Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-08-2009, 10:06   #241
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Nawet jeśli ma 2,30 i waży 200 kg, to tutaj po prostu kozaczy i pokazuje, że jest kretynem.
no troche sie blazni ale to nie oznacza ze nie jest takim pakierem jak mowi , moze to poprostu w zly sposob pokazuje.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Może po prostu przywykłeś : >
nie , ja zawsze jak ktos mnie wyzywa to sie z niego smieje czy cos , taki juz jestem , ze naprawde malo ktore przezwisko potrafi mi humor zepsuc.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
I narobić dymu. Widzę, żeś nowy w tych stronach. Internet wita.
jakiego dymu? znam ten typ czlowieka i jestem w 99 % pewny ze nie klamie tylko opowiada o tym co robil. Sam czesto tez cos mowie a nikt mi nie chce wierzyć.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-08-2009, 11:33   #242
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Albertus, z całym szacunkiem, ale twoje poglądy są tak arcy komiczne, że aż nie ma sensu z tobą dyskutować :s Jesteśmy potomkami Słowian? Odzywają się geny? Boże, takiej głupoty nie widziałem od czasu, gdy dostałeś bana.
Zresztą, to nie temat od tego, ale z doświadczenia wiem, że zaraz znów wymyślisz jakieś chore poglądy, może że np. jak człowiek nie dostanie od czasu do czasu wpier**l to nie będzie normalny, albo coś w stylu będę bronił Polski bejsbolem. Wyjedź na wojnę do Iraku, tam są dla ciebie odpowiednie warunki :s
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 11:49   #243
Gordorczyk
Użytkownik Forum
 
Gordorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Domyślny

@up
offtopujac, jestesmy slowianami (przynajmniej ja na 100%)
@topic
wczoraj mielismy wyjazd do Belchatowa, ja niestety nie pojechalem :/
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miszcz78 Pokaż post
Pewien koleś w grze internetowej (plemiona) wysłał do mnie wiadomość, ze chyba je**alem na glowe, jesli mysle ze go przejme, a pozniej "spier****". Czy jesli zglosze to na policje, zrobia cos?
Полскa!!!
Gordorczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 11:53   #244
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
@up
offtopujac, jestesmy slowianami (przynajmniej ja na 100%)
@topic
wczoraj mielismy wyjazd do Belchatowa, ja niestety nie pojechalem :/
ja tez jestem , ale koniec offtopa


ilu bylo od was w Belchatowie? moja druzyna przegrala 0-1 na wyjezdzie z beniaminkiem (my spadkowicze) wyjazdu niestety nie bylo , mam nadzieje ze w tym sezonie bedzie wiecej kibicow i zrobi sie jakis porzadny doping za tydzien u siebie ;D
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 11:58   #245
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Nie wiem czy ktokolwiek w Polsce jest w 100% Słowianinem. Dlaczego? Przez Polskę przetoczyło się tyle wojen, że jesteśmy wymieszani ze wszystkimi nacjami (gwałty rox) ;] Dodajmy do tego jeszcze częste migracje Żydów do Polski.
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 12:04   #246
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Rotfl, jeszcze tego brakowało w tym temacie. Ale spokojnie, Albertus wam zaraz wszystko wytłumaczy.

@CytrynowySorbet
Wyjąłeś mi to z mordki ;<

@top
Cytuj:
I KOLEJKA
8 sierpnia 2009, godz.: 17:00

ŁTS ŁABĘDY - SARMACJA BĘDZIN
3-6
ŁTS to ta drużyna, co ma stadion 100m obok, jak coś. Długo nie musiałem czekać na to why taki wynik, wlazłem na ich stronę : P

Cytuj:
ZADECYDUJ O LOSIE KLUBU!
W związku z trudną sytuacją klubu zwracamy się z prośbą do osób prawnych i fizycznych o wsparcie finansowe działalności statutowej ŁTS.
Wpłat można dokonywać na konto klubu:
: OOO
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 12:12   #247
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
ZADECYDUJ O LOSIE KLUBU!
W związku z trudną sytuacją klubu zwracamy się z prośbą do osób prawnych i fizycznych o wsparcie finansowe działalności statutowej ŁTS.
Wpłat można dokonywać na konto klubu:
Zobaczymy, czy znajdzie się wiele tych "zapaleńców z pasją" xd
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 12:20   #248
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Zobaczymy, czy znajdzie się wiele tych "zapaleńców z pasją" xd
ja na swoj klub na bilety dawalem puki nie dowiedzialem sie ze to idzie do kieszeni prezesa

zawsze kumple szli przez plot a ja placilem 5 zl , pozniej mi powiedzial koles z zarzadu ze to prezes sobie bieze i od tamtej pory tez przez plot wchodze.

jak sie prezes zmieni to znowu bede placil za bilety
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 09-08-2009 o 12:21.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 12:39   #249
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
ja na swoj klub na bilety dawalem puki nie dowiedzialem sie ze to idzie do kieszeni prezesa

zawsze kumple szli przez plot a ja placilem 5 zl , pozniej mi powiedzial koles z zarzadu ze to prezes sobie bieze i od tamtej pory tez przez plot wchodze.

jak sie prezes zmieni to znowu bede placil za bilety
To chyba jasne że prezes bierze te pieniądze. W końcu organizuje mecze, ma to robić z własnej kieszeni?
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 12:48   #250
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
ja na swoj klub na bilety dawalem puki nie dowiedzialem sie ze to idzie do kieszeni prezesa

zawsze kumple szli przez plot a ja placilem 5 zl , pozniej mi powiedzial koles z zarzadu ze to prezes sobie bieze i od tamtej pory tez przez plot wchodze.

jak sie prezes zmieni to znowu bede placil za bilety
Naucz się czytać... kupowanie biletów to nie to samo co wpłacanie pieniędzy na konto bankowe...
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 13:24   #251
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Naucz się czytać... kupowanie biletów to nie to samo co wpłacanie pieniędzy na konto bankowe...
wiem , ale tu taki zrobilem offtop do offtopa

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
To chyba jasne że prezes bierze te pieniądze. W końcu organizuje mecze, ma to robić z własnej kieszeni?
do wlasnej kieszeni znaczy ze klub oddal walkowera bo nie mial na wyjazd a prezes jezdzi nowym samochodem (z kradzionych pieniedzy)
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 14:22   #252
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
do wlasnej kieszeni znaczy ze klub oddal walkowera bo nie mial na wyjazd a prezes jezdzi nowym samochodem (z kradzionych pieniedzy)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wiki
Kradzież (art. 278 kk) to zabór cudzej rzeczy w celu przywłaszczenia. Pod pojęciem zaboru rozumie się fizyczne wyjęcie rzeczy spod władztwa właściciela.
Wątpię, żeby prezes brał całą kasę - a jeśli bierze, to widocznie tak było w umowie. Jeśli rzeczywiście by kradł, to drużyna na pewno zmieniłaby prezesa / pozwała go.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 14:26   #253
Gordorczyk
Użytkownik Forum
 
Gordorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
ilu bylo od was w Belchatowie?
na poczatku bylo kilkadziesiat osob potem dojechaly 3 autobusy wiec na koniec bylo niecale 300
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miszcz78 Pokaż post
Pewien koleś w grze internetowej (plemiona) wysłał do mnie wiadomość, ze chyba je**alem na glowe, jesli mysle ze go przejme, a pozniej "spier****". Czy jesli zglosze to na policje, zrobia cos?
Полскa!!!
Gordorczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 15:07   #254
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Wątpię, żeby prezes brał całą kasę - a jeśli bierze, to widocznie tak było w umowie. Jeśli rzeczywiście by kradł, to drużyna na pewno zmieniłaby prezesa / pozwała go.
gadasz jak moja ciotka.... wy nie mozecie zrozumiec ze prawo to jedno a to co sie u nas dzieje to drugie? np. u nas w piekarni kierownik kradnie , za co piekarze dostaja manko , pozwal go ktos? nie! takie bajki to mozna dzieciom opowiadac ze sie kogos za takie cos do sadu podaje. a druzyna nie zmienila prezesa bo nie mogla ale odeszli czolowi zawodnicy przez co spadlismy z wielkim chukiem z 3 ligi ( druzyna ktora miala byc w pierwszej 6 , rok temu ^pierwsza porazke dopiero w srodku wiosny... druzyna byla genialna )
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 15:28   #255
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
gadasz jak moja ciotka.... wy nie mozecie zrozumiec ze prawo to jedno a to co sie u nas dzieje to drugie? np. u nas w piekarni kierownik kradnie , za co piekarze dostaja manko , pozwal go ktos? nie! takie bajki to mozna dzieciom opowiadac ze sie kogos za takie cos do sadu podaje.
To u was po prostu źle się dzieje. Prezes mojej matki wyleciał na zbity pysk z obowiązkiem wypłacenia wszystkim pracownikom zabranych pieniędzy z 10%-owym odszkodowaniem i zakazem wykonywania zawodu przez 4 lata. Wystarczy chcieć i się starać. Albo może u nas jest po prostu cud miód i orzeszki. No ale czego można się spodziewać od kogoś, kto uważa policję za zło wcielone i dzieło szatana.

Cytuj:
a druzyna nie zmienila prezesa bo nie mogla
Dlaczego nie mogła? Bo mieli podpisaną umowę? Cóż, to samo dotyczy prezesa. Wiedz, że siedząc na dupie i czekając aż w końcu będzie lepiej do niczego się nie dojdzie. I dziwię się, że nie pobiliście tego prezesa, w końcu to by było dla dobra waszej drużyny...
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 15:29   #256
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Ej no bez przesady... Nie porównuj różnych epok... Poza tym walka między szlachcicami (skądkolwiek to wziąłeś, pierwsze słyszę o czymś takim, może lekcje histy przespałem) to co innego (już sam fakt porównywania dość ważnych osobistości do... powiedzmy sobie szczerze, mi, przeciętnemu mieszkańcowi Ziemi niezaznajomionego z tematem kibice kojarzą się z chuliganami co klną i niszczą [nasze kochane "stereotypy", znam ten ból])
Tu akurat Albertus ma rację - obecnie pojedynki są w Polsce zakazane. Co jest oczywiście idiotyzmem - niby dlaczego dwie strony, które zgadzają się na warunki umowy nie mogą stoczyć ze sobą walki (nawet niekoniecznie na śmierć i życie)?
A takie usankcjonowane pojedynki byłyby dobre w przypadku ustawek kibiców (nie mówię tu o zwykłych burdach na stadionach) - dwie ekipy ustalają ze sobą miejsce i warunki bitwy, umowę dają wszystkim do podpisania i magiczny sposób policja ma o wiele mniej roboty.
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 15:42   #257
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Tu akurat Albertus ma rację - obecnie pojedynki są w Polsce zakazane. Co jest oczywiście idiotyzmem - niby dlaczego dwie strony, które zgadzają się na warunki umowy nie mogą stoczyć ze sobą walki (nawet niekoniecznie na śmierć i życie)?
A takie usankcjonowane pojedynki byłyby dobre w przypadku ustawek kibiców (nie mówię tu o zwykłych burdach na stadionach) - dwie ekipy ustalają ze sobą miejsce i warunki bitwy, umowę dają wszystkim do podpisania i magiczny sposób policja ma o wiele mniej roboty.
Co innego dwie ekipy, które CHCĄ się pobić, a co innego banda dresów pytająca "za jakim zespołem jesteś?", a na odpowiedź inną niż "za xxx (czyli ten, za którym są dresy)" dostajesz ostre lanie. Jakoś nie sądzę, żeby ta osoba była na to chętna. I właśnie to powoduje we mnie niechęć do wszelkich kibiców.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 15:56   #258
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez niemamnogi Pokaż post
Ja też dzisiaj zaliczyłem udany wyjazd. 700 głów przekryczało fanów oDRY wODZISLAW. Tylko co to za wyjazd, gdy czujesz się jak w domu? ;|
Szczerze to wolałbym się czuć na wyjeździe jak w domu, niż w domu jak na wyjeździe tak jak w ostatni czwartek.

Może mi ktoś powiedzieć co ten scyzor tam znów nabazgrał, bo nie zdążyłem przeczytać zanim post został usunięty?

A swoją drogą przypominam, że temat jest o ultrasach, a nie hooliganach, jak ktoś nie odróżnia od siebie tych dwóch grup to nie wiem co robi w tym temacie.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 16:32   #259
Gordorczyk
Użytkownik Forum
 
Gordorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
W międzyczasie może wybiorę się ze Śląskiem do B-stoku, o ile czas i fundusze pozwolą, bo wyjazd z gatunku tych niezapomnianych.
przykro mi ale nic z tego u nas jest remont stadionu i sektor gosci jest zamkniety
no chyba ze dogadacie sie z UJB to użyczymy dla was jakis sektor
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miszcz78 Pokaż post
Pewien koleś w grze internetowej (plemiona) wysłał do mnie wiadomość, ze chyba je**alem na glowe, jesli mysle ze go przejme, a pozniej "spier****". Czy jesli zglosze to na policje, zrobia cos?
Полскa!!!
Gordorczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 17:36   #260
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
To u was po prostu źle się dzieje. Prezes mojej matki wyleciał na zbity pysk z obowiązkiem wypłacenia wszystkim pracownikom zabranych pieniędzy z 10%-owym odszkodowaniem i zakazem wykonywania zawodu przez 4 lata. Wystarczy chcieć i się starać. Albo może u nas jest po prostu cud miód i orzeszki. No ale czego można się spodziewać od kogoś, kto uważa policję za zło wcielone i dzieło szatana.



Dlaczego nie mogła? Bo mieli podpisaną umowę? Cóż, to samo dotyczy prezesa. Wiedz, że siedząc na dupie i czekając aż w końcu będzie lepiej do niczego się nie dojdzie. I dziwię się, że nie pobiliście tego prezesa, w końcu to by było dla dobra waszej drużyny...

nie wszedzie tak jest jak u was... nie wiem czemu niemogli , wiesz u nas w malym miasteczku licza sie znajomosci , widocznie prezes znajomosci ma. W sumie to nie glupi pomysl z tym pobiciem ;D musialbym pogadac z kolegami ;D
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:15.


Powered by vBulletin 3