Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-12-2007, 21:39   #21
Akuzis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 12 2007
Wiek: 34

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Akuze
Profesja: Rookstayer
Świat: Aurea
Poziom: 55
Skille: 22/28
Domyślny

@pholtus
Widzę, że szanowny pan zazdrośnik Pholtus wspomniał o mnie. Czuje się zaszczycony ale nie widzę sensu komentowania czyjegoś stylu gry, spędzania czasu . Moje życie a co za tym idzie moje decyzje .

@topic
Jedyne co mogę pożytecznego zrobić w tym temacie to po prostu złożyć gratulacje De'bove. Tak więc gratuluje dobrnięcia do celu.
Akuzis jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-12-2007, 21:47   #22
Pholtus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2006
Lokacja: Mieszkam w domu.

Posty: 317
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pholtus
Profesja: Rookstayer
Świat: Aurea
Poziom: 46
Skille: 22/29
Domyślny

@Akuzis
Hah, nie mam dobrego humoru, bo właśnie weekend się kończy, ale jak zobaczyłem, że napisałeś, że ja Ci zazdroszczę to odrazu się uśmiechnąłem . Mam zazdrościć Ci tego, że ciśniesz przed kompem po 12h dziennie? Man, get a life...
__________________
13:34 You see a dead human (Vol:10).
You recognize Niepokonany Knight. He was killed by a troll.
Pholtus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2007, 21:51   #23
Akuzis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 12 2007
Wiek: 34

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Akuze
Profesja: Rookstayer
Świat: Aurea
Poziom: 55
Skille: 22/28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pholtus Pokaż post
@Akuzis
Hah, nie mam dobrego humoru, bo właśnie weekend się kończy, ale jak zobaczyłem, że napisałeś, że ja Ci zazdroszczę to odrazu się uśmiechnąłem . Mam zazdrościć Ci tego, że ciśniesz przed kompem po 12h dziennie? Man, get a life...
1 kwestia, sprawdź moje godziny online. Nie będe tłumaczył się po raz setny, że swój wolny czas chorobowy jak to nazywam wykorzystuję na tibię

2 kwestia, twoje teksty typu- get a life zaczęły się od momentu gdy przegoniłem cię w lvlu co tak naprawdę nie ma dla mnie znaczenia bo ja tylko dąże do swojego celu.

3 kwestia nie róbmy burdelu na forum, zawsze jest od tego priv. Pozdrawiam Akuze.

P.S- nie mam nic do Ciebie Pholtusie, chcę by to było jasne, dobrze o tym wiesz a ja dobrze wiem, że za moment znowu wyskoczysz z tekstem typu ,,bye bye nałogowcu''.

@down
Wysypiam sie dobrze Pholtusie, nie spodziewałem się miłej riposty. Szczerze mówiąc nie widzę nic ofensywnego w twoim poście dlatego uważam, że na tym warto zakończyć. Lubie komputer, nie przeczę i zapewniam, że postrzegam Tibię tylko jako grę
Resztę wyjaśnialiśmy już na priv więc to nie ma znaczenia.. Bye bye i pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Akuzis - 02-12-2007 o 22:05.
Akuzis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2007, 22:00   #24
Pholtus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2006
Lokacja: Mieszkam w domu.

Posty: 317
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pholtus
Profesja: Rookstayer
Świat: Aurea
Poziom: 46
Skille: 22/29
Domyślny

@Akuzis
1. No właśnie je sprawdzałem, może mi jeszcze powiesz, że to jest mało? Rozumiem jakbyś raz na tydzień grał z 10h w celu wyżycia się, ale takie dni się powtarzają, jeden za drugim . Btw, nie mam nic do tego, ale coś długo jesteś chory ;o, być może nałóg ;>?

2. "W dupie byłeś, gówno widziałeś". Nigdy mi nie zależało na lvlu w tibii, mówiłem tak ponieważ, już wtedy było to wiadome, że jak dorwiesz się do komputera to przegonisz wszystkich, i zapomniałeś o tym, że realne życie jest ważniejsze od wirtualnego, ale tak, tak wiem nic mi do tego. Temat skończony xD.

3. Wolę iść spać - zazdrościsz?
__________________
13:34 You see a dead human (Vol:10).
You recognize Niepokonany Knight. He was killed by a troll.
Pholtus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2007, 22:09   #25
MasterTusk
Użytkownik Forum
 
MasterTusk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 326
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 2+
Skille: xx/xx
Domyślny

Cytuj:
- Pierwsza i jedyna osoba, ktora robila z Was wala przez lata !!! hahahahaha -


Mowilem paru osobom jak to sie skonczy, i mialem racje Mam nadzieję że de'Bove powie nam w koncu co Jej lezy na sercu, ze jestesmy bandą noobów i mając 30,40,50,60lvle cieszymy papy..

Ale nie radze tak sie oburzac, oto w tym wszystkim chodzi Im więcej sensacji będziecie(-my) z Jej "dziejów" robic, tym więcej ich będzie. Chciałem uniknąc tego porównania, ale niestety bardzo mi się narzuca, przy okazji taka anegdotka.
-------Pasożyt żywiący się noobami nigdy nie zginie---------
MasterTusk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2007, 22:14   #26
Onielek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 09 2007

Posty: 16
Domyślny

@all Robil typek z was wala bo to nie babka...
Onielek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2007, 22:16   #27
Mapetek
Użytkownik Forum
 
Mapetek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2007
Wiek: 31

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 10+/10+
Domyślny

Ah... chciałbym poczuć ten smak takiego wyczynu Dopiero go poczuje jak ja wbije 100 lvl

Gratuluje osiągnięcia
Mapetek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2007, 22:29   #28
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
@all Robil typek z was wala bo to nie babka...
O, widzę, że po za sharingiem oskarżają ją nawet o inna płeć.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2007, 15:36   #29
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
Cóż - skoro tak uważasz. Wpierw byłaś na sprzedaż, teraz robiłaś nas w wała. Naprawdę fascynujące. Owszem - wokół Twojej osoby był szum. Był... ale czy będzie? Tak jak z moim (gdyby nie ja, to by go nie było) wkrętem z Sof Done, Blog 27, Tokio Hotel itp. Przypomina mi to rozpaczliwy okrzyk - pomocy, tonę - osoby, która za wszelką cenę chce się utrzymać na szczycie.
Tak, też interesowałem się Twoją osobą do czasu, aż stwierdziłem (moja osobista opinia), że momentami jesteś wredną suką, która innych wykorzystuje mając ich głęboko w dupie. Kiedy indziej jesteś całkiem wporzo (czy aby na pewno Ty?).

Czy jesteś jedyną, która robi tu ludzi w wała? Wątpię. To forum to gra pozorów, w którą uwierzyłaś (jednak nie przyjmujesz tego do wiadomości).
Amen chciałem coś dodać, ale myślę, że nie potrzeba.

EDIT
A jednak dodam:
Gratulujmy Pani de'Bove umiejętności wkręcania ludzi i tej wielkiej rzeszy super fanów! O ja nabrałaś nas! Ciekawe co znów wymyślisz! O ja o ja! Ona ma sekrety! O je ry! SPEKED SWORDA MA! O JE RY! i gula zabila z bani i zegarka! O JE RY!

Można to tak skwitować:

You fail in failing! And no, thats not a double negative.


O tu mam wizualizacje piękną. Niech Pani sobie kliknie tylko proszę włączyć głośniki!
Niech to będzie terapia tak po 15 minut dziennie.
http://www.youfail.org/
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 03-12-2007 o 15:49.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2007, 16:13   #30
Kejmilo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 05 2007
Wiek: 32

Posty: 307
Stan: Niegrający
Domyślny

Na wstępnie napiszę: Nie mam zamiaru bronić Pani Instynkt, nie mam też zamiaru jej atakować, to samo tyczy się jej "fanów" czy "anty fanów". Jednak czytając te pełne nienawiści, zazdrości i zażenowania posty zaczynam się zastanawiać, czy niektórzy myślą, zanim coś zrobią. Dla mnie na przykład, głupotą jest nabijanie tak wielkiego poziomu w tak bez przyszłościowej grze, jak Tibia - ot, marnotrawienie czasu, którego wbrew pozorom nie ma się za wiele...

Dla Was... no właśnie, o co Wam tak naprawdę chodzi? Czy jesteście zazdrośni? Wściekli, bo coś Wam zrobiła? Może to, co zrobiła, jest dla Was żałosne (w takim razie dlaczego Wy też macie spore poziomy?)?

Zamiast komentować to, co osiągnęła, zamiast robić z siebie idiotów (no może przesadziłem, na tym forum to raczej normalne), lepiej przemilczcie to, bo chyba Wy - w miarę inteligentni użytkownicy - znacie ten cytat: "Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem".

Co do linka Pana Klocka - niezłe, uświadamia, jak wiele złych decyzji popełniłem w życiu...

Co do RdB - chcesz wokół siebie szumu? Wyjdź na Maina, skasuj postać i wreszcie zacznij w pełni korzystać ze swojego życia.

Z poważaniem głęboko w...
- Kejmilo -
__________________
Podpis? Nie mam pomysłu ;<
Kejmilo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2007, 09:26   #31
Miłosz
Exotyczny
 
Miłosz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005

Posty: 756
Stan: Na Emeryturze
Imię: Exorim
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 227
Skille: 105/105
Poziom mag.: 9
Domyślny

CongratZ 100 ;) Pamiętam jeszcze na forum 40 lvla który miał takie problemy jak "za co ban?!" i 100 fanów co dla niej zrobiły chara na serwie a tu już 100 ;o, szkoda że nie byłaś jednak to drugą osobą ale dla niektórych zawsze nią będziesz bo w pełni na to zasłużyłaś ;) Szczerze to myślałem że jak dzisiaj wejde do działu rookgardu to zobacze stos gratulacji, mogliście się bardziej dla niej postarać :<
Moge jedynie życzyć dalszego powodzenia dla ciebie Władczyni Rookgardu; RookGuardian De'bove/Dziewiczy instynkt

Pozdrowienia ;)
__________________
Miłosz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2007, 14:06   #32
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Stary owner/nowy owner, botter/no lifer... Tyle pytań, zero szans na przypuszczenia dotyczące prawdziwej odpowiedzi.
Moim zdaniem Instynkt nie bottuje jednak ma czasem manię, że gra po ileś tam godzin. Łatwo to wywnioskować z tego jak się z nim/nią (Coraz większe wątpliwości czy to jest ona xD) na GG. Myślę, że ten 100 był zamierzony. Po wbiciu nowego rekordu 350k expa pytała się mnie na GG jak jest liczony exp bez staminy itd. Wspominała również o tym, że jeszcze tydzień i koniec. No cóż. Dopełniła swego.

Co do wkręcania i wielkiej zarozumiałości. O tak... "Secret" - to słowo, które najczęściej widziałem w oknie rozmowy z Instynktem ;D (Pytając się o cokolwiek xD)
No cóż... Prawdopodobnie to już koniec "Pani Rookgaardu", więc nie wiem po co teraz płakać? ;D
Powodzenia Instynkt w Rl Life ;p

Dobra nie ma wątpliwości przynajmniej co do jednego. Podejrzenia zaczynają się sprawdzać ;D

Ostatnio edytowany przez Kshaq - 04-12-2007 o 14:59.
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2007, 16:08   #33
Orinoko
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt Pokaż post
Heyah

Thx] za slowa uznania oraz krytyki - tej oczywiscie wiecej hehe =]

Wkrotce ukaze sie niewielki wywiad ze mna gdzie postaram sie odslonic wszystkie moje Top Secret'y.

(szykuje sie niezly ubaw hahahaha) - Amer, Ty wiesz xD

Wczoraj znowu dalam wam powod do placzu - uwielbiam utwierdzac Was w waszych smiesznych przekonaniach hahaha

Pozostalo jeszcze 140k expa i wsio, bedziecie mogli poszukac sobie innych osob do rzucania oskarzen =]

Rd'B xx:0 Antica (i reszta placzkow)

HAIL JOKE !!!

PeZet Dr. =]
Mi się zdaję że z tym ubawem to rzeczywiście chodzi o to że de'Bove to mężczyzna

A co do top secretów to chyba jego/jej skille.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2007, 16:49   #34
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Hm, ja wiem... Co ja wiem? A no tak, wiem.
Czy bedzie tak smiesznie jak zapowiadasz, hmm no tu bym sie klocil, chociaz faktycznie to z naszym kochanym "stawiaczem pomnikow" bylo zabawnie.

Imo, nie mam powodow zeby nazywac cie boterem/sharerem, bo i nigdy cie na tym nie przylapalem i od czasow kiedy gram, watpie abys robila cos z wyzej wymienionych rzeczy, ale co do twojej osobowosci musze sie zgodzic z reszta... Bo chyba nie ma takiej osoby, ktora by tak nie sadzila.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2007, 17:33   #35
Seki
Użytkownik forum
 
Seki's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2007

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Nebula
Poziom: 31
Skille: 20/26
Seki ma numer GG 2555408
Domyślny

Cytuj:
Imo, nie mam powodow zeby nazywac cie boterem/sharerem
Hmm... tu bym sie nie zgodzil, bo baaardzo malo prawdopodobne jest to, zeby normalny czlowiek przy zdrowych zmyslach byl w stanie grac 23.45/24 (www.pskonejott.com dla niedowiarkow ;p)... Tak wiec albo shar, albo bot, totez nie ma czego gratulowac, no chyba jedynie "oryginalnosci"
Seki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2007, 17:51   #36
MasterTusk
Użytkownik Forum
 
MasterTusk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 326
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 2+
Skille: xx/xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seki Pokaż post
Hmm... tu bym sie nie zgodzil, bo baaardzo malo prawdopodobne jest to, zeby normalny czlowiek przy zdrowych zmyslach byl w stanie grac 23.45/24 (www.pskonejott.com dla niedowiarkow ;p)... Tak wiec albo shar, albo bot, totez nie ma czego gratulowac, no chyba jedynie "oryginalnosci"
konkretnie cos kolo 34h, pskonejott naliczal pozostale ok 11h jako nastepny dzien.

Ostatnio edytowany przez MasterTusk - 04-12-2007 o 17:53. Powód: Poprawiona nazwa Pskonejotta
MasterTusk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2007, 18:12   #37
Scross'Rooker
Użytkownik Forum
 
Scross'Rooker's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2007
Lokacja: Grudziądz

Posty: 134
Stan: Na Emeryturze
Imię: Macabras
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 100
Skille: 24/30
Scross'Rooker ma numer GG 6440661
Domyślny

Mam pytanko do Ciebie Instynkt, twojemu bratu chce sie tyle grać?
Scross'Rooker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2007, 18:42   #38
Valderor
Użytkownik Forum
 
Valderor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006

Posty: 181
Domyślny

To, jaki obraz pani Instynkt wyłania się z jej postów, to jedna sprawa i nie mam zamiaru jej tu komentować (zresztą uczyniło to wielu przede mną). Natomiast co do oskarżeń o botting/sharing - są moim zdaniem nieuzasadnione.

Na www.pskonejott.com widać, Instynkt dokładnie raz siedziała przy Tibii 23h 45m. Nie jest to nic dziwnego, przypomnijmy sobie, że jej ulubionym sportem jest bicie rekordów exp/dzień, a wówczas oczywiście siedzi się 24h lub więcej non stop. Może MDW też sharował, gdy zdobywał swoje 14M expa?

Wszystkie inne czasy online są umiarkowane, najdłużej Instynkt spędziła w Tibii w tym listopadzie (164h 0m). To bardzo niewiele, jeśli spojrzymy na "osiągnięcia" Sunrise'a (raz nawet 378h 15m). Czy ktoś na tym forum oskarży Sunrise'a o sharing?

Podsumowując, szczerze gratuluję przekroczenia magicznej granicy 100 lvl. Życzę też powodzenia w rl, bo w Tibii chyba niczego więcej już nie osiągniesz. A co do wywiadu - wybacz, nie sądzę, aby miał odsłonić jakieś ekscytujące sekrety...
Valderor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2007, 20:28   #39
Scross'Rooker
Użytkownik Forum
 
Scross'Rooker's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2007
Lokacja: Grudziądz

Posty: 134
Stan: Na Emeryturze
Imię: Macabras
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 100
Skille: 24/30
Scross'Rooker ma numer GG 6440661
Domyślny

@UP
Oczywiście że sharing jest nieuzasadniony, bo niby jak to uzasadnić? Wątpię, że będzie to przyznanie z dobrego serca...
Tak MDW całe konto sharował troche trudno jest wg. mnie wbić 340~ level jeszcze do tego druidem. Ona gra jeden dzień 23h, a Sunrise jechał po ok. 12h dziennie, co da sie przeżyć.
Scross'Rooker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2007, 20:54   #40
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@up

no i po co gadasz o MDW jak to nie jest temat o nim:/
też kiedys gralem 20 h i co jestem sharerem??


@topic
niewiem czy sharowala czy botem wbila...nie mam poprostu dowodów, a bez dowodów moje gadanie o tym ze sharowala itp bedzie gównem( tak jak wasze), ale gratuluje jej wbicia 100 lv
__________________

Ostatnio edytowany przez Cygan Slejter - 04-12-2007 o 21:46.
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:00.


Powered by vBulletin 3