Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-08-2007, 22:35   #281
papik1992
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Piekło

Posty: 85
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 49
Poziom mag.: 46
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez X3R3 Pokaż post
Ja wziąłem się w garść. Twardo expie, z gigantycznym waste. Ale to wcale nie zmienia faktu, że ci co kierowali balansowaniem profesjii, chyba palili za dużo zioła. Głupi update. Głupi hlvl Knighci expiacy na cyclopolis na -1. Żałośnie małe hity z SD. Może wobec tego, SD będzie kosztowało 6gp w sklepie. Jak power bolt!!! Co! To już by zagroziło zadowolonym palkom, czyż nie?
Wiesz nie głupi pomysł Wd mnie fajnie by było gdyby robienie runek zabierało tyle many co kiedyś a pallkom zrobic moc uderzenia z runek - 0.0001 LVL* 0,05 Mlvl ;
papik1992 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-08-2007, 22:40   #282
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

A może zabrać im wszystkie bronie dystansowe? Przecież paladyn to "święty wojownik z mieczem i tarczą" -.-

IMO najlepsze, co oni mogą zrobić w zimę, to oparcie ilości many odnawianej manafluidem na sile magii, przy normalnym koszcie. Wraz ze wzrostem poziomu krzywa exp/koszta maga nie wzrastałaby w szybkim tempie, ale utrzymywałaby się we względnej równowadze, także postacie melee troche by oberwały na droższym leczeniu.
Kojotes jest offline  
stary 20-08-2007, 23:22   #283
Kyrfal
Użytkownik Forum
 
Kyrfal's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2007

Posty: 98
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes Pokaż post
A może zabrać im wszystkie bronie dystansowe? Przecież paladyn to "święty wojownik z mieczem i tarczą" -.-
ales dojebal po po prostu buahhahahaha
to ze oni lucznika i kusznika nazwali palladyn to jest ich sprawa, to co ty piszesz to są argumenty na poziomie 10 latka
zaraz pewnie napiszesz www.google.pl -> ironia, ale to nie byla ironia. to byla czysta glupota
__________________
Kyrfal jest offline  
stary 20-08-2007, 23:26   #284
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Nam (magom) nie chodzi o to, że po update mamy mniejsze dmg, wolniej expimy tylko o to, że MAMY DUŻO WIĘKSZE WASTE!
Kogutt jest offline  
stary 20-08-2007, 23:26   #285
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

@2up: nie zauwazylem zeby twoje byly lepsze
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez Piotrek Marycha - 20-08-2007 o 23:28.
Piotrek Marycha jest offline  
stary 20-08-2007, 23:43   #286
papik1992
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Piekło

Posty: 85
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 49
Poziom mag.: 46
Domyślny

Kogut dobrze mówi ... nie wiem jak wy ale mi chodzi głównie o waste ;P

A co do tego mf który daje więcej many względem mlvla to cool pomysł. Zmniejszył by waste sorcow a zwiększył knightow/pallow w expie to razej nic nie zmieni = wspaniale ale ... Taki 200 sorc z 70 m lvl manasnie sie za np 400 many i ma prawie gotowego sd
papik1992 jest offline  
stary 20-08-2007, 23:46   #287
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

@Kogutt

Zgadzam się w zupełności. Profesje pod względem możliwości zdobywania expa nareszcie są całkiem zbalansowane. Pod względem możliwości PG- jako tako. A co do ekonomii.... w tej chwili nie ma żadnej balansacji. Jednak opinie magów na temat update spotykają się raczej z negatywnym odzewem, ponieważ w większości są to opinie nieuzasadnione i nieuargumentowane. CO innego narzekać że jest źle, bluzgać, wyzywać, spamować, zarzekać się, że się kończy z Tibią, a co innego jest normalna dyskusja z sensownymi argumentami i uzasadnionymi wnioskami.
Gdyby powstał na Tibia.com temat "Vocation balance. Underpowering of mages" podobny do tego, który zrobił Baldore o rycerzach i który miał chyba 9.000 odpowiedzi, czyli logiczne przykłady i prawdopodobne rozwiązania sytuacji, a nie wszechobecny flame, to napewno wypowiadaliby się za nim nie tylko magowie, ale i cała reszta.




@Kyrfal

Nie odeślę Cię na Google, nie wyśmieję ani nie zbluzgam, po prostu wytłumaczę łopatologicznie, że moja odpowiedź do użytkownika papik1992 miała charakter czysto ironiczny. On stwierdził, że paladyni powinni mieć wzór na siłę magii postaci: 0.0001 LVL* 0,05 Mlvl . Ja z ironią odpowiedziałem na tą niedorzeczność, powołując się do wzoru paladyna zakorzenionego w RPG, że podobny sens miałoby przekwalifikowanie tej profesji na ów wzorzec.

Pozdrawiam i doradzam korzystanie z klawiszy ALT, SHIFT, stosowanie znaków interpunkcyjnych, odpowiednie argumentowanie swoich opinii oraz wyrażanie emocji w dojrzalszy sposób.

Pozdrawiam raz jeszcze.
Kojotes jest offline  
stary 20-08-2007, 23:47   #288
X3R3
Zbanowany
 
X3R3's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ever Dream
Świat: Candia
Poziom: 112
Skille: 27
Poziom mag.: 68
Domyślny

Ja poprostu tego nie jestem w stanie pojąć! - Jak ludzie, którzy robią tą grę, mogli tak spartolić profesje. Mówi się, że to oni wiedzą o grze najwięcej. No k*rwa przepraszam, ale skoro oni wiedzą o grze najwięcej, to czemu uważają zniszczenie magów, za kolejną cegiełkę, dołożoną do balansowania. Niektórzy tłumaczą się, że to nie koniec balansowania. A sranie w banie! Mogli to zrobić w jednym updacie, tyle, że piją tam za dużo dzbanów leśnych, co spowodowało całkowity imbalans. Trzeba być bardziej pustym od mojej kuzynki, żeby odwalić takiego stolca! I wy uważacie za "CIOTY" tych co zmienili profesję? HAHAHAHAHA!!! xPP Nie dziwie się im, mimo to, że ja zostałem przy sorku, wierząc, że cipsoft kiedyś znowu spartoli profesje, tyle że tym razem w drugą stronę.

Ostatnio edytowany przez X3R3 - 20-08-2007 o 23:50.
X3R3 jest offline  
stary 21-08-2007, 00:02   #289
papik1992
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Piekło

Posty: 85
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 49
Poziom mag.: 46
Domyślny

Ja staram się jakoś mądrze w miare syskutowac i mowic co mi sie nie podoba co mozna zmienic itp

Wd mnie teraz waste to najwiekszy problem czemu ?

Knight zarabia wiele a wydaje tylko na uhy
Pall zarabia wiele wydaje na bolty/speary/uhy
Sorc zarabia mało wydaje bajońskie sumy -.-

Że tak powiem

Co do ironi tak można przeciez to nikomu nie przeszkadza jeśli zostanie to napisane kulturalnie.

Troche tez cip soft ma dziwn pojęcie magii bo :

Rycerz - Nie powinien umiec czarów a jak cośto - Leczenie, Ulepszenie Broni (np na 30 s additional attack), Polepszenie Zbroi (patrz opcje wcześniej). Napewno nie powinien miec tego exori co atakuje na odległoosc ;P. No i mozna zostawic te exori (uderzenie mieczem w ziemie )

Paladyn - Umie średnio czary ale - nie powinien nawalac najlepszymi runkami magów -.-oraz nie powinni umiec samemu tworzyc runek ;/. Leczonko tak nawet te mocne Invisible 100% !!

Mag - Magia - umie wszystko jednym słowem najlepiej naj mocniej naj taniej !

Moc ataku

Rycerz - Najmocniejszy atak bo walczy z bliska i jest najbardziej narażony (ale nie możemy przesadzac z tym attackiem bo będzie immortal). Bo ma np takie 2000 hp i bije za 300-500 ... sam ubije wszystko ... to po co huncic z kolegami ?

Pallek - Bije średnio za średnią cenę (na pewno gorsze hity od knighta bo atakuje z DYSTANSU !! nie naraża się owemu Gs'owi :/ no i co za tym idzie ? drożej ! Większe bezpieczeństwo = cena)

Mag - Bije tylko magią na początku najgorzej (inne profesje biją go jak chcą) potem jego ataki stają się tak potężne że aż nie wiarygodne. Ceny wysokie ale w miare bo co nam da hunt na sd które kosztowały nas 100k jak zwróci się 30 ...
papik1992 jest offline  
stary 21-08-2007, 00:03   #290
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes Pokaż post
Gdyby powstał na Tibia.com temat "Vocation balance. Underpowering of mages" podobny do tego, który zrobił Baldore o rycerzach i który miał chyba 9.000 odpowiedzi, czyli logiczne przykłady i prawdopodobne rozwiązania sytuacji, a nie wszechobecny flame, to napewno wypowiadaliby się za nim nie tylko magowie, ale i cała reszta.
juz jest taki - dzial Proposals, temat zrobiony przez Cabana, ma juz 390 stron
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 21-08-2007, 00:11   #291
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Dobra doszliśmy już do jednego wniosku Wszyscy zgodnie twierdzą, że sorc nie jest udupiony mniejszymi hitami, wolniejszym expieniem lecz większym waste.

Tak więc teraz pomyślmy co zrobić, aby waste zmniejszyć?
Moja propozycja: zrobić wandy tak darmowe jak darmowa jest broń knighta. Niech nie biorą many. Niektórzy z was powiedzą zapewne, że to pomoże tylko low lvlom. Jednak high levele expiący np. na dragach, gsach, w tombach przecież używają różdżki i visują. Tak więc można by sporo many zaoszczędzić, a co za tym - zaoszczędzić sporo manasów.
Kogutt jest offline  
stary 21-08-2007, 17:10   #292
JazzCaffe
Użytkownik forum
 
JazzCaffe's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
JazzCaffe ma numer GG 6780161
Domyślny

W sumie to z tym updatem jest tak, że ludzie przenieśli się na knightów/palów, bo po prostu opłaca się nimi normalnie teraz expic. Początkowo grałem sorcem i miałem knighta na boku, po update sorcem nie zauważyłem ŻADNYCH zmian, tymczasem najtem walnąłem na (sic!) 30 lvl z 80/80 bs'em 200+... Od razu kupiłem pacc i zacząłem grać knightem, bo po prostu stało się to opłacalne. Mogłem grać dalej sorcem, bo z hitów exori vis się praktycznie nic nie zmieniło na mój lvl. A gdybym grał dalej, też tej różnicy bym nie zauważył, bo nigdy nie miałem sorcem większego lvla niż 53+... Ludzie widzą, że wypasili knightów/palów, do tego palom nie upadają speary i (myślę, że to prawa) rzadziej się łamią... 3 dni i 60~ dyst. Z pewnością dadzą coś sorcom/druidom w next update. Z całą pewnośćią...
JazzCaffe jest offline  
stary 21-08-2007, 19:21   #293
Dawergo
Użytkownik Forum
 
Dawergo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 831
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dawergo
Profesja: Druid
Gildia: Poland Team
Świat: Eonar
Poziom: 80
Domyślny

przeczytałem parę stron tematu ale mi sie znudziło widzę ze w większości wypowiedzi jest "sorc/drut jest nadal najlepszy" to SORC jest najlepszy nie drut drut za nic nie wyciągnie tyle expa co sorc nawet z waste ale co z tego? ja wybrałem ta profesje (druid) bo lubię pomagać i choć stało to sie trudniejsze przez ekonomie to dalej pomagam mam tylko nadzieje ze zrobią coś z ekonomia i tyle, nie chce nic więcej
__________________
Prawie nowy rekord. 62 KB w podpisie. Wald~

http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
Dawergo jest offline  
stary 21-08-2007, 20:43   #294
pokers39
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 07 2006
Lokacja: Port Hope

Posty: 54
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cerbor
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez JazzCaffe Pokaż post
W sumie to z tym updatem jest tak, że ludzie przenieśli się na knightów/palów, bo po prostu opłaca się nimi normalnie teraz expic. Początkowo grałem sorcem i miałem knighta na boku, po update sorcem nie zauważyłem ŻADNYCH zmian, tymczasem najtem walnąłem na (sic!) 30 lvl z 80/80 bs'em 200+... Od razu kupiłem pacc i zacząłem grać knightem, bo po prostu stało się to opłacalne. Mogłem grać dalej sorcem, bo z hitów exori vis się praktycznie nic nie zmieniło na mój lvl. A gdybym grał dalej, też tej różnicy bym nie zauważył, bo nigdy nie miałem sorcem większego lvla niż 53+... Ludzie widzą, że wypasili knightów/palów, do tego palom nie upadają speary i (myślę, że to prawa) rzadziej się łamią... 3 dni i 60~ dyst. Z pewnością dadzą coś sorcom/druidom w next update. Z całą pewnośćią...

60 dyst mozna szybciej zrobic niz w 3 dni ;]


@edit z tego miejsca pozdrawima PAN REKLAMA ona zawsze ma racje w sporach to moj idol ;]
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marczio Pokaż post
Mysle ze jak dowiedzial sie o tym ze prowadzi mateusz smok big to siedzac na demonach posral sie i jak wycieral dupsko to go jakis demon ubil o.0

Ostatnio edytowany przez pokers39 - 21-08-2007 o 21:02.
pokers39 jest offline  
stary 22-08-2007, 03:21   #295
Mercioleksy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2007
Wiek: 32

Posty: 118
Stan: Na Emeryturze
Świat: Elysia
Mercioleksy ma numer GG 9513082
Domyślny

Mam pala i na 99,99% jestem pewny, że spears teraz łamią się rzadziej.

Nowe wandy/rody:
Możliwe, że waste profesji magicznych cipsoft zatrze nowymi bardzo opłacalnymi wandami, gdzie dmg będzie zależne od mlvl.

Manafluidy:
Ten pomysł nie przejdzie, gdyż za np 4/5 mf manasujące 180-240 many będzie można zrobić juz sobie sd.

Mana na runsy:
Mogą zmniejszyć ilość many potrzebną do zrobienia runy.
Np za hmm 180 many a za sd 600. To już będzie oznaczało cofanie tibi do old pomysłów

Ja osobiście jestem za przywrócenie siły magicznej all profesji do stanu przed 8.0
200lvl pal za 600+ z sd w moba 200lvl sorc 900+z sd w moba itd.
Wtedy by była ścigana w expieniu.
Kiny ładne hity z explo/exori/łapa
Pall znowu wali dobrze z SD i ma do tego nice hity z dystansu +6gp za PB
Sorc mocne dmg z czaró
Drut mocne dmg z czarów + new zimowe czary

Tabelka możliwości profesji gdyby powróciła siła magiczna

+++ Sorc Druid Knight Palladin
magia *** / *** / * / **
łapa * / * / *** / **
zarobek *** / *** / *** / ***

7;7;7;7 tak by to wyglądało

Jest balans?

Ostatnio edytowany przez Mercioleksy - 22-08-2007 o 03:23.
Mercioleksy jest offline  
stary 22-08-2007, 08:49   #296
X3R3
Zbanowany
 
X3R3's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ever Dream
Świat: Candia
Poziom: 112
Skille: 27
Poziom mag.: 68
Domyślny

@up
Agree...

Jeszcze bym dodał SD do kupienia w sklepie za powiedzmy... 18gp. Skoro pal ma Power bolty, za 6gp, to czemu mag nie może mieć tak samo? Tyle ze z kolei, musiał by zarabiać kasę tylko z loota...
X3R3 jest offline  
stary 22-08-2007, 10:30   #297
Niedozwolony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2007

Posty: 117
Domyślny

900 z ue- wstyd. takie jest moje zdanie


o nie.... widziałeś knighta walącego po 500?? kurde jak mi na 33 lvlu wchodziło 130 to radocha a jak 180(best) to płakać sie chciało ze szczęscia
A jak ja waliłem w draga po 40/30/0/0/0/50/100/0/10 itd. a jakiś sorc wchodzi i nietraci prawie zycia i ładuje 40/40/40/40/300 z sd i smok lezy

Dawno nie byłem na forum;D
Niedozwolony jest offline  
stary 22-08-2007, 10:47   #298
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

To przywrócenie magom dawnej siły nie wypali z 2 powodów:

1. Cipsoft nie przyznaje się do swoich błędów i nigdy jeszcze nie wycofał się z wprowadzonych przez siebie zmian. Więc czemu akurat miałby cofnąć update 8.0? Nie anulowali zmian z 7.6, który zrobiły ten ogromny imbalans, nie anulują i tego upa.

2. Gdyby magowie odzyskali starą moc a wojownicy utrzymali obecną, to z Tibii zrobiłby się OTS. 100 lev w 3 tygodnie? Demon hunt 2x 60 level? Rekord expa 30.000.000 w dzień? Robienie najtrudniejszych questów solo byłoby normą......



Może to i z pozoru byłoby fajne, ale Tibia znacznie szybciej by się nudziła, podejrzewam że gra faktycznie kończyła by się na zrobieniu Anni. Bo co później by zostało do roboty takiemu graczowi?
a) Questy wszystkie zrobione? "Tak, anni, PoI, DHQ, HoTA, Ice Islands, Dreamer Challenge, Explorer Society, Banuta.........."
b) Jakiś outfit może? "Może i tak, mam już full summoner, assassin, pirate, wizard, knight, hunter....blablabla, jeszcze tylko full shaman został, ale miejsce spawnu bossa co 2 min ktoś odwiedza więc się nie zrespi"
c) A może by tak zabić Ferumbrassa? "O, to fajny pomysł, tylko szkoda, że zrespi się pewnie dopiero za rok, a loot i tak ktoś ukradnie"
d) No to może by tak wbić 200 lev? Tylko gdzie, czy będzie jakieś wolne expowisko?
Solowanie demków? "Przecież robie to od 50 lvli, a na dodatek strasznie nudne to czekanie na swoją kolej".
A warlocki? "Taken till ss, tommorow xxxxxx till ss, next yyyyy zzzzz till 24"
Poi dls? "Eeeee....więcej 40-50 lvli niż smoków...."
Frosty? "Na swoją turę czekałbym 3 dni, a i tak ktoś by mi się wbił na respa." To może jakiś tomb za tp? "Ech, zajęte, jakiś 40 palek botuje."
No to Deep PoI chyba będzie wolne "Aww, pójdę jutro, bo spoiler na Erigu wysiadł a ja nie pamiętam gdzie była druga dzwignia"

Na krótką metę byłoby to dobre, skończyły by się narzekania na balansację, ale po paru tygodniach zaczęły by się jęki na zajęte expowiska, boty oraz to, że gra się robi nudna. I ludzie po wbiciu tego 1x0 lev by kończyli, bo po co grać, skoro prawie wszystko się już zrobiło, a to co zostalo, nie stanowi żadnego wyzwania/z powodu zatłoczonego serwa w praktyce jest niewykonalne. Mniej ludzi gra, szybciej kończą grę, mniej pacców, mniej pieniędzy.

Zresztą i teraz już to trochę widać, że Cipsoft raczej nie ma pomysłu co zrobić z high levelami... Długie i absurdalne questy (PoI) czy nowi bossowie z spawnem 1/6 miesięcy (Ferumbras, Morgaroth, Ghazbaran) nie załatwią sprawy.... Jeśli nie wymyślą czegoś lepszego, to mój czarny scenariusz może się spełnić...


Troche mi spam wyszedł, ale cóż :>
Kojotes jest offline  
stary 22-08-2007, 10:59   #299
X3R3
Zbanowany
 
X3R3's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ever Dream
Świat: Candia
Poziom: 112
Skille: 27
Poziom mag.: 68
Domyślny

Niech dodadzą 8x więcej Hydra i Dragon lair. Na przykład dragon lair w edron jest zajete 24/7.
X3R3 jest offline  
stary 22-08-2007, 11:06   #300
pokers39
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 07 2006
Lokacja: Port Hope

Posty: 54
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cerbor
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez X3R3 Pokaż post
Niech dodadzą 8x więcej Hydra i Dragon lair. Na przykład dragon lair w edron jest zajete 24/7.
W Edron nie zawsze moze jest zajete, ide na venore jestem pierwszys przychodzi 100+ i gada ze byl pierwszy i mam spadac bo padne... jeszcze tam botuja sobie ;/
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marczio Pokaż post
Mysle ze jak dowiedzial sie o tym ze prowadzi mateusz smok big to siedzac na demonach posral sie i jak wycieral dupsko to go jakis demon ubil o.0
pokers39 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:08.


Powered by vBulletin 3