego questa miala isc po sama nagrode (bramka 60lvl) moj kolega poszedl z nimi a mial 22lvl lider tego "stada" jak zobaczyl moje kolege chyba poplakal sie ze smiechu. nie wiem co moj kolega chcial zrobic ale pewnie znalesc protectora... zalosne...

ciesze sie ze opis nooba nie tyczy sie mnie
i fakt polacy to sepy (szkoda ze nie poznalem jeszcze ludzi ze szwecji jak sa tacy dobrzi) ja jak widze jakiegos goscia ktory ma 8lvl i chce kupic "noob eq" jak to czesto nazywaja to biore takiego i go ubieram bo co mi z tego przyjdzie ze zarobie 500gp i tak sobiie nic nie kupie za 500gp i chcialbym zeby wszyscy nie tylko polacy tak robili (i sie dobrze bawili) poniewaz o wiele lepiej i przyjemniej sie gra. nie mowie o tym ze daje komus scale armor i zostajemy najlepszymi kolegami bo nieraz sie zdarza ze dam komus cos za "fri" i nigdy go wiecej nie zobacze.artykul jest bardzo fajny i mysle ze nic to i tak nie zmieni bo polacy sa uparci. jak bys napisal ze ci co to czytaja sa super a ten artykul ma byc tylko poradnikiem jak stac sie super gosciem to pewnie wiele osob by cos zrobilo a tak to beda nazlosc robic ludziom i specjalnie beda spamowac zapychac depo tylko dlatego zeby pokazac ze nie sa noobami...

polacy to polacy... jesli ktos chce cos mi powiedziec osobiscie piszcze na numer gg: 2669072
pozdro dla czlowieka ktory stworzyl ten artykul

Ostatnio edytowany przez Pani Janina - 05-07-2005 o 19:29.
Pani Janina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2005, 08:38   #229
Eventful Knight
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 07 2005
Lokacja: Zory City
Wiek: 32

Posty: 7
Eventful Knight ma numer GG 7084105
Domyślny fajny temacik i bardzo rozległy ;]

temat jest fajny juz dawno takiego nie widzialem ;] ale mysle ze nie tylko ja sie odniego cus nauczymy ;]
Eventful Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2005, 21:12   #230
Artillion
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 06 2005

Posty: 7
Domyślny huh ;]

ja osobiscie mam cholernie nieprzyjemne doswiadczenia z polakami, zwlaszcza na wszelkich non-pvp (takze rook). Nie chce stawiac wszystkich polakow w zlym swietle, ale jesli chodzi o moje prywatne doswiadczenia na 8 najwiekszych mend , klamcow i zwyczajnych oszustow ktorych spotkalem, 6 to polacy. Wladam angielskim na tyle dostatecznie, ze dogadam sie ze wszystkimi w kazdej kwestii jaka chce poruszyc i nie stronie od "miedzynardowocyh" znajomosci po prostu polacy sa jak na mnie bardziej zuchwali a to uporczywe poczucie ich bezkarnosci i bezgraniczne cwaniactwo na niektorych non-pvp naprawde mnie ******. Byc moze mialem mniej farta niz inni, nie bede sie spieral, finis coronat opus, to tyle .
Artillion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2005, 21:57   #231
BarTek_MasTer
Użytkownik forum
 
BarTek_MasTer's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2005
Lokacja: Miejska Górka
Wiek: 32

Posty: 11
BarTek_MasTer ma numer GG 4137416
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Parys
Noobie? Chyba Newbie. Jak byś poprawił orty/ literówki ( a jest ich dużo) to artykuł trafiłby na stronke. Chociaż mi sie artykuł nie podoba. Po co niby jednoczyć Polaków? Po to żeby tylko oni byli na serverze? A co do cen... Każdy chce więcej zarobić. Buisnes is buisnes, w biznesie nie ma sentymentów. A skoro grasz w tą grę od 4 lat to któy masz lvl? Bubble gra od trzech lat i ma 190, a Ty?

Czlowieku, Bubble gra juz 7 lat i ma 210lvl tak na marginesie
BarTek_MasTer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2005, 00:47   #232
PinGOnE
Użytkownik Forum
 
PinGOnE's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2004
Wiek: 36

Posty: 465
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Wg mnie beznadziejny temat.

Cytuj:
nOOb- Polak, Brazylijczyk, Hiszpan, zaczyna grac pierwszy dzień, ktoś do niego mówi noob a on zaczyna przeklinać, bo słyszał to słowo w innej grze i twardo mówi ze on nie noob
Nie dziwie sie ze ludze zaczynaja przeklinac gdy ktos mowi na nich ze sa nobami. Jak sam napisales noob oznacza zlodzieja, oszusta i ogolnie cwaniaczka ktory tylko patrzy jakby obrobic innym tylki. Slowo to jednak jest czesto naduzywane i normalni, uczciwi gracze sa zasypywani takim slownictwem wiec nie dziw sie ze wzbudza to ogolna zlosc u wyzywanej osoby.


Cytuj:
gracz który na końcu czaru dodaje jakiś głupi tekst, typu "heal me"
Tymi slowami mnie rozbroiles ... normalnie do tej pory nie moge dojsc do siebie tak sie smieje. Jesli mowisz na osoby uzywajace dodatkow do spella "noob" ,to nie dziw sie ze odwdzieczaja sie tym samym :/


Cytuj:
gracz który broni się kolegami
A co ma robic jesli zabil go wlasnie jakis typ co ma o 50lvl wiecej tylko dlatego, ze ma zly humor? Podziekowac mu? Sam nie raz pomagalem i nie raz prosilem o pomoc, bo nie wiem czy wiesz ale koledzy sa zazwyczaj od tego zeby wspomoc jak sie ma klopot. Jesli tego nie rozumiesz to wspolczuje Twoim znajomym :/


Cytuj:
na koniec dodam gracz który mówi PLX
Owszem jest. Nastepnym razem zdabadz troche info zanim strzelisz taka gafe.
(Plz, Plx, Pls sa to zdrobnienia od slowa please - prosze, lub poprostu forma grzecznosciowa)


Cytuj:
Pyta się jak trening, gdzie, z czym, jaki ma kupić czar, jaki czar mówić gdy ma mane, pyta gdzie trenować, czy lepiej z człowiekiem czy z potworem, pyta o wszystko związane z treningiem, pyta się gdzie huntowac na tych czy tych skilach, pyta czemu go zabili gdy miał ten i ten eqp, takie skile, i był tam i tam, pyta jak się obronić przed hackiem, co zrobić po hacku
Nie kazdy gra jak Ty - od 4 lat - i nie kazdy zna strony zwiazane z Tibia gdzie mozna przeczytac poradniki. To normalne ze gdy czlowiek czegos nie wie, pyta. Wlasnie tym roznimy sie od zwierzaczkow (swoja droga ciekaw jestem czy sam doszedles do tego jak za pierwszym razem przejsc na maina...zapewne nie).


Cytuj:
Pewnie się spytacie czemu wcześniej przy definicji nooba nie napisałem SWE, bo oni nie są noobami, są najpotężniejsi na każdym świecie, i grają najlepiej, znam wielu Szwedów, z novy wszystkich najpotężniejszych, i oni nie robią tych błędów co Polacy.
Nieprawda. (tu sie za wiele nie napisalem)


Cytuj:
Druga sprawa to ceny... Polacy tak chamsko zdzierają ceny ze to mała bania, wydać dla high lvl knighta 500gp dodatkowe na uhy to straszne zdzierstwo, ale jak dzięki uhom pójdzie na hunt i np. dostanie bohy, to walnie cenę 50k i nie ma bata żeby ją zmniejszył dla kogoś, bo on jest biedny i on potrzebuje kasy, a jak już sprzeda te bohy to znowu skąpi na uhy. Chciwość to wielka wada Polaków, i nie mówcie ze nie da się tego zmienić bo to jest w genach, gów** prawda, wszystko można zmienić
Dzis pewien kanadyjczyk (pozdrawiam Guanje) przyznal sie ze ma "skromne" 2744k w depo. Sporo? Wlasnie dlatego ze liczy sie z kazdym groszem. To chyba normalne ze jak bedziesz szastal kasa na wszystkie strony i szpanowal przed kumplami ze Ty mozesz przeplacic za item nawet 10k to nie dojdziesz do niczego. "Kto grosza nie szanuje ten grosza nie jest wart."


Cytuj:
Kończę na razie tego posta, potem dodam nowe które bardziej rozwiną te przemyślenia, a wy tez pomyślcie, ze jednak jesteście noobami, ale możecie to zmienić, co wy na to?
Napisales to w takim kontekscie jakbys chcial pokazac ze Ty jestes najlepszy i wszyscy procz Ciebie to idioci. Skoro "my" jestesmy nobami kim Ty jestes ze wystawiasz "nam" taka opinie ? A jesli chodzi o to co zaznaczylem pobrubieniem...to moze nawet i lepiej ze go skonczyles.

Ogolnie temat najprawdopodobniej malo przemyslany, a jesli chodzi o moje zdanie to ... hmmm moge powiedziec ze to do czego sie nie przyczepilem, to zgadzam sie z tym (lub poprostu cos ominolem).

PS. Przepraszam za wszystkie ortografy. (a jest ich zapewne wiele )
__________________
Mess with the best, die like the rest...

Ostatnio edytowany przez PinGOnE - 12-07-2005 o 00:53. Powód: Poprawki wizualne
PinGOnE jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2005, 14:04   #233
Saviour of Sula
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: Szczecin czyli mega wieś
Wiek: 32

Posty: 147
Domyślny

Czytam ten temat któryś z kolei raz oczywiście nie cały bo nigd nie mam czasu (te wszystkie obowiązki..) i doszedłem do wnisku że odwaliłeś kawał dobrej roboty ale nie zgadzam się z kilkoma rzeczami :
- ja na przykład zabiłem beho na 12lvl'u i miałem potem 3hp ale wcale nie uważam się za nooba bo ja po prostu po raz pierwszy chciałem zabić beho i nie wiedziałem że on ma takie "duże" hity w porównaniu z moim hp... a pozatym powinieneś na końcu dodać że "a potem się wozi że jest the best"
-koledzy są właśnie od pomocy tak się składa tak samo jak gildie... przecież nikt nie chodzi wszędzie solo no nie?
-przecież jak się czegoś nie wie to się pyta no nie? ja nie mam zamiaru sam się przekonywać czy np. na 20lvlu ubiję warlocka czy też sam zrobię banshee questa więc najlepiej będzie jak się kogoś spytam czy to jest możliwe itd. tak samo co do pytań o polowania z takimi i takimi skillami i takim czy takim lvl/mlvl'em przecież trzeba się upewnić zanim się coś zrobi bo przecież "przezorny zawsze ubezpieczony"
-szwedzi nie są wcale mili a przynajmniej nie wszystcy bo to niemożliwe każdy przecież jest inny i to się tyczy szwedów tak samo jak polaków bo ja np. spotkałem szweda na cypelku na bagnach venore i tak wygłądała rozmowa : hi, hi, pl?, no swe, you lost 35 hp due to an attack by a "swe" :/ oto jaki miły był ten szwed...

Ale i tak wielu polaków to nooby a ja z chęciom podam zwoją definicję :
-noob to gracz który zabija bo mu się nudzi a potem zabiera tylko rzeczy swoich ofiar
oraz
-lurer który ma zamiar zabierać rzeczy z ciał tych których "zabił"
__________________
DLACZEGO W ŻADNEJ GAZECIE NIE MOGE ZNALEŹĆ RECENZJI TIBII?!?!?!
Saviour of Sula jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2005, 15:36   #234
Full Of Sorov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 03 2005

Posty: 37
Domyślny

zaszpanuje noob to stareeee słowo okreslającebiedną osobe... przeciwienstwo-soob
__________________
14:47 Abran Ironeye: I don't know anything about a teddy... and if you are smart you shouldn't either...

ciekawe ciekawe.....
Full Of Sorov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2005, 11:20   #235
Kazio Trawka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 07 2005

Posty: 3
Problem Pozory Myla

Mam kumpla ,znaczy mialem do czasu.. kiedy poprosil o passy do mojego konta w tibi z 30 kngihtem i paroma inymi postaciami , mowil ze moge mu zaufac (znalismy sie juz z 1 miech) gralismy razem na ots'ach poprostu bylo fajnie.No wiec dalem mu passy on mowi ze 18 ma urodziny i ze qupi pacc i zrobi mi duzy lvl i skille , no to ja sie zgodzielm. Nastepnego dnia pojechalem na ryby i jak wrocilem napisal do mnie na gg "Ej srry ktos zlurowal saoldy i padlem " stracil 2 lvle f-axe , c-shielda i g-hally. Poznij powiedzial ze to odrobi qpi zeczy na allegro i kupi mi dsm ja czekalem miesciac... az on se zrobil postac Krzysiek'Danubia. Czekalem na te zeczy i niewazilem na kazia z mysla ze wszytko odrabia... po jakims czasie weszlem i zobaczylem ze na postaci niema nic.Powiedizlem mu ze ktos mnie shakowal,powiedzial ze to nie on.. poznij poprosilem go o passy do jego konta okazalo sie ze wszystkie itemy ma on..... wysal mi je sporwotem na postac.Zapytalem sie jego "czemu mnie okradles" a on "choc raz chcialem miec takie itemki" . Wybaczylem mu to... pozniej powiedzial znowu ze bedzie trenil kaziem... no to pozwolilem mu wejsc na postac i trani skilla moze nabil z 15 %-.-' niewchodizlem na postac z 2 tyg.... ale postanowielm sobie pograc wiec weszlem wczoraj na chara i czysto nic niebylo , po rozmowie z moim protectorem powiedzial mi ze to niemozliwe zeby ktos mnie shkaowal jak niewchodziem do tibi przez tyle czasu i niczego niesciagalem... wiec postanowilem sprawdzic konto mojego BYLEGO kumpla Vemazepa lecz pass byly zmienione porosilem go zeby mi dal passy i po jakims czasie sie doczekalem passow.. weszlem na postac Krzysiek'Danubia patrze w dp i lezy moj post man hat... Napisalem mu ze poplyne na darashie i on mi powiedzial ze tam sa jego itemki ktore dostal od qmpla .. wiec poplynolem to sprawdzic w prawdzie mojego eq nieznalazlem ale zobaczylem w dp moje wszystki ringi scarab coinsy itp.... jak juz niaslem parcel z moimi zeczami zeby sobie wyslac on sie lognal i zmienil pass napisalem mu na gg ze wszystkie moje itemy maja wrocic na kazia i na druta a on... zablokowal mnie jak probowalem do niego pisac ciagle mnie blokowal ........ wiec lepiej niedawac passow i uwazac na takich zlodziejow jak On.....
Kazio Trawka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2005, 11:21   #236
Kazio Trawka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 07 2005

Posty: 3
Domyślny

to jest porostu noob... ;<
Kazio Trawka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2005, 12:01   #237
Hieyan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2005

Posty: 1,242
Stan: Usunięty
Domyślny

@Kazio Trawka
1. Account Sharing jest zabroniony
2. Pokazałeś tylko swoją głupotę dając passy i numer konta komuś nieznajomemu
3. To jest tylko twoja i wyłącznie twoja wina!
4. @down
Znałeś go z RL czy z Tibii lub GG?


A tak pozatym...

!!!400 Post

Ostatnio edytowany przez Hieyan - 18-07-2005 o 11:24.
Hieyan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2005, 12:27   #238
Kazio Trawka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 07 2005

Posty: 3
Domyślny

hm.. to byl dla mnie zaufany qmpel..;/
z tibi i gg

Ostatnio edytowany przez Kazio Trawka - 18-07-2005 o 17:03.
Kazio Trawka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2005, 18:01   #239
boorek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny -.-'

ej nie czepiajcie sie jakis tam slowek jak widzial tez inna wersje to napisal ... a skoro ja pare razy widzial to i my ( ci co jej nie widzieli) to sa teraz poinformowani ze taka istnieje...a ja uwazam ze pls to jeszcze ujdzie , plz ja uzywam a plx to jest jakas niedorobka -.-' ktos se kiedys nie trafil w "z" i nacisnal "x" i wyszlo plx .... A poradnika gratuluje wiem ze miales dobre checi no i wedlug mnie poradnik spoko podoba mi sie !
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2005, 20:26   #240
Aztek
Użytkownik Forum
 
Aztek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005
Lokacja: Chorzów
Wiek: 32

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artku
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 30
Skille: 17/21
Poziom mag.: 36
Aztek ma numer GG 9323044
Evul Ha nOOb'y

Ja jestem za zjednoczeniem polaków .
To fakt , nawzajem się zabijamy nie tylko w Tibii , ale i w RL.
Jednak nie zgadzam się z niektórymi opisami kto to jest nOOb.
Aztek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:07.


Powered by vBulletin 3