Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-02-2007, 18:45   #3621
Skibo
Użytkownik Forum
 
Skibo's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2006

Posty: 239
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 12
Poziom mag.: 10
Domyślny

@ownedziom


Nie masz nawet odrobiny szacunku nawet dla swojej MAMY.
Poprostu zastanów się nad sobą.
A może poprostu chcesz się pochwalić kolegom że pojechałeś po kimś na forum.

Jeżeli oni będą się z tego śmiać to naprawde wszystkich was mi jest żal...
__________________
Skibe :>)

Ostatnio edytowany przez Skibo - 12-02-2007 o 18:47.
Skibo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-02-2007, 18:48   #3622
JojkO
Guest
 

Posty: n/a
Oczko

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veltaxio Pokaż post
Czuje sie pojechany :s



To nie harcesh.
@Veltaxio
Skąd wiesz że to nie Harcesh? Maczałeś w tym paluchy i dlatego jesteś taki pewny?
 
stary 12-02-2007, 18:52   #3623
Kapucha
Zbanowany
 
Kapucha's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2005
Lokacja: Wrocek
Wiek: 33

Posty: 454
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 80+
Skille: 88+
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez JojkO Pokaż post
@Veltaxio
Skąd wiesz że to nie Harcesh?
Bo zazywaczaj ma z tego rpofity

@veltaxio
a co kolejny cel? -.^ gra ktos kto mial 1300zl, i wydal je na gre ;>
Kapucha jest offline  
stary 12-02-2007, 18:55   #3624
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 37
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Oczko

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kapucha Pokaż post
Bo zazywaczaj ma z tego rpofity
No widzisz i doszlismy do pewnych rzeczy , ty poprostu myslisz ze ja jestem tak bogaty ze gfb w slonie wale , czuje zazdrosc huh ?
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.
Veltaxio jest offline  
stary 12-02-2007, 18:59   #3625
JojkO
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veltaxio Pokaż post
No widzisz i doszlismy do pewnych rzeczy , ty poprostu myslisz ze ja jestem tak bogaty ze gfb w slonie wale , czuje zazdrosc huh ?
Ima ma tyle kaski bo Paymenty wymusza ( strona 353 )
 
stary 12-02-2007, 19:00   #3626
Kapucha
Zbanowany
 
Kapucha's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2005
Lokacja: Wrocek
Wiek: 33

Posty: 454
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 80+
Skille: 88+
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veltaxio Pokaż post
No widzisz i doszlismy do pewnych rzeczy , ty poprostu myslisz ze ja jestem tak bogaty ze gfb w slonie wale , czuje zazdrosc huh ?
;o

po 1. ja nie wnikam do czego ty dochodzisz czytajac moje posty
po 2. 200ek musi byc bogaty, tymbardziej ze ma na parafi hakera + zabija 30lvle red skule + gra z bracmi + nie ma rl life (wiiieeeem ze napiszesz ze masz ale jezeli wg ciebie rl life to 3h tygodniowo nie spedzone przed kompem to zal... jeszcze rok temu gralem nalogowo, niby mailem dziewczyne etc ale i tak sleczalem po 5h dziennie przed kompem mimo ze nie gralem sam ;] wiec wiem jak musi wygladac zycie 200lvla....)

po 3. gdybym ci zazdroscil to bym chyba robil cokolwiek w kierunku dogonienia cie w tibi? a poki co nie mam nawet konta nie liczac jakis 30lvli, pozatym jak ty to wykminiles z moich postow to nie wiem... pozazdroscic indukcji.
Kapucha jest offline  
stary 12-02-2007, 19:07   #3627
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 37
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Oczko

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kapucha Pokaż post
;o

po 1. ja nie wnikam do czego ty dochodzisz czytajac moje posty
<--- Szok ;]

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kapucha Pokaż post
po 2. 200ek musi byc bogaty, tymbardziej ze ma na parafi hakera + zabija 30lvle red skule + gra z bracmi
Kolejny ziomek ktory wie wszystko o graczach z gdanska , skoncz to bo takich jak ty jest na forum pod dostatkiem
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.
Veltaxio jest offline  
stary 12-02-2007, 19:13   #3628
Bert
Użytkownik Forum
 
Bert's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 218
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

Mysle ze zajawa i nalog to dwie inne sprawy... Co innego jak siedzisz i grasz 200 ek i siedzisz na hydrach albo na dl'ach a co innego jak sa ludzie i siedza tyle samo zalozmy ile on ale siedza 6h w dp i godzinke expia na trollach albo w kopalni poki ich jakis pk nie przegoni... Takim lvlem to gra jest przyjemnoscia ale co fajnego w siedzeniu w dp i liczeniem ze ktos da free items? Chyba wiadomo...
__________________
Bert jest offline  
stary 12-02-2007, 19:48   #3629
Kapucha
Zbanowany
 
Kapucha's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2005
Lokacja: Wrocek
Wiek: 33

Posty: 454
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 80+
Skille: 88+
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bert Pokaż post
Mysle ze zajawa i nalog to dwie inne sprawy... Co innego jak siedzisz i grasz 200 ek i siedzisz na hydrach albo na dl'ach a co innego jak sa ludzie i siedza tyle samo zalozmy ile on ale siedza 6h w dp i godzinke expia na trollach albo w kopalni poki ich jakis pk nie przegoni... Takim lvlem to gra jest przyjemnoscia ale co fajnego w siedzeniu w dp i liczeniem ze ktos da free items? Chyba wiadomo...
a co za roznica czy sie spedza 6h na hydrach bo sie MUSI wbijac expa czy sie stoi w depo bo sie MUSI stac inaczej ma sie delirke? ;\

@veltaxio
wiem tyle ze zabijasz 30lvle, w porownaniu do taifuna jestes debilem (ogolnie nie nalezezysz do inteligetnych), jestes zlodziejem (biorac itemki od zlodzieja tez sie nim stajesz dla twojej informacji ;]).

pozatytm dlaczego mam wychodzic? pomylilem sie? grasz z bracmi? tak. masz 200lvl? tak. masz na parafi hakera? tak. to nie pierdol sucharow "wyjdz bo nie wiesz", "twoj stary" etc. skoro mam racje -.-

ci ktorzy sa na vision chyba nie wiedza co sie bedzie dziac na serverze (nie liczac tych ktorzy sa/beda w vision i ich rl ziomkow)... taifun zabijal huntowal - prawda, ale to imargam chodzi i bije wszystkich do okola, drze piz.de "padasz chuju" etc.
z duskow mozna bylo poleciec za stwarzanie problemow, paymenty za friko, zabijanie jakis 40lvli a czy z vision kto kolwiek poleci za 50lvla? watpie, nie przy imargamie...

Ostatnio edytowany przez Kapucha - 12-02-2007 o 19:52.
Kapucha jest offline  
stary 12-02-2007, 19:51   #3630
Bert
Użytkownik Forum
 
Bert's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 218
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

Z tego co wiem chyba raz tak powiedzial i nie powiedzial "Padasz <meskiorganplciowy" tylko powiedzial "Padasz <pannalekkichobyczajow> ; d
__________________
Bert jest offline  
stary 12-02-2007, 19:56   #3631
Kapucha
Zbanowany
 
Kapucha's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2005
Lokacja: Wrocek
Wiek: 33

Posty: 454
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 80+
Skille: 88+
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bert Pokaż post
Z tego co wiem chyba raz tak powiedzial i nie powiedzial "Padasz <meskiorganplciowy" tylko powiedzial "Padasz <pannalekkichobyczajow> ; d
to byla metafora ; p
Kapucha jest offline  
stary 12-02-2007, 20:03   #3632
jit
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 02 2007

Posty: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kapucha Pokaż post
Bo zazywaczaj ma z tego rpofity

@veltaxio
a co kolejny cel? -.^ gra ktos kto mial 1300zl, i wydal je na gre ;>
eee, chyba troszq mniej

a na cel sie raczej nie nadaje.. ale jesli taka wola, cmon
jit jest offline  
stary 12-02-2007, 20:10   #3633
Diablord
Użytkownik Forum
 
Diablord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: okolice Poznania
Wiek: 36

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Diabllord
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 376
Skille: 115/97
Poziom mag.: 29
Domyślny

A jak Harcesh hacknal Cata Nabu (tutaj mam pewność, że zrobił to Harcesh, twój sąsiad) to też nic z tego nie miałeś??
Diablord jest offline  
stary 12-02-2007, 20:25   #3634
M^^ke
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kapucha Pokaż post
a co za roznica czy sie spedza 6h na hydrach bo sie MUSI wbijac expa czy sie stoi w depo bo sie MUSI stac inaczej ma sie delirke? ;\

@veltaxio
wiem tyle ze zabijasz 30lvle, w porownaniu do taifuna jestes debilem (ogolnie nie nalezezysz do inteligetnych), jestes zlodziejem (biorac itemki od zlodzieja tez sie nim stajesz dla twojej informacji ;]).

pozatytm dlaczego mam wychodzic? pomylilem sie? grasz z bracmi? tak. masz 200lvl? tak. masz na parafi hakera? tak. to nie pierdol sucharow "wyjdz bo nie wiesz", "twoj stary" etc. skoro mam racje -.-

ci ktorzy sa na vision chyba nie wiedza co sie bedzie dziac na serverze (nie liczac tych ktorzy sa/beda w vision i ich rl ziomkow)... taifun zabijal huntowal - prawda, ale to imargam chodzi i bije wszystkich do okola, drze piz.de "padasz chuju" etc.
z duskow mozna bylo poleciec za stwarzanie problemow, paymenty za friko, zabijanie jakis 40lvli a czy z vision kto kolwiek poleci za 50lvla? watpie, nie przy imargamie...

...odezwał sie gracz który nigdy nie zabiłnikogo z mniejszym levelem od swojego, nigdy nie przeklinal, nigdy nie sharowal i nigdy nie ustalal nikomu paymentu....
M^^ke jest offline  
stary 12-02-2007, 20:46   #3635
Sohard
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 01 2005

Posty: 52
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Signs
Świat: Furora
Poziom: 104
Skille: 88/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fefin Pokaż post
Ssij, moze ty sie naucz kompa obslugiwaca ie tylko rponole na nim ogladaj
@Fefin
Wez wyjdz bo i tak nikt cie tu nie czyta.

@topic
Przykro mi z powodu V. Bruth :/ ledwo co anni zrobil a tu taka lipa. I nie mowice ze kradziez kont na furorze to nie problem, bo to sprawia wiekszę problemy niz obecna wojna na servie moim zdaniem.

A pan Fefin powie pewnie ze vuaevo nie umial obslugiwac kompa czy cos, ehh zal. Skad my mamych takich ludzi tu ? ;/

Ostatnio edytowany przez Sohard - 12-02-2007 o 20:51.
Sohard jest offline  
stary 12-02-2007, 20:57   #3636
Kapucha
Zbanowany
 
Kapucha's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2005
Lokacja: Wrocek
Wiek: 33

Posty: 454
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 80+
Skille: 88+
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M^^ke Pokaż post
...odezwał sie gracz który nigdy nie zabiłnikogo z mniejszym levelem od swojego, nigdy nie przeklinal, nigdy nie sharowal i nigdy nie ustalal nikomu paymentu....
odezwal sie gracz ktory nie gonil za 30lvlowymi rsami, ani razu nikogo nie okradl/nie czerpal z hakowania kozysci, zabijal tylko mega nobow za jakis konkret a nie dlatego ze zaufali i dali party 180ek.... pozatym to z przeklinaniem to byla metafora ktora zrozumieja tylko inteligetni wiec musze wyjasnic ;] okrzyki typu "padasz chuju" etc. swiadcza o tym ze ten czlowiek emocjpoonalnie sie w to wszytsko angazuje, idac dalej o niskim poziomie inteligecji emocjonalnej ; o (o debilizmie)

sharowalem ale sie nie chelpilem wbitym lvlem...
Kapucha jest offline  
stary 12-02-2007, 21:04   #3637
M^^ke
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kapucha Pokaż post
odezwal sie gracz ktory nie gonil za 30lvlowymi rsami, ani razu nikogo nie okradl/nie czerpal z hakowania kozysci, zabijal tylko mega nobow za jakis konkret a nie dlatego ze zaufali i dali party 180ek.... pozatym to z przeklinaniem to byla metafora ktora zrozumieja tylko inteligetni wiec musze wyjasnic ;] okrzyki typu "padasz chuju" etc. swiadcza o tym ze ten czlowiek emocjpoonalnie sie w to wszytsko angazuje, idac dalej o niskim poziomie inteligecji emocjonalnej ; o (o debilizmie)

sharowalem ale sie nie chelpilem wbitym lvlem...
Oczywiste ze robiłem wiekszość z opisanych przez Ciebie rzeczy (oprócz hackowania i czerpania korzysci z tego) ale wlasnie dlatego nie wyrzucam tych wszystkich czynnosci Imargamowi tak jak ty zrobiłes to kilka postów up.

~~Pozdrawiam
M^^ke jest offline  
stary 12-02-2007, 21:22   #3638
NarroweQ
Zbanowany
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: 71
Wiek: 35

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Narrow
Profesja: Knight
Gildia: Avis
Świat: Furora
Poziom: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kapucha Pokaż post

sharowalem ale sie nie chelpilem wbitym lvlem...
Heh bo Fiedzio na kickach padał i trzeba to było odrabiać i lvl słabo rósł
W sumie to dopiero jak jeden z Was zaczął grać to lv zaczął się zwiększać
NarroweQ jest offline  
stary 12-02-2007, 21:36   #3639
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 37
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Domyślny Xd

Ktorym ty jitveyem jestes bo fledzia i kulke znam xd ?
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.
Veltaxio jest offline  
stary 12-02-2007, 21:43   #3640
NarroweQ
Zbanowany
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: 71
Wiek: 35

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Narrow
Profesja: Knight
Gildia: Avis
Świat: Furora
Poziom: 50
Domyślny

W pewnym momencie, około 60lv na Jidzie grały 4 osoby ;s to jest właśnie jeden z tej czwórki : P Ale to że tylu ich grało nie przekładało się na efekty, szczerze mówiąc to porządne granie zaczęło się od około 80lv bodajże, kiedy głównie Kulka zaczął grać.
NarroweQ jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:39.


Powered by vBulletin 3