Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-05-2007, 22:44   #361
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Dawno mnie tu nie było xP

Well. Manyoo mistrzem - cieszę się. Ciekawe co będzie na SB- niby czuję radość - bo ofc Manyoo ma już mistrza, a z drugiej strony małe rozczarowanie, bo mecz na SB będzie meczem o pietruszkę, więc boję się tego, że mecz będzie sux, a liczyłem na super widowisko.

Myślę, że Chelsea pokazała w tym sezonie prawie taką samą formę jak ManYoo. Ciekawe co będzie w next sezonie ]=d

A z innej beczki :

Za kim jesteście w snooku (w trwającym finale)? Myślę, że Higgins wygra- chociaż Selby ze swoimi breakami może jeszcze pokazać coś.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-05-2007, 23:32   #362
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

Ja jestem za Higginsem. Mam nadzieję, że Selby będzie jeszcze w stanie nawiązać z nim walkę i pojedynek stanie się bardziej wyrównany.

Niestety, nie mogę oglądać tego meczu na żywo... telewizor zajęty ;p
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.
Caer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 00:03   #363
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Co ty pierdolisz, oglądałeś chociaż mecz? widziałeś ile serca i ambicji Chelsea włożyła?? grając w 10 zmusiła arsenal do obrony i mogła to wygrać 3 bądź 4-1.
Możecie se mówić co chcecie ale The Blues pokazali charakter.

Anyway congratz for MU.
Aaaa mamo mamo ratunku. Wielka frustracja, bo ktoś powiedział złe słowo na klub bez historii -.- Gówno mnie to obchodzi jak grała i i jaki wynik mogła osiągnąć. Ważne, że nic nie ugrali w tym sezonie. Zacznie się rozkupywanie piłkarzy. FCB ma chrapkę na Lamparda, Terry'ego, J. Cole'a i Essiena. Inne kluby też chętnie zobaczą w swoich szeregach piłkarzy Chelsea. Myślę, że Mourinho też długo nie zagrzeje miejsca. Moja subiektywna ocena. Mam prawo do tego i przestań płakać.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic
Fajnie Chelsea dominowała 2 sezony nagle w tym sezonie po dramatycznej walce o mistrzostwo wygrywa Manchester
Ale gdyby to CFC wygrała ten sezon to pisałbyś, że zasłużenie i że prowadzenie MU przez cały sezon to przypadek.

Cytuj:
2 sezony mistrz, teraz drugie miejsce... Qwa rozpad. Czy rozpadem jest to, że Sheva i Ballack mają odejść? Czy to, że jeżeli Mourinho nie wygra następnej edycji LM to ma opuścić klub? Nie, dobiera się jak najlepszy skład/kadrę żeby jak najwięcej osiągnąc. Słabsze sztuki się eliminuje.
A ja mówię, że to jest początek końca Chelsea, bo nie wierzę, żeby klub, który nagle wskoczył do światowej elity potrafił się w niej utrzymać przez więcej niż 5 lat.

Cytuj:
Pogratulować mogę Maggic'owi, ładnej postawy jako kibica.
Szczególnie, że frustruje się jak tylko ktokolwiek oceni Chelsea.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vekegi
Dla mnie również Chelsea i tak jest mistrzem Dziękuje jej za postawe podczas dzisiejszego meczu i sezonu, a gratuluje manu mistrza
Tak zachowuje się kibic.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 00:07   #364
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Tu macie kilka zdjęć które zostały zrobione po meczu z arsenalem.





A tu gest Mourinho do kibiców "Głowa do góry" ;-)



__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 00:08   #365
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

nooo i Madryt wygrywa z Sevillą 3:2. Pięknie spotkanie-świetna gra Madrytu-czego chcieć więcej?(strat pktów by Barcelona).Robinho strzela gola cieszy się z kibicami i arbiter mówi mu FUERA...troche to śmieszne ale się wytnie,za tydzień również bez Beckhama będzie grał Real
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 00:13   #366
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
Szczególnie, że frustruje się jak tylko ktokolwiek oceni Chelsea.
Się ku**a dziwisz jeżeli prawie każdy komentarz jest negatywny...Jestem w tym temacie prawie sam jako kibic Chelsea no jest jeszcze parę osób ale reszta tylko po nas jeździ, all time tylko "sprzedawczyki" etc popatrz na te fotki i zobacz że tym piłkarzom zależy na tym klubie.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 00:15   #367
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiXik Pokaż post
nooo i Madryt wygrywa z Sevillą 3:2. Pięknie spotkanie-świetna gra Madrytu-czego chcieć więcej?(strat pktów by Barcelona).Robinho strzela gola cieszy się z kibicami i arbiter mówi mu FUERA...troche to śmieszne ale się wytnie,za tydzień również bez Beckhama będzie grał Real
Dawno nie widziałem, żeby Real grał tak... pięknie! Ciąg do przodu, ofensywa, ofensywa, ofensywa. Kapitalne spotkanie. Czyżby Real w końcu przeistaczał się z cyrku z dziadami grającymi dla pieniędzy (Carlos, Ronaldo, Figo, Beckham i spółka) w klub cieszący się grą? Oby ^^

>up
Pozwolę sobie zauważyć, że w tym temacie jest najwięcej zwolenników Chelsea. A którym piłkarzom nie zależy na swoim klubie? Możesz pójść na mecz 2 ligi austriackiej i tam też zobaczysz, że po tak ważnym meczu emocje dochodzą do głosu. Wiem, że wszyscy po Was jadą ale Ty tylko do tego prowokujesz. Gadasz, że to wielki wspaniały klub etc. Dobra, zgadzam się bo nie każdy wygrywa Premiership 2 razy z rzędu, ale polecam kupić Przegląd Sportowy z dodatkiem "Wielkie kluby Europy" z The blues i porównać chociażby z Barceloną. Mi to otworzyło oczy jeszcze szerzej.

Ostatnio edytowany przez Bastash - 07-05-2007 o 00:20.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 00:25   #368
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
Dawno nie widziałem, żeby Real grał tak... pięknie! Ciąg do przodu, ofensywa, ofensywa, ofensywa. Kapitalne spotkanie. Czyżby Real w końcu przeistaczał się z cyrku z dziadami grającymi dla pieniędzy (Carlos, Ronaldo, Figo, Beckham i spółka) w klub cieszący się grą? Oby ^^
co ty pierd....
Carlos-od 11 lat w Madrycie-najlepszy lewy obrońca na świecie swego czasu(teraz nadal dobry)-
Ronaldo-ponad 100goli dla Realu-pierwsze sezony to po prostu magia w jego wykonaniu,potem kontuzje stanie i czekanie na piłkę i nadal gole
Figo-grał w Realu bardzo świetnie-
Beckham-nie nadaje się do ligi Hiszpańskiej a pomimo to grał przez te 3 lata różnie-raz dobrze raz źle .
Dziadki?pare lat temu wszyscy oni byli przed albo tuż po 30-to czyni ich dziadkami?Grali najlepszy Futbol w Europie(w momencie przyjścia Beckhama wygrana jednego trofeum i cisza)
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 00:29   #369
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiXik Pokaż post
co ty pierd....
Carlos-od 11 lat w Madrycie-najlepszy lewy obrońca na świecie swego czasu(teraz nadal dobry)-
Ronaldo-ponad 100goli dla Realu-pierwsze sezony to po prostu magia w jego wykonaniu,potem kontuzje stanie i czekanie na piłkę i nadal gole
Figo-grał w Realu bardzo świetnie-
Beckham-nie nadaje się do ligi Hiszpańskiej a pomimo to grał przez te 3 lata różnie-raz dobrze raz źle .
Dziadki?pare lat temu wszyscy oni byli przed albo tuż po 30-to czyni ich dziadkami?Grali najlepszy Futbol w Europie(w momencie przyjścia Beckhama wygrana jednego trofeum i cisza)
Postaraj się to zignorować bo prawie każdy jego post zrobiony jest prowokująco. Bastach skoro już się tak wnerwiamy tu dziadki tu sprzedawczyki to może powiesz nam jak długie zęby ma ronaltinio gałczio ???
bo chyba jesteś kibicem barcy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
>up
Pozwolę sobie zauważyć, że w tym temacie jest najwięcej zwolenników Chelsea. A którym piłkarzom nie zależy na swoim klubie? Możesz pójść na mecz 2 ligi austriackiej i tam też zobaczysz, że po tak ważnym meczu emocje dochodzą do głosu. Wiem, że wszyscy po Was jadą ale Ty tylko do tego prowokujesz. Gadasz, że to wielki wspaniały klub etc. Dobra, zgadzam się bo nie każdy wygrywa Premiership 2 razy z rzędu, ale polecam kupić Przegląd Sportowy z dodatkiem "Wielkie kluby Europy" z The blues i porównać chociażby z Barceloną. Mi to otworzyło oczy jeszcze szerzej.
Zbieram te kolekcje, może i Barcelona jest większym klubem od Chelsea, ma więcej tradycji ale i tak będę dalej kibicem Chelsea czy to się komuś podoba czy nie. Gadanie że Chelsea jest wielkim klubem to nie powód do wyzywania nas od sprzedawczyków itd
I proponuje zakończyć ten topór wojenny między nami bo się robi nie miło.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//

Ostatnio edytowany przez Maggic - 07-05-2007 o 00:44.
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 07:36   #370
Thomisson
Użytkownik Forum
 
Thomisson's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Lokacja: Old Trafford
Wiek: 32

Posty: 682
Thomisson ma numer GG 7120620
Domyślny

Sorry niebieskie, śmierdzące smerfy, ale to MU rządzi w Anglii! Glory, Glory Manchester United!
Thomisson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 09:11   #371
minacel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 05 2007

Posty: 9
Domyślny

co ma byc to bedzie, i tak polska nie wygra euro ani ms
minacel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 09:12   #372
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thomisson Pokaż post
Sorry niebieskie, śmierdzące smerfy, ale to MU rządzi w Anglii! Glory, Glory Manchester United!
Następny co tylko obrażać umie -.-
Zdobyli tytuł po 4 latach i co? i good. Mają więcej punktów w tabeli i w tym roku premiership należy do nich, szkoda tylko że nie umiesz się zachować.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 09:45   #373
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez minacel Pokaż post
co ma byc to bedzie, i tak polska nie wygra euro ani ms
Tak tak, idź sobie gdzieś jeszcze ponabijać bezsensowne posty.

Mam nadzieję, że następny sezon będzie taki jak ten - fajne emocje na koniec były ^^'

Cytuj:
Sorry niebieskie, śmierdzące smerfy, ale to MU rządzi w Anglii! Glory, Glory Manchester United!
Nie skomentuję tego. Mimo, że nie darzę sympatią Chelsea, to nie znaczy, że muszę ich obrażać (No może czasami - ale bardziej skupiam się na "niebieskich sezonowcach")

A co do Snooka to po trzeciej sesji Higgins - Selby 12:4 - wydaję mi się, że nic już nie odbierze Higginsowi wygranej.

Ostatnio edytowany przez Calen Futh - 07-05-2007 o 09:47.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 10:30   #374
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Postaraj się to zignorować bo prawie każdy jego post zrobiony jest prowokująco.
Qwa wygłoś swoje subiektywne zdanie na jakiś temat to już źle.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Postaraj się to zignorować bo prawie każdy jego post zrobiony jest prowokująco. Bastach skoro już się tak wnerwiamy tu dziadki tu sprzedawczyki to może powiesz nam jak długie zęby ma ronaltinio gałczio ???
bo chyba jesteś kibicem barcy.
Skoro to takie popularne to teraz ja spytam: co ty pierdolisz? Real nazwałem dziadkami bo od kilku sezonów grali dziadowski futbol. Wszystko zaczęło się zmieniać po przyjściu RvN, Robinho etc. Zacytuj mi, gdzie nazwałem Chelsea sprzedawczykami. I z łaski swojej nie obrażaj Barcelony i ich piłkarzy, bo ja nie piszę, że czelsi to kówy

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
I proponuje zakończyć ten topór wojenny między nami bo się robi nie miło.
Miodzio. EOT.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thomisson
Sorry niebieskie, śmierdzące smerfy, ale to MU rządzi w Anglii! Glory, Glory Manchester United!
Typowy kibic z onetowskiego forum.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez minacel
co ma byc to bedzie, i tak polska nie wygra euro ani ms
A powiedziałbyś przed ostatnimi ME, że Grecy wygrają w finale z Portugalią?
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 10:35   #375
Bols
Użytkownik Forum
 
Bols's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2006
Lokacja: Oj,za spozywczym.

Posty: 274
Stan: Niegrający
Domyślny

lol,to tylko pilka nozna. nie lepiej zaczac lubic chelsea i manu jak ja? co z tego ze rywalizuja? wiec thomisson po chuj wszczynasz klotnie? w tym sezonie manu jest lepszy w nastepnym bedzie gorszy. proste..
__________________
Bols jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 10:45   #376
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Może zmienię temat z tej piłki nożnej na tenis. Kto oglądał mecz pokazowy przed finałem J&S CUP na kortach Warszawianki? Wojciech Fibak/Thomas Muster vs Guy Forget/Sergi Bruguera. Coś kapitalnego
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 11:42   #377
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
A co do Snooka to po trzeciej sesji Higgins - Selby 12:4
drugiej sesji. Blisko bylem poprawnego wytypowania finalistow, ale coz - zgodnie z moimi oczekiwaniami, Higgins mistrzem swiata. I dobrze, przynajmniej tytul bedzie mial ktos, kto faktycznie na niego zasluzyl w perspektywie calego sezonu, a nie takie jednoturniejowe wyskoki jak Dott czy Murphy.

A co do Czelsi vs ManUtd - pf... jak zamierzacie sie teraz licytowac, kto jest lepszy, to wy*******ac do innego tematu, bo od dobrych kilku dni nic innego nie da sie tu przeczytac procz waszych dziecinnych klotni, ktore i tak skoncza sie w najlepszym wypadku warnami (oj juz ja sie o to postaram ;]). Postronnego obserwatora, takiego jak np. ja, gowno obchodza wasze spory, wiec zalozcie sobie temat w FE czy w jakimkolwiek innym miejscu, ale won z tego topicu.

No i Prokom ladnie rozjechal wczoraj Anwil. Wloclawek praktycznie nic nie mial w tym meczu do powiedzenia, Prokom mial lepszych/lepiej dysponowanych zawodnikow na kazdej pozycji (Besok > Hill, Wojcik > Grudzinski, Hukic... no moze tu akurat < Jagodnik, Slanina > Pluta [w obecnej formie], Dalmau >> Thomas >>>>>> Otasevic) i skrzetnie to wykorzystal. Jest 3-2 dla Sopotu, w czwartek kolejny mecz we Wloclawku - mam nadzieje, ze nie ostatni, bardzo chetnie bym obejrzal decydujacy o awansie mecz, w ktorym zawodnicy obu druzyn graliby o byc albo nie byc w finale.

Co jeszcze... Legia rozpykala Pogon, Wisla przegrala z Odra (;dddd), Zaglebie i Belchatow odskakuja... Tak wczoraj z Raulem sobie rozmawialismy, ze troche niedobrze sie stalo ze to Belchatow lub Zaglebie zdobedzie mistrzostwo i zagra w el. LM, gdyz zaden klub nie ma zawodnikow ogranych w pucharach/reprezentacji i nawet jesli uda im sie do tej 3 rundy awansowac, to jak trafia na taki Liverpool, Arsenal, Ajax czy Milan, to na wyjezdzie moze zezrec ich okrutny stres/strach/panika i bedzie pogrom... No nic, to sie okaze, i to juz bardzo niedlugo.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 12:21   #378
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post


Skoro to takie popularne to teraz ja spytam: co ty pierdolisz? Real nazwałem dziadkami bo od kilku sezonów grali dziadowski futbol. Wszystko zaczęło się zmieniać po przyjściu RvN, Robinho etc.
czyli że RVN to jest technik jakich mało?ja zawsze myślałem że lis pola karnego z w miare dobrą techniką. Real sezon i dwa przed grał ładniej dla oka-często kończyło się przegranym meczem -kontuzje-brak ławki etc. Drużynie Capello czasem wyjdzie ładny mecz,czasem grają po prostu skutecznie.
Co do wczorajszego meczu
1.Ramos sfaulowany w polu karnym przez Kanute-gwizdek milczy
2.ręka piłkarza sevilli na 40 metrze-widzieli wszysc oprócz pana z gwizdkiem
3.dwie żółte kartki dla Robinho w ciągu minuty!
4.Beckhma żółta-przewracany przez piłkarza Sevilli we własnym polu karnym
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 12:31   #379
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiXik Pokaż post
czyli że RVN to jest technik jakich mało?ja zawsze myślałem że lis pola karnego z w miare dobrą techniką.
Nie mówię o pojedynczych piłkarzach tylko ogólnie o grze Realu. Od kiedy przestali wydawać grube miliony na najlepszych piłkarzy Europy dla nazwiska a zaczęli sprowadzać piłkarzy typu Robinho, Ramos, RvN, Baptista grają o wiele bardziej widowiskowo, przynajmniej wg mnie. Chociaż muszę przyznać, że RvN to kolejny transfer uznanego, zaawansowanego wiekowo piłkarza, jednak w 100% trafiony.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiXik Pokaż post
Co do wczorajszego meczu
1.Ramos sfaulowany w polu karnym przez Kanute-gwizdek milczy
2.ręka piłkarza sevilli na 40 metrze-widzieli wszysc oprócz pana z gwizdkiem
3.dwie żółte kartki dla Robinho w ciągu minuty!
4.Beckhma żółta-przewracany przez piłkarza Sevilli we własnym polu karnym
I znowu zaczyna się, że Real jest cały czas krzywdzony. Może podam 2 sytuacje z głowy. Anulowanie kartki dla Beckhama to raz. Finał Pucharu Hiszpanii sprzed ~50 lat, kiedy to Barca wygrała 3:0 pierwszy mecz a w rewanżu Real zniszczył FCB 11:1. Wtedy w Hiszpanii była wojna domowa, rządził Gen. Franco, którego maskotką był Real Madryt. Przed meczem rewanżowym wysłał "swoje siły", które "przekonały" piłkarzy Barcy, że lepiej dla nich, żeby tego nie wygrali. Inna grupa pogadała z sędziami. I teraz możemy tak jechać z tym tematem cały czas, tylko po co? Nie jedna drużyna była krzywdzona pod stolikiem. EOT
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 12:39   #380
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post


I znowu zaczyna się, że Real jest cały czas krzywdzony. Może podam 2 sytuacje z głowy. Anulowanie kartki dla Beckhama to raz. Finał Pucharu Hiszpanii sprzed ~50 lat, kiedy to Barca wygrała 3:0 pierwszy mecz a w rewanżu Real zniszczył FCB 11:1. Wtedy w Hiszpanii była wojna domowa, rządził Gen. Franco, którego maskotką był Real Madryt. Przed meczem rewanżowym wysłał "swoje siły", które "przekonały" piłkarzy Barcy, że lepiej dla nich, żeby tego nie wygrali. Inna grupa pogadała z sędziami. I teraz możemy tak jechać z tym tematem cały czas, tylko po co? Nie jedna drużyna była krzywdzona pod stolikiem. EOT
Anulowanie kartki Beckhama-dostał ją podobno za grę na czas-wykonanie wolnego zajeło mu wtedy mniej niż wykonanie wolnego z którego padł gol. Beckham zwracał uwagę że mur stoi za blisko.
Gen Franco wiecznie żywy i to on wygrał ten mecz Realowi.Zapomniałeś jeszcze o Di Stefano który został skradziony Barcelony a potem został w zarządzie Realu...
aa kartka czerwona dla Fabiano który był na ławce to mistrzostwo xD

Ostatnio edytowany przez PiXik - 07-05-2007 o 12:40.
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:07.


Powered by vBulletin 3