Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-07-2010, 16:05   #2681
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Dajcie spokój sorbetowi. Jako fanbojowi kataklizmu aż do dnia premiery nie będzie mu pasowało nic w wowie, nic co dodadzą, nic co jest teraz i wszystko jest już nudne i nie ma po co grać, a jak wyjdzie kata to wszystko będzie znowu fajne... przynajmniej na kilka miesięcy
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-07-2010, 23:21   #2682
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cheeroke Pokaż post
No jest komus sie nie chce pomeczyc nad instancja z ktorej leca end gamowe itemy to sorry.Jestesmy chyba w troche innych gildiach i z tad ta roznica.
Nie. Ja ci powiem skąd ta różnica.
RS to jeden boss (raidem bym tego nie nazwał, raidem to mógł być OS, którego zrobienie nie było takie proste na początku, o 3d już nie mówiąc, bo nawet przy początkach Ulduaru niewiele gildii miało 3d), którego HC jedna z najlepszych gildii na świecie zrobiła kilka godzin po udostępnieniu, a dzień później pojawiały się kolejne fale killów. Nawet żadnych achievmentów tam nie ma (to już nawet Onyxia dostała jakieś). Byłeś tam czy nie - kogo to obchodzi? Przeciętny gracz nie wie nawet, w jakiej zakładce znajduje się achi za zabicie Haliona
Poza tym zrobienie LKhc jest doable bez gearu z RS, co mnie to obchodzi, że niby endgame? Do czego mi się to przyda? Za kilka miesięcy cataclysm i wymiana wszystkich błyszczących epixów, nie mam ochoty patrzeć na tą nędzną imitację raidu (zamiast której mogli zrobić coś naprawdę porządnego) tylko po to, żeby zwiększać sobie penisa. Jak mówiłem, o dodatku świadczy OSTATNI boss w dodatku, teraz każdy zapamięta WotLK jako planszę 200x200 yd z płonącą lawą

Cytuj:
A co do RS to ja nie widze nic zlego w dawaniu raidu ktory naziwazuje do nowego dodatku(w sumie jest jakby wprowadzeniem)
A ja widzę, bo ja gram w tą grę nie dlatego, bo gra w nią 11 mln ludzi, nie dlatego, bo mogę poszpanować gearem, tylko dlatego, bo po prostu kocham lore Warcrafta, a co za tym idzie pewną spójność i logikę. O ile pamiętam, w TBC nie mieliśmy na koniec żadnego raidu z jakimś lichem czy innym badziewiem. Nie - mieliśmy raid (w swojej czystej postaci) łączący się z wydarzeniami TEGO dodatku. Do wprowadzenia do dodatku są eventy, a nie kawałek gówna nie mający absolutnie nic wspólnego z undeadami i LK.

Cytuj:
jest roznica miedzy nawiazaniem do dodatku ktory wychodzi za 2-3 miesiace a tym przykladem ktory ty podales.
Nie, nie ma. I tu i tu nawiązanie do przyszłego dodatku. To i to nijak ma się do aktualnych wydarzeń.

Cytuj:
Tak samo Illidian mial byc ostatni w TBC a byl KJ i nikt nie narzekal.
Po pierwsze, wcale by mnie nie dziwiło jeśli RZECZYWIŚCIE by tak było. Najwidoczniej nie grałeś pod koniec TBC, albo nie czytałeś żądnych for. Bo fala QQ była prawie taka, jak co do ToCa, a jak jeszcze ludzie dochodzili do Mu'ru, to już w ogóle Q_FUCKING_Qfest.

Cytuj:
Co do toca no to ja akurat nie widze nic przyjemnego w trashu bo najchetniej poszedlbym na nim afk wiec moze dlatego toc mi sie podobal.
A może najlepiej skrzynkę z lootem pod ścianą?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Dajcie spokój sorbetowi. Jako fanbojowi kataklizmu aż do dnia premiery nie będzie mu pasowało nic w wowie, nic co dodadzą, nic co jest teraz i wszystko jest już nudne i nie ma po co grać, a jak wyjdzie kata to wszystko będzie znowu fajne... przynajmniej na kilka miesięcy
To nie jest dokladnie tak. Jak to jest, ze podoba mi sie Ulduar albo ICC? Bo to sa swietne raidy i maja wszystko to, co porzadny raid powinien miec. Filler contentem to oni sobie dupe moga podetrzec, ja rozumiem ze ICC przez 1 rok to bylby fail, ale lepsza solucja byloby nie spieszenie sie tak z wydaniem go.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 24-07-2010 o 23:23.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2010, 00:03   #2683
cheeroke
Użytkownik Forum
 
cheeroke's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2010

Posty: 38
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 105
Skille: 86/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Lepszy gear jest potzrebny do czyszczenia pierwszych bossow/raidow w nadchodzacym cata bo napewno t10 bedzie lepsze od zielonek za questy w cata.A z itemami 264 tak latwo nie zrobisz bossow z 88-89 lvlem.
Zreszta nie wiem co zlego jest w tym bossie i jaka jest roznica miedzy tym a satharionem no ofc sath+ 3 d byl trudniejszy ale w sumie roznica sie sprowadza do tego ze tam nie tzreba bylo zabic smoczkow zeby byl hard mode a tutaj trzeba zabic bossow i przestawic difficult na heroic.
Jak dla mnie blizzard moglby wypuscic jeszcze z 2 takie raidy przynajmniej byloby co robic.
cheeroke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2010, 00:29   #2684
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cheeroke Pokaż post
Lepszy gear jest potzrebny do czyszczenia pierwszych bossow/raidow w nadchodzacym cata bo napewno t10 bedzie lepsze od zielonek za questy w cata.A z itemami 264 tak latwo nie zrobisz bossow z 88-89 lvlem.
Zreszta nie wiem co zlego jest w tym bossie i jaka jest roznica miedzy tym a satharionem no ofc sath+ 3 d byl trudniejszy ale w sumie roznica sie sprowadza do tego ze tam nie tzreba bylo zabic smoczkow zeby byl hard mode a tutaj trzeba zabic bossow i przestawic difficult na heroic.
Jak dla mnie blizzard moglby wypuscic jeszcze z 2 takie raidy przynajmniej byloby co robic.
Nie zielone itemy a fiolety z heroików. Będzie tak jak w wotlk, wymiana masowa wszystkiego :/
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2010, 10:38   #2685
cheeroke
Użytkownik Forum
 
cheeroke's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2010

Posty: 38
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 105
Skille: 86/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Omg ale jak guildia chce sie zmiescil w top 20 to nie bedzie farmila heroicow przed pojsciem na raid tylko po wbiciu 85 lvla odrazu progressuje w tym w czym chodzi.Zreszta to nie jest do konca tak ze te itemy z herociow sa lepssze od tiera z wczesniejszego contentu poniewaz tier ma bonus a to co leci z herociow ma tlyko troszeczke wyzsze staty.Ofc nie mowie tu o broniach i jakis trinkietach ktore bd lepsze na 100% ale o jakis chestach helmach itd.
cheeroke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2010, 10:40   #2686
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cheeroke Pokaż post
Lepszy gear jest potzrebny do czyszczenia pierwszych bossow/raidow w nadchodzacym cata bo napewno t10 bedzie lepsze od zielonek za questy w cata.A z itemami 264 tak latwo nie zrobisz bossow z 88-89 lvlem.
Zreszta nie wiem co zlego jest w tym bossie i jaka jest roznica miedzy tym a satharionem no ofc sath+ 3 d byl trudniejszy ale w sumie roznica sie sprowadza do tego ze tam nie tzreba bylo zabic smoczkow zeby byl hard mode a tutaj trzeba zabic bossow i przestawic difficult na heroic.
Jak dla mnie blizzard moglby wypuscic jeszcze z 2 takie raidy przynajmniej byloby co robic.
Widać, że w ogóle nie czytasz żadnych for o becie Cataclysmu. Jeśli myślałeś, że będziemy raidować pierwszą miejscówkę z t10, to przykro mi, ale się mylisz. Po pierwsze z tego względu, że tankowie będą ZMUSZENI do zmiany ze względu na ogromną różnicę w staminie. Po drugie na itemach z cata będzie mastery, a na t10 nie.
Na upartego można by spróbować z Shadowmourne. Chociaż wydaje mi się, że Elementium Poleaxe jest lepsze. A to jest craft z BS.
Poza tym zastanawiam się, jak masz zamiar trafiać w bossów z obecnym hitem. Na 80 dla castera bez talentów potrzeba około 425 hita. Na 85 - około 3 razy więcej.

Różnica między smokami jest taka, że może i Sarth był fajny bo nowy i świeży (nie mówiąc już o dropie mounta na hm). Halion to kompletny remake z umiejętnościami dopasowanymi do ICC. Jak już mówiłem, zrobienie hm Sarthariona zajęło dużo czasu, zrobienie hc Haliona - kilka godzin. Halion to loot pinata dla osób, dla których liczą się tylko większe cyferki, które w dupie mają lore i dla których nie byłoby problemem wchodzenie do instancji, otwieranie skrzynek i wychodzenie. Bo po co się męczyć?

@up: Ty kompletnie nie masz pojęcia co mówisz. Powodzenia z tankami z o wiele za niskim hp, powodzenia z healerami wychodzącymi OOM po minucie walki, powodzenia z takim "świetnym" dpsem, że będzie was gonił enrage. Bonusy z tierów mieszczą się w granicach 5-7% dpsa, to naprawdę jest nic w porównaniu ogromną ilością mastery, możliwością hit / expertise capa czy lepszym mana regen.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 25-07-2010 o 10:43.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2010, 10:52   #2687
cheeroke
Użytkownik Forum
 
cheeroke's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2010

Posty: 38
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 105
Skille: 86/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Jakos ludzie czyscili pierwsze raidy z t6 a roznica dotyczaca hita(ktory znika w cata imo) i exp(ktory znika w cata imo) byla dokladnia taka sama.
cheeroke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2010, 12:18   #2688
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cheeroke Pokaż post
Jakos ludzie czyscili pierwsze raidy z t6 a roznica dotyczaca hita(ktory znika w cata imo) i exp(ktory znika w cata imo) byla dokladnia taka sama.
Dyskusja z tobą nie ma w ogóle sensu.
Naxxa dało się wyczyścić bez problemu z blue itemami z normal dungeonów.
Hit i expertise nie znika w Cata (w ogóle odnoszę wrażenie, że tobie by się to bardzo spodobało, im łatwiejsza gra tym lepsza, co?).

Co do hita, jesteś pewien? Dziwne, bo właśnie patrzę na wowwiki, i widzę, że na 70 levelu potrzeba było 12.62% hit rating na 1% hita (ofc mówię o spell), a na 80 levelu już 26.23. Na 85 levelu na 1% hita potrzeba około 73 hit rating. Różnica taka sama, powiadasz?

Ogólnie to nie wiem czy masz jakiekolwiek pojęcie o tym, co piszesz.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2010, 13:31   #2689
cheeroke
Użytkownik Forum
 
cheeroke's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2010

Posty: 38
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 105
Skille: 86/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Wowwiki prawde Ci powie xD
A z czego wnioskujesz ze wolalbym zeby bylo latwiejsze?Zreszta sam sie przekonasz ze 1 bossowie padna w 1 tyg od wyjscia dodatku.
cheeroke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2010, 19:57   #2690
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cheeroke Pokaż post
Omg ale jak guildia chce sie zmiescil w top 20 to nie bedzie farmila heroicow przed pojsciem na raid tylko po wbiciu 85 lvla odrazu progressuje w tym w czym chodzi.Zreszta to nie jest do konca tak ze te itemy z herociow sa lepssze od tiera z wczesniejszego contentu poniewaz tier ma bonus a to co leci z herociow ma tlyko troszeczke wyzsze staty.Ofc nie mowie tu o broniach i jakis trinkietach ktore bd lepsze na 100% ale o jakis chestach helmach itd.
Jak gildia chce być w top 20 to nie wychodzi z five manów. Najpierw farmi je na normalu do oporu a później na hc, po kolei, z góry na dół. Poczytaj jak paragon robił jak weszło WoTLK. Umówili się u jednego zioma w domu, kupili żarcia na 3 dni i machali dungeony.Sam Nexus został przez nich zrobiony ponad 50 razy.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2010, 20:45   #2691
cheeroke
Użytkownik Forum
 
cheeroke's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2010

Posty: 38
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 105
Skille: 86/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

No to Ty chyba mowisz o lvlowaniu xD No to faktycznie masz racje normale sie farmi zeby wbic 85 a pozniej heroici az przynajmniej 10 osob z gildi nie wbije lvl capa i wtedy sie idzie robic raid.Jak sie juz zrobi 10 to sie czeka az 25 osob wbije cap lvl i wtedy sie idzie progressowac 25, przynajmniej tak na 100% bylo w wotlku.Jesli w cata by zrobili faktycznie taka duza roznice w staminie ze Ci bossiwe nie beda do zabicia w co osoboscie watpie patrzec na to ile staminy maja teraz bronie-najlepsza chyba 312 razem z gemami do staminy a pierwszy epik w cata okolo 550 no to roznica jest tylko troszeczke wieksza od tej ktora miala miejsce miedzy tbc a wotlkiem, to byloby to to conajmniej dziwne biorac pod uwage fakt ze wow to gra czysto rankingowa i blizzard robi bardzo duzo pod raidujace gildie.
cheeroke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2010, 23:22   #2692
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cheeroke Pokaż post
Wowwiki prawde Ci powie xD
Bez komentarza.

Cytuj:
A z czego wnioskujesz ze wolalbym zeby bylo latwiejsze?
Bo podoba ci się RS i nie lubisz trashy.

Cytuj:
Zreszta sam sie przekonasz ze 1 bossowie padna w 1 tyg od wyjscia dodatku.
No i jaki w tym problem? 80-85 ma być adekwatne do 70-80. Wbicie 85 najlepszym gildiom zajmie z 2 dni. Tak jak ponczus napisal, robiac same dungeony. W tym czasie zgarna wszystkie dostepne itemy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cheeroke Pokaż post
Jak sie juz zrobi 10 to sie czeka az 25 osob wbije cap lvl i wtedy sie idzie progressowac 25
W Cata tak jednak nie będzie.

Cytuj:
patrzec na to ile staminy maja teraz bronie-najlepsza chyba 312 razem z gemami do staminy
What? Gemy z JC do staminy są, o ile dobrze pamiętam, 75 staminy. Poza tym tankowie w pierwszym contencie będą mieli koło 90k hp. Jakoś wątpię żeby ktoś z t10 tyle osiągnął.

Ogólnie to nie chce mi się z tobą dyskutować, ja czytam codziennie 2 fora o becie i ogólnie WoWie, mam kumpla na becie, a ty...?
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2010, 23:26   #2693
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Ja też tak sądzę, że on nie jest ciebie godzien, cytrusie!
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2010, 23:44   #2694
LaYs
CS Tibia.pl Team
 
LaYs's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Zagłębie
Wiek: 31

Posty: 417
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dies Irae
Świat: Secura
Poziom: 135
Skille: 20/28
Poziom mag.: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Ogólnie to nie chce mi się z tobą dyskutować, ja czytam codziennie 2 fora o becie i ogólnie WoWie, mam kumpla na becie, a ty...?
A jak tam real life ziomek?
__________________
LaYs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2010, 00:08   #2695
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cheeroke Pokaż post
No to Ty chyba mowisz o lvlowaniu xD No to faktycznie masz racje normale sie farmi zeby wbic 85 a pozniej heroici az przynajmniej 10 osob z gildi nie wbije lvl capa i wtedy sie idzie robic raid.Jak sie juz zrobi 10 to sie czeka az 25 osob wbije cap lvl i wtedy sie idzie progressowac 25, przynajmniej tak na 100% bylo w wotlku.Jesli w cata by zrobili faktycznie taka duza roznice w staminie ze Ci bossiwe nie beda do zabicia w co osoboscie watpie patrzec na to ile staminy maja teraz bronie-najlepsza chyba 312 razem z gemami do staminy a pierwszy epik w cata okolo 550 no to roznica jest tylko troszeczke wieksza od tej ktora miala miejsce miedzy tbc a wotlkiem, to byloby to to conajmniej dziwne biorac pod uwage fakt ze wow to gra czysto rankingowa i blizzard robi bardzo duzo pod raidujace gildie.
To ja już sie nie dziwię skąd biora się ludzie którzy w sprzęcie z normala chcą do ICC iść. Pomiędzy TBC a WoTLK różnia w ilości HP dla tanka była około 3x. Jak tank w TBC miał 13k HP to był gość, teraz 40k hp wyciągam na swoim crapowatym DK. Biorąc pod uwagę zmiany w healowaniu w cata, tank będzie miał pod 150k HP. Do tego wszystkie capy etc. tak gg z graniem ze sprzętem z ICC.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2010, 00:43   #2696
cheeroke
Użytkownik Forum
 
cheeroke's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2010

Posty: 38
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 105
Skille: 86/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

I po co tak glupio gadasz lol chcesz moje armory xD?
Co z tego ze Ty czytasz fora itd. przez rok bylem w najlepszej polskiej gildi a teraz gram w 17 gildi na swiecie wiec chyba mam troche pojecie o tej grze ale ok Ty wiesz lepiej bo czytasz fora.
A tak na marginesie to tank sobie moze miec nawet 200k tlyko kto pwoeidzial ze to juz bedzie na t11.Z t 7 druid tank mial max okolo 40-45k hp a ze sprzetem z ICC ma 110k.
cheeroke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2010, 10:48   #2697
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LaYs Pokaż post
A jak tam real life ziomek?
A co ma jedno do drugiego?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cheeroke Pokaż post
I po co tak glupio gadasz lol chcesz moje armory xD?
Nie, nie chcę twojego armory xD xD xD

Cytuj:
Co z tego ze Ty czytasz fora itd.
To z tego, że ludzie będący na becie i czytający najnowsze nowinki wiedzą lepiej od jakiegoś noobka, który chwali się jakąś niewiadomo jaką gildią, jednocześnie gadając same bzdury. No tak, ale ja czerpię wiedzę z bety, a ty pewnie wróżysz z fusów.

Cytuj:
przez rok bylem w najlepszej polskiej gildi a teraz gram w 17 gildi na swiecie wiec chyba mam troche pojecie o tej grze ale ok Ty wiesz lepiej bo czytasz fora.

Tak po pierwsze, to co ma poziom twojej gildii do tego, jak będzie wyglądał Cataclysm? A może jesteście tak zajebiści, że Blizz was pyta o zdanie?
A wiesz, że ja byłem w Paragonie i Ensidii?

Cytuj:
A tak na marginesie to tank sobie moze miec nawet 200k tlyko kto pwoeidzial ze to juz bedzie na t11.
Ghostclawler powiedział, że tankowie w itemach na level 85 z dungeonów / heroiców będą mieć koło 90k.

Cytuj:
Z t 7 druid tank mial max okolo 40-45k hp a ze sprzetem z ICC ma 110k.
Oh, naprawdę? Chyba w ICC z buffem 30%. Poza tym nasz main tank druid z buffami ma nieco ponad 90k hp, a brakuje mu tylko 1 item do bis seta. Gdzie się to 20k podziało?


Pozdro dla gildii Nie myśleliście o przeniesieniu się na BL?
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2010, 11:10   #2698
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

@Cytrynowy

Z barkskinem czy jak się ten skill nazywa da radę na oko ze 115k HP wyciągnąć przy 30%, może nawet 130k aktualnie. Z tego co pamiętam na 20% miał u nas droid 108K na barkskinie.

@Cheeroke

To ma znaczenie że w cata wywalisz swoje super hiper epiki i bedziesz latał w greenach. Inna itemizacja, inne staty. Jedyne co pozostanie troszkę dłużej to będą prawdopodobnie trinkety.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2010, 11:54   #2699
cheeroke
Użytkownik Forum
 
cheeroke's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2010

Posty: 38
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 105
Skille: 86/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

No z BLa sie przenioslem jak jeszcze gralem w Accidentally.Teraz są tam same perelki jak Innominate itp. wiec raczej nie ma po co wracac.
W TBC max i lvl to ile bylo 160-170 ilvl?A w wotlku pierwsze itemy na 80lvl 200 ilvl.Teraz max ma 284 a pierwsze w cata maja 359 ilvl tak?Wiec jak to jest ze z tbc na wotlka guildie zrobily caly naxx 10 i 25/sathariona+0 10 /25 z itemami z 70 lvla bez ZADNYCH problemow?Ja rozumiem ze hardow w cata i pewnie jakis ciezkich pseudo ciezkich raidow nie bedzie sie dalo zrobic(tak jak Malygosa sie nie dalo zrobic z itemami z 70 lvla) ale na 99% pierwsze normal mody tych prostych raidow zostana zrobione z przynajmniej czesciowym setem z wotlka.
cheeroke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2010, 23:09   #2700
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
Z barkskinem czy jak się ten skill nazywa da radę na oko ze 115k HP wyciągnąć przy 30%, może nawet 130k aktualnie. Z tego co pamiętam na 20% miał u nas droid 108K na barkskinie.
On powiedział w sprzęcie t10. Nie powiedział, że z wszystkimi buffami, flaskami, foodem i 30% ICC. Nasz druid ma ponad 135k hp z COOLDOWNEM. To nie znaczy, że od razu każdy tank ma zawsze tyle hp.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cheeroke Pokaż post
No z BLa sie przenioslem jak jeszcze gralem w Accidentally.Teraz są tam same perelki jak Innominate itp. wiec raczej nie ma po co wracac.
Chyba nie załapałeś ironii.

Cytuj:
W TBC max i lvl to ile bylo 160-170 ilvl?A w wotlku pierwsze itemy na 80lvl 200 ilvl.Teraz max ma 284 a pierwsze w cata maja 359 ilvl tak?
Ale czy ty do jasnej cholery nie rozumiesz, że po pierwsze na sprzęcie cata będzie o WIELE więcej staminy, po drugie system leczenia i regenu many ulega takiej zmianie, że jeśli planujesz walkę dłuższą niż 1 minutę, to MUSISZ odłożyć t10, po trzecie wchodzi nowy stat, który będzie jednym z NAJWAŻNIEJSZYCH, a nie będzie go na t10. Nie mówiąc o tym, że w Cata masz bonus za noszenie rodzaju armora odpowiedniego do twojej klasy, a bisy w ICC były strasznie wymieszane. III nie mówiąc już o tym, że większość itemów będzie trochę zmienionych i jestem pewien, że połowa itemków które teraz używają healerzy nie będzie miała spiritu = nie ma regenu.

Cytuj:
Wiec jak to jest ze z tbc na wotlka guildie zrobily caly naxx 10 i 25
A ty w ogóle byłeś w Naxxie wotlkowskim? Przecież tam nawet nie potrzebny był def cap. Używasz tego przykładu Naxxa, a prawdę mówiąc, to HOL/HOS na hc były trudniejsze od Naxxa.

Cytuj:
/sathariona+0 10 /25 z itemami z 70 lvla bez ZADNYCH problemow?
OS z t6? Pierwsze słyszę. Jakiś link do arta o tym? Bo o ile o Naxxie pamiętam, to o OS pierwsze słyszę.
Cytuj:
Ja rozumiem ze hardow w cata i pewnie jakis ciezkich pseudo ciezkich raidow nie bedzie sie dalo zrobic
Pseudo raidy to były w wotlku, w Cata Blizz chce, żeby raidy znów były trudne. Ba, żeby tylko raidy, dungeony też będą ciężkie.

Cytuj:
(tak jak Malygosa sie nie dalo zrobic z itemami z 70 lvla)
Tam to kłopot tkwił raczej w nowej mechanice, której niektórzy dotąd nie mogą pojąć.

Cytuj:
ale na 99% pierwsze normal mody tych prostych raidow zostana zrobione z przynajmniej czesciowym setem z wotlka.
No więc powodzenia, z ograniczoną maną i jej regenem, z missami, dodge'ami, nagłymi spikami dmg, prawie zerowym bonusem z drzewka talentów.
(swoją drogą, AoE dmg na raidach też będzie sporo zwiększony, jakoś nie widzi mi się, żeby clothowce często to przeżywały).
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:33.


Powered by vBulletin 3