Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-12-2006, 17:08   #301
Brudinho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2006

Posty: 37
Stan: Na Emeryturze
Imię: Brudinho
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Poziom: 45
Skille: 78/62
Poziom mag.: 16
Brudinho ma numer GG 6680248
Domyślny

Cytuj:
Eno bez przesady. Owszem, lenistwa nie kryje.
Ale usprawiedliwienia żebym szukał? Ta gra jest skonstruowana w taki sposób że albo bocisz, albo tracisz masę czasu w rl - albo Twoja przyjemność płynąca z gry jest wątpliwa, i tyle.
Nie kryje tego co robie, jestem botterem, łamię tibia rules, wiem że mogę za to zostać ukarany - coś jeszcze;?
Nie wystarczy post w którym nie zrzuciłeś połowy swej winy na kogoś innego


Cytuj:
Tak ale dlaczego tepic mordercow a zlodziei nie?
Oczywiście ten i ten jest winny, ale czy możemy ich porównywać :>
Brudinho jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-12-2006, 17:13   #302
Supavader
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez XIII Pokaż post

Hahaha, nawet bota nie umiesz odpalic.
Over and out.
nie o to mi chodzilo bot sie wlaczal normalnie ale po chwili uzywania i Tibia i TBI sie wylaczylo poprostu wyszlo mi do pulpitu
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 17:30   #303
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

1) Atakować mnie będą dwa rodzaje ludzi
a)Używający botów-próbują pokazać że się myle, pokazując że QS nie jest aż tak zły jak boty
b)Udawający świętych- by pokazać jaki jestem "be" że używam qs

2) Jak który taki mądry, z tych co mówią że można wykonać quest samemu w tibii bez żadnych pomocy, niech wyśle mi na pw jak mam DOWIEDZIEĆ SIĘ (nie idąc o miejsca ze skrzynką) o np. orc shaman quest. I byle by to nie było pytanie każdego NPC w odległości 10 00 kratek od questa (ma być pokazane jak np. taki 17lvl ma się dowiedzieć, innymi słowy-pokazane w oczywisty sposób)

3) Taaak...."pomaga nam expić"....Oczywiście, chodzenie po jaskini i atakowanie każdego potwora jakiego widzisz nawet jak nikogo nie ma przy kompie to tylko pomoc...
Bota też musze ustawić...HAHAHAHAHAHAHA...Dobe...Och jakie to straszne, tracisz całe 15 minut które mógłby bot przeznaczyć na expienie a ty na granie w piłke...Straszne...

4) "Przestępstwo pozostaje przestępstwem"
Zgadzam się, przestępstwo to przestępstwo i nic tego nie zmieni, jednak NALEŻY uznawać mniejsze i większe zło. Podam przykład

Morderca zabił z premedytacją człowieka. Zrobił to tylko dla tego, że mu przeszkadzał w interesach. Został skazany na karę śmierci.
Nastolatek ukradł przechodniowi portfel, bo ojciec miał wypadek-jest w szpitalu a matka musi się zajmować małym braciszkiem. Rodzina nie ma pieniędzy (to co dostają starcza ledwo na wyżywienie), i w każdej chwili mogą ich wyrzucić z mieszkania.
Zło o zło, więc teoretycznie albo powinni wypuścić morderce, albo skazać chłopaka na karę śmierci. Czy którykolwiek czyn byłby sprawiedliwy?

5)"Aha, to najlepiej żeby w dp na tabliczce wisiał taki spis questów z opisem jak na tibia.org.pl"
Nie. Ale np. przy postman quest, można by na budynku gdzie się go zaczyna, powiesić kartkę z napisem "Poszukujemy pracowników na stanowisko roznosiciela poczty. Potrzebujemy doświadczonych pracownikw Proszę pytać się o "misję""


Coś jeszcze?
__________________
Pisał to:
ichos

Ostatnio edytowany przez Michoss - 01-12-2006 o 17:32.
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 17:32   #304
XIII
Zbanowany
 
XIII's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Localhost
Wiek: 38

Posty: 1,000
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Supavader Pokaż post
nie o to mi chodzilo bot sie wlaczal normalnie ale po chwili uzywania i Tibia i TBI sie wylaczylo poprostu wyszlo mi do pulpitu
No to keyloger sie zainstalowal, radze zrobic formata ;//////

Cytuj:
Litości chcemy normalnej gry bez bezsensownych botów...
W kazdej grze online sa boty i tego sie nie zlikwiduje nigdy.
Cytuj:
Nie wiem co powiedzieć może Cip soft powinien robić co 6 godzin aktualkę jakoś żeby nawet blackd nie nadanżał ,nie wiem jakąś zmianę portu albo coś?
Za duzo roboty.
Cytuj:
Morderca zabił z premedytacją człowieka. Zrobił to tylko dla tego, że mu przeszkadzał w interesach. Został skazany na karę śmierci.
Nastolatek ukradł przechodniowi portfel, bo ojciec miał wypadek-jest w szpitalu a matka mus się zajmować małym dzieckiem. Rodzina nie ma pieniędzy (to co dostają starcza ledwo na wyżywienie), i w każdej chwili mogą ich wyrzucić z mieszkania.
Zło o zło, więc teoretycznie albo powinni wypuścić morderce, albo skazać chłopaka na karę śmierci. Czy którykolwiek czyn byłby sprawiedliwy?
Tibii do rl sie nie porownuje.
Cytuj:
Taaak...."pomaga nam expić"....Oczywiście, chodzenie po jaskini i atakowanie każdego potwora jakiego widzisz nawet jak nikogo nie ma przy kompie to tylko pomoc...
Wszak nudne jest patrzenie sie w monitor przez x minut, zabijanie tych samych potworkow, zeby w y czasie osiagnac z level.
Expienie manualne to juz przezytek ( juz o tym wspomnialem ).
Cytuj:
2) Jak który taki mądry, z tych co mówią że można wykonać quest samemu w tibii bez żadnych pomocy, niech wyśle mi na pw jak mam DOWIEDZIEĆ SIĘ (nie idąc o miejsca ze skrzynką) o np. orc shaman quest. I byle by to nie było pytanie każdego NPC w odległości 10 00 kratek od questa (ma być pokazane jak np. taki 17lvl ma się dowiedzieć, innymi słowy-pokazane w oczywisty sposób)
Istnieja dwa rodzaje questow - I rodzaj: typu ,,idz zabij wszystko co sie rusza i zgarnij nagrode ze skrzynki. II rodzaj: gadaj z NPC, czytaj ksiazki i szukaj po calej mapce, co trzeba robic, a na pewno znajdziesz rozwiazania.

Ostatnio edytowany przez XIII - 01-12-2006 o 17:39.
XIII jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 17:36   #305
Xeonis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 11 2006
Lokacja: Zabrze

Posty: 87
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Manus Sara
Profesja: Elder Druid
Świat: Calmera
Poziom: 100
Skille: xx/25
Poziom mag.: 6x
Domyślny

Cytuj:
Wiesz był taki kodeks Hammurabiego który każde przestępstwo czy to kradzież czy zabójstwo karał śmiercią
To mi poprawiło humor..
Kodeks Hammurabiego nie był wcale aż taki chamski.
Tam wszystko było jasno określone (np.: za kradzież u*******ali ci rękę, itp.).
A kodeks~ wsławił się tylko tym, że był pierwszym spisanym dokumentem..
@topic
Szczerze mówiąc używam botów, i nie wstydzę się tego, ale nie cavebotów.
Jak widzę że ktoś używa cavebota - report.
Jedyne co używam to światło i podnoszenie spearów.
Tyle.
Xeonis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 17:40   #306
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Jeśli używasz do światła Cip-bot to spokojnie możesz powiedzieć "używam podnoszenia spearów"
A twój stosunek do Cave bot popieram
Gdyby było więcej takich ludzi to tibia była by lepszym miejscem...

"Idź, zabij..."
No właśnie. O ile rodzaj II można zrobić bez pomocy, to co z I?
__________________
Pisał to:
ichos

Ostatnio edytowany przez Michoss - 01-12-2006 o 17:42.
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 17:44   #307
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matkow21 Pokaż post
Nie wiem co powiedzieć może Cip soft powinien robić co 6 godzin aktualkę jakoś żeby nawet blackd nie nadanżał ,nie wiem jakąś zmianę portu albo coś?Litości chcemy normalnej gry bez bezsensownych botów...
Wtedy masa ludzi z łączami 128kb/s i mniejszymi by przestała grać - zbyt duża strata.
To by było uciążliwe, ściągać co 6h nowego klienta ważącego ~13mb.
Poza tym, szybko by się CIPom pomysły na te 'fast zmiany' skończyły i w końcu by zmieniali te same rzeczy co chwile - a wtedy to już LoW i Daniel nadążą, się nie martw.
A ja, XIII i zapewne masa innych ludzi chcemy nienormalnej gry, z bezsensownymi botami.
Jeśli chcesz grać uczciwie - rób to, nie patrz na innych.
Jeśli chcesz być najlepszy, chcesz się wybić, bez używania bota - przykro mi - botterzy szybko Cie wyprzedzą.
Gallar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 17:50   #308
Brudinho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2006

Posty: 37
Stan: Na Emeryturze
Imię: Brudinho
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Poziom: 45
Skille: 78/62
Poziom mag.: 16
Brudinho ma numer GG 6680248
Domyślny

Cytuj:
Kodeks Hammurabiego nie był wcale aż taki chamski.
Tam wszystko było jasno określone (np.: za kradzież u*******ali ci rękę, itp.).
A kodeks~ wsławił się tylko tym, że był pierwszym spisanym dokumentem..
Hmm tak by jasno określone że kara się tak samo czy za morderstwo czy za kradzież Oczywiście były tez nadosoby Generalnie w tym dziele głównym wątkiem przewodnim była śmierć

Hmm nie tyle co pierwszym spisanym co pierwszym zachowanym, który miał jakoś złożoność

Zresztą dzieło Hammurabiego można umieścić w szeregu dokonań jego poprzedników ale no co tam


Chodzi o to że te prawa były strasznie zgeneralizowane.

Ostatnio edytowany przez Brudinho - 01-12-2006 o 17:55.
Brudinho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 17:53   #309
XIII
Zbanowany
 
XIII's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Localhost
Wiek: 38

Posty: 1,000
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

Cytuj:
a wtedy to już LoW i Daniel nadążą, się nie martw.
Zmiana kilku linijek w kodzie.
Cytuj:
No właśnie. O ile rodzaj II można zrobić bez pomocy, to co z I?
Dajmy na to Orc Shaman Quest...
Pewien podroznik walczacy mieczem zwiedzal ciekawy swiat Tibii - swoim oczom ujrzal jaskinie, ktora zamieszkiwaly Orci. Postanowil wejsc do srodka.
Zabil tam kilka zielonych paskudztw, az nagle zobaczysz herszta bandy wladajacego czarami strzegacego jakiejs skrzynki, w ktorej na pewno jest cos wartosciowego! Nasz dzielny rycerz ruszyl na lidera grupy i po zacieklej walce go pokonal.
Wzial nagrody ze skrzynki, jaka byly Axe Ring, Blank Rune i Magic Light Wand.
Nastepnie wojownik powrocil do miasta. Opowiedzial kolegom, co znalazl i czego dokonal. Niestety, ktos ich podsluchal. Ta osoba napisala spoiler.
I rodzaj nie wymaga myslenia.
II rodzaj musisz kombinowac.

@Michoss
Taki przeciwny botom, a kto mi taka piekna prywatna wiadomosc napisal, co to mam ja w podpisie?

Ostatnio edytowany przez XIII - 01-12-2006 o 17:56.
XIII jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 17:57   #310
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@up
My god....
Ale jak zwykły, prosty gracz, który nie słyszał o tym queście, a w tamte strony nigdy się nie zapuścił, ma się o tym dowiedzieć?
Poza tym w tibii istnieje wiele skrzynek, nie wszystkie muszą być questowe. Niektórzy nie sprawdzają każdej skrzynki jaką zobaczą.

Edit:
Przynajmniej jesdt dowód że nie znam się na botach. A do tego się przyznaje, ale prawdą jest tylko to co znajdziesz w swoim podpisie. Nie znałem się na botach i myślałem że to jest tylko do oglądania up and down
__________________
Pisał to:
ichos

Ostatnio edytowany przez Michoss - 01-12-2006 o 17:59.
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 18:01   #311
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez XIII Pokaż post
Zmiana kilku linijek w kodzie.
Fakt

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez XIII Pokaż post
@Michoss
Taki przeciwny botom, a kto mi taka piekna prywatna wiadomosc napisal, co to mam ja w podpisie?
O lol. Uwagi wcześniej nie zwróciłem.
Michoss, ale z Ciebie nubass, hehe .
Gallar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 18:03   #312
Mr.Ofca
Użytkownik Forum
 
Mr.Ofca's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2005

Posty: 71
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
@up
My god....
Ale jak zwykły, prosty gracz, który nie słyszał o tym queście, a w tamte strony nigdy się nie zapuścił, ma się o tym dowiedzieć?
Poza tym w tibii istnieje wiele skrzynek, nie wszystkie muszą być questowe. Niektórzy nie sprawdzają każdej skrzynki jaką zobaczą.
Nie zobacza. Questy mialy byc stworzone dla poszukiwaczy przygod. No ale skoro juz porwonujesz. Powiedz mi jak mam niby expic skoro mam w tym roku mature, full nauki, i nie moge sie non-stop patrzec w ekran?
__________________
Jak uzywac forum. Lekcja 2.
Mr.Ofca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 18:04   #313
XIII
Zbanowany
 
XIII's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Localhost
Wiek: 38

Posty: 1,000
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Strzałka

Boty to takie zakazane owoce.
XIII jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 18:06   #314
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mr.Ofca Pokaż post
Nie zobacza. Questy mialy byc stworzone dla poszukiwaczy przygod. No ale skoro juz porwonujesz. Powiedz mi jak mam niby expic skoro mam w tym roku mature, full nauki, i nie moge sie non-stop patrzec w ekran?
Nie expić? Tibia ma być dla Ciebie przyjemnością, czymś co możesz zrobić w wolnym czasie, a nie obowiązkiem.
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 18:10   #315
Brudinho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2006

Posty: 37
Stan: Na Emeryturze
Imię: Brudinho
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Poziom: 45
Skille: 78/62
Poziom mag.: 16
Brudinho ma numer GG 6680248
Domyślny

Cytuj:
Tibia ma być dla Ciebie przyjemnością, czymś co możesz zrobić w wolnym czasie, a nie obowiązkiem
O_o ok rozwaliłeś mnie :>

Na ogół to przechodze gry tak na 1 misji wpisuje kod na przejście wszystkich misji
Albo jak już mam troszke czasu to właczam sobie tylko nieśmiertelność :|

Ale za to jak kumple zazdroszczą jak im powiem że gre przeszedłem tylko przy użyciu jednego czita :|

Po co mi wyzwania :> Przecież przyjemnie ejst sobie pograc w Pro Evolution Soccer na 1 poziomie po co męczyć się na 5 itp. itd.

O_o

Więc zauważ że ideą Tibi oprócz "twojej" tak zwanej "przyjemności" jest też przechodzenie kolejnych lvl :>

Ostatnio edytowany przez Brudinho - 01-12-2006 o 18:13.
Brudinho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 18:11   #316
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Nie expić? Tibia ma być dla Ciebie przyjemnością, czymś co możesz zrobić w wolnym czasie, a nie obowiązkiem.
No i wracamy do punktu wyjścia.
Bo dla mnie tibia do ~40-50lvlu jest dość nieprzyjemnym *obowiązkiem*, dopiero potem można pomówić o przyjemności.
Więc lepiej zafundować sobie te odrobinę komfortu, i wbić lvl od którego będziemy czerpać przyjemność na bocie.
Ot, cała filozofia.
Gallar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 18:12   #317
Mr.Ofca
Użytkownik Forum
 
Mr.Ofca's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2005

Posty: 71
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Nie expić? Tibia ma być dla Ciebie przyjemnością, czymś co możesz zrobić w wolnym czasie, a nie obowiązkiem.
No wlasnie! Dla mnie przyjemnoscia byle expieni z botem, twozenie run kiedy bylem u kolegi, i karmienie postaci rybami zlowionymi przez bota. Skoro sprawia mi to radosc to gdzie problem?
__________________
Jak uzywac forum. Lekcja 2.
Mr.Ofca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 18:20   #318
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@up
Wiesz, po pierwsze, to jesteś dziwny
Po drugie, to jest chyba tylko jedno lekarstwo. Zrób se Otsa z jedną jakinią Roty|Carriony|Cyclopy|Warlocki z jeną wielką wodą, i bezpiecznym miejscem do robienia run. Zaprogramuj bota żeby chodził pod tego otsa, i se exp/rób runy/ łów ryby ile chcesz, a innym nie będziesz przeszkadzał

@Brudihno (mam nadzieję że nie zrobiłem byka)
Czyli jesteś dumny z tego że jesteś lepszy bez żadnego własnego wkładu?
A "moja tzw przyjemność" to właśnie zdobywanie lvl, robienie questów itp. itd. etc. Ale robienie tego samemu.
__________________
Pisał to:
ichos

Ostatnio edytowany przez Michoss - 01-12-2006 o 18:23.
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 18:22   #319
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
@up
Wiesz, po pierwsze, to jesteś dziwny
Po drugie, to jest chyba tylko jedno lekarstwo. Zrób se Otsa z jedną jakinią Roty|Carriony|Cyclopy|Warlocki z jeną wielką wodą, i bezpiecznym miejscem do robienia run. Zaprogramuj bota żeby chodził pod tego otsa, i se exp/rób runy/ łów ryby ile chcesz, a innym nie będziesz przeszkadzał
W jaki sposób Ci przeszkadza to, że ktoś botuje ?
Czyżby chodziło o to, że będzie lepszy od Ciebie?
Czyżbyś zazdrościł ? Przecież grasz w tibie bo sprawia Ci przyjemność, nie uczestniczysz w wyścigu szczurów, prawda?
Gallar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 18:25   #320
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Nie uczesniczę w wyścigu szczurów.Przeszkadza mi że jest lepszy od innych (nie koniecznie mnie-jakbym chciał być lepszy to bym grał w tibie więcej niż 6h tygodniowa) dlatego że oszukuje.
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:30.


Powered by vBulletin 3