Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 23-03-2006, 10:08   #21
Zaphi
Użytkownik Forum
 
Zaphi's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 101
Domyślny

eh co to jest ;x
na cos takiego lapia sie tylko 10 latkowie ^^

"Wyobraź sobie spacer z dziewczyną w twoim własnym ogródku" - ja bym sie wstydzil to napisac..

Tibia za 10 lat:
Post zachecajacy do kupna pacca:
.."jedz swoim wlasnym samochodem do pracy".. xD

@ktos tam up
masz racje mowiac ze gra bez pacc jest przyjemniejsza.. pamietam jak biegalem sobie knightem po tajemniczych kopalniach dwarfow zbierajac na moją pierwsza demon shield.. nie majac pojecia co znajduje sie "po drugiej stronie oceanu" ^^

to bylo fajne a teraz czym dluzej grasz tym masz bardziej dosc ;x
A te na mowy na kupno pacc nic nie pomoga jesli gracze sami nie zauwaza w tym wszystkim czegos fajnego
nie wszyscy juz chca cos zauwazac

Ostatnio edytowany przez Zaphi - 23-03-2006 o 10:21.
Zaphi jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-03-2006, 10:24   #22
Lukis
Użytkownik Forum
 
Lukis's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: P-ń

Posty: 158
Stan: Na emeryturze
Lukis ma numer GG 4154227
Domyślny

Czyżby coraz więcej ludzi zaczęło rezygnować z pacca, że cipy robią reklame? ^.-
__________________
"Mówi się trudno i kocha się dalej..."

Lukis jest offline  
stary 23-03-2006, 10:52   #23
Kraaj
Użytkownik Forum
 
Kraaj's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Śląsk
Wiek: 33

Posty: 115
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Eternia
Poziom: 21
Skille: 17/20
Poziom mag.: 30
Kraaj ma login Tlenu arakin-90@tlen.pl
Domyślny

najlepsza reklamą było by obniżenie ceny, przynajmniej o 30%, bo 30zł miesiecznie za taką gre to sporo...
Kraaj jest offline  
stary 23-03-2006, 11:09   #24
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Realista1992
Pozwole sobie dokonać oceny tej ,,wciągającej'' gry...
Grafika - słaba.. umm bardzo słaba
Dźwięki - sami wiecie.. gorzej niż do d**y
Fabuła - średnia
Powiedz nam cos czego nie wiemy. Mistrzem oczywistego kazdy potrafi byc.
Popatrzmy na taka Cywilizacje Sida Meiera.
Grafika - żadna praktycznie
Dźwięk - jakies tak skrzeki z głośników
Fabuła - niby banalna, rozwój własnej cywilizacji

Ale wiesz co? Mimo, ze mamy teraz gry w full 3D, z dzwiekiem sorround, super skomplikowana fabula i cholera wie czym jeszcze, to dla mnie i tak Cywilizacja bedzie zawsze jedna z najlepszych gier kiedykolwiek zrobionych. I nawet teraz nie mialbym problemu ze znalezieniem kogos kto by sobie w nia pogral chetnie.
Zapominasz o bardzo istotnym szczegole... Grywalnosc. A nie wiedziec czemu, jest ona cholernie duza w Tibii.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Realista1992
Cipsoft - uważam, że tworząc tą gre nie myśleli, że rozwinie się aż tak bardzo, teraz jest ona dla nich tylko zastrzykiem pieniężnym, wymyślając PACC (Premium Account) mieli na celu zarobić na innych.
Rozumiem, ze dla ciebie wydawac kilkaset tysiecy dolarow miesiecznie na utrzymanie serwerow i pracownikow to jest nic i ty bys to robil za darmo.
Co w tym zlego, ze ktos chce rozwinac swoje marzenia i na tym zarobic?
Bez premium account ta gra nie istnialaby teraz, bo CipSoft nie mialby pieniedzy na utrzymanie serwerow i pracownikow.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Realista1992
Perspektywa płacenia za przyjemność mnie przytłacza i uważam, że robią to tylko ludzie omamieni przez Tibie, którzy są chorzy...
ROTFL!
Przy tym zdaniu smialem sie przez pare minut zanim zebralem sie na napisanie czegos.
"Perspektywa płacenia za przyjemność mnie przytłacza" - spytam sie ciebie... A co robisz kazdego dnia jak nie placisz za przyjemnosci? No chyba ze zyjesz w jaskini i nie masz nic. Ale masz dostep do komputera, wiec musiales go albo kupic albo isc do kafejki. Co zrobiles? Zaplaciles za przyjemnosc. Bedziesz szedl przez miasto kupisz sobie loda. Co robisz? Placisz za przyjemnosc.
Wiec co ty piep.rzysz za przeproszeniem?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Realista1992
bez obrazy dla wszystkich graczy pacc, ale zauważyłem, że duża większość pacców gra często po 8-10 godzin bez przerw co uważam za oznaki choroby.
Ta... A na czym opierasz swoje obserwacje? Bo ja twierdze, ze musisz byc slepy zeby takie cos mowic.
Siedze w tym pewnie dluzej od ciebie, mam wiekszy kontakt z roznymi graczami i obserwuje srodowisko tibijskie. Nie dlatego, ze jestem uzalezniony, nie dlatego ze jestem drugim adminem najwiekszej polskiej strony tibijskiej, ale dlatego ze mnie to fascynuje. Co trzyma tych ludzi w tibii i kim oni sa? I smiem twierdzic, ze wiekszosc przecietnych posiadaczy premium account nie spedza przy grze wiecej niz 2-3 godziny dziennie.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Realista1992
Cipy wymuszają pieniądze nakłanijąc ludzi do kupna premium account bo przecież gracze pacc mają duuużo większe możliwości od facc, nie mówiąc już o tym, że mogą zostać tutorami, consulami, a nawet gm'ami co uważam za śmieszne
Jakie "cipy"? Jak juz o kims mowisz to moglbys sprawdzic jak on sie nazywa. Firma tworzaca Tibie nazywa sie CipSoft GmbH, a nie jakies "cipy". No chyba ze o kims innym mowisz.
Teraz popatrz na to co napisales, zastap slowo "cipy", ktoryms z tych slow:
coca-cola, philips, mercedes, era gsm.... Moglbym tak wymieniac w nieskonczonosc. Jakie wymuszenia chlopie? Czy oni komus mowia, ze "musisz kupic pacc!!!! bo jak nie to cie zbanujemy i spalimy ci dom!!!"? Oni sie reklamuja, co jest w tym zlego? Wszystkie firmy, ktorych odbioracami sa zwykli ludzie musza miec dobra reklame zeby sprzedawac swoje produkty.

Ludzie placa za tibie dobrowolnie. Nikt nikogo do niczego nie zmusza - placa i dostaja to za co zaplacili, wiec gdzie ty tu masz wymuszenia?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Realista1992
natomiast człowiek uzależniony chce być najlepszy i marzu mu się ,,znaczyć coś w społeczeństwie Tibi i żądzić'' wykupuje więc premium account za każdym razem gdy tylko ma na niego pieniądze. Tak więc uważajcie cipsoft na was żeruje...
Żeruje? ROTFL!!!!! To rownie dobrze moge powiedziec, ze Shell na mnie zeruje bo tankuje na ich stacjach! Jak oni wogole smia sprzedawac paliwo i brac prowizje od tego! Powinni wogole za darmo oddawac mi swoja benzyne! Oni wymuszaja na mnie kupno ich benzyny, bo jak mi sie konczy to musze przeciez zatankowac! To jest wymuszenie! Na stos z nimi!!!
Żalosny jestes.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Realista1992
Nie wiem czy mój artykuł kiedykolwiek ukarze sie na forum tibia.pl ponieważ jest on oznaką krytyki w stosunku do samej tibi, cipsoftu a nawet tibi.pl ktora również żeruje na graczach chętnych do kupna premium account zachecając ich róznymi śmiesznymi promocjami i konkursami, w końcu z tego rzekomo utrzymuja swe serwery.
Oj chlopie... Nawet nie wiesz jak bardzo bedziesz pragnal zebysmy jednak wywalili twojego posta. Krytyka? Bezpodstawna i idiotyczna krytyka obchodzi mnie tyle co zeszloroczny snieg.
Rozumiem, ze jestes chetny wyplacac nam co miesiac kilka tysiecy dolarow, na utrzymanie strony? To moze jeszcze nam zaczniesz placic za tworzenie jej? A prosze bardzo ja nie mam nic przeciwko.
Umozliwiamy graczom, ktorzy nie maja karty kredytowej kupno premium account z 100% gwarancja i pobieramy od tego drobna prowizje. Dzialamy legalnie, wiec co w tym zlego? Jak sie komus nie podobaja nasze warunki i marża to moze sobie sam kupic, jeszcze nie mialem przypadku zeby ktos marudzil po kupnie premium account, ze on jednak nie chce kupic premium account.

Typowy obraz polaczka, ktory nie dosc ze nie ma za duzej inteligencji, do tego jeszcze wyraza swoje nonsensowne opinie na forum i uwaza, ze to iz ktos zalozyl legalny interes i czerpie z tego pewien zysk, a nie biega po ulicach z bronia jest złe.
Dawno nie widzialem tak załosnej osoby.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Realista1992
Jestem też pewien, że spotkam się z różnego rodzaju wyzwiskami itp. a nawet banem od modka bo w końcu to ,,strona fanowska'', ale mimo tego uważam, że słusznie poświęciłem troche czasu na to, abyście poznali moje zdanie na temat tego wszystkiego.
Buahahahahaha...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Realista1992
Pewnie zastanawiacie się co ja tu wogóle robię i czy sam nigdy nie grałem? Owszem grałem miałem 29 lev co dla większości z was może wydawać sie śmieszne, też byłem zauroczony tibią i grałem godzinami, ale pare tygodni temu się opamiętałem i skończyłem z tą grą, na szczęscie nie zdążyłem kupić pacc... Kiedys czytałem fajny poradnik na hunted pt. ,,Jak być fajnym?'' po tym jak Tibia przestala mnie bawić próbuje się do niego stosować i wbijam się w tą bez sensu dla mnie gre tylko po to by porozmawiać z tibijskimi znajomymi. Mam nadzieje, że o ile ten artukuł się okaże, chociaż część z was go przeczyta i zastanowi się nad sensem tej gry. Pomyślcie ile czasu straciliście odkąd zaczeliście grać w tibie... no właśnie. Ja nie gram i jestem szczęśliwszy
Żegnam i z góry przepraszam za kilka słów ,,Prawdy''.
To mamy rasowy przyklad czlowieka prezentujacego ta postawe z poradnika "Jak byc fajnym?". Ino nie wiem czy zauwazyles, ale ten artykul "Jak byc fajnym?" mial na celu osmieszyc takich ludzi jak ty.
Tobie satysfakcje sprawia nie granie w tibie. Wolisz isc i pograc w quake, albo pojsc gdzies na dwor czy cos. Komu innemu sprawia przyjemnosc granie w tibie. I wiesz co? Nic ci do tego!
Skoro on to robi dobrowolenie, sprawia mu to przyjemnosc i nie szkodzi jemu zdrowiu w duzym stopniu(nie mowie o przypadkach siedzenia po 16 godzin na dobe) to co ci do tego? To jego sprawa co on robi z swoim czasem nie twoja.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ikares
Nie mieliscie pomyslu na newsa to zamieszczacie cos takiego-.-
Czytanie ze zrozumieniem chlopcze. To news z tibia.com zamieszczony przez cipsoft, a my poprostu tlumaczymy wszystkie newsy z tibia.com.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lukis
Czyżby coraz więcej ludzi zaczęło rezygnować z pacca, że cipy robią reklame? ^.-
Z rozmow z CipSoftem, najwiekszym brazylijskim resellerem premium accountow i wlasnych obserwacji smiem twierdzic, ze jest wrecz przeciwnie.
Duzo graczy nie wie nawet co daje premium account, wiec wart ich o tym poinformowac i zrobic reklame.
Robienie reklamy nie oznacza tego, ze CipSoft sprzedaje mniej premium accountow.
Dr. Omader jest offline  
stary 23-03-2006, 12:20   #25
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Mi też bardziej podobala sie Tibia jak nie mialem PACCa, tyle nieodkrotych miejsc, ciekawostek i wogule ;P, po jakims czasie w Tibi kiedy osiagnelo sie cos o czyms kiedys sie marzylo teraz juz jest mniejsza chęć gry, bardziej monotonne expienie itp, zawsze lepiej wspominam czasy kiedy mialem 20 lvl niz te teraz , Tibia 7.1 rox! ;D

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 23-03-2006 o 12:22.
Rybzor jest offline  
stary 23-03-2006, 13:20   #26
Realista1992
Użytkownik forum
 
Realista1992's Avatar
 
Data dołączenia: 23 03 2006
Lokacja: Żychlin

Posty: 14
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Inferna
Poziom: 36
Skille: 79/54
Poziom mag.: 14
Realista1992 ma numer GG W razie czego podam
Domyślny Do Dr.Omadera

Zgadzam się z tobą, że nie które gierki są klasyka samą w sobie i zawsze chce sie w nie grać, ale uważam, że tibia nie należy do takich gier, na pewno też ,,siedzisz w tym'' dłużej ode mnie bo ja grałem może z jakieś 2 lata i wiesz więcej na temat tej gry, nie mam też nic do tibi.pl tylko do CipSoft GmbH... Uważam, że tibia była piękniejsza, gdy nie było premium accountów, a żeby być najlepszym nie trzeba było kupować pacca, który znacznie w tym pomagał. Moim zdaniem premium account nie powinien dawać aż tak dużych przywilejów, z opowiadań na forach internetowych wnioskuje, że gracze byli o wiele bardziej zadowoleni gdy byli ze sobą równi, a nie praktycznie przegrani na starcie w wyscigu o lev z graczem, który posiadał bardzo podobne umiejętności do niego, a ponieważ miał pacc z reguły bił level szybciej i miał dużo większe przywileje (np. na nowym serwie gdzie expowiska w ankh i darashi są dużo mniej zaludnione). Rozumiem, że CipSoft GmbH musi jakoś zarabiać na utrzymanie serwerów, ale są inne sposoby może troche mniej dochodowe, ale za to gracze byliby szczęśliwsi. Napisałeś coś typu przeszkadza Ci to bo nic nie masz, wręcz przeciwnie mam dużo ale marnowanie kasy na gre, która ma 100 razy więcej przeciwników ni idolów jest do dupy. Po za tym. Nie mówie o całkowitej likwidacji premium account, ale o zmniejszeniu jego ceny i przywilejów graczy pacc. Nie rozumiem też twojego kilku minutowego śmiechu ponieważ za przyjemność nie trzeba płacić, a już na pewno nie za przyjemność związaną z grą. Pewnie teraz powiesz, że w końcu istnieją gracze facc ale to też nie do końca ok ponieważ CipSoft GmbH ciągle pisze, że gracze facc są zawsze traktowani i przyjmowani tak samo jak gracze pacc co często mija się z prawda. A co do przyjemności gdybyś chwile pomyślał na pewno zgadłbyś jak można dobrze sie bawić i za to nie płacąc. I przepraszam, że nie bawi mnie zastanawianie się dla czego ludzie grają w jakąś durną grę, po prostu wole aktywniej spedzać czas, a przykład z paliwem był bezsensowny chyba, że przyjemność sprawia ci jeżdżenie samochodem w kółko i szpanowanie swoim gruchotem

Co roku tysiące graczy kończy z tibia z jakiegoś powodu często związanego z grą więc jeśli zamiast przez chwilę pomyśleć dla czego tak się dzieje uważasz, że jesteś od nich wszystkich mądrzejszy tylko dla tego, że jesteś modkiem na znanej stronie internetowej to uważam, że jesteś w błędzie, ale nie będe tego krytykował bo po prostu mi się nie chce. Zamiast tego twojego ,,zastanawiania się kim są inni gracze...'' mógłbyś pomyśleć co jest nie tak i jak to rozwiązać. W poprzedniej notce nie napisałem jeszcze o hakach ale wiesz o co mi chodzi...
Czekam na twój komentarz
Realista1992 jest offline  
stary 23-03-2006, 13:56   #27
Vaxxia
Użytkownik Forum
 
Vaxxia's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Wiek: 36

Posty: 310
Stan: Tutor
Domyślny

@Realista1992

Boże człowieku przestań za przeproszeniem pieprzyć głupoty bo mi sie zimno robi... Jak zaczęłam czytać twój pierwszy post to odniosłam wrażenie, że mam do czynienia z inteligentnym antyfanem Tibii, który przedstawi jakieś logiczne argumenty na obrone swoich poglądów... wrażenie to utrzymalo się przez jakieś dwie pierwsze linijki twojego tekstu...

Obecnie prezentujesz postawe typowego Polaczka, który uważa, że przyjemność jaką jest granie w Tibie mu się poprostu należy i że to CipSoft jest zły bo żąda za to opłaty. Twoje słowa kojarzą mi się z osobami korzystającymi z pirackiego oprogramowania i broniącymi swoich racji w podobny sposób. CipSoft stworzył tę grę i ma pełne prawo do pobierania za nią opłat (a warto dodać, że daje możliwość bezpłatnego grania czego np. nie ma w chociażby WoWie).

W życiu jest tak, że za jakość się płaci. Ciekawi mnie bardzo czy widząć w salonie nowe BMW wchodzisz do środka i żądasz żeby oddali ci je za darmo? Po prostu nie mam słow, którymi mogłabym stosownie opisać twoją głupote...

Ps. Skoro tylu ludzi kupuje PACC to chyba uważają, że jest to dla nich dobry interes nie? Więc bezpodstawne bluzgadanie na zbyt wysoką cenę jest imho głupie skoro tyle osób kupuje pacc i nie narzeka...

Pps. Jeśli ta cyfra koło twojego nicku to rok twojego urodzenia to, proszę, idź na podwórko czy gdzie tam masz najbliżej i zajmij się jakąś darmową przyjemnością i nie trać energii na smęcenie... na to przyjdzie czas za jakieś 50 lat, założysz wtedy moherowy beret i będziesz w pełni upoważniony do głoszenia takich bredni.

Ppps. Antykomercjalista-krzyżowiec. Ble.
__________________
Blank signature.

Ostatnio edytowany przez Vaxxia - 23-03-2006 o 13:59.
Vaxxia jest offline  
stary 23-03-2006, 14:07   #28
Thristen
Użytkownik Forum
 
Thristen's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Sosnowiec~

Posty: 604
Stan: Na Emeryturze
Imię: Thristen
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 154
Skille: 102/65
Poziom mag.: 23
Domyślny

@Realista1992

1.Pie.. do sciany ;D

2.Gdyby tibia miala Grafike z WoW i grywalnosc taka jaka ma teraz nie mial bys sie czasu odsikac..

3. tibia wciaga to fakt ale liczy sie klimat tej gry a nie grafika, co do dzwieku to samo jak masz winampa wlaczonego podczas grania, czyli jeden ****
Thristen jest offline  
stary 23-03-2006, 14:25   #29
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

Znów zachęcają do kupna pacca?

Nie lubie RL Tibii.. to komercha. Jak krowi placek. Gameplay sztucznie przedłużany, bez pacca nie ma tam co grać. Ktoś wyżej napisał o wynagrodzeniu dla pracowników... koń by się uśmiał. Widać, myśliciele CipSoftu wprowadzają wiele istotnych zmian - na przykład to z maną x4 ; teraz każdy sorc z pacc z exori vis expi.. głupota! Jesli mamy ochote kogos zabic zamiast kupic sd lepiej mu z vis luxow i mort hurow walic i uzywac manafluidow. Wogole ten balans między wokacjami wymiata... knight na 200 lvl z skillem 100+ po ~80 wali w pvp kiedy sorc wali ~600 z sd i ~1.5k z ue... Wole [...] (regulamin), tam przynajmniej placic nie trzeba; a nagrac sie dobrze mozna. Bo [...] sa tworzone od graczy dla graczy; a rl tibia dla kasy.

Edit: Droga Vaxxio, inaczej byś gadała, gdybyś musiała spędzać wolny czas na free area bo byś nie dysponowała takimi pieniędzmi, aby regularnie pacci kupować. Ja na przykład pozwolić na pacci sobie nie moge; nie wszyscy mają taki dorobek. Wcale się tego nie wstydze, możecie mnie nazwać biedakiem - g*** mnie to obchodzi. Daruj sobie *******enie o tym ze oni zrobili tak wiele, bo tak naprawde Tibia jest po to, zeby uzalezniac, a nie po to zeby sie fajnie gralo.

Ostatnio edytowany przez LarvaExotech - 23-03-2006 o 14:30.
LarvaExotech jest offline  
stary 23-03-2006, 14:42   #30
Vaxxia
Użytkownik Forum
 
Vaxxia's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Wiek: 36

Posty: 310
Stan: Tutor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LarvaExotech
Edit: Droga Vaxxio, inaczej byś gadała, gdybyś musiała spędzać wolny czas na free area bo byś nie dysponowała takimi pieniędzmi, aby regularnie pacci kupować.
Nikt ci nie każe spędzać wolnego czasu na free area... możesz przestać grać w Tibie i spróbować szczęścia w darmowych przyjemonościach których przecież na świecie jest wiele...

Edit: Aha, twoja wypowiedź również kojarzy mi się z bełkotem obrońców pirackiego oprogramowania. Tacy ludzie jak ty poprostu uważają, że przyjemności im się należą i tyle. A że nie mam kasy na nowiutkiego Quake 4 z Empiku to sobie go spiratuje, bo przecież mi się należy prawda? I w dupie mam to, że producent grę wyprodukował i chce na niej zarobić tak jak producent czekolady, papieru toaletowego, samochodów i własciwie wszystkich innych produktów w dzisiejszych czasach. Tu jest sytuacja podobna, tylko że pacca spiratować się nie da (a właściwie to jest to możliwe chociażby poprzez kupienie za gp...).
__________________
Blank signature.

Ostatnio edytowany przez Vaxxia - 23-03-2006 o 14:47.
Vaxxia jest offline  
stary 23-03-2006, 14:45   #31
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

No i nie gram w Tibie, ale jakbyś się poczuła chodząc od zajętego spawnu do zajętego spawnu na facc jednocześnie wiedząc, że tam, na pustynie, wstęp "lepsi" i tam wszystko jest w jak najlepszym porządku - wolne i dobre spawny itp. itd.

(jako pustynie należy rozumieć Daramę)
LarvaExotech jest offline  
stary 23-03-2006, 14:52   #32
Vaxxia
Użytkownik Forum
 
Vaxxia's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Wiek: 36

Posty: 310
Stan: Tutor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LarvaExotech
No i nie gram w Tibie, ale jakbyś się poczuła chodząc od zajętego spawnu do zajętego spawnu na facc jednocześnie wiedząc, że tam, na pustynie, wstęp "lepsi" i tam wszystko jest w jak najlepszym porządku - wolne i dobre spawny itp. itd.

(jako pustynie należy rozumieć Daramę)
Zapłacili, więc im się należy. Ty nie zapłaciłeś, więc ci się nie należy. A jeśli nie zapłaciłeś dlatego, że nie masz kasy to po prostu się z tym pogódź! Według twojego rozumowania ceny wszystkich, np. aut (zarówno maluchów jak i najnowszych merców) powinny być takie same bo jedni mają dużo kasy i sobie mogą pojeździć wypasioną furą, a ja nie mam kasy i nie moge... I to nie fair jest prawda, ziom?
__________________
Blank signature.
Vaxxia jest offline  
stary 23-03-2006, 14:57   #33
Adi Pro Knight
Użytkownik Forum
 
Adi Pro Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2005
Lokacja: wlkp

Posty: 116
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 80
Skille: 84/84
Poziom mag.: 6
Domyślny

Kazdy chce tylko kasy i kasy ...
Jest wiele darmowych gier ale szkoda ze "darmowa tibia" jest taka nudna, i przestaje taka byc dopiero jak zaplacisz.
__________________
"Głodny tłum modlił się bym spadł.
Każdy z nich chciał ściągnąć mnie w dół.
Skrzydła me porozrywał wiatr.
Moje serce pękło na pół. "
Adi Pro Knight jest offline  
stary 23-03-2006, 14:58   #34
aires
Użytkownik Forum
 
aires's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2005
Lokacja: Płock

Posty: 110
Imię: Aires
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 171
Skille: 102/68
Poziom mag.: 24
Domyślny

Nosz ****a ile mozna sluchac o tym paccu... Na tibia.com nowe newsy, na tibia.pl bannery itp itd. Zanim ja kupilem swoj sam dowiedzialem sie co mi to da i nie potrzeba mi bylo piepszenia naokraglo jaki to pacc wspanialy zeby kase wydac na kochana firme ktora ma w dupie graczy.
aires jest offline  
stary 23-03-2006, 15:41   #35
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LarvaExotech
No i nie gram w Tibie, ale jakbyś się poczuła chodząc od zajętego spawnu do zajętego spawnu na facc jednocześnie wiedząc, że tam, na pustynie, wstęp "lepsi" i tam wszystko jest w jak najlepszym porządku - wolne i dobre spawny itp. itd.

(jako pustynie należy rozumieć Daramę)
Widze ze żal ci dupe sciska ze inni maja pacc a ty nie...
Wogule to jest zalosne jak sie dobrze gra i wcale nie trzeba grac po 8h dziennie to pacc mozna kupic bez wydawania rl kasy i jeszcze ja zarobic na tibii.....
Mowisz ze bycie faccem jest takie nudne .... W tibii jak nie masz kumpli\przyjaciol to kazde miejsce ci sie znudzi i ja osobiscie poczatki gry gdy pacc dla mnie byl czyms kosmicznym uwazam za lepsze niz gre teraz . Dodam takze ze wtedy bylo mniej noobow podobnych do ciebie.

@Realista
Ile Razy ci trzeba tlumaczyc ze Cipsoft to FIRMA i ma zadanie zarabiac pieniadze , a poza tym jak sobie wyobrazasz utrzymanie 70 serverow gdyby nikt im za gre nie placil. Fakt ze tibia stala sie strasznie komercyjna ( mi tez sie to nie podoba) ale jak juz wspomnialem ta Gra ich utrzymuje.....

Co do Expowisk na Ank i Darashii na nowych servach.
Prawda jest to ze na nowym servie nie ma tam zadnego wolnego expowiska ...

PS. sorry za interpunkcje literowki etc nie mam czasu sprawdzac : p
Exodus jest offline  
stary 23-03-2006, 15:42   #36
Kraaj
Użytkownik Forum
 
Kraaj's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Śląsk
Wiek: 33

Posty: 115
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Eternia
Poziom: 21
Skille: 17/20
Poziom mag.: 30
Kraaj ma login Tlenu arakin-90@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba
Tibia 7.1 rox! ;D
Popieram
Solowanie GS na skalce na 12 lvl
Kraaj jest offline  
stary 23-03-2006, 15:45   #37
Modus
Użytkownik Forum
 
Modus's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Modus
Profesja: Elite Knight
Gildia: Unity
Świat: Aldora
Poziom: 105
Skille: 88/86
Poziom mag.: 7
Wyślij wiadomość przez ICQ do Modus Modus ma numer GG 7365489 Modus ma login Tlenu modus@tlen.pl Adres Jabbera do Modus
Domyślny

Tez mi zacheta ... kazdy kto ma zamiar kupic pacc wie chyba o tym od dawna ... myslałem ze obnizyli ceny czy cos ... dla mnie to zadna zacheta ....
__________________
http://photobucket.com/albums/c62/Modusek/
Modus jest offline  
stary 23-03-2006, 16:09   #38
szymon287
Użytkownik Forum
 
szymon287's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Wiek: 33

Posty: 915
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Plotek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny

hmm, czemu nie skopiowales takiego ladnego obrazka jak na tibia.com xD? zapomnieli dodac o outfitach ^^
__________________
Kiedys Royal Blon, dzisiaj Plotek
szymon287 jest offline  
stary 23-03-2006, 16:22   #39
Sir Astral
Użytkownik forum
 
Sir Astral's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2006
Lokacja: Kazordoon

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Jamera
Poziom: 45
Poziom mag.: 45
Domyślny

A dla mnie najwieksza zacheta do kupna pacca bylaby obnizka jego ceny..A nie takie reklamowki...
Sir Astral jest offline  
stary 23-03-2006, 16:22   #40
Tibijski Żigolo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 03 2006

Posty: 3
Domyślny Tanie chwyty reklamowe Cipsoftu

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jak to dobrze, że posiadacze PACC mają więcej miejsca w depo niz posiadacze Free Accountów!
Najbardziej irytująca reklama jaką w życiu widzialem... Może Cipsoft znajdzie jakiekos Lamusa który kupi Pacca ?? Cipsoft powinienen zmienyc taktyke... Obniżyc ceny Pacców, a nie pierdzielic o glupotach o tiquandzie... Wogule ten tekst sie juz powtarza :/ (byly podobne posty o paccach) Wogule czemu tibia.pl daje się wykorzystywać jako reklama ?? to idiotyzm... moze jakies male dzieci kupia ??
Tibijski Żigolo jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:23.


Powered by vBulletin 3