Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-02-2006, 15:00   #21
Andryś
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 10 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 5
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 35
Skille: 19/24
Poziom mag.: 38
Domyślny

Film mi się podobał, ale mogłyby obok nicków być dopisane lvle

Aldora rox
Andryś jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-02-2006, 15:03   #22
Finger..
Użytkownik Forum
 
Finger..'s Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2004

Posty: 80
Domyślny wow CZLOWIEK LEGENDA!!!

Aldruhn lolx , jestes jakos dziwnie pewny siebie zeby sie nie okazala ze tego demon arma bedzie ktos z em nosil ;]
__________________
Nick: Fingererror
Prof: Elite Knight
World: Aldora
Level: 106+
Skils: 89/83~


You see yourself. You are an elite knight. You are Third Element of the Sacrifice (Error).
Finger.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2006, 15:18   #23
Fuwapiwu
Użytkownik forum
 
Fuwapiwu's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2005
Lokacja: Kazordoon

Posty: 20
Imię: Fuwapiwu
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 127
Skille: 96/94
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aldruhn of Aldora
Ssij.. nie wiesz nic to cicho
Tak wyglada odpowiedz człowieka na poziomie Brak argumentow i odrazu uzyjemy wulgaryzmow omg a co do tego czy nic nie wiem to nie badz taki pewny

Peace out
Fuwapiwu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2006, 16:50   #24
Mr. Legenda
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 02 2006

Posty: 3
Domyślny

Na poczatku chcialbym powiedziec ze jedyna osoba której moze byc zal jestes ty aldruhn poniewaz wlaziles w dupe haxelowi i masakowi myslac ze wtedy bedziesz nietykalny na tym serwerze i bedziesz mogl kontynuowac swoje swietne pg (200k expa dziennie), skoro teraz zaczela sie wojna nie mogles odejsc od nich bo bys wyszedl na kompletnego frajera takiego jakim byles po wojnie z krishna + bw.

Krytykujesz go za jego filmik i mówisz ze jest on slaby marny itd a twoje filmiki nie byly wcale lepsze, oczywiscie ty i twoje ego uwazacie ze one sa fantastyczne i po wojnie z em zrobisz tak za***isty filmik ze kazdemu szczenka opadnie, bardzo bym chcial go zobaczyc, nie przecze moze i taki filmik zrobisz ale do tej pory zadnego takiego filmiku nie zrobiles jedyna osoba która uwazala ze twoje filmiki sa genialne byles ty sam a byly one przecietne, nie wiem co z tobia nie tak ale uwazasz siebie za niewiadomo kogo i zrobisz jakis filmik i sie nim podniecasz, ktos zrobi inny filmik da na forum linka do niego a ty wypisujesz bzdury typu "mój filmik byl lepszy bla bla bla" (napisales tak na forum tibia.com jakis czas temu po tym jak bodajze vu'xiu zrobil filmik wmv. sacri vs lr.

Chcialbym zebys mi równiez odpowiedzial na pytanie kto z em przed toba kleka? nie widzialem zadnej osoby która by przed toba klekała, ani przed zadną inna osobą z animy. "po wygranej wojnie" <- dlaczego zakladasz ze wygrasz tą wojne? za kazdym razem kidy cos piszesz jestes zbyt pewny siebie, kim ty myslisz ze jestes? no kim? myslisz ze latasz sobie po aldorze jak z em prawie nikogo nie ma, a masak czeka na noob charze az ktos zrobi pz lock i jestes dobry? dlaczego tak nie latasz jak em jest gotowe? część osób z animy pisze glupoty na forum min. ze em nigdy nie wychodzi kiedy anima jest gotowa, moze wy wyjdziecie wtedy kiedy em bedzie gotowe? skoro tak wam nudzi a em siedzi w pz wtedy (tylko wtedy gdy WY jestescie gotowi) to moze idzcie sobie expic? a nie no zapomnialem wy expic nie pujdziecie bo wtedy juz by was powybijali z em ludzie jakby zalogowali, a widzisz w przeciwienstwie do was em expi, siedza czasami w pz kiedy jest od nich malo osób a z animy duzo, w tym masak na noob charze, a jak was jest duzo i em malo to wy juz expic nie pujdziecie, wiec nie mówcie ze to em siedzi w pz i sie boi walczyc, bo równie dobrze oni tak o was moga powiedziec, tylko ze oni w przeciwienstwie do niektórych osób z animy rozumieja to ze nie zawsze keidy jedni sa gotowi drudzy musza byc.

A co do fuwapiwu, skad wiesz ze fuwapiwu nic nie wie? byles na feriach, a aldruhn wciaz gral? Wszyscy dobrze wiedza co sie dzieje z waszymi postaciami wiec nawet nie pograzaj sie i sam siebie nie oklamuj. Jestes tylko mocny w gebie pieprzysz glupio na forum jaki ty to super jestes jak to roz***iesz em i nakrecisz najlepszy filmik a tak naprawde jestes nikim, masz 15 lat i nawet gdybym nie zobaczyl tego tutaj w twoim profilu ze masz tyle lat odrazu bym powiedzial ze jestes malym rozwydrzonym dzieckiem który jak zrobi problemy liczy tylko na to ze ktos go z nich wyciagnie.

Nie bylem za em ani nie bylem za animą, ale teraz mam nadzieje ze em wygra tą wojne tylko dlatego zebys wreszcie sie aldruhn przekonal ze tak naprawde nie jestes bogiem który wszystko moze i wreszcie sie potkniesz i zobaczysz ze trzeba uwazac na to co sie pisze/mówi i samemu z tego wyciagac puzniej konsekwencje. Mysle ze gdyby em wygralo wojne i bylbys hunted forever bylo by to dla ciebie jednak wielka nauczka i dobra lekcja zycia, bo skoro w tibi tak sie zachowujesz, poprzez twoje dziecinne posty mozemy poznac cie choc troche to mysle ze podobnie zachowujesz sie w rl i to byla by dla ciebie niezla lekcja. No ludzie sami widzicie, fuwapiwu cos napisal a aldruhn poprostu jak gówniaz pisze "ssij" bo wie ze tak naprawde nic mu nie moze teraz zrobic. Mam nadzieje ze to sie zmieni i wreszcie aldruhn bedziesz mial nauczke za to wszystko co gadales, ze sie wkoncu potkniesz (mam na mysli przegrana wojne) i po tej nauczcie, wyniesiesz z tego jakies wnioski i zmienisz swoje dziecinne postepowanie.

(bylem za nikim, moze nawet troche za anima bo mam tam wielu kumpli ale teraz mam nadzieje ze anima przegra i aldruhn sie czegos nauczy)
Mr. Legenda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2006, 19:52   #25
/\/\ienki
Użytkownik Forum
 
/\/\ienki's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: Gdańsk

Posty: 170
Stan: Niegrający
Imię: Paranoik
Profesja: Knight
Gildia: Anima
Świat: Aldora
Poziom: 153
Domyślny

Zazwyczaj nie pisze na tym forum, nawet na nie nie wchodze bo wiekszosc postow jest pozal sie Boze i wogole sa tu takie nooby ze szkoda ich nawet zalowac ale teraz to juz przesada.

Anima mogla by expic, mialem czas by nabic okolo 3 levele podczas tej wojny ale nie robimy tego poniewaz jest to poprostu NUDNE i nikomu nie chce sie tego robic podczas gdy w EM jest wielu sharerow lub traderow ktorzy podniecaja sie expiac lub huncac gdyz graja od kilku leveli i nie sa jeszcze tak znudzeni ta gra.

Poza tym wierzysz tak slepo Eliemu i Ravenowi ze cokolwiek wymysla ty to propagandujesz na przeroznych forach. Pogadamy jak mi powiedz w jakim hotelu byl Aldruhn od ktorego dnia do ktorego etc. Pozatym EM wychodzi z pz tylko i wylacznie kiedy Eli jest online. Dzis kiedy bylo w grze 14 eternalow a nas tylko 2 Sir haxel mial pz locka a oni i tak go nie bili. Jest to zalosne chciceli wojny a teraz odpieralaja farmazony.Poza tym EM schodzi na psy jezeli w swoim gronie maja tylu cheaterow, caveboterow, keisukow itp.
/\/\ienki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2006, 20:36   #26
Mr. Legenda
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 02 2006

Posty: 3
Brak ikony

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez /\/\ienki
Zazwyczaj nie pisze na tym forum, nawet na nie nie wchodze bo wiekszosc postow jest pozal sie Boze i wogole sa tu takie nooby ze szkoda ich nawet zalowac ale teraz to juz przesada.
Niestety z tym sie musze z toba zgodzic ze wiekszosc osób na tym forum to poprostu nooby, mozna powiedziec ze to dzieciaki tak jak aldruhn, ale rózni ich tylko to ze nie maja takiego lvlu jak on

Em nie expi tylko kiedy eli jest online, expia praktycznie ciagle, jesli zaloguje sie wiecej osób z animy to wtedy przestaja z tego co zauwazylem ale czego tu sie dziwic? a dzis jesli nawet ich tylu bylo to nie okłamuj sam siebie, bo masak tylko czekal na noob charze wraz z innymi ludzmi ;] a jesli em nie czuje sie na siłach mam namysli to ze jesli pujda w tym momencie walczyc np. na haxela który ma skula zaraz lognie masak z innymi i wiedza ze dostana w dupe wiec po co maja go bic? zeby zaraz pasc jak zaloguje reszta animy? Mogles zrobic 3lvl hmmmmmmm watpie zebys zrobil, najwyzej w nocy kiedy wiekszosc osób spi, ale ty jestes zmeczony expem i ci sie nie chce, bo zrobiles te 117lvli i jestes tym zmeczony, ale inni ludzie w twojej gildi maja lvle podobne do twojego i nie sa zmeczeni bo nie zrobili nawet polowy z tych lvli który maja teraz i skoro mozecie dalej expic to dlaczego oni nie expia? przeciez przed wojna expili caly czas i nie wygladali na zmeczonych

Mówisz ze em oszukuje bo uzywa jakis niezgodnych programów, 1 slysze, ale skoro juz wypominasz ludziom to ze oszukuja to zastanów sie najpierw nad swoja gildia, nad masakrowcem który po tym jak padl (a bardzo latwo mogl uniknac tej smierci) stwierdzil ze on sam nie da rady i chara lepiej da w lepsze rece do ludzi z lepszym pvp i nie tylko nad nim sie zastanów ale nad innymi ludzmi równiez, wypominasz ludza z em ze część z nich kupila niedawno chary i teraz sa napaleni na exp, a w animie tez jest sporo takich osób jak juz wczesniej powiedzialem.

Co do eliegi i ravena, ja nie propaganduje tego co oni mi mówią bo ja z nimi nie rozmawiam, i na zadnych innych forach nie pisze o tym co tu dzis napisalem.

Ostatnio edytowany przez Mr. Legenda - 19-02-2006 o 20:40.
Mr. Legenda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2006, 21:23   #27
Piero
Użytkownik Forum
 
Piero's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 145
Imię: Piromann
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 106
Domyślny

@Para~
Mowisz o traderach w Em ta? Spojrz na swoja gildie, Eufrosyne, Penthelisea, Steven czy chocby Masak. Moglibyscie expic a nie expicie bo wam sie niechce, aha ale jedna z glownych atrakcji tibi jest expienie i nie powiesz mi ze wam sie nie chce jak Masa przed wojna wbijal po 800~ k dziennie, nagle mu sie odechcialo? Aha i jeszcze to z Haxelem, nie wiem ilu bylo Was online, ilu z EM ale czasem bieganie z pz lockiem to podpucha do mass loga czy nie? Wsciekasz sie bo nie zaatakowali i nie dali wam kolejnych fragow?

I btw nie mieszajmy rl life z tibia, w tibi mozemy walczyc, ale rl zostaw tak jak jest, nie ma sensu sie klócic czy niewiadomo co, jak to bylo za czasow isary xD
Piero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2006, 07:35   #28
Royal Kaszalot
Użytkownik Forum
 
Royal Kaszalot's Avatar
 
Data dołączenia: 25 03 2005
Lokacja: Płock

Posty: 49
Stan: Zbanowany
Imię: Xadros
Profesja: Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 46
Skille: 74/53
Poziom mag.: 15
Domyślny

wezcie dawajcie wiecej normalnych filmow z tej wojny na tibie cam

fajny naprawde fajny film, tylko mam 1 zastrzezenie na nastepnym filmie mogl bys pisac np. (Masakrowiec 132 MS)
tak ladnie by wygladalo po mojemu ) a w ogole to gz filmu

Ostatnio edytowany przez Royal Kaszalot - 20-02-2006 o 07:57.
Royal Kaszalot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2006, 11:12   #29
Diamonic
Użytkownik Forum
 
Diamonic's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 33

Posty: 381
Stan: Niegrający
Świat: Aldora
Domyślny

Ładny filmik tylko to przejście między muzyką pod koniec zbyt gwałtowne.

No, ale ogólnie fajny.
__________________
G-UNOT
http://www.youtube.com/user/r0d1337
Diamonic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2006, 12:08   #30
Keisuk Cichy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Wiek: 39

Posty: 60
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Aldora
Domyślny

Aldruhn...zabrales juz pasy Paladince czy dalej bedzie toba gral?

Bo w 1 bitwie sie nie popisales....Masak~ ded a ty odrazu sie za murem schowales, i przestales atakowac-taki z Ciebie "FRIENDS ABOVE ALL"

Dobra rada Aldi---wyzej dupy nie da sie podskoczyc...ale lizać możesz całe zycie...
__________________
Wszystko ma swoj poczatek i koniec.
Keisuk Cichy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2006, 12:11   #31
Keisuk Cichy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Wiek: 39

Posty: 60
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Aldora
Domyślny

Anima mogla by expic, mialem czas by nabic okolo 3 levele podczas tej wojny ale nie robimy tego poniewaz jest to poprostu NUDNE i nikomu nie chce sie tego robic podczas gdy w EM jest wielu sharerow lub traderow ktorzy podniecaja sie expiac lub huncac gdyz graja od kilku leveli i nie sa jeszcze tak znudzeni ta gra.

Masz na myśli ehm...MASAKROWCA?STEVENA?PENTHELISEA?EUFROSYNE? O tych traderach mówisz? Czy o sharerach wojennych jak MASAKROWIEC (czytaj Vetebina) czy Aldruhn (czytaj Paladinka)?
__________________
Wszystko ma swoj poczatek i koniec.
Keisuk Cichy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2006, 14:42   #32
/\/\ienki
Użytkownik Forum
 
/\/\ienki's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: Gdańsk

Posty: 170
Stan: Niegrający
Imię: Paranoik
Profesja: Knight
Gildia: Anima
Świat: Aldora
Poziom: 153
Domyślny

Heh Keisuk jak ktos umie grac lepeij od ciebie to jzu jest to nie mozliwe?
A moze pamietasz jak twoj pvp skill ci pomogl ze nawet po piramidach przed bw nie potrafiles uciec. Ale potem sie wykazales inteligencja i zachowales sie zgonie z Tibia rules sprzedajac account a gdy podrosl troche level hakujac go. TAK KEISUK jestes DE BEST. Przyrzakam ci ze na tym serwie swobodnie nigdy juz nie pograsz.
/\/\ienki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2006, 19:51   #33
Naven
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 02 2006
Lokacja: Gliwice

Posty: 18
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 24
Poziom mag.: 29
Domyślny

^^ zwaśnione rody Aldory
Naven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2006, 21:28   #34
Amnesis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 02 2006
Lokacja: Gliwice

Posty: 18
Stan: Niegrający
Imię: Arides
Profesja: Sorcerer
Gildia: Sixth'Sense
Świat: Xerena
Poziom: 17
Poziom mag.: 15
Amnesis ma numer GG 2096531
LOL

Nice ;p;p czekam na filmik jak Anima fraguje xD;p;p
Amnesis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 10:39   #35
Aldruhn of Aldora
Użytkownik Forum
 
Aldruhn of Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2004
Lokacja: Konin
Wiek: 33

Posty: 262
Świat: Aldora/Xerena
Domyślny

Keisuk Cichy: dobrze wiesz ze ja nie mam fizycznych szans zabic cie na tibi

I wez mi tu gosciu nie gadaj kto to mna ne gra , bo klamac kazdy moze ale zabic mnie nikt. Czaisz? To git. Siedz dalej w PZ, wtedy 2 raz nie padniesz...
O kazdej porze dnia i nocy zgadzam sie na duel z Toba.
__________________

~~Friends above all~~
Hail Anima!
Aldruhn of Aldora jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 11:05   #36
Mr. Legenda
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 02 2006

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aldruhn of Aldora
Keisuk Cichy: dobrze wiesz ze ja nie mam fizycznych szans zabic cie na tibi

I wez mi tu gosciu nie gadaj kto to mna ne gra , bo klamac kazdy moze ale zabic mnie nikt. Czaisz? To git. Siedz dalej w PZ, wtedy 2 raz nie padniesz...
O kazdej porze dnia i nocy zgadzam sie na duel z Toba.
He he he, prosze cie nie rozsmieszaj mnie, nikt cie zabic nie moze? nietykalny jestes? tak bylo chyba do czasu kiedy nikt nie odwazyl sie przeciwstawic PA które anima robila, teraz jest inaczej anima jest w wojnie, twoje wlazenie w dupe haxelowi i masakowi nic ci nie dalo, a conajwyzej przeszkodzilo bo napewno gdybys tylko mogl bys nie walczyl, ale wtedy juz bys byl zeczywiscie legenda na tej aldorze ze wzgledu na to ze wchodziles komus w dupe a jak sa klopoty to go zostawiles. Ale teraz tak nie ma, jest wojna i nie gadaj glupot ze nikt cie nie zabije, jak padniesz to co? zalamiesz sie? kto cie wtedy z tego wyciagnie? przeciez wszyscy którym dupe wylizales sa tez w tej wojnie.

Takze zycze ci z calego serca zeby cie za***ali i nie bedziesz wreszcie taki pewny siebie ("bo klamac kazdy moze ale zabic mnie nikt. Czaisz? To git.") boze co za człowiek...
Mr. Legenda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 12:30   #37
Aldruhn of Aldora
Użytkownik Forum
 
Aldruhn of Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2004
Lokacja: Konin
Wiek: 33

Posty: 262
Świat: Aldora/Xerena
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mr. Legenda
{...}
To mnie zabij
__________________

~~Friends above all~~
Hail Anima!
Aldruhn of Aldora jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 13:29   #38
Keisuk Cichy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Wiek: 39

Posty: 60
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Aldora
Pytanie

"to mnie zabij"

To trzeba bylo utrzymac pz locka po dedzie masaka a przyszla by i kolej na ciebie, a nie chowac sie za sciana i przestac atakowac -.-

I co ty chesz odemnie?pz? tak sie sklada ze wbilem sobie lajtowo 150k expa od tamtego deda, jakbym miał nieco wiecej czasu teraz to juz bym straty odrobil.
Ale niestety...ale za 3 dni to sie zmieni mam nadzieje, bede nieoc mniej zajety w RL.

Odnosnie duela...taki kozak jestes bo masz 20 lvli wiecej huh? Szarpnij sie na wizaka skoro tak starsznie dueli chcesz.
To jets logiczne ze w duelu 102 rp nie pokona 122 rp...uzywasz czasem mozgu do myslenia czy tlyko do nedznej propagandy mr.dupowlazie?
__________________
Wszystko ma swoj poczatek i koniec.
Keisuk Cichy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 14:02   #39
/\/\ienki
Użytkownik Forum
 
/\/\ienki's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: Gdańsk

Posty: 170
Stan: Niegrający
Imię: Paranoik
Profesja: Knight
Gildia: Anima
Świat: Aldora
Poziom: 153
Domyślny

Keisuk zamknij morde bo i tak pierodlisz glup[oty jak zawsze ****ofonie
/\/\ienki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 14:34   #40
Keisuk Cichy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Wiek: 39

Posty: 60
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez /\/\ienki
Keisuk zamknij morde bo i tak pierodlisz glup[oty jak zawsze ****ofonie
Dla Ciebie "Panie Keisuk" gówniarzu.
Morda to sobie mozesz do matki powiedziec, a ksywy "kutafon" nie podkradaj ojcu..ok?

I glupoty zadnej nie napisałem-takie sa fakty, nie wierzysz obejrzyj sobie filmik z bitwy na Edron pod tytułem "Mr.Dupowlaz -WALLKEEPER"

A odnosnie Twojej zaczepki co do BW-to masz racje, padłem na Ankrahmun po 19 minutach z PZ lockiem (tak 19 minut pz locka-15 min standardowo po zabiciu jednego z BW memberow imieniem TOKKEX+4 minuty do deda mnie Ciagle bombili) z 15+ widowsami na plecach, w tym z ich czołówką Herodesem,Kiperlana,Yulopem, Ulathem, etc, a pragne przypomnieć że miałem wtedy 62 lvl.
I kiedy mnie tłukli na Ankrahmun,a tacy jak ty pisali na gildiowym "zyjesz jescze? biegaj po piramidach!", zamiast przybiec i pomoc.
I tak zginałem, popełnilem bład i zginalem, i nie wstydze sie do Tego przyznac.


A i co do Tego co ty mi pozwolisz...lepiej sie zastanów czy tobie zostanie zezwolone granie na Aldorze, w przypadku zwyciestwa EM.
__________________
Wszystko ma swoj poczatek i koniec.

Ostatnio edytowany przez Keisuk Cichy - 21-02-2006 o 14:38.
Keisuk Cichy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:59.


Powered by vBulletin 3