Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-05-2006, 11:26   #21
Rhythm
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2006
Lokacja: Dark Side

Posty: 35
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Na drugi raz niech jakis sorc nagrywa, neiwiem czemu ale nie lubie ogladac filmikow z wojen kreconych krzez knightow
Rhythm jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-05-2006, 13:47   #22
Sifu M.S.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

Filmiki krecone przez knightow zazwyczaj sa najlepsze, poniewaz to knighci zazwyczaj sa w centrum zdarzen, taka juz ich rola no chyba ze mamy do czynienia z mass logiem, i pojedynczym wylapywaniem graczy, wtedy to raczej rzadko mamy co ogladac.

Jak dla mnie to moze byc bardzo ciekawa wojna, naprzeciwko siebie stanely dwie mocne gildie, powodow do wojny jest duzo, po jednej jak i po drogiej stronie, wgole scenariusz jak w niezlym filmie akcji

Osobiscie sympatyzuje z AIE, jednak przeciwnikow maja niekiepskich, ciekawi mnie tylko czy bedzie jakies open battle, czy tylko partyzantka.
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789

A Kaczynski to i tak nie jest moj prezydent... ^^

Ostatnio edytowany przez Sifu M.S. - 16-05-2006 o 14:02.
Sifu M.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 14:07   #23
Stanek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005

Posty: 71
Domyślny

Oczywiscie ze beda open battle Ta wojna bedzie dosyc dlugo jeszcze bedzie nie jedna akcja
Stanek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 14:31   #24
Morximal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2005

Posty: 87
Stan: Aktywny gracz
Imię: Morximal
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Era Zero
Świat: Arcania
Poziom: 102
Skille: 95/xx
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sifu M.S.
Filmiki krecone przez knightow zazwyczaj sa najlepsze, poniewaz to knighci zazwyczaj sa w centrum zdarzen, taka juz ich rola no chyba ze mamy do czynienia z mass logiem, i pojedynczym wylapywaniem graczy, wtedy to raczej rzadko mamy co ogladac.

Jak dla mnie to moze byc bardzo ciekawa wojna, naprzeciwko siebie stanely dwie mocne gildie, powodow do wojny jest duzo, po jednej jak i po drogiej stronie, wgole scenariusz jak w niezlym filmie akcji

Osobiscie sympatyzuje z AIE, jednak przeciwnikow maja niekiepskich, ciekawi mnie tylko czy bedzie jakies open battle, czy tylko partyzantka.

Co do drugiej strony to bym sie nie zgodzil. Bylem lojalny jak piesek do Eona non stop, robilem co kazal, na vent Eon zawsze powtarzal ze jesli mial by wybrac miedzy mna a Tetrem to wybral by mnie, gdy wojna sie zaczela Eon powiedzial ze pomaga Tetrowi tylko dlatego ze chce skonczyc z tibia i bycie hunted razem z jego przyjecielem sprawi ze juz nigdy nie wroci do tibi. Nie zgadzalem sie co do jego zdania jednak to zaakceptowalem, doszedlem do wniosku skoro Eon ma to gdzies (tibie) to nie powininen wraz z Tetro rzadzic Kyra poniewaz server ulegl by doszczetnemu zniszczeniu( co prawda w decyzji przekonaly mnie inne powody rowniez). Jednak zaraz po moim dolaczeniu Eon zaczol szukac poparcia wsrod ludzi ktorych wczesniej wyzywal, garcil nimi i walczyl przeciw nim takich jak Valayn, Geo itp. Potem stwierdzil ze musi za wszelka cene wygrac wojne bo my jestesmy idiotami ktorzy wspieraja ludzi takich jak Mooth i RHu. Tak wlasnie wrzystko co myslalem o Eonie runelo w ciagu 1 dnia. Wiec prosze nie mowcie o umiejetnosciach i lojalnosci Eona i teamu bo oni poprostu nie znaja wartosci tego slowa. Zarowno Tetro jak i Eon nauczyli sie powtarzac "i dont care" (tetro poniewaz nie umie wiecej slow a Eon dlatego ze zniza sie do poziomu Tetra aby ten nie czul sie gorzej)


Teraz pewnie Tetro napisze ze mu zazdroszcze, a mi poprostu jest przykro bo w tibi sie nie tylko expi ale zawiera przyjaznie ktore dla mnie sa wazniejsze niz exp i wladza.
..................



Co do umiejetnosci Tetro to on ich poprostu nie ma jak ponad polowa jego gildi.

Ostatnio edytowany przez Morximal - 16-05-2006 o 14:38.
Morximal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 14:54   #25
Sifu M.S.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

Skoro Eonowi tak na Tibii nie zalezy to dlaczego bierze udzial w wojnie, jak chce skonczyc z Tibia, to niech rozda itemy przechodniom, zrokuje postac i po robocie , przy tym jest bardzo dobra zabawa. No ale kim ja jestem zeby sie w niego mieszac, nie znam go wiec sie nie bede wypowiadal, moje zdanie jest takie ze opowiedzial sie po zlej stronie konfliktu, ale to juz jego wybor.

@Morximal

Standardowa spiewka Tetra, "zazdroscicie mi i tyle", ale mi sie wydaje ze to on sobie najbardziej zazdrosci, bo huntuje ludzi ktorzy stwarzaja dla niego zagrozenie, tlumaczac sie glupimi powodami... ech

@Topic

Ciekawi mnie jeszcze czy nastapi eskalacja konfliktu, a mianowicie czy do AIE dolacza sojusznicy, czy pozostanie tak jak jest, i sprawa zakonczy sie miedzy tymi dwoma gildiami, bez mieszania sie innych. Wkoncu duzo ludzi najchetniej widzialaby Kyre bez Tetra, wiec mozliwe ze teraz beda tylko szukac pretekstu do wojny, aby przyszpilic go z kilku stron, i zeby wiedzial ze to juz nie sa zarty. Rownie dobrze jednak moga poczekac na rozwoj sytuacji.
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789

A Kaczynski to i tak nie jest moj prezydent... ^^
Sifu M.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 16:03   #26
Gargusiekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006
Lokacja: Opole

Posty: 49
Stan: Aktywny gracz
Imię: Gargusiek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 60
Skille: 95/85
Poziom mag.: 20
Gargusiekk ma numer GG 2099275
Domyślny

@Morximal
Ladnie powiedziane "exp sie nie liczy tylko przyjazn " ;]

@Mooth
Moglbys wzucic filmik na tibiecams ? Bo na rapidshare jest te po****ne ograniczenie ;/

Ares Sunblade here ;p
____________________________
Gargusiek
Gargusiekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 17:15   #27
Thomasi
Użytkownik Forum
 
Thomasi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 395
Imię: Tomasi
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez szwagiereczek
Wtedy pewnie on jako jeden z niewielu miał bota dlatego ludzie uważali, że miał dobre pvp

jezeli nie wiesz jak to wygladalo to nic nie mowbo tam akurat nie tylko bot bylby potrzebny nawet jezeli ktos by mial


jeszcze co do posta morxa

z tej strony na arcani cie nie znalem^^ale widac duzo sie nauczyles i wlasnie uwazam ze tacy ludzie z takim podejsciem (o ile ono po otrzymaniu wladzy nie ulega zmianie ) powinni rzadzic serveremtetra lubie chociazby za elysie i arcanie^^pamietne czasyale w wojnie bylbym po stronie geddarma^^
__________________
^^

Ostatnio edytowany przez Thomasi - 16-05-2006 o 17:21.
Thomasi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 17:25   #28
Valais
Użytkownik Forum
 
Valais's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Braniewo

Posty: 142
Domyślny heh

co do morxa i jego tekstu ze wazniejsza jest przyjazn to niezle wkreca

niby bylismy kumplami a zawsze sie w*****la na mnie czy cos jak szlo o kase np mialem cos do typka co chcial od morxa kupic pacca to morx do mnie kruwa zostaw go bo nie kupi odemnie pacc i mnie wyzywa i wogule ;p

najwazniejsza dla niego to byla kasa . tak samo jak jego kolega mi mowil jgo nick z arcani podajze bylo joon leey ;] przyjaciel morxa a morx do mnie ze jak zrobi ani to ma kupic od niego sca za 3kk a typek stwierdzil za to za drogo i go wysmial i kupil sca od kogos innego ;] i morx sie od niego odrwocil
jeszcze wiecej bym powiedzial na temat jego przyjazni ale mi sie nie chce ;p
bo wychodze z domku pa ;p
__________________
103 Master Sorc Arcania
Hail Era Zero !
Valais jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 18:07   #29
The Chaotic Paladin
Użytkownik Forum
 
The Chaotic Paladin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2006
Lokacja: Szyszylewo koło Cycynopola

Posty: 132
Stan: Usunięty
Imię: Thalle
Profesja: Knight
Gildia: Noł Fiir
Świat: Kyra
Poziom: 18
Skille: 41/51!
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sifu M.S.
Ciekawi mnie jeszcze czy nastapi eskalacja konfliktu, a mianowicie czy do AIE dolacza sojusznicy, czy pozostanie tak jak jest, i sprawa zakonczy sie miedzy tymi dwoma gildiami, bez mieszania sie innych. Wkoncu duzo ludzi najchetniej widzialaby Kyre bez Tetra, wiec mozliwe ze teraz beda tylko szukac pretekstu do wojny, aby przyszpilic go z kilku stron, i zeby wiedzial ze to juz nie sa zarty. Rownie dobrze jednak moga poczekac na rozwoj sytuacji.
Przypuszczam, ze chodzi Ci o czlonkow gildii Myrmidans, ktora poprzednio miala wojne z Tetrem. Otoz, mimo ze podziwiam Morxa za jego decyzje i cenie Gedda za caloksztalt, to jak narazie do AIE nie wstapie. Lider Myrmidans napisal na forum.tibia.com temat ktory odnosi sie do calej gildii. Otoz gdy my potrzebowalismy pomocy w walce z Tetrem to nikt nam jej nie udzielil, wiec jaki my mamy teraz interes w ich wojnie? I zalozylismy, ze dopuki nie zostaniemy zaatakowani przez zadna stron to do gildii nie przystapimy. To na tyle jesli chodzi o Myrmidans.

Pozdrawiam.
__________________
The Chaotic Paladin
Strong Enough To Lay You Down
The Chaotic Paladin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 18:17   #30
Sifu M.S.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

@up

I to sie wlasnie nazywa zdrowe podejscie do tematu

@Tetro

Wiesz ja nie grajac na Kyrze moge napisac kilkanascie takich samych, badz gorszych przykladow na twoje zachowanie, bo ty potrafisz wojne rospetac dlatego ze ktos od ciebie zbroji nie kupuje ,ale mi sie nie chce...

Uwielbiam cie Tetro, twoje poszanowanie godnosci innych, profesjonalna gre, twoje kolerzenstwo, elokwencje, i zazdroszcze ci twojego lvl, twojego prywatnego zycia, i twojej sylwetki, to dlatego jestem taki zlosliwy

Insane in the Membrane!!
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789

A Kaczynski to i tak nie jest moj prezydent... ^^
Sifu M.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 21:09   #31
Thomasi
Użytkownik Forum
 
Thomasi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 395
Imię: Tomasi
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Domyślny

co do tego jaki z tetra kolega itp to przynajmniej ja moge powiedziec ze sie na nim nie zawiadlem a troche go znalem i z nim gralemjak dla mnie byl ok itp
__________________
^^
Thomasi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 22:10   #32
Valais
Użytkownik Forum
 
Valais's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Braniewo

Posty: 142
Domyślny heh

fajnei battle bylo teraz 7:0 wygralismy
__________________
103 Master Sorc Arcania
Hail Era Zero !
Valais jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 22:22   #33
Rhythm
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2006
Lokacja: Dark Side

Posty: 35
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

@up
No gz, tetro kreciles filmik ? Apeluje do ciebie o nakrecenie wkoncu jakiegos filmika xDDDdddddD
PS: A jest wogule jakis filmik z tej akcji ?!
Rhythm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 22:42   #34
Miltoner
Użytkownik Forum
 
Miltoner's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2006
Lokacja: Dunno

Posty: 90
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

gz, hehe nom przydal by sie jakis filmik z tego ;] Mozna wiedziec gdzie bylo open battle :>??
Miltoner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 00:04   #35
Scandal
Użytkownik Forum
 
Scandal's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2005
Lokacja: Olsztyn

Posty: 50
Stan: Aktywny gracz
Imię: Anvisado
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 70
Poziom mag.: 56
Wyślij wiadomość przez ICQ do Scandal Scandal ma numer GG 4724056 Scandal ma login Tlenu Orzesz@o2.pl Adres Jabbera do Scandal Send a message via Skype™ to Scandal
Domyślny ^^

Open Battle wygralismy 7:0 a ogolnie stats to 13:2 o ile sie nie mylĘĘĘĘĘ <3

1/3 open batttle jest tutaj
http://rapidshare.de/files/20625811/...16maj.rec.html
__________________
Hail Next-Generation
Scandal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 00:16   #36
Thomasi
Użytkownik Forum
 
Thomasi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 395
Imię: Tomasi
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Domyślny

no nareszcie ten temat coraz milej sie czytaludzie zaczynaja pisac posty na poziomiemalo wyzywania sie itp oby tak dalej^^i dobre filmy^^
__________________
^^
Thomasi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 00:33   #37
Teo
Użytkownik Forum
 
Teo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2004
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 126
Teo ma numer GG 9509994
Domyślny

Podobal mi sie filmik sama akcja Moot dziwnie padl..pachnialo mi to stylem tetra-do konca many a potem 2 uh Czy mi sie wydawalo czy tam byli ludzie z Myrmidansow? Podobno byli neutral. Ciekawie by bylo gdyby dopadli tego knighta ktory krecil film po tym jak reda wylapal. Czekam na wiecej.
__________________
Peace, Love & Ecstasy
Teo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 00:59   #38
Sifu M.S.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

Braveheart, niestety ale musze wam pogratulowac zwyciestwa, i tobie Tetro tez, jednak pewnie to tylko przejsciowe problemy, i niedlugo juz poznacie swoje miejsce, jednak do tego czasu hwala jest wasza

Gloria victis - hwala zwyciezonym, chcialoby sie zec
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789

A Kaczynski to i tak nie jest moj prezydent... ^^
Sifu M.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 01:02   #39
Stanek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005

Posty: 71
Domyślny

Moothonost mial straszne lagi;/
Stanek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 08:18   #40
Mooth
Użytkownik Forum
 
Mooth's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2006

Posty: 33
Imię: Moothonost
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Last Stand
Świat: Kyra
Poziom: 171
Poziom mag.: 74
Domyślny

Tetro gz wygranej bitwy ale to jeszcze nie koniec wojny. Troszke nas zaskoczyliscie gdyz na bitwie bylo 10 osob wiecej niz sie spodziewalismy ;p
A co do mojego deda no to dziwna sprawa, z 3k many nagle zrobilo mi sie 0 i jak chcialem uciekac szedlem po kratce, no ale trzeba przyznac ze jak na sorca bez many dlugo sie trzymalem
Mooth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:39.


Powered by vBulletin 3