Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-12-2004, 19:10   #21
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Ja też lubie klimatyczne... ale gram w gry Online dlatego że... wole se pogadać z ludźmi z innego kraju itp... niż grać na serwie z średnią liczbą dziennie wynoszącą 50 osób... czyli mała możliwość spotkania się. Poprostu lubie grać tam gdzie jest więcej osób... a i tak jeszcze nie dostałem potwierdzenia o konto, a jak mam jeszcze raz pisać...eh ... wypisuje sie :/ wole se pobiegać w armi niż w jednostkach :/ .


To tylko moje zdanie, oczywiście że szanuje klimat RPG i nie gadam ciągle "Sell my brother and give for free my mother" eh...... Często się bawiłem w jakieś spotkania w Tibii , zkaładaliśmy z kumplami browar potem go sprzedawaliśmy (500 gp zyskaliśmy ) , teatr robiliśmy, imprezy , nawet zrobiliśmy jakąś "sekte" (inna religia ) . Nawet ja otworzyłem własny interes, który polegał na pisaniu książek i sprzedawaniu ich :/ ... interes nie wypalił (-300 gp ) . No oczywiście to nie jedyna gra, w której próbowałem oderwać się od gry... może UO ??? Ale to troche głupie zasady.... Zasady są by łamać a tam byl BARDZO ograniczony zakres słownictwa :/ ... znaczy sie tylko 30% tych z RL można było użyć w gierce (jakiś taki zdupiony Shard chyba ). Bo na przykład Wywalczywszy (gdy użyłem tego słowa) odrazu kara jakaś tam ... eh.. A ostatnio jestem rządny krwii ... więc wole se na wojenke iść (w RTS-y też gram...ale to nie to samo... C&C Generals ??? eh. nudnawy troche na multi jest .... Warcraft 3 ... nigdy nie moglem grać na necie więc ocenić nie moge :/ ). Wszystko chyba ... wszystkie argumenty przedstawiłem . Cya, jak nie dostane potwierdzenia o założeniu konta na tym Polskim to zostaje na Ultimaro, narq .!.
Avager jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-12-2004, 23:15   #22
Thelarion
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 08 2004

Posty: 18
Domyślny

Hmm wojny to ty sie szybko nie doczekasz
Thelarion jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:30.


Powered by vBulletin 3