Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-12-2006, 18:31   #321
Mr.Ofca
Użytkownik Forum
 
Mr.Ofca's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2005

Posty: 71
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Nie uczesniczę w wyścigu szczurów.Przeszkadza mi że jest lepszy od innych (nie koniecznie mnie-jakbym chciał być lepszy to bym grał w tibie więcej niż 6h tygodniowa) dlatego że oszukuje.
I to tak strasznie boli? Przeciez mozesz sobie wytlumaczyc ze skoro nabilem ten lvl z pomoca bota to jestem noob, ciec etc. i nie mam nawet prawa sie do Ciebie porownywac. No, przynajmniej musisz sobie to jakos usprawiedliwic, bo Ci ktorzy uzywaja bota, beda go uzywac nadal, mimo twoich skarg.
__________________
Jak uzywac forum. Lekcja 2.
Mr.Ofca jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-12-2006, 18:36   #322
Brudinho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2006

Posty: 37
Stan: Na Emeryturze
Imię: Brudinho
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Poziom: 45
Skille: 78/62
Poziom mag.: 16
Brudinho ma numer GG 6680248
Domyślny

Zacytowałem zły kawałek ostatnio

Cytuj:
W jaki sposób Ci przeszkadza to, że ktoś botuje ?
Ha i dochdozimy do sedna sprawy, ty nie widzisz w tym nic złego ale ejdnak jest sporo osób które grają w tą gre BEZ BOTÓW (no popatrz czy to w ogóle możliwe) i *****ca ich strzela że "byle kto" może wbić większy lvl wogóle nie siedząc przy kompie :> A na domiar złego w gzre nazwać cię noobem :> Wiesz jaka jest idea gry ? żeby być najlepszym więc po chuj piszesz

"Czyżby chodziło o to, że będzie lepszy od Ciebie?
Czyżbyś zazdrościł ? Przecież grasz w tibie bo sprawia Ci przyjemność, nie uczestniczysz w wyścigu szczurów, prawda?"

Czy to nie jest pokaz że jesteś człowiekiem bez honoru i bez jakiejkolwiek godności. W ogóle gra w tibie sprawia przyjemność dopóki nie pojawi sie na horyzoncie nadąsany bociarz.


Cytuj:
No wlasnie! Dla mnie przyjemnoscia byle expieni z botem, twozenie run kiedy bylem u kolegi, i karmienie postaci rybami zlowionymi przez bota. Skoro sprawia mi to radosc to gdzie problem?
Hmm troche zakrzywione te wasze "przyjemności", "radości" zaczyna się od gry skoro tak prosta Tibia po jakimś czasie zaczyna was nudzić :> A co będzie z seksem ? To w końcu to samo :> All time tylko kobiety w końcu ci się znudzi :> ? Zaczniesz wysyłać boty (wibratory) next poziom to już takie nieprzyjemne sprawy bo przecież kotki, pieski i inne zwierzątka też mają dziurki :>

Ktoś napisał że Tibia to nie rl :> Ale chyba za coś tego bota kupiłeś co :> za rl kase :> Pacca też kupiłeś za rl kase :> Mało tego na allegro sprzedajesz itemsy, gp to nie jest już powiązanie z rl :>
Brudinho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 18:39   #323
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mr.Ofca Pokaż post
I to tak strasznie boli? Przeciez mozesz sobie wytlumaczyc ze skoro nabilem ten lvl z pomoca bota to jestem noob, ciec etc. i nie mam nawet prawa sie do Ciebie porownywac. No, przynajmniej musisz sobie to jakos usprawiedliwic, bo Ci ktorzy uzywaja bota, beda go uzywac nadal, mimo twoich skarg.
Do mnie to nawet botter może się porównywać
Boli mnie że taki 50 lvlowiec co nie używa botów męczy się 10 godzin dziennie bo jest takim frajerem że myśli że grając uczciwie dogonią bottera.
A noobem cieciem etc. Cie nie nazwę, bo nie uważam Cie na nooba ciecia etc. tylko za kogoś kto gra nieuczciwie.


Edit:
Brd.
To po czyjej ty w końcu jesteś stronie, bo się pogubiłem xDD
__________________
Pisał to:
ichos

Ostatnio edytowany przez Michoss - 01-12-2006 o 18:42.
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 18:41   #324
XIII
Zbanowany
 
XIII's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Localhost
Wiek: 38

Posty: 1,000
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

@2up
Do botow za cracki i trial resety, a pacca sie za tibia cash kupuje.
W ostatecznosci sie za rl kupi, ale to pojdzie zrobi sie lootbag, runki, sprzeda gp na allegro i jest na pacca.
Cytuj:
jest sporo osób które grają w tą gre BEZ BOTÓW
Szczerze mam to w dupie, jak graja sobie inni.
Cytuj:
Wiesz jaka jest idea gry ? żeby być najlepszym więc po chuj piszesz
Czasami sie zastanawiam,jaki jest sens tej gry, jezeli nigdy sie nie konczy...Jaki jest sens wbijania tych poziomow? Wario tracic x godzin, zeby miec satysfakcje, ze ma sie y lvl?
Cytuj:
W ogóle gra w tibie sprawia przyjemność dopóki nie pojawi sie na horyzoncie nadąsany bociarz.
Haha, a w czym on ci przeszkadza?
Twoja przyjemnosc - expienie manualne x godzin, zeby miec y lvl, jestes z godzin przy kompie.
Jego przyjemnosc - expienie x godzin, zeby nabilo y lvl, 0 godzin przy kompie.

Obu osobom to sprawia przyjemnosc, wiec w czym problem?
Granie w Tibie to przyjemnosc - obie strony sa zadowolne.

Ostatnio edytowany przez XIII - 01-12-2006 o 18:46.
XIII jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 18:47   #325
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brudinho Pokaż post
Wiesz jaka jest idea gry ? żeby być najlepszym więc po chuj piszesz
Pierdolisz. Tibia to gra MMORPG. W MMORPG chodzi o, kurwa, zabawę w grupie i to jest główna idea tychże gier.
Bycie najlepszym? Pff, wyjdź.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brudinho Pokaż post
A co będzie z seksem ?
Tibia to nie RL, naprawdę! Tibia i RL to dwa odrębne światy, trudno zrozumieć, nie ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brudinho Pokaż post
jest sporo osób które grają w tą gre BEZ BOTÓW
Sikam na to, ja gram - jak gram. ;- )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brudinho Pokaż post
Czy to nie jest pokaz że jesteś człowiekiem bez honoru i bez jakiejkolwiek godności
Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

#Down:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brudinho Pokaż post
A teraz pytanie gdyby twoje konto zostało skasowane za używanie bota co byś myślał ? "bosz czemu ja wszyscy używają ale tylko mi skasowali "
Gdyby mi skasowali konto za używanie bota, stwierdziłbym coś mniej więcej takiego "Hm, trudno, dobrze sobie zdawałem sprawę z tego że tak może się stać - założę nową postać, ale tym razem będę bardziej uważać".
I nie mów mi, że tak by nie było, bo banów za *macro use* już parę miałem, i NIGDY nie reagowałem w inny sposób.

Ostatnio edytowany przez Gallar - 01-12-2006 o 18:51.
Gallar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 18:48   #326
Brudinho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2006

Posty: 37
Stan: Na Emeryturze
Imię: Brudinho
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Poziom: 45
Skille: 78/62
Poziom mag.: 16
Brudinho ma numer GG 6680248
Domyślny

Cytuj:
Szczerze mam to w dupie, jak graja sobie inni.
I tym właśnie pokazujesz swoją godną naśladowania postawe :> A teraz pytanie gdyby twoje konto zostało skasowane za używanie bota co byś myślał ? "bosz czemu ja wszyscy używają ale tylko mi skasowali " szkoda słów
Brudinho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 18:50   #327
XIII
Zbanowany
 
XIII's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Localhost
Wiek: 38

Posty: 1,000
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

Cytuj:
Tibia to nie RL, naprawdę! Tibia i RL to dwa odrębne światy, trudno zrozumieć, nie ?
Pisalem juz x takich postow, ale do niektorych to nie dotrze nigdy.
Ciezko zrozumiec.
Sporo osob uwaza, ze jezeli na Tibii pekuje, to w rl morduje, a jezeli w Tibii kradne lootbagi (czesciej uzywane):
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Noob nie odrozniajacy Tibii od rl
co, kradnisz looty, na chacie tez matce kradniesz kase z portfela??
xD.
@EDIT
Cytuj:
teraz pytanie gdyby twoje konto zostało skasowane za używanie bota co byś myślał ?
Nie dostane bana, gdyz:
-mam sposoby na GMow (czyt. jak ustawic bota),
-nie pisze bzdur na oficjalnym forum tibii, jakim jest tibia.com (mam tam 200postow), ze uzywam botow ( o botach nawet nie wspominam tam),
-konta kasuja, jesli maja niezbite dowody, a takich nigdy nie posiada, uwierz.

A jezeli nawet dostalbym bana, to zrobilbys nowa postac ( w miech mozna 50lvl na bocie nabic).

Ostatnio edytowany przez XIII - 01-12-2006 o 18:53.
XIII jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 18:52   #328
Mr.Ofca
Użytkownik Forum
 
Mr.Ofca's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2005

Posty: 71
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brudinho Pokaż post
A na domiar złego w gzre nazwać cię noobem :> Wiesz jaka jest idea gry ? żeby być najlepszym więc po chuj piszesz (...)
A kto tak powiedzial? Ja nie staram sie byc najlepszym. Ba, powiem nawet ze jest to moja najwieksza zaleta. A co do nazywania Noobem, mylisz postacie. Dla mnie dobry 15lvl jest lepszy od 150 zlego. I zlo/dobro nie jest tu uzywaniem bota, ale jakimi zasadami kieruje sie w zyciu. Cenie ludzi ktorzy uwazaja sie za rownych innym i z takimi zawieram znajomosci. A 100lvl ktory mysli ze jest lepszy bo siedzial przy kompie xxx czasu jest raczej dla mnie smieciem, poniewaz uwaza sie za lepszego.

Cytuj:
Hmm troche zakrzywione te wasze "przyjemności", "radości" zaczyna się od gry skoro tak prosta Tibia po jakimś czasie zaczyna was nudzić :> A co będzie z seksem ? To w końcu to samo :> All time tylko kobiety w końcu ci się znudzi :> ? Zaczniesz wysyłać boty (wibratory) next poziom to już takie nieprzyjemne sprawy bo przecież kotki, pieski i inne zwierzątka też mają dziurki :>
WHAT!?!?!? Sex do tibi porownujesz?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Do mnie to nawet botter może się porównywać
Boli mnie że taki 50 lvlowiec co nie używa botów męczy się 10 godzin dziennie bo jest takim frajerem że myśli że grając uczciwie dogonią bottera.
A noobem cieciem etc. Cie nie nazwę, bo nie uważam Cie na nooba ciecia etc. tylko za kogoś kto gra nieuczciwie.
No wlasnie. Meczy. A czy tibia nie powinna byc przedmiotem relaxu? Skoro ktos sie meczy grajac w tibie to przeciez nie zmuszam. I masz racje uwazajac mnie za osobe grajac nieuczciwie, ale przeciez sie do tego przyznalem.
Cytuj:
Edit:
Brd.
To po czyjej ty w końcu jesteś stronie, bo się pogubiłem xDD
Dobre pytanie
__________________
Jak uzywac forum. Lekcja 2.
Mr.Ofca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 18:54   #329
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez XIII Pokaż post
A jezeli nawet dostalbym bana, to zrobilbys nowa postac ( w miech mozna 50lvl na bocie nabic).
Na PACCu to nawet w niecałe trzy tygodnie ; ).
Na FACCu faktycznie w ok. miesiąc
Gallar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 18:59   #330
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@XIII
Niekoniecznie
Przyjemność Nie-Bottera gdy X=1:
Ogólnie granie w tę gre.
Y spędzonych godzin
Z level
Przyjemność [1]

Przyjemność Nie-Bottera gdy X=2:
Zdobycie Q lvl
Y+V spędzonych godzin
Q-W level
przyjemność[0]

Przyjemność Bottera
Najwyższy level/Osiągnięcie levela C
0 do 5 spędzonych godzin
F do C level
Przyjemność [1]



Edit:
@Ofca
Męczy się, ponieważ mnie np. sprawia zdobywanie lvl bez botów, a to dość trudne. Tylko mnie nie zależy na byciu naj.
Look na górę, masz wytłumaczenie
__________________
Pisał to:
ichos

Ostatnio edytowany przez Michoss - 01-12-2006 o 19:05.
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 19:15   #331
Brudinho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2006

Posty: 37
Stan: Na Emeryturze
Imię: Brudinho
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Poziom: 45
Skille: 78/62
Poziom mag.: 16
Brudinho ma numer GG 6680248
Domyślny

Cytuj:
Pierdolisz. Tibia to gra MMORPG. W MMORPG chodzi o, kurwa, zabawę w grupie i to jest główna idea tychże gier.
Bycie najlepszym? Pff, wyjdź.
I właśnie na tej podstawie stwierdzam że jesteś tym kim jesteś :> Nawet MMORPG potrafisz przekręcić na swój własny sposób myślenia

Cytuj:
WHAT!?!?!? Sex do tibi porownujesz?
To i to wciąga ? To i to robisz :>

Cytuj:
Dla mnie dobry 15lvl jest lepszy od 150 zlego
Szkoda że taki niski nie botter zawsze dostanie wpierdol od wyższego bottera :>

Cytuj:
Edit:
Brd.
To po czyjej ty w końcu jesteś stronie, bo się pogubiłem xDD
Wiesz używam bota do podnoszenia spirów bądz do trenienia mlvla nie uznaje natomiast tego że ktoś sobie expi za pomocą cavebota bo to już kurwa herezja :>

Cytuj:
Pisalem juz x takich postow, ale do niektorych to nie dotrze nigdy.
Ciezko zrozumiec.
Sporo osob uwaza, ze jezeli na Tibii pekuje, to w rl morduje, a jezeli w Tibii kradne lootbagi (czesciej uzywane):
Hmm ja to rozumiem nie nazwałem też nikogo mordercą czy złodziejem, jednak to jak się zachowujesz w grze ma też swoje odzwierciedlenie jak zachowujesz sie w rl prawda i na odwrót i chodzi mi tu o cechy charakteru np: jestem chamski w rl to nagle nie stane się miły dla każdego w grze :>

Cytuj:
No wlasnie. Meczy. A czy tibia nie powinna byc przedmiotem relaxu? Skoro ktos sie meczy grajac w tibie to przeciez nie zmuszam. I masz racje uwazajac mnie za osobe grajac nieuczciwie, ale przeciez sie do tego przyznalem.
Była dla mnie męczarnią gdy byle śmierdziel z Aim botem (nie tym tibianym) mógł zostać best PK dlatego przeszedłem na non-pvp i przyjemność wróciła Niestety takim botterom nagle się nudzi gra więc wpadają na genialny pomysł "o mam wysoki lvl to sobie popekuje" i wtedy trafia na takiego który cały dzień skillował do swoich wymarzonych 80/80 i tym samym kończy się przygoda z Tibią dla uczciwego :>
Brudinho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 19:30   #332
Me$z
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 09 2006
Lokacja: W domu.

Posty: 313
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brudinho Pokaż post
Hmm troche zakrzywione te wasze "przyjemności", "radości" zaczyna się od gry skoro tak prosta Tibia po jakimś czasie zaczyna was nudzić :> A co będzie z seksem ? To w końcu to samo :> All time tylko kobiety w końcu ci się znudzi :> ? Zaczniesz wysyłać boty (wibratory) next poziom to już takie nieprzyjemne sprawy bo przecież kotki, pieski i inne zwierzątka też mają dziurki :>
Wiesz, zależy dla kogo się znudzi, tylko że mało kto może sobie pozwolić, żeby robić to pare godzin dziennie (tibia przez dajmy 5 godzin ci się raczej nie znudzi, seks tak) A co do robienia "tego" z zwierzątkami, to to jest choroba (zeofilia) i dziwne, że tak otwarcie o tym mówisz.

edit:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brudinho Pokaż post
Wiesz używam bota do podnoszenia spirów bądz do trenienia mlvla nie uznaje natomiast tego że ktoś sobie expi za pomocą cavebota bo to już kurwa herezja :>
Nie ważne do czego używasz bota - to i tak jest nie fair...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brudinho Pokaż post
Szkoda że taki niski nie botter zawsze dostanie wpierdol od wyższego bottera :>
I właśnie to jest największy problem
__________________
________________________________
*Liczą się ludzie, a nie cyferki przy Nicku...*

Ostatnio edytowany przez Me$z - 01-12-2006 o 19:35.
Me$z jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 19:43   #333
Brudinho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2006

Posty: 37
Stan: Na Emeryturze
Imię: Brudinho
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Poziom: 45
Skille: 78/62
Poziom mag.: 16
Brudinho ma numer GG 6680248
Domyślny

Cytuj:
Nie ważne do czego używasz bota - to i tak jest nie fair...
Wiem, nie wiem nawet co powiedzieć ale spróbuj trenować bez podnoszenia spirów a zawsze znajdzie się ktoś kto ci je najzwyczajniej w świecie podpierdoli :/

Cytuj:
żeby robić to pare godzin dziennie
Preferuje raczej noc

Cytuj:
(tibia przez dajmy 5 godzin ci się raczej nie znudzi, seks tak)
Cholera mam na odwrót czy to uleczalne :>

Cytuj:
A co do robienia "tego" z zwierzątkami, to to jest choroba (zeofilia) i dziwne, że tak otwarcie o tym mówisz
Zoofilia :> Ech rzeczywiście niefartne porównanie Ciesz się że nie wspomniałem o Nekrofilii pewno już by mnie sprawdzali czy w pobliżu mojej miejscowości nie zdarzyły się przypadki rozkopanych grobów

Cytuj:
I właśnie to jest największy problem
I dlatego skończyłem z pvp co z tego że posiadam umiejętności pvp skoro nie posiadam bota a z botem ciężko wygrać :/
Brudinho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 20:29   #334
Me$z
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 09 2006
Lokacja: W domu.

Posty: 313
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brudinho Pokaż post
Zoofilia :> Ech rzeczywiście niefartne porównanie Ciesz się że nie wspomniałem o Nekrofilii pewno już by mnie sprawdzali czy w pobliżu mojej miejscowości nie zdarzyły się przypadki rozkopanych grobów
No fakt, źle napisałem Taa, nekrofilia to dopiero jest pojeb**e (dla nie wtajemniczonych - seks z trupami )
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brudinho Pokaż post
Cholera mam na odwrót czy to uleczalne :>
Skontaktuj się z psychologiem xD
__________________
________________________________
*Liczą się ludzie, a nie cyferki przy Nicku...*

Ostatnio edytowany przez Me$z - 01-12-2006 o 20:30.
Me$z jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2006, 21:54   #335
Darviniok
Użytkownik Forum
 
Darviniok's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006

Posty: 50
Domyślny

fajnie sie temat zmienil xD

@topic
chuja zdzialamy ale osobiscie wole taskera mniej szkodliwy a przydatny na afk spell casting eusheushes
__________________
Admin ma zawsze racje
Darviniok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 02:23   #336
Brudinho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2006

Posty: 37
Stan: Na Emeryturze
Imię: Brudinho
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Poziom: 45
Skille: 78/62
Poziom mag.: 16
Brudinho ma numer GG 6680248
Domyślny

Heeey Hooo wiruje cały Świat dziś przeprowadziliśmy ze znajomymi akcje zbanować Bottera zaspamowaliśmy GMowski kanał i w 30 minut pana oszusta już nie było wśród online

Co ciekawe sam prowadziłem akcje od 3 dni i ani razu nie było odzewu, dziś zatrudniłem do tego 5 osób i od razu skutek Trzeba tylko chcieć

Ostatnio edytowany przez Brudinho - 03-12-2006 o 02:25.
Brudinho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 02:39   #337
XIII
Zbanowany
 
XIII's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Localhost
Wiek: 38

Posty: 1,000
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

@up
Pewnie to TA/NG bylo kiepsko skonfigurowane i auto responder nieustawiony.
XIII jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 02:45   #338
DamianO
Użytkownik Forum
 
DamianO's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2005
Lokacja: Żywiec
Wiek: 34

Posty: 29
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Me$z Pokaż post
Wiesz, zależy dla kogo się znudzi, tylko że mało kto może sobie pozwolić, żeby robić to pare godzin dziennie (tibia przez dajmy 5 godzin ci się raczej nie znudzi, seks tak)
Ja cie k**** nie rozumiem jak sie k**** sex moze znudzic.
A co do tematu walka z bociarzami jest bardzo trudna a najgorsze jest to ze cipsoft po woli wprowadza boty jako element gry a czekac az gm ruszy d*** nie ma co.
Przepraszam ze tak soczyscie sie wypowiadam ale inaczej nie odnioslo by to zamierzonego efektu
__________________
Jeśli zabijasz jednego człowieka jesteś mordercą.
Jesli zabijasz dziesięciu jesteś potworem.
jeśli zabijasz stu jesteś bohaterem.
Jeśli zabijasz dziesięć tysięcy jesteś zdobywcą!
DamianO jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 02:57   #339
XIII
Zbanowany
 
XIII's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Localhost
Wiek: 38

Posty: 1,000
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Strzałka

Obstawiam Tibia Auto w kliencie 7.9 na swieta +magebomb.
XIII jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 06:22   #340
Brudinho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2006

Posty: 37
Stan: Na Emeryturze
Imię: Brudinho
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Poziom: 45
Skille: 78/62
Poziom mag.: 16
Brudinho ma numer GG 6680248
Domyślny

Cytuj:
@up
Pewnie to TA/NG bylo kiepsko skonfigurowane i auto responder nieustawiony.
Taak totalny idiota :/ Zero alarmów (pewno do teraz myśli że bocik expi), auto responder też nieustawiony plus atakowanie wszystkiego co się rusza (od kilku dni skutecznie wybijał mi tren). No ale zasłużył, mało tego GM postanowił się ruszyć i zrobić coś w tej sprawie
Brudinho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:17.


Powered by vBulletin 3