Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-03-2008, 14:38   #261
fifka321
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

-Lovon Adaos
-17
-Oceniam na średni..no moze troche lepeij niż średni.
-Język Francuski stopień średni, Niemeicki podtstawowy..
- znam niektóre... ogólnie to stopień podstawowy
- Hmmm gram w tibie może od 4 lat... Ale nie regularnie.
-Najlepsza postać ma..Smoczy Jezdziec Eragon [51] lvl
- Tworzyłem strony internetowe związane ogłoszeń, moich zainteresowań....Jedńą stronke zrobiłem z kolegą z grami niektóre gry sami twozyliśmy.
-Użytkownikiem tibia.pl jestem z 2-3 lat
-Najbardziej to mapy i potwory chyba... ale wezme co dadzą i będe sie cieszył
-Powinniście przyjąc właśnie mnie gdyż jestem osobą odpowiedzialną... Mam doświadczenie.. wiele przeszedłem.. I przedewszystkim jestem zainteresowany a jak sie czegoś podejme to wkładam dużo sił i zawsze dosięgam celu.

Pozdrawiam i Bardzo Prosze o rozstrzygnięcie.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-03-2008, 15:10   #262
maszter321
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006

Posty: 262
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Poziom: 115
Domyślny

* Maszter321(w tibii Fusionist)
* 15
* Dobry(badzo?)
* j. niemiecki srednio
* html
* 4 lata, codziennie na gre poswiecam ok.5-6h
* 53 (Palladynek Marcin)
* Ze znajomymi bawilismy sie w tworzenie stron
* ok.3 lata
* Zakladki z itemami/potworami/questami ew. poradniki
* Chce sie sprawdzic, pomoc innym uzytkownikom w rozpoczeciu przygody z tibia, posiadalem Senior Tutora jednak zostalem zdegradowany z powodu dlugiej przerwy
__________________
17:20 Crin Tamweasi [10]: ile masz ataku miecz
-----------------------------------------------
18:29 Krwiozerczy Kroliczek [15]: mam 56 lvl
18:29 Krwiozerczy Kroliczek [15]: i red czaha
18:30 Krwiozerczy Kroliczek [15]: mam 79 mlev
18:31 Krwiozerczy Kroliczek [15]: wszyscy sie mnie boja

00:32 Xemok [129]: mnie nie wychowuja rodzice tylko ulica wiec zamknij pizde i siedz cicho bo o zyciu nic nie wiesz .
maszter321 jest offline  
stary 01-03-2008, 16:00   #263
Longaar
Użytkownik Forum
 
Longaar's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006
Wiek: 36

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Longaar
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 104
Poziom mag.: 67
Domyślny

* Longaar,
* 20 lat,
* Język angielski na dobrym poziomie, matura zdana na ponad 70%, obecnie kontynuuje naukę języka na studiach,
* "Uczyłem" się niemieckiego ale "uczyłem" pozostawmy w cudzysłowiu
* Jestem studentem informatyki więc z tygodnia na tydzień zdobywam wiedzę m.in. na temat programowania i algorytmiki. Znam podstawy C, C++, php również na poziomie strukturalnym,
* W Tibie gram prawie 2 lata, w zależności od wolnego czasu czasem jest to godzina a czasem 5 godzin i więcej dziennie,
* Longaar - 102 Master Sorcerer, Silent Thug 55 Royal Paladin,
* HTML znam bardzo dobrze i mam spore doświadczenie, w połączeniu z podstawami php pozwala to na tworzenie ciekawych projektów. Obecnie w sieci nie mam żadnej strony, w razie potrzeby jednak mam do dyspozycji własne projekty na dysku - gotowe szablony,
* Dobrze nie pamiętam, ze stron tibia.pl korzystam od początku grania w Tibię, z samego forum też jednak to konto istnieje bodajże niecały rok,
* Mogę się przydać w każdej dziedzinie, dlaczego - patrz punkt niżej,
* Moja najlepsza postać nie ma wysokiego poziomu biorąc pod uwagę że gram nią ponad rok, ale bardziej interesowały mnie questy i zagadki niż monotonne expienie. Mam wszystkie możliwe do zdobycia outfity (bez addonów - same outfity, addony również ale nie wszystkie ) Nie licząc Annihilator Questa praktycznie wszystkie większe i mniejsze znane questy wykonałem. Po update'ch byłem jednym z pierwszych na serwerze wykonującym nowe questy.
Język angielski znam na dobrym poziomie pozwalającym na bezproblemowe porozumiewanie się. Ale co chyba ważniejsze umiem dobrze posługiwać się językiem polskim z którym coraz więcej społeczności tibijskiej ma problemy.

Dzięki i liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.
__________________
RPG...
Longaar jest offline  
stary 01-03-2008, 16:40   #264
Daniel S.
Użytkownik forum
 
Daniel S.'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Piekło
Wiek: 34

Posty: 3
Profesja: Knight
Gildia: Ghost Riders
Świat: Refugia
Poziom: 62
Skille: 75/73
Poziom mag.: 6
Domyślny zgloszenie

-James Anger
-18 lat
-angielski znam na poziomie ponad podstawowym i doskonale dogaduje się po angielsku (po zdaniu matury ide na angielski studiować)
-troche znam język francuski i rosyjski w poziomie podstawowym (uczylem sie ich w szkole)
-nie zabardzo kiedyś miałem chęć się tego nauczyć ale jakoś zrezygnowałem z tego
-w tibie gram od 2001 roku lecz miałem też 2 lata przerwy z powodów prywatnych, aktualnie gram po 4-8 godzin dziennie
-Moja najlepsza postac ma 61 level nick to James Anger
-Jestem założycielem forum graficznego www.graffikart.pl lecz obecnie zrezygnowałem z jego prowadzenia tymczasowo z powodu dużej liczby zajęć i nauki
-użytkownikiem tibia.pl jestem hmmm.. juz będzie z jakieś 3 lata
-mógłbym pomagać w dziedzinie potworów i taktyk
- dlaczego ja? No może dlatego że już mam nawet spore doświadczenie związane z tibią, i lubie w nią grać
Daniel S. jest offline  
stary 01-03-2008, 17:36   #265
Azared
Użytkownik Forum
 
Azared's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2008
Lokacja: Sulechów

Posty: 96
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 25+
Skille: 70+/70+
Poziom mag.: 5
Azared ma numer GG 10236098
Domyślny

* Nick - Azared'Blade
* Wiek - 18lat
* J. Angielski - dogaduję się, potrafię tłumaczyć teksty z angielskiego na polski i z polskiego na angielski.
* Znam trochę niemiecki i włoski oraz rosyjski.
* Bardzo dobrze znam język HTML
* W Tibię gram od 6 lat. Gram codziennie kilka godzin.
* Postać - 128 Elite Knight (Azared'Blade) - Furora, wielokrotnie byłem Tutorem, raz Senior Tutorem, ale niestety zdarzyło się, że napłynęły Criminal Recordy ;P
* Mam doświadczenie w tworzeniu stron. Z kolegą zajęliśmy się projektem na stronę mojego miasta.
* Użytkownikiem tibia.pl jestem od dość dawna, często odwiedzam tą stronę, lecz zapomniałem loginu do poprzedniego konta Ale to oczywiście da się nadrobić
* Dziedziny - Bez różnicy czym się zajmę.
* Dlaczego mnie ? - Wydaje mi się, że jestem dobrym kandydatem, gdyż lubię współpracę z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak ja, mam dużo wolnego czasu, interesuję się zagadkami w Tibii, jestem pomocny, znam języki obce oraz j. polski (Nie kaleczę języka pisząc np. "Rzułf"). Interesuję się tworzeniem stron oraz pomaganiem w ich tworzeniu. Poza tym nie zależy mi na tym, żeby dostać się dla supportu tylko dla "szpanu", lecz dlatego, iż uważam, że mógłbym być pomocny w ekipie i mógłbym się przyczynić do dobrego prowadzenia strony i pomocy nowym graczom.

Dziękuję za przeczytanie posta.
Azared jest offline  
stary 01-03-2008, 17:55   #266
Aurelcia
Użytkownik Forum
 
Aurelcia's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2007
Lokacja: Nowa Sól
Wpisy bloga: 1

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aurelcia
Profesja: Elite Knight
Świat: Mythera
Domyślny Aurelcia !

Aurelcia
18 Lat
Język angielski znam na poziomie podstawowym, bez problemów komunikuję sie z graczami i mam wielu znajomych anglojęzycznych. Nie stwarza mi to problemu.
Nie, niestety nie znam. Jednak powoli ucze sie niemieckiego.
Znam podstawy HTML'u.
W tibie gram od przeszło 2 lat. Dziennie na Tibie poświęcam około 2h +-
Aurelcia 82 Lvl.
Nie, nie mam zbyt wielkiego doswiadczenia, lecz potrafie zaprojektować mały szablon na allegro ( jeśli jest to jakaś specjalna umiejętność)
Huum, nie długo. Kilka miesiecy.
Potwory i przedmioty.
Wydaje mi się, ze powinnam sobie poradzic z tym zadaniem jestem odpowiedzialna i obowiązkowa. Nienawidze się spoźniac. Nie rzucam słow na wiatr. Jestem pomocna i kulturalna.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na odzew jeśli macie jakieś pytanie - serdecznie zapraszam
__________________
`*.¸.*´
¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨`•..Aurelcia

Aurelcia jest offline  
stary 01-03-2008, 19:04   #267
Grocix
Użytkownik Forum
 
Grocix's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Lokacja: Uć
Wiek: 32

Posty: 2,319
Stan: Na Emeryturze
Grocix ma numer GG 6761731
Domyślny

* Moim nickiem jest Grocix, od imienia mojej pierwszej postaci.

* Obecnie mam już(?) 17 lat.

* Angielski znam na poziomie zaawansowanym, za rok wybieram się na filologię angielską.

* Oprócz tego znam podstawy języka niemieckiego.

* Z programowania znam podstawy HTMLa oraz PHP.

* W Tibię gram już od 4 lat, z kilkoma przerwami. Obecnie na grę poświęcam od dwóch do około dziesięciu godzin dziennie.

* Jedną z wielu moich postaci była Yooze, 109 królewski paladyn z Nerany. Byłem także tutorem, co myślę, że udowodniło moją wiedzę na temat gry. Obecnie gram sługą natury, druidem, na moim "rodzimym" serwerze, Antice. Jego poziom zmienia się z dnia na dzień, a jego imię to Omnimorium (od łacińskiej sentencji "Non omnis moriar").

* Póki co moderacja szkolnego forum. Być może w najbliższej przyszłości także całkowicie inny projekt na skalę światową.

* Użytkownikiem tej zacnej strony jestem od 4 lat.

* Pomagać mógłbym w praktycznie każdej dziedzinie, pisaniu poradników, aktualizacji list przedmiotów, potworów, map czy czarów, opisów questów. Chętnie także podjąłbym się tłumaczeń.

* Czemu ja?
Cóż, w Tibii staram się, w przeciwieństwie do wielu innych, znaleźć coś innego... RPG. Poza tym jestem mało konfliktowy i kreatywny i myślę, że miłoby się nam wspólnie pracowało.

Wasz,

Grocix
__________________



時を超え捕らえられてる
あふれるこの想いは何?
優しさが目尻に似合う
あの人たちは今どこに居るの?


Ostatnio edytowany przez Grocix - 02-03-2008 o 13:22.
Grocix jest offline  
stary 01-03-2008, 20:14   #268
Trust_Apollo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Support

* Twój nick.
Ad. 1 Trust_Apollo
* Twój wiek.
Ad. 2 16
* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Ad. 3 Bardzo dobrze.
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Ad. 4 Hiszpański - dobrze, daje mi to dużą łatwość z porozumieniem się z osobami portugalskojęzycznymi oraz polski - gramatyka i ortografia etc.
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
Ad. 5 HTML - średnio, PHP - średnio, znam BBCode dość dobrze.
* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
Ad. 6 Gram od roku 2004, z przerwami oczywiście. Gram od 2-6h, jeśli posiadam więcej czasu, to gram dwa razy więcej.
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
Ad. 7 Abu al-Qasim lvl 48 na dzień dzisiejszy (03.01.08).
* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Ad. 8 Tworzyłem kilka for internetowych (nie chodzi tu o fora.pl etc.)
Robiłem kilka OTSs, dobrze znam się na mappingu - posiadam własną wielką mapę.

* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
Ad. 9 Nie jestem w stanie dokładnie na to odpowiedzieć, ale odkąd gram w Tibię codziennie odwiedzam tą stronę.
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, tłumaczenia, tłumaczenia newsów lub notice' ów, etc.)
Ad. 10 Czułbym się dobrze w pomaganiu przy mapach, potworach oraz taktykach. Pomoc manualna (Tibia) również.
* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Ad. 11 Mam duże doświadczenie, jestem osobą kompetentną, zrozumiałą, koleżeńską. Nie mam natury egoisty, chętnie pomagam. Odpowiedzialny, oddany swojej pracy. Zachowuje się dojrzale, nie jestem humorzasty.

Ostatnio edytowany przez Trust_Apollo - 02-03-2008 o 01:56. Powód: Redagowanie.
 
stary 01-03-2008, 20:15   #269
Aradix
Użytkownik Forum
 
Aradix's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Unitera
Aradix ma numer GG 9939131
Domyślny

- Aradix
- 18
- średnio zaawansowany
- pdst. niemieckiego/francuskiego/rosyjskiego
- pdst. html i aktualnie ucze sie C++
- ok.3 h dziennie
- Lio Knight Unitera 75 lvl ek
- aktualnie probuje stworzyc cos z kolegami
- uzytkownika posiadam ok.7 miesiecy, jednak przedtem duzo przesiadywalem na stronie i forum jako gość <ok 3 lata wstecz>
- ze wzgledu na to ze posiadam duża wiedze o tibi moge pracować przy kazdym dziale i bede z tego czerpal satysfakcje.
- gdyz tibia to juz nie tylko zjadacz czasu ale pewne zainteresowanie,
a wiedza o grze napewno sie przyda, potrafie sie dostosować, i zorganizowac czas i poświecic przyczym licze na wynagrodzenie
Aradix jest offline  
stary 01-03-2008, 20:22   #270
Alldinach
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 10 2007

Posty: 3
Szczęśliwy support tibia.pl

Lord Facro
17 lat
Nauka na poziomie zaawansowanym w 1 klasie liceum
Język niemiecki na średnim poziomie
C++ znam dobrze i dodatkowo nauka php i html
W tibie gram ok 5 lat w tygodniu od 15 do 50 h zależy od wolnego czasu
Grałem wieloma postaciami najwyższy lvl to chyba 76 Rycerz Piotrek
Tworzyłem pare stronek internetowych własnych ale także z kolegami pracowałem nad stroną internetową szkoły
Tibia.pl uzywam od zawsze lecz na forum gdzies 2 lata
Mógł bym się zajmowac tłumaczeniem tekstów, taktykami, potworami lub tym co by mi kazano
Ponieważ granie i pomaganie innym ludziom w Tibi sprawiam mi przyjemnośc, mam dużo czasu, w szkole chodzę na profil inf-mat, chętnie bym pomógł, jestem nie zawodny i chciał bym zrobic cos konkretnego dla Tibia.pl odwdzięczjac sie za wieloletnią pomoc. Z góry dzięki czekam na msg
Alldinach jest offline  
stary 01-03-2008, 21:19   #271
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

*Anilven
*18
*Zdane FCE
*Biegle hiszpański
*Nie znam żadnego języka programowania
*od 2004 roku, 4/5h
*47 Anilven
*Nie pomagałem tworzyć żadnych stron, ani projektów
*Użytkownik od 3 lat
*Pomoc początkującym
*Jestem miły, kulturalny, chętny do pomocy, szczery, zabawny, fikuśny, uwielbiany przez każdego, z poczuciem humoru, rozumiem innych użytkowników, zawsze im pomagam w potrzebie.
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline  
stary 01-03-2008, 21:50   #272
Vauth
Użytkownik Forum
 
Vauth's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2007
Lokacja: Zdunska Wola

Posty: 51
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 103
Skille: Saks
Poziom mag.: 7+
Domyślny

Witam

1. [CHAR]Vauth Akalena[/CHAR]
2. 18 lat skończe w maju
3. Języka angielskiego uczę sie od 4 klasy podstawowej więc żeby nie przeceniać samego siebie to znam na 4+ jakieś;D
4. Nie znam innych języków obcych
5. Kiedyś bawiłem sie w html ale zapomniałem juz troszkę;D
6. W "Tibie" gram od daaawna (ok. 4 latek). Ale [CHAR]Vauth Akalena[/CHAR] to nie moja pierwsza postać. Gram jakies 3-4h dziennie bo mam szkołe i prace
7. Obecnie Gram postacią [CHAR]Vauth Akalena[/CHAR] i jest to moja najlepsza postać, jest to 80+ knight (pacc sie nie dawno skończył)
8. Jak wcześniej napisałem to bawilem sie kiedyś w HTML. Stworzylem parę stronek. Adres jednej moge podać lecz, tylko na PW
9. Użytkownikiem Tibia.pl Jestem od dawna, lecz konto na forum stworzylem dość nie dawno z chęci pokazywania swoich osiągnieć w temacie "Only Harmonia"
10. Chcialbym pomagać w dziedzinie "Taktyki na potwory" "Poradniki"
11. Dlaczego mielibyście mnie przyjąć? Nie wiem może z takiego powodu, że jestem dość doświadczony w tej grze i wiem duużo na jej temat. Mógłbym sie podzielić moja wiedzą w dziedzinach które wcześniej wymienilem i pomagać innym dążyć do swoich celów i skromnych marzeń w tej grze.
Na koniec taki malutki screen mojej postaci z eq.


Gorąco Podrawiam
__________________


20:43 Vauth Akalena [70]: You have green mushroom?
20:43 Vauth Akalena [70]: masz zielonego grzyba?
20:43 Arthur-Mystic Archer [96]: jak nie umyje xD

15:09 Pogromczyni Dragona [12]: ja jako dziewczyna w tibi hce udowodnic ze niemozna mnol pomiatac ze jestem silna i wogule

20:25 Laveil Seeker of Catastrophe [134]: 20:23 You see red dragon leather. It weighs 0.60 oz.
20:25 Laveil Seeker of Catastrophe [134]: zdarlem z chuja
Vauth jest offline  
stary 01-03-2008, 23:08   #273
Ghard Lage
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

* Ghard Lage
* W październiku 17
* intermediate
* Od 4 lat uczę się niemieckiego (ale w gimnazjum nie za wiele mnie nauczyli)., przez miesiąc uczyłem się hiszpańskiego znam podstawowe zwroty i trochę gramatyki.
* Znam język html na poziomie dobrym, miałem również styczność z php.
* Około 5 lat.
* 54lvl rp aktualnie ma 48lvl przez ataki ddos, lagi i kicki nick to Ghard Lage. Aktualnie robię knighta, gdyż chcę zobaczyć jak się gra po update.
* Zrobiłem tacie prostą stronkę firmy. Ponadto robiłem wiele stron na informatykę o różnej tematyce większość nagrodzona oceną celującą.
* To konto: Data dołączenia: 07-08-2006 Inne: Data dołączenia: 14 05 2004 (van_waterflew)
* Chciałbym pomagać w tworzeniu taktyk i porad dla wszystkich profesji.
* Myślę, że dobrze byście zrobili jakbyście przyjęli do swego grona osobę wyrozumiałą, uczciwą i z ogromnym doświadczeniem o grze. Grałem wszystkimi profesjami wszystkimi dorobiłem się nawet sporych lvli (54rp, 48 ek, 34 druid, 29 sorc), ponadto byłem przez pewien czas tutorem, ale zrezygnowałem z powodu bycia retired (w każdej chwili mogę zdać egzamin na tutora).

Ostatnio edytowany przez Ghard Lage - 01-03-2008 o 23:11.
 
stary 01-03-2008, 23:14   #274
Kurizu
Użytkownik Forum
 
Kurizu's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 36

Posty: 156
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kurizu
Profesja: Royal Paladin
Świat: Fortera
Poziom: 78
Skille: 92/80
Poziom mag.: 20
Kurizu ma numer GG 4914883
Domyślny

  • Kurizu
  • 20
  • Bardzo dobry
  • niemiecki - słabo , japoński - słabo
  • C++ - podstawy
    Delphi - podstawa/średniozaawansowany
    html - zaawansowany
    php - podstawowy/średniozaawansowany
    assembler - totalna podstawa
    Javascript - średniozaawansowany
  • Gram w Tibię od 4 lat, aktualnie od 3-4 miesięcy na urlopie, gdy grałem spędzałem od 1 do 10 h dziennie w zależności od warunków zewnętrznych
  • [CHAR]Kurizu[/CHAR]
  • Doświadczenie w tworzeniu stron ogranicza się tylko do pisania skryptów , pare edycji i pomoc w znajdowaniu błędów w CMS.
  • ze strony oficjalnej zacząłem korzystać od początku mojego grania, z forum krócej
  • Taktyki/ Itemy / Strona / (w zasadzie wszystko co nie wymaga współpracy z mapami)
  • Ponieważ uważam, że osoba taka jak ja jest na tyle doświadczona by wiedzieć czym jest odpowiedzialność ale umieć ją połączyć z zabawą... i najważniejsze sądze, że mój wkład nawet jeśli byłby malutki zawsze byłby dopracowany.
__________________
~Final Fantasy 7 : Advent Children~ J.E.N.O.V.A
Kurizu jest offline  
stary 01-03-2008, 23:58   #275
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Twój nick.
Nari.
Twój wiek.
17 lat.
Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Zaawansowany
Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Niemiecki- średniozaawansowany.
Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
Html, php- podstawy
Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
Mniej wiecej od 3-4 lat. Nie wiem ile czasu poświęcam na gre, nie zależy to ode mnie. Jeśli potrzebuje to jestem, a jeśli nie to mnie nie ma.
Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
72 poziom RP- jeśli zostane zauważony przez sprawdzających podam nick.
Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Pomogałem tworzyć pare stron na temat gier itp. Najpopularniejsza miała blisko 1000 użytkowników.
Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
Datuję siebie na 2004-05 rok. Użytkownik Nari został stworzony w bodajże 2006r.
W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Taktyki, pomoce, rady, poradniki
Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Byłem kiedyś Tutorem (zrezygnowałem z powodu przerwy w grze), znam się na sprawie. Więcej cech nie podam z tego powodu, iż jeśli mnie przyjmiecie wszystko i tak się okaże. Mam doświadczenie we wszystkich profesjach, choć nie wszystkie są do końca aktualne z wersją klienta. Miałem jeszcze inne postacie (mogę podać nazwy razem z najlepszą postacią jeśli będzie taka prośba) od 30 do 50 poziomu.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline  
stary 02-03-2008, 01:46   #276
Cellin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2007
Lokacja: Liberty Bay ; )

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Rubera
Poziom: 50
Skille: 15/23
Poziom mag.: 53
Domyślny

1. Lux.
2. 6 marca 16... ^^
3. Poziom FCE. Ale egzaminu nie mam zamiaru zdawać, za rok - dwa lata CAE zdam i styka : )
4. Niemiecki bardzo podstawowy. Hiszpański/flamandzki(holenderski)/portugalski/włoski/francuski pojedyncze słowa/zwroty. Do tego Alfabet Morse'a : )
5. Język Wikipedii (tzn wszystkie tagi) i w stopniu podstawowym HTML.
6. Jakieś 6 lat, dziennie nie gram chwilowo wcale, tygodniowo również, ale na potrzeby 'zajęcia' mógłbym się zmusić do niejakiego powrotu do gry - mam nadzieję, że na Ruberze ktoś jeszcze o mnie pamięta.
7. 50 level, Elder Druid, ale bez PACC'a. Cellin Tagna.
8. Tylko tyle, co na informatyce. Ale ogólnie pomagam w tworzeniu www.world-war.pl
9. Zarejestrowałem się prawie rok temu, a używam... 3 lata...
10. Nie ma większej różnicy, mogą być taktyki.
11. Bo znam bardzo dobrze jakże obcy język, którym jest język polski, nie popełniam błędów i umiem się wyrażać dość poprawnie. Potrafię krytykować i krytykę znosić. Poza tym chwilami nudzi mi się, więc mogę się do czegoś przydać... (: No, i działam na dwóch stronach poświęconych Tibii (Tpl i Torg ), więc ciągle wiem co i jak : )
Cellin jest offline  
stary 02-03-2008, 09:22   #277
Speedo
Użytkownik Forum
 
Speedo's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2006
Wiek: 32

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Speedo ma numer GG 4679597
Domyślny

Nick: Speedo
Wiek: 16
Angielski: dobrze w piśmie i w mowie, jak narazie mam w szkole same 6, poniewaz wzbogacam go grajac w rozne gry MMORPG ;p
Inne języki: niemiecki, ale słabo, tylko podstawy
Języki programowania: C++, html, pascal, asembler (tylko podstawy)
Od jak dawna gram: gram od 5 lat, czyli od 11 roku zycia, dziennie poswiecam: w tygodniu 2-6 h (dziennie) , a w sobote i niedziele po 6-12 h,
Największy lvl: 110, nick wysle na PW,
Doświadczenie: robiłem tylko małe projekty typu strona internetowa na informatyke jako zadanie, tworzona w notatniku jezykiem html,
Tibia.pl: jestem użytkownikiem od czasu jak zaczołem grać, czyli od 5 lat, ale mialem inne konta, lecz pozapominalem hasla,
Dziedziny pomagania: chciałbym się zająć działem z rzeczami i potworami, czyli z czego co leci ile ma hp itd. itp., ponieważ często sam znajduje rzeczy które mam, a które nie są dokładnie opisane na tibia.pl, przykład Terra Mantle, którego nie jest podana waga,
Dlaczego: ponieważ uważam, ze wiem o Tibii więcej niz przeciętny gracz, znam wiekszosc questow na pamiec typu, postman etc., przezylem wiele przygód w swiecie tibii i chciałbym pomóc osobom, które dopiero zaczynają grać lub nie zabardzo znają się na grze.
__________________
Tibia 7.4, real map, custom NICE rates:


In this moment I believe and I want it so much, in spite of everything...

Ostatnio edytowany przez Speedo - 02-03-2008 o 09:32.
Speedo jest offline  
stary 02-03-2008, 11:27   #278
Kolczu$
Użytkownik Forum
 
Kolczu$'s Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2006

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sharrky
Profesja: Elite Knight
Gildia: Nobles
Świat: Guardia
Poziom: 100
Domyślny

1. Kolczu$,
2. W maju 16,
3. Gramatyka - podstawowa, słówka - bardzo dobrze,
4. Nie na tyle, żeby się nimi chwalić,
5. Html, przynajmniej w stopniu podstawowym, myślę o zabraniu sie za php albo C++,
6. Gram około 2,5 roku, po średnio 3h w tygodniu i ~7h w weekendy,
7. Najwyższy level - 102 elite, nick: Sharrky, obecnie gram postacią Prince Seth,
8. Kiedyś robiłem swoją prywatną, tak dla nauki, nad żadnym większym projektem nie pracowałem,
9. Od kąd tylko zacząłem swoją przygodę z Tibią (około 2,5 roku, jak w pytaniu 6.),
10. Potwory, questy, taktyki, ogólnie w bardzo wielu rzeczach mógłbym pomóc,
11. Ponieważ piszę poprawnie w języku polskim, znam na poziomie podstawowym angielski. Wiele w swoim tibijskim życiu widziałem, bardzo chętnie wspomógłbym najwiekszą, polską stronę fanowską o Tibii. Nigdy nie zostałem hacknięty. A także wiele, wiele innych.
__________________
...Nothing like Sting
Kolczu$ jest offline  
stary 02-03-2008, 11:45   #279
Cane_Gof
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 07 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 45
Skille: -/-
Poziom mag.: 48
Domyślny Podanie

• Wiele różnych postaci takich jak : Cane Bowman, Bowman Bakera czy Sensei of Calgar.
• Mam 16 lat (niedługo 17) 1 Klasa LO
• Wystarczający w stopniu komunikatywnym, w miarę dobrze opanowana gramatyka. (uczę się ok. 6 lat)
• J. niemiecki poziom podstawowy
• Html , php, oraz nieco pracy w MSQL (Microsoftu) w stopniu wystarczającym do tworzenia/ edytowania stron oraz tworzenia bazy danych.
• Dokładnie sam już nie pamiętam, bodajże będzie to ok. 5-7 lat. Dziennie zależnie od dnia spędzam ok. 1-6h (tibia nie jest dla mnie priorytetem za wszelką cenę duży nacisk kładę na swoją edukacje)
• Było ich wiele ostania postać Cane Bowman. Generalnie robiłem postacie ok. 40-70 lvl.
• Tak sporo projektów dot. Gier RPG najczęściej online. Większe projekty raczej nic.
• Ok.3-4 lat (wiele kont)
• Potwory, taktyki ogólnie wszystkie działy mi pasują.
• Mogę poświęcić swój wolny czas na pomoc w rozwój strony.
Cane_Gof jest offline  
stary 02-03-2008, 11:49   #280
Valard
Użytkownik Forum
 
Valard's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2005
Lokacja: Hajnówka xd

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Iridia/Xerena
Domyślny

1) Valard
2) 17 (18)
3) Zaawansowany
4) niemiecki (słabo mimo już 6 lat nauki), białoruski
5) html podstawy, wina lenistwa ;p
6) Gram od 4-5 lat, kiedyś grałem codziennie, teraz loguje się co 2-3 dni na jakieś 2h.
7) W tej chwili 66 Elite Benothor
8) Moderator na 2 forach, pomagałem w ich tworzeniu, ale wielkim projektem tego nazwać się nie da ;p
9) Biorąc pod uwagę wszystkie konta to 3 lata
10) Potwory, przedmioty, taktyki
11) Jestem odpowiedzialnym, młodym człowiekiem, który z chęcią pomaga niedoświadczonym graczom, robiąc to w błyskotliwy i przystępny sposób ;d
__________________
"My rządzimy światem, a nami kobiety" Winston Churchill
"Necessitas in loco, spes in virtute, salus in victoria"


Napisz jeżeli zaglądasz: http://forum.tibia.pl/usernote.php?u=50865
Valard jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:29.


Powered by vBulletin 3