Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Pokaż wyniki sondy: Kto Twoim zdaniem wygra wojne? Lub kogo byś chciał zeby wygrał?
Tengu 32 29.09%
Fire 51 46.36%
Rybka mnie to kto wygra 27 24.55%
Głosujących: 110. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-02-2006, 21:10   #301
Torpedo
Użytkownik Forum
 
Torpedo's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2005
Lokacja: Wlkp
Wiek: 36

Posty: 307
Stan: Na Emeryturze
Imię: Torpeseq
Profesja: Elder Druid
Świat: Titania
Poziom: 119
Poziom mag.: 66
Domyślny

@Raul

Gildia: Fire
Świat: Morgana


A moze nick bys tez podal??
Torpedo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-02-2006, 21:14   #302
Tirensa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 44
Stan: Aktywny gracz
Imię: Tirensa
Profesja: Elder Druid
Gildia: Fire
Świat: Morgana
Poziom: 65
Skille: 21/26
Poziom mag.: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Storiel
czytalem se ostatnio Zasady forum i widzialem tam mianowicie:
"Szanuj innych Urzedownikow naszego Forum" mysle ze pan Tirensa zasloguje na Ostrzezenia panie Raul
Hmm nie rusza mnie jakos ban bo to only forum a jak w czym sie pomylilem co do tego ze vaikor to "noob" to mnie popraw.
__________________
Hail Real Madrid!
Tirensa jest offline  
stary 14-02-2006, 07:45   #303
Frolik
Użytkownik Forum
 
Frolik's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2004
Lokacja: bialystok
Wiek: 35

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Poziom: 91
Skille: 8+/8+
Poziom mag.: 7
Domyślny

Glin ja jeszcz jestem xD
__________________
19:13 Osamek: ej Volltio ale twoje pvp wymiata haha
19:13 Evil Gator: haha
19:14 Volltio: nie rozmawiam o tym z wami

Co nas nie zabije to wzmocni
Frolik jest offline  
stary 14-02-2006, 10:04   #304
Darth Torax -.-
Użytkownik forum
 
Darth Torax -.-'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2006

Posty: 11
Domyślny

Mordagowi sie udało =( gdyby nie kick juz by byl matwy :> do 3 razy sztuka..

Btw czemu nikt mu z tengu nie pomagal ?
Darth Torax -.- jest offline  
stary 14-02-2006, 10:05   #305
Naharth
Użytkownik Forum
 
Naharth's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Narcyzland
Wiek: 68

Posty: 76
Poziom: 1
Domyślny

Ojc, zmeczylem sie czytaniem, zmeczylem. Tyle madrych rzeczy i nie uzasadnionych glVpot.

WSZYSCY wiedza, iz przyjaciele walczacych stron sa w sporym niebezpieczenstwie. Tengu zabija? Okay --> Kalu Inferno, Melisan Valerious. Ktos tam jeszcze, ale dokladnie nie podam, gdyz niestety Tibia.com nie dziala.

Tengu PA? Ale to NIE Tengu huntuje mojego kolege, ze wszedl na spawn Nizahe, na ktorym byl zreszta wczesniej od Niza i NIE bylo listu. To NIE Tengu jest przyczyna retirementu wielu graczy, jak np. Setsuri, niby znalem go chwile, ale mily pan. Fire huntowalo polowe dawnej Morgany i nadal huntuje. Cos powinienem o tym wiedziec, gdyz gram na Morganie, od 21 (?) kwietnia 2005 roku. A zapewniam, iz jest to od razu po wpuszczeniu faccow.

Ci ludzie, ktorzy sa teraz w Tengu, to nie sa 'omfgnajwiekszyPAswiata', moze i Cosanostra byl. Ale owner Cosanostry zmienial sie tyle razy, ze juz pewnie nikt nie wie ile.

Smieszne jest twierdzenie, iz ktoras strona to wieksi PA/PK/chamy i prostaki. Obie strony prawdopodobnie sa siebie warte. Ale Tengu nic mi nie zrobilo. A ludzie w Tengu jakos tak od samego poczatku odnosza sie do mnie zdecydowanie milej. Gdyz wybaczcie, moze i to nie jest 'mocno' uzasadnione, jednak wole trzymac ze szwedami/anglikami niz z Polakami. Dlaczego? Polacy udowadniali mi ZBYT wiele razy, ze nie mozna im ufac, ze poziomem intelektualnym dorownuja mojemu raczkujacemu kuzynowi. Nie staraja sie jakkolwiek, chociaz! udawac inteligentnych, a jedyne na co sie zdobywaja, to wielka ilosc przeklenstw wyrzucanych w bardzo duzym tempie. 'Kuffa, ale Ty normlnie jesitesi szwed piertklony! mas hunta f ry*! ja jezdem dyzlektykiem odpirtal sie odmnie! mi no spik inglisz, ju matafaka!'

Co do 'no reason hunt' to jestescie dosc smieszni. Polacy maja bardzo spaczone poczucie co moze, a co nie moze przysporzyc im hunta. Naprawde. Kradziez lootbaga, zabijanie kolegow, obrazanie - 'PiS off muthafakka' - przeciez to NIE powinny byc powody. Takie blache, takie niewinne. 'Wcale nie chcialem ukrasc lootbaga, ja tylko chcialem sie pobawic... w pilke.'

Jakos na tibia.com bardziej sie wszyscy pilnuja i tam CZASEM jest cos w stylu normalnej rozmowy. A tutaj, gdzie sa (notabene!) SAMI Polacy, ciagle obrazanie sie, setki wykrzyknikow. Fire napada na jednego - dwoch przedstawicieli Tengu. Oh, zastanowcie sie. Czy Tengu przegrywa? Mieli 2 dni kryzysu. Nie expowali, nie wychodzili z PZ. Ale chwile pozniej znowu zaczeli i to Tengu ZNOWU zdobywa levele. Fire tez, ale jakos tak z mniejszym przekonaniem?

Nie spodziewalem sie, ze bedzie to wygladalo inaczej, ale kazdy Polak w gebie jest mocny. Ale czemu 99 ich procent jest takimi hipokrytami i dzieciakami? (Note: nie napadam na nikogo, ale jesli ktos uwaza sie za 'dotknietego', to moze czas sie nad soba zastanowic?) Coz, dobrze, ze na forum.tibia.com/forum tak niewielu Polakow sie udziela. Zgadnijcie sami dlaczego.

Nah~
Naharth jest offline  
stary 14-02-2006, 11:02   #306
Zaklety
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 02 2006
Lokacja: Piła

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 43
Skille: 75/55
Poziom mag.: 14
Zaklety ma numer GG 9585724
Domyślny

Zgadzam sie z toba Naharth. Ostatnio mialem sprzeczke z jednym polakiem (sprzeczka słowna) ni z tad ni z owąd za 5 min pisze do mnie Cosanostra Pyros ze mam placic 5 k albo ded. A ja mowie za co?? Przeciez on mnie pierwszy obrazil to chyba mam prawo sie bronic.Nie odpowiedzial mi.W koncu dogadalismy sie i dalem mu bp uhow (chociaz tej decyzji teraz strasznie żałuje i nie postąpiłbym tak 2 raz)
Zaklety jest offline  
stary 14-02-2006, 11:04   #307
Glin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 02 2006

Posty: 65
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Naharth
Ojc, zmeczylem sie czytaniem, zmeczylem. Tyle madrych rzeczy i nie uzasadnionych glVpot.

WSZYSCY wiedza, iz przyjaciele walczacych stron sa w sporym niebezpieczenstwie. Tengu zabija? Okay --> Kalu Inferno, Melisan Valerious. Ktos tam jeszcze, ale dokladnie nie podam, gdyz niestety Tibia.com nie dziala.
Sam jestem w taki sposób wciągnięty w tą wojne.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Naharth
Jakos na tibia.com bardziej sie wszyscy pilnuja i tam CZASEM jest cos w stylu normalnej rozmowy. A tutaj, gdzie sa (notabene!) SAMI Polacy, ciagle obrazanie sie, setki wykrzyknikow. Fire napada na jednego - dwoch przedstawicieli Tengu. Oh, zastanowcie sie. Czy Tengu przegrywa? Mieli 2 dni kryzysu. Nie expowali, nie wychodzili z PZ. Ale chwile pozniej znowu zaczeli i to Tengu ZNOWU zdobywa levele. Fire tez, ale jakos tak z mniejszym przekonaniem?
O nasze przekonanie nie musisz sie obawiać

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Naharth
Nie spodziewalem sie, ze bedzie to wygladalo inaczej, ale kazdy Polak w gebie jest mocny. Ale czemu 99 ich procent jest takimi hipokrytami i dzieciakami? (Note: nie napadam na nikogo, ale jesli ktos uwaza sie za 'dotknietego', to moze czas sie nad soba zastanowic?) Coz, dobrze, ze na forum.tibia.com/forum tak niewielu Polakow sie udziela. Zgadnijcie sami dlaczego.
Prosze nie generalizuj. Vaikor w Tengu a też pokazał zasób słownictwa. Za dotkniętego się nie uważam bo za stary na to jestem. Na tibia.com sie nie udzielam co wcale nie znaczy że nie umie angielskiego (Ja już powoli polskiego zapominam Spójrz sobie gdzie mieszkam).
__________________
Jan 28 2006, 22:21:29 CET Killed at Level 24 by Vodka
Glin jest offline  
stary 14-02-2006, 11:31   #308
Naharth
Użytkownik Forum
 
Naharth's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Narcyzland
Wiek: 68

Posty: 76
Poziom: 1
Domyślny

Walczacy musza sie liczyc z tym, ze predzej czy pozniej ich koledzy zostana w to sila wciagnieci. Zadna ze stron nie powinna sobie pozwalac na ryzyko zostawiania 'posilkow' nie pilnowanych. Bo by za duzo kasy zdobyli, bo kilka leveli i dolaczyliby do wojny. Oczywiscie.

Nie obawiam sie o przekonania Fire, bo wiekszosc ma 'ultimatum' - wygrac, albo bedziemy na tyle hunted, ze musimy sie zegnac z Morgana. Nizahe udowodnil, ze potrafi czekac. Ale teraz Tengu nie bedzie sie dekoncentrowalo. I jesli beda dalej grac tak, jak graja, to Fire nie powinno miec wiekszych szans. Byle Tengu nie stali sie zbyt pewni siebie. Zeby byli ostrozni. To predzej czy pozniej, mniej cierpliwi czlonkowie Fire zaczna sie wyplacac, moge sie oczywiscie mylic. Ale nic gorzej nie wplywa na sampoczucie gracza, niz bezproduktywne siedzenie w pz. A Nizahe wlasnie taka taktyke obral, mimo, ze Fire ma przewage 'liczebno - levelowa'. Bodaj top 5 Morgany jest w Fire, jednakze juz miejsca 5 - 10 sa obstawione przez Tengu.

Nie generalizuje. Znam wielu swietnych graczy Polakow. Ale jak widze co robia gracze 80 - 100 lvlowi z Polski, to sie zalamuje. Jak widzialem zachowanie conajmniej jednego czlonka Fire, to tez sie zalamalem.

No i przeciez powiedzialem, ze pewnie obie strony sa jakos siebie warte. Ale los i kilka przypadkow sklonily mnie jednak w strone Tengu. Co nie oznacza, ze chcialbym w jakikolwiek sposob dolaczyc do tej wojny. Nie jestem w stanie zrobic 70~ levelu, a dopiero wtedy jako knight moglbym sie na COKOLWIEK przydac.

@Zaklety - nie sadze, aby Cosa znal cala prawde. Prawdopodobnie 'Polaczek' powiedzial mu tyle, zeby wygladalo, ze jestes zly i strasznie niedobry. Ale Cose sam nie do konca jestem pewien czy lubie. Niby powiedzial, ze mam jego protekcje (Note: nie prosilem sie o nia w jakikolwiek sposob), ale z drugiej strony grozil i mi i mojemu koledze chwile pozniej. Wiec nie sadze, aby trzeba bylo sie przejmowac tym czlowiekiem. Jesli bedzie nadal sobie tak pogrywal, to szybko wyleci z Tengu.

@Willie & Vince - rozmawialem z nimi i jakos tak 'strasznie' nie byli straszni, powiedzieli tylko mojemu koledze, ze wyglada jak swinia, zreszta naprawde tak wygladal ---> Rozowy outfit knighta.

Ba, rozmawialem nawet z Verety/Hailandorem i tez mnie przezyl. XD

Nah~
Naharth jest offline  
stary 14-02-2006, 11:45   #309
Tirensa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 44
Stan: Aktywny gracz
Imię: Tirensa
Profesja: Elder Druid
Gildia: Fire
Świat: Morgana
Poziom: 65
Skille: 21/26
Poziom mag.: 52
Domyślny

Tengu zrobiło okropny błąd i przez niego przegrają po ich stronie była większość serva jak wybuchła wojna.Ale wkrótce po tym Tengu pokazało swój charakter i zaczelo polowania na niewinnych graczy.I wtedy stracili poparcie obecnie Fire ma dużą przewage i liczebną i levelową...
__________________
Hail Real Madrid!
Tirensa jest offline  
stary 14-02-2006, 12:15   #310
Naharth
Użytkownik Forum
 
Naharth's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Narcyzland
Wiek: 68

Posty: 76
Poziom: 1
Domyślny

Tirensa - nie dziel skory na niedzwiedziu, ktory jeszcze dlugo pozyje. Szczegolnie jak powiedzial mi jeden z czlonkow Fire - 'zbieram kase, bo po wojnie dostane domek Latco'. Coz, mimo, ze szanuje go i lubie, to jednak troszke przesadzil. Tengu popelnilo jeden duzy blad. Natomiast Fire popelnilo ich mnostwo. Zreszta zauwazmy, ze tengu nadal ma 20~ leveli przewagi, jesli chodzi o te, ktore zdobyli. 40~ czlonkow, ktorych level sredni jest wyzszy niz u Fire. Liczebnosc wcale nie jest najwazniejsza. Zreszta Fire jakos tez sobie wielu zwolennikow nie zdobywa. A, ze Tengu przegralo jedna bitwe, jednego 'trapa' bo inaczej tego nazwac sie nie da, nic nie znaczy. To nie byla bitwa, jesli Tengu nie moglo 'oddawac'. Przeciez od tamtego czasu zdobyli 7 - 8 lvli. Fire troszke wiecej, bo expowalo w czasie soboty i niedzieli, kiedy to Tengu rany lizalo.

Jeszce cytujac tutaj Vaikora, jesli chodzi o Cosanostre - "Latco już nie raz pisał żeby Cosanostre olewać, jeśli Fire jest online to może Ci pisac że masz hunta a i tak Cie nie ruszy"

Wybaczycie mi nie uzywanie polskich znakow, czy powinienem jednak ich uzywac, bo kogos to w oczy kole? =(
Naharth jest offline  
stary 14-02-2006, 12:48   #311
Tirensa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 44
Stan: Aktywny gracz
Imię: Tirensa
Profesja: Elder Druid
Gildia: Fire
Świat: Morgana
Poziom: 65
Skille: 21/26
Poziom mag.: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Naharth
A, ze Tengu przegralo jedna bitwe, jednego 'trapa' bo inaczej tego nazwac sie nie da, nic nie znaczy.
Lol?Może tego nie widziałeś ale to był pogrom!
__________________
Hail Real Madrid!
Tirensa jest offline  
stary 14-02-2006, 13:04   #312
Naharth
Użytkownik Forum
 
Naharth's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Narcyzland
Wiek: 68

Posty: 76
Poziom: 1
Domyślny

Juz wiem czemu Vaikor w koncu stracil panowanie nad soba, lmao.

Moze nie widziales, ew. widzialas, sorry, ale nie jestem w stanie wywnioskowac Twojej plci po nicku, ale Tengu pogromilo Fire wczesniej. Wtedy to Fire uciekalo. A moze nie wiesz, moze to do Ciebie nie dotarlo, ale Tengu NIE mialo jak uciec. Jedynym 'dobrym' wyjsciem byloby wyslanie ludzi na tyly Fire, aby zrobic im 'mlot i kowadlo'. To mogloby sie udac, ale ludzie w Tengu musieliby byc bardzo zgrani, a nie wiem jak sa. Ew. poslac kilku sorcow ze Stone Skinami, aby zaspammowali ue, a potem uciekli stamtad. Fire bylo zbyt zajete, by sie przejmowac nimi. Zreszta Tengu bronili sie tyle ile mogli sie bronic. Toz to smieszne jest, iz kilku czlonkom Tengu sie wogole udalo uciec. Moze nawet nie kilku, ale conajmniej 3 - 4.

Zreszta nie wiem na ile jestes 'doswiadczony' jesli chodzi o Tibie, ale chyba niewiele wojen widziales. Wygrywa nie tylko ta gildia, ktora ma wiecej fragow, ale gildia, ktora wiecej leveli zdobyla. A tu sie okazuje, ze to, kto jest zwyciezca juz nie jest takie jasne. I prawdopodobnie dlugo nie bedzie. Wiec nie loluj mi tutaj, tylko dlatego, ze mam w miare niski level.

Zreszta jesli Fire nie wykorzystalo, a raczej nie wykorzystalo swojej 'przewagi' po tym pogromie, to ten caly pogrom naprawde NIC nie znaczy.

Jesli ktokolwiek bedzie sie upieral przy Tengu wybijajacym przyjaciol Fire:

Sir niels spectre
Feb 14 2006, 01:07:59 CET Killed at Level 42 by Sophiel Darko
and by Nizahe Inferno

Ostatnio edytowany przez Naharth - 14-02-2006 o 13:10.
Naharth jest offline  
stary 14-02-2006, 13:15   #313
Tirensa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 44
Stan: Aktywny gracz
Imię: Tirensa
Profesja: Elder Druid
Gildia: Fire
Świat: Morgana
Poziom: 65
Skille: 21/26
Poziom mag.: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Naharth
Moze nie widziales, ew. widzialas, sorry, ale nie jestem w stanie wywnioskowac Twojej plci po nicku, ale Tengu pogromilo Fire wczesniej. Wtedy to Fire uciekalo. A moze nie wiesz, moze to do Ciebie nie dotarlo, ale Tengu NIE mialo jak uciec. Jedynym 'dobrym' wyjsciem byloby wyslanie ludzi na tyly Fire, aby zrobic im 'mlot i kowadlo'. To mogloby sie udac, ale ludzie w Tengu musieliby byc bardzo zgrani, a nie wiem jak sa. Ew. poslac kilku sorcow ze Stone Skinami, aby zaspammowali ue, a potem uciekli stamtad. Fire bylo zbyt zajete, by sie przejmowac nimi. Zreszta Tengu bronili sie tyle ile mogli sie bronic. Toz to smieszne jest, iz kilku czlonkom Tengu sie wogole udalo uciec. Moze nawet nie kilku, ale conajmniej 3 - 4.
Tengu moglo pomyśleć choć troche i nie podjąć walki przy takm stanie.Oni tylko nabili sobie skulle i żadnych działań więcej.Jak wpada w ich szeregi i to samo pózniej nizahe i ropbio spustoszenie.Oni nic zamiast na miejsce knightów którzy padli dac nowych a jak anan tam wlazł trapnąć go i ***cąć multum sd naraz tak jak to mi zrobili.Heh... a co do doświadczenia w tibie gram już ponad 2 lata i uwierz mi wojen widziałem dużo... w wielu też uczestniczyłem.
__________________
Hail Real Madrid!
Tirensa jest offline  
stary 14-02-2006, 13:25   #314
Naharth
Użytkownik Forum
 
Naharth's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Narcyzland
Wiek: 68

Posty: 76
Poziom: 1
Domyślny

Nie wiem czy widziales, ale Tengu dalo sie sprowokowac. Jeslibys poczytal na tibia.com to takie wlasnie byl plan Nizahe. Aby byli spragnieni walki i rzucili sie na niego jak tylko beda mieli okazje i tak tez zrobili. A Fire przyszlo, gdy 25~ osob z Tengu mialo skulle i mieli Niza trapnietego. Oni nie mieli jak walczyc, bo nie wiem czy wiesz, ale Fire ustawilo sie pod dachem. Ta bitwa byla przegrana. Nic by nie zrobili, cokolwiek by probowali. Nie mogli SD, musieli sie UHac, a Ci, co ich atakowali nie, gdyz nie dostawali prawie zadnych obrazen. Tylko kilka GFB, Explo, czegos tam jeszcze polecialo w strone Fire schowanego pod dachem.

Zreszta Anandumim jest nic nie wartym fragiem. Dlaczego? Bo a) trudno go zabic b) 130~ knight jednak powinien miec kase, aby sobie pozwolic na conajmniej kilka smierci. Zreszta oni bardziej sie musieli skupiac na obronie, gdyz walczyli, gdy Fire mialo spora przewage liczebna i ochrone przed SD. Co tez skrupulatnie wykorzystali.

A co do Twojego doswiadczenia. Moze i grasz dlugo, moze i uczestniczyles w wielu wojnach, ale jakos tak wydaje mi sie, ze nadal niewiele o nich wiesz. Jesli tylko morale Tengu nie spadna, a z tego, co wiem sa wysokie i calkiem niezle sie maja, to Tengu nie przegralo po JEDNEJ bitwie ktora stracili. Czlowiek sie najlepiej na swoich bledach uczy najlepiej. Teraz juz nie beda walczyc na warunkach Niza, on bedzie walczyl na ich warunkach i sadze, ze dzieki temu moze przegrac. Chyba, ze cos wymysli. Niezbyt go lubie mimo tego, ze jest w miare mily i BYL uprzejmy dla mnie, ale nie moge go nie doceniac.

Nah~
Naharth jest offline  
stary 14-02-2006, 13:28   #315
Glin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 02 2006

Posty: 65
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

W zachowaniu Tengu w Ven zdziwiło mnie tylko to czemu widząc mass loga Fire nie zmienili miejsca potyczki. Z gh szliśmy dobre dwie minuty pod statek, to dostatecznie dużo czasu by wycofać się południową bramą (naprzykład), lub przegrupować się w miejsce gdzie mieliby jako takie szanse. Ale Tengu chyba tak było zachwycone trapnięciem Nizahe że nie przewidziało co się stanie.

Dobrze wiedzieli, że w gh dalismy loga bo jak zwykle nasz szpiegowali (jednego szpiega widac nawet na ilmiku saweha). Jedyna droga z gh do statku prowadzi pod dachem więc nie trzeba być geniuszem by przewidziec co się stanie.

Myśle że Fire i tak pokazało już na co nas stać. Po pierwszym tygodniu wojny wszyscy byli pewni wygranej Tengu, teraz już nikt niczego pewnien nie jest.

Nie wiem czy moge to wrzucić (najwyżej o******* dostane w gildii ):

00:43 Danko Valerious: Lets say that in 2 months the war is still as boring as now and some people has died from bothsides would u then agree on having a Tibian soccer game to decide whos the winner of the war?

Tengu to nie cyborgi, też przychicznie nie wytrzymują
__________________
Jan 28 2006, 22:21:29 CET Killed at Level 24 by Vodka

Ostatnio edytowany przez Glin - 14-02-2006 o 13:57.
Glin jest offline  
stary 14-02-2006, 13:38   #316
Tirensa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 44
Stan: Aktywny gracz
Imię: Tirensa
Profesja: Elder Druid
Gildia: Fire
Świat: Morgana
Poziom: 65
Skille: 21/26
Poziom mag.: 52
Domyślny

Hmm...czyli jaki sens ma ta wojna jak całe Tengu nie umie zabić jednego Nizahe???
__________________
Hail Real Madrid!
Tirensa jest offline  
stary 14-02-2006, 16:15   #317
Gothican
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2005
Lokacja: -=NSc=-

Posty: 113
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 25
Skille: 62/40
Poziom mag.: 10
Gothican ma numer GG 8498037 Gothican ma login Tlenu onil100@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glin
00:43 Danko Valerious: Lets say that in 2 months the war is still as boring as now and some people has died from bothsides would u then agree on having a Tibian soccer game to decide whos the winner of the war?
Hahahaha rofl ^^
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tirensa
Hmm...czyli jaki sens ma ta wojna jak całe Tengu nie umie zabić jednego Nizahe???
zapewne musi miec

___
nudno bez Vaikora juz nikt sie nie pluje i nie denerwuje i tak nie broni tenq
__________________
Morgana 4ever
Gothican jest offline  
stary 14-02-2006, 16:45   #318
janou
Użytkownik Forum
 
janou's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 61
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tirensa
Tengu moglo pomyśleć choć troche i nie podjąć walki przy takm stanie.Oni tylko nabili sobie skulle i żadnych działań więcej.Jak wpada w ich szeregi i to samo pózniej nizahe i ropbio spustoszenie.Oni nic zamiast na miejsce knightów którzy padli dac nowych a jak anan tam wlazł trapnąć go i ***cąć multum sd naraz tak jak to mi zrobili.Heh... a co do doświadczenia w tibie gram już ponad 2 lata i uwierz mi wojen widziałem dużo... w wielu też uczestniczyłem.

jaki daln xd vaikor pisal ze to byl trap na nizahe, planowali wiecej osob z tengu, ale nie wszyscy sie logneli..xd inaczej by to wygladalo gdyby sie wszyscy logneli i zabili nizahe xd

btw, dzisiaj byl kolejny zamach na biednego Crissbiego xd przybiegl dany darko, kobyl knight i ktos jeszcze+ z sd walil mnie jakis 52master.. i co?? i ucieklem im xD zero pvp, tylko 2 m walle zalecialy i ten sorc mnie 2 z sd walnal xd zenujace xd nie moge sie doczekac otwaqrtej walki, wiem ze napewno sie przydam xd

hail tengu
kiss dla ukochanego Getura:** i love ya biatch
__________________
11:34 Osamek: i kto tu noob jest?
11:34 Ogothoss: GETUR

Ostatnio edytowany przez janou - 14-02-2006 o 16:52.
janou jest offline  
stary 14-02-2006, 16:50   #319
janou
Użytkownik Forum
 
janou's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 61
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glin
W zachowaniu Tengu w Ven zdziwiło mnie tylko to czemu widząc mass loga Fire nie zmienili miejsca potyczki. Z gh szliśmy dobre dwie minuty pod statek, to dostatecznie dużo czasu by wycofać się południową bramą (naprzykład), lub przegrupować się w miejsce gdzie mieliby jako takie szanse. Ale Tengu chyba tak było zachwycone trapnięciem Nizahe że nie przewidziało co się stanie.

Dobrze wiedzieli, że w gh dalismy loga bo jak zwykle nasz szpiegowali (jednego szpiega widac nawet na ilmiku saweha). Jedyna droga z gh do statku prowadzi pod dachem więc nie trzeba być geniuszem by przewidziec co się stanie.

Myśle że Fire i tak pokazało już na co nas stać. Po pierwszym tygodniu wojny wszyscy byli pewni wygranej Tengu, teraz już nikt niczego pewnien nie jest.

Nie wiem czy moge to wrzucić (najwyżej o******* dostane w gildii ):

00:43 Danko Valerious: Lets say that in 2 months the war is still as boring as now and some people has died from bothsides would u then agree on having a Tibian soccer game to decide whos the winner of the war?

Tengu to nie cyborgi, też przychicznie nie wytrzymują
dlaczego?? bo tengu pragnie fraga w postaci nizahe xd nizahe bylby niezlym fragiem w tej wojnie, moze dlatego xd
__________________
11:34 Osamek: i kto tu noob jest?
11:34 Ogothoss: GETUR
janou jest offline  
stary 14-02-2006, 17:05   #320
spec4rever
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Naharth
A co do Twojego doswiadczenia. Moze i grasz dlugo, moze i uczestniczyles w wielu wojnach, ale jakos tak wydaje mi sie, ze nadal niewiele o nich wiesz. Jesli tylko morale Tengu nie spadna, a z tego, co wiem sa wysokie i calkiem niezle sie maja, to Tengu nie przegralo po JEDNEJ bitwie ktora stracili. Czlowiek sie najlepiej na swoich bledach uczy najlepiej. Teraz juz nie beda walczyc na warunkach Niza, on bedzie walczyl na ich warunkach i sadze, ze dzieki temu moze przegrac. Chyba, ze cos wymysli. Niezbyt go lubie mimo tego, ze jest w miare mily i BYL uprzejmy dla mnie, ale nie moge go nie doceniac.

Nah~
wiesz co widac jak ogldales filmiki ... all tengu fragi to bylo 10-20 na 1 vs fire jka fire sie zgralo i wpadli all tengu bylo bez szans .. a pozatym obrazasz anana to zrob lv i skille takie jak on ...

Ostatnio edytowany przez Raul - 14-02-2006 o 17:10.
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:49.


Powered by vBulletin 3