Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-01-2006, 16:04   #21
Chessterr
Użytkownik Forum
 
Chessterr's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Wiek: 33

Posty: 551
Domyślny

Mój kumpel mówi że mu coś w nosie zawsze przeszkadza. Mówi że zawsze jestzadkany a "duchanie" nic nie daje. Lekarz mówi że z nosem OK.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jean Jacques Rousseau
"Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."


Chessterr jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-01-2006, 16:13   #22
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

ja mam jakies czasem dziwaczne odruchy xD bo naprzyklad klade sie na lozko i lekko przysypiam i cos np. myslalem o pilce noznaej i ze chce ja z glowki uderzyc i nagle glowa w scaine udezylem xD
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 16:13   #23
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Rano w szkole albo wieczorem w domu musze sie tak oprzec na krzesle i wygiac do tylu. Wtedy slysze pstryk pstryk i juz odrazu lepiej :S.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 16:17   #24
Chessterr
Użytkownik Forum
 
Chessterr's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Wiek: 33

Posty: 551
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OnlyM(PL)
Rano w szkole albo wieczorem w domu musze sie tak oprzec na krzesle i wygiac do tylu. Wtedy slysze pstryk pstryk i juz odrazu lepiej :S.
Coś jak u mnie z kośćmi Taki w plecach pstryk?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jean Jacques Rousseau
"Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."


Chessterr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 16:22   #25
Hieyan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2005

Posty: 1,242
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN
... a ja mam taką dziwną przypadłość , że jak siedze przed kompem więcej niż 4h (czyli naszczęście rzadko) , to mi powieka lata , taki fajny skurcz ... łaskocze i troche swędzi , ale wmiare przyjemne ...
Brak witaminy D, za długo siedzisz przy kompi. Też to mam xD

@topic
ja mam takie przyzwyczajenie, że obgryzam skórki dookoła palców... Strasznie mnie palce bolą...

@Qras
Oj, znam to...

Ostatnio edytowany przez Hieyan - 17-01-2006 o 16:23.
Hieyan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 17:19   #26
Tasior
Użytkownik Forum
 
Tasior's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Rubber City

Posty: 952
Tasior ma numer GG 4749077
Domyślny

Wydaje mi sie, ze wystarczy miec inny "nałóg" np. zucie gumy. Obgryzasz paznokcie zeby cos robic, niektórzy palą, inni jedza czekolade.

ps. strzelanie palcami jest fajne. Jako jedyny w klasie potrafie strzelic z jednego palca 2 razy
__________________
"People like Coldplay and voted for the Nazis. You can't trust people, Jeremy" - Super Hans

Ostatnio edytowany przez Tasior - 17-01-2006 o 17:21.
Tasior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 17:36   #27
Sent
Użytkownik Forum
 
Sent's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 201
Stan: Niegrający
Imię: hunted >.<
Domyślny

ja znowu jak ide PKowac w Tibi czy np. wykonac jakies ciezkie solo to zaczynam sie trzasc czy to szkodliwe? moze dac sobie spokoj z Tibia?
__________________
cya Azura,
hail loyal Friend's ! ;*
Sent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 17:37   #28
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rinnaroc
Heh, prócz palcy strzelają mi kolana(przy każdym kucaniu),łopatki,szyja,palce u nóg i stopy jak zginam. Ja nie chcę być stary
Moja siostra tez tak miala to jakis niedobor jakiejs substancji.Idz do lekarza.

A moje przyzwyczajenia to znudzone rece.Musze cos robic rekoma MUSZEEE!!!
To sie robi nalogowe.

Chester
moze obcinaj paznokcie na krotko.Bys nie mial co gryzsc
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ..::QRAS::..
ja mam jakies czasem dziwaczne odruchy xD bo naprzyklad klade sie na lozko i lekko przysypiam i cos np. myslalem o pilce noznaej i ze chce ja z glowki uderzyc i nagle glowa w scaine udezylem xD
tez to mam.Zawsze mam wrazenie ze spadam i kopie sciane.A potem sie dziwie dlaczego mam siniaki na nogach
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 17-01-2006 o 17:39.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 17:51   #29
Tana
The Witch
 
Tana's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2004

Posty: 599
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Co do paznokci:
Kupić w aptece specjalne mazidło do tego. Ma tak cholernie gorzki smak, że nikt nie próbuje więcej pchać paluchów do ust
Co do latajacej powieki i drgawkowych skurczów mięśni:
Brak magnezu, a nie witaminy D. Najlepiej nabyć musujące tabletki z seri 'plusz' z magnezem. Pomaga.
Co do.. hmm... wydzielin...
Jesteście obrzydliwi. Rada? Chusteczka do nosa. :
Pstrykajace stawy:
To jest normalne, o ile nie wyłamuje sie stawów samemu np. wyciąga palce specjalnie zeby strzeliły. Jeżeli tak sie robi, to można mieć nieprzyjemności po paru latach. Jeżeli mocno to komuś przeszkadza, to znowu radze sięgnąć po 'pluszowate' tabletki na stawy.

A co do wszelakich odruchów. Każdy ma jakiś odruch. Taki czy inny, ciągly badz w pewnych sytuacjach. Osoby które rozpiera energia lub osoby znerwicowane ciagle cos maja w rekach. To nic złego. Są osoby, które jak się koncentrują drapią się, wystawiają na wierzch język lub przygryzają wargi. To nic złego. Ciężko się tego pozbyć, ale zawsze da rade. Trzeba się tylko troche pomęczyć.

I prosze. Dość o spożywaniu wszelakich wydzielin
__________________
.

Tana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 18:11   #30
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tasior
ps. strzelanie palcami jest fajne. Jako jedyny w klasie potrafie strzelic z jednego palca 2 razy
Phi,też mi coś.Jak ja zaciskam pięśc to wtedy mi wszystkie kości strzelają.To jest dopiero fajne
@Topic:
Ja mam czasami takie coś,że trace świadomośc.Nie wiem co się dzieje w okół mnie,a po chwili leci mi krew z nosa.Ktoś wie od czego to i jak temu zaradzic ?
@Dron:
Nigdy nic nosem nie wciągałem.No chyba,że małe kuleczki od długopisów żelowych jak byłem mały
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 17-01-2006 o 18:36.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 18:17   #31
Majines
Użytkownik Forum
 
Majines's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2005
Lokacja: Grudziądz

Posty: 444
Stan: Niegrający
Majines ma numer GG 280336
Domyślny

Kiedyś nonstop pstrykałem palcami (pstryka mi też w tym miejscu troche niżej niż paznokeć), ale postanowiłem tego nie robić bo może mieć złe efekty. Ogólnie mam strasznie giętke palce np. najmniejszym palcem z prawej ręki brakuje mi 4-5cm, żeby dłoni dotknąć obrzydliwie to wygląda... No i tak potrafie jeszcze szpony zrobić, czyli prosty palec tylko końcówka zakrzywiona Teraz już tego tak nie robię trzeba poprostu panować nad sobą. Czasami uspokajam się opkręcając tors i tak fajnie pstryk. No, ale to sporadycznie 1 dziennie :>

Yoh Asakura:
Jak narkoman.
__________________
Łycha!

Ostatnio edytowany przez Majines - 17-01-2006 o 18:20.
Majines jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 18:22   #32
Kedven
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 09 2005

Posty: 470
Kedven ma numer GG 7644256
Domyślny

Tez kiedys obgryzalem paznokcie nawet nie pamietam kiedy mi to przeslo... po prostu juz tego nie mam... teraz mam inny problem... na kazdej lekcji i w domu musze pstrykac dlugopisem(wlaczac i wylaczac go)... najgorsze jest to ze nauczycieli to wnerwia a ja nie moge sie przed tym powstrzymac
Kedven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 18:24   #33
Rinnaroc
Użytkownik Forum
 
Rinnaroc's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2005
Wiek: 33

Posty: 233
Stan: Na emeryturze
Rinnaroc ma numer GG 4143112
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __DARK_SVEN__
Moja siostra tez tak miala to jakis niedobor jakiejs substancji.Idz do lekarza.
Pytałem się mojej mamy i ciotki która jest lekarką i powiedziały, że strzelanie kośćmi jest zupełnie normalne w wieku kiedy się tak szybko rośnie.
Btw. przypomniałem jeszcze sobie, że jak siedze długo przed kompem, albo wogóle się nie ruszam przez jakieś 5 min.np oglądając telewizję, a potem nagle wstanę i zacznę gwałtownie ruszać głową, to na jakieś 2 sek. widzę wszystko zamazane i najczęściej się przewracam, chyba, że się podeprę
__________________
Rinnaroc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 18:30   #34
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 34

Posty: 970
Domyślny

... co do tej krwi z nosa i utraty świadomości , to chyba coś nosem ciągnołeś ... mój kolega ciągnoł metrowe smugi tabaki kilka razy dziennie , aż mu śluzówka pękła ... a teraz "red water" mu kapie z nosa ...
@ down : o , też pamiętam , jak kiedyś żułem zawsze troki od bluzy ... ale jak ich nie było to jakoś nic sie nie działo strasznego ...

Ostatnio edytowany przez DRoN - 17-01-2006 o 18:33.
DRoN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 18:30   #35
Ville
Użytkownik Forum
 
Ville's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2005
Lokacja: In da hell
Wiek: 35

Posty: 626
Ville ma numer GG 4610514
Domyślny

@2up
Jezeli dlugo lezysz to krew nie dochodzi do mozgu przez kilka sekund i masz po prostu problem z utrzymaniem rownowagi itp.

@topic
Ja jak bylem szczyl to musialem miec zawsze cos w ustach. Jak nie mialem gumy to zulem te sznurki od bluz (teraz juz takich nie ma, sa tylko MASSa =|).
Pamietam jak babka z techniki (ZYRAFA!) zamknela mnie za to w kantorku i kazala zjesc. A ja wzialem pocialem na kawalki i wlozylem do kieszeni. Pozniej udawalem przed rodzicami bole brzucha i baba miala lipe. ;P

Ale przeszlo mi to z czasem. Mialem tez okres kiedy musialem palcami strzelac po zebach (no wiecie, takie melodyjki wygrywac na zebach palcami). Ale jak mi pare osob uswiadomilo ze juz nawet nad tym nie panuje zaczalem to zwalczac. No i sie udalo Silna wola rox!
__________________
do zobaczenia w prawdziwym zyciu
Ville jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 18:45   #36
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 37

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chessterr
[...]A natomiast mój kumpel to już ma problem. On dłubie w nosie i je (no wiecie co). Nie dobrze mi sie robi na samą myśl.[...]
co w tym obrzydliwego, je to co wytworzylo jego cialo, to tak jak wciaganie karatu zamiast wydmuchiwanie go nie no zartuje, jest to w pewnym sensie obrzydliwe. generalnie malo jest takich osob ktore moga pochwalic sie tym ze w dziecinstwie tego nie robilo;] ale przykre jest ze niektorzy juz podrosnieci robia to nadal.
ja widzialem ukratkiem przypadek jednego kolesia w mojej klasie. siedzial na lekcji i dlubal sobie w uchu olowkiem, co juz samo w sobie jest dosc... dziwne, zeby nei napisac oblesne. ale to co zobaczylem pozniej poprostu wprawilo mnie wzdumienie i oslupienie. koles jak gdyby nigdy nic popatrzyl na swoja "zdobycz" i najzwyczajniej w sciecie szybkim (wycwiczonym zapewne) ruchem skonsumowal "zawartosc" olowka. teraza to wspominam i az mi ciarki po plecach przeszly
ja z kolei mam wlasnei ten nawyk, ze niechetnie wydmuc***e nos;] tzn jezeli jestem gdzies wsrod ludzi (szkola, pub itp) to uzywam chusteczek, ale w domu to mi sie nie bardzo chce. robie to juz odruchowo. czasem lapiac sie na tym pogardliwie acz z usmieszkiem zycze sobie 'smacznego', jakgdybym byl inna osoba patrzaca na siebie z boku. shiz ;]
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 19:20   #37
Rethfing on Aldora
Użytkownik Forum
 
Rethfing on Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 34

Posty: 825
Rethfing on Aldora ma numer GG 2007389 Send a message via Skype™ to Rethfing on Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ..::QRAS::..
ja mam jakies czasem dziwaczne odruchy xD bo naprzyklad klade sie na lozko i lekko przysypiam i cos np. myslalem o pilce noznaej i ze chce ja z glowki uderzyc i nagle glowa w scaine udezylem xD
Hehehe to mnie rozbawiło P.
@Topic
Jak zacząłem czytać ten temat dokańczałem "szamać" (obgryzać) paznokieć. Mam tak zawsze gdy serfuje w necie, bo prawa ręka siedzi na myszce, a lewa... no wiecie. Do tego czasami tak mam (ostatnio rzadko), że jak leże w łóżku, już prawie kimam, to nagle mną tak wstrząsa i się budze. Po prostu z niczego, napewno nie z zimna i innych czynników.
Rethfing on Aldora jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 19:22   #38
ciemne dropsy
Użytkownik Forum
 
ciemne dropsy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 34

Posty: 725
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: solera
Poziom: 8
Skille: zmienne
Domyślny

Yoh Asakura: Proponuje jesc: cytryny, truskawki, czarne porzeczki (chodzi o witamine C) wteyd kkiedy tylkot o mozliwe (no w ziemie raczej nie ). To od braku witainy C
__________________
WWW.RZALIBUL.PRV.PL - macie niepowtarzalna mozliwosc wyrzalenia sie i wyrazenia swoich buluw xD
ciemne dropsy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 19:48   #39
Kubon
Użytkownik Forum
 
Kubon's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 32

Posty: 448
Stan: Na Emeryturze
Kubon ma numer GG 4829520
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN
... ja tak kiedyś miałem , że na kilka sekund zaczynała mnie boleć głowa i widziałem wszystko na zielono ... też bardzo fajne uczucie , nawet jak sie przedłużało ... ale jaki byłem zdesperowany , jak otwierałem oczy i palcami se wycierałem , a dalej wszystko zielone było ... a ból był znośny ...
Chyba czas skończyć z dragami, co?

Ja też mam takie nawyki. To jest silne, bardzo silne. Kiedyś moja mama mi smarowała pieprzowym lakierem paznokcie. Ale nie skutkowało...
Tana to nie zawsze skutkuje!!
__________________

Ostatnio edytowany przez Kubon - 17-01-2006 o 19:58.
Kubon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 20:50   #40
Arrivald
Użytkownik Forum
 
Arrivald's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 504
Imię: Arrivald
Profesja: Paladin
Gildia: Underworld
Świat: Danubia
Poziom: 65
Skille: 85/60
Poziom mag.: 16
Arrivald ma numer GG 3371812
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kubon
Chyba czas skończyć z dragami, co?

Ja też mam takie nawyki. To jest silne, bardzo silne. Kiedyś moja mama mi smarowała pieprzowym lakierem paznokcie. Ale nie skutkowało...
Tana to nie zawsze skutkuje!!
Jesli ktos lubi takie lakiery to na pewno nie skutkuje xDDD
__________________
"There's no pride to be found when you follow sheep around."
Arrivald jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:22.


Powered by vBulletin 3