Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią

Pokaż wyniki sondy: Czy ten post.....
Pomogl wam zrozumiec swoje bledy 51 37.50%
mial dobra tresc 72 52.94%
pokazal wam ze to ja jestem wielki noob 28 20.59%
olaliscie na calego? 17 12.50%
Sonda z możliwością wyboru wielokrotnego Głosujących: 136. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-07-2006, 10:38   #361
Flisik
Użytkownik Forum
 
Flisik's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 31

Posty: 332
Profesja: Knight
Świat: Thoria/Calmera
Domyślny

@Szcuroman
Całkowicie się z tobą zgadzam.

Zresztą z tym wiekiem różnie bywa. Ja jak expie nie zabijam ludziom rotow, czy slimow, chyba że mi grożą, choć trochę śmieszne to jest, bo nadają jakby sie zaraz mieli zlać. Ja jak już mówiłem nie zabijam monsterów to mój kolega (knight) idzie i sruu w potworka i z tekstem do mnie "a niech ma noob za swoje". A skąd on to wie? Poza tym takie cholerne chamostwo (cyt. starą babkę, gdy byłem nad morzem) może zrobić z ciebie u low-lvl 2 Tatsuo (chyba każdy się mniej, więcej orientuje o co łazi)
Flisik jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-07-2006, 10:49   #362
Blizna
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 04 2006

Posty: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Parys
@ up.
Może Szwedom dawałeś cenę do zaakceptowania,a Polakom (bo są rodakami) mniejszą? Może Ty nigdy nie chciałeś więcej zarobić?
-Edit-
"Gracz, któy mówi PLX" - Plx jest to skrót o please, a jak wiadomo większości ludziom na tym forum, jest to zwrot grzecznościowy.
Nie ma takiego słowa jak PLX gdzie masz X w slowie please. Slyszalem jak mowia plz ale tam nie ma z chyba ze sie slyszy to ok. Albo pisza tez pls to juz bardziej rozumiem, ale plx nie ma takiego slowa!!!!!
Blizna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2006, 23:12   #363
Marczio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: polack
Wiek: 36

Posty: 597
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: selena/xerena
Poziom mag.: 45
Marczio ma numer GG 1065481
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Trichondrius
Nynon: Naucz sie pisać -.- I wg mnie to TY jestes noobem pisząc "rzadza" ,co to do qrny nędzy za słowo ? Ciężko Ci napisać chociażby 'zandza' . A słowa "kad" niebęde komentować -.-

Ktoś sie tam jeszcze czepił nicków takich jak "Zbysio marchewcha" , niektórzy zakładają takie bo większość nicków już jest zajętych :/ Sam miałem głupie ;>

Wg mnie polacy są przeważnie cwaniakami w grupie ,często widze polaków popisujących sie przed kumplami itd.
A z innymi sprawami to sie zgadzam z Asim i w małym stopniu z Nakaye'm
Glupim dzieciom stop wiec wiedz maly ze pisze sie "rządzić" czyli forma rzadza (rządzą) jest poprawna bo nie uzywa po prostu polskich znakow. Przypuszczam ze twoja znajomosc polskiej ortografii jest zerowa skoro mowisz zandza, o.0 co to za slowo.
__________________
20:24 Iyan Xoder [14]: lol btw, old pl Szarancz or new swe one?
Marczio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2006, 18:53   #364
Max121
Zbanowany
 
Max121's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006
Lokacja: Daaaaaleko....
Wiek: 31

Posty: 550
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Lucera
Poziom: 10
Skille: 18/18
Poziom mag.: Bd
Max121 ma numer GG 1064581 Max121 ma login Tlenu max11-93@tlen.pl
Domyślny

Powinieneś dać jeszcze "Co to znaczy lol". Bo mnie krew zalewa jak widze "Ty lolu", albo "Ty lolq"(częściej). Dla nie kumatych to znaczy lot of laught czyli kupa śmiechu.
Max121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 00:56   #365
Dregoner
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Luz poradnik zlego slowa raczej nie powiem.
Ale zapomniales o jednym moim zdaniem waznym szczegole a dokladniej o tym ze
noobskim zagraniem jest wyganianie z expowisk tylko dlatego ze ktos ma wyzszy od ciebie lvl albo ze byl tam pierwszy.
Przeciez miejsca huntu zrobili po to zeby kazdy mogl poexpic a nie po to zeby wlazla tam jedna osoba i wyganiala reszte a jak ktos nie wyjdzie to od razu wali go w leb ;].
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 08:29   #366
S'hAr'K
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dobrze ze poruszyłes te sprawe bo taka jest prawda, staram sie być nie taki jak te polaczki co kradną i wogle ale ja sam nic nie zrobie i ludzie dalej nie maja zaufania do polakow. Normalne polskie dziecko chce zostac gangsterem chodzi, przeklina, bije innych i szpanuje ze nikt mu nie podzkoczy, to sie potem przenosi na tibie.
APEL DO WSZYSTKICH
ZACHOWUJMY SIE JAK CYWILIZOWANI LUDZIE I DBAJMY ABY MóWILI O POLAKACH DOBRZE... BO ISE POTEM BURZYCIE JAK O WAS MóWIA ZLODZIEJE A SAMI NA TO ZAPRACOWALISMY
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 09:09   #367
Akhel Cimirus
Użytkownik Forum
 
Akhel Cimirus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2006

Posty: 53
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 30
Skille: 67/67
Poziom mag.: 5
Akhel Cimirus ma numer GG 6183141
Problem noobstwo

na non-pvp to jest dopiero chamstwo !!! wiadomno ze nikogo zabic nie mozna wiec se podskakuja 8 lvlki i mysla ze swieca - kradna lootbaga ktorego trzeba odbic i normalnie uwidza w depo takiego fs na stole i mowia zaraz jak sie zleci tego caly tlum "free items plz(lub plx )" wtedy normalnie cholera człowieka bierze albo jak ci wrzucaja na tego fs kupe smieci

precz z noobami !!! polacy nawet ropnac cie nie chca za darmo !!!
__________________
War is my life...
Fight is my life...
Tibia is my life...
Akhel Cimirus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2006, 10:55   #368
Demonic Belfegor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 07 2006

Posty: 4
Evul Mi sie bardzo podoba!!

Powiem krotko ładnie zes doje*** POLACZKOM!! Ale dobrze bo sie nam nalezy!!! Ja sam czytajac tego posta zauwazylem u siebie wiele cech z NOOBA. Postaram sie to zmienic...
Demonic Belfegor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2006, 01:10   #369
Inku
Użytkownik Forum
 
Inku's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2006

Posty: 19
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Popieram wszechstronego usłyszałem kilka moich wad ale to nic sprubuje sie poprawić
__________________
ortografia nigdy nie była moją dobrą stroną
http://cs-pantarhei.com/ Dla hajtów
Inku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2006, 15:56   #370
GraczzAmery
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 09 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 13
Imię: Pynderek
Profesja: Druid
Świat: Guardia
Poziom: 35
Skille: --/23
Poziom mag.: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dregoner Pokaż post
(...)noobskim zagraniem jest wyganianie z expowisk tylko dlatego ze ktos ma wyzszy od ciebie lvl albo ze byl tam pierwszy.(...)
.
Z tym że jak ktoś był pierwszy i wygania kogoś, że przez to jest noobem to się nie zgodzę. No bo czy jak wbije ci się 5 ludzi to sobie nie poexpisz prawie i oni zresztą też, (no chyba że jakaś baardzo duża kopalnia) bo więcej ludzi będzie biło potworki no i będzie resp wolniejszy ;s

@topic Nooo, ale tak jak wszechstronny mówił po Polakach krytyka spływa jak woda z dupy kaczki więc pewnie mało noobów "z wyboru" się poprawi . A mnie najbardziej wkurzaja depot thiefy .

Ostatnio edytowany przez GraczzAmery - 23-11-2006 o 15:57. Powód: Tak ot sobie ;]
GraczzAmery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2006, 18:49   #371
Aroonia
Now or never
 
Aroonia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Chorzów
Wiek: 32

Posty: 682
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tytanowiec
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 87
Skille: 87/56
Poziom mag.: 18
Aroonia ma numer GG 3824417 Send a message via Skype™ to Aroonia
Cool

Hmh... Autor tego tematu miał wąty do wszystkich, tylko nie do siebie. Popierając go, przyznajecie się do oskarżen, które napisał. Sam się przyznam, że newbie BYŁEM. Zresztą jak każdy inny gracz. Kradłem, przeklinałem itp, bo czułem, ŻE TU MOGĘ [ w tibii]. Z biegiem czasu się zmieniałem. Kiedyś wjebywałem się na cudze- zajęte- expowiska, teraz sam wiem jak to jest i tego unikam. Czytałem ten temat poraz drugi. Poraz pierwszy czytałem, gdy właśnie newbie byłem. Teraz, jako bardziej doświadczony gracz i przyznaję , iż żadnych z wymienionych przez autora rzeczy nie robię. Tzn nie stoję przed depo blokując wejścia, nie przeklinam na ludzi i mozna tak jeszcze trochę powymieniać. Kochany autorze, domyślam się , że pewnie tego mojego posta już nie przeczytasz, jednak pisząc ten artykuł, zapomniałeś o graczach uczciwych i doświadczonych bardziej niż Ty. Pisząc, że WSZYSCY polacy są noobami, uwzględniłeś i siebie. Najpierw patrz na siebie, później krytykuj innych.
Aroonia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 15:00   #372
Metoxis
Użytkownik Forum
 
Metoxis's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2006
Lokacja: CZL
Wiek: 30

Posty: 125
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Refugia
Metoxis ma numer GG 5146116 Adres Jabbera do Metoxis
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez WszechStronny Pokaż post
90% Polaków ciągle się kluci, nie potraficie razem grac.
No z tym się zgodzę - jak z kolegą razem gramy, idzie nam dobrze... ale..poszedłem kiedyś skillować moim pallem na trolle - lookam - jakichś dwóch niskich lvl'i. Jeden odrazu zaspamował cały ekran spie**alaj,spie**alaj,spie**alaj itd.

Albo taka sytuacja.

[xxx] : tp plz
[noob Polak] : item
-.-

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez WszechStronny Pokaż post
Noobem jest gracz który na końcu czaru dodaje jakiś głupi tekst, typu "heal me"
jestem noobem! Już nie mogę dodać na końcu Exury Gran dopiska typu "" 4 life dude!
__________________
Walka z phishingiem!
Metoxis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 21:29   #373
anthropophagus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 12 2006

Posty: 3
Domyślny

Witam, to moj pierwszy poscik.
Po przeczytaniu tego cos napisal wszechstronny dochodze do wniosku ze masz problem ze swoja bania. Przecpales sie czyms i zaduzo gadasz. Nie masz pewnie kolegow, i tlumiles to przez wiekszy czas w sobie , bo nie miales nikomu tego powiedziec. Dlatego wiec napisales to na forum zeby kazdy forumowicz przypadkowo zobaczyl co jest na ostatniej stronie posta a potem szukal z kogo taka beka. Szukam 5 strn wstecz - nie ma. Patrze 1 strone i jest po czym lol. Myslisz ze pozjadales wszystkie rozumy. To ze grasz 4 lata to mnie nie obchodzi, tak samo jak wiekszosci forumowiczow i nie musi znaczyc ze ty nie jestes noobem. Moze sam siebie opisales, kto wie. Slowami mozna wszystko okreslic, ale nie zawsze musi to byc prawda. Rownie dobrze mozna grac te 4 lata i byc dalej noobem jak i byc noobem przez pierwszy tydzien grania.. to tyle , nie chce mi sie pisac bo nie wiem czy jakis z tego bedzie pozytek.. z tego co napisalem

pozdro
anthropophagus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2006, 21:37   #374
visniavpf
Użytkownik forum
 
visniavpf's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2006
Lokacja: Siemiatycze

Posty: 4
Imię: Mord Sous
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Etrnia
Poziom: 45
Poziom mag.: 52
Domyślny ?

Koles nie miałeś co robić że tyle pisałeś???
visniavpf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2006, 22:16   #375
v0n_oswiec0ny_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 11 2006
Lokacja: Wroclaw - Peterborough

Posty: 76
Stan: Usunięty
Imię: kupa
Gildia: kupa
Świat: kupa
Poziom: ;/
Skille: kupa
Poziom mag.: :/
v0n_oswiec0ny_ ma numer GG 3302954
Problem ach... ludzie... ludzie...

nie pisalem tutaj tylko sledzilem ten temat i widze ze niezle sie rozkrecil ; p ja chcialbym zauwazyc kilka bledow np. ktos podal(nie bede wytykal palcami) ze nie mowi sie noobie tylko newbie... a co to jest newbie?! chyba mialobyc newbe -.- sama nazwa wskazuje ktos poczatkujacy, nowy!!! New - nowy, Be - byc! LUDZIE ... podobno nob to tez jest newbe... otoz nie! nob to w slangu angielskim znaczy pala inaczej narzad plciowy u mezczyzny ; ] zabawne okreslenie ... jak widze wasze komentarze to juz nie moge niech ktos zamknie ten temat bo kazdy chce dorzucic swoje trzy grosze(peja 4 life XDD) i wychodzi jakies nie wiadomo co a post jest dobry... a co do czarow ja lubie jakies dopiski dostawic... typu "" cos chyba nie wyszlo - albo cos w tym stylu i co jestem newbe?? noob?? albo jak ktos napisal noobie, newbie, nob?? ; ] ach koncze strata czasu ; )!! pzdroO dla tych co rozumieja i dla tych co chca skumac : ) dla reszty ,|,,(^.-),,|, : P - dla tych co nie kumaja i sie nie staraja
__________________
jak zwykle przemawial, mowil albo pisal... moze nawet spiewal (dobra zamknij sie wreszcie) Von Grube Jajo


pzdroO 4 all, cYa in da Tiolet

13:20 Geno Deru [8]: jetses trentwy

HAIL DANCING SHADOWS!!!
Even if I wasnt in that Guild I Love THEM : )


~~HI~~
~~BYE~~

Ostatnio edytowany przez v0n_oswiec0ny_ - 28-12-2006 o 22:18.
v0n_oswiec0ny_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2006, 22:39   #376
michalbiel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 10 2006

Posty: 37
Domyślny

"gracz który twierdzi ze zabije tego czy tego potwora gdy tak naprawdę traci albo cale hp albo jeszcze parę uhow żeby go zabić"
to po co by knighci bili dragony zuzywajac uhy ?
"gracz który musi się uśmiechnąć nawet na najgłupszą rzecz" to uśmiechać sie nie można ja się dosyć często uśmiecham i myślę ze nie jestem totalnym noobem
"gracz który gada PLX" a co ty chcesz od tego słowa jeden powie please drugi pls trzeci plx kazdy zrozumie ich intencje
"Po śmierci szybko chcecie odrabiać lvl nie myśląc żeby najpierw dostać spowrotem skile i mgc lvl, a dopiero potem znowu za lvl się brać" bardzo ciekawe zeby nie byc noobem trzeba odrabiac skile i mlvl a nie lvl szczegolnie jak np robiles bp sd brakuje ci 1 % do lvl 45 a masz juz 19 takich run i nie sprzedasz ich bo nie ma bp i nie nabijesz tego 1% bo nie mozna byc noobem
"Powiem szczerze i pewnie trafnie ze 80% Polaków tak robi. Pewnie się spytacie czemu wcześniej przy definicji nooba nie napisałem SWE, bo oni nie są noobami, są najpotężniejsi na każdym świecie, i grają najlepiej, znam wielu Szwedów, z novy wszystkich najpotężniejszych, i oni nie robią tych błędów co Polacy."
każdy ci napewno poda choc jednego Szweda co robi zle i choc jednego polaka co nie jest noobem a jak kazdy poda to nie bedzie prawdopodobne 80%
"Szwedzi w swoich szkołach dają ogłoszenia ze możesz zgłosić się do tej czy tej osoby i ona pomoże ci grac, powie jak grac (tylko interfejs tłumaczą, a nie tak jak wam gdzie huntowac, co itd.) i oni się trzymają razem, nigdy prawie się nawzajem nie wybijają. Szwed nie podniesie ręki na Szweda, Polacy nawzajem się wyżynają, ciągle takie akcje widzę, ciągle kłótnie, kur** pogania kur** i ciągle się leja, a potem nawet na RL się luka o grę... 90% Polaków ciągle się kluci, nie potraficie razem grac." a co to nie mozna podpowiedziec gdzie huncic gdzie expic kim grac ? nie mozna dac itemkow ? ja np z kumplem i tak lejemy sie ale dla zabawy lub przez przypadek 43 knight 18 sorka prowadzi za reke slyszysz ? jak sobie potrafia ludzie pomogac
"Druga sprawa to ceny... Polacy tak chamsko zdzierają ceny ze to mała bania, wydać dla high lvl knighta 500gp dodatkowe na uhy to straszne zdzierstwo, ale jak dzięki uhom pójdzie na hunt i np. dostanie bohy, to walnie cenę 50k i nie ma bata żeby ją zmniejszył dla kogoś, bo on jest biedny i on potrzebuje kasy, a jak już sprzeda te bohy to znowu skąpi na uhy. Chciwość to wielka wada Polaków, i nie mówcie ze nie da się tego zmienić bo to jest w genach, gów** prawda, wszystko można zmienić"
kazdy chce zarobic jak najwiecej i dzieki temu byc lepszym od innych a handel to handel biznes to biznes na biznesie sie zarabia a nie troszczy o kupujacych
"i nie mow ze wszyscy chca zarobic, polacy najbardziej sie pluja o ceny, gdzie szwedzi prawie zawsze mowia ok odrazu." tak napewno ok odrazu widze szwedow i innych co to 40-100 levki seluja p-armor ja chce kupic za 500 oni wolaja 550 i nie spuszcza ceny. poradnik do bani
michalbiel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2006, 09:36   #377
Dwinbar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Za dużo się żalicie i ciągle płaczecie, nigdy nic wam się nie podoba... Jak dzieci ze smoczkiem . TO TY SIĘ TU ŻALISZ na tych co się żalą! CZYLI CI TEŻ NIGDY NIC SIĘ NIE PODOBA! nadziei i fałszywych złudzeń i iluzji. Powinno być nadziei, fałszywych złudzeń i iluzji!
To pierwsze zdanie nie ma sensu! CZŁOWIEKU!

A WY WIECIE CO ZnACZY LOL??? JAK MÓWICIE?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2006, 11:39   #378
Al3ks
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

No no, ladnie napisane , popieram cie w 100%. I popraw orty.

//\leks
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2006, 16:34   #379
v0n_oswiec0ny_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 11 2006
Lokacja: Wroclaw - Peterborough

Posty: 76
Stan: Usunięty
Imię: kupa
Gildia: kupa
Świat: kupa
Poziom: ;/
Skille: kupa
Poziom mag.: :/
v0n_oswiec0ny_ ma numer GG 3302954
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Al3ks Pokaż post
No no, ladnie napisane , popieram cie w 100%. I popraw orty.

//\leks
czy czasem nie mowisz o tym artykule? Laugh Out Loud... nie mam pytan... to kupa bzdur 50% sie zgadza ; ] a w 60% nie - wiem zaraz ktos zwroci uwage na to... ale o to chodzi... to zart ; ] ze mniej niz 50% jest gut
__________________
jak zwykle przemawial, mowil albo pisal... moze nawet spiewal (dobra zamknij sie wreszcie) Von Grube Jajo


pzdroO 4 all, cYa in da Tiolet

13:20 Geno Deru [8]: jetses trentwy

HAIL DANCING SHADOWS!!!
Even if I wasnt in that Guild I Love THEM : )


~~HI~~
~~BYE~~
v0n_oswiec0ny_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2007, 04:55   #380
kapone
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Brawo wkoncu ktoś napisał bolesnoł prawdę
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:07.


Powered by vBulletin 3